Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) GrooveHero válasza Paul119 (#5599) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hm...igazából nem teljesen értem. Nem igazán tudom, hogy most választható lesz e vagy sem, mert ilyen elcseszettül fogalmaznak, mert nem tudják leírni azt, hogy ju ken csúz bázeg. :DD :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5602) fsb1000 válasza Paul119 (#5599) üzenetére


fsb1000
nagyúr

na... van a családban retardált?
Vigyázni kell, mert örökletes.

És mielőtt modikhoz rohansz gondold át mit írtál pár hsz-el elöbb.
Én csak abból vezzetem le a rátok vonatkozó tényálladékot.

Mivel nekem van 2 gyerekem nem szokásom a kiskorúakat retardáltnak minősíteni, de már arra sem veszem a fáradságot, hogy elmagyarázzam a szót használó okoskáknak mit is jelent.
Mégegy faceplamot bevéshetsz magadnak a képtáradból!

(#5603) Scheffer válasza GrooveHero (#5598) üzenetére


Scheffer
tag

Vajon az Assault-ot mennyien választanák? Assault-ban Sand River, Malivonka és Prohorovka szinte teljesen esélytelen szervezetlen csapatban. Eddig egyszer sem nyertem támadóként. viszont védőként eddig egy esettől eltekintve mindig nyertünk.

Encounter annyiból jobb, hogy mindkét csapatnak közel ugyanakkora esélye van a győzelemre, szóval azt talán többen preferálják, de az Assault egy vicc.

[ Szerkesztve ]

(#5604) Paul119 válasza fsb1000 (#5602) üzenetére


Paul119
addikt

látom neveltetésből nálad sem vizsgáztak a szüleid 5ösre.. nem baj kell sok ilyen vén paraszt akiken röhögni lehet:),12 éveseket írtam nem 11 éveseket ... tessék vissza ülni kicsit matekozni mert ahogy öregszel butulsz is:)

ja és még valami: szerintem te ne szólj egy szót se mr tier 2 huszár

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5605) vhw válasza GrooveHero (#5601) üzenetére


vhw
addikt

"a feature allowing you to express game mode preferences rather than randomly assigning one at the start of each game."

Ennyi a lényeg, szóval felállíthatsz egy sorrendet melyik játék módot kedveled leginkább, de ettől függetlenül marad random a játék, csak talán nagyobb eséllyel kerülsz az általad kedvelt csatákba. (valami olyasmi ez mint amikor arról volt szó, lehessen a térképek között is válogatni, miket szeretsz, úgy látszik mégis csak lehet ilyen jellegű megoldást kreálni, csak hát ahhoz néha le kell tenni az üveget igoréknak)

Paul119: ez most éppenséggel tényleg öngól volt...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5606) Atlantis válasza Scheffer (#5603) üzenetére


Atlantis
veterán

Malinovkán kétszer is vesztettem védőként, mindkétszer tüzérkedtem, a csapat zöme pedig elment le a 3 piros helyre, hiába kértük őket, hogy ott nincs semmi keresnivaló. Az ellen szépen feljött a dombra, a többit nem is kell mesélni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5607) sanya67 válasza Paul119 (#5604) üzenetére


sanya67
tag

A vén parasztozást nem kéne.... nem korfüggő...
Viszont többször akartam már jelezni, hogy az igekötőket írd egybe, hiszen úgy szabályos! :DDD

(#5608) KaLeun


KaLeun
senior tag

Most voltam először Kampinovkán assault meccsen, ráadásul egyből védőként (JT). Lőttem vagy 15-20 között, ebből 4 sebzett és a többi meg lepattant vagy valahogy eltűnt...

Amúgy a JT-men a spotter setup (coated optics, periszkóp, venti, 100% Recon és Sit. awerness, plusz természetesen a legénység is 100%-on ) egy nagy szart sem ér. Mert B9-ből nem láttam a D határán az E9-0-án vígan parádézó és pufogtató VK P-t, néha meg csak úgy felvillant (akkor spec. nem is lőtt). Mögötte levő (E8-0) többi tankot nem is láttam, csak a tracereket. Persze engem látott mindenki. :U

Cila

(#5609) Paul119 válasza vhw (#5605) üzenetére


Paul119
addikt

nem hiszem mivel 12 éveseket mondtam nem 11et.. másrészt pedig ha pedig valaki veszi a fáradtságot és megkérdezi hogy mit és hogyan kell akkor az ember segít(legalábbis azok akiket megfelelően neveltek) , nehogy már egy olyan mondja meg hogy mi merre hány km aki csak tier 2ben nagy legény

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5610) fsb1000 válasza Paul119 (#5604) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez melléduma.

Retardáltnak nevezed a WoT-ozó 12 éveseket, de közben egy 11 évest tanitgatsz a játékra.,
Ő miért is nem retardált a te világodban? Mert rokon?
Mérjünk már egyenló mércével. A retardált szónak meg nézzél utána, nem korfüggő.
Ezt írtad: [link]
Neked kéne szégyelni magad, mert neveltetésről beszélsz, miközben kiskorúakat retardáltozol. Engem meg leparasztozol, mert szólni merek, hogy disszonáns az irásod 3 hsz-en belül.

[ Szerkesztve ]

(#5611) Paul119 válasza fsb1000 (#5610) üzenetére


Paul119
addikt

mellé duma? 12 mióta 11 ? inkább fejezd be a károgást hantaboy
Nem vagy tisztában az alap matematikai műveletekkel... csodálkozol?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5612) #21346560


#21346560
törölt tag

De komolyan, ez tényleg nem ON, miért nem mentek gyalázni egymást az OFF-ba?! :(((

(#5613) Paul119 válasza #21346560 (#5612) üzenetére


Paul119
addikt

saját magát járatja le de be is fejeztem a vitatkozást vele

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5614) Arpee78


Arpee78
senior tag

Itt a kezemben egy boríték, most beleteszek egy "World of Tanks topik bezárva" feliratú cetlit.

(#5605) vhw Ígéretes, de várjuk ki a végét. A fejlesztők még csak vizsgálják a lehetőségét.

Ami érdekelne: mi a taktika az új játékmódokban? Természetesen randomban, ahol nincs taktika. Kezdéskor merre orientálódtok?

[ Szerkesztve ]

(#5615) vhw válasza Arpee78 (#5614) üzenetére


vhw
addikt

Na de ha ez a lehetség is "random" marad, akkor ugyanaz mint a lepattanók és 0 dmg crit lövések esete. Lehetőséged van sebezni, de majd szerver-bácsi megmondja mikor fogsz, szal attól fogsz még látni éppen assaultot is amit esetleg töréténetesen utálsz, hogy most 10 csatából 1szer vagy kétszer (jelenleg se dobál be sokkal többször mondjuk ilyen csatába), meg fog hatni bárkit is?

Itt meg egy kis ötletelés (állítólag az orosz fórumról származik) a jövőbeni össz-eruópai fa arty ágáról; link

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5616) predator00


predator00
tag

Hi!
Inkább nekem segítsetek kicsit ;) KV-1el nem lehet valamit csinálni hogy minden kapott lövéstől ne essen le az a *** lánc? Elég gáz hogy ha valaki belém lő, az esetek 80%ban utána mozdulni sem tudok, onnantól pedig nem sok esélyem van :W

(#5617) KaLeun válasza KaLeun (#5608) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ja, a BiA is 100%-on van.

Cila

(#5618) Atlantis


Atlantis
veterán

Zsinórban 10 bukta után ma inkább nem játszom többet...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5619) vhw válasza predator00 (#5616) üzenetére


vhw
addikt

Javító skill-t a legénységnek (esetleg szerelőláda cuccot), vagy ha lehet a teherbírást növelő equipmentet tenni rá ami dob némit a lánc tartósságán, ha ennyire zavaróan sok a defektes lánc :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5620) fsb1000 válasza vhw (#5615) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nem lehet összeszedni egy teljes ágat, vagy csak nagyon valóságtorzító "modellezéssel". Én megelégednék azzal is, ha csak t4-t6-ig menne és lenne benne 2-3 magyar tank.
Lehetne t4 húszárkodni....

(#5621) CptMisi


CptMisi
őstag

Jó ez a somua... Ágyúja szar, páncélja szar, lassú, de legalább az összes fraghunter engem lő. :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5622) Chris0321


Chris0321
addikt

Szeretnék egy hozzáértőt megkérdezni. A T34-esemen lassan 100%-os lesz a második képesség is. Javítás és elit alakulat van rajta eddig és nem vagyok biztos benne mi legyen a következő. A vezetőnél a Hatodik érzékre gondoltam, a lövésznél talán a pillanatkép, vezetőnél nem tudom melyik lenne a jobb, rádiósnál talán a helyzetfelismerés, a két töltőnél szintén nem tudom mi lenne a jobb.
A segítséget előre is köszönöm.

(#5623) Spori85


Spori85
csendes tag

Na, megtaláltam a nap emberét, legalábbis számomra. Gyanítom, hogy lengyel a fiú, mert az angolra a chat-ben nem reagált. Kampinovkán voltunk random battle-ban, a nem házas oldalon. A "kolléga" beállt a jobb oldali szikla mögé egy T25/2-vel, és nem mozdult, csak amikor a szikla másik felén álló Jagdpantheremet próbálta ellökni padló gázzal. (persze sikertelenül). A meccs során, amit egyébként nem neki hála megnyertünk, számításaim szerint 0, azaz nulla lövést adott le, azonban a mellette álló JP-mbe legalább ötször belehajtott full gázzal. (Mondjuk, lehet, hogy nem tetszett neki a tankom, vagy nem tudom....) És bármennyire is udvariasan kérleltem a chatben, hogy legalább a nekemjövést fejezze be, semmit sem reagált, ott folytatta, ahol abbahagyta.
Hát kb. 200 lett tőle percek alatt a vérnyomásom....
Ja, róla volt szó: http://worldoftanks.eu/community/accounts/502437094-Efrys/

Pedig a statjai alapján nem tűnik teljesen retardáltnak...

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#5624) vhw válasza fsb1000 (#5620) üzenetére


vhw
addikt

Állítólag ilyen pletykák is voltak, hogy nem külön "nemzet-ágak" lesznek, hanem vegyesen, "mindent bele!" Lesz mondjuk egy 1es olasz vagy lengyel tank, majd mondjuk egy 2es magyar követi, aztán 3as svéd és így tovább... mikor honnan tudnak előkotorni valami értelmeset az adott szintre. (ezzel mondjuk az az érdekes, hogy hogy jönne össze a légenység? minden tankba újat kéne pakolni? vagy hirtelen állampolgárságot váltanak a srácok? vagy valami összemosott "európai" legényég lesz, hogy egységes legyen bármilyenek is legyenek a bekerülő tankok?)
Hülyén jönne ki, de ha a WG mindenképp teljes ágakat akar, csak így tudja megoldani... Bár valóban jó lenne nemzetenként ameddig "futja erőből" alapon csinálni 4-5-6 tankos kis ágakat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5625) babferi


babferi
tag

Aki hasznal(t) M4A3E2-t leirna par dolgot ? Most azt akarom megszerezni es meg is allni annal . Pl. az erdekelne valoban annyira pattogos , mennyire szeret egni es modul serulest kapni ? Egyenlore arra hajlok , hogy a 10.5-es loveggel hasznalnam .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#5626) Fel válasza CptMisi (#5621) üzenetére


Fel
addikt

Én mentem vele 4 meccset, amiből ugyan 3 győztes lett, de nem sok közöm volt egyikhez sem... Ezután rászántam azt a 12k free xp-t, ami a S35 CA-hoz kellett.
Szerintem ezen a francia TD ágon két nagyon rossz, kerülendő jármű van: az S40 és az ARL V39, a többi jó.
Az S35 CA-ban az a brutál, hogy már az alap lövege (17 pounder)* is jobb, mint a StuG III top ágyúja... A köztes 90-es DCA 30 kuka, de a top 105-ös már ZiS-6S szint.

*Legalább kapunk még egy kis ízelítőt a britekből.

(#5627) Paul119 válasza babferi (#5625) üzenetére


Paul119
addikt

e2ről néha tudnak pattanni a 8as tankok is, 105östől annyi modul sérülést szedtem már össze hogy megszámolni alig tudom :(
más : csodálatos csata volt Defeat
Battle: Prokhorovka 2012. június 26. 20:09:18
Vehicle: Panther II
Experience received:1 410
Credits received: 28 675
Battle Achievements: Master Gunner

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5628) fsb1000 válasza vhw (#5624) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én vegyes ágra szavaznék átpakolható legénységgel.
Akinek nem tetszik a 3. szinten a svéd, az vesz magyart 75%-al vagy golddal.
Hátrány, de a nemzetek büszkesége sokat számit...
A 2 legnagyobb kontinentális már megvan, következő anglia lesz, nem vegyes felvágott.
Méretre - felhasználók száma - már nem lehet új ágat tervezni, engem spec nem érdekelne egy bolgár, vagy finn.

(#5629) CPT.Pirk válasza babferi (#5625) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nincs túl sok tapasztalatom vele, de az új T25-2 T7-es TD alig talált olyan pontot az elején, ahol sebezni tudott volna.
Azt szokták mondani, hogy ne cseréld le a tornyot a kevésbé páncélozott második toronyra. Így bukod a legjobb ágyút, de valamit valamiért...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5630) KaLeun válasza Chris0321 (#5622) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nálam:

Paracsnok: Recon (szerintem egy nehéz tanknak fontosabb az, hogy mit lát)
Sofőr: Clutch Braking (lassú a torony forgási sebessége, jól jön ha valaki megkerül)
Lövész: Snap Shot (lassú töltés miatt nem szeretek mellé lőni és kevesebbet kell várnom a célzásra...)
Rádiós: Sit. Awareness (indok, mint az elsőnél és ráadásul összedolgozik a Reconnal)
Töltő 1: Safe Stowage (Ki szeret az amúgy is lassan töltő T34-en ammo racket kapni? Ez az egyetlen értelmes töltő skill)
Töltő 2: Adrenaline Rush (Jól jön egy párbajban vagy ha sebzetten harcolsz. Plusz a Safe Stowage csak 1 töltőn érvénysül)

[ Szerkesztve ]

Cila

(#5631) Scheffer válasza KaLeun (#5630) üzenetére


Scheffer
tag

Annyit fűznék hozzá tanácsként, hogy a Recon helyett szerintem érdemesebb a Sixth Sense képességet használni, mert annak tényleg jelentős gyakorlati haszna van.

A Recon sem teljesen haszontalan, de csak +2%-kal növeli meg a látótávolságodat, ami elég jelentéktelen bónusz - főleg egy nehéz tanknál, aminek relatíve alacsony a látótávolsága és nem a felderítés a feladata.

A többi szerintem tényleg jó választás.

(#5632) Fel


Fel
addikt

Végre ez is összejött:

Victory!
Battle: Ensk 2012. június 26. 20:40:03
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 2 210 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 40 750
Battle Achievements: Expert: U.S.S.R.

Sikerült végre egy ST-1-et kilőni :) Már csak ez hiányzott a szovjet listából.
Most már lehet az új franciákra vadászni.

(#5633) Spori85


Spori85
csendes tag

Úgy érzem, ma "random isten" nem velem van. A KT-m (sajnos alap) 88 mm-ese (AP lövedékkel) egymás után kb. 20-25 méterről 5-ször pattant egy IS lower hull-járól. És még csak be sem forgatta az ellen az IS-t. Persze neki 3-ból háromszor sikerült a beforgatott KT frontját átütni. :( Időként nem értem ezt a játékot... :S
Nagyon jót tesz a magas vérnyomásomnak.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#5634) KaLeun válasza Scheffer (#5631) üzenetére


KaLeun
senior tag

6th Sense... Hát nem is tudom... :F

Mire T34-gyel odaérsz valahová, arra már bőven spottolt valaki. T34, úgyis csak a második vonalból harcol, mert mindenki megelőzi... Ha meg magányos védekező hőst játszom, akkor vagy totál hull-downba vagyok vagy teljesen elrejtem a frontot és így nincs értelme.

Max gyors nehezeknél (pl. T110 vagy IS-7, light és medeken kívül) van értelme szvsz, amikor vmi taktikailag fontos helyre kell eljutni és az ember nem akarja, hogy szarrá lőjék a nyílt terepen.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#5635) jahrn válasza Fel (#5626) üzenetére


jahrn
senior tag

A V39 nem olyan rossz. Talan az eggyetlen komoly problema vele a boduletesen gagyi horizontalis loveg kiteres, emiatt szerintem jo ha van clutch braking+egld.
Az S40el viszont eggyetertek, boduletesen szar...

[ Szerkesztve ]

(#5636) pws válasza KaLeun (#5634) üzenetére


pws
aktív tag

Nekem nagyon bejön a 6th Sense. Játékstílustól függően, akár még Heavy tankon is. Mikor felvillan, akkor tudom, hogy cirka 1-2 másodperce látnak. És még van 1-2 másodpercem, míg az arty becéloz. Ha jó ütemben mozdulok, el tudok táncolni a becsapódás elől. Néha be is jön.

[ Szerkesztve ]

(#5637) vhw válasza fsb1000 (#5628) üzenetére


vhw
addikt

Na de ha nem lesz teszemazt tier3as magyar tank, csak mondjuk svéd, az eddigi gyakorlat szerint nem tehetek más nemzetiségű legénységet egy tankba, csak a sajátját (az meg megint kissé fura lenne, ha választanék konkrétan mondjuk egy magyar társaságot és a tank származásától függetlenül pakolgathatnám át mindig a következő tankba, ahogy haladok előre a fán.)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5638) fsb1000 válasza vhw (#5637) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Úgy gondoltam, hogy az "egyéb" nemzetek csereszabatosak.

(#5639) Tüzi

kezd tetszeni az e75 :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5640) fsb1000 válasza Tüzi (#5639) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát te? A 6. uninstall csak 1 napig tartott?

(#5641) #21346560 válasza fsb1000 (#5640) üzenetére


#21346560
törölt tag

:DDD

Most őszintén... Type-ja van, de nincs poroltója.... :U Valami 3-400 HP csak égett míg meg nem halt...

[ Szerkesztve ]

(#5642) krisss93 válasza #21346560 (#5641) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ha csak type lenne neki, de megvan majd az összes prém tank.
Biztos ő nyerte a lottót, de a statja alapján nem tűnik teljesen "retardáltnak" :DD

(#5643) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Miért vannak még olyanok akik nem értik az új játékmódokat? Oké, hogy vannak csellengők akik még nem játszottak velük, de amikor egy EGÉSZ csapat ilyenekből áll az kész katasztrófa.

Encounter módban voltunk és KETTEN indultunk el bázist foglalni... persze a KV-3-al az utolsó 3-4 játékos között voltam így sokat nem értem el vele. Amíg az E-100-ak szépen eldurrogtattak egymásnak a régi bázisok körül addig az ellenség elfoglalta a bázist.

12>2 volt a javunkra amikor veszítettünk.

(#5644) Fel válasza #21346560 (#5641) üzenetére


Fel
addikt

És csodálkozunk, hogy a WG magasról szarik a userek fejére... Miért is kellene meghallgatniuk bármiféle véleményt is, ha akad bőven, aki csak úgy lapátolja a zsebükbe a sok zsetont.
Type59, KV-5, T34, Löwe, IS-6, 88-as JT, Churchill, Ram-II, leFHB2, FCM36, T-25...

Stauffenberg: Csak nem Ensk volt a map? Ma velem csak kétszer fordult elő hasonló, igaz azok low tier csaták voltak. Egyszer UE-57-tel, majd Ren. BS-sel voltam.

jahrn: Egyrészt az említett lövegkitérítés miatt okádék a V39 (10°jobbra-balra, vagy össz. 10°..?). Másrészt a célzási idő is brutál. Ugye megint az a helyzet, hogy nincs elég löveg a különböző szintű tankokra, így a DCA 45 CA-val lehet szívni, mint az ARL 44 esetén.
Aztán ott van még a kis tornyocska. Ha meglövik a hátsó részt oldalról, vagy közvelen hátulról akkor már megy is az utánégető...

[ Szerkesztve ]

(#5645) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Azért a magyar tankok nem hiszem, hogy megállnának t3-nál... azért egy zrínyi simán van 4-5, a tas illetve a tas td meg 6-7 is.

(#5646) Stauffenberg válasza Fel (#5644) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem, Steppes mapon voltunk. Ott ugye a sziklák között indulsz, ezek meg elkezdtek egymással csetepatézni szinte a kezdőn (aztán mikor lenyomta őket a csapatunk akkor a régi bázis irányába mentek és ott toporogtak... miközben 2 Type elfoglalta az igazi bázist.

Pedig írtunk, villogtattunk, mindent megpróbáltunk, hogy jöjjenek végre. De csak álltak a régi bázison. Ez amúgy mostanában az új hepp, hogy nem csináljuk azt ami a feladat vagy tényleg sikerül 13 olyan emberrel egy csapatba kerülni akiknek fingja sem volt arról, hogy miről szól ez a játékmód?

(#5647) csaabz


csaabz
őstag

Durva a ma esti noob felhozatal... Pedig én nem szoktam kiakadni.
3 olyan csatát vesztett el a csapat, amit lazán, gond nélkül nyerni kellett volna. Hihetetlenül fogalmuk nincs a játékról. Nulla stratégiai érzék. :((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5648) Tüzi válasza fsb1000 (#5640) üzenetére

eddig egy uninstall volt, de visszahívtak.
a második még csak érik, és az lesz a végleges.

nefürgyéle'

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5649) #21346560


#21346560
törölt tag

Akar valaki ismerkedni?! :DDD
Az elöbb futottam össze tuticsaj-al :DDD

Apropó!
Mire lecserélném a T-29-et, egészen a szívemhez nől :))

[ Szerkesztve ]

(#5650) Tüzi válasza #21346560 (#5649) üzenetére

nehogy meglepődj az első éjszakán :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.