Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) diegho


diegho
nagyúr

No egyben válaszolnék. Igen kaptam ammorack-et arty splash-ből, megjavítottam, utána jött egy 13 90, ami első lövéssel ammorack-et lőtt. Örültem neki. Konkrétan nem sebeztem kimagaslóan sokat, ezért kevés a kredit.
T-50-2: 100hp
ARL: max
T25AT: max
M4 45: max
Pershing: kb 800
JT: 6-700
2 arty: max
T29: felvillant egy pillanatra, majd eltűnt, odalőttem, meghalt 440 volt kb rajta
13 90: rálőtt valaki, meg én is és meghalt, egyszerre történt, nem tudom mennyi volt az enyém
M103: 40hp

sebeztem még a T-54be, de nem tudom mennyit, folyamatosan eltűnt mikor rálőttem, de mikor újra láttam kevesebb volt benne.

Replay nincs, úgyis csak hazudok, akkor meg minek? Amúgy minden pályára van saját útvonalam, attól függően mi van az ellenfélnél.

Patton tényleg ennyire jó, elmúlt 2 napban volt elég sok 2k xp feletti köröm a Patton/T-54 párossal, meg is látszik a tegnapi átlagomon:

Victory ratio: 78.95%
Battles: 19
Experience gained: 24060
Damage per battle: 3439
Average experience: 1266.32

(#4352) Paul119 válasza kugli81 (#4350) üzenetére


Paul119
addikt

a francia med tankokkal teljesen más hogy kell játszani"hit and run" stílusban,legalábbis én teszten így toltam az amx50-100at és egészen kifizetődő volt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4353) Timyyy


Timyyy
őstag

Kössz kis nyomi arpee hogy miattad ismét nem tesz diegho replayeket.
1x már elüldöztétek innen, de látom mindig van valaki aki nem bír magával. :(((

(#4354) CptMisi


CptMisi
őstag

[link]
Most nem azért, mert ne vegyen prémium tankot, de 200 csata után T34-gyel szaladgál, és teljesen használhatatlan. Himmelsdorfon beállt az artyk mögé A1-be. Hetzer ennyire viszi a pénzt?! :(
Most látom, úgy látszik a Valentine nem hozott elég kreditet. :DDD

diegho: Igazából nem vele "b*szol ki", hanem azzal, aki szívesen megnézné, de te tudod. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4355) Arpee78 válasza Timyyy (#4353) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nem értelek, miről beszélsz? Magyarázd már el. :)

(#4356) Paul119 Most már csak Timyyy érdekes. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4356) Paul119 válasza Arpee78 (#4355) üzenetére


Paul119
addikt

arról hogy állításod szerint csak "hazudozik" és valótlant állít

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4357) diegho


diegho
nagyúr

Igazából senkivel nem b@szok ki, csak senkinek nem segítek. Majd árpika segít nektek, hiszen tier9-ben a legkönnyebb játszani, kaptok annyi 3000xp-s replayt tőle, hogy nem is tudjátok majd hová tenni, csak bírjátok kivárni.

(#4358) Dobi 562 válasza nemeth989 (#4247) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én az általad felsorolt kettő mellett még a függőleges stabilizátort használom.

(#4359) kugli81 válasza diegho (#4357) üzenetére


kugli81
aktív tag

Én nem vagyok nagy forumozos és sose szóltam be senkinek :) Rakj el nekem majd pár replay-t mindeféle pályáról kiváncsi vagyok mitől vagy ilyen ... nem irok semmit elég ránézni a profilodra:) Vagy kitalálod mit fognak csinálni vagy jól kihasználod a pályákat és a tankot.....Én néha sajna beszaladok nem szeretek sokat várni persze nekem is vannak néha jó köreim ..... Amúgy az amx 50-ek bejönnek ha gondolkozik az ember azokkal lehet aratni 6 lövés és meghúzodni addig amig megint betölt csak ésszel kell addig ne lőjenek és gyors is..... Szerintem kb 10biztos találat az a 3000xp gondolkodással megvan az ha nem rohan be az ember a tömegbe :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#4360) Dobi 562 válasza diegho (#4357) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azért téged sem könnyű megérteni. Olyan ember/ek kérik tőled a replay-t akik nem szóltak be neked. Nekik miért nem segítesz? Egyáltalán minek foglalkozol Árpival, hiszen elég ránézni a statjaidra, az igazol téged. Nem mintha más meggyanúsított volna, szerencsére ez eddig nem volt szokás ezen a fórumon.

Én is szívesen megnézném a replay-t, de ha nem rakod fel ,akkor nem rakod fel. Majd tanulok más replay-éből, bár egy fórumtárséból jobb volna, akitől esetleg meg is lehet kérdezni mit miért csinált az adott csatában.

(#4361) Timyyy válasza Dobi 562 (#4360) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi hogy leírtad helyettem, egyszerűen agyhalottakra nincs erőm billt koptatni. :)

(#4362) fsb1000 válasza Timyyy (#4353) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szakasztársnak csak elküldheti..... nem? Nem kell mindennek nyilvánosnak lennie.

(#4363) Timyyy válasza fsb1000 (#4362) üzenetére


Timyyy
őstag

Meg tudom oldani a problémám. ;)
A többieknek meg: [link]

(#4364) CptMisi


CptMisi
őstag

Le lettem oltva egy 1500effes(állítása szerint) e75 által, mert neki 8k csata után 1500, nekem 13k után 1400, tehát ő kétszer olyan jó játékos. Igazából azért jött ezzel, mert sérelmeztem, hogy kilőtt két 1-10% tankot, amit egyedül sebeztem le T34-gyel, aztán megjelent előttem egy IS8, mögöttem egy E75, ő meg elszaladt.
Megnéztem, 1,5ször annyi az átlagsebzésem, az új számítási rendszer szerint nekem majd 1500, neki 1300.
Na pont ez a bajom az XVM-mel, hogy erre használják: el sem kezdődött a csata, de már elküldenek mindenkit a p.csába, aztán ha valami nem tetszik neki, előállhat az én effisönszim nagyobb, mint a tiéd szöveggel. :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4365) fsb1000 válasza Timyyy (#4363) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Remélem diegho is tölt majd oda fel.

(#4364) CptMisi: Ez elég szomorú.. bár szerintem mindegy milyen indokkal effrating, sebbzésmértéke, úgyishülyeatöbbi, nyomorékmind indoklással alázzunk le valakit a játékban.

Miért nem lehet úgy viselkedni, mintha ott ülne az asztalod túloldalán?
(költői volt... nem neked címezve)

[ Szerkesztve ]

(#4366) CptMisi válasza fsb1000 (#4365) üzenetére


CptMisi
őstag

Alapvetően nem volt rossz játékos pedig, csak látszott, hogy inkább a frag az első, nem pedig az, hogy segítsen. Végül majdnem vesztettünk is emiatt... Aztán mikor elkezdett oltani a statommal, akkor azért kicsit helyreigazítottam... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4367) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Remélem most már az egész nyári szünet alatt teli lesz a játék ezekkel a 5k csataszám feletti 40-45% win rációs 6-700 effes játékosokkal. Teljesen új színt visznek a játékba. A lehető legváratlanabb helyeken tűnnek fel, olyan tankokkal, amivel mi sosem mennék oda (rutinszerűen belénk rögződtek a pályákon a TD, HT, MED, stb helyek). És párszor ezzel képesek eldönteni a csatát is. :)

(#4368) hemaka válasza kugli81 (#4350) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az utolsó motort ne fejleszd ki, inkább menjél BC felé.

(#4369) fsb1000 válasza CptMisi (#4366) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem kötekedés képp, de szerintem egy átlagos vagy annál valamivel jobb játékos specializálódik tanktipusokra, illetve vannak kedvencei. Az új eff számítással egyértelműen azok kerülnek elönybe akik sokat sebeznek, vagy olyan tankosztályokkal illetve tanktipusokkal játszanak amelyek csatánkénti sebzése nagyobb a tierszintjénél. Tipukusan TD és Arty.
(és most ne keverjük ide azt a pár ezreléknyi játékost aki minden tankkal képes 50%-al nagyobb átlagsebzést leadni, mint egy közepes-jó játákos)

Az új számítás csupán másképp súlyozza a mérhető teljesítményt.
Én elfogadom, hogy sokan igazságosabbnak tartják az új számítást, ami az egyéni teljesítményre jobban koncentrál, de egy játékos csatában mutatott játéka, akár hasznossága még mindig csak közelíthető ezekkel a számokkal.

(#4370) babferi


babferi
tag

Ma 2 erdekes dolgot is lattam . Az elso : ISU BL10 el megallt teljesen a paja sarkaban , egy Grille seggeben ( egyeduli arty volt ) es nem csinalt semmit , ot vedte :W . Minket halomra oltek es amikor mar csak rajta kivul 2 jatekos volt sziveskedett megmozdulni , de mar feleslegesen , rogton szet is kaptak .
De a masik annal erdekesebb eset volt ilyet meg nem is lattam : en Object 704-ben , Live Oakson. Mar az ellen nyeresre alt be is alltak foglalni a bazisunkra 3-an. Szerencsere mar korabban lattam , hogy gaz van nem voltam messze es visszamentem vedeni. 2 lovest is leadtam ezzel csokkentve a foglalast , de sok volt az ellen. Kozben tolonk is beertek foglalni az ellenseghez a csapatbol. Nagyjabol azonosan ment fel a csik , adtam volna le a kovetkezo lovest amikor egy kb. 350 HP-s IS-8 beallt elem kozvetlenul es a testevel vedte a foglalokat , nem engedte , hogy rajuk lassak , megoltem ot , de addigra mindket foglalas lement , dontetlen lett .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4371) jozefgucci1 válasza diegho (#4357) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem baszol ki senkivel ebben igazad van csak elég sokunkra ráfér egy kis plusz ami a te játékstílusodban benne van , így ezt a repla-ekből ki tudnánk venni. Szíved joga eldönteni megosztod -e ezt velünk vagy sem , csak amikor beraksz egy jól sikerült csatáról egy képet akkor ennyi erővel már jöhetne a videó is . Írom ezt úgy , hogy harminc + os komoly játékos vagyok aki esténként elcsapja az időt és szeretné az ilyen " oktató videók " után ellesni pár trükköt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4372) CptMisi válasza fsb1000 (#4369) üzenetére


CptMisi
őstag

Szerintem jogos volt a számítási módszer megváltoztatása. Planetwot szerint 53% Heavy, 16% arty, 17% TD, 13% Med.
Nekem a régivel a spottolás és a foglalás volt a problémás, azért volt kevesebb pontom, mint másnak killt és sebzést tekintve rosszabb stattal. :U De én igazából Heavyvel szeretek játszani, egy igazi medem van, a többivel csak azért játszottam, hogy eljussak az első heavy-ig az ágon. TD-vel is szeretek játszani mondjuk. Szerintem mindegyikkel tudok játszani, de egyikkel sem vagyok kiemelkedő, mediummal meg csak lelkes amatőr szinten tartom magam számon. :U

babferi: igazából ez lenne szerintem a normális. Ha ezzel segíti a legtöbbet a csapatnak, akkor ezt kell(ene) tennie. :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4373) diegho


diegho
nagyúr

Replay nézegetésnek jelen pillanatban semmi értelmét nem látom, jön a 7.4, amiben minden változni fog és bevallom őszintén fogalmam sincs milyen új játékmódok lesznek és eddig úgy néz ki, hogy 7.4 jövetelével én távozom a wot-ból. Nagyon nem szeretek hülyékkel együtt játszani, most randomban is van nagyon sok bukta 1-2 ember miatt, ha változik az egész, az olyan átlagon aluliak, akik jelenleg sem tudják eldönteni, hogy a 9-10es tankjaikkal a pálya melyik részére menjenek, még kevésbé fogják eltalálni a helyes irányt és én nem tolerálom az emberi butaságot (szerintem ehhez a játékhoz csak intelligencia kell, semmi más), így a saját érdekemben tovább fogok állni, ha tényleg az lesz, amire számítok. Jelenleg a T-54 és Patton párost húzom és szedem velük az xp-t, hogy minél több legyen bennük, mire kijön a 7.4, nem tudom melyikek a jó köreim velük, sok van, de az elmúlt 2 napban volt legalább 15 olyan kör, ami 1800xp felett adott. Holnap ha megtalálom felteszem a 2700xp-s körömet Patton-al, ha esetleg megyek valami 2000 felettit, akkor azt is felteszem, de mondom szerintem felesleges nézegetni, 7.4-el változnak a játékmódok, 7.5-el pedig nerfelik a 9-es medium tankokat és jönnek a 10-esek.

(#4374) fsb1000 válasza babferi (#4370) üzenetére


fsb1000
nagyúr

CW-s klánban nevelkedett játékosnál ez nem ritka (talán még randomban sem).
Mivel max 3-an húzhatják a zázszlót a késön érkezők feladata a foglalás védelme.
Ennek egyik módja, hogy a tankból csinál fedezéket (ha van még arty nem sokat ér), a másik meg a túlfutás és a resetelők támadása, közvetlen elé állás, stb.
Persze szitútól függ... van mikor elég az első kepelőt védeni, vagy neki elbújnia. De csak pár pályán van fedezék cap zónbában.

(#4375) jahrn


jahrn
senior tag

No ma is talalkoztam egy magyar beszologatomuvesszel:

Igazabol nem tudom mit vart, ha elkapom akkor megsimogatom a buksijat? Aki kurvanak megy ne csodalkozzon ha megb@sszak...

Ide meg meg sosem sikerult felakadnom ezert megosztom:

(#4376) Tüzi válasza sanya67 (#4298) üzenetére

[link]
:D
mondom elmegyek, bevédem a hegyet, ha már senki nem megy arra.
kár volt :D
volt még két heavy ami nincs a minimapon.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4377) babferi válasza diegho (#4373) üzenetére


babferi
tag

Ma lattalak is egy csataban Malinovkan , en Objecttel voltam . Te T-54-ben. Volt meg egy T-54 meg mas mozgekonyabb tank is es csak te mentek a hegynek , a masik T-54 hosiesen kempelt melettem a haz mogott :(((

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4378) fsb1000 válasza jahrn (#4375) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Te jó ég! Milyen skin van azon az M103-on?

(#4379) jahrn válasza fsb1000 (#4378) üzenetére


jahrn
senior tag

Most eppen EZ

(#4380) diegho válasza babferi (#4377) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, emlékszem rád. Az ellenfélnél egy rakás med volt és a hegyen ütköztem meg velük, ha jól rémlik egy Patton-t el is kaptam, de a végén nyertünk. A csodás T-54 lövést sem adott le a csatában, miután kilőttek néztem mit csinál.

(#4381) Fel válasza babferi (#4370) üzenetére


Fel
addikt

Valahogy így kellene működnie a dolognak, de nehéz elvárni, mert:
1. Sokan nem tudják, hogy működik a foglalás, csak annyit, hogy bent legyél, 'azt jóvan!
2. Gyáva, félti a tankját...

A fenti kép még a 7.2 teszt idején készült. Két orosszal együtt jöttünk végig a vasúti híd felőli oldalon. Bemásztam foglalni és mikor utolértek rögtön be is álltak elém ék alakban.

(#4382) Tüzi

adhatna valaki 100k xp-t motorhoz, meg ágyúhoz e75-re...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4383) virkir válasza diegho (#4373) üzenetére


virkir
veterán

Ezt mondtam én is.
Annyira katasztrofális a játékosok értelmi színvonala, hogy az már félelmetes.
Mai shot. Az ellenfél IS-7-e meg 8-a megy a régi bázist keresni vagy gombászni a gödörbe.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4384) kugli81 válasza hemaka (#4368) üzenetére


kugli81
aktív tag

okés köszönöm .Akkor kihagyom bár nagyon messze van még a bat ... akkor addig igy menjek vele azaz még a gyorsaságát se tudom kihasználni....?

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#4385) Paul119 válasza virkir (#4383) üzenetére


Paul119
addikt

csatlakozhatok a teszten?:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4386) virkir válasza Paul119 (#4385) üzenetére


virkir
veterán

Nem vagyok fent ezt még reggel mentem ma már nem is indítom a WoT-ot inkább elkezdem a MP3-at.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4387) marked one94 válasza virkir (#4386) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor ma már felse megyek, egyedül nincs kedvem szenvedni :)

You'll Never Walk Alone

(#4388) Paul119 válasza virkir (#4386) üzenetére


Paul119
addikt

kár:( én is csorgatom a nyálam a max payne 3 ra:))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4389) Burgonya1 válasza virkir (#4383) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

Az a baj, hogy pénteken kiszabadultak a gyerekek az iskolából. Már 15-e délután nem lehetett normális kört menni. Megint csak 11 után lehet majd játszani, vagy companyban...
Nem akarok senkit megsérteni, csak általánosságban nagyon így néz ki a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#4390) Paul119


Paul119
addikt

ictory!
Battle: Himmelsdorf 2012. június 17. 23:28:34
Vehicle: M103
Experience received: 11 764
Credits received: 412 299
Battle Achievements: Steel Wall, Sniper, Sharpshooter
nem prémiumos, de durván jó ez a vas :D 16 lövés 16 találat (kilőve is7,m26 ,t44) meg még egy pár másik tank megsérült

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4391) intercell


intercell
csendes tag

Eddigi legtöbb XP-s köröm, T29, 2509XP (prémium):

Lakewill-T29-TOP

Esetleges véleményeket, tanácsokat szívesen fogadok :)

[ Szerkesztve ]

(#4392) fsb1000 válasza intercell (#4391) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én csak gratulálni tudok ehhez a szép eredményhez.
Tanács: ha nem vagy még klántag, akkor esetleg válasz egyet, (lehet a PHE is, ha már reggeltél ide,) és gyere századozni.
-----

Elképzelhető, hogy nyáron változik a naponta játszó játékosok korösszetétele ás habitusjellemzője. Én abban reménykedem, hogy a másokat noobozó, hülyézők száma csökken.
A 14+ gyerekek egészen jól játszanak...

[ Szerkesztve ]

(#4393) bullseye válasza intercell (#4391) üzenetére


bullseye
addikt

Szép menet volt, és ami fő, csapatjátékos!
Mondjuk a szerencse is bejátszott, hogy ált. a saját szinteddel kerültél össze, de voltak nagyobbak (ami szerintem lök a szorzón). De ez nem vesz le a teljesítményedből, örülnék én is ilyen körnek...

(Az M41-t azért lehet, hogy le kellett volna vadásznod)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4394) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Lehet... ha a nagy ászok szabira mennek, be tudok gyűjteni minden tankomra egy TankÁszt!

(#4395) Napfénysüti válasza Fel (#4381) üzenetére

Ha már a foglalás szóba jött. Tegnap volt egy meccsünk ahol mi kb 5-en az ellennél meg 3-an maradtak. Mondom a többieknek (SU85-el voltam) hogy megyek foglalni mivel én voltam messze a legközelebb az ellen bázisához. Persze amint beértem a körbe felvillant az ellen 1 védekező játékosa valami nálam nagyobbal. Annyi mákom volt hogy egy csapattársam roncsa már ott figyelt a körben így beálltam mögé és onnan csipegettem. A védő meg nem bírt meglőni és mivel már spottoltam az artyk elkezdték ölni. A végén nyertünk, egész jól sikerült együttműködni a pár megmaradt társsal (jól helyezkedtek a csata végére hogy ne legyen gond).

Més que un club!

(#4396) hemaka válasza Tüzi (#4382) üzenetére


hemaka
nagyúr

hehe, szenvedd csak ki, a löveget én már kikínlódtam, bár addigra kellően meg is utáltam az amúgy se nagyon szimpatikus tankot. (és a nyomi "nerf" csak most következik)

(#4397) tank1 válasza hemaka (#4396) üzenetére


tank1
tag

Pedig jól felszerelve, jó legénységgel, az ellenség számára igen kellemetlen tank tud lenni.
Remélem jó fejlesztőink fércmunkát végeznek és nem sikerül a használhatatlanná tétele.

(#4398) Mcray


Mcray
senior tag

Feltévedtem az Orosz fórumra. Google translate nem a legobb, de ha jól látom akkor majdnem 400 oldal (!!!) panaszkodás után a modik bezárták a 7.4 topic-ot.

Állítólag:
-Lassú lett
-Hang bugok tömege
-Új játékmódok annyira borzalmasak, hogy követelik vissza a randomot vagy legalább opció legyen azt választani az új módok helyett
-Repair kit bug stb.

Nagyon úgy néz ki hogy ezért nem kapjuk a 7.4-et.

Én őszintén remélem, hogy az oroszok alkotnak egy olyan szűrőt, ami megfogja a szart. Ha a mi torkunkon is azt a 7.4-et akarják letolni, mint az Oroszokén, akkor lehet pihenőre rakom magam mint Diegho kolléga.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4399) Kelvin válasza Mcray (#4398) üzenetére


Kelvin
őstag

Végre egy előny, hogy az eu-s szerver /régió/ mindig utoljára frissül, változik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#4400) diegho válasza Mcray (#4398) üzenetére


diegho
nagyúr

Ebben reménykedtem, hogy az oroszok megvétózzák.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.