Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Paul119 válasza marked one94 (#4949) üzenetére


Paul119
addikt

jaj anyám borogass, így el csúfítani azt a szerencsétlen m26ot:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4952) GrooveHero válasza marked one94 (#4949) üzenetére


GrooveHero
addikt

Erősen elgondolkodtam, hogy rádobom a tájp 59-re a SuperPershing skint, megnézem hogy fest:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4953) marked one94 válasza virkir (#4950) üzenetére


marked one94
őstag

nekem ennyi is elég :P :) percekig eltudom nézni ezt a csodát :)) :B
amúgy meg holnap nemhogy jönnél játszani egy kicsit :D

Paul119:Látom téged nem lehet meggyőzni, hogy ez egy szépség :P

GrooveHero: Type-nak is van egy szép skin-e most miért akarod ezt rárakni? :) jó tudom, hogy ez szebb de akkor is :)

You'll Never Walk Alone

(#4954) Paul119 válasza marked one94 (#4953) üzenetére


Paul119
addikt

nem lenne rossz csak vegyék le a hegesztő szemüveget a toronyról meg a co palackot :DDD
na ő már szép:))

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4955) GrooveHero válasza marked one94 (#4953) üzenetére


GrooveHero
addikt

:DD nalátod:DD

Ha tudod, akkor miért kérdezed? Most mondd meg, nem gyöyörűűű? A kínai csillga kicsit befigyel, de sebaj:DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4956) marked one94 válasza Paul119 (#4954) üzenetére


marked one94
őstag

na jó ez se csúnya, de a Pershing szebb :P

GrooveHero :DD ááá gyönyörű :C

You'll Never Walk Alone

(#4957) Paul119 válasza marked one94 (#4956) üzenetére


Paul119
addikt

Páncélzat 10–70 mm
Elsődleges fegyverzet 105 mm-es simacsövű harckocsiágyú, kap egy tiger 2 löveget majd vagy ezt hogy oldják meg? bár egy Rheinmetall 120 mm-es löveget szívesebben látnék rajta :DD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4958) Tüzi válasza Paul119 (#4957) üzenetére

xaxa...
Mé' nem a 140mm-est, az már nato-uránkompatibilis, meg tud tankelhárító-rakétát is köpni.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4959) Fel válasza Paul119 (#4957) üzenetére


Fel
addikt

Leo 1A1 fog talán bekerülni a játékba, aminek nincs ilyen szép tornya.
A lövege pedig a R. Ordnance féle 105mm-es L7 lesz (és ez nem simacsövű, hanem vonott). Ez lesz a top gun a brit T9-es Centurion-on, a Chieftain prototípuson (ha lesz), és más néven az M48 Patton-on is. Az 50-es évek végétől egyfajta etalon lett az az L7, majdnem minden NATO tankra azt aggatták :) .

GrooveHero: Persze, hogy megoldják. Van az L7-nek sokféle változata. Mindegyik tank a neki megfelelőt kapja majd, így nem lesz az, hogy az egyiken kifejlesztem és happy vagyok, mert rakhatom rá egy másikra is.
Centurionra A1. Leo1-re A3, M48-ra M68

[ Szerkesztve ]

(#4960) GrooveHero válasza Fel (#4959) üzenetére


GrooveHero
addikt

Valami különbség csak lesz, mert akkor kb olyan esz az ágyú, mint az 1200 lovas motor, meg 1-2 ágyú, hogyha megvan, akkor mindenre fel tudod tenni. Ezt nem fogják hagyni, ezért egy leheletnyit el fog térni, akár névben is, had dógozzon érte a hülyegyerek :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4961) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Ez az assault játékmód akkora olyan büdös trágya hogy a nem létező német lövegpajzsok óta nem láttam ilyet :o

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4962) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#4961) üzenetére


Iron Funeral
őstag

7.4.1 Contents:

- Applied a fix for the situation in which shots penetrating the gun, suspension, or spaced armor were dealing 0 damage
- Fixed inability to enter clans for players whose submissions were accepted during server downtime
- Fixed non-penetration through gun mantle of some open TD's and SPG's: Lorraine 39 L AM, AMX 105 AM, AMX 13 F3 AM, 105 leFH 18 B2, Gw Tiger, M12, SU-26.
- The Following maps will be removed from the rotation for the new game modes (will still be available for Standard Battles): Westfield (Assault), Siegfried Line (Assault), Sand River (Encounter), Malinovka (Encounter).
- Reduced the chance to disable a tanker with a critical hit reduced by 33%.
- Fixed the bug which blocked voice chat for some players.
- Increased the minimap marker size.

Jöhetne ide is gyorsban a hotfix :U

BTW kösz virkirnek a helpet a célkereszttel, pöpecül működik a fix, hull az ellen ennek köszönhetően :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4963) Paul119 válasza Fel (#4959) üzenetére


Paul119
addikt

nem olyan vészes annak a tornya sem:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4964) bullseye


bullseye
addikt

tök jó, ma máe t6-8 francia lövegek voltak egy csomó csatában, de mondjuk a sima asszem t4-t se tudtam körbefutni M26-tal, mert gyorsabban fordul.

értem én, hogy Párizsban van az új központ, de ez túlzás

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4965) Paul119 válasza bullseye (#4964) üzenetére


Paul119
addikt

t9es meg egyenesen vicc :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4966) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Amit jó néven vennék ,ha lehetne választani milyen modot szeretnék játszani.
Mert nem igazán jönnek be egyenlőre.
Aki akar menjen assaultra, de nekem ne kelljen már ha nem tetszik.
Amúgy elég durván sérül a legénység Arty találattól.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#4967) Paul119


Paul119
addikt

[link] :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4968) jahrn


jahrn
senior tag

Amig a jatekosok jo reszenek a "standard random" is gondot okoz:

addig valahogy eszembe se jut h azert szidjam oket h nem talaljak a szokott bazisokat assault/encounter kozben. Mondjuk talakoztam mar olyan csapattal is akik hajlandoak voltak a kempeles nelkuli ertelmes osszedolgozasra vedokent.

Azert volt egy pozitivum is, a Renault UE 57 egesz turheto fullra szerelve. A teszten nagyon nem jott be, de amint meglett az 57mm rogton az elso csataban 2 egymas utani kill 550 meterrol. OFC a gagyi horizontalis loveg kiteres tovabbra is visszaveszi a jarmu teljesitmenyet.

[ Szerkesztve ]

(#4969) -vitya- válasza marked one94 (#4953) üzenetére


-vitya-
őstag

itt leszek pénteken... szólj mikor kellek;-)

-=Витя=-

(#4970) fsb1000 válasza Patrick76496 (#4946) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gyullad a Churchill... baloldalát ért lövés után szinte biztos kimegy a motor és jó eséllyel ki is gyullad. Így rontották le a Type59-et is...
Prémtanknál kicsit gáz, hogy az ember megveszi X Ft-ért és aztán szép lassan gyengébb lesz, goldot meg nem adnak vissza.....

(#4971) Dobi 562 válasza Fel (#4959) üzenetére


Dobi 562
addikt

"és ez nem simacsövű, hanem vonott"

Azt huzagolásnak hívják, tehát huzagolt harckocsiágyú, nem vonott. :)

(#4972) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Mennyi idő, és csata kell ahhoz, hogy a 99%-os legénységből 100%-os legyen? :U
PzIV-emen 99%-os a legénység, be van kapcsolva a gyorsított képzés, lenyomtam így eddig kb 30 csatát, és továbbra is 99%-os a személyzet. :W

(#4973) Dobi 562


Dobi 562
addikt

#4972) forras2: Legénységi tagon jobb egérgomb->személyes fájl->szolgálati feljegyzések fül->szükséges tapasztalat a képességhez

Egyébként hogy lehet az, hogy hónapok óta játszol és ilyeneket nem tudsz?

[ Szerkesztve ]

(#4974) forras2 válasza Dobi 562 (#4973) üzenetére


forras2
őstag

Úgy lehet az, hogy nem foglalkoztam ilyenekkel.
Több, sok ilyen dolog van, ami nem alap feltétel ahhoz, hogy tudj játszani, így nem foglalkoztam vele. :R

(#4975) emre


emre
veterán

Az EU szerveren nem lesz valami hasonló akció? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4976) emre


emre
veterán

Azért beszarás, az oroszoknál ma jön a 0.7.4.1-es patch. :DDD

Győznek hegeszteni a fiúk. [link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4977) mozesapo válasza emre (#4975) üzenetére


mozesapo
tag

Elvileg 23-25-ig van valami Operation Bagration a júniusi naptárban.

(#4978) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Virkir, tegnap sikerült. Mérgemben egy új mappába telepítettem és láss csodát elindult. A francia TD ágon szétröhögöm az agyam. A kiváló moddokért pedig: :R :C ( remélem ennyi elég lesz :DD

Ennyi hangulatjel is elég lesz!

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#4979) Attici válasza Stauffenberg (#4947) üzenetére


Attici
őstag

Nekem is ezt csinálja, csak sűrűbben. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#4980) Fel válasza Iron Funeral (#4962) üzenetére


Fel
addikt

Ezt elvileg már tegnap meg is kapttuk.
OL: "Correction. EU has got the fix together with the update."

A verziószám az oroszon is maradt 7.4 (#218, eu-n #220), és a letöltött fix is 2,61MB volt, mint amit tegnap szedett le az eu-s launcher.

A Sand River Encounter helyett inkább az El Halluf Encountert vették volna ki..

Dobi 562: Huzagolt... Ugyanolyan hülye szó. Ezután csak a "rifled"-et használom majd. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4981) tank1 válasza GrooveHero (#4929) üzenetére


tank1
tag

Igen. Egészen életszerűnek tűnik, hogy 600k freexp-t gyűjt össze valaki. Ahhoz kell néhány tízezer csata.

Az E75 pedig egészen szépen muzsikál nálam továbbra is. Jófajta. :)

(#4982) csaabz


csaabz
őstag

Kipróbáltam tegnap a buffolt KV-4-et, lehet csak nekem voltak szerencsés köreim, de egészen jókat mentem vele.
Ennek ellenére, ha meglesz az ST-1, a tier 8-at eladom a fenébe :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4983) Mcray válasza Fel (#4980) üzenetére


Mcray
senior tag

Az marha jó mert nekem tegnap este dobálta a 0 damage-eket ha oldalról találtam el egy papír tankot pl PZ 4...Egymás után 6x úgy hogy mindig igazítottam a célzáson.

Francia Tier 2 TD-vel van 6 csatám amit platoonban csináltam...Háááááát...Mintha a Pzjager 1 jobb lett volna (vagy az AT-1)... A Tier 3-mas meg olyan mint a régi filmekben a Batmobil és úgy is repeszt :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4984) emre válasza csaabz (#4982) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom, én meg csak a 3601-el tudtam értelmes köröket menni, pedig nem szeretem annyira.

Meg is lett a tiger, 60 csata alatt, most már csak valami akció kellene, rá hogy megvegyem. Milyen kár hogy kb. egy hónapja volt, de nem gond, addig húzom az E2-őt, vagy beállok én is a csigahajtók sorába. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4985) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Lehet volt már , de mintha az új modoknál a foglalókörben lasabban számolna a gép ? Vagy heten foglaltunk egyszerre és alig mint a számláló aztán persze 95%-nál odaért az ellen mert a marhák a régi útvonalon indultak és halomra lőttek minket a foglalókörben. Szóval néha beválhat egyes mapokon ha a gyors tankok elmennek foglalni míg a nagyok feltartják az ellent , de nem tudom az a 400 xp mire jó így ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4986) vhw válasza jozefgucci1 (#4985) üzenetére


vhw
addikt

Nem tudom mindkét új módban így van-e, de a semleges bázis foglalósban akármennyi tank állhat a foglalókörben csak másodpercenként egy %-ot foglalnak (mintha a standard módban egy tank foglalna)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4987) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Tegnap véletlenül elindítottam a WoT launcherét. Egyből felfrissített 7.1-ről 7.4-re (ebből is kiderül, hogy utoljára a 7.1-gyel toltam).

Érdemes tolni vele? Van benne annyi értelmes újdonság a 7.1-hez képest, hogy megint rászánjam magam?
A fizika módosítását berakták már?

Ilyen kérdések merültek fel bennem:D

Örülnék, ha mondanátok valami pozitívat.

Üdv:

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#4988) vhw válasza AlexWolf (#4987) üzenetére


vhw
addikt

Volt most ebben valami pozitív srácok? Nem tudnék hosszú felsorolásba kezdeni...
Viszont kellemetlen, idegesítő újdonságokból jó párral gazdagabbak lettünk...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4989) DessertFox válasza DessertFox (#4978) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Sorry

(#4990) bullseye válasza AlexWolf (#4987) üzenetére


bullseye
addikt

új fajta csaták, amik nem kaptak saját térképet, hanem a régieken máshol van a kezdőpont és a cél... remek ötlet, totál imba az egész némelyik térképen

meg van egy rakat új jármű, USA, CCCP, francia OP automata gyorstüzelő papír versenyautók, csupa móka és kacagás

valami pozitív? proton...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4991) AlexWolf válasza bullseye (#4990) üzenetére


AlexWolf
senior tag

"valami pozitív? proton..."

Hülye...felröhögtem a munkahelyemen...ilyet többet ne! :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#4992) virkir válasza -vitya- (#4969) üzenetére


virkir
veterán

2-3 körültől nem lenne baj ha lennél ;)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4993) Napfénysüti

Tegnap frissítettem én is. Az a játékmód ahol középen van egy elfoglalandó bázis még telejsen oké. Ez még tetszik is. Viszont a támadó-védekező módoknak én nem igazán örülök. Kihagyhatták volna. Az új pályákhoz még túlságosan nem volt szerencsém azt hiszem 1* dobott be a városira de mivel artyval voltam így nem láttam belőle túl nagy részt. :D
Azt viszont megfigyeltem hogy most sokan rákattantak ezekre az új francia gépekre. :U
Pusztán kíváncsiságból lehet ez vagy olyan jók?

Més que un club!

(#4994) Paul119 válasza bullseye (#4990) üzenetére


Paul119
addikt

el hoztam neked a tündérkét.. tőle tessék kérni a változtatásokat :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4995) vhw válasza Napfénysüti (#4993) üzenetére


vhw
addikt

MIndig ez van, ha új ágat/nemzetet raknak a játékba. Ez volt az usa TD bevezetésnél is, napokig nem láttál mást csak azokat, aztán mindenki E szériás német tankokkal furikázott, és a francia tankok bevezetésénél talán már te is itt voltál, láthattad mi a menetrend...
Most ezzel is ellesznek egy ideig, aztán lassan kikopnak. (ugye a francia ág összességében a legkevésbbé játszott a 4 közül?)

Egyébként; az új 2es francia TD kedvezőbb MM-et kap mint a többi, vagy ez is csak a szokatlan érdeklődéssel nehezen megküzdő MM-el magyarázható? Tegnap egy T2 csatában 38Hval kb 7-8 ilyen vacak volt oldalanként, pedig egyébként nem szoktak TD-k tier1 tankokkal normál körülmények között egy csatába kerülni... (egyáltalán nem volt tier3as tank a csatában egyik oldalon se, illetve másik 38H sem az ellenségnél amitől kvázi T3as csatának minősülne a meccs)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4996) Mcray válasza vhw (#4995) üzenetére


Mcray
senior tag

Tier 2 Francia TD-vel egy tier 3-mas köröm volt és 5 tier 5-ös csata...Tuti a MM szórakozott veled.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4997) vhw válasza Mcray (#4996) üzenetére


vhw
addikt

Most néztem fel a wiki oldalra;
RenaultFT AC: Only Tank Destroyer allowed in Battle Tier 2
Renault UE 57: Only Tier 3 Tank Destroyer allowed in Battle Tier 3

Olyan ééééérdekes dolgok vannak itt...
A statok alapján vetélytársaknál netán "gyengébb" teljesítményre képes TD-knél nem az a megoldás, hogy a maximális MM beosztást egy szinttel lejjeb csavarnák (hogy ne találkozzanak olyan kemény ellenfelekkel) hanem a minimumot tekerik lejjeb, hogy több gyengébb ellenféllel fussanak össze. WG logic.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4998) bullseye válasza vhw (#4995) üzenetére


bullseye
addikt

ehhez képest nekem a master tankerhez már csak t28pro meg st1 hiányzott és azokból alig láttam

erre most 17 új vadásznivaló... fogadok, mire végeznék jönnek a brittek :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4999) Fel


Fel
addikt

Az első Böelter medálom Patton-nel:

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. június 22. 10:33:02
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 2 082 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 34 214
Battle Achievements: Böelter's Medal, Top Gun, Sniper, Reaper

Alig 3000 sebzés. 12 lövés, 12 találat. A gagyi Prokhorovka Assault módban jött össze, védőként. ->Replay<-
Marha nagy FUN a vasút tövében lapítani, várva, hogy hátha átdugja az ellen a csőrét..
A mai új játékmódos győzelmekben alig kaptam eddig xp-t... 600-1000 körüli körök (standard acc.), győzelem esetén is. Adtak egy jókora pofont a játékmenetnek (vagy a szarnak) ezekkel az új játékmódokkal a "fejlesztők"...

Mellesleg a Patton-től is kezd egy kicsit elmenni a kedvem. Állandóan ellövik a lőszerrekeszt, ha a bal oldalát találják el :((( Mostanában majd' minden csatában megesik.

[ Szerkesztve ]

(#5000) -vitya- válasza virkir (#4992) üzenetére


-vitya-
őstag

na akkor nem lesz baj...

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.