Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) CptMisi válasza Timyyy (#4199) üzenetére


CptMisi
őstag

"Will the Tier 10 TDs and mediums have researchable modules?
M48 and Batchat - 100%. The others - testing will show."

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4202) jahrn válasza Murder3 (#4156) üzenetére


jahrn
senior tag

Leo-1?? Annak a tanknak a legerosebb reszen is csak 70mm a pancelzata. Gyakorlatilag kapsz egy francia tankot auto-loader nelkul, nem tudom mennyire eletkepes a dolog tier X-en.

Az AMX 13 aranyos lessz a rovid 10,5cm-el mint ahogy az AMX 12t-n is erdekes lessz a 7.5cm L71.

Ez meg like:

So the British Tier 10 medium will be the third, late modification of the Centurion? Or something else? And I won't even ask about TDs, since you haven't disclosed anything about those...

Most likely the "demi-Chieftain" FV4202 as the medium; as for the TD, we've talked about this - the FV215b or Conway 183mm.

[ Szerkesztve ]

(#4203) fsb1000 válasza Arpee78 (#4183) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nono... eddig alapvető volt a bizalom itt.
Lehet ekézzük egymást, meg kontrázzuk a beszólásokat, de epenisz eredmény bemutatást soha senki nem kérdőjelezte meg.

Nyilván mindenki tisztában van azzal, hogy csak a TOP köröket mutatjuk, amelyek legfeljebb 50-100 vagy több körönként jönnek össze. De ez benne a szép.
Hazudni nincs értelme mert a statban ott a max XP, max kill, meg a soförjelvény....

(#4204) virkir válasza jahrn (#4196) üzenetére


virkir
veterán

Igazából nem nagyon lehet megállapítani a teszten mert az átlag orosz játékosok taktikai tudását bármelyik script-elt AI fényévekkel veri.
Mint a birkák mennek a megszokott útvonalakra és meglepetten keresik az ellenfél bázisát mikor odaérve az nincs sehol.
Amiken mentem-
Malinovka_Assault: Ha van egy kicsit is értelmes spotter akkor a védőknek halál mert az arty-k lazán szétszedik őket H2, K4-be állva. Ha kitámadnak akkor van esély megnyerni.

Malinovka_Encounter: Na ez kb kiegyensúlyozott bár a házak felől támadva van egy kis előny.

Prokhorovka_Assault: Itt a dombról indulóknak hatalmas előnyük van ha jól állnak fel mert a másik csapatnak ugye át kéne verekednie magát a síneken.

Ruinberg_Encounter: Ez szerintem teljesen mindegy ki honnan indul, egyenlők az esélyek.

Sand River_Assault: Mint Malinovka a védők szívnak ha nem támadnak

Sand River_Encounter: Itt egykicsi előnye van a G9-ből indulóknak mert a szokott TD helyről lőhető a foglalókör valamennyire.

Siegfrid _Assault: Halál a védőknek ez nem is értem hogyan gondolták, igaz csak artyval mentem de azzal gyakorlatilag csak scout-ként meghalni lehet.

Steppes_Encounter: Itt a fentről indulóknak van egy pici előnye mert jobban tudják védeni a kört amíg a többiek darálnak.

Westfield_Assault: Ezt megint elcseszték a védőknek esélyük nincs ha nem agyhalott az ellenfél, itt mentem támadót 3-4-szer minden lazán megnyertük.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4205) jahrn válasza virkir (#4204) üzenetére


jahrn
senior tag

Kicsit ellentmondanek. Teny h a tesztszeron nemigen van ertelmes taktikazas, de pont emiatt 2-3 ertelmesebb jatekos el tudja donteni a meccset.

Prokhorovka Assault: ugyan a vedok szarra tudjak loni a dombrol a tamadokat, ugyanakkor mar egy kozepes latotavval rendelkezo tank kepes bespottolni a teljes dombon legeleszo csoportot anelkul h atkelne a sinen. Szerintem aki az eszaki atjarot ellenorzese ala tudja vonni az fog gyozni. OFC ha csak ott probalkozik a tamado csapat akkor fail, mert a vedok a masik 2 atjaron keresztul a hatukba kerulnek.

Malinovka Assault: vedokent mindig kitamadtunk valamelyest szal nemigen volt eselye az ellenfelnek scoutot bekuldeni.

Siegfrid Assault: ebben igazat kell adjak, a vedok tul kis helyen vannak osszeszoritva kezdeskor es egy gyorsabb tank ott van kb 15 sec alatt. Foch-ban tamadokent iszonyatosakat gyalaztam.

Westfield Assault: ezt eleg sokat nyomtam vedokent mind tier 6 francia SPGvel mind tier 8-9 francia TDvel es ha a sajat csapat hajlando szethuzodni a 3 fo iranyba akkor siman hozhato - szerintem. OFC ha lemmingeset jatszanak akkor fail, de ez mas mapokon is igy van.

[ Szerkesztve ]

(#4206) virkir válasza jahrn (#4205) üzenetére


virkir
veterán

A lényeg, hogy ha megkapja az EU is a patch-et én legfeljebb a 2-3 fejleszteni valómat próbálom duplázni és inkább végignyomom a MP3-at, el leszek vele 1-2 hétig nyugodtan.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4207) diegho válasza Arpee78 (#4198) üzenetére


diegho
nagyúr

Király vagy! Megöltél egy tier6 arty-t tier4 scout-al, méghozzá egyedül! Soha senki nem vitt véghez még ekkora hőstettet a játékban! Le a kalappal, ehhez nagyon profinak kell lenni :R

(#4208) Paul119 válasza Arpee78 (#4183) üzenetére


Paul119
addikt

teszt szerver rlz :DDD
jozefgucci1: nem kell ehez ódákat zengeni én is csak teszten próbáltam ki, ott meg elég sok az agyilag vissza maradott,igazából, kb mindenki tojt rám szóval könnyen ki tudtam herélni az is8at meg az e75öt

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4209) jahrn válasza Paul119 (#4208) üzenetére


jahrn
senior tag

"teszt szerver rlz"

Teszt szerveren ha osszeszarod magadat sem kapsz egy A-20al Halonen medalt ;) Az TD-only feature.

[ Szerkesztve ]

(#4210) káen válasza Arpee78 (#4198) üzenetére


káen
tag

hát t9-es tankkal elég necces lenne két tierrel nagyobb tankot kivégezni :)

(#4211) Paul119 válasza jahrn (#4209) üzenetére


Paul119
addikt

kajfer filing? :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4212) diegho válasza káen (#4210) üzenetére


diegho
nagyúr

Pláne arty-t!

Paul: az csak egy irigységből behazudott valami volt, hiszen én is csak hazudtam a Patton-os körömet.

[ Szerkesztve ]

(#4213) Paul119 válasza diegho (#4212) üzenetére


Paul119
addikt

így már más a leányzó fekvése, mondjuk a20al 92k eléggé lehetetlen kör :)
Defeat
Battle: Arctic Region 2012. június 15. 18:02:16
Vehicle: M40/M43
Experience received: 14 982
Credits received: 650 828
határozottan tetszik ez a kis szemét láda tank :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4214) Fel válasza virkir (#4206) üzenetére


Fel
addikt

Nálam is ez a terv :K . Ha kijön a 7.4 biztosan nem nézek rá a játékra 1-2 hétig.
Nagyon röhejes volt nézni, ahogy egyeseknek a teszt alatt is mekkora problémát jelent alkalmazkodni az új felállásokhoz.

A felsoroláshoz még odatenném az El Halluf Encounter-t is. A déliek előnyben vannak, mert nekik könnyebb rálőni a foglalókra, mint az északiaknak. Ha valami délről jövő gyors tank be tud bújni a kör közepén lévő szikla mögé, akkor csak kamikaze akcióval lehet onnan kiszedni, de még akár csak spottolni is. Ez is eléggé imba, és a Siegf. Line Assaultról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#4215) marked one94 válasza Fel (#4214) üzenetére


marked one94
őstag

Tényleg ennyire vészes a helyzet? Bízok benne hogy nem, vagy ha igen akkor újra elkezdek lol-ozni :P

You'll Never Walk Alone

(#4216) joergie válasza Fel (#4214) üzenetére


joergie
őstag

Hát a siegfried line-os assault az hihetetlen. Nagyon sok vodkát kell inni ahhoz,hogy ezt így találják ki.
Amúgy hálisten a francia tier8 arty nem annyira op mint aminek tűnik. Kb ugyanannyi dmg-t tudok vele osztani mint más tier8 arty-val. max a kill/battle arány lesz jobb vele, ezért lehet több a winratio-ja. a tier6-7es francia arty meg kezdő artysoknak kedvez, mert a-d-vel fordulva is ugyanúgy szétugrik a célzókör mint ha egérrel megyek rá.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4217) vhw válasza diegho (#4190) üzenetére


vhw
addikt

"Kezdem azt hinni, hogy néha a nevek mögötti szám nem a születési évet, hanem az intelligencia hányadost takarja."

Ez a vélemény valahogy mindig kellemetlenül szokott érinteni... :(

:))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4218) Fel válasza marked one94 (#4215) üzenetére


Fel
addikt

Az új játékmódokhoz alkalmazkodni kell mindenkinek, ez nem vitás. De biztosra veszem, hogy sokan lesznek akikneknagy gondot fog jelenteni, hogy nem onnan indul, ahonnan megszokta, és nem oda kell menni, ahová megszokta. És maguknak a céloknak az értelmezése is problémás lehet...
Az "Encounter Battle" mód még kb. rendben is lesz. Itt kevesebb hatása lehet az emberi hibának, nagyjából olyan mértékű, mint a mostani "Standard Battle" módnál. De az "Assault" mód már több gógyit kíván... Itt nincs helye a támadó csapatban a spawn pontnál, vagy a korábban megszokott helyen kempelőknek, és a lemming horda vonulása sem célravezető. Egyenlően szét kell oszlania az erőknek 2 v. 3 felé, pályától függően. Na ez az ami nehezen fog menni...

(#4219) fsb1000 válasza Fel (#4218) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Század csatákban is random módon adja be az új játékmodokat a köv pecs?
Esetleg... ott nem vagy csak későb vezetik be?
És CW-ken hogy lesz? Erről van már infó?

(#4220) virkir válasza Fel (#4214) üzenetére


virkir
veterán

Csak azokról írtam ahova párszor berakott.
Ja az új pálya egész tetszetős igaz csak egyszer sikerült kifognom.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4221) virkir válasza marked one94 (#4215) üzenetére


virkir
veterán

Te nem ezzel a játékkal játszol? :D
Mintha naponta 10-ből nyolcszor nem jelentene gondot egy sima ezerszer játszott random is a játékosok nagy százalékának alap taktikailag.

fsb1000
Szerintem a századnál biztos dobálni fogja. A CW-t nem tudom de ott gondolom marad az alap felállás.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4222) KaLeun


KaLeun
senior tag

Azt hol taníthatják, hogy egy tdnek - akármi is történik a meccsen - nem szabad megmozdulnia? Még távolról sem követik a támadást, de egyáltalán nem is fejlődnek fel, csak állnak mint a stájer f@sz, ott ahol a csata elején lecövekeltek.

Veterán 10k+ csatás, akár lila effes emberek, top td-kkel, az Istennek se mozdulnak meg.
Méltatlankodnak, csodálkoznak, felháborodnak, megdöbbennek... Miiiiiiicsoda, td-vel megmozdulni?! :U :F :Y Ez nem normális... Pff mindenki tudja, hogy a td-k nem mozognak, noob. Tehát egy td-vel vagyok?! Td-k csak védenek! Ez egy td!

Két példa:

Fisherman's Bay, egy másik meddel már az ellen bázisánál járunk, de az Object 704-ünk egy kisebb td társaságában még mindig az A1-ben... Felhívom a figyelmét, hogy a nehezek nem állnak valami jól és jó lenne ha segítene. Válasz: Tehát td-vel vagyok... :F Kilövésükig ott is maradtak.

El Halluf, épp kipucoltam (JT-vel vok) az A3-at és segítséget kérek a másik kettő td-től, mert már csak 5 perc van hátra. válasz: td-vel vagyunk! Számbeli fölényben (7 vs 3) vagyunk és egy Object 704 az egyedüli komoly ellenfél. Segítőim elhullanak, Object-nek már csak 1 lövést kellene, de vége a meccsnek... döntetlen... Amúgy ők közelebb voltak, mint én.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#4223) sanya67 válasza diegho (#4197) üzenetére


sanya67
tag

Gondoltam kiaknázom a nickemben és a megjegyzésedben fellelhető utalásban rejtező "poén kezdeményt", de csak a töretlen jókedv és vigalom jegyében... :)
A kétszer akkora inget sem venném fel egykönnyen! :DDD

(#4224) Burgonya1


Burgonya1
csendes tag

Hallottam olyat, hogy CW-n is amilyen kedve van olyan módot fog dobni.

(#4225) CptMisi válasza Burgonya1 (#4224) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem valószínű...Főleg azért, mert nincs is minden pályára a 2 új játékmód...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4226) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A francia prém Önjáró löveget próbálta már valaki? SPGs 105 leFH18B2 [link]

Vajon t6 századba melyik lenne a jobb? Grille a jobb 150-essel vagy ez a francia a 105-össel.
Az új francia arty ágon a 4-es milyen? Sorozatlövő vagy "normál"?

(#4227) Burgonya1 válasza fsb1000 (#4226) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

Grillénél ugyse lesz jobb T4-es arty

(#4228) CptMisi válasza fsb1000 (#4226) üzenetére


CptMisi
őstag

CSAK a T8 artynak van autoloadere.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4229) jahrn válasza fsb1000 (#4226) üzenetére


jahrn
senior tag

A tier 4es francia arty nem tunt rossznak - bar nem mentem sokat vele mert eleg gyorsan osszejott az xp a tier 5-re. A sebzese kevesebb mint a Grille-nek de pontosabb szal counter arty szerepben jobbnak tunik. Es TD modban is hasznalhatobb.

(#4230) tank1


tank1
tag

Lecseréltem a 88-as löveget a ferdin. Végre a legnagyobb van rajta. A régivel kemény 180-220 körül sebeztem. Most pedig szórom az 500-600 körüli sebzéseket. Egészen jó lesz ez a tank. Csaták alatt én kértem elnézést a 180-as sebzések láttán. Záporoztak a ferdi noob üzenetek. :)

(#4231) Paul119 válasza CptMisi (#4228) üzenetére


Paul119
addikt

az is pont elég szemétség,e100 at egy "hevederből" le rendezi :(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4232) Paul119


Paul119
addikt

pics lejárt a szerkesztési idő,valahogy nem tudom át lépni prémium nélkül a 90k"álomhatárt":(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4233) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Megvettem ezt a francia csodát... 105 leFH18B2 Lehet hiba volt.
Két probléma van vele, az egyik hogy a max. lőtáv 1000m így nem tudom kiszedni az ellen artyjait (erre alkalmas lenne) illetve ami csak ingame lőszervásárláskor derült ki: a robbanási sugár fele a Grille 150-esének 1,75m
A többi paraméter nagyon kellemes, könnyű vele artyzni.

(#4234) Bingisz válasza fsb1000 (#4233) üzenetére


Bingisz
addikt

TROLL ON:

És te 15 percet töltesz? ;]

TROLL OFF

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4235) vhw válasza Bingisz (#4234) üzenetére


vhw
addikt

Csak a csata végén lő egyet. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4236) Paul119 válasza vhw (#4235) üzenetére


Paul119
addikt

díszlövés :DDD

fsb1000: az mi már tigris nem tölt ilyen gyorsan

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4237) fsb1000 válasza Bingisz (#4234) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem... 7,3 seccet.
----

Most vágtak ki egy francia T6 századból, mert a végére egyedül maradtam 4 tank és 3 Grille-vel szemben és megkérdeztem miért pingelnek folyamatosan....
Paul: Lásd #4233. gyakorlok t6 századra...

[ Szerkesztve ]

(#4238) crus90


crus90
tag

Sziasztok szeretném kérdezni hogy szerintetek gyüjtsek tovább az E75-re, vagy jó lesz farmolni a ferdinand és azt vegyem meg először? :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4239) Paul119 válasza fsb1000 (#4237) üzenetére


Paul119
addikt

és milyen a csigazabáló? kis splash mellé legalább pontos?
crus90: nem rossz vas az e75,én ferdivel együtt szerettem,talán a ferdit kicsit jobban is

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4240) crus90 válasza Paul119 (#4239) üzenetére


crus90
tag

Mhhh nekem is jobban tetszik és csak tier8-as. :DD Szerintem nem annyira veszteséges. :DD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4241) fsb1000 válasza Paul119 (#4239) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem.. olyan mint a Grille

ehhh... valamitől 7,99 lett a töltési idő, pedig elötte tuti 7,34 volt, még csatában is kérdezték.

[ Szerkesztve ]

(#4242) Paul119 válasza fsb1000 (#4241) üzenetére


Paul119
addikt

hmm.. lehet be ruházok egyre,6os századhoz jó lesz,főleg ha jól hozza a kreditet

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4243) fsb1000 válasza fsb1000 (#4241) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Vettem egy Grillét is. Már első csatában is fullos volt. Töltési idő 14,9x volt, még csodálkoztam is mert többre emlékeztem. Második körben már csak 18,89.
Biztos nem tévedek, mert a francia arty ROF romlása után direkt ezt néztem, és csak 2 kört mentem a vétel után.
EZ milyen bug? Vagy ficsör?

(#4244) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Eszméletlen mód felkurja az agyam mostanában ez a szar.... 4 átütő találatból 1 nem sebez semmit, pl most a legutóbbi, t25at 105ös ágyújával 0m-ről jpz4 seggébe, 40 hpja volt, beledurrantok, fehéret villan, mondja h penetration, és semmit nem sebez, a legviccesebb, amikor ilyen tier3as fosokkal jtásza el ezt... bugos szarfos a zegész

(#4245) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Eszméletlen mód felkurja az agyam mostanában ez a szar.... 4 átütő találatból 1 nem sebez semmit, pl most a legutóbbi, t25at 105ös ágyújával 0m-ről jpz4 seggébe, 40 hpja volt, beledurrantok, fehéret villan, mondja h penetration, és semmit nem sebez, a legviccesebb, amikor ilyen tier3as fosokkal jtásza el ezt... bugos szarfos a zegész

(#4246) Zeratul válasza fsb1000 (#4243) üzenetére


Zeratul
addikt

Tegnap volt "érdekes" ROF ugyanaz a T110 amcsi tier 10 heavy 3 másodpercenként lőtt belém holott 6-7 körül tudna percenként.

(#4247) nemeth989


nemeth989
senior tag

Medesek a Panther 2-re mit érdemes felrakni? Fent van a venti és a töltés gyorsító, így kb 6-7 sec a töltés a hosszú 88-assal, de mi legyen a 3.? Még eddig csak pár csatám volt vele, de nagyon tetszik :)

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4248) Drenadar


Drenadar
veterán

boccs a hülye kérdésért, de ez hogy van?

Victory!
Battle: Arctic Region 2012. június 16. 8:36:54
Vehicle: IS-8
Experience received: 1 208 (fine for causing damage to allies: 48; x2 for the first victory each day)
Credits received: 100 (fine for causing damage to allies: 12 560)

a sztori a következő:
kettő AMX 13 90 azzal szórakozott hogy blokkolt engem meg egy obj704-et.
majd mikor rá akartam lőni egy józsi1-re, beállt elém persze lassú reflexeimnek hála belelőttem az AMX-be, erre lenooboztak és kb 70hp-m maradt mire kitárazott rám mindkettő.
az én sebzésem kb csak 50%-ra vitte le... és akkor én kapok csak büntetést?
sok idióta, hogy ez nekik a játék hogy mást akadályoznak a játékban...

(#4249) crus90


crus90
tag

Üdv valaki elmondaná a tankszázad lényegét? Vagy valaki valami jó megoldást arra hogy több ismerősömmel tudjunk egy rendes csatában harcolni egymással? Mert a prémium csak 2barát meghívására elég. :( :F

:R :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4250) virkir válasza Drenadar (#4248) üzenetére


virkir
veterán

Amennyiben nem lőnek ki nem kapsz kártérítést, bár ha megtörténik akkor is nagyjából a hajadra kenheted.
Ha sebzel akkor büntetést fizetsz mint ahogy aki téged sebez az is.
Jól ki van ez találva, hogy a legrosszabbkor kapja el a szapora fejlesztőket.
Nem kárpótló hanem büntető a rendszer.
Vegyél aranyat meg prémet az alap jelszó.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.