Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Plokijuma válasza Skyhunter (#1996) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Rossz úton jársz. :)
XVM-et kell átállítani. A játék könyvtárában találsz egy "XVM.xvmconf" nevű fájlt. Ezt nyisd meg Jegyzettömmbel/Notepaddal és a 22. sor környékén a "mirroredVehicleIcons": false tartalmú sorban a false-t írd át true -ra. Ez megoldja.

Magicrat: Pár sorral feljebb linkelték a WoT Loggert

[ Szerkesztve ]

(#2002) Fel válasza Paul119 (#1991) üzenetére


Fel
addikt

Nálam "identification error"-t írt sokáig, de közben próbált belépni, ugyanúgy, mintha túlterhelt lenne a szerver. Hagytam, aztán mire visszanéztem rá, már beléptetett.

Ezt kaptam 2 üziben:
Game servers temporarily unavailable.
All servers are available again. - Úgyhogy most már nem kellene hibád dobnia.

virkir: Jah.. Hogy azokat is. Akkor ezért nem megy a dmg panel modom (nem látom a lőszereket, és azt sem ki/mi sérült a tankban).

Korábban már én is kifejtettem a véleményem erről... A GUI-val és úgy általában, a játék kezelhetőségét érintő "fejlesztéseik" teljesen koncepciómentesek! Egyszer ezt csinálnak, de a következő peccsben már teljesen mást.. Pl.: a minimap. Kinek volt baja a mostanival? A 7.4-ben lévőnél már megint nem méreteződnek a tankok ikonjai a térképpel..

Szerver oldali célkeresztet a settings menüben kapcsolhatsz. Az első oldal alján van.

------------------------------------

Az IS-6-tal szerintem az a legnagyobb baj, hogy annak ellenére, gyengébb, mint egy T34 vagy Löwe, nem jár neki könnyített MM spread.

[ Szerkesztve ]

(#2003) Skyhunter válasza Plokijuma (#2001) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ezt a tippet még guglival sem találtam meg. Ha tényleg csak ennyi, akkor köszönet érte, hazaérek és kipróbálom rögvest. Akkor így gyakorlatilag szinte mindegyik iconmoddal mennie kell. thx

(#2004) diegho válasza fsb1000 (#1990) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a szép benne, hogy ő nem tolja bele a goldot. A klánja hónapokon át 18-25ezer goldot kapott naponta, így nem került neki sokba. A fejlődést pedig látni, mert játszott kis tankokkal is azért, de amikor ennyi xp-t szed össze valaki átlagban, ott óriási mennyiségű free van, simán átugorhat tankokat. A követendő példa az, hogy sebezni kell a csatában, minél többet, így lesz valaki jó játékos, nem pedig kis tankokon a kezdők között, vagy több száz ezer gold ammo ellövésével. Én emu-tól eddig kb 100 replayt láttam, nagyban hozzájárult ahhoz, hogy pár tankkal ilyen eredményem van, hihetetlen dolgokat művel és ami nagyon meglepő, csak nagyon ritkán használ sniper nézetet :Y

(#2005) Antonius1978 válasza diegho (#2004) üzenetére


Antonius1978
addikt

Merre lehetne megnezni az o csatait ?
Van amikor en sem hasznalok, de helyzetfuggo...tegnap pl a Ferdivel egyszer fole ment a loves, sniper nezetben,utanna meg vagy 10 meterrel a tank elott csapodott be, egyszeruen a lovedek "lepottyant", ugy latszik egyes helyeken nagyobb a tomegvonzas... :W

(#2006) Fel válasza diegho (#2004) üzenetére


Fel
addikt

Majd' elfelejtettem.. M103, T110:

Talán csökkent a RoF.. 6,45 rémlik a T110-nél, az M103-ra nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#2007) Plokijuma válasza Skyhunter (#2003) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Nekem szerencsém volt, hogy még googlizás nekilátása előtt gyorsan megtaláltam. XVM beállítására egy grafikus interfész ráférne, mert így viszonylag nehéz megtalálni, ráadásul egy elgépeléssel el lehet rontani a teljes XVM-t.

Egy kis humor:

(#2008) diegho válasza Antonius1978 (#2005) üzenetére


diegho
nagyúr

Hivatalos fórum, replays

Fel: köszi közben már mástól is megkaptam a képeket.

[ Szerkesztve ]

(#2009) Antonius1978 válasza diegho (#2008) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom, utannanezek.

(#2010) Timyyy válasza Patrick76496 (#1969) üzenetére


Timyyy
őstag

Mi az a mod ami kiírja mekkora lövést kaptál be? És a minimap mod?
Honnan tudom ezeket megszerezni?

(#2011) tank1 válasza Murder3 (#1985) üzenetére


tank1
tag

Akkor az E75-nek is beteszik a kaput. TigerII-t már rég eladtam, e75-öt valószínűleg használhatatlanná teszik, E100 pedig gyárilag is értéktelen vacak. Nem is marad normális tankom. Várom nagyon ezt az új javítást.

(#2012) fsb1000 válasza diegho (#2004) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, ebben mind igazad lehet, de játékban 4 alaptank van (t1 szint), amivel "Ingyen" el lehet indulni. Nála Loltraki ment 1 csatát, a többi nem.
A t2 szint eléréséhez 10+ csata kell, t2->t3 lépéshez mégtöbb, akkor is ha valaki csatánként 1000+ XP-t termel már kezdőként is kistankkal.
Német ágon 1 csatája van t2 szinten, nincs több t2 tankja.

Én nem ismerek olyan GOLD mentes lehetőséget, amellyel át lehetne ugrani az összes nemzet kistankjait. Egyik ágon el kell indulni, hogy free XP-t termeljen a másik ágnak. Ha egyik nemzetnél sincs t1 és t2 csata, akkor honnan jött a free XP?

(#2013) sanya67 válasza Timyyy (#2010) üzenetére


sanya67
tag

http://wotinfo.gportal.hu/gindex.php?pg=34725305

Itt mind a kettőt megtalálod!

(#2014) Plasticbomb válasza diegho (#2008) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Megvan! Köcce! Some emu87 replays

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#2015) GrooveHero


GrooveHero
addikt

sziasztok. Vki tudna nekem szerválni SuperPershing képeket? Kicsit rá vagyok izgulva:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2016) Plasticbomb válasza fsb1000 (#2012) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Prémium tank.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#2017) Fel válasza tank1 (#2011) üzenetére


Fel
addikt

E-75, E-50 párosom nekem is van. Éppen a "rebalancing" miatt próbálgatom őket a teszten, de eddig még egyszer sem gyulladt ki egyik sem.

(#2018) Fel válasza fsb1000 (#2012) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem biztosan nem másod account.. Mivel van egy M4A2E4-e, ezért tuti bétával kezdte. És ezzel a tankkal a végleges indulásakor egészen jól alapozhatott.
És abban is biztos vagyok, hogy egyszer már ki volt tárgyalva a profilja..

GrooveHero: Én még nem láttam, pedig én is megnézném.. Se Dickermaxot. Úgy látszik ezek a szupertesztészek nem játszanak.

[ Szerkesztve ]

(#2019) virkir válasza Fel (#2002) üzenetére


virkir
veterán

A dmg panel nálam konkrétan kifagyasztja a csata betöltését.
A szerver célkeresztet megtaláltam de valamiért tankon nem működik csak arty-n.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2020) Fel válasza virkir (#2019) üzenetére


Fel
addikt

De, működik az. Csak nem a megszokott kék, hanem a "másodlagos" célkereszt működik a szerveroldaliként. Az amelyik kijelzi a páncélátütést, töltést (amit Gun Markernek hívnak).
Szóval, ha bekapcsolod, akkor nem 3 célkereszted lesz, hanem csak kettő.
Én is csak abból jöttem rá, hogy mégis működik ez, hogy megugrott a ping, és nagyon nehezen követte a löveg mozgását a célkereszt..

[ Szerkesztve ]

(#2021) diegho válasza fsb1000 (#2012) üzenetére


diegho
nagyúr

Ott a löwe a garázsában és 1 csata elég a tier2 höz ő konkrétan 546xp-t kapott, a pz2 kifejlesztése 185xp, tier2-n ment 1 kört 1274xp, a pz3 aufsA 1825xp, ha háromszoros akció volt simán megvan, ha duplán, akkor 500free-t használt, pz3-al szintén simán megvan a pz3/4 kifejlesztése, ha legalább 2szer duplázta. Onnan jött a vk3601h, na itt csinált először ugrást. 5x hétvégén ha kezd valaki, akkor pillanatok alatt tier6-nál jár, főleg, ha netán úgy játszik, hogy csak duplázza a tankot, így 3 csata alatt is lehet 10ezer xp felett szedni. Persze használt goldot, hiszen van löwe-je. Az is lehet, hogy bétában is játszott, onnan meg kapott egy rakás free-t, ez ugye nem látszik a statból, de mivel 2011 április12-n regisztrált, ezért esélyes, hogy bétában tolta és volt neki free-je bőven, így simán átugrott egy rakás tankot.

(#2022) fsb1000 válasza Fel (#2018) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Így van.... tehát nem hasonlítható egy átlagjátékoshoz, aki most kezdi béta után, mert ha nem is második reg (ez se lenne baj), de jelentős tapasztalattal kezdte ennek az acc-nak felépítését, ráadásul volt egy prémtankja, amivel freeXP-t és kreditet termelhetet.
M4 lehet hogy nem GOLD-ért volt, hanem bétateszterként kapta, ez majdnem mindegy... a most kezdő játékosnak viszont GOLD-ért kéne venni egy hasonló tankot, hogy kihagyhassa a t1-t4 szintet.

Mindez semmit nem von le az érdemeiből sem a statja szépségéből az én megitélésem szerint, csak úgy gondolom, ilyen indulótőkével, ma már nem lehet elkezdeni ezt a játékot.
Ebből következően inkább a csatáit kell példaként tanulmányozni és nem a statját elérhető célként kitüzni.

--------

(#2021) diegho: "Ott a löwe a garázsában "
Ahogy te is írod Löwét csak goldért lehetett megvenni.
Azt is elfogadom, hogy nem váltott Goldért XP-t, bár én abban sem látnék semmi rosszat, hiszen ez egy játék amiért fizetünk/fizethetünk és így gyorsabb megszerezni azt amivel épp szeretnénk játszani.

[ Szerkesztve ]

(#2023) jozefgucci1 válasza Antonius1978 (#2005) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Itt találtam meg .:

Samu Emu87 Replay

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2024) Paul119


Paul119
addikt

hát ez az amx 50-100 elég érdekes szerkezet, de ez a hosszú újra töltés a halálom

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#2025) diegho válasza fsb1000 (#2022) üzenetére


diegho
nagyúr

De lehet kezdeni. Promó kóddal lehet(ett) - nem tudom még mindig van, vagy nincs - kapni prém tankokat azokon sok free-t össze lehet kaparni gyorsan.

(#2026) Magicrat válasza Plokijuma (#2001) üzenetére


Magicrat
tag

Nah, kipróbáltam, minden van, csak kredit nem. Vagy el van úgy dugva, hogy nem látom, vagy vak vagyok... :O

(#2027) fsb1000 válasza diegho (#2025) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, de már nincs béta, ahol jelentős tapasztalatott lehet szerezni, az acc resetelése elött.

Egyébként ha új accot kezdenék mostanában, akkor én a T-25-öt vettem volna meg 2x és rögtön meg lenne 1 havi prém +1 garázs. Na erről már lemaradtam, mert a GiftShopban már megint csak a régi konzervek vannak.

(#2028) macipajti


macipajti
tag

T-34-85-höz melyik lövegre gyúrjak d10t 100mm vagy a d5t 85mm ?

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#2029) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok

Győzelem!
CsataEnsk 2012. június 1. 10:28:56
JárműIS-3
Szerzett tapasztalat: 1 404 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 20 930
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: III. osztály, Kiváló Lövész

Szerencsém volt mert minden alap rajta.Elhunyt 1 Löwe ,Tiger P IS-8 lesebezve.
Jobb mint a sima IS mérföldekkel.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#2030) Mcray válasza macipajti (#2028) üzenetére


Mcray
senior tag

Ameddig meg nem lett rá a 100-as "IDIOT" löveg, addig én éreztem magam idótának. Mióta fent van, mindenki idióta aki nem tudja használni ezt a tankot, mert szerintem D10T-vel szuper :)

Nincs is jobb mind IS-4 és társait pukkantgatni oldalról a láncgörgők között. :)

Kisküzdő
Ha kész lesz az IS-3, akkor hogy fogod szeretni :) Jönnek majd a 30 + ezres körök, amin még sok sövéssel is keresel creditet akkor is ha kiszednek és teljes javítást kell fizetni. Én most kezdtem egy új legénységet IS 3-mon.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2031) Taktoj válasza #56230144 (#1647) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Köszi a a választ. Ha talán valaki nem ismerné akkor itt eltölthet egy kis időt:
[link]

S az 7.4 beta uj játékstílusa mikor lesz kivesézve?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#2032) vhw válasza diegho (#2008) üzenetére


vhw
addikt

Hogy így felhoztad a nevét gyorsan ránéztem youtube-on pár videójára, hátha látok új trükköket. Néztem párat az E50 meg Patton csatái közül, de őszintén szólva, minden arcoskodás nélkül olyat nem láttam amitől elállt volna a lélegzetem.

Példának okáért 2 csatájában is Cliffen azt figyeltem meg, hogy középre megy be valamennyire a szikla takarásába és onnan lövöldözik, mikor van arty az ellenségnél. Na most ezt én is próbáltam már csinálni régebben ami rendszerint igen hamar felkeltette az ellen artyk érdeklődését. Rá valahogy nem lőttek...

Ahogy megnéztem azt a 5-6 vidit valahogy az volt az érzésem, hogy ok-ok sok sebzést kioszt, de mintha a közszemlére tett csatáiban nem kerüli őt a szerencse. Igen magas a túlélési aránya is, ami hogyismondjam... azt jelenti, hogy másodvonalból szeret lövöldözni a felderített ellenségre. Óvatoskodva játszik, és nem nagyon kapja el a hév, hogy kipróbáljon valami szokatlan manővert.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2033) diegho válasza vhw (#2032) üzenetére


diegho
nagyúr

Cliff-en azóta tudok jól játszani, mióta azt csinálom, amit ő, mivel oda sokkal nehezebb belőni artyval, mint ahová az átlagos medek szoktak menni, plusz onnan lehet lőni úgy is, hogy észre sem vesznek a bokrok miatt, a legjobb hely a pályán medeknek. Amúgy, ha csak átlagos lenne, akkor nem lenne ilyen sebzése, ennyi átlagxp-je, az pedig pont jó, hogy nem csinál olyan manővereket, amik újak, így nem is hal meg 1 perc után az E-50ben 2 arty találattól.

[ Szerkesztve ]

(#2034) vhw válasza diegho (#2033) üzenetére


vhw
addikt

Lehet Pattonnal lehet úgy lődözni onnan, h nem vesznek rögtön észre, de egy E50-el már nehezen, ő még teljesen középre is lőtt többször ellenséges tankra, amiért teljesen ki kellett jönnie többször is a szikla takarásából, konkrétan még le is láncolták, nem volt mégsem arty lövés.
Mondom, igen elkerüli ezekben a videókban a balszerencse. Ok persze, érthető, hogy a jobb csatákat rakja ki ő is a kirakatba...

Nem mondom, hogy átlagos, ismeri a gyengepontokat, jó helyre céloz, gyorsan-pontosan. Na meg felderített ellenségre lövöldöz. Hatékony? Igen. De hogy extra nagy skill-t igényelne nem hinném. Csak nagy türelmet, önkontrollt.
Én csinálok meggondolatlan dolgokat, amikről adott pillanatban azt hiszem működhetnek, van mikor bejön, máskor szétszednek, de tanulok belőle. Én szeretem feszegetni a határokat, és nagyobb öröm mikor összejön a dolog, mint második sorból gépszerűen ismételgetni csatáról-csatára ugyanazt.

De ez megintcsak mentalitás, meg stílus kérdése, nincs egyikkel se gond. Igazából én valami olyat vártam volna egy ilyen kiemelkedő statos embertől, hogy mutat valami szokatlan helyet-taktikát amivel meglepi az ellent és működik. Vagy azt, hogy egyedül lerendez 2-3 másik tankot, láncolja az egyiket, fedezéknek használja, tudatosan felgyújtja valamelyiket, kihasználja a lassabb torony-testforgást, megkerüli... stb. Szóval, hogy 1v1, vagy 1v2-3-ban mutat olyat amire azt mondja az ember, ez igen, tényleg odatette magát a srác. Hogy a térképet, a tankját az utolsó mm-ig ismeri, és pengeélen táncol végig. Nem hibázik, nem akad bele semmibe.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2035) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megint sikerült idiótákba botlanom.

Szakaszban jöttek, mindhárman ennek a klánnak a tagjai: 19th Tank Divison

Az M3 Lee nem hagyott mozogni, szándékosan blokkolta a mozgásom, majd amikor azt mondtam kilövöm, ha nem hagyja abba a szakasztársai elkezdtek lőni. Hol engem, hol egymást... Ki sem jöttek végig a kezdőkörből csak ott lövöldöztek össze-vissza...

(#2036) diegho válasza vhw (#2034) üzenetére


diegho
nagyúr

No látod itt a gond. Azt hiszed, hogy rambo stílusban is lehet valaki folyamatosan eredményes. Ez tévedés, minden pályára kell egy rutin, amivel a legtöbbet tehetsz a nyerésért, ő ezt csinálja, semmi egyebet, de nem is kell többet.

(#2037) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Kérdés:
Úgy emléxem a WG tiltja a dupla regget, de az is szabálytalan lenne ha az amcsi szerverre reggelnék más emailcímmel?

Nagyon kipróbálnám, hogy prém és minden nélkül mennyi csatával lehet eljutni Tigrisig, mert mikor kezdtem még prémmel sem volt egy diadalmenet.

(#2038) Mcray válasza fsb1000 (#2037) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem a fő email címemmel van egy EU és egy NA regem. + egy másik email címmel még egy EU. Olvastam erről topicot, ahol, az állt, hogy mindent meg lehet magyarázni addig a szintig hogy a WN békén hagyjon.

Pl az én esetemben ezekkel védekezhetek:
-Barátaim NA-ban élnek sokan, és velük is kell játszanom
-Asszony használja a másik EU accountomat.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2039) Oriens válasza fsb1000 (#2037) üzenetére


Oriens
tag

Azt nem tudom, hogy tiltott-e a második regisztráció, de én kb. 1 hőnapja csináltam egyet kivácsiságból. Meglepve tapasztaltam, hogy ha végig csinálsz egy 8 lépéses tutorialt, akkor kapsz egy premium M3 Stuart-ot.
Bármilyen promó kód felhasználása nélkül.
Szóval egy új regisztráló sem kezd teljesen nulláról.

(#2040) marked one94 válasza Oriens (#2039) üzenetére


marked one94
őstag

ahaaaa, akkor ezért van mostanság sok orosz M3 Stuart t3ban.

You'll Never Walk Alone

(#2041) homeless09


homeless09
őstag

Az ilyen beragadásokat kijavíthatnák. Tiger-el az egyik hill-nek a szélén ottragadtam, és nembírtam mozdulni.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2042) vhw válasza diegho (#2036) üzenetére


vhw
addikt

Nem azt mondtam, hogy mind a ~6k csatájában egyszemélyes hadseregként kellene játszania. De ha már legjobb csatákat rak fel amúgyis a netre, akkor ezekben mutathatna olyan szituációkat, ahol azért tudott győzni, mert igen nagy tapasztalata van az adott tankkal. Én egy ilyen egyéni tehetségben mérném a "skill"-t.
Ez a rutin amit te emlitesz meg csak olyan mint egy vers, betanulod, újra-és-újra felmondod. Valóban lehet vele hatékony, érhet el hatalmas átlag xp-dmg értéket.
De ezek jól bejáratott dolgok, józan ész kell hozzá, meg türelem-önkontroll. Hol marad a kiemelkedő reflex, a gyors helyzetfelismerő-képesség (ha egyéni harcról van szó). Hogy tud reagálni a váratlan helyzetekre?
A másik dolog, ha az újszerű-szokatlan taktikákról beszélünk, akkor ugyan kevés az egy ember, legalább egy platoon kéne, ami már tud ilyesmit kivitelezni. De ha jól láttam ő főleg egyedül játszott csatákat rak fel.

Persze igaz, hogy ha valaki folyamatosan igyekszik valami "újat" vagy "nagyot" alkotni, az alatt gyakran fog hasra esni a tankja. De nekem az ilyen replayek érdekesebbek.

fsb1000: úgy tudom különböző szervereken nyugodtan lehet csinálni accountot.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2043) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mit csinálnak a csapattársak, mikor látják, hogy egy löwe és egy Kv-3 kúszik fel a dombra a hátam mögött? Semmit.

Én azért bíztam benne, hogy 4 csapattárs, köztük egy SU-152 és egy Ferdi megvédik a seggemet. Hibáztam. :)

(#2044) homeless09 válasza Dobi 562 (#2043) üzenetére


homeless09
őstag

Sose utald magad a csapattársakra. Nem mondom, van kivétel, de 90%-ban az összes csak saját magával foglalkozik. Persze én le vagyok noob-ozva ha nem húzom ki a kulából a seggét.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2045) Dobi 562 válasza homeless09 (#2044) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rohadtul meglepődtem mikor láttam, hogy hátulról kapom a találatokat. :)

Közben megnéztem a térképet, nem is lőhettek rájuk a TD-ink, mert olyan pozícióban voltak, ahonnan nem látnak rá a domb feljáróira.

Muszáj bízni a csapattársakban, csak ugye a kommunikáció hiánya miatt van sok ilyen helyzet, mikor számomra egyértelmű (vagy egyértelműnek vélt), hogy mit kéne tenni de mégsem így cselekszenek. Nem lehet mindenki taktikai zseni (mint én).

(#2046) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

[link]

Ekkora lett az E-75/E-50 váltó :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2047) Napfénysüti válasza homeless09 (#2044) üzenetére

Nálam volt hogy feláldoztam magam egy arty védelméért. Meg is köszönte mondjuk. :)
Lehet azért is halok sokszor mert ha elindul egy lemingcsapat richtig a másik irányba megyek. Aztán persze ha ott jönnek sokan akkor szivacs van. :D

Més que un club!

(#2048) #21346560 válasza Napfénysüti (#2047) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is megvárom mindig, hogy merre megy a többség és a másik irányba indulok....

(#2049) hemaka válasza Iron Funeral (#2046) üzenetére


hemaka
nagyúr

Parádés, akkor ez E-75 is égni fog, mint a Reichstag. Ha így lesz, el is adom a fszba.

(#2050) Dobi 562 válasza Iron Funeral (#2046) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez remek, most hogy 6k XP választ el az E-75-től. Nagyon haragudhatnak a német tankokra a WG-s fiúk. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.