Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Paul119 válasza Mcray (#4398) üzenetére


Paul119
addikt

ezzel én is egyet értek, mondjuk én a jó oldalát vettem észre a repair kit bugnak, ha le esett mondjuk mind a 2 lánctalp fel huzta mind a kettőt
na meg ezek az új játék módok.. szerintem is lehetne egy "én döntöm el gomb" hogy mit akarok játszani mert van pár ember akit ezek az új szarságok hidegen hagynak

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4402) Timyyy válasza Mcray (#4398) üzenetére


Timyyy
őstag

Véégre valami jó hír... nekem semmi bajom az új játékmódokkal csak legyen választható milyet akarok játszani!!! (ugyanis soha nem akarok ezekre a szutykokra menni, mert a papucsállatka többségnek a random is egetverő gondot okoz, képzeljétek el ha még a bázist se találják és fingjuk sincs hol keressék - egyáltalán kell e keresni, beáll a sajátjába amit védeni kell és csodálkozik hogy nem indul el a cap stb.......)

Paul: az miért lenne bug? Egy végre bekerült újítás, hogy egyszerre feldobják, ugyanis az egyik oldali javításnak semmi értelme nem volt eddig.

[ Szerkesztve ]

(#4403) Kelvin válasza Paul119 (#4401) üzenetére


Kelvin
őstag

"a repair kit bugnak, ha le esett mondjuk mind a 2 lánctalp fel huzta mind a kettőt"

Én úgy olvastam, hogy ez nem hiba. Szándékos változtatás.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#4404) psycroptic válasza Timyyy (#4402) üzenetére


psycroptic
őstag

Vagy legalább 5 kötelező tutorialt kellenne végignyomatni tipusokként az emberekkel, hogy tudják melyik csatamód mire való, habár visszagondolva a random csatákra az is fejtörést okoz néhány játékosnál.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#4405) Napfénysüti válasza psycroptic (#4404) üzenetére

Ez nem rossz ötlet. Americas Army-ban ez úgy volt megoldva hogy mikor csináltál magadnak egy accountot akkor le kellett nyomnod tréningeket hogy megismerd kicsit a játékot. Sőt ott volt olyan hogy például amíg a medicest nem csináltad meg addig a csatában nem lehettél doki. Egy ilyen szerintem tényleg hasznos lenne itt is. :K

Més que un club!

(#4406) Paul119 válasza Timyyy (#4402) üzenetére


Paul119
addikt

na hát erről nem tudtam:))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4407) káen válasza Napfénysüti (#4405) üzenetére


káen
tag

Igen, nem volt rossz...kár, hogy a medic tréning megoldókulcsa pikkpakk kint volt a neten, a többi képzést megoldotta valami haver a gyengébbeknek :)

(#4408) Mcray válasza Kelvin (#4403) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem találom, de valami olyat írtak, hogy mindent megjavított csak a lánctalpakat nem...És jött az 1800-as arty puszi :DDD :DDD

Ja és van még itt "jó" hír:

Be nem jelentett credit nerfet írtak baromi sokan. Igaz ezt elég nehéz bebizonyítani, de ha tényleg megjátszották, akkor kemény.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4409) Napfénysüti válasza káen (#4407) üzenetére

Az alapötlet jó volt az már más kérdés ki hogy csinálta meg. Én megoldottam magamtól mondjuk. Viszont abban a játékban rengeteg csaló volt a punkbuster ellenére is. :(

Tegnap gondoltam hosszú kihagyás után kicsit arty-zok hátha majd segít a rendes játékomnál is a tapasztalat vele. Viszont nem volt épp arty a garázsban. Mikor játszottam vele akkor az orosz ágat vittem kicsit (nem sokáig) most meg úgy döntöttem megpróbáloma németet. Első csatám a Bisonnal rögtön szórakoztató lett sőt bevallom őszintén megjött picit a kedvem hogy arty-zzam és toljam tovább a német ágat. :B

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#4410) káen válasza Napfénysüti (#4409) üzenetére


káen
tag

Bocsi, ha félreérthető voltam. Az ötlet zseniális volt és nagyon sajnálom, hogy azóta nem igazán láttam más játékban. Imádtam és nem egyszer vittem végig. AA3-ban is rengetegszer csináltam meg a képzést, mert egyszerűen nem tudtam megunni.

(#4411) Arpee78 válasza Timyyy (#4402) üzenetére


Arpee78
senior tag

Csak megerősíteni tudom, tesztszerveren rengetegen fejetlen hülye tyúkként rohangáltak fel és alá. Idővel talán ráeszmélnek mi a probléma és igazodnak az új játékmódokhoz és elvetik a régi szokásokat.

(#4412) Timyyy válasza Napfénysüti (#4409) üzenetére


Timyyy
őstag

Bison-nál figyelj arra hogy milyen lőszert töltesz bele, azthiszem 2 féle AP van és az egyiknek jobbak a pen/sebzés adatai, de alapból a szarabbat tölti bele a játék.

(#4413) Napfénysüti válasza Timyyy (#4412) üzenetére

Jéé ezt észre se vettem. :R Az alappal használtam de így is összejött 3 kill meg némi sebzés a legelső körben. Amúgy kifejezetten szórakoztatott a játék vele. Egyből Province-ra dobott be. A végén még majdnem foglalatam is. :DDD

Més que un club!

(#4414) Paul119


Paul119
addikt

valaki nem jön tesztre platonozni? :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4415) diegho


diegho
nagyúr

No ígértem replay-t. Itt egy T-54es szépség, ha haveromnak nem állok meg mutatni a hullahegyet mögöttem, akkor szerintem több xp-t kapok, talán T-54 rekord is lehetett volna, de már mindegy: [link]

És itt a Patton-os szépség is ugyanerről a map-ról: [link]

(#4416) psycroptic válasza diegho (#4415) üzenetére


psycroptic
őstag

Mit szoktál kezdeni a lemmingcsapattal ha top heavyben ülsz? Mész velük egy gyors rush reményében vagy inkább mész a másik irányba védeni, hátha a többiek képesek megoldani a helyzetet vagy keresel egy alternatív megoldást, hogy legalább neked jó legyen?

Én szinte mindíg odamegyek ahol a legkevesebben vannak a mieinktől vagy senki és védeni próbálok. Ami csak addig életképes, míg az ellen rá nem jön, hogy egyedül vagyok és hiába vagyok jól védett helyen a túlerő miatt sokat nem számít. Próbálkoztam már azzal is, hogy megyek a lemmingekkel de félúton nem tudom mi történik velük de már csak egyedül vagyok. És hiába kérem őket, hogy jöjjenek nem jönnek. Megvárják míg megdöglök és azután egyesével lövetik le magukat. Ezek közül még egyik sem vált be igazán.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#4417) Zeratul válasza psycroptic (#4416) üzenetére


Zeratul
addikt

Tipikus: egyik szárnyat nyitva hagyják a lemmingek, elmegyek oda védeni, természetesen az ellen főereje ott jön.

(#4418) Remus389


Remus389
veterán

sziasztok, az a gondom hogy ezzel a pécével játszom

E5200@3,6 ghz
2*2GB Ram
Ati Radi 5850 alapon

Full HD-ban

elég gyatrán fut, gyakran 11 fps-el(pedig nem is teljesen maxon van a graf), na szal ezen lehetne segíteni egy négymagos proci beépítésével? úgy hallottam w.o.t. esetén felesleges, ez igaz?

nem fogok százezreket rákölteni a gépre, de egy négymagos proci belefér, szal érdemes vagy nem? mert egyébként a single player játékokat szépen viszi a konfig

ennek alapján nem támogatja a multiprocit a játék, ez igaz?

vagy esetleg mit lehet levenni a grafból, ami a kinézetet annyira nem rontja, de javítja a teljesítményt

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4419) diegho válasza psycroptic (#4416) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez map és ellenfél függő. Tegyük fel Abbey, mindenki elmegy a dombok felé, de nincs arty, akkor egyedül átmegyek lent, ha van arty, akkor elrugdosom az artynkat a dombok felé és én maradok egy ellenfél artytól védett helyen és várom a támadókat. Ha van sok medünk és miénk közép, akkor megyek a dombok felé, mert a medek középről látni fogják a capelőket és a domboktól tudom lőni őket és az artynk is. Minden attól függ mi van az ellenfélnél.

(#4420) psycroptic válasza Zeratul (#4417) üzenetére


psycroptic
őstag

No igen én is így vélekedek de hátha van valami más lehetőség is amit a csipás szememmel még nem vettem észre... :DDD

Ha még csak egy "szárny" volna nyitva nem is lenne olyan nagy baj de ált. nem így szokott történni.

(#4419) diegho:általánosságban elmondható, hogy Te is védekezni maradsz míg más lehetőséged nem nyílik rá. Értem én, hogy sok tényező befolyásolja a dolgot de ez a mérvadó nem?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#4421) vhw válasza Remus389 (#4418) üzenetére


vhw
addikt

Felesleges 4 magos procit venned a WoT miatt... csak egy magot használ a játék. (akkor inkább, ha mindenképp prociba fektetnél egy jó erős 2 magosat vegyél neki)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4422) psycroptic válasza Remus389 (#4418) üzenetére


psycroptic
őstag

Az adatlapomon látható konfiggal játszom a játékot fullhd-ban de nem a legmagasabb grafikai beállításokkal, hanem az egyel viszábbi azthiszem csak "HIGH" elnevezű opcióval és így van 40-65 FPS-em. Szerintem csak a processzor nem segít.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#4423) diegho válasza psycroptic (#4420) üzenetére


diegho
nagyúr

Sosem maradok védeni, ha nem lemmingek vannak. Mindig megyek előre, ha legalább 1 tank jut az egyik oldalra.

(#4424) Remus389 válasza psycroptic (#4422) üzenetére


Remus389
veterán

mondjuk az is lehet hogy a gépem lehet a 12*300mhz-ről ugye ami 3,6 ghz, visszaugrott magától 12*200mhz-re, vagyis csak 2,4 ghz-en ketyeg

azért éreztem lassabbnak újabban, van ilyen hogy visszaállítja magát BIOS-ban ha túlerőltetem, na majd megnézem hogy gigán van most, ha hazaértem

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4425) psycroptic válasza diegho (#4423) üzenetére


psycroptic
őstag

Félre ne értsd! Most kizárólag a lemminges csatákról beszélek.

Tehát: általánosságban elmondható, hogy Te is védekezni maradsz (ha lemming csapatot kaptál) míg más lehetőséged nem nyílik rá. Értem én, hogy sok tényező befolyásolja a dolgot de ez a mérvadó nem?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#4426) diegho válasza psycroptic (#4425) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha olyan tankkal vagyok, ami mozgékony és kicsi a pálya, akkor előrerohanok, kiszedek valamit és vissza, ha kell.

(#4427) psycroptic válasza diegho (#4426) üzenetére


psycroptic
őstag

Értem! Köszönöm szépen a válaszokat! :R

PSNID: Tomy83PS

(#4428) Burgonya1 válasza vhw (#4421) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

7.0 óta már elvileg több magot is használ.
Sok memória és combos videokártya kell leginkább, hogy ne szaggasson.

(#4429) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Pantherről mi a véleményetek? :U Jó gép?
Mert gondolkodom rajta, hogy a VK3601H-ról elmegyek abba az irányba :U

Másik kérdésem.
Ha 1 tankot ki tudok fejleszteni másik 2 tankról is, akkor annak a 2 tanknak a TP-je összeadódik ahhoz a tankhoz, vagy valamelyikkel külön kell összegyűjtenem a kellő TP-t?

(#4430) csaabz válasza forras2 (#4429) üzenetére


csaabz
őstag

Szerintem nem adódik össze tapasztalati pont két tankról.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4431) vhw válasza Burgonya1 (#4428) üzenetére


vhw
addikt

Hirtelen rákrestem erre a neten, egy május 22-én kelt poszt egy moderátortól:

"We moved to BigWorld 2.0 version that supports multiCore with version 0.6.x if I remember right...SO game Engine can use it, only game is not yet optimized to do this.
IF WG wants to implement dynamic lights, snow, fog, headlights,day&night etc..they will have to utilize multiple cores.

Oh, and yes - birds would fly much more smoother ;)"

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4432) Atlantis válasza forras2 (#4429) üzenetére


Atlantis
veterán

Sérülékeny, de jó gép, különösen a hosszú 75-ös ágyúval. Nekem legalábbis tetszett, jobban, mint a szintjén lévő T20. Az utána következő Panther II meg egy igen jó gép, megéri küzdeni a Panther-rel érte :)

Külön kell kifejlesztened, egyébként nem lenne hülyeség, ha összeadódnának a pontok ilyen esetben. Ámbár nekem mindegy, mert nálam az XP előbb összejön, mint a kredit az új vas megvásárlásához.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4433) Remus389 válasza vhw (#4431) üzenetére


Remus389
veterán

ühüm, szóval valamennyire kihasználja, de nem elég jól

gondolom ebből a dual core is profitál

szerintem az a baj hogy visszaállította az fsb-t a gépem, majd megnézem, mert csak újabban fut rosszabbul(legalábbis feltűnően), eddig viszonylag elégedett voltam

mondjuk 50%-kal lehet tunningolni a gépem, tehát 11-15 fps helyett ha lesz 16-24 minimum fps az már jó, van hogy 35 is van

az is lehet fel kéne szabadítani a partíción némi helyet

annyira nem befolyásol, mert tankos játék

vagy még lejjebb veszek vmi grafikát ami annyira nem feltűnő(pl árnyék minősége)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4434) Paul119 válasza Atlantis (#4432) üzenetére


Paul119
addikt

hosszú 75ös egy borzalom oké jó a penje meg a töltés idő de a kis kaliberből adódóan 10lövésből 6 0dmges critical hitet fogsz látni, nekem a hajam égnek áll tőle

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4435) Zeratul válasza Burgonya1 (#4428) üzenetére


Zeratul
addikt

Nem használ több magot, egyet kiterhel maxra a többi meg néhány % de az is csak windows feladatütemezője miatt mutat némi terhelést.

(#4436) forras2 válasza Atlantis (#4432) üzenetére


forras2
őstag

Ezzel így vagyok én is.
Vk3601H-nál 3k tp kell még a VK3002(DB)-hez, és a PzIV-en meg 700 tp kell a VK3001P-hez.
Összesen 2,2 milla kredit kéne hozzá, nekem meg van 220k-m :U

(#4437) pws válasza psycroptic (#4416) üzenetére


pws
aktív tag

Lemmingekkel semmit sem tudsz csinálni. Ilyenkor a gyors med a legjobb, azzal legalább csinálsz pár kill-t. Pl nemrég csúnyán kikaptunk 14:6-ra. A 6k kill-t én csináltam Batmannel. Legalább még1 TopGun medál.

(#4438) Arpee78


Arpee78
senior tag

Victory!
Battle: Steppes 2012. június 18. 14:55:23
Vehicle: IS-8
Experience received: 2 628 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 40 935
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Master Gunner, Reaper, Boelter's Medal, Sniper, Top Gun

9 killes duplázó a stock IS-8 + BL9 kombóval. Standard acc. Replay

(#4439) [HUN]Dani válasza diegho (#4415) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nagyon jók ezek a replay-ek. Köszi szépen, hogy megosztottad velünk. :K

magyarsrac

(#4440) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. június 18. 15:12:29
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 2 469
Credits received: 89 071
Battle Achievements: Boelter's Medal, Top Gun

[link]

(#4441) Timyyy válasza diegho (#4440) üzenetére


Timyyy
őstag

Én is köszönöm a replay-eket. :K

(#4442) babferi válasza forras2 (#4429) üzenetére


babferi
tag

Szerintem adszolut jo gep , pl. nekem azzal az egyik legjobb a nyeresi aranyom (62%) , en az L100-al hasznalom . Nem egy kozelharcos es nem is az a fajta med aki gyorsan odaer valahova. Inkabb az a sniperkedo , bokorbol spottolo , tamogato tank . Abszolut nem egy tipikus medes jatekstilussal kell vele jatszani . Sokan a 88-as loveggel hasznaljak . Hat neked kell eldontened hogy melyikkel akarod tolni. Oke , hogy ez nagyobbat sebez , de pl. a T8-as heviket szembol nem tudod sebezni , T9-rol meg nem is almodj , hogy lelancolason kivul valami mas komolyat csinalsz vele. Az meg azert eros tulzas , hogy gyakran a lovesek fele az L100-al 0 dmg . Ugyhogy nekem bevallt a Panther :K

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4443) Paul119 válasza babferi (#4442) üzenetére


Paul119
addikt

szívesen csinálok neked róla videót hogy mennyi lövés csilingel 0 dmgel :), az tény hogy 88assal oldalba kell sunnyogni az ellen nagy részét mert szemből nem üti át

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4444) marked one94


marked one94
őstag

Én is vagánykodjak már a Pattonal :P

Victory!
Battle: Swamp 2012. június 18. 16:10:41
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 1 319
Credits received: 51 044
Battle Achievements: Confederate, Sniper

You'll Never Walk Alone

(#4445) Remus389 válasza Remus389 (#4433) üzenetére


Remus389
veterán

aha beigazolódott, csak 2400 mhz-en jár és nem vettem észre

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4446) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. június 18. 16:36:11
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 2 013
Credits received: 73 626

ez nem volt jó kör, erről nem rakok replayt, azért ennyi, mert egy afk IS-8at is megöltem, anélkül kevesebb lenne.

(#4447) babferi válasza Paul119 (#4443) üzenetére


babferi
tag

0 dmg-re egy kis erdekesseg az alabbi kepen ( lehet , hogy nem a legjobban sikerult :U ). Ez tegnap tortent , a hid tuloldalan egy Ferdi es egy KV5 volt , eleg jol bealltak , ahogy en is ;] , csak nekem mar gusztustalanul nagy szerencsem volt ! 10 lovest kaptam toluk , ebbol csak a Ferdi sebzett egyszer , 2x lottek el a lovegem 0 dmgvel 2x a lancomat a tobbi mezei 0 dmg ;] Kv-5-ot kiszedtem , a Ferdi kb 25%-os lett. Kesobb szembol kaptam meg egy 0 dmg-t egy E-75-tol is. Meg is lett az acelfal :C

Szoval ha a WoT szelleme is ugyakarja barmi szorhatja a 0-t .

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4448) Atlantis válasza Paul119 (#4434) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, ízlések és pofonok ugye...nekem tetszett azzal az ágyúval.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4449) Paul119 válasza Atlantis (#4448) üzenetére


Paul119
addikt

persze, kinek mi jön be,most fel dobtam a 88ast, team az ultra fail volt, nekem kellett verekedni egy batchattel meg egy t28 protoval :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4450) Atlantis válasza Paul119 (#4449) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért vissza nem sírom én se, de sok papíron erősebb ágyút tartok használhatatlannak ahhoz képest, pl.: az orosz csúzlik zömét...jobban szeretem a pontos, gyors ágyúkat.

P2 persze messze jobb gép, eleinte nem kedveltem, de mostanra megbarátkoztunk.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.