Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Paul119 válasza Djuree (#18997) üzenetére


Paul119
addikt

na de nekem i7 van a laptopban :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19002) Djuree válasza Paul119 (#19001) üzenetére


Djuree
félisten

jaah :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19003) vhw válasza Stauffenberg (#18998) üzenetére


vhw
addikt

Tudod engem az zavar, hogy jön valaki és 15 sorban telesírja a forumot, hogy milyen szar ez a játék, és inkább megy BF-ezni, hát istenem menjél, ki tart vissza? De marhára nem közérdekű vagy "érdekes" a hosszadalmas fröcsögés.

Íme az a pár az utóbbi napokból;
#18083
#18176
és ugye a tegnapi...

Előtte pedig az új hangok nem tetszettek, amik kétségkívül jobbak mint az azelőtti gyenge puffogások, dehát miért is lenne jó valami a 0.8-ban, csak mert a te igényeidnek nem felel meg.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#19004) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. október 10. 11:22:02
Vehicle: T34
Experience received: 2 164 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 72 045
Battle Achievements: Sniper

nem rossz,prémium nélkül,4200 dmg

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19005) Atlantis válasza Djuree (#18990) üzenetére


Atlantis
veterán

Én a Panther II után nem nagyon szeretem az E50-et, pedig vártam már nagyon, hogy meglegyen. Igen könnyen kigyújtják szemből, ez bosszantó. Amúgy gyors, ágyúja sem lenne vészes, de mégsem vagyok eredményes vele. 40% a győzelmi arányom vele, Panther II-vel meg volt 60%.

Szilu: hát lehet, nem tudom, az illető csapattárs miket sebzett, de az is tank volt, nem TD vagy SPG. Ez csak egy példa volt, de más csatában is észrevettem, hogy a spotolt sebzést jobban honorálják XP-ben, mint a sajátot. Kreditben már lehet, hogy nem, arra nem figyeltem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19006) emre


emre
veterán

Van valakinek javaslata, hogy a grafikát miképpen célszerű ahhoz beállítani, hogy ne süljön ki a szemem tőle?

Jelenleg így van belőve, ez már elviselhető, de nem vagyok tőle elragadtatva.
A gammát ha lejjebb veszem, olyan mintha folyamatosan félhomályban lennék, amit úúúútálok.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#19007) Djuree válasza Atlantis (#19005) üzenetére


Djuree
félisten

lehet nekem sem menne jól vele, majd kiderül, ha egyszer odajutok, ami nem ma lesz még.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19008) Iron Funeral válasza Djuree (#18971) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha a tankod saját hp-ját sebzed átlagban az már, jó, mert elviszed a saját súlyodat, minden ami felette van az már hab a tortán. Szerintem ha átlagban 5-öt lősz meccsenként ami sebez, akkor már jó vagy, ez alól vannak kivételek, pl a Panther ne ~650 átlagsebzésre gyúrjon, de egy PZIV-nek tökéletesen jó az 5-600 átlagsebzés. Ez az ~5 sebző találat általában elég is ahhoz, hogy +os legyen a köröd nyerés esetén, illetve amikor veszítesz akkor is nullszaldós leszel/alig vesztesz valamit.
^prémium nélkül értem persze.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#19009) Mcray válasza emre (#19006) üzenetére


Mcray
senior tag

Nálam ez jött be:

-Utólagos feldolgozás: Teljes kikapcsolása (Nem fénylik minden mint a felpumpált makk éjjeli lámpa fényében)

-RadeonPro alkalmazás. A pontos beállítások a Wot fórumban megtalálhatóak, ha rákeresel hogy radeonpro. (HA ATI kártyád van, persze) :)

Eredmény: A Radeonpro egy nagyon kicsit homályosította a tankok skinjét, de minden más élesebb lett és nincs már az a tejföl, meg a kiég a szemem hatás

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#19010) Djuree válasza Iron Funeral (#19008) üzenetére


Djuree
félisten

hát sztem 5 sebző lövés az nem sok, ennyit minden meccsen lövök legalább. én 10 sebző lövéssel vagyok elégedett kb., első körben ez a cél, aztán jöhet az extra.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19011) emre válasza Mcray (#19009) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Igen 2db 5770-es ATI vga-m van, megpróbálom megkeresni.

erre gondoltál? :)

(#19012) virkir

Most állítottam vissza fejlettre, standardon sem volt jó. :(
A mod-ot megkeresem.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#19012) virkir válasza emre (#19006) üzenetére


virkir
veterán

1. tedd át régi grafikára (szvsz semmit nem ad hozzá játékélmény terén az új)
2. keress rá a DraX_disable_bloom mod-ra, elég jól kiveszi azt a szemkifolyató világosságot

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19013) Iron Funeral válasza Djuree (#19010) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem sok átlagban? Van 2200 átlagsebzésed IS-8-al? :) Ha 10 lövésre gyúrsz, az 4400 lenne ezzel a ketyerével, ami nem lehetetlen, csak nem valószínű, pláne olyankor, ha egy sima E-50 megszopat.
A 4400 elég nagy falat lenne még Foch155-el is ;)

Ott van legjobb példának erre a jagd100, 1050 dmg/lövés, mégis ~2600 körül van vele az átlagom, mert annyira használhatatlan sokszor a cucc, hogy 1000 fölött nem sebzek vele, volt olyan meccsem ahol 9-et lőttem, 8 talált, és kiosztottam 988 sebzést. 988-at.
Amikor megtudtam, hogy 17centis löveg lesz rajta úgy voltam vele, hogy a varázs ötöst tartva simán 5k lesz vele az átlagsebzésem, de itt több tényező is beleszól a dologba, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#19014) Enzolord válasza Misi1979 (#18972) üzenetére


Enzolord
addikt

1900??
Bravo.. Akkor csak én nem tudok Vele játszani rendesen..
Mennyire butították le most, a 8.0val?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#19015) diegho válasza Iron Funeral (#19013) üzenetére


diegho
nagyúr

Ugye milyen jó tier10 td-vel mindenről pattanni? Múltkor 268-ban 18 lövés 9 találat 2 penetration volt, még E-75 aljáról is pattantam, Béla oldaláról stb.

(#19016) Iron Funeral válasza diegho (#19015) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez nem pattogni szokott, hanem orrba-szájba detrackel mindennemű járművet és nagyon szereti eltalálni a lövegpajzsokat is, minél több 0dmg lövést hátrahagyván :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#19017) diegho válasza Iron Funeral (#19016) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez pattog, volt olyan csatám, hogy 4-szer lőttem rá egy E-50re és mindegyik could not penetrate thier armor lett. Igaz 300m-re volt, csoda, hogy eltaláltam, lehet így kompenzálta a találatot, hogy nesze akkor lepattansz.

(#19018) jano_77 válasza emre (#19011) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én az FXAA Tool-t használom, szerintem nagyon jól működik, érdemes kipróbálnod.
Amit pedig Virkir ajánlott kb az oldal közepénél találod.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19019) Stauffenberg válasza vhw (#19003) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mégis miért akarod te előírni másoknak, hogy miről írhatnak? Állandó jelleggel ez van, valaki leírja, hogy éppen mi nem tetszik neki és te szaladsz cseszegetni, hogy ugyan fogja már be a pofáját, mert ebben a topikban csak szépet és jót lehet leírni.

Leszóllak én azért, mert neked ellenkező a véleményed? Nekem nem tetszenek az új hangok. Leírtam róla a véleményem. És akkor mi van? Te meg jössz megmagyarázni, hogy az márpedig képtelenség, mert neked viszont tetszenek, ezért jó lenne ha befognám a pofám.

Fenyegetve érzed magad ha idejön valaki és kritizálja a játékot, mert neki személyesen valamivel éppen baja van? Legyen az grafika, hangok, játékmenet, nerf vagy bármi egyéb... Neked mindig, minden áron be kell tömnöd az elégedetlen emberek száját egy ronggyal.

"...kétségkívül jobbak..."

Kétség kívül? Akad legalább egy user akinek nem tetszenek. Mondtam én, hogy emiatt vissza kell rakni a régieket? Petícióztam a megváltoztatásuk miatt? Nem. Csak leírtam a nemtetszésem. Problem? Én nem beszélek mindenki nevében, csak a saját véleményemet közlöm. De szerinted azt nem kéne.

(#18999) Mcray: Na nekem nincs SSD a Windows alatt, de alapesetben nálam is megvan a 40-50 fps (igaz már nem maximumon és 8x-os élsimítással, mint eddig, hanem inkább low-medium), viszont akadnak szituációk (főleg sniper módban, pedig az arra vonatkozó beállításokat is butítottam) amikor droppol. De a te szavad is bizonyítja, hogy vhw-nak nincs igaza abban, hogy én vagyok az összes WoT játékos közül az egyetlen aki ilyen fps zuhanásokkal találkozik. Pedig szerinte MINDENKI meg tudja oldani, hogy gyorsan fusson.

[ Szerkesztve ]

(#19020) virkir válasza diegho (#19015) üzenetére


virkir
veterán

A pattanás még egy dolog.
Nálam a big bjutiful az ilyen körök
330-as minimum sebzésű ágyúval lőni 254-es átlagot

Meg amikor a csapattársat szereti a játék

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19021) myckey válasza Stauffenberg (#19019) üzenetére


myckey
veterán

másnak is vannak problémái egyes pályákon ;)

2-3 mapon nekem is csúnyán akad....nem is fordulok abba az irányba,próbálok másik oldalon harcolni.
még jó,hogy nem tesz be sűrűn azokra.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19022) Stauffenberg válasza myckey (#19021) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

+1 oda, hogy vhw szerint MINDENKI megoldja, hogy ne zuhanjon az fps... :D

Persze mindig én vagyok a szerencsétlen aki az orrát sem tudja egyedül kifújni és csak én okozom a gondokat... :D

(#19023) diegho válasza virkir (#19020) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha lowhp tankokra lősz simán összejön. Ez is bőven az átlag alatt van:

(#19024) Patrick76496 válasza Stauffenberg (#19022) üzenetére


Patrick76496
őstag

Őszintén nekem sem tetszenek az új hangok. Meg amikor írtam, hogy túl nerfelték az orosz td-ket (leginkább a 8-ast), akkor én is megkaptam, hogy na de a jagdpz 4-el mi van... Nekem is csak full low grafikán fut a játék, tömörített textúrával, pedig egy éves a noti, sandy bridge i3, 8gb, GT525M, ezen a GTA 4 fut majdnem fullon.

A másik meg amit a most felrakott képeken látok, hogy nem csak nekem megy a lövéseim nagy része mellé. Hiába tölti be a célpont a kört, így is a legkisebb fedetlen területen mellé megy.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19025) Reaper válasza Stauffenberg (#19019) üzenetére


Reaper
őstag

Én is szenvedek FPS bajokkal, pláne amikor sniperbe váltok át, így amikor éles helyzet van, kénytelen vagyok sniperben vezetni.
Persze az én gépem már nem egy mai darab, de 8.0 előtt nem volt vele gondom.
Valszeg a 2 giga ram a nagyon kevés neki, de már úton van a megoldás :)

(#19026) Djuree válasza Iron Funeral (#19013) üzenetére


Djuree
félisten

1751 az átlagom is-8-al. nem túl jó. ez mennyi 4-5 lövés? néha mondjuk szarul is ment vele.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19027) virkir válasza diegho (#19023) üzenetére


virkir
veterán

Mivel én 1-et te meg 4-et lőttél ki összesen, ezekből ennyi lehetett a low hp-s tank a többinek a minimum sebzésnél magasabb hp-s tankba kellett mennie.
Nálad ha levonom akkor 8 átütésből a 8k sebzés már igen szép átlagot ad, majdnem végig max sebzés, ha az enyémből vonom le akkor viszont még mindig csak 272/pen az átlagsebzésem a 330 helyett.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19028) diegho válasza virkir (#19027) üzenetére


diegho
nagyúr

És mennyi volt ebből a detrack? Az is penetration és nem okoz sebzést.

(#19029) nyunyu válasza Djuree (#18968) üzenetére


nyunyu
félisten

Na ja.

Tegnap encounter Malinovkan, Hellcattal megyek kempelni a to delkeleti oldalan levo bokros ovezetbe a zaszloval szembe.
Egyszer csak leparkol mellem egy IS3, aztan egy Tiger II meg egy Panther II, aztan en vagyok a noob, mert miert nem megyek elore felderiteni.

Siman buktuk a meccset, persze vegelszamolasnal kiderult, hogy ketszer annyit sebeztem, mint ok harman egyuttveve...

Vagy a masik: Westfield assaulton vedunk, 3 heavy a kezdokorben kempel, aztan jol le lemmingtraineztek minket, akik felmentunk a hidfohoz tuz alatt tartani a domb tuloldalarol jovoket.
Azt a meccset is csak azert nyertuk meg, mert lejart a tamadasra szant 10 perc, ha van meg 5 masodperc, akkor nem ussza meg 20HP-vel az utolso tankunk.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19030) myckey


myckey
veterán

Nekem a játék tökéletesen fut,maxon :K

Nem azzal van a gond..hanem azokon az ominózus pályákon.
hájvéj,szoúsz koszt,harmadik nem jut eszembe...de főként ez a kettő,ami szerintem el lett rontva...erre nem csak én panaszkodtam már.
de ahogyan már írtam..nem sokszor tesz be,szerencsére.

illetve látom írták már páran,hogy sznájper nézetben leesik a képkocka....nekem meg pont fordítva....nézhetek én vele akármit,akkor is megy felfelé :K

mindenesetre,ha egyszer beírja az ember,hogy valami nem kóser neki,aztán nem kap rá segítséget...akkor szerintem felesleges többször beírni a bajokat...

mondjuk engem különösebben nem zavarnak azok a bogaras mapok....ha mindig odatenne,akkor már letöröltem volna a gémet.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19031) Patrick76496


Patrick76496
őstag

2 könnyen megoldható újítás jó lenne a játékba:
1. Medál a kiosztott sebzés mennyiségéért, pl a saját hp kétszereséért, és háromszorosáért külön.
2. Pálya szűrő. Ha van olyan map, amin semmiképpen sem szeretnénk menni, akkor azt ugyanúgy ki lehessen venni a menüben, csak ez működjön platoon-ban is.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19032) AlexWolf válasza Patrick76496 (#19031) üzenetére


AlexWolf
senior tag

A 2. eset kb ugyan az mintha kiválaszthatnád, hogy melyik pályán akarsz játszani...mert mi gátolja meg, hogy pl malinovkán kívül az összeset kikapcsold?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#19033) Mcray válasza emre (#19011) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen erre gondoltam.

Nálam a régi 7.5 motorral az FXAA tool jött be. Az új motorral meg a fentebb említett kombó, de még én is próbálgatom, hogy melyikkel a legjobb.

Üdv,

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#19034) Atlantis válasza nyunyu (#19029) üzenetére


Atlantis
veterán

Westfield-en van encounter? Még sosem kerültem olyan csatába...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19035) virkir válasza diegho (#19028) üzenetére


virkir
veterán

Hm... mondasz valamit azt ki is felejtettem.
Megpróbáltam visszanézni az új xvm-el ami kiírja a sebzést is de nem jön ki és nem emlékszem mikori volt az a kör.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19036) Patrick76496 válasza AlexWolf (#19032) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az sem lenne rossz, bár az már kicsit túlzás lenne. Ha legalább hármat ki lehetne venni (inkább ötöt), akkor jó lenne. Úgy is lennének olyanjátékosok, akik egyet sem vennének ki, pl ők bármikor mehetnének a többség által utált mapokra. Én kb 5-öt vennék ki: South Coast, Serene Coast, Ruinberg, Redshire, Malinovka.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#19037) jano_77 válasza virkir (#19035) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre tudsz mondani vmi segítséget? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#19038) Atlantis válasza Patrick76496 (#19036) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem is jó lenne, de ne nagyon számítsunk rá. Én amúgy a Redshire, Highway, Airfield triótól szabadulnék meg szívesen, Swamp-ot meg kérném vissza.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19039) ollie válasza Djuree (#19010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen tanktól függ. Pl. a tier 10-es TD-k már 5 sebző lövéssel is 4-5 ezret sebeznek.

[ Szerkesztve ]

***

(#19040) gyga válasza psycroptic (#18838) üzenetére


gyga
senior tag

Nem volt időm lőni őket és ugye 10mp után over a vízben.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#19041) vJokka válasza Patrick76496 (#18963) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én is kb olyan beállításokkal játszottam 5470-el.

Enzolord: A kedvenc tankom :DDD , bár az új fizika nem tett neki jót. Szerettem a nyílt pályákat, amik tele vannak dimbes-dombos részekkel, de ott már nagyon kell vigyázni. Simán dobódik a két lánc földre érkezéskor.

Paul119: 1920*1200-as (Samu 2443BW)

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#19042) Paul119 válasza vJokka (#19041) üzenetére


Paul119
addikt

akkor lehet a vga 128bites memóriája miatt esik annyira vissza a másik notimban gtx560m van 3gb rammal 192biten és ugyn olyan felbontáson azonos részletesség mellett sokszor rosszabb az fpsem mint a gtx260men ami 256bites

Victory!
Battle: Mines 2012. október 10. 13:54:37
Vehicle: IS-7
Experience received: 1 527
Credits received: 68 600
Battle Achievements: Steel Wall
6500 dmg, most nem gyulladtam fel, az volt a legjobb mikor a maus csapat társam a hegyről rá rongyolt az engem támadó m103ra és 1000 életről szét pukkant erre be írja hogy "hello" :DDD

Dear Paul119,

Congratulations, you are now a World of Warplanes test pilot!
időben :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19043) Iron Funeral válasza Djuree (#19026) üzenetére


Iron Funeral
őstag

1751/440=3.98 lövés

Nyilván ebben benn van az is, hogy nem mindig az M62-T2 volt rajta de ez egy olyan része a statnak ami növeli a kihívást :D Nekem azt hiszem 2300 volt a dbp-m az IS-4el mire meglett az S-70 azután meg nem játszottam vele sokat (sajnos) pedig érdemben lehetett volna javítani ezt, bár inkább amiatt sajnálom mert nagyon jó tank volt és nem használtam ki a noobstomp alkalmat amíg lehetett :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#19044) Arpee78


Arpee78
senior tag

"support of HTML/CSS in any text field, including vehicle markers"

A következő XVM mod – ha jól értelmezem – lehetővé teszi az aktuális HP jelzését többek között a players panelen. Virkir vagy valaki ezt meg tudná erősíteni?

new feature: Hit Log (my hits calculation) Ez mit takarhat?

[ Szerkesztve ]

(#19045) Tenken válasza Paul119 (#19042) üzenetére


Tenken
őstag

Akkor ott egészen biztos valami más bajnak kell lennie. GTX560M elvileg majd másfélszer olyan erős kell legyen, mint GTX260M. 256bit ide, vagy oda az egy öreg architektúra. Azonos körülmények között nem nyerhetne. Látom, neked nagyon szívügyed ez a bitszélesség, és én ezzel nem is akarok vitatkozni, meg általában elmondható, hogy ahol több az egy igényesebb termék, de azért azon kívül nagyon sok minden más is befolyásoló tényező.
Minden esetre, köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat, még ha nagyon konkrétumokat nem is közöltél a videókártyáid bitszélességeit leszámítva. ;]

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#19046) virkir válasza jano_77 (#19037) üzenetére


virkir
veterán

Az xvm-full-3.0.4.alpha.hits\res_mods\0.8.0\gui\flash tartalmát a játék azonos könyvtárába kell másolni.
A clanicons-t szintén a megadottba de ha nem érdekel, hogy azokat is berakja akkor nem kell vele foglalkozni.
Ha van jól konfigurált XVM.xvmconf-od akkor azt nem kell babrálni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19047) vJokka válasza Paul119 (#19042) üzenetére


vJokka
aktív tag

1440*900-ban játszom, ha feljebb teszem akkor már kicsit esik az fps.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#19048) Paul119 válasza Tenken (#19045) üzenetére


Paul119
addikt

minden ott van a képen amit be másoltam nagyon más nem kell szerintem:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19049) virkir válasza Arpee78 (#19044) üzenetére


virkir
veterán

A hit log

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19050) jano_77 válasza virkir (#19046) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R :R :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.