Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) HungAryan válasza Fel (#23977) üzenetére


HungAryan
tag

Hallottam már erről, de az a helyzet, hogy megszoktam a saját kis módszerem. :DDD
Nehéz már ennyi csata után új dolgokra ráhangolódni, de azért ki fogom próbálni még egyszer.
Köszi a tippet. :)

WT account: Cpt_Hungarian

(#24002) forras2


forras2
őstag

Nesze neked top prém tank :DDD ;]

(#24003) vhw válasza forras2 (#24002) üzenetére


vhw
addikt

Látom itt több embernél is a garázsban 3-4 tank van összesen, hogy a fenébe tudtok meglenni ennyivel? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24004) GrooveHero válasza GeGexx (#23998) üzenetére


GrooveHero
addikt

Értem én. Mondjuk néha a 10-esek meg az 1-esek is fontosak, mert az oké, hogy egy 600-as sebzésnél az első számjegy 6-os, de a második meg a harmadik szám is fontos, pláne ha van az ellennek 689hp-je van,akkor nem mindegy, hogy haccáz mennyit sebzel. Mert vagy kipurcan vagy nem:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#24005) ollie válasza Djuree (#23996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont neked nagyobb a pen-ed meg a rof-od, és még mozgékonyabb is vagy.

(#23997) tank1: minden tier 10-es TD kevés XP-t kap, én ezt a T110E4-gyel tapasztaltam

[ Szerkesztve ]

***

(#24006) HungAryan válasza ollie (#24005) üzenetére


HungAryan
tag

Erről már beszélgettünk a klánon belül is és érdekes dolgokat vettünk észre...

Ugyanannyi sebzésre akkor ad több XP-t, ha több a felderítésed általi sebzés.
Illetve akkor is több XP-t kapsz, ha kevesebbet sebzel, de többet spottolsz.
Ez igaz a heavy, med és TD vonalra.
Ez csak azért dühítő, mert egy TD-nek nem ez lenne a feladata.

Ugyanez fordítva, felderítőnek besorolt járműveknél.
Csaták végén nézem az összesítést, náluk meg a sebzésre ad több XP-t.

Szerintem itt nagyon elb*sztak valamit a WG-nél.
Persze lehet, hogy rosszul figyeltem meg, de majd mentek le képeket a csaták végén.

WT account: Cpt_Hungarian

(#24007) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na ma ezt is megkaptam! Beírtam hogy túl sok az arty (12db 6-6 t7 és t8) miután az obj704esem kilötték (persze arty volt, igaz nem elsőre hanem a másodikra haltam be, de így nem túl nagy a játékélmény), erre az 1ik artys csóka visszaírt hogy túl sok a noob td :) Erre nem tudok mit reagálni ha ez nekik jó hogy mindenki kempingezik! Félre ne értsétek arty kell de tényleg maximum 2 nálunk 2ő náluk! Nem pedíg 10 itt és 10 ott!

(#24008) GaburroSan válasza vhw (#24003) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Elején nekem is sok volt de aztán 14000 csata után kérdezték tőlem hogy hogy még nincsen T10-es járművem hát úgy hogy több mint 80et kifejlesztettem, és hát ha több szálon mész akkor lassan fejlődsz!

(#24009) vhw válasza GaburroSan (#24008) üzenetére


vhw
addikt

Nem, nem arra céloztam, hogy miért nincs kitömve más emberek garázsa 3-4 db T10 tankkal.
Hanem csak úgy, miért nincs több tankjuk?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24010) Napfénysüti válasza GaburroSan (#24007) üzenetére

Ma mi is jártunk úgy szakaszban hogy 6-6 nagy arty volt (T10-es csata) és bizony ott is nagy volt a kempelés. Sajnos ennyi arty egy csatában már megöli a játékélményt. :(

Més que un club!

(#24011) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kezd elmenni a kedvem a játéktól... 3 napja folyamatosan szopóágon vagyok... Folyamatosan csak olyan csapatokba tesz be akikkel nem lehet összedolgozni, és mire észbe kapok, már csak egyedül vagyok és jönnek rám még kb 6-7en.... kicsit unalmas...

(#24012) Mcray válasza vhw (#24009) üzenetére


Mcray
senior tag

Ezt én sem értem, de van más is. Hogy van az, hogy van akivel állati jól tudsz párosban vagy hármasban játszani, másokkal meg valahogy sosem?

Antoniusszal pl nem merek játszani, mert ha velem van, mindig halál béna vagyok és úgy érzem miattam bukunk köröket. Amikor Emre becsatlakozott 3.nak állati jók voltunk hárman. Egy rakás ember van még a barát listámban, akivel ugyanígy vagyok. Amikor veled együtt mentünk első alkalommal, ugyanez volt. Amikor viszont Marked_One kolléga accountjával játszottam és úgy mentünk együtt, egész jól ment :DD :DD

Nekem ez okoz nagy fejtörést :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24013) forras2 válasza vhw (#24003) üzenetére


forras2
őstag

Nekem felesleges a több tank... több okom is van... Az egyik az az, hogy sokszor ezzel a 4-el sem nyomom le a 2×-es köröket, mert játszok 2-3-4 kört, és annyira felhúzom magam, hogy napokig el sem indítom a játékot. A másik meg az, hogy sosenem nincsen kreditem. Most is ki van fejlesztve 2 tank de nincs rá kreditem, hogy megvegyem őket. Következő cél az IS, de az életben nem lesz nekem 1,4 milla kreditem :o
Ez miatt gondolkodom 1 prém tankon, de sajnálom rá a pénzt....

(#24014) myckey válasza forras2 (#23968) üzenetére


myckey
veterán

nem olyan rossz az a páncél....jól fordul...ágyúja képes sebezni :D

ezek szerint csak én vagyok annyira elvetemült,hogy bejön az a tank :C
még felszerelést is vettem rá.....
mióta visszavettem...kifejlesztettem a T1HT-t és most az M7Priesten munkálkodom,de ez még 20K TP lesz...szóval a hét rámegy.
Viszont lehet,hogy most megtartom

Mcray:

Én is játszom innen emberkékkel....van amikor jól megy,van amikor kevésbé.de összességében jó buli szokott lenni.
:K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24015) Mcray válasza forras2 (#24013) üzenetére


Mcray
senior tag

61 tankom van és nem tudom elkölteni a bejövő creditet :) Tier 1 és 10 között van minden de főleg a 4 és 7 közötti réteg ami fossa nekem a pénzt. Az összes 5-6-7-es tank amim van féláron lett megvásárolva, így nem sok pénzbe kerültek. Csak mondom :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24016) forras2 válasza myckey (#24014) üzenetére


forras2
őstag

5 csatát képes voltam vele menni, és ott megutáltam :DDD 5-ből 5 csatában utolsó voltam a listán vele, és KV1s és hasonló dögök jöttek velem szembe, akiknek 1 lövés voltam, ott feladtam....

Mcray
1 különbség van köztem és közted.
Te tudsz játszani, én nem. Én alá írom, hogy hülye vagyok a játékhoz. Ez miatt nem is játszok szakaszban, mert csak elbasznám más játékát. Vannak körök, amikor úgy mond ráérzek, és jól megy, de többségben nem.
Ezt igazolja az is, hogy ma 9 kört játszottam, és nem jött össze 50k kredit.

[ Szerkesztve ]

(#24017) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok az Object 704-nek mennyi kell a tankászhoz???


Mert ennyi még mindig kevés! :W

(#24018) diegho válasza GaburroSan (#24008) üzenetére


diegho
nagyúr

Rossz elképzelés a kevés tank, mert, ha több a tank:
- több tankot duplázhatsz, több free xp (nem véletlenül van 300k free-m)
- több esélyed van arra, hogy eventen egy, vagy akár több tankod is plusz kreditet hoz (a kreditem sem véletlenül van)
- ha szeretsz együtt játszani másokkal, netán klánban vagy, több esélyed van szakasztársakat szerezni

(#24019) myckey válasza forras2 (#24016) üzenetére


myckey
veterán

5 csatában lista alja?
na az igen nagy szopó ág :DDD

én többnyire közepére,vagy tetejére kerülök :)
tegnap speciel első csatám,egyből top gun lett vele....nem is nyúltam hozzá többet,csak amikor Antival szakaszoztam...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24020) Fel


Fel
addikt

Ez igen! Ez a helyes hozzáállás egy csapatjátékhoz:

Mint látható a 3 top tankunk egy platoonban volt, és az elején közölték, hogy márpedig ők jobbra, a város szélére mennek. Erre megjegyeztem, hogy akkor gyk. el is buktuk a várost. Erre jött a válasz.. A végén nem csak a várost vesztettük el, hanem az egész csatát, ennek a remek taktikának köszönhetően.
Végülis, ha csak egy kicsit is körbenéz az ember a kezdéskor, és látja, hogy az ellen oldalán mik vannak (tier 8 prémiumok, amiknek ismert a felszereltsége), és emmellé látja, hogy a tier 7 tankjaink stock állapotúak... Akkor talán fel lehetett volna adni ezt az elgondolást. :U
Na mindegy, mást nem is nagyon várok el egy HARD(X/S) klánostól. Azóta utálom őket mióta a klánok k.rvája agonise nevű kreténnel összehozott az MM egy oldalra. Azóta n1 célpontok, kiemelten a fent említett tajtparaszt, függetlenül attól, hogy éppen aktuálisan mely klánban van.

(#24021) myckey válasza forras2 (#24016) üzenetére


myckey
veterán

első csata Lee-vel győzelem....
Dragon pályán
Jött egy Kamikaze :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24022) forras2 válasza myckey (#24021) üzenetére


forras2
őstag

Ne csábíts :DDD

(#24023) vhw válasza forras2 (#24013) üzenetére


vhw
addikt

Ha keveset játszol, akkor érthető (bár ha ez az idegességtől van...)

Pedig ha több tankot próbálsz ki valószínű, hogy ratálasz olyanra ami jobban fekszik mint a többi. Például több olyan premium tank is van, amire megvétele előtt úgy gondoltam, hogy nem teljesen vagyok benne biztos, hogy működni fognak, de azért megvettem őket, mert érdekesnek tűnt a típus.

A Valentine, FCM36, T15 ezek mind olyan kis szerencsétlen szenvedős tankoknak tűntek, nincs se sebzése se penje, vagy lassabb mint egy maus... De a gyakorlatban kijött, hogy ügyesen használva igen élvezetes kis gépek.

"...de sajnálom rá a pénzt..."

Eleinte így voltam én is, hogy nem költök egy vasat se erre a játékra, de aztán egyre jobban vágytam a kicsit egzotikusabb kis prem tankokra, aztán meg... 800-1500 goldba fájnak, ha akciósan veszi az ember fele ennyi... Egy baráti sörözésnél több pénz elmegy, ezek meg megmaradnak hónapokig.
Lassan 2 éve tolom ezzel a játékkal, ennyi idő alatt azért el lehetett volna fogyasztani pár AAA kategóriás eredeti játékot, azok mennyibe is kerültek volna?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24024) GaburroSan válasza vhw (#24023) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Ja ja! Teljesen igazad van! Kollégám megvette a D3-at akciósan 10.000 HUF-ért (kb 1,5 hónapja) és már megunta. Pedig anno a D2-vel több mint 1 évet játszottam + 6, 7 hónap a kiegészítővel (a D3-at csak látásból láttam, de 12 év munkáját azt nem látom benne)! Ehez képest már WOT-ba már toltam kb 50.000 HUF-ot és nem bántam meg mert, minden percében leköt!

[ Szerkesztve ]

(#24025) Paul119 válasza forras2 (#24002) üzenetére


Paul119
addikt

;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24026) forras2 válasza vhw (#24023) üzenetére


forras2
őstag

Nem feltétlenül az idegeskedés miatt játszok keveset.... alapból játszok napi 8-10 csatát max, és annyi. Ezt is 3 nekifutásra :)) Egyszerűen nem köt le annyira a játék, hogy egyhuzamban több10 csatát lenyomjak.
Lassan 1 éve játszom, és 2284 csatám van...

Eleinte azt preferáltam, hogy minél több tankot próbáljak, minél több szálon játsszak. De mindig volt 1 kitűzött célom, és rájöttem, minél több irányba megyek el, annál lassabban érem el a kitűzött célomat.

Én még most is így vagyok vele :) Inkább lemegyek kocsmába haverokkal, és eliszok, eliszunk 10k-t, mint hogy 1 Löwére kiadjak 10k-t :K

Paul119
Köszi, most már tudom mi hiányzott nekem az elmúlt 1 hónapban, míg nem jártam erre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24027) Paul119 válasza forras2 (#24026) üzenetére


Paul119
addikt

tudtam hogy én hiányoztam :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24028) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Angol vonalat most untam meg! Ez a Cruisader 1 kalap kaksi! M4 és a KV-1 a király T5ben! Várom a Csájníz ágat! :DD

(#24029) ollie válasza Fel (#24020) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugyanezen a pályán tegnap este csak én mentem egyedül be a városba. Csak én. Hiába volt valami 80% esélyünk nyerni, elvesztettük, mint a huzat. Már az elején közöltem a csapattal, hogy így elveszítjük, 1-2-en jöttek is utánam, de az kevés volt, a heavyk lesz@rták. Aztán a vége felé mikor rávilágítottam arra, hogy ezért vesztettünk, jött is a válasz, hogy én csak egy noob vagyok, és azért okoskodok.

***

(#24030) SoulReaver válasza ollie (#24029) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az ilyen agyatlanokkal rak össze engem is már mióta... egyedül hiába vagy jó, ha a CSAPAT idióta.. :)

(#24031) diegho


diegho
nagyúr

El tudjátok képzelni azt, hogy ép elméjű ember 27 ezer csatát letol low tier tankokkal? A legnagyobb tankja tier6, az is prémium. A pláne az egészben, hogy botrányosan rossz játékos, de kitartó, már 6000 csata felett jár churchill-ben, a neve Herga007.

(#24032) SoulReaver válasza diegho (#24031) üzenetére


SoulReaver
veterán

lehet őt örökös szopóágon futtatja a rendszer .. :)

(#24033) diegho válasza SoulReaver (#24032) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor ő nem is játszana, hiszen szopóág nem létezik ;)

(#24034) Dr_Syrex válasza SoulReaver (#24032) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

szerinte csak szimplán mazochista lehet :D

De 27K csata low tierben eléggé önsanyargató :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24035) SoulReaver válasza Dr_Syrex (#24034) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nálam sajna létezik szopóág.. :) :(

(#24036) Napfénysüti válasza diegho (#24031) üzenetére

Megnéztem, azért ez már tényleg beteg. :DDD
6600 csata Churchillel. Én is bírom azt a tankot de mostanában csak hébe hóba megyek vele. :)
Ennyi csata alatt rendesen megutálnám már. ;]

Més que un club!

(#24037) Antonius1978 válasza Mcray (#24012) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nocsak, hogy mik ki nem derulnek :D (pedig amikor egyutt vagyunk akkor inkabb en jatszom vakmeroen/ongyilkos/balfasz modon) :C
Marked One eseteben gondolom neki premiumja volt, es igy batrabban/mereszebben nyomultal :DD

Forras2 : az IS az egy marhajo jargany, amugy most meg 2 hetig van neki +20% penzhozama.Ha meg tudod venni, akkor esetleg a bonusz miatt lefaraghatsz az arabol (azaz visszaterul 1 resze)
A 3 nap premium alatt kb 2-3%-al huztam fel az IS nyeres/vesztes aranyt. 52 vagy 53 volt, es most meg 55, talan kozeledem az 56%-hoz.

Diegho : erre en is felfigyeltem, minel tobb tankod van annal hamarabb gyul a szabad tapasztalat (mondjuk teljesen egyertelmu).
Amugy en gyakorlatilag kb tier 8ig tudok a tankokkal plusszosra kijonni.
Az altalad ajanlott Panther 2-vel nem igazan tudtam jatszani...nem rossz tank, csak valahogy nem ereztem ra elegge, erdekes modon csak a vege fele, amikor kellett eladnom :)
Nos a P2-vel altalaban tobb minuszos kort mentem mint plusszost, de csak kb -2 es -5 ezer kozottit.
Kivancsi leszek a Pershingre, meg a T44-re, de egyelore csak a T44 van kikutatva, arra meg nincs meg a penz.
Az angolokbol meg a Cromwellre hajtok, remelem jo tankocska lesz... :C

(#24038) Tomi0703


Tomi0703
őstag

basszus, nagyon nyomja a reklamot a wg. az elobb lattam discovery-n a wot reklamjat! ezek nem szaroznak... :D

(#24039) Djuree válasza Tomi0703 (#24038) üzenetére


Djuree
félisten

világuralomra törnek nem tudtad? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24040) ollie válasza Dr_Syrex (#24034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig ott te lehetsz a zisten! MS-1: 100% legény + kukker, te jóval hamarabb meglátsz bárkit, így messziről, zavartalanul kinyírod az egész bagázst.

Apropó, nyerési arány:

A Pz4-gyel már 2 napja nem játszottam, azért ilyen lapos a görbe vége.

(#24038) Tomi0703: a reklámok miatt egyre több a kezdő, 5-700-as efficiencyvel. Már ritka az olyan csata, ahol a játékosok fele nem ilyen lenne.

[ Szerkesztve ]

***

(#24041) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

A legújabb hír a WoT EU oldalon, hogy holnap újra guess where tippjáték lesz és megosztották velünk az előző eredményeit, ahol egy magyar (merekavaHUN) volt a leggyorsabb és 5 másik szerencséssel együtt 2k gold ütia markát :C

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24042) forras2 válasza Antonius1978 (#24037) üzenetére


forras2
őstag

170k kreditem van.... esélyt nem látok rá, hogy ebben a hónapban, vagy hogy még ebben az évben meglegyen :DDD

(#24043) D.Orion válasza GaburroSan (#24028) üzenetére


D.Orion
veterán

Az a tank tényleg gáz minden szempontból. Egyszerűen kevés T5be. Nálam maxosan áll a garázsban, de nagyon nehezen lesz meg a köv. tank. Talán az os mutatja, hogy mennyi gáz a tank, hogy Ace Tanker-hez kell kemény nettó 850 xp... Én két harcmodorra tudom használni, az egyik a mindenkit oldalbalövök messziről, a másik pedig a megkeresem a rést ahol el lehet jutni az ellenfél bázisára arty-t és afk-t ölni. :( Kb ennyi a tank.

(#24044) Patrick76496 válasza GaburroSan (#24028) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én is! :) Teszt szervert akarunk! :B

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24045) Fel válasza Antonius1978 (#24037) üzenetére


Fel
addikt

A hivatalos oldalról: British Medium Tanks Video Review
Egész jó bemutató. Van benne szó a Cromwellről is.
Nekem eddig nagyon tetszik, lassan meglesz az xp a Cometre (ma egy maratoni menetelésen leszek túl vele, ha meglesz a hiányzó ~6k xp; ~30k-xpt szedtem ma vle össze). A videóban elhangzókkal csak egyetérteni tudok. Fürge, a löveg átütése jó, a sebzés nem sok, de a dpm jó (3,29s reload). Páncél nincs, mozgással vagy bujkálással helyettesítendő.

(#24046) Paul119 válasza diegho (#24031) üzenetére


Paul119
addikt

lehet ő a régi bizonyos kolléga rokona :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24047) Dr_Syrex válasza ollie (#24040) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

vagy loltraktor :)

ezek nagyon szép mutatók T5-ben :K
Remélem engem is elkap egy nagyobb szerencsesorozat (és megtanulok jobban játszani :) )

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24048) myckey válasza ollie (#24040) üzenetére


myckey
veterán

én is megvettem a loltrakit....ki is festettem...töltgyorsító rá.....
mondom most én leszek a fasza gyerek.a ...között

a lófast.
csinálhatom én ésszel....de annyira megyek vele,hogy minden csatába engem nyírnak ki utoljára,mert nagyon csúnyán oda vesz az egész csapat...

szóval itt vagy az van,hogy marhára nyerünk..vagy pedig a szart is kipasszírozzák belőlem a végén...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24049) Dr_Syrex válasza myckey (#24048) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Pár hete, amikor szinte minden tank brit MK I. volt, jókat lehetett darálni ;] , de mostanában csak ritkán veszem elő.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24050) ollie válasza myckey (#24048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

szóval itt vagy az van,hogy marhára nyerünk..vagy pedig a szart is kipasszírozzák belőlem a végén...

Hát ez tiertől tök független szerintem. :DDD

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.