Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Huvi00


Huvi00
tag

7.4 lehet tudni mikor jön ki ? :C

.

(#4602) GrooveHero válasza Huvi00 (#4601) üzenetére


GrooveHero
addikt

Remélem soha. Ahogy hallom, hogy milyen, köszi, inkább nem kell, a játék most ott tart, hogy annyit ér, mint egy kalap gőzölgő kaki, és nagyon finom voltam. A játékosok átlagos értelmi szintje nem nagyon haladja meg a bögre kakaó szintjét. Inkább akkor uninstall, acc eladás, akármi más, de nekem az a szar nem kell. És nem csak az új peccsel van a gond, hanem konkrétan az egész játékkal, úgy alapjaiba véve. Nem túl jó az irány, amerre halad, meg ahol most tart, akkor sem

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4603) Joe.36 válasza GrooveHero (#4602) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos ez igaz nagyon

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4604) Timyyy válasza GrooveHero (#4602) üzenetére


Timyyy
őstag

Valami előnye mégis csak van hogy lesz*rják az EU szervert. A ruszkikat már jól megszivatták mert ott már él a patch. Sírnak is rendesen :DDD :DDD

BudaiZoli: azt a klienst töltötted le amelyik a szerveredhez tartozik? Ha EU-ra regeltél EU klienst telepíts, ha US-re akkor pedig azt, mert nem átjárható, ezért másik szerveren nem fog beengedni. Mást hirtelen nem tudok elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#4605) BudaiZoli


BudaiZoli
tag

Sziasztok!

Nem enged be az accom. Kértem új jelszót, meg is kaptam de avval sem. Weben sem tudok belépni az accountba. Ha bannoltak volna (de nincs miért), akkor gondolom nem kaptam volna új jelszót. Ötlet?

Üdv: Zoli :R

(#4606) Patrick76496 válasza [HUN]Dani (#4534) üzenetére


Patrick76496
őstag

Velem is egész nap ezt csinálta, be van tépve ez a matchmaking. Mármint arról beszélek, hogy én is az IS-emmel szerettem volna fejlődni. Hülye legyek, ha a mai csatáim legalább 70%-a az előbb említett tankkal, meg a 3001P-vel, nem T9-T10-es volt. Undorító néha ez a játék, amikor 3-4 tier különbség van 2 tank között egy meccsben (kivétel platoon), a KV-1S-sel ugyanezt csinálta... Még 37k xp az IS-3, aztán ha az fullos, aztán megyek a KV-4-re és felfele, kell a fenének IS-8, meg IS-7. Asszem holnap veszek egy Churchill-t, hogy legyen mivel pénzt küldeni a kasszára. :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4607) Paul119 válasza BudaiZoli (#4605) üzenetére


Paul119
addikt

én is csak azt tudom mondani mint amit timmy.. én is megjártam így véletlenül usára regisztráltam,csodálkoztam is hogy 100-120 as a pingem aztán utána néztem és hoppáré tényleg usa .. probált meg hogy a worldoftanks.com nál be enged e ha igen akkor oda regisztráltál(usa)

patrikgtaivs: kv4elég harmatosra sikerült(nekem nincs de nem sokan dicsérték)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4608) Patrick76496 válasza Paul119 (#4607) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tudom, de túl kell menni azon is, majd ha nagyon szenvedek vele, akkor átváltok egy kevés free xp-t. Attól várok valamit, hogy a 7.4-ben erősödik egy kicsit, + fölöslegesen nem akarom kifejleszteni a nagy tornyot.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4609) Paul119 válasza Patrick76496 (#4608) üzenetére


Paul119
addikt

jogos, nálam most pihi van wot ügyileg amíg nem jönnek az új tdk meg medek, sporolok egy kis pénzt és át váltom azt az 500k free xpt :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4610) fsb1000 válasza GrooveHero (#4602) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet, nektek sakkozni kéne.
A játékszabályok nem változnak és a játékosok értelmi szintje se lehet kritika tárgya, illetve nem lehet ezekre fogni, ha valakit bemattolnak...

(#4611) GrooveHero válasza fsb1000 (#4610) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ahham...és amikor 15 emberből Karélián 14 elmegy balra, te meg egyedül mész jobbra, na akkor mire fogjam? Vagy kempinovkán az össze valamire való tankunk kempel a házak mögött, és megesznek minket a hegyről, azt mire fogjam? Hogy a legjobb IS-4-esünk seggel áll a betcset, t-54, patton trió előtt és löveti a valagát, mert az anált szereti, azt mire fogjam?
Soroljam még? Sztem innen mennénk nyugdíjba mindketten.

Akkor még folytatom.

Nem csak a játékosokkal van a baj, hanem a tartalommal, a millió, de millió hibával, sebzési rendzser, hogy 152-es repesszel KV-2-vel nem tudom átütni a 1390 20mm!!!!!-es oldalát. Hogy 25 méterre lévő 200 tonnás Maus, ami akkora mint egy ház eltűnik előlem, hogy...
szólj, ha mondjam a többit.

És ne mondd, hogy nem így van, mert akkor te nem ezzel a játékkal játszol:DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4612) Paul119 válasza GrooveHero (#4611) üzenetére


Paul119
addikt

like :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4613) bullseye válasza fsb1000 (#4610) üzenetére


bullseye
addikt

sakkban viszonylag kevés a tank.
de az új játékmódok helyett előbb a képesség alapú összesorsolást, vagy legalább valami ligarendszert kellett volna kidolgozni (netán ellopni más MMO-kból), akkor legalább ugyanolyan idiótákkal lennék körbevéve mint én, és együtt, békésen nem találnánk az új játékmódban a célokat...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4614) Iron Funeral válasza GrooveHero (#4611) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most volt egy meccsem ahol egyszerűen nem akart találni a T-54 ágyúja, egyszerűen átlőtt a tankokon. T1 hvy elejéről lepattantam közvetlen közelről. Éljen az RNG!

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4615) fsb1000 válasza GrooveHero (#4611) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Dehát én is ezt mondom... hagyd a csudába WoT-ot!
Inkább sakkozzál. Sakkban nincsenek ilyen problémák.
Játékeszközök adottak, szabályok nem változnak és a játékostársakkal sincs gond.

Komolyan nem értem ezt a sírást (amit a szakasztársaid már mind előadtak) terjed mint a TBC. Ha ennyire bénának és játszhatatlannak tartanék egy játékot, és a játékostársakat szellemi kvalításait lebecsülném valós vagy képzelt indokok alapján , akkor én biztos nem szánnék rá a szabadidőmből egy percet sem.

Most őszintén... mi indokolja hogy nem uninstaltad még ezt a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#4616) GrooveHero válasza fsb1000 (#4615) üzenetére


GrooveHero
addikt

"és a játékostársakat szellemi kvalításait lebecsülném valós vagy képzelt indokok alapján"
hát mijazúristent irjak még, hogy elmagyarázzam, amit Stieger kolléga már kifejtett(azt hiszem ő volt az még anno), hogy a játék egyik legnagyobb hibája maga a játékos. Vagy hát nem is tudom, lehet hogy veled kivételezik az MM, vagy a sebzési rendszer? amikor játszol egyedül, vagy platoonban, nálad, vagy nálatok még soha nem voltak ilyen idióták? Hogy egy újabb példát említsek, tisztelt csapattársunk rássol E-100-zal, mert ő 10-es, és neki senki ne mondja meg? És meddig rássol? Míg meg nem állítja a type E egy 1000-essel, aztán jön a többi. Te az ilyeneket minek nevezed/néd? Egy pontos megfogalmazást kérek tőled. Meg konkrétan ha már nem értesz velem egyet, akkor írd már le a pozitívumokat, amik eddig téged a játékban értek. Ide lehet érten a nyócezer ikszpés kört is, amikor egymagad megöltél mindenkit. De gondolj bele, hogy miért egyedül kellett megölnöd mindenkit? Na errről beszélek....Vagy téged abszolut nem zavarnak az ilyenek? Amikor vki szemlátomást hülyeséget csinál, és az neked nem tetszik? Te olyankor is magadban keresed a hibát? Biztos te vagy a tettes, amikor Prokhorovkán, az egyik spot FAIL pályán lőnek a bokrok?Ne haragudj, de nem venném a szívemre, ha magadat okolnád mások hülyeségeiért, és egyik napról a másikra te is megunnád ezt a sok szart

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4617) fsb1000 válasza GrooveHero (#4616) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Talán az a különbség a kettönk szemlélete között, hogy én nem vonok közvetlen párhuzamot a játékostársak szellemi szinvonala és a játékban mutatott képességei között.
Valószinűleg átlagosan játszom, ezért nem zavarnak az átlagos játékosok bénázásai, nem tartom magam überprónak, így aztán sok játékossal együtt tudok működni, közösen játszani akár szakaszban akár században.

Randomban 100 meccsenként talán 2-3 olyan eset van amikor konkrétan 1 vagy 2 játékos ultrabénázása miatt a tuti győzelem elúszik, vagy úgy veszítünk, ahogy nem kellett volna. Na ilyenkor felhúzom a szemölkdököm kicsit... de kb 10x ennyire zavarnak a TK-zók, meg a chethuszárok, a mindent jól megmondok és másokat minden csatában noobozók, retartáltozók.

A sztoikus nyugalmam az sem zavarja meg, hogy "hiszem" a WG piszkálja a random faktorokat és gyakran szivóágra helyez. Te ezt úgy éled meg, hogy rajtad kivül mindenki retardált-hülye a csapatodban ezért a vereség. Én meg úgy, hogy a WG egy csapatba rakta a szivóágasokat és fű alatt 25%-al rontotta a találati arányunkat, rontotta 30%-al a pattogásunk és a sebzés mértéke sem éri el az átlagost.
---

Egyébként már másnak is tanácsolták: Ha nem bírod a random szinvonalát, akkor századozzál.
Persze lehet te sem vagy alkalmas csapatjátékra, amit úgy is meg lehet magyarázni, hogy nem találtál még 1-nél több magadhoz méltót. Szóval érdemes lenne kipróbálni... bár az sem mindig diadalmenet. (ha jól emléxem ott voltál a HUNS első heteiben, csak valamiért soha nem jöttél századba, gyakorlóba)

[ Szerkesztve ]

(#4618) GrooveHero válasza fsb1000 (#4617) üzenetére


GrooveHero
addikt

Kacag a májam:DDD
Én a HUNS-ban? (És most sűrű elnézést az aktív klántagoktól, mg akik voltak, vagy lesznek)
De...ne nevettess már...semmi bajom a HUNS-szal, félre ne érts, semmi flémháború, meg megint ez ilyen klán, ez meg olyan, de ha zsinórban, még egyszer kihangsúlyozom, hogy ZSINÓRBAN egymás után 3x kerülök be egy olyan random csatában, ahol a másik oldalon, vagyis a pirosaknál 1 db 3-as HUNS platoon van, akik hogy, hogynem, elfelejtettek köszönni, miután biztos nem értettték azt a szót, hogy hali, meg hogy cső. Na, nekem a HUNS már itt elvágta magát. Nem alkotok egy teljes klánról véleményt 3 kis tirpákról, akik azt gondolják, hogy ők a "magyar elit...pfe....há hogyne...khm...na mindegy...szóval azért sem alkotok, mert van közöttük egy-két olyan ember, akit ismerek, és ők ennek a 3-asnak az abszolut ellentétei.
Szóval dióhélyban, nem voltam és nem is leszek SOHA HUNS-os, és nem azért mert én olyan prő lennék, csak szimplán(általánosságban) tele lett a tököm, ilyen szép magyarsággal a magyar mentalitással. Külföldön tudod kicsit más a helyzet, ott megbecsülik a magyar embert, és nap mint nap azt hallom, hogy hú, Magyarorsztág? ott már voltam, milyen szép hely, ha tehetem, megyek legközelebb is. És a klán testvérklánjai, FILO, TAC, EES, -SB-, FTC1-5-ig,mostmeg már a MUMMY és PTS, de sorolhatnám még... mind visszaköszön, és GL&HF-fel indulunk a csatába...
Nem holmi "magyar elit"....

Mégegyszer szeretném megragadni az alkalmat, hogy a jelenlegi, leendő, esetlex ex HUNS-ostól bocsánatot kérjek, a történet nem rájuk hegyeződik ki, hanem 3, azaz 3db emberkékre, akik annyira hunszok, hogy még köszönni sem tudnak a másik magyarnak.
Ezennel a vitát lezártam, és mivel épp ugyanolyan jogom van ide írni, mint neked, ezért két választásunk van, neked is, nekem is. Írom amit akarok, ami a szivemen, az a számon, te meg ha nem tetszik nem olvasod. Ha írok vmit, akkor te meg válaszolsz, oszt ha nem tetszik, nem olvasom...és vica verza természetesen. Na jóéjt és szebb jövőt a WOT-ban mindnyájunknak :K :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4619) sutyi^


sutyi^
senior tag

Gyerekek... mi lenne ha privátban fröcsögnétek? Kösz.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#4620) Antonius1978 válasza Zeratul (#4591) üzenetére


Antonius1978
addikt

IS-3
Szerencsere megvan ra a legjobb agyu, mondjuk besegitettem 10 ezer SZTP-vel a kifejleszteseben.
80 merkozesbol 4x lottek loszerrekesz robbanast, lehet hogy a gyengebb torony miatt ?

(#4621) vhw


vhw
addikt

Némi hír a 0.7.4 patchről; link

Pár dolgot visszavesznek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4622) emre válasza Antonius1978 (#4620) üzenetére


emre
veterán

tuti nem a torony miatt

[link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4623) Antonius1978 válasza GrooveHero (#4611) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igy jartam en is a tegnap, IS-3-al, 2 felderitovel, 1 Pz-4-el egy 3-as Type szakasz, + 2 6-os szintu neheztank ellen.Az egyik 6-os nehezet kilottem, 2 Type-be sebeztem, de utanna korbevettek es szetkaptak.

Amikor meg 9-10-es szintre rak (itt sok nem mulik rajtam az teny), akkor mindig azt a csapatot fogom ki, akik veszitenek...nem tudom miert van ez...vagy rosszul helyezkedunk, vagy egyaltalan nem is tudjak hogy hova kellene helyezkedni nehez tankkal (igaz en sem vagyok szaki ezen a teren, minel elobb ra kell terjek a forumtarsak lejatszott koreinek visszanezesere), vagy egyszeruen csak olyan jatekosokrol van szo, akik roppant hamar elertek a 9-10-es szintet semmifele tapasztalat megszerzese nelkul ?!
Mindenesetre nagyon felcukkol a sorozatos vereseg erzese...(ugyanezt ereztem a Ferdivel meg JT-vel, mar hosszu ideje nem is jatszom veluk), szerencsere sikerult menjek par jo kort a kis kedvencemmel a KV-13-al.

(#4624) emre válasza emre (#4622) üzenetére


emre
veterán

Ezek szerint hülyeséget mondtam, de én még IS3-as torony lövéssel nem csináltam blow up-ot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4625) Antonius1978 válasza emre (#4622) üzenetére


Antonius1978
addikt

Most mar latom hogy miert tortenik az, hogy az elso lovesre loszerrekesz serulest kapok.
Amugy jo latni, hogy a ruszki tankoknak is van kedvenc modulserules, ugye itt a loszerrekesz, a nemeteknek meg a motor :D
Remelem az amcsi tankoknak is megvan a kedvenc modulserulesuk, nem is ertem miert szidjatok a jatekot, hisz mint latjatok nagyon is igazsagosan van kiegyensulyozva minden :DD
Azt eszleltem amugy, hogy a tank jobb oldala a serulekeny ilyen teren, de azt gondoltam, hogy a tornyon keresztul kaptam a loszerrekesz robbanast, ezutan csak a tank jobb oldalat mutatom :D

UI : nekem volt hogy a Ferdivel szembol a tornyon keresztul lottem loszerrekesz robbanast, szembol a bal oldalon keresztul, sztem nem mondtal marhasagot, csak gondolom ritkabb.

[ Szerkesztve ]

(#4626) -vitya- válasza vhw (#4621) üzenetére


-vitya-
őstag

nekem ez tetszik:

- The new damage algorithm in 7.4 "highlighted" an old (and, apparently, hitherto undetected) bug regarding non-damage penetrating hits (see details under the spoiler), which will also be fixed.

-=Витя=-

(#4627) Timyyy


Timyyy
őstag

Finally, post-7.4 crew crit chance will be reduced by 33%, i.e. "effectively to 7.3 levels".

Na erre kíváncsi leszek, mondani ugye bármit lehet.... de hogy retek szar jelenleg, az tény.

(#4628) Patrick76496 válasza Antonius1978 (#4620) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az nem olyan rossz arány. :K Én az IS-2-ről azt vettem észre, hogy rohadt könnyen gyullad, és szeret áttörni a tornya. Múltkor az ellenség oldalán voltunk El Halluf-ön egy másik IS-sel, én egy szikla mögött, a másik IS kicsit hátrébb. Az én sziklámtól előre kicsit van még egy szikla, a mögött egy KV-3, az én sziklák másik oldalán egy T20. Lövöm a KV-3-mat kibújkálva, egyszer kigyújt, visszamegyek, elalszik a tűz, jön a T20 felém (nemtudom mit csinált vele a másik IS) az is kigyújt. Annyi nekem :C Másik ugyanezen a mapon, csak a másik oldalról indultunk, megyünk fel támadni, KV-3 szemből ammo rackel. Konyec. Ez olyan, mint amikor én ammo rackeltem és kilőttem egy lövésből full HP-ról az ezerhármas KV-3-mat KV-1S-sel, csak ő le is csíterhekkerezett. :D
Más: az IS, IS-3 páros lefelé néző gun depressionje eléggé szar szvsz, a felfele mozgatással nincs semmi gond.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4629) -vitya-


-vitya-
őstag

Tegnap ismét kemény voltam a KV-13-al, de az egyik csatában 1vs1-ben majdnem kinyírtam egy KV5-öt, már csak 250 HP-ja maradt, erre bemákolt egy 850HPs ammor rack-et ellenem... Wazz, KV-13ban még nem volt ammo rack-em... :-(

-=Витя=-

(#4630) Burgonya1 válasza GrooveHero (#4618) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

Magam védelmében annyit szólnék, hogy amíg nem kezdődik a csata én nem vagyok benn a játékban, mert nem szívesen nézem ahogy ketyeg az óra 30-tól lefele (úgyis elsők közt töltök be). Ráadásul nem nagyon szeretek magyarul csevegni, mert a lengyel/cseh/német/bármimás duma is eléggé idegesít, és ahogy észrevettem a játékosok nagy számát is. Az meg, hogy valaki nem írja be, hogy 'good luck, have fun'... Hát szerintem amíg randomot játszunk, addig úgyis marhára mindegy. 1. percben már látni lehet, hogy nyerünk-e vagy nem.

(#4631) vhw válasza -vitya- (#4626) üzenetére


vhw
addikt

A spoiler részben ezzel egészül ki;
"According to Storm:

- The game has a 10-caliber rule for each round - the server "erases" the shell after it flies the distance equal to 10 calibers after the "test condition" is met.

- Currently, this rule is applied on impact. E.g. if you hit a track, the shell can disappear before it ever flies for long enough to hit the hull (depending on the flight path).

- The way the rule was supposed to have applied is to "turn on" only after a penetrating hit that reduces tank HP. In other words, not after hitting the tracks, but after actually penetrating the hull behind the tracks.

You can imagine how many non-damaging penetrating hits could be the result of this little bug."

Szóval ezután remélhetőleg eltűnnek a csak láncot leverő, de sebzést nem okozó találatok (persze hacsak nem kifejezetten olyan szögben találnak, hogy a lövés csak a láncot-görgőket érik és semmiképp nem találhatnák el magát a páncéltestet)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4632) Patrick76496 válasza Patrick76496 (#4628) üzenetére


Patrick76496
őstag

*szeret pattanni a tornya, hülye telóm beleszól, hogy mit írjak :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4633) psycroptic válasza vhw (#4631) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor ezek szerint BL-10-el nem csak láncolni fogom a kis szutykokat messziről? Kíváncsi leszek mennyire lesz ez igaz.

PSNID: Tomy83PS

(#4634) tank1 válasza fsb1000 (#4617) üzenetére


tank1
tag

Én meg úgy, hogy a WG egy csapatba rakta a szivóágasokat és fű alatt 25%-al rontotta a találati arányunkat, rontotta 30%-al a pattogásunk és a sebzés mértéke sem éri el az átlagost.

Miért tenne ilyet? Profitorientált vállalkozás. Ha szívatja az ügyfeleit szórakozásból, az ártalmas a nokiás doboz tartalmára.

#4623: vagy egyszeruen csak olyan jatekosokrol van szo, akik roppant hamar elertek a 9-10-es szintet semmifele tapasztalat megszerzese nelkul ?!

A tapasztalt játékosok is futnak gyenge köröket. Minap Diegho fórumtársunk pukkant el egy csatában elsőként, nulla sebzést kiosztva. A csapat többi része beleértve magamat is siralmas teljesítményt nyújtott. Ilyen eset is van.

(#4635) Zeratul válasza emre (#4624) üzenetére


Zeratul
addikt

Tegnap szemből kaptam ammorack blow up-ot IS3-n full hpról. Nagyon örültem neki. Utóbbi időben nagyon megszaporodtak az ammorack robbanások és löveg sérülések.

(#4636) diegho válasza tank1 (#4634) üzenetére


diegho
nagyúr

Simán benne van, tegnap pl ST-I-vel kiálltam egy T95 elé, 4-ből 4 átment ott ahol kellett, vesztettem 800hp-t ő meghalt, T110-el ugyanezt akartam véghez vinni 2 csatával később, 5 lövés 5 pattanás onnan, amit még egy T32-vel is átlövök, ezalatt pedig szépen meghaltam.

[ Szerkesztve ]

(#4637) Antonius1978 válasza Patrick76496 (#4628) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az arany nem rossz, de csak azert, mert szerencsem volt :) Maskepp altalaban elso lovesre loszerrekesz serules :)
Ha jol emlekszem idaig egyetlen egyszer fordult elo, hogy az IS-nek felrobbantottak a loszerrekeszet, viszont mar vagy 10-20-x felgyult, az teny.
A KV-3-nal meg nem vagyok biztos, de mintha ott is elofordult volna.

(#4638) emre válasza tank1 (#4634) üzenetére


emre
veterán

"Miért tenne ilyet? Profitorientált vállalkozás. Ha szívatja az ügyfeleit szórakozásból, az ártalmas a nokiás doboz tartalmára."

Azért vazze, mert csak az egyik csapat nyerhet, és egyensúlyban kell tartani a rendszert.
És ahogy a véletlenben úgy a random-ban sem hiszek. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4639) Antonius1978 válasza -vitya- (#4629) üzenetére


Antonius1978
addikt

Meg idaig nekem sem, 440 csata utan :)

Burgonya1 : fene tudja, de az esetek nagy tobbsegeben valahogy elore megerzem a csata kimenetelet a tankok listajabol.

Tank1 : akkor mar mindent ertek.

(#4640) KaLeun válasza tank1 (#4634) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnap elég jól ment, nagyjából kiegyensúlyozott csapatok voltak és majdnem végig nyertem...

Az elején és a végén amikor átfordult a "szerencsém", akkor jöttek az érdekes csapatok. Az xvm szerint ilyenkor van 20% alatt vagy 80% felett a nyerési esély.

Ez azt jelenti, hogy az elején (80+%-os nyerési esély) játszottam olyan csapatok ellen, akik mind pirosak voltak, 400-800-as eff értékkel és még volt náluk 3 db. 900-as sárga effes játékos. Ezzel szemben nálunk 1-2 sárga embert kivéve mindenki zöld volt.

Amikor fordult a szerencsém akkor én voltam a csupa piros közt. Ezek a változások valahogy túl rendszeresek ahhoz, hogy véletlenek legyenek. Persze itt nem is csak az eff az érdekes, hanem a lejátszott csaták száma is. Vagyis nálunk mindenki 10k környéki vagy a feletti veterán, szemben a pár ezer csatás zöldfülűekkel.

Kicsit túl nagy véletlen ez, hogy csaták és a teljesítmény alapján is teljesen egymás ellentéte a két csapat. Tehát az MM tuti, hogy tud a zöldfülűek és a veteránok közt különbséget tenni. Így lehetséges lenne az, hogy a veteránoknak nem kellene a noobok közt szopni.. De mint vmelyik Q&A-ben is volt, nem is akarnak ilyet.

Cila

(#4641) Arpee78 válasza fsb1000 (#4617) üzenetére


Arpee78
senior tag

Majdnem az egész hozzászólásoddal egyetértek, tehát +1. Amivel nem: ""hiszem" a WG piszkálja a random faktorokat és gyakran szívóágra helyez." Nem WG-t védek, nem kell félreérteni.

A "szívóágak" hossza tapasztalatom szerint 10-20 csata max, ez statisztikailag belefér(het) a több ezer csata alatt. Mégis milyen mintázatot várnál? /egy vereség, egy győzelem, egy vereség, egy győzelem, .../ 10k csata és 50% win rate alatt?

A szívóágak hossza és gyakorisága hasonló mint pozitív megfelelőjének. Annak mi a neve?

Egy tanknál 100-200 csata alatt jól kiegyenlítődnek ezek a rendkívüli sorozatok, 1000 csata után szinte nyoma sincs.

Tudomásom szerint(nem vagyok programozó) nincs tökéletes véletlen szám algoritmus a számítógépes világban, ez beleszámíthat.

Egyébként hol lenne érdeke a WG-nek ez a manipuláció?

"TK-zók, meg a chethuszárok, a mindent jól megmondok és másokat minden csatában noobozók, retartáltozók." Ha túlzásba viszik, akkor én viszont inzultálok, provokálok. Sőt TK-zok ha nincs hatással a csata kimenetelére és közel van a páciens (eddig csak 1 ilyen volt).
Rühellem az ilyen beképzelt, nagyarcú nyomoroncokat. Állítólag ő a leg, leg, leg: Marmist

(#4642) Werewolf20 válasza tank1 (#4634) üzenetére


Werewolf20
tag

Miért tenne ilyet? Gondolj bele kicsit....Szopóágra tesz...pattogsz...stb, hát akkor egy kis prémium, egy kis gold ammo, jussak csak tovább ezen a szar tankon...és már megy is a gold ezerrel...hidd el nem szórakozásból teszi, minden mögött a pénz van...egy dolog van amit a WG nem a pénz miatt tesz, mégpedig a savanyú a szőlő effektus, németek a háborúba....most a ruszkik alá kell tenni őket. Nem-nem mondom hogy a németek szarok és op orosz, de érezhető hogy nem egyenlő a két oldal. Tier-ekre leosztva éreztetik hogy egy német tankosnak többet kell skillt beleraknia, hogy elérje az orosz tank szintet....de véghezvihető csak több skill kell és odafigyelés.

It's not the destination...but the drive there

(#4643) Tüzi

Szerzett tapasztalat: 1 164
Szerzett kredit: 42 548
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: I. osztály, Elit lövész, Acélfal

kezd tetszeni az e75:)

bár ez idegesítő:
A lőszerek E-75 járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 26 780 -.-

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4644) -vitya- válasza Arpee78 (#4641) üzenetére


-vitya-
őstag

erről volt már szó, Marmist-ot ismerem. Nem olyan nagy szám, mint hiszi magáról, de persze azért jobb mint az átlag. Ha az átlagot nem pl. diegho-nál húzzuk meg :P

-=Витя=-

(#4645) vhw válasza tank1 (#4634) üzenetére


vhw
addikt

Azért ha nem is lehet egyértelműen és bizonyítétokkal megdönthetetlenül alátámasztani, de olykor tényleg van olyan érzése az embernek, hogy valami nincs rendben.
Nem olyan régen én küldtem a meghívót diegho-nak szakaszozáshoz (általában fordítva szokott lenni) folyamatosan buktuk a csatákat, pedig nem felejtettünk el játszani. 8-10 csata után meguntuk, szakasz bontás és ő küldte a meghívót, ezután hirtelen mintha megszakadt volna a bukás sorozat. érdekes volt... (egyébként neki van prem nekem nincs)

Aztán a másik alkalommal ismét összefutottunk, én már aznap mentem 1-2 csatát semmi különös, volt bukta is győzelem is. Elindult a szakasz, 9 csatát buktunk egyhuzamban (a csaták között volt hogy egyszer ~20 percre dolgom akadt, ezalatt ő egyedül játszott azt mondta beakadt pár győztes csata, mikor visszatértem folytatódtak a bukták)

"A tapasztalt játékosok is futnak gyenge köröket. Minap Diegho fórumtársunk pukkant el egy csatában elsőként, nulla sebzést kiosztva. A csapat többi része beleértve magamat is siralmas teljesítményt nyújtott. Ilyen eset is van."

Nem lehet az ilyen "siralmas" teljesítmények hátterében olyan dolgok állnak mint az indokolatlan lepattanók, átlag alatti és minimum sebzések, célpontot egyáltalán meg sem közelítő lövedékek, gyanús ammorack találatok stb.? Ami lehet egy-egy embernek nem tűnik fel, egész csata alatt volt 1-2 lepattanója/0 dmg crit-je. Mit számít? - előfordul, gondolja... De mi van, ha az egész csapatban mindenkinek megvolt ez a pár hatástalan lövés és pont ezért nem fogyott el az ellen. (Szinte biztos vagyok benne, hogy az igen piros csapatoktól elszenvedett megszégyenítő vereségek jó részének hatterében ilyen anomáliák állnak, [másik részében persze benne lehet az elbízzuk magunkat effekt és olyan megmozdulásokat követünk el amiket egyébként nem szoktunk])

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4646) jahrn válasza -vitya- (#4626) üzenetére


jahrn
senior tag

Hehh, szal nem azok a jatekosok voltak hulyek akik reportoltak h nem stimmel itt valami.
Mondjuk ez szerintem nem bug volt hanem money shrink feature.

(#4647) fsb1000 válasza GrooveHero (#4618) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocsi. akkor tévedtem... illetve rosszul emléxem. Ketten voltak erről a fórumról, akik 2-3 hét után kiléptek. De nem ez volt a főtéma, kár is volt megjegyezzem.

Még egyszer elnézést, hogy rosszul emlékeztem.

(#4648) InHell


InHell
senior tag

Én szerintem az nem véletlen, hogy pl. a T14-es premium tankommal 250 csatából még egyszer sem játszottam VII-es szintű tankok ellen, 10 ből 8 esetben pedig még VI-os ellenfél sincs.
Korábban említett VK3601-el pedig soha nem fordult még elő, hogy "csak" max. VI-os ellent kapok, hanem minimum két IX, sőt sokszor még X-est is.
Ugyanez a helyzet most a tegnap megvásárolt Tigerrel is.
10 meccsből 8-szor zsinórban kikaptam, egyelőre még nem tudtam rajta sokmindent fejleszteni pénz és XP hiányában, így elég lassú és keveset, inkább úgy mondanám "nullát" sebez.
10 meccsből 8-szor kaptam 3-4 Tier X-es enemyt. Mondanom sem kell, hogy nem tudom őket sebezni. meg is néztem 17 lövésből 15 találat volt az egyik meccsem után, nagyjából 0 dmg-et osztottam ki, és kaptam vagy 200XP-t..
10 meccs után a 100k pénzből most van kb. 50k.. Pedig nem rusholok előre általában utolsók között halok meg, szóval lehet elment a kedvem megint ettől a játéktól egy időre. :(((

< béna duma helye >

(#4649) Timyyy válasza vhw (#4645) üzenetére


Timyyy
őstag

Ezzel csak egyet tudok érteni.
Szakaszban is elég kellemetlen amikor 50 méterre állok egy tanktól aki pl a társamat gyepálja és a következő lövéstől meghal - de az ellenfélnek is már 1 lövéses hp-ja van. Mondom hogy kilövöm és akkor túléljük... ciritcal 0 dmg... és kilövi a társam.
Marha jó érzés :U tényleg...........
Csapat szinten szerintem teljesen egyértelműen úgy lehet a vesztés oka, ahogy leírtad.

(#4650) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Hopp egy E100.:DDD Igaz nem volt már csak pár száz élete, de oldalba puffantottam és reccs.

magyarsrac

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.