Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Fenn vagyunk Hummelsdorfon a tetőn, eléggé intenzív a meccs, éppen a hátamba került az IS-7, láttam, hogy az oldalát mutatja, gondoltam kap egy fülest...
És ez lett belőle.

A lövés elakadt a semmibe, amit látni lehet az egy textúra a feljáró túlsó szélénél, a másik oldaláról illetve oldalról nézve nem látszik. Remek hitboxok vannak a játékban...

Ja azt meg kell említeni, hogy közvetlenül a lövés előtt eltűnt az IS-7, kb. 40 méterről.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5202) homeless09 válasza GrooveHero (#5200) üzenetére


homeless09
őstag

Nem gondoltam volna, hogy ennyire hulladék.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5203) homeless09 válasza homeless09 (#5202) üzenetére


homeless09
őstag

Közben D2-vel megyek világi köröket :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5204) vhw válasza fsb1000 (#5199) üzenetére


vhw
addikt

Kis kiigazítás:
Az ábra azt mutatja, hogy még 8as tankokkal sem találkozhat, maximum 7esekkel. (így pontosan ugyanolyan csatákba kerül mint a T-28 is)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5205) homeless09


homeless09
őstag

B1 kifejlesztve. Gyári motorral base def.re jó semmi másra.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5206) GrooveHero válasza Iron Funeral (#5201) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az minimum 51 méter volt, tudod nagyon jól:DD ;] ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5207) virkir válasza Iron Funeral (#5201) üzenetére


virkir
veterán

khm...
Himmel encounter-en mi a rákot kerestél E-100-al a hegyen?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5208) Atlantis válasza virkir (#5207) üzenetére


Atlantis
veterán

Himmelsdrofon semmiképpen nem a legjobb hely a domb szerintem egy E100-nak. Bár én amatőr vagyok, de elég lassan érhet fel, nem?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5209) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Jól kezd az ellenfél. :C

magyarsrac

(#5210) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

csak nekem nem lép be a csatába?

- no es importante -

(#5211) Iron Funeral válasza virkir (#5207) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ölöm az ellen tizes tankjait? :P
Egyrészt engem rakott legfelülre spawnkor másrészt meg csak én meg a két M26 ment oda fel, a 704 csak öngyilkolni sietett fel. Tőlük meg ott volt az IS-7, T110, M103, IS-8, IS-3. Ebből ki tudod találni, hogy melyikeket sikerült elintéznem :)

BTW én nyertem meg a meccset mert egyik tank sem hagyta el a terepet 500+ hp-val, a maradék 3at meg kiraktam, így a team maradékának könnyű dolga volt.
De ha nem engem rak legfelülre a feljáróba akkor biztos nem indulok fel, de így a két M26 után én értem fel 3.-nak, úgy, hogy ők kicsit alattam spawnoltak.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5212) Sixkiller6 válasza Sixkiller6 (#5210) üzenetére


Sixkiller6
őstag

csak az xvm-mel van gond, 7.3 mappa tartalmát simán átmásoltam, erre nem lép be a csatába...
7.4 rollout óta most tudok először játszani, jól látom, h nem lehet kiválasztani, hogy én milyen játékmódot akarok játszani??? mert ha nem, az csúnya lenne...

- no es importante -

(#5213) Joe.36 válasza Atlantis (#5208) üzenetére


Joe.36
addikt

Mint egy csiga....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#5214) sanya67 válasza Stauffenberg (#5173) üzenetére


sanya67
tag

Hát én "sosenem", de tegnap visszavettem a su85-öt és egy védő meccsen ilyedtemben beálltam egy bokorba, gyakorlatilag meg sem mozdultam a végéig és összejött egy Böllér medál! :DDD

(#5215) Chris0321 válasza Sixkiller6 (#5212) üzenetére


Chris0321
addikt

Virkir tett fel egy pakkot a frissítés után, keress rá abban biztos minden kompatibilis. A játékmódot természetesen nem lehet kiválasztani. Örüljünk, hogy ennyire működik az MM nem, hogy még ilyen bonyolult műveleteket is elvégezzen.

(#5216) Iron Funeral válasza GrooveHero (#5206) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na akkor még szomorúbb, hogy kilép a hatósugáron kívülre és a klingon álcázó egyből el is tünteti ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5217) Atlantis


Atlantis
veterán

Nincs kedve valakinek egy gyorstalpalót írni a francia med-ek használatáról? Megvettem az AMX-13 90-et, de valahogy nem érzek rá az "ízére". A vége felé, már a 13 75-öt is utáltam, nem volt vele egyetlen értelmes csatám se.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5218) Attici válasza homeless09 (#5189) üzenetére


Attici
őstag

Majd utána az AMX 12t. Én utáltam a 40-est. Fos.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#5219) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Azért Tier 8-as géppel is lehet szépen keresni.:K
Közben ezt a tankot is sikerült beszerezi. :D

Győzelem!
Csata: Murovanka 2012. június 24. 19:57:54
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 671
Szerzett kredit: 17 635
Csatában elért Achievement: Pusztító
No premium, D-25T, 700-as motor, 730-as rádió, semmi más. Top tank voltam.
Top Gun mostanában soha nem jön össze, 5 kill a legtöbb ezzel, a Churchill-el, és a SU-100-zal is. :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5220) Sixkiller6 válasza Chris0321 (#5215) üzenetére


Sixkiller6
őstag

új xvm megoldotta
de ezek tényleg ennyire hülyék??? hogy nem lehet játékmódot választani?
ez sztem az eddigi legrosszabb húzásuk. :W

- no es importante -

(#5221) Scheffer válasza Sixkiller6 (#5220) üzenetére


Scheffer
tag

Mennyivel lenne jobb, ha lehetne választani? Maga a csata ugyanúgy nézne, minden ugyanolyan lenne, de lehet többet kellene a várakozóban töltened csata előtt.

Ez a módszer a legjobb arra, hogy mindenki "élvezhesse" az új játékmódokat. Sokan sok ezer csata után sem jönnek rá arra, hogy például olyan játékmód is van, hogy Tank Company, Team Training. :)

(#5222) Sixkiller6 válasza Scheffer (#5221) üzenetére


Sixkiller6
őstag

mondj még egy játékot ahol random adja a játékmódot!
sztem ez dilettanizmus
és ugye nem lenne ugyanolyan a csata, mert az idióta/nekem nem tetsző módokat nem választanám, várni meg kétlem hogy kéne

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#5223) V.Dave


V.Dave
senior tag

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. június 24. 20:13:38
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 320
Szerzett kredit: 11 778

Megvásárolva:
A lőszerek IS járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 13 325

EZMIEZ???

Xiaomi mi 8 6/128

(#5224) fsb1000 válasza vhw (#5204) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igaz... nem figyeltem, hogy külön besorolást kap. Kell is neki.

(#5225) Paul119 válasza V.Dave (#5223) üzenetére


Paul119
addikt

ez egy szar kör kérlek szépen :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5226) Patrick76496 válasza V.Dave (#5223) üzenetére


Patrick76496
őstag

Hozzá kell szokni, sajnos a D-2-5T, D-25T párosba 1025 pénz egy lőszer. :( De mint írtam pár hsz-szel előbb, ilyen tankokkal is ki lehet jönni pluszba, volt már olyan is hogy 1000-res lőszerrel összejött 15000 feletti tiszta kereset, semmi premium.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5227) diegho válasza V.Dave (#5223) üzenetére


diegho
nagyúr

Az xp mennyiségből ítélve nem sebeztél semmit, vagy max egyetlen sebző lövésed volt, sebezz 1000 felett körönként és akkor kapsz kreditet is.

[ Szerkesztve ]

(#5228) V.Dave válasza V.Dave (#5223) üzenetére


V.Dave
senior tag

de ez is jó:

Vereség
Csata: Dragon Ridge 2012. június 24. 20:49:30
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 80
Szerzett kredit: 5 306

Javítás:
IS jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 7 517

Megvásárolva:
A lőszerek IS járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 4 100

Megvásárolva:
A fogyócikkek IS járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 6 000

5ezer kreditből nyertem -13ezret
Arról meg nem tehetek hogy bénák voltak a csapattársaim + felváltva vinnyogtak hogy a csapatunkban van 2db bot akik egyhelyben álltak és jelentse mindenki őket

Xiaomi mi 8 6/128

(#5229) diegho válasza V.Dave (#5228) üzenetére


diegho
nagyúr

Arról csak te tehetsz, ha nem sebzel egy csatában, nehogy már a csapat hibája legyen az, hogy nem tudsz sebzést kiosztani! Én a csatáim zömében mondhatnám, hogy béna csapatot fogok ki, de béna csapatban lehet a legtöbbet sebezni és a legtöbb kreditet összeszedni.

(#5230) fsb1000 válasza diegho (#5229) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha mindenki így gondolkodna megszűnne a panaszkodás a csapattársakra.

(#5231) diegho válasza fsb1000 (#5230) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is panaszkodok rájuk, mert nekem nem az xp és a kredit kell, hanem hogy élvezzem a játékot és nyerjek, na ehhez kell csapat is, persze nagyon sok csatát döntöttem már el egyedül, de a többségben kevés, ma KV-1en húztam a legénységet, volt több 1000xp feletti bukott köröm is vele, ahol a top tankunk egyáltalán semmit sem csinált.

(#5232) #35692544 válasza diegho (#5229) üzenetére


#35692544
törölt tag

ja feltéve hogy a wg megengedi és 8-as tankkal nem pattansz folyamatosan 5-6 tierről ami a 15-5 csatákban elég rendszeres
a játékélményt a wargaming már rég elbaszta amióta kitalálta hogy mindenkit 50% körüli győzelmi vereség arányon tart és ez a frissítésekkel egyre jobban kijön
én még a 6,4-el kezdtem de 6,6-ota egyre szarabb az egész egyetlen előnye van, hogy lehet ingyen játszani
amúgy sem fizetek ezért többet mert a prémeseket ugyan úgy szívatja

[ Szerkesztve ]

(#5233) diegho válasza #35692544 (#5232) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha mindenkit 50% körül tartana a játék, akkor hogy a fenébe vannak 60% feletti win rátások is? Remélem nem gondoltad komolyan ezt, mert elég nagy butaság. A lepattanó pedig mindig benne van, bármilyen ágyúval.

(#5234) .mf válasza Atlantis (#5217) üzenetére


.mf
veterán

Hmm nehéz kérdés. Én nagyon szeretem a 13-75-öt, most gyűlt össze 13-90-re, de szerintem utána is megtartom. Evvel a tankkal a legjobb az átlagom a sokat játszottak közül (most épp lement 59%-ra egy vesztes sorozat után).
Ami nálam bevált (leírni könnyebb, mint csinálni):
1.) Jó helyre kicsit előremenni és spotolni, odapörkölni és elrohanni
2.) Amikor mások viszik a támadást, kicsit más irányból menni. Amíg az ellenfél elfoglalt, nem rád céloz, addig gyorsan egy tárat beléjük ereszteni, majd eltűnni
3.) Egyedül maradt, lassú tankok, nyílt részen: fedezékből megközelíteni, lehetőleg az oldala vagy fara felől felbukkanni, s a sebességet kihasználva gyorsabban körözni és lőni, minthogy ő utánad tudna fordulni. KV1S-t is le lehet így nullázni teljes hp-ről, úgy, hogy el se talál.
4.) Már alaposan lesebzett tankok csoportját kiírtani. Volt már, hogy 3db 1-200 hp-s T6 medet kiírtottam egy tárral.
5.) Minket spotoló ellenséges scoutok nyomába eredés és levadászata

Szvsz, s én így használom, nekem így jön be.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5235) #35692544 válasza diegho (#5233) üzenetére


#35692544
törölt tag

mennyi van? akivétel erősíti a szabályt a játékosok 90%
45-55-között van azért te sem gondolod hogy ennyi egyforma tudású emberke létezik
és az nem 50 % körül van?
mutass 1db 70% vagy 30%-ost
közben utána néztem a holl of fame-ba egy 75% akinek 4000 csatája van a többiek 100-400 csata között vannak
az elején nekem is 64% volt ezt sikerült 54-re letornászni
a 2. karimmal 12k csata után kezdtem újra csak op tankokkal
már akkor eldől amikor belépsz a játékba hogy nyersz vagy nem 4-5 vesztes kör után inkább újraindítom
lehet hogy butaságnak tartod (13k csata tapasztalata) de ezt a wg is elismerte hogy akik bénák azoknak se mennyen el a kedve a játéktól
amikor a t32-vel folyamatosan pattantam a pz-4ről az meg szemből a tornyomon keresztül szétszedett 1-1 lepattanó belefér de hogy folyamatosan nem tudsz átlőni senkit

[ Szerkesztve ]

(#5236) Patrick76496


Patrick76496
őstag

3 dolog rontja el ezt a játékot:
-1. hülye matchmaking
-2. buzi franciák
-3. arty
valaki egyet ért?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5237) Paul119 válasza V.Dave (#5228) üzenetére


Paul119
addikt

előbb L100 al csináltam 32ks kört ehez 28 találat kellett neked elég lenne a negyede ami sebez :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5238) CptMisi válasza diegho (#5229) üzenetére


CptMisi
őstag

Szóval én vagyok a béna, ha megyünk egy oldalra 6-an, 7-en, erre eszükbe jut valami, vagy csak megijednek az ellenféltől, és egyedül maradok 6-7 tank ellen... Biztos béna vagyok, mert lövök 2-t (legfeljebb), és halott is vagyok, ha nem teljesen hülyék. :K

(#5239): század...

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5239) Iron Funeral válasza #35692544 (#5235) üzenetére


Iron Funeral
őstag

75% win rate

Ezzel nem cáfolni akarom azt, hogy nem mindenkit 50%-ra akar rakni a WG, csak mutatom, hogy van ilyen is :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5240) diegho válasza #35692544 (#5235) üzenetére


diegho
nagyúr

70% feletti win rátásból többet is tudok mutatni, ha jól emlékszem 30% alatti win rátásokat is linkeltek ide páran. Ha minden csata elején el van döntve, hogy ki nyer, akkor nagyon sok ezren óriási mákkal rendelkeznek, hogy a csaták nagy részében a nyerő oldalra kerültek. Nem hiszem el, hogy komolyan gondoljátok ezt az egészet, ez szerintem csak egy kifogás, mert mindig valamire fogni kell a saját bénaságot.

(#5241) BinLaden válasza Patrick76496 (#5236) üzenetére


BinLaden
tag

rontsd el te is vegyél franciát meg ártizz

r1E3S3E7T:-áá biztos valamelyik fejlesztő vagy rokona :)

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5242) #35692544 válasza Iron Funeral (#5239) üzenetére


#35692544
törölt tag

a piratesnek annyi aranya van hogy a sima csatákban is azzal lőnek általában platonba

nézd meg a wg saját klánját talán overlordnak van a legmagasabb 60%
pedig ők ismerik ezt a játékot :D

[ Szerkesztve ]

(#5243) GrooveHero válasza Iron Funeral (#5239) üzenetére


GrooveHero
addikt

Oké, de ők nem randomolnak, max 3-as szakaszan, ritkán látni őket egyesül. Századozni szoktak főleg

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5244) babferi válasza Patrick76496 (#5236) üzenetére


babferi
tag

Hmmm... Az MM annyira nem gazos , a franciak (itt az autoloaderesekrol beszelunk) akkor cumisak ha 1 v. 1 -ben meglepetesszeruen letamadnak ill. falkaban mozognak , arty meg csak akkor rontja a jatekelmenyt ha 2-nel tobb van beloluk oldalankent . Szerintem :B

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#5245) #35692544 válasza diegho (#5240) üzenetére


#35692544
törölt tag

beteszem ide egy volt klántárs miért hagyta abba 16-k csata után és a klán egyik legjobb artysa volt

"Kicsit bővebben:
Már tetőzött egy ideje - utóbbi 2-3 hét, talán a 0.7.2?! - és tegnap csordultig betelt a pohár.
Hogy mivel is:
Rendszeresen - a lepattanókkal nem foglalkozom - penetrálom az ellent és 0-ás a sebzés, ha netán tán sikerül sebeznem és lemegy a HP-ja 10% alá, akkor onnantól ismét 0-ás sebzés vagy átüthetetlen. Én sebzéseim rendszeresen a minimum értéken, de inkább alatta vannak, az ellen viszont belém a maximum felett lő, még ha 2-3 tierrel alattam van akkor is és ha le kellene pattannia a frontpáncélomról, természetesen átüti.
Az utóbbi héten már az első bekapott találat min. 3 kritikus sebzést okoz, a gyakoriak: (cső + lánctalp + sofőr, v. célzó, v. töltő) v. (lőszerrekesz v. torony és 2 legény) és a kedvencem, a kigyújtás, ahol természeten minden leég, ha megjavítom, meggyógyítom - mármint 1-1-et - a következő lövés ismét elintézi. Ha ezek után még megpróbálok valamit kínlódni, akkor van esély a győzelemre, ez ekkor általában 8-900 XP, természetesen duplán és minuszos lesz a kör.
Folyamatosan 8-9 vesztes csata (2-300 XP és -30 K) kell ahhoz, hogy 1 döntetlen v. esetleg győzelem összejöhessen, legtöbbször a győzelem is -20 K környékén hoz és 6-700 XP a max. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbbször a győztes csata úgy zajlik, hogy megindul a csapatunk, ledarálják az ellent, van 1-2 AFK-s tankunk és én is csak kullogok a többiek után, természetesen 1 lövésem sem talál.
Ha bukóra vagyok állítva, akkor a tank sebessége, fordulása, torony forgása, sőt még a töltési sebesség is érdekes módon lecsökken, pedig nincs olyan sérülésem, ami ezt okozhatná.
Szintén bukóra állítás eredménye, hogy előbb meglőnek, majd 1-p mp múlva jelez a pk. 6. érzéke, miszerint felfedeztek v. becéloztak - ez számomra nem egyértelmű.
Talán a 0.7.2 óta nem tudok kritikális sebzést okozni, hiába van 100%-on az erre szolgáló képesség és csak nagy ritkán sikerül felgyújtani 1-1 tankot.
A "kedvenceim" közé tartozik, hogy a teljes célkör lefedi az ellen testét, ennek ellenére fogalmam sincs róla, hogy hova megy a lőszerem, vagy látszik a nyomjelzőn, hogy átmegy rajta és nincs találat. A másik "kedvencem", hogy arty-val tökéletesen becélzom az ellent, a saját csapattársam a célmezőn kívül van 1,5-2×-es távolságban, ennek ellenére őt szedem ki (a legénységem a 3. képesség 90%-a közelében jár).

A konklúzió: használni kell kredites javító + elsősegély csomagot - ez ugye alap nálam - és arany javító + gyógyító cuccot is - ezt viszont nem fogok használni sose, illetve folyamatosan venni az aranyat - ez sem lesz nálam - és ebben az esetben TALÁN nem fog lehúzni a wargaming (szándékosan kisbetűvel). Valószínűleg túl sok csatám van (majdnem 16K) és nem tolom bele az aranyat, ami nem tetszik a wargaming-nek, amiből következik a folyamatos lehúzás.

A fent említettek és amiket még kifelejtettem belőle, váltotta ki az uninstallt. A 0.7.3 eljövetelével lehet, hogy ismét telepítem újabb próbából .."

(#5246) Patrick76496 válasza BinLaden (#5241) üzenetére


Patrick76496
őstag

Van arty-m de hülye vagyok kicsit hozzá, franciám is van kifejlesztve csak nincs megvéve a 13 75, mert másra kell a pénz, de nagyon az se fekszik, 12-vel próbáltam scoutolni, de nem ment. A flankelés se megy nagyon, T-44-gyel próbáltam.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5247) V.Dave válasza diegho (#5229) üzenetére


V.Dave
senior tag

ez nem igaz hogy nem sebeztem, volt találatom sőt 1 lelőtt tankom is akadt. Béna csapatban lehet a legtöbbet sebezni?? És ha 2oldalról bekerítenek a béna társaid miatt akkor a hajardra kenheted a sebzésedet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#5248) diegho válasza GrooveHero (#5243) üzenetére


diegho
nagyúr

Nana, Marmist-al csütörtökön játszottam együtt, egyedül volt. Incurably-val is találkoztam egyedül, két egymás utáni csatában is. Ezt a gold ammo-val lövést pedig felejtsétek el, randomban szinte csak a béna játékosok lőnek folyamatosan gold ammo-t (valamivel kompenzálni kell az agyhalottságot), az, hogy ellőnek mondjuk 3-at, ha olyan a szitu, az egy dolog, de folyamatosan gold-ot nem lő egy top játékos sem.

(#5249) virkir válasza Paul119 (#5237) üzenetére


virkir
veterán

Ha már megjelentél akkor írd már be légyszíves az US játék verziószámát.
A belépő képernyőn felül v0.7.4#***

diegho
Lehet, hogy véletlenül összefutottál vele de biztos vagyok benne, hogy neki a század húzza fel a win-t és tény, hogy kivételesen jó játékos is mert randomba egyedül az átlagos soha nem fog ilyen eredményeket elérni.
Pluszba van nekem egy kis összeesküvés elmélet paranoia kombóm, hogy vannak játékosok akiket szeret a játék meg vannak a többiek.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5250) BinLaden


BinLaden
tag

ez a gwpanther egyenesen rakat szar, már mérgemben még a csatából is kiléptem
pontatlan mint állat + még kicsit is sebez :O :O

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.