Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Snakeiboy válasza Napfénysüti (#5797) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Vagy tedd fel ra a 88ast, abba olcso a loszer :), Aladart nagyon sokaig ugy hasznaltam :). Akkor eleg szepen kerestem vele, bar keves volt a kill :)

Most aladrarrol beszeltem termeszeressen.

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#5802) Napfénysüti válasza Snakeiboy (#5801) üzenetére

88-as van rajta a 105-ös még ki sincs fejlesztve. :N

Més que un club!

(#5803) emre válasza psycroptic (#5796) üzenetére


emre
veterán

Ha jól emlékszek akkor 13,5 másodperc körül.
De majd meló után megnézem pontosan.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5804) tank1 válasza psycroptic (#5793) üzenetére


tank1
tag

A 88-as löveg 180 és 240 körül sebzett amikor használtam, cirka két héttel ezelőtt. Elég vicces TD létére. A 105-ös valamivel nagyobbat sebez, cserébe kisebb pen és négyszeres lőszerköltség. Alig vártam, hogy a Ferdinandhoz érjek és hagyhassam a jgpanthert a fenébe.

(#5805) psycroptic válasza emre (#5803) üzenetére


psycroptic
őstag

Gondolom akkor a BIA már van a legénységnek nekem még nincs meg 100%-on sajna, de jó hír, hogy menni fog lejjebb a töltési idő, mert nekem most 14,74 sec alatt tölti be a skúlót.

PSNID: Tomy83PS

(#5806) Paul119 válasza psycroptic (#5793) üzenetére


Paul119
addikt

105ös eredmény, de volt régebben 33k kör( az is prémium nélkül) mostanában köpködi szépen a 300+os dmgeket, csóri vkb meg ott nézelődött hogy kitől kapott 2x is 400 as dmget :DDD

Tüzi: ez hülyeség 105össel is lehet simán plusszos köröket menni prémium nélkül

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5807) Snakeiboy válasza Napfénysüti (#5802) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Ha akarod majd a nyomhatjuk egyutt a dolgot, csak irj ram majd a jatekban. Segitek kihuzni a KT-t. A nickem ugyan az mint itt. Bar mar csak jovoheten fogok jatszani mert megyek szabadsagra :C

Miert?????

(#5808) Napfénysüti válasza Snakeiboy (#5807) üzenetére

Köszi a felajánlást de tegnap láttam hogy fölösleges mással mennem. Két nálam jobb képességű emberrel voltam platoonba és így se ment. :(
Szóval lehet jobb ha nem húzok le másokat a jóindulattal átlagos játékbeli képességeimmel.

Més que un club!

(#5809) Snakeiboy válasza Napfénysüti (#5808) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

En szeretem a kihivasokat :DD , raadasul tegnap nekem sem ment :P. Viccet felreteve ez egy jatek nincs olyan hogy lehuzol. Nyugodtan irj ram ha bent talalsz. Nem a gyozelem a fontos hanem a szorakozas :)

Miert?????

(#5810) Paul119 válasza Snakeiboy (#5809) üzenetére


Paul119
addikt

nem a részvétel fontos hanem a győzelem ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5811) Napfénysüti válasza Snakeiboy (#5809) üzenetére

Rendben akkor majd felveszlek barátlistára. :R
Mivel tolod T8-ban? Úgy értem melyik a kedvenc géped?

Més que un club!

(#5812) emre válasza psycroptic (#5805) üzenetére


emre
veterán

Igen, fenn van a BIA.
Pár napja a negyedik képességet is elérték, és úgy gondoltam, hogy most nagyobb veszteség nélkül, kreditért újra osztom a skilleket. A camo skill hiányát egyenlőre nem érzem, tüzelés után eddig is látható voltam.

Előtte:

Mostantól:

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5813) psycroptic válasza Paul119 (#5806) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha mégegyszer le lesz akciózva a jp, akkor lehet visszaveszem, mert ha jól emlékszem nem is volt olyan vészes az MM besorolása.

(#5812) emre:tyű! Köszi! Asszem, akkor én is újraosztom a skilleket na csak érjek haza! :R

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#5814) vhw válasza emre (#5812) üzenetére


vhw
addikt

A miért adtad mind a két töltőnek a safe stowage perket? :F Nem adódik össze a hatásuk.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5815) CptMisi válasza Oriens (#5770) üzenetére


CptMisi
őstag

Összekevertem a 212-vel. :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5816) virkir válasza emre (#5812) üzenetére


virkir
veterán

Kicsit elrontottad mert a Safe Stowage-t elég egynek kiosztani nem adódik össze.

The Loader stacks the shells in such a way that they do not come into contact with each other. The result is simulated as an increase in ammo rack durability of 12.5%. If two Loaders have the perk, the effect is not cumulative. The perk is cumulative with the increased ammo rack durability that comes with using a "Wet" Ammo Rack.

A másiknak inkább az Intuition-t adnám.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5817) emre válasza vhw (#5814) üzenetére


emre
veterán

Egyéb értelmes alternatíva hiányában. :)
Ráadásul az egyiket általában kilövik szinte minden csatában.

Virkir
Nem használok HE lőszert. :N
(persze néhányat viszek magammal, hátha, de mindig megmarad)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5818) Snakeiboy válasza Napfénysüti (#5811) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Mivel csak egy van es volt T8 ezert a VK4502A - Aladar, Ez a kedvenc is bar a KT-t is kiprobalnam :P. Csak jovoheten leszek szoval addig hiaba keresel de szivessen latlak :)

Miert?????

(#5819) Chris0321


Chris0321
addikt

Valaki nem tudja a kilépegetéssel kapcsolatban van valami fejlemény? Eddig nálam csak csata után csinálta, most már csata közben is. :W
De legalább a sniper módban a vörös képernyő már nem fordul elő.

(#5820) vhw válasza emre (#5817) üzenetére


vhw
addikt

Tudom, hogy a töltőknek elég haszontalan képességek jutottak, de akkoris jobb lenne tán valami másik... az adrenaline rush, az objectnek legalább van HP-ja aminek a 10%-a nem olyan értelmetlenül kicsi.
Vagy legrosszabb esetben a camo, 5 fős legénységnél még mindig adna 20%os pluszt, talán hasznosabb, mint két töltő csücsül ugyanazzal a passzív perkkel.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5821) Napfénysüti válasza Snakeiboy (#5818) üzenetére

Az annyiból jó is hogy lehet jövő héten veszek megint 1 havi prém accot. Vagy agyalok prém tankon is de abból drágát nem szeretnék (Löwe és hasonlók).

Srácok: a relatíve olcsóbb prém tankok közül mit érdemes megvenni és kb mennyibe kerül forintosítva? Jó lenne ha azért kreditet lehetne keresni vele. Churchill jó választás lehet? Azt most mennyiért vesztegetik? :R

Més que un club!

(#5822) fsb1000 válasza Napfénysüti (#5821) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Churchill 1.500 Gold, és körönként netto 20-40K-t keres prémmel.
Ehhez 600-1000 dmg-t kell kiosztani, vagyis nem elég kemperkedni.

(#5823) Snakeiboy válasza Napfénysüti (#5821) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Nekem T-25ot van a Churchill-ben latom a legtobb fantaziat. Ezektol a kis tieru prem tankoktol ne vard a credit termest, ezek inkabb fun tankok egy ici picivel tobb credit hozammal. A t-25ot szeretema sebesege es a relative nagy HP miatt de minden masban joval gyengebb mint a PzIV. Lehet tobbet er az arat prem accountra kolteni ha credit kell, viszont a Churchill jo fun tank mivel konnyitett a besorolasa es gepfegyver van a tornyara epitve :). Ugy kopkodi a skulot hogy nyelni nincs ideje az enemynek. En szemely szerint Churchill-t ajanlom ha mar mindenkepp prem tank. A t-25ot is a Skoda rajongoknak mint pl. en :P

Miert?????

(#5824) vhw válasza Snakeiboy (#5823) üzenetére


vhw
addikt

Na meg a mazochistáknak akik szeretnek gyakran T8as csatába kerülni T5 meddel :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5825) Snakeiboy válasza vhw (#5824) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Akkor en az vagyok, ugyanis en azokat a csatakat is szeretem vele :P. Olyan jo egy lowe oldalaba lonni a skulot es csipegetni 100dmg belole :). En tenyleg szeretem. Ha meg raakasztottak volna a PzIV top agyuajat akkor OP tank lenne szerintem. Almodozzak csak :)

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#5826) Napfénysüti válasza fsb1000 (#5822) üzenetére

Az nem probléma utálok ebben a játékban egy helyben állni szóval nem szoktam hátul várni a sült galambra (kivétel persze mikor arty-zom). :N

1500 gold a Churchillért az nem is vészes. Lehet hogy veszek majd belőle meg mellé egy havi prémet. Így belegondolva nem egy nagy összeg. Da az ilyen 15000 goldnyi pénz sajnálnám mondjuk egy Löwére. Annyira azért nem szórom a lóvét. Pedig jó lenne de türtőztetem magam. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#5827) vhw válasza Napfénysüti (#5826) üzenetére


vhw
addikt

Viszont azzal az aszfaltszaggató Churchill-el nem is fogsz nagyon rohangálni :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5828) Napfénysüti válasza vhw (#5827) üzenetére

Igen most nézegettem a statját, 28km/h max sebesség. :)
De sebaj arra ott van a saját VTi. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#5829) emre válasza vhw (#5820) üzenetére


emre
veterán

Oks, köszi! :R

Akkor majd ha lesz akcióban újraképzés átpakolom az egyiket.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5830) Kelvin válasza emre (#5829) üzenetére


Kelvin
őstag

A biztonságos elhelyezés az jó de csak egy töltőnél érvényesül, nem adódik össze.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5831) emre válasza Kelvin (#5830) üzenetére


emre
veterán

Tudom.

"Egyéb értelmes alternatíva hiányában.
Ráadásul az egyiket általában kilövik szinte minden csatában."

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5832) Paul119


Paul119
addikt

[link] volt esélyem 6v1ben... olyan csapatokat kapok néha hogy az agyam el dobom

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5833) Paul119


Paul119
addikt

ja jut eszembe.. médium tankra a mentor nagy baromság?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5834) vhw válasza Paul119 (#5833) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem ez a skill csak arra a tankra való amit soha nem akarsz eladni és sokat is fogsz játszani vele.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5835) Paul119 válasza vhw (#5834) üzenetére


Paul119
addikt

akkor a type az ilyen:)
Defeat
Battle: Sand River 2012. június 28. 12:45:39
Vehicle: Type 59
Experience received: 550
Credits received: 52 116, jó csata volt ez is 2 db T34 , kv5, meg panther 2 ellen védekeztem egyedül hurrá :(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5836) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Még mindig úgy működik pl a javítás képesség mint régen?

Ha jól emlékszem akkor úgy volt, hogy egy 6 fős tank esetén elég volt ha csak 5 embernek volt meg 100%-on, és ekkor volt ténylegesen 100%-os a javítás.
Ez még így van vagy most már 6 embernél mind a 6-nak meg kell, hogy legyen?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5837) vhw válasza AlexWolf (#5836) üzenetére


vhw
addikt

Ezelőttis úgy volt hogy minden tagnak 100%on kell lennie (a legénység számától függetlenül), hogy maximális legyen ez a képesség.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5838) Scheffer válasza AlexWolf (#5836) üzenetére


Scheffer
tag

A hatodiknak miért nem kellett megtanulnia? :)

(#5839) AlexWolf válasza Scheffer (#5838) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Úgy emlékeztem, hogy elég volt csak 5-nek, mert egy tag 20%-ot jelentett, így 5*20-nál jött ki a 100%, a 6. tagnak is lehetett, mert ha kiesett egy ember, akkor is megmaradt a 100%...
de lehet, hogy rosszul emlékszem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5840) Scheffer válasza AlexWolf (#5839) üzenetére


Scheffer
tag

Mi volt azokkal a tankokkal, amikben csak 4 ember ült? :) (Pl. T-54)

[ Szerkesztve ]

(#5841) #21346560 válasza Scheffer (#5840) üzenetére


#21346560
törölt tag

Vagy 3.... AMX :)

(#5842) CptMisi válasza AlexWolf (#5839) üzenetére


CptMisi
őstag

Tudtommal mindig is átlagolta. 4 100%-os és 1 0% az 80%. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5843) AlexWolf válasza Scheffer (#5840) üzenetére


AlexWolf
senior tag

mondom, én úgy tudtam, hogy 5 emberig számított..
5*20 adta ki a 100%.-ot

ha csak 4-en voltak, akkor 4 felé oszlott a 100% 4*25
vagy 3 felé 3*33,3
stb.

Egyszer valaki ezt mondta, talán Crossy (de ez már egy évnél is régebben volt).

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5844) CptMisi válasza AlexWolf (#5843) üzenetére


CptMisi
őstag

"The effective training level is averaged across the entire crew." wotwiki.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5845) AlexWolf válasza CptMisi (#5844) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Roger...bár nem hiszek a ruszkiknak, de hiszek Nektek :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5846) pws


pws
aktív tag

Ma találkoztam először közelharcban az új Batchat artyval. Egyedül mentem T54-el, lazán kicsinált. Na jó, ilyen előfordul. 2 perc múlva odaért a mi Batchat, AMX90 -ünk is. Őket is kinyírta, full HP-ről. Nekünk 200 HP-t sikerült rajta sebeznünk.
Most már legalább tudom, miért rühellik annyian a 7.4-et. :))

[ Szerkesztve ]

(#5847) vhw


vhw
addikt

Nem olyan régen volt itt szó a jó-rossz játékosok eloszlásáról, győzelmi arányokról, százalékokról... Itt egy srác számítógépen próbálta modellezni a helyzetet: link (angol)

Röviden arról van benne szó, hogy van-e vagy egyáltalán van-e rá szükség, hogy a WG konkrétan beleépítsen valami "huncutságot" a játékba, a matchmakerbe, hogy a játékosok győzelmi arányait bizonyos határokon belül tartsa. (a köztudott találati és átütési válószínűségeken felül!)

Nem folytam bele mélyen a dologba, nem is ellenőriztem le, csak szimplán elolvastam a magyarázatait. Lehet hozzá képest több változót bevinni az egyenletbe stb.
De gondolatébresztőnek (flame-ébresztőnek?:D) jó.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5848) krisss93 válasza vhw (#5847) üzenetére


krisss93
aktív tag

Trollra akarsz horgászni, hogy előre beetetsz? :DDD

(#5849) Paul119 válasza krisss93 (#5848) üzenetére


Paul119
addikt

horgászik csak nem kukoricás kenyérrel :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5850) fsb1000 válasza pws (#5846) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én még csak saját csapatban találkoztam vele (BC arty), de elég impozáns volt, amit egy T110-el müvélt. Igaz már kicsit sérült volt, de 3 lövéssel kivégezte.
--
(#5847) vhw: Továbbra is babonának tartom, hogy a WG "tudatosan" és határozott céllal állítgatja a random faktorokat csapatoként. NIncs rá bizonyíték, de hiszek benne.

A linkelt fórum témája nagyon érdekes, de a véleményem az, hogy a modell felállítása hibás. Elégséges lenne az XVM által használ győzelemjóslási képleteket használni és a kiinduló adatbázist úgy létrehozni, hogy a becsült játékos skill eloszlás és a játszott csaták száma + tankszint közötti relációk közelítsék a valóságosat.
Ezután lehetne bevetni egy egyszerű csataszimulátort, ahol néhány paraméter módosítgatása is kimutatná, hogy n>10.000 csata esetén milyen hatása van a random faktoroknak illetve az összeeskűvés elméletet suróló MM logikának.

Mondanám... ha valaki ügyes jávás akkor 3 óra alatt összedobunk egy ilyen cuccot, de mivel én boritikélom az eredményt, viszont senkit nem akarok meggyőzni a babona realításáról, ezért inkább nem. Szerintem együtt lehet élni a dologgal, sőt a jobb játékosok érdekeit is szolgálja annyiban, hogy a gyengébbek nem adják fel az első 100-200 csata után. Értsd: Mindig lesz kit lőni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.