Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) SoulReaver válasza Fel (#46000) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mindenesetre, remélem jobb lesz a kapacitása, mert eléggé kiborító, h mire belelősz valakibe, már rég nincs is ott...

(#46002) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Bocs, lejárt a szerk.idő :S

A tegnap esti 1v1

Mielőtt bárki is elítélne, mindenki induljon ki abból, h miért ne taníthatnánk móresre azokat akiknek bizonyos csata elérése után is csak annyi a tudásuk, h "noob vagy", mert egyedül próbáltál tenni valamit a győzelemért.

Jah, és, hogy 100hp-val többet sebzett mint én, ezért én vagyok a gyengébbik játékos... aha :D XD

[ Szerkesztve ]

(#46003) KaLeun válasza [HUN]-Kisa (#45967) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnapról legalább 10 szláv, német vagy angol nyelvű szitkozódást is belinkelhetnék. Igaz ők nem tudnak annyira cifrázni mint mi... Kicsit unalmas már ez a magyarozás, kiragadunk 1-1 káromkodást és aztán ujjal mutogatunk: Már megint egy magyar...

Cila

(#46004) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Nem az csak annyira gáz hogy úgymond egymást kurva anyázzuk le mi magyarok,mert mondjuk a sok idióta 10 éves ki szaros gyerek annyira idióta, hogy nem tudok mit mondani rá!
Mondjuk ez nem csak a gyerek hibája hanem az anyjáé is!
Az a baj hogy az első ilyennél nem baszta jól pofán az anyja mert azt kelett volna és akkor nem káromkodna! Gáz ultra gáz, kicsit jó lenne ha az emberek/gyerekek egy kicsit magukba szálnának!

Én is szoktam irni de
1. Nem magyarul, hogy ne égessem le az országot....bár már ennél jobban nem igazán lehet!
2. meg nem ilyen szavakkal,hanem max le noob ozom a csapatot és ennyi!

Aztán mond azt hogy nem szégyelled magad amikor egy másik magyar lejáratja az egész magyarságot?
Mert ő káromkodik:?

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#46005) atti_2010 válasza [HUN]-Kisa (#46004) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Általában azok káromkodnak akiknek a játékhoz fingjuk sincs és ezek előbb utóbb kiesnek, nem kell odafigyelni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#46006) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Jacktor_ mods_0.8.3.zip kellene egy link én sehol nem találok! :F

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#46007) Djuree


Djuree
félisten

tegnap engem is leoltott vmi zseni, hogy mennyire szar vagyok a bat-al, érdekes módon sebeztem 3500-at (2. legtöbbet a csapatból, kilőttem 2 t10-et), ő meg sebzett 1200-at :U no comment...ilyenek ugatnak be állandó jelleggel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46008) [HUN]-Kisa válasza Flayer (#46006) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Hello!

[ezen] az oldalon fent van a régi meg az uj verzióhoz is! lapozz vissza

Ma reggel fejeződött be egy karbantartás, melynek következtében egy új játékszervert állítottak szolgálatba a meglévő EU szerver mellé. A két szerver közül a belépésnél választhattok majd. Valljuk be, ennek nagyon ideje volt már, talán egy időre így elfelejthetjük az állandósult lagolást. A Wargaming cluster technikát említ, de ez baromság, mivel a leírás szerint a két szerver teljesen elkülönül egymástól, azok közt nem lesz átjárás. Értsd: ha beléptél az egyikre, nem tudsz játszani a másik szerverre belépett játékosokkal. Ugyanezen okból a CW fixen csak az 1-es szerveren fog futni, tehát ha CW-zni akarsz, mindenképp erre a szerverre kell majd belépned.

Kommentben várnám az eddigi esetleges tapasztalatokat az új szerver beindításával kapcsolatban, lag ügyben illetve minden egyéb téren is.

Ezt most nem értem!
Akkor pl meg kell beszélni a klán összes tagjával hogy melyik szerveren legyenek fent mert ha a másikon van akkor nem tudunk együtt játszani?

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#46009) Dobi 562 válasza Flayer (#46006) üzenetére


Dobi 562
addikt

A gúgli kiad pár találatot. De itt a frissebb, 0.8.4-es.

(#46010) adrian360


adrian360
őstag

Lenne egy hülye kérdésem : nemsokára beszerzek egy makettvilágos kupont, de nagy valószínüséggel az ajándék PzKpfw38H735(f) nálam csak a helyet foglalja, úgyhogy egyből el is adnám. mennyiért lehet egy ilyen premium tanktól megszabadulni ?

(#46011) nyunyu válasza adrian360 (#46010) üzenetére


nyunyu
félisten

Prem tank aranak a felet creditben kapod meg.

1 gold=400 credit.

Mivel ez a tank 750 gold, igy 150k creditet kapsz az eladasakor.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#46012) Flayer válasza Dobi 562 (#46009) üzenetére


Flayer
senior tag

[HUN]-Kisa thx.

Tudom,hogy van 8.4-es de nekem a régi kell!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#46013) Flatron710


Flatron710
tag

Kicsit off, de mégis a játékhoz tartozik.

Amennyiben szereted a szabadidődet a WoT-al tölteni, de a család, munka és magánéleti elfoglaltság miatt nem férsz be az aktívabb klánokba, vagy a komolyabb elvárások miatt nem is jelentkeztél eddig, ugyanakkor szeretnél mégis csapatban játszani, akkor próbáld ki a Hobbiból Tankozunk [-HOT-] klánt!

Lehetőségeinkhez mérten ott vagyunk VI-os és VIII-as tankszázadon, Funcup versenyeken valamint adott a folyamatos TS kommunikáció és szakaszozási lehetőség, WoT-al és egyéb tankokkal kapcsolatos saját weboldal. Csak akkor jelentkezz, ha tényleg szeretnél csapatban játszani!

Részletek a: www.hot.tmforum.hu weboldalon!

A lényeg, hogy hobbiból játszunk!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#46014) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Mekkora idiótaság ez a játék, olyan csatát hoz össze amit az xvm 26% jósol és fél perc alatt 5-14 az eredmény, ennek mi értelme van.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#46015) maross


maross
veterán

Ha valaki mostanaban csatlakozik a wot vilagahoz, tudok adni neki egy 1500 aranyat ado meghivot.

Udv, Maross.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#46016) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne!
Nem lehet tudni vagy nem tudja valaki belső infóbol, hogy PREMUMOS Type 59-et mikor lehetlesz vásárolni? lehetlesz még egyáltalán valamiko,vagy már sohatöbbé?

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#46017) Moleman válasza atti_2010 (#46014) üzenetére


Moleman
addikt

Az esetek 80%-ában beválik, a többi meg a hibás adatokból adódik.
Papíron nekem is a béka segge alatt van a WN6 (844), egyrészt az alacsony átlagtier miatt, másrészt, mert a kis tankjaim (kettes-hármas) grindolását annakidején ráhagytam egy kezdő barátomra, aki épp nálam volt, és minddel 1 effes átlagot hozott (most már saját fiókja van, azzal se sokkal jobb). Viszont a mostani meccseim átlaga 1400 körül van, hétvégén KV-1S-sel 1700 és 2300 között volt a meccseim java, de volt 3600-as is. Egy-egy végigtankozott nappal 30-at növekedik a WN6-om, de még mindig sok száz kell ahhoz, hogy ne húzzam el rajta én magam is a szám.

(#46018) Dobi 562 válasza atti_2010 (#46014) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem kell foglalkozni az esélyekkel, kapcsold ki az xvm "győzelmi esély jósló" részét. Hidd el, sokkal jobban fogod élvezni a csatákat.

(#46019) Tenken válasza Moleman (#46017) üzenetére


Tenken
őstag

Noobmeter féle időszak felosztás szerintem nagyon korrekt. Szépen lehet rajta látni, hogy javul-e az illető teljesítménye vagy kb a reálisat mutatja az összesített statja.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#46020) Moleman válasza Tenken (#46019) üzenetére


Moleman
addikt

Igen, én is nagyon örültem, mikor rátaláltam, saját használatra is nagyon jó (bár én mostanában keveset játszottam, így nekem csak 2-3 hónapos intervallumokat mutatott). Jó lenne, hogy ha azokkal is tudna dolgozni az xvm (meg a tankok egyedi efficiency-jével, mintha láttam volna már ilyet valakinél screenshotban, de nem tudom, hogy kell beállítani).

Apropó, a wotloggerről van valami hír? A 3-ast használom most, de egyrészt elfelejti a logot bezárás után, másrészt nincs benne olyan html felület, mint a 2-ben, sokkal kevesebb dolgot mutat.

(#46021) atti_2010 válasza Dobi 562 (#46018) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ja , csak feltúráztam magam mert 6 csatát vesztettem zsinórba de már lenyugodtam. :)

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#46022) Tenken válasza Moleman (#46020) üzenetére


Tenken
őstag

XVM mi alapján dolgozik? Szerzi a statokat valahonnan, vagy saját adatbázis?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#46023) jano_77 válasza [HUN]-Kisa (#46008) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan ezt akartam én is megkérdezni a 2 szerverrel kapcsolatban!?
Tök jó, hogy most már kettő lesz és - talán - nem vagy kevesebb lesz a lagg, de akkor ez most azt jelenti, amit Te is kérdeztél, hogy meg kell beszélni egy klánon belül, hogy melyik szerverre jelentkezünk be vagy nem tudunk együtt játszani!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#46024) atti_2010 válasza Tenken (#46022) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Szerintem saját adatbázist kreál mert a múltkor senkinek nem működött egy darabig.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#46025) Moleman válasza Tenken (#46022) üzenetére


Moleman
addikt

Nem tudom, pontosan honnan szerzi az adatokat, de ugyanazt mutatja mint a stat oldalak. Most hogy közvetlenül a WG-től vagy a stat oldalaktól szerzi-e be, nem tudom, de végülis nem is számít, ígyis-úgyis ugyanazt mutatja.
Olyan formában van saját adatbázisuk, hogy nem az aktuális statodat mutatja minden egyes meccs után (mint pl a wotlogger3), nem is naponta frissül (mint pl a wot-news), hanem kb hetente egyszer lekéri őket, aztán azt mutatja folyamatosan. Ha van statpakkod, láthatod, hogy mikor frissült.

(#46026) Tenken válasza Moleman (#46025) üzenetére


Tenken
őstag

Nem használok ilyesmit. Saját fejlődésemet szoktam ellenőrizni néha. Játék közben meg úgy érzem jobb, ha nem idegesítem magam feleslegesen a többieken. Túlnyomó többség úgy is retardált, nincs szükségem rá, hogy erre külön felhívja valami a figyelmemet.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#46027) Moleman válasza Tenken (#46026) üzenetére


Moleman
addikt

Én szeretem, hosszú távon bizonyított, tényleg megbízható (még így összesítve is).
Ha pl mindkét csapatban majdnem mindenki 400-600 körül van, és valahol van egy 1400-as, jó eséllyel kilő nyolcat és ők nyernek - persze ellenpélda is lehet, ha szándékosan vagy véletlenül pont őt lövik ki először (én szándékosan rájuk megyek először).

(#46028) Tüzi válasza Snakeiboy (#45996) üzenetére

Ne is mond... nekem tegnap egy darab rohadt százalékot sem ugrott... 94ről kellene már 95-re. Eddig egész gyors volt, pikkpakk felment két nap alatt 91ről 94-re :D
Amikor meglesz a 4. skill 100%on, akkor a másik kettő százados is őrnagy lesz? Én csak ezért csinálom, lesz.rom a skilleket :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#46029) Tenken válasza Moleman (#46027) üzenetére


Tenken
őstag

Ez nem ilyen egyszerű szerintem. 1 tank az 1 dolog. A lemming horda meg egy másik. Az is legalább olyan veszélyes tud lenni. Biztos van olyan helyzet ahol előnyös, nem használnák különben, de nekem ez arra is hasonlít mint az egyes küzdősportok fokozatai. Karate-ben van mindenszínű öv. Kendo-ban meg semmi, ott azt mondják, hogy a skill az szemmel kell látható legyen. Én is ezt a fajta felfogást preferálom. Abból, hogy hova és hogyan áll be az ellenfél el lehet dönteni, hogy mennyire képzett.
Használtam xvm-et korábban. Nem látom értelmét. Persze elfogadom, hogy más ezt másképp gondolhatja.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#46030) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Hát az előző menet tiszta vicc volt, velem még nem fordult elő hasonló dolog. TigerP-vel megyek amikor bejön elém az enemy KV-4 a jobb oldalát mutatva nekem. Lövök egyet célzás nélkül mondván oldalát lövöm úgyis betalál majd. Természetesen betalált, ráadásul kigyulladt. Mire a legények betöltötték a következő lövedéket addigra pont elállt a tűz, de lőttem még egyet ugyanoda és ismét kigyulladt és meghalt. 2 lövésből KV-4-et TigerP-ben ülve kiiktatni nem volt semmi érzés. :DDD

magyarsrac

(#46031) Djuree


Djuree
félisten

nem értem ezt a 2 szervert. nekem eddig szinte sosem laggolt :U persze azért jobb így nekem is, legyen 2.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46032) Mcray válasza [HUN]Dani (#46030) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha olyan hülye szögben volt a KV 4, hogy nem pattantál róla kétszer egymás után, akkor megérdemelte...

Nekem is megvolt az első KV-4 kör.

Semmi extra. Álltam a varázs erdőben az IS-7 mögött és kiszedtem a scout 13 75-öt ami ment az arty-ra, utána meg teljes gázzal telibe vertem egy Tiger 2-t, majd IS-7-tel ketten fogtuk és betoltuk a vízbe, miután kigyújtottam. A csatát az 5 arty egymás közt lerendezte és így nyertünk.

Csak segíteni szerettünk volna neki a tűzoltásban. Őszintén mondom :DDD :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#46033) Mottie


Mottie
őstag

Na egész fasza lett az első csata ma..

Mostanában jól megy ezen a pályán, pedig eddig nem szerettem.

Be Victorious!

(#46034) Moleman válasza Tenken (#46029) üzenetére


Moleman
addikt

Természetesen, ebben is van igazság. Láttam már én is sötétzöld top tier tankot előrerohanni és meghalni dmg nélkül. Valóban látszik már az első fél perc után, hogy ki mit tud. Emellé nyújt segítséget az xvm, hogy akit nem láttál/nem figyeltél, tudd, hogy mire számíthatsz tőle, ha esetleg meg kell kérned, hogy fedezzen. Én ezért használom.

(#46035) p.j.


p.j.
csendes tag

Győzelem!
Csata: Karelia 2013. március 20. 12:38:11 du.
Jármű: M40/M43
Szerzett tapasztalat: 2 044 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 26 914
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

Ha a 4500 dmg és 3 kill csak I. osztály akkor mennyi lehet a "tank ász"?

(#46036) Tenken válasza Moleman (#46034) üzenetére


Tenken
őstag

Csapattárson is ugyanúgy látható szerintem. Egy pontra figyelni és lőni ha megjelenik valami meg az amőbák is képesek.
Nekem az az elvem, hogy "keep-it-simple". Custom célkeresztet, meg max zoom-out-ot használok egyedül, de úgy hallottam azok versenyen is mehetnek. Szóval ez akár alapból is benne lehetne.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#46037) //Crouch//


//Crouch//
tag

Üdv!
A Wot Logger 2-t végleg el lehet felejteni?
Próbálkozok a 3-as Loggerrel, de nembejövős... Az a böngészős felület nekem pont jó volt, azt nem lehet elővarázsolni vhogy a 3-as verzióval?
Köszönöm!

(#46038) jano_77


jano_77
nagyúr

ERRE esetleg tudja vki a választ, hogyan fog működni? FEL, nyunyu, többi jól informált fórumlakó?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#46039) Moleman válasza Tenken (#46036) üzenetére


Moleman
addikt

Én minden hülyeséget belepakoltam, amit találtam, a bohóc skinnel kezdtem anno, most már nincs gyakorlati haszna, de szeretem, ahogy kinéz (a tankmakettem is olyanra szerettem volna festtetni, de nem vállalta a barátom, aki megcsinálja nekem :D). Amit nem tudnék nélkülözni, az nekem is a zoom mod (arty-n főleg fontos), és a töltési idő visszaszámláló (nekem a gyári célkereszt mellé van betéve a klasszikus ГОТОВ :D).

(#46040) Patrick76496 válasza [HUN]Dani (#46030) üzenetére


Patrick76496
őstag

Hogy okoztál neki 17 kritikus sérülést, amikor 8 a modulok és 6 a legénység (14)?
------------------------------------------
Ezt s számlálót hogy kell értelmezni?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#46041) SoulReaver válasza Patrick76496 (#46040) üzenetére


SoulReaver
veterán

Gondolom szerver1 és szerver2

(#46042) fradi81 válasza jano_77 (#46038) üzenetére


fradi81
veterán

[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#46043) jano_77 válasza fradi81 (#46042) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi....de akkor ezek szerint még csak találgatások vannak. :F
De ha tényleg úgy működik, ahogy leírták, az fasza....meg kell beszélni, hogy ki, melyikre lép be vagy hogy fixen mindenki az 1-esre lépjen fel!? Akkor van ciki, ha megtelik és már nem tud vki belépni. :U
Na de ne legyünk telhetetlenek, örüljünk annak, hogy végre meg lett osztva és így kevesebb lesz a lag. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#46044) Enzolord


Enzolord
addikt

De ha többször lelövöd a lánctalpat, az annyiszor kritikus, nem?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#46045) Djuree válasza Enzolord (#46044) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46046) Enzolord válasza Tüzi (#46028) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt ne feledd hogy kedd reggelig 3xos legénységfejlődés volt, míg tegnap reggel hattól már csak normál...

(#46045) Djuree: Köszönöm a megerősítést.. :) Sőt, ha valamit megcsináltat, vagy valakit meggyógyít, attól még ismét kilőheted, de a leggyakoribb a lánctalp..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#46047) Fel válasza Patrick76496 (#46040) üzenetére


Fel
addikt

Az első szám arra a szerverre vonatkozik, amelyre beléptél. A második pedig az összlétszám (azaz most nálunk EU1 + EU2)

Pl.: orosz kliensből hasonló:

RU3-on 157k / RU1+2+3+4+5+6 együtt 797k.

Tudtommal sincs átjárás a két szeró között. Ezért is kell pl. azoknak akik esténként cw-znek mindig az EU1-re belépni.
Talán in-game chatre meg lehet hívni a másik szerverre belépő embert, de szakasz, század így nem jön össze.
Az MM is csak az egyik szerverről válogatja csatába a játékosokat.
Szerintem míg nincs gond az elérhetőséggel, mindenképpen az EU1-et érdemes használni.

[ Szerkesztve ]

(#46048) Enzolord válasza Fel (#46047) üzenetére


Enzolord
addikt

És ha a századból valaki az első szerverre lép be, Te meg a másodikra, akkor nem is tudtok szakaszban menni egymással?
VAgy ez hogy van?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#46049) [HUN]Dani válasza Patrick76496 (#46040) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Fogalmam sincsen, de jól mutat. :)

magyarsrac

(#46050) Djuree válasza Enzolord (#46048) üzenetére


Djuree
félisten

sztem úgy van ahogy írod :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.