Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) Antonius1978 válasza jozefgucci1 (#33998) üzenetére


Antonius1978
addikt

Oke, akkor majd fahordas utan belepek.

DIEGHO : lehet hogy atugrottad az iromanyomat, az utolso harmad neked volt cimezve, nem bannam ha elolvasnad :D

(#34002) emre válasza Antonius1978 (#33992) üzenetére


emre
veterán

Szerintem ha prémium nélkül játszol akkor hagyd az S51-et és az egész arty vonalat (sok az az 1,2milla egy futó kalandért.)
Én hasonló kíváncsiságból fejlesztettem ki, és vettem meg, de a duplázók kivételével alig mentem vele.
Mára ki lett fejlesztve az O261 is, de ezt valszeg már nem fogom megvenni. De ha van még teszt szerver próbáld ki.
Alap löveggel viszonylag keveset sebez, lassú a célzás és szar a pontosság de sok lőszert tudsz vinni.
A nagyobb löveg már ha talál akkor kő kövön nem marad (nálam 100-ből egy csatában össze is jött) de csak 12 lőszert vihetsz magaddal a célzás és a pontosság, meg még gyengébb. Maga a gép hihetetlen lassú, a célkereszt könnyen szétcsúszik. Ja meg most kapnak az artyk nerf-et. :DDD

A kredit szorzó a wotdb honlapon található. Sajnos jelenleg csak z orosz nyelvűt találom.
Ott ha jól sejtem akkor jobb katt a járműre, majd ez a sor: Коэффициент кредитов

A T20-at el ne add, ha ráérzel legalább akkora fun, mint az M4 és az E2.

(#34000) virkir
Képes voltál kiutálni Zsoltit, hogy neked is legyen pár plecsnid? ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34003) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ha holnap jönnek a kínai tankok akkor ha jól látom prémiumban megvehető majd a Type59?
Mert akkor csatánként kb 5-6-tal fogunk ezentúl találkozni.

20 éve a Prohardveren

(#34004) vhw válasza odrif (#34003) üzenetére


vhw
addikt

Sehol nem írják, hogy a premium type visszakerülne az játékbeli boltba vagy akár a gift shopba.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34005) Bingisz válasza odrif (#34003) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezt hol olvastad? (hogy lehet majd venni typeot)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34006) Haart válasza emre (#34002) üzenetére


Haart
addikt

Kredit szorzót sehol nem találok pedig az orosz nyelvű oldalt alul át lehet varázsolni angolra. De ilyen sor sehol nincs. :W

(#34007) odrif válasza vhw (#34004) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Itt nem az van?

20 éve a Prohardveren

(#34008) vhw válasza Haart (#34006) üzenetére


vhw
addikt

Annak a kredit szorzónak már eléggé megkopott az aktualitása. (még a béta idejéből bányászták ki az infókat a kliensből, azóta már sok idő eltelt, és bejelentett arty jövedelmezőség nerf is volt)

odrif: ez konkrétan a kínai fa, minden tankjával.
Az ilyen WG-s képeken rajta szokott lenni olyan tank is amit már kivontak (pl. a német ágon a premium B2 vagy a 38H) és olyanok is, amiket még ezután terveznek betenni.
Ha visszakerül a boltba a type59 akkor azt külön le fogják írni, de erről nincs semmi szó a 8.3 patch notes-ban

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34009) Haart válasza vhw (#34008) üzenetére


Haart
addikt

Ja közben megtaláltam és valóban írja hogy outdated info, szóval kár is nézni. De így nem tudjuk még mindig a szorzókat tehát suxx :W

(#34010) emre válasza Haart (#34006) üzenetére


emre
veterán

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34011) virkir válasza emre (#34002) üzenetére


virkir
veterán

Ja az mindig lopja a kill-t meg a plecsniket :D látod így jut nekem is :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34012) marked one94 válasza virkir (#34011) üzenetére


marked one94
őstag

Én mindig megdolgozok érte :P Meg nekem csak a mesterlövész kell, meg a top gun, a többit vihetitek ;]

You'll Never Walk Alone

(#34013) Haart válasza emre (#34010) üzenetére


Haart
addikt

Írtam később hogy láttam, de mint te is látod felette ott van hogy Outdated Info. Tehát régi. Semmi értelme nézegetni innentől. Max találgatás az egész.

[ Szerkesztve ]

(#34014) diegho válasza Antonius1978 (#33992) üzenetére


diegho
nagyúr

Bocs, nem volt kiemelve a nevem, ezért nem olvastam végig. Szóval én E-50et csak teszten használtam, de direkt mentem vele köröket stock, félig stock és elite állapotban is. Szerintem stock-ként is elég jól használható volt. Pláne a nagy motorral. A free xp kérdése pedig egyértelmű, amíg nem érzed, hogy valamelyik tank nagyon kell, addig ne költs rá. Nekem folyamatosan 300ezer körül van a free xp-m, elkezdtem a német ágat és egyedül a vk2801-re költöttem free-t, a többire nem láttam értelmét, viszont a T69-re a nagyobb lövegre már költöttem 14 ezret. Nem tudom hogy állsz kredittel, de inkább vinnék magammal mindig 10 prémium lőszert, mint free xp-t használjak, amikor nem fontos. Az a 203pen simán átviszi az összes tier8 tankot, tier9 medeket, a 9-es tankok zömét és a 10-es tankokból is párat szemből. Szóval 20 ezer free-t nem költenék el a jobb lövegre, inkább olyan tankokra használnám, amik stock állapotban gyengék, lásd T-44, T-54, S-51. A felszerelés pedig megfelelő rá, venti és coated optics teljesen jó, nagy löveggel viszont már a venti, rammer, stabilizer hármas lesz a nyerő.

(#34015) emre válasza Haart (#34013) üzenetére


emre
veterán

A 7.2-es kredit nerf volt a leglényegesebb változás (hivatalosan) az -+ pár százalékos eltérés.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34016) Antonius1978 válasza diegho (#34014) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, koszonom a velemennyilvanitast.Akkor nem koltok ra el semmit, vegigszenvedem a 20 ezret, es utanna a jobb loveggel mar remelem konnyebben osszeszedem a TP-t a nagyobbik lancra.
Bizonyara igazad van, hogy atlohetoek az altalad emlitett tankok, csak az a baj, hogy en nem tudok a seggemen ulni, es egy gyors tankkal hatul kuksolni...ez meg elment a Panther + szivoszal loveggel, de az E50el elvezni is akarom a csatakat.Igy altalaban elorerohanok, hogy egy adott pontot en foglaljak el, ne az ellenseg, persze ha a csapat olyan hogy az ilyesmit nem tudja felmerni, akkor odajon velem meg 1-2 tank, vagy esetleg 1 sem, es akkor gondolhatod, hogy nem erek semmit a jelenlegi loveggel tobb tank, vagy neadjisten neheztankok ellen.Es ilyen esetben nem igazan tudok celozgatni gyenge pontokra, ha tobben lonek ram...ha meg celzok, akkor kockaztatom hogy oda a tank eletenek fele, esetleg tobb resze, es en sebeztem 240et...szoval ez nem kifizetodo dolog...meg kell valtoztassam a jatekstilusomat ezek szerint...
Prem loszerre nem tudok beruhazni, tekintve hogy mostmar nincs premem, es nem is lesz (esetleg lehet veszek mobilon par napnyit, vagy azert hogy egy ket cuccot leszedjek tankokrol), szoval ez a megoldas nem jo nekem.
A stabilizer azert lesz jo, mert menet kozben is tudok loni ? Ez mennyire hatasos dolog ? En is lottem menetbol kozepes tankkal, persze 5bol 1 talalt altalaban, stabilizator nelkul...tulajdonkeppen hogyan tudod kihasznalni ezt a kepesseget amit a stabilizator ad ?

EMRE : hat mas tuzersegi agnak tuti nem fogok neki, akkor vagy az S51 vagy semmi :)
Meg nem ereztem ra elegge a T20-ra, a papir pancel miatt minden atlo, es pont ami bosszant, az az, hogy tavolra sem tudsz rendesen loni, 250-300 meteren tul mar pontatlan...Multkor is majd megevett a mereg, hogy kb 200-250 meterrol 4x teljesen elkerulte a loves az ellenseges tankot, csak 1 talalt...

(#34017) Pete55555 válasza #11302912 (#33897) üzenetére


Pete55555
addikt

Az oké, hogy nem lehet kapni, de nem is lesz mostmár kapható sosem? Az szvsz elég nagy kib@szás lenne...

...Szeretem leracsniztatni...

(#34018) Fel


Fel
addikt

Hoppá hoppá, úgy látszik mi sem maradunk ki a jóból: Chinese Tank Showdown. A WG nagyon akarja, hogy nekiessünk grindelni a kínaiakat :DDD

A verseny lényege: A 17 új kínai tankkal típusonként elért 100 legjobb eredményt arannyal jutalmaznak (tier 1-4 1000 arany; t 5-8 2500; t 9-10 5000), és ezen felül a legjobb 3 eredmény külön bónuszt is ér. 1. eredmény: Type 59 + garázs slot; 2. Type 62 + garázs slot; 3. 1 hónap prémium.
Az alap account szerinti xp mennyiség számít, tehát bónuszok nélkül (se dupla, se prémium, semmi).

És ami a legjobb az egészben, hogy nem kell nevezni, eredményt küldeni sehová:

"In order to participate you simply need to battle with your new Chinese tanks starting from patch launch day (Wednesday 16th Jan) all the way up until the 10th of February. We will then take the results from every battle played with Chinese tanks between these dates to form a top 100 list based on highest experienced earned in a single battle."

Hajrá, 17 db Type 59 gazdára vár :))

(#34019) marked one94 válasza Fel (#34018) üzenetére


marked one94
őstag

Na végre valami amiben akár nyerhetek is :D

Köszi az infót :R

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#34020) myckey válasza Fel (#34018) üzenetére


myckey
veterán

tehát akkor el kell kezdeni a sárga tankokkal játszani?
fene egye meg....
micsoda probléma

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#34021) echterion válasza Fel (#34018) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, eddig nem akartam kipróbálni őket, de lehet, így megteszem. Attól függ, mennyire lesznek szenvedősek. Ha nagyon, akkor lesz*rom, milyen nyeremények vannak.

**********

(#34022) Kingfisher1 válasza myckey (#34020) üzenetére


Kingfisher1
tag

En mar kiszemeltem a Kínai vonalat. Tier8 110-ig biztos.
Ezzel kapcsolatban kerdezni szeretnék, hogy a legenyseget melyik tiertol erdemes 100%-ra tenni?
Gondolom 1-en pazarlas, mivel ott keves csata kell.

(#34023) marked one94 válasza Kingfisher1 (#34022) üzenetére


marked one94
őstag

T5-től érdemes tovább vinni a legénységet, max T6.

You'll Never Walk Alone

(#34024) myckey válasza Kingfisher1 (#34022) üzenetére


myckey
veterán

márked ván igazat szólt.

Onnantól érdemes az eggyel nagyobb gépekbe átcuccolni a népet.

egyébként pedig 75%-os emberkéket ajánlott vételezni.
persze ha spíler vagy,akkor TR4 ig nem létkérdés rájuk pénzt költeni.
Négyes gépekbe már érdemes befektetni a pénzt.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#34025) Kingfisher1 válasza marked one94 (#34023) üzenetére


Kingfisher1
tag

Ertem, koszi. Esetleg II-IV-ig 75% hasznos lehet?

Koszi Myc!

[ Szerkesztve ]

(#34026) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok!

Körkérdés!

Szerintetek hány százalék túlélési arány felel meg az alábbi kategóriáknak?

1.,Kiváló
2.,Jó
3.,Közepes
4.,Elfogadható
5.,Szánalmas

:R

(#34027) myckey válasza Z.m.Z (#34026) üzenetére


myckey
veterán

szerintem ez nem releváns.
mármint lehet hogy sokszor meghalsz,de ettől függetlenül,marha nagy munkát végzel...
engem cseppet sem érdekel a túlélési rate.

csináljam jól,nyerjem a meccset.
többi már csak a pénz végett lényeges.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#34028) marked one94 válasza myckey (#34024) üzenetére


marked one94
őstag

Köszönöm a kiegészítést :R Ezt elfejetettem írni csak este van már :)

Közben meg végig olvastam a délutánt hmm érdesek volt :))

Z.m.Z

Szerintem 30-35% már egész jónak számít.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#34029) Z.m.Z válasza myckey (#34027) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Csak azért kérdeztem mert én is ezt vallom de pár játékos barátommal ezen igen parázs vitánk volt ma este és kiváncsi vagyok a véleményetekre.

(#34030) myckey válasza Z.m.Z (#34029) üzenetére


myckey
veterán

ez egy sajátos nézet.
persze minél többször éled túl,az a jó
de nem mindegy,hogy mi lesz a csata végkimenetele.

ésatöbbi :)

marked:
én meg nem egészen tudtam,hogy miket írjak,aztán leírtam mindent. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#34031) #11302912 válasza virkir (#34000) üzenetére


#11302912
törölt tag

Tobbet detectalt es tobbet olt. az is szamit..

(#34032) gy-daniel válasza #11302912 (#34031) üzenetére


gy-daniel
tag

Plusz 2 külön tank, 2 különböző lehetséges szorzókkal. (Ha jól tudom, a kill nem számít az xp-be.)

(#34033) #11302912 válasza gy-daniel (#34032) üzenetére


#11302912
törölt tag

amennyire en tudom, minimalis bonusz xpt kapsz killekre is. legalabbis WG ezt mondja hivatalos forumokon. (kill gives you a small bonus)

(#34034) Timyyy


Timyyy
őstag

Hány óráig nem fog menni a szerver? Csak mert a wot honlap is megkotlott, és nem tudom megnézni, tegnap meg nem olvastam.

(#34035) Enzolord válasza marked one94 (#34028) üzenetére


Enzolord
addikt

30-35 az gyávaságra vall....
A hősök 20% körül élnek túl.. Az életüket adják a bajtársaikért, soha nem a saját életük érdekli..
Csak az ,hogy az ellenség elpusztuljon, még akkor is, ha ők sem élik túl..
:DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34036) sutyi^


sutyi^
senior tag

Akinek kell:

8.2 > 8.3 EU Patch Torrent

~200MB

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#34037) jano_77 válasza Timyyy (#34034) üzenetére


jano_77
nagyúr

11:00-ig
Tegnap ez volt fent.

Amúgy jó reggelt Mindenkinek

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34038) Djuree válasza jano_77 (#34037) üzenetére


Djuree
félisten

akkor ma jönnek a kici occó kínai tankok?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34039) #11302912 válasza Djuree (#34038) üzenetére


#11302912
törölt tag

Jam, de amennyire en tudom ahhoz kepest, hogy kici occo tankok, durvak lesznek. a medium tree erdekes lesz medium tankok heavy agyukkal. Nekem tetszik az otlet, mert annal is kevesebbet kell mutatnia magat az amugyis torekeny mediumoknak. :) Sztem kedvenc treem lesz a kinai medium.

(#34040) marked one94 válasza Enzolord (#34035) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor én gyáva vagyok :O :DD

You'll Never Walk Alone

(#34041) Djuree válasza #11302912 (#34039) üzenetére


Djuree
félisten

engem hidegen hagynak, húzok vagy 8 ágat amúgyis, év végére talán meglesznek :DDD még a briteket is húzni akarom majd, de az még odébb lesz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34043) Djuree válasza #11302912 (#34042) üzenetére


Djuree
félisten

én leszarom a statom, olyan amilyen, nincs tétje, a lényeg h élvezem a játékot, amúgy a statom se rossz sztem, 1390 az effem most.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34044) jano_77 válasza virkir (#34000) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy a viharba tudtatok mindketten pontosan ugyan annyit sebezni 2 különböző csatában? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34045) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnapi mérleg.

Első kör Pershinggel és kapásból legjobb XP a csapatomból. Eddig nagyon tetszik. Valami 6000 effit állapított meg egy kör után :)

A T25 AT-val volt a legjobb köröm de akkora retardált csapat volt, hogy 10 kill helyett csak 5 jött össze, mert ezek a majmok azt lesték hogy mikor szedek le valakit 150 HP-ra és akkor ösztűzeltek rá...

Mivel ennél jobb nem csak max rosszabb győzelmi aránnyal zártam volna ha tovább játszom, kikapcsoltam és elővettem a jó öreg Mechwarrior 4-et. Azzal is marha jól ment, de újra kell kezdenem a kampányt, mert most tanultam, meg hogyan kell ellenséges gépet zsákmányolni rendesen :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#34046) #11302912 válasza Djuree (#34043) üzenetére


#11302912
törölt tag

En sajnos nem szarhatom le, mert meg itt forumon is mindenki csak azzal villog. :D Ugyan ugy mint jatekban. Ha szar a statod de olsz 14 tankot egy meccsben akkor stelaer vagy es reportolnak, ha szar a statod de nem olsz noob vagy, ha jok a statjaid, akkor ha nem olsz semmit a csapat a retardalt, ha jok a statjaid es mindent te olsz meg akkor te vagy a csaszar. Kicsit szanalmas de ez a helyzet.

(#34047) jimmy74


jimmy74
őstag

Jó reggelt!
Akkor 11 órától már lehet(kell)letölteni a 8.3-at?

WoT:jimmbo

(#34048) sutyi^ válasza jimmy74 (#34047) üzenetére


sutyi^
senior tag

Már most is töltheted. :)

[link]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#34049) jozefgucci1 válasza jimmy74 (#34047) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jad ,de szedd le a pacht amit tegnap linkeltek és már nem kell akkor szarakodni vele. Én már telepítettem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34050) jimmy74


jimmy74
őstag

Köszönöm! :R

WoT:jimmbo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.