Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Remus389 válasza Dobi 562 (#5092) üzenetére


Remus389
veterán

SZERINTEM IS LASSABB lett az ALadár, nembaj pár XP és végzek vele :))

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#5102) Patrick76496


Patrick76496
őstag

+1, hogy rosszabb lett a Churchill besorolása. Sokkal gyakrabban rak be 6-os tankok közé, félek a KV-1S-től, mert 2 lövés vagyok neki, a sok Penetration, de 0 dmg miatt... A játékmódok szerintem is okék, megtanultam körülbelül játszani velük, teszt szerveren volt 100+ csatám (az elsőn kihúztam az ST-1-et BL-9-ig, a másodikon pedig a T-54-et fullosra). A T-54-et nem nagyon várom, a 44-est is hanyagolom, tegnap volt vele egy 2 perces csatám, előrementem scoutolni, és amikor jöttem volna vissza, az 50 100 ammo rackelt. Az ilyen tankot utálom, ha nincs mellettem másik medium, egyszerűen fogalmam sincs mit kezdjek vele, ha próbálok is körbeflankelni valakit (620-as motor), akkor a kiválasztott lazán forgatja utánam a tornyát (még az E-100 is), de a T-54-gyel sem sikerült az 50 Foch, mert az oldalát elkapva konyec a kici orosznak. :C Ráadásul gyakran láncolják, meg a T-50-est is. Heavy-vel valahogy jobban adja, tegnap sok szép csatám volt az IS-sel, szvsz majdnem olyan jó, mint a KV-3, még 9330 TP az IS-3. Egyik csatában fennakadt top tankként az M103 egy hegyoldalban, szegény nem tudott semmit sem kezdeni, mivel nem volt elég gun depressionje, és szétszedtük egy Tigrissel, a mellette álló másik IS-sel együtt. 40 k credit lett levonások nélkül a csata, eszméletlen az tank! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5103) Dobi 562 válasza Eagle16 (#5095) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lehet, hogy rosszul emlékszem, nekem több rémlik, mint 27... BiA 100% + Venti befolyásolhatja?

Na majd ha otthon leszek nézek régebbi replayeket.

(#5104) marked one94 válasza Dobi 562 (#5103) üzenetére


marked one94
őstag

Végsebességet nem befolyásolják. Amúgy meg a tigris2 soha nem ment 32-vel.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#5105) Scheffer válasza Dobi 562 (#5103) üzenetére


Scheffer
tag

A végsebességet semmi sem befolyásolja. Amire te gondolsz, az a gyorsulás. A 28km/h a Királytigris maximális végsebessége az adatlap szerint. Egy ideje már így van.

A gyorsulását ettől suttyomban még lecsökkenthették, de a végsebességhez biztos nem nyúltak.

(#5106) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Akkor hiszek nektek, nem tudom mivel keverem. :) A gyorsulása viszont érezhetően romlott.

(#5107) vhw válasza Patrick76496 (#5102) üzenetére


vhw
addikt

A Churchill maximum 6os tankok közé kerülhet, szóval nem értem miért lenne "rosszabb" besorolása. (mellesleg azelőtt max 7esekhez, ennek tükrében a mostani helyzet...)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5108) Joe.36 válasza Scheffer (#5105) üzenetére


Joe.36
addikt

Talán majd ha lesz fizika a játékban és esetleg pár új pálya jó nagy szakadékkal :D

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#5109) homeless09 válasza Joe.36 (#5108) üzenetére


homeless09
őstag

"Fizika".

Videók alapján eddig sokkal inkább "Tanks can fly" mod.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5110) Remus389


Remus389
veterán

mostanság milyen az IS?

azt vegyem vagy a Bélát?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#5111) BinLaden


BinLaden
tag

az előbb mentem su85-el és úgy éreztem lassabban reagálna a lövésekre (klikkelek és nem rögtön jön ki a lövedék) olyan mintha lag lenne, de nincs

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5112) [HUN]Dani válasza Remus389 (#5110) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Pár hete már szinte csak IS-el játszom. Nekem nagyon tetszik a mozgékonysága, bár ez a 34km/h lehetne több is. Az ágyúja is nagyon jó, én a 122mm d25t használom. Elég szépen sebez viszont szerintem az átütése lehetne picit nagyobb is. :U Sajnos ma még csak 8-10 csatát játszottam vele, mert elég rendesen szívat a MM..
Úgy gondolom, hogy mindenképp vegyél egyet.

magyarsrac

(#5113) mynames


mynames
senior tag

Hát ma sikerült menni először a 7.4 óta! 5-ből 5 vereség....
Az M18 pedig mintha nerfelve lett volna...ennek még nem néztem utánna..

Azt sem tudom, h az ellenfélnek hogy lehet üzenni..eddig CTRL+ENTER volt, de most mi?

(#5114) Remus389 válasza [HUN]Dani (#5112) üzenetére


Remus389
veterán

azért mert eredetileg a Maus lett volna a cél ezért van Aladárom amit nagyon szeretek(és a TigerP-t is)

de a Béláról és Maus-ról nem hallottam és gondolok sok jót(lassúak)

ezért gondoltam inkább a szovjet vonalat kéne folytatni, IS jön :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#5115) Scheffer válasza mynames (#5113) üzenetére


Scheffer
tag

TAB-ot kell nyomogatni a váltáshoz. ( Csapathoz - Ellenfélhez - Platoonhoz)

(#5116) fsb1000 válasza marked one94 (#5097) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na az szép.... majd gyúrok rá....

(#5117) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Sziasztok.
Epp jokor jott ez a Bagration esemeny, csuda jo hogy 2 tankom van amivel 2x penzt lehet szerezni.
A 4 legjobb korrel 180 ezret csinaltam, osszesen ma 500-550 ezret szereztem, es ime :

Megvásárolva:Panther II' vettél. Elköltöttél kredit: 1,991,000.

Erre vajon felmegy a legjobb torony es legjobb loveg lanc nelkul ?
Csak az irjon aki mar tulesett ezen, szoval, csak egy igen vagy nem-et varok, nem azt hogy : szamold ki :DD

(#5118) marked one94 válasza Antonius1978 (#5117) üzenetére


marked one94
őstag

Számold ki :P Amúgy kell a lánc hozzá a jobb toronyhoz. Legjobb megoldás annyi free xp elrakni mint a lánc meg a torony és akkor már egy ELIT tankkal játszol ;)

You'll Never Walk Alone

(#5119) Oriens válasza Antonius1978 (#5117) üzenetére


Oriens
tag

Panther II
Súly/limit: 44,56/48,4 t -> 3,84 t "hely"
Alaptorony: 9,6 t
Fejlesztett torony: 12,5 t
Különbség: 2,9 t

kb 2 perc megnézni a www.wotd.info -n

(#5120) Paul119 válasza marked one94 (#5118) üzenetére


Paul119
addikt

vagy 500k ért + terhelhetőség , asszem akkor is fel lehet tenni a nagyobb tornyot

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5121) BinLaden


BinLaden
tag

pofán lövöm a T34-et isu hurkatöltőjével és leveszek 74 hp-t :Y :Y :Y :Y
ez megint mi már :W
csak legyen meg már a Bl10-es hamvasztósugár azzal majd megkapják

krisss93- nem ott találtam el hanem az alját

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5122) krisss93 válasza BinLaden (#5121) üzenetére


krisss93
aktív tag

Szerintem T34 lövegpajzs, az csinál ilyet.

(#5123) Stauffenberg válasza BinLaden (#5121) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én azt imádom amikor háromszor egymás után találok el valakit, egy kedves férfi hang közli, hogy sikerrel átlőttük a dögöt, de közben 0% HP megy le róla... :D

KV3-al van ez a legtöbbször (100mm-es ágyúval, annak a legnagyobb a penje... hiába van ott a 122mm-es nagyobb durrantó ha közben nem képes átlőni semmit még azonos tierben sem). Pedig a 100mm-es ágyúból kiköpött meggymag sem sebez olyan vészesen bénán... ráadásul olyan a ROF, hogy adott idő alatt kettőt is kilövök, míg a 122mm-es csőből csak egyet, szóval összességében nagyobb a DPS.

Viszont a lövések legalább harmada úgy ad criticalt meg átütést, hogy SEMMIT nem sebez. Szép.

(#5124) .mf


.mf
veterán

A frissítés óta ma vettem először újra elő.
Ma csata befejeztével már 3x dobott ki. Másnál is csinálja ezt?

Jól veszem észre, hogy a cap rate-et közel lefelezték? Annyira mondjuk nem bánom, mert így a surprise rush nehezebb lesz. Meg így ma már szereztem egy újabb defendert is.

Sajnos a csapattársakat nem upgradelték, ma is láttam olyanokat, hogy csak na...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5125) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Bocs a duplázás miatt, de már nem tudok szerkeszteni.

Tudom én vagyok a hülye béna, de adhatna valaki tippet a scout technikához, mert ez nekem totál nem megy. Vagy valami bug miatt, vagy szar a Leopard vagy tényleg elképesztően béna vagyok hozzá.

Hogyan lehet az, hogy 30 méterre vagyok az ellenséges (NEM REJTŐZKÖDŐ) tankoktól és kapok a semmiből egy halálos lövést. Aztán a halálom után egy másik, messzebb lévő tank spotolja őket...

Tízből nyolc kör így ér nekem véget a Leoparddal... Csak az a taktika hoz XP-t, hogy a kör elején beleszaladok az ellenséges bázisba, kilőnek, de felderítettem 10 tankot és ha végül nyer a csapat akkor kaszálok ezerrel. Csak ugye ezzel nem segítettem a csapatot a legkevésbé sem.

De ha azzal próbálkozom, hogy szaladgálok fel-alá a pályán akkor 1-2 spot szokott bejönni nagy ritkán, miközben más, nem scout tankok fedezik fel helyettem az ellenségeket. Most is volt rá példa... előre megyek, elbújok, várok vagy 30 másodperce. Erre odajön mellém egy baráti JgPanzer és ő spotol 6 (!) tankot tőlünk nagyjából 200 méterre... Az én Leóm erre mi a toszért nem képes?

Pedig a tankom teljesen ki van fejlesztve.

.mf: Nálam is folyton ezt csinálja. Teljesen instabil a 7.4.

[ Szerkesztve ]

(#5126) .mf válasza Stauffenberg (#5125) üzenetére


.mf
veterán

Egy jó tutorial (ajánlom a többi videóját is)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5127) BinLaden válasza .mf (#5124) üzenetére


BinLaden
tag

nekem is csinálja, csata közben is
tegnap pl kétszer is csak úgy magától bezárkózótt

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5128) Scheffer válasza Stauffenberg (#5125) üzenetére


Scheffer
tag

A scoutolást azzal kell kezdeni, hogy felszereld a tankot minden földi jóval, ami remélhetőleg az egekbe emeli a látótávját a tankodnak, illetve erősen redukálja az esélyét, hogy téged felderítsenek.

Passzív felderítés

Ajánlott felszerelés a passzív felderítéshez: Álcaháló - Teleszkóp - Optika

A passzív felderítés lényege gyakorlatilag a kulcspozíciók megszerzése és maximális kihasználása az adott pályán. A kulcspozíció ebben az esetben természetesen nem remek lőállást jelent, hanem a felderítéshez szükséges elsődleges pozíciót takarja. A teljesség igénye nélkül ilyen Malivonkán E7-es bokor, Provhorovkán E1-es bokor stb.

Itt leginkább arra kell figyelni, hogy ne vegyenek észre, vagy ha észrevettek, akkor még időben le tudj lépni.
A parancsnok hatodik érzék képessége és az álcázás is sokat segíthet ebben, de természetesen a látótávnövelő képességek is elengedhetetlenek.

Aktív felderítés

Ajánlott felszerelés rohangálós felderítéshez: Optika - Ventilátor

A rohangálós felderítés lényege a terepviszonyok nyújtotta lehetőségek kamatoztatása. A teljesség igénye nélkül például Mines-on középen a dombon futsz egy kört vagy Sand River pályán elrohansz az ellenséges bázis széléig, majd érzéssel visszafordulsz, és ennek köszönhetően detektálod az artykat és egyéb harckocsikat, amiket a csapatod tüzérei remélhetően gyorsan likvidálnak.

Nagyon sok mindenre kell odafigyelni, de ha ügyelsz rá, hogy a mozgásod kikövetkeztethetetlen maradjon és csak a tornyod látszódjon ki, akkor nagy baj már nem lehet.
A hatodik érzék, a kuplung égető(?) (Clutch Braking) és a látótáv növelő képességek szükségesek ehhez a típushoz.

Remélem segítettem és nem hagytam ki semmi fontosat. :)

[ Szerkesztve ]

(#5129) Stauffenberg válasza .mf (#5126) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért ebben a videóban számos olyan részlet van amit baromira bemákolt. Egyébként a leírtak többségét én is próbálom követni, mert figyelem a jó scout játékosok stílusát, de az olyanokat magyarázza meg valaki amit az előbb leírtam. Előre megyek spotolni, de nem én derítem fel az adott tankokat, hanem valaki mögöttem.

Rohadt idegesítő, mert ezért nem kellene egy szaros scout tankban ülni...

#Scheffer: Köszi ezeket a tippeket is! Igyekszem őket megfogadni, de ahhoz, hogy mindenféle képességet rápakoljak a személyzetre, ahhoz előbb fel kell őket nyomni 100%-ra. De egyszerűen 4-5 csata után elmegy a kedvem az egésztől, mert folyamatosan olyan érzésem van, hogy a scout tankok csak nevükben felderítők, valójában képesség nélküli díszek.

[ Szerkesztve ]

(#5130) Attici


Attici
őstag

Nekem idáig tetszik az új játékmod. :C
Tegnap végig nyertünk, és miután találtam egy rakás vírust a gépen, már ki sem lépeget. :D

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#5131) #21346560 válasza Stauffenberg (#5129) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nézd meg ezt a visszajátszást! Ez egy passzív felderítés!!!

(asszem az ATW-nél éppen valami gáz van :U )

[ Szerkesztve ]

(#5132) Attici válasza .mf (#5124) üzenetére


Attici
őstag

Nézzétek át víruskeresőkkel. Nálam az esetsmart és a stinger csodákat művelt, miután kitakarítottak. Azóta 1szer sem dobott ki! :D

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#5133) vhw válasza Stauffenberg (#5129) üzenetére


vhw
addikt

"...ahhoz előbb fel kell őket nyomni 100%-ra"

Na itt a probléma, ha egyébként sincs extra felszerelés a tankodon ami növelné a látótávot, akkor a 100as legénység alapvető, hogy valamit érdemben tudj felderíteni. Az általad hozott példára tán az lehet a magyarázat, hogy a kérdéses JP legénysége 100as volt, illetve mivel TDről van szó a tulaj rápakolt egy bino-t is, így már jóval nagyobb a látótávja mint a Leo-dnak elit állapotban. (ha esetleg a legnységének már kiosztotta esetleg a két látótáv növelő skill-t is, akkor meg végképp...)

Ha komolyan érdekel a felderítősdi, akkor érdemes youtube-on rákeresni ilyen scout tankos vidikre, elnézni pár trükköt, hol és hogy kell a domb "élén" tenni egy kanyart, hogy te még éppen kiláss mögé, de ne adj jó célpontot az ellenségnek. Vagy jó passzív felderítő pontokat/fedezékeket megtanulni.
Ha már 100as a legénység és igen érzed a tankot akkor meg lehet próbálni artyért berohanni vele (bár erre a Leo a vacak kis ágyúja miatt nem a legjobb, a 105ös ágyúval a nagytesója már annál inkább).

Egyébként én nem szerettem a Leo-t leginkább 3x és 5x xp alkalmával futottam le az első köröket és lassan húztam ki a VK-t vele.

diegho: állítólag a HE critical okozó képességét növelték, jobban viszi a legényeket meg a felszerelést. Volt erről valami, hogy "javítják" nem tudom megtörtént-e már.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5134) diegho


diegho
nagyúr

T-54el csináltak valamit? Minden arty splash-től gunner loader gun trackek mennek egyszerre. 4 ből 4 szer sikerült ezt beadnia, bár ebből 2 kérdéses, hogy mit vitt, mert loader-t és gun-t mindkét esetben javítottam, következő splash-től rögtön mentek is ki, sőt egyszer ammorack is kapott. Más tankon nem tapasztaltam, csak T-54en és teljesen mindegy mennyit sebez a splash, 4 modul/személy sérülés.

(#5135) csaabz válasza diegho (#5134) üzenetére


csaabz
őstag

Próbálom én is gyűjteni vele az xp-t a tier 10-re, de vmi hatalmas szenvedés. Bár az én legnagyobb problémám a csaták, amikbe betesz. Rengeteg tier 9-10... :(

A T-54 szerintem a játék talán legnagyobb sznob tankja. Drága fenntartani, nem egyszerű vele játszani, az arty meg telibe kapja. Egy kényes kis dög.

Egyébként imádom! :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5136) Iron Funeral válasza diegho (#5134) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem a T-54 változott hanem felhúzták a modulsérülések számát. Mondjuk elég kellemetlen, hogy duplatrack+ágyú +3 fő megy minden arty találatnál (változó, van amikor a commander repül van amikor a loader). E-100ból is sikerült egyszerre 5! embert kiszednie egy M40 splashnek :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5137) .mf válasza Attici (#5132) üzenetére


.mf
veterán

Nálam van víruskereső a gépen, ami automatikusan fut, pl. tegnap ma reggel is ment, mégis utána folyamatosan lépeget ki a játék :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5138) BinLaden


BinLaden
tag

a bugos mindenit ennek az űber gammának

ide, hogy szorulhattam be :W :W

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5139) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Mi a véleményetek a VK3002DB-ről?
Érdemes rá lecserélni a mínuszos köröket hozó VK 3601H-t? :U

(#5140) GrooveHero válasza forras2 (#5139) üzenetére


GrooveHero
addikt

7-es med, uyganolyan löveggel, kicsit jobb páncéllal és sebességgel, de nagyobb meccsmékinggel. Ezek alapján mérlegelj

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5141) forras2 válasza GrooveHero (#5140) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm!

Jelenlegi VK-val az a bajom, hogy rendszeresen KV5, löwe, type59, IS3/7 és hasonló tankok ellen dob be, amiket nem is tudok sebezni. Jó esetben egyet kilövök, kiszednek, és mínusz 2-3k kredit/ kör :U
Nem lenne a PzIV-em, semmi kreditem nem lenne, az biztos :U

[ Szerkesztve ]

(#5142) Met


Met
nagyúr

Valaki nem tudja hogy a Super 6 Cup-ban ma hány meccs lesz? 1 már volt de nem írják sehol hogy mikor lesz a következő és nem is egyértelmű hogy lesz-e egyáltalán még ma meccs.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5143) babferi válasza forras2 (#5141) üzenetére


babferi
tag

Hat ha mar a 3601 is problemas akkor a 3002 is az lesz boven ! Szerintem nem egy rossz tank viszont nem konnyu vele az elet . Kb. hasonlo pattogossag szempontjabol , ugyanaz a 88-as loveg , viszont mozgekonyabb , gyorsabb . Szerintem amolyan tamogato tank a 3002DB . Tobben mozogvan es oldalba , hatba kerules eseten lehet vele eredmenyesen menni .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#5144) Antonius1978 válasza marked one94 (#5118) üzenetére


Antonius1978
addikt

Marked One94 es Oriens : ugy ertettem, hogy a torony "es" a hosszu 88-as loveg egyutt felmegy-e az alap lanccal ? Mivelhogy a Tigrisen ki van fejlesztve a hosszu 88-as, igy egybol azt tudnek venni a P2-re, de csak akkor, ha az alap lanc elbirja a nagyobb tornyot es nagyobb loveget.
Ha nem birja, akkor el kell csesszek kb 28 ezert SZTP-t az 52 ezerbol, eleg fajon erintene a dolog.
De mindegy, nekiulok es pontosan kiszamolom.

(#5145) marked one94 válasza Antonius1978 (#5144) üzenetére


marked one94
őstag

Szerintem az a tank megér 28k tp-t. Amúgy meg megveszed és megtudod.

You'll Never Walk Alone

(#5146) joergie válasza Antonius1978 (#5144) üzenetére


joergie
őstag

Nem nagy kaland kiszámolni. amúgy meg szerintem egy mednél többet számít a mozgéknyság mint a dmg, tehát először a motorokat rakd fel, aztán jöhet a torony meg a löveg, ha felfér, és a rádió is +80kg lenne, de ahogy számoltam ezek mind pont hogy épp felférnek lánctalpfeltétel nélkül is.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5147) Antonius1978 válasza marked one94 (#5145) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kiszamoltam : lanctalp nelkul 3,84 tonnat felpakolni ra, az uj torony es a hosszu 88-as meg +3,722 tonnat nyom, szoval rafer a torony is, meg a loveg is, remelem igy is lesz ahogy szamoltam.Igy csak 15 ezret kell elkoltsek a SZTP-bol a toronyra.

Joergie : a P2 legjobb motra ugyanaz mint a Tigrise , azon mar ki volt fejlesztve, sot a legjobb loveg is megvan a Tigris miatt.Szoval a lancon es a tornyon kivul semmit sem kell kifejlesszek hozza, csak az E50-et es akkor elit lesz.

(#5148) forras2 válasza babferi (#5143) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm :R

(#5149) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, patch óta nem látom se az én tankjaimon se más tánkján a klán logóját, meg egy klán nélküli játékosnak sem a nemzet logóját a tankján.. Mi a teendő ilyenkor?
Töröljem ennek a mappának a tartalmát? C:\Users\usernév\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\custom_data\
Előre is köszi.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5150) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Sand River 2012. június 23. 19:51:11
Vehicle: Panther II
Experience received: 1 085
Credits received: 28 461
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "I Class"
stock tankkal nem is rossz :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.