Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Mostanában csak én tapasztalok olyat, hogyha éppen kihajolok szikla mögül, de a célkeresztem teljesen rá van szűkülve az ellenségre, akkor eltűnik a lövésem a semmibe? Nem a sziklába megy bele, hanem a levegőbe az alig pár milliméteres kis résen, sorozatban. Az ellenség alig van tőlem 100 méterre, járművem neve Type 59. Vagy esetleg ez megint csak a random isten munkája lenne?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21002) Enzolord válasza Atlantis (#21000) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, ez is a miénk, a szokásunk, a nagyzolás, minél nagyobbat..
És igen, néha bosszantó, de csak Magyarul káromkodni a legjobb...
Nincs még egy nép, ami így tudná cifrázni.. :)
A somuát, meg az S35öt hogy viselted, mint TD?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21003) Iron Funeral válasza Tüzi (#20988) üzenetére


Iron Funeral
őstag

#1
#2
#3

:P
Az elsőre is tiszta volt, hogy nem lőhetett sem a hasára sem az elejére, mivel ahhoz annyira le kellett volna vinnie az ágyút mintha DMax lenne, ennél meg befigyel a 6° gundepression.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21004) Antonius1978 válasza Enzolord (#20993) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, utanna mi is osszefuttunk meg vagy 3-4 magyarral :)

En sem nezem a csapattagok nevet, de Enzolord valamiert irt a kozosbe, talan valakit koszontottel, akkor tunt ismerosnek a nev...

(#21005) Enzolord válasza Antonius1978 (#21004) üzenetére


Enzolord
addikt

Annyit be szoktam írni, hogy Hy, vagy Hi, esetleg sziasztok, ha látok Magyar nevet.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21006) Atlantis válasza Enzolord (#21002) üzenetére


Atlantis
veterán

A Somua-t utáltam, az S-35 viszont megintcsak igen jó, talán a legjobb T5-ös TD, mióta a SU-85-öst kiherélték.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21007) Enzolord válasza Atlantis (#21006) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem nem tűnik bizalomgerjesztőnek.. :)
Tehát azt mondod, megéri szenvedni a Somuával?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21008) Patrick76496 válasza Enzolord (#21007) üzenetére


Patrick76496
őstag

A Somua sAu-40 szar, a Somua S-35CA eszméletlen jó (de csak alap löveggel), egyelőre az ARL V39-el vegyes érzéseim vannak. Nagyon papír, e mellé nem is a leggyorsabb, az a kupola szerűség elrontja az egész tankot. Ahogy a CT-n próbáltam az AC Mle. 46 megint jó lesz és a felett szvsz már minden jó kis gép.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21009) Napfénysüti

Na mára elég lett. Nem tudom mi van ma este de ennyi agyhalottat ritkán látni. T9-es csatából lett egy 15-1 és egy 15-3-as megalázó vereség. Mindkettőben az utolsók között haltam és sebeztem de egyszerűen képtelenség ilyen szerencsétlenek között rendesen játszani. :(
Én nagyon ritkán akadok ki de amit az elmúlt 2 órában láttam az sok(k) volt. :(((

Més que un club!

(#21010) myckey válasza Napfénysüti (#21009) üzenetére


myckey
veterán

áááááááá,nincs szopó ág,persze én egy szóval sem mondom.... :C

most is begurultam tr7-be...szarrá vertek minket,de totál kipaszírozták....

de há mi vagyunk a noobok,me nem nyertük meg/nyerem meg magam mikor 3-4 perc alatt a csapat 80% oda lesz :C :W

kva anyátokat .......(nem fórumnak)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21011) Arpee78 válasza Tüzi (#20990) üzenetére


Arpee78
senior tag

Bingisz-el teszteltünk egy kicsit. Úgy néz ki egész alacsony szögben is sebez a HE.

Tüzi: Az a 70° állítólag már a normalizált értékre vonatkozik, tehát ~75° fölött instant rikósé AP/APCR lőszernek, és 70° HEAT-nak. De normalizáció több lesz ha a löveg kalibere legalalább 2x-se a páncélnak. Ha meg 3x-sa akkor nem lesz rikósé. A penetrálás ettől független akadály a sebzés előtt.

HE lepattanókra magyarázat:
- bug
- spaced armor
- külső modul
- túl erős páncél és/vagy az RNG túl alacsony dmg-t dobott

(#21012) nyunyu válasza Atlantis (#21000) üzenetére


nyunyu
félisten

Multkor Malinovka assaulton csevereszett magyarul a top tankunk a vedok top tankjaval.
Aztan amikor 5 perc utan beszoltam, hogy jo lenne, ha cseteles helyett inkabb tamadna, akkor meg en lettem elkuldve az anyamba. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21013) Tüzi válasza Iron Funeral (#21003) üzenetére

kép alapján akkor nem tévedtem sokat. én azt hittem az elejét találja el.
mindegy, onnan is pattant volna ilyen szögben.

azért jó érzés tudni, hogy van aki ráér replayt nézegetni xD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#21014) Enzolord válasza Patrick76496 (#21008) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor lehet, hogy mégis csak rászánom magam.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21015) ollie válasza Dobi 562 (#20992) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem mondod? Pár hsz-szel előtted tettem be a képet, hogy egy piros kilőtt a saját csapatból azért, mert nem cappeltem, hanem el akartam kapni a maradék ellenfeleket.

(#21000) Atlantis: én a "Hi all" köszönéstől tudok a falra mászni, mert ugye nincs értelme angolul, hacsak nem hívnak valakit All-nak.

[ Szerkesztve ]

***

(#21016) Tüzi válasza ollie (#21015) üzenetére

:DDD :C

(unalmamban, mondom nyomok egyet e75-el)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#21017) Tüzi válasza Tüzi (#21016) üzenetére

annak azért örülök, hogy a csetet nem logolja a replay :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#21018) szalai56 válasza Tüzi (#21016) üzenetére


szalai56
senior tag

Láttam a fake Tigrist, amikor este jöttem dolgozni, akkor vitték -gondolom haza-. Sajnos későn vettem észre, ezért nem tudtam lefényképezni.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#21019) Enzolord válasza myckey (#21010) üzenetére


Enzolord
addikt

Én az előbb mentem egy meccset South Coaston, A bázistól 2 egységre vannak a tankjaink, foglalják a bázist, de b*sznak visszamenni, én meg a villám Löwével nem értem vissza...
A jó ****** ******** édes anyukájukat...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21020) nyunyu válasza Atlantis (#21000) üzenetére


nyunyu
félisten

T28Prot nem rossz gép, lassú, de más hibája nincs. Ágyúja sokkal megbízhatóbb, mint a német 12,8-as, már ráéreztem a használatára, pedig eleinte sokkoló volt számomra is a "fürgesége". A forgatható torony nagy előny....

Pedig papiron joval pontosabb a nemet 128mm-es, mint az amerikai 120mm. (0.35 vs 0.38-0.39)
Penjuk meg gyakorlatilag egyforma.

Nekem sem volt eddig lelkierom megvenni a T28Protot, inkabb JPvel toltam nemet vonalon.
Meg 3-4 meccs, aztan JP2. :DDD

Mai LOL: JPvel steel wall.
Amig a nagy tankok loveseit igyekeztem elkerulni, addig az M7 MT probalkozott renduletlenul szembol bokodni a fogpiszkalojaval. :C

[#21019]: erre szoktak beirni, hogy Gold ammo noob :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21021) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Vereség
Siegfried Line 2012. október 25. 0:02:50
M37
Szerzett tapasztalat: 237
Szerzett kredit10 586
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Az már a hülyeség felső foka, amikor az egyetlen top tier VK3601H-nk a csata elején dezertált... :W

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21022) Tüzi válasza nyunyu (#21020) üzenetére

német 128as is 0.38 nem?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#21023) Iron Funeral válasza Tüzi (#21022) üzenetére


Iron Funeral
őstag

de 0.38 az is, illetve a PaK verzió pontosabb.
Egyébként csak beletekertem a replaybe amíg fel nem tűnt a noobject, összesen 3 percbe telt az egész :P

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#21024) Tüzi válasza Iron Funeral (#21023) üzenetére

mondjuk, nem mintha a téma felhozataláig érdekelt volna hol talált el :D
ilyenek jönnek ma végig.
mondták klánban, hogy hozzam már össze az e100at, vagy megharagszanak rám :D
:D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#21025) Tüzi


:DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#21026) Napfénysüti válasza myckey (#21010) üzenetére

Lehidalok de a tegnap esti szívás elelnére pozitív lett a napi mutatóm:

Name Total Per battle
Victory ratio: 51.85%
Battles: 27
Efficiency: 1392.86
Average tier: 7.48
Experience: 17744 657.19
Capture points: 29 1.07
Defense points: 52 1.93
Damage: 36378 1347
Kills: 32 1.19
Spotted: 17 0.63

Ez volt az utolsó amire a végén gondoltam volna. Azt hittem erősen sikerül rontani.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#21027) Djuree válasza Tüzi (#21025) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21028) Dobi 562 válasza Napfénysüti (#21026) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hehe. Nekem meg így alakult a tegnapom:

------------------------------------------------------------------------

Előbb egy leghátul kempelő VK2801 a csapat folyamatos basztatására (hogy ugyan csináljon már valamit), azt mondta ő nem fog menni felderíteni, mert rohadt drága a javítási költség. De akkor minek játszik felderítő tankkal? Illetve: tudja-e egyáltalán hogy mivel játszik? :DDD

(#21029) Napfénysüti válasza Dobi 562 (#21028) üzenetére

Látom ott se rajtad múlott hogy kikaptatok. :(
Lehet visszateszem az XVM-et de kiveszem a győzelmi % mutatót. Most már kíváncsi vagyok hogy ilyen tré csatákban mégis milyen képességű emberekkel hoz össze a sors. :U

Més que un club!

(#21030) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

jó reggelt mindenkinek! Na a szerver újraindult, lett majdnem 6 millióm. Jöhet a Golden Joystick győzelem, jöhetnek a leárazások! :D IS-8 és Obi704 lenne a nyerő!

(#21031) Atlantis válasza Enzolord (#21007) üzenetére


Atlantis
veterán

Megéri, az S-35 kárpótol a Somua 40-es szívásért. Szerintem a legnagyobb ágyúval a V39 is jó, az tény, hogy a páncélja igen gyenge, de bármit átvisz és igen gyors a lövedék is, szinte nem is kell elé célozni semminek. Cserébe erre felesleges az álcaháló, mert vízszintes kitérítés az gyakorlatilag nincs, forogsz-mozogsz vele mindig.

nyunyu (#21012): hasonló nálam is volt, Redshire-ön scout tankban fent beszélgettek a tisztelt polgártársak a dombtetőn, nekem kellett top tankként IS-sel megindulni, majd mikor kiszedtek, megjegyezték, hogy a T7 kill nélkül kinyúlt, ez bukta lesz. Én nem szoktam felfedni, hogy magyar vagyok (bunkó módon köszönésre se reagálok), de ott meg kellett jegyeznem, hogy talán nem ártana lemászni a hegyről és felderíteni (persze nem ilyen irodalmi hangnemben:) ). Természetesen én voltam a farok ott is...úgyhogy inkább kussolok, nem szólok bele a magyar beszélgetésekbe. Nevemből szerencsére senki nem gondolja, hogy magyar vagyok.

nyunyu(#21020): jól mondod, papíron pontosabb, viszont a Ferdinand 12,8-asával szemben ezzel sokkal ritkábban vannak eltűnő és 0-t sebző lövéseim. Ezért mondom, hogy megbízhatóbb.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21032) Timyyy válasza Napfénysüti (#21026) üzenetére


Timyyy
őstag

Ma bármikor ráérek játszani, kb este 7-8-ig, szólj majd rám ha jönnél. :)
Vagy akárki más, akivel menni szoktam... :))

(#21033) Napfénysüti

IS-8-on érdemes megvenni a jobbik motort vagy teljesen felesleges mert az a +50Le nem gyorsít rajta számottevően?
Mert ha nem muszáj lehet nem pazarolnám el azt a 26k xp-t rá. :B

Més que un club!

(#21034) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#21033) üzenetére


Patrick76496
őstag

Majdnem egy teljes lóerővel növekszik a fajlagos teljesítmény a nagyobbik motorral, szerintem ne spórolj. ;) Valszeg megtolja egy kicsit a tankot, ráadásul úgy is van prémiumod, tehát a 26k XP kifarmolása nem nagy dolog. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21035) GaburroSan válasza Napfénysüti (#21033) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

szerintem felesleges én azon toltam de ha az IS-7 kifejlesztve de nincs rá pénzed akkor nyugodtan megveheted, nekem anélkül is elég gyors volt, max tolsz bele 1 kis prémium üzemanyagot! Azzal pont annyi lóerőt kapsz :DD

(#21036) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#21034) üzenetére

Végülis valóban nem nagy was ist das összegyűjteni annyi xp-t vele. Amennyit most tolom az IS-8-al szerintem max 2-3 nap.
Viszont ha így számolom akkor akár 1 hónapon belül lehet IS-7-em is. :)
csak mellette a lóvét kellene összegyűjteni rá. :D

Més que un club!

(#21037) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnapom...Megint 60% alatt vagyok...

Jagdpanther: 4 játék 1 győzelem
T20: 3 játék 0 győzelem
VK 3002 DB: 4 játék 1 győzelem

Természetesen ebből a 11-ből 8 csatában enyém volt a legjobb XP és sebzés, úgy hogy a legjobb tankjaink 2 tierrel voltak magasabban. És igen, a VK 3002 DB-m még mindig teljesen stock...

Medve anyám!

Egyedül megint jobban ment a játék. Nem volt rohadt assault játékmód...Érdekes módon szinte mindennel nyertem elsőre...

Úgy néz ki a szopóág már nem csak sima hanem szakasz szopóág lett :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21038) Napfénysüti válasza Mcray (#21037) üzenetére

Tegnap nálam is a szakaszozásnál volt inkább szívás. Érdekes mert mikor kora délután egyedül mentem annyira nem volt vészes de estére mikor ketten toltuk valami elmebeteg lett a csapatelosztás. :U

Més que un club!

(#21039) Atlantis válasza Mcray (#21037) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyedül is megvan még, tegnap kimagaslóan sok agyhalottal volt szerencsém csapatban lenni. Nem mondom, én se mindig voltam csúcsformában, 20-ból 2-3 csata is volt, ahol orbitális hülyeséget csináltam magam is. :B Kb. ugyanennyi csatánál meg úgy voltam vele, hogy haljunk meg együtt, tudtam, hogy nem lesz jó a taktika és bukta lesz, de egyedül mást csinálni meg ugyanolyan hülyeség lett volna. Pl.: Murovankán mindenki elment bázis foglalni, most minek álljak be az erdőbe egyedül a V39-cel? Mentem én is meghalni a többivel, az ellenségnek kacsavadászat lett, kb. 15-3-ra buktunk....

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21040) ollie válasza Napfénysüti (#21033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindig, mindent érdemes kifejleszteni, minden tankra (néhány ritka kivételtől eltekintve), még a rádiót is!

***

(#21041) ollie válasza Atlantis (#21039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnap egyik encounter csatában senki sem akart mozdulni, sem nálunk, sem ellenfélnél, ezért beálltam a bázisra foglalni, és írtam a csapattársaknak, hogy azért állok be, mert akkor kénytelen az ellenség támadni. Erre az összes marha, aki a közelemben volt, szintén beállt, elfoglaltuk a foglalókör felét kb. Innentől kezdve pillanatok alatt kinyírták a csapatom. :DDD

***

(#21042) Tüzi válasza Dobi 562 (#21028) üzenetére

enyém meg így :DDD

a win rate az e-75-é :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#21043) GaburroSan válasza Tüzi (#21042) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Aztán meg szópóágra tesznek! :DDD

(#21044) diegho válasza Enzolord (#20982) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap jellemzően szar nap volt nekem is. Vagy tier10 csatába kerültem (SU-101et húztam), ahol több tanknak is egy lövés vagyok és semmit nem tudok átlőni szemből, vagy, ha véletlen tier8-ba kerültem, akkor tuti első lövéstől égett ez a szar, mert persze ez is gyullad minden létező szögből, rosszabb, mint a németek.

(#21045) Werewolf20 válasza Atlantis (#21039) üzenetére


Werewolf20
tag

Én is ebben a cipőben járok....agyhalott mindenhol...barátnőmnél vagyok, vele szeretnénk megcsinálni a duplákat, de ilyen eszetlen bandával lehetetlen....ketten is kevesek vagyunk a sötét erő legyőzéséhez... :(

It's not the destination...but the drive there

(#21046) Tüzi válasza GaburroSan (#21043) üzenetére

Egy dolgot bánok, hogy nem nagyon volt eddig prémem, így eléggé lassan fejlődik a személyzetem elit tankon (is). Bár most ebben a 2* szorzós 3 napban T5-ben összefarmoltam egy kis lóvét. Ez a Pz4 a 105össel kva jó :D még egy hetzert fogok venni ilyen mozsárral. Marha buli, amikor jönnek szemből nagy arccal, hogy "köcsög pz4 megöllek", egy lövés, és... (hosszú a HE repülési ideje) pukk, 1 hit xD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#21047) sanya67


sanya67
tag

T-54-re melyik ágyút javasoljátok?
Mintha diegho a kisebb átütésűt dícsérte volna. :U

(#21048) Atlantis válasza Tüzi (#21046) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is azzal használtam anno a Hetzer-t, tényleg vicces tud lenni. Utólag belegondolva lehet a Somua-t azért nem kedveltem, mert ott lusta voltam kifejleszteni a 105-ös HE-ágyút és a 75-össel küzdöttem.

sanya67: ha egyszer eljutok addig, biztos, hogy a kisebb átütésűt teszem rá, gyorsabban céloz, pontosabb, mindemellé a kreditért vehető aranylőszer miatt addigra az átütésnek kisebb jelentősége lesz, inkább a gyorsabb töltési idő számít.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21049) sanya67 válasza Atlantis (#21048) üzenetére


sanya67
tag

@Atlantis: köszi szépen!

(#21050) echterion


echterion
nagyúr

Igazatok volt, a Stug-ra tényleg a hosszúcsövű kell, felraktam rá és ha lehet, még jobban megy, mint a rövid HE ágyúval. Ennyi killem egy tankkal se volt még, mint ezzel. Lehet, meg is tartom, miután meglez a 6-os TD kifejlesztése. Gyors, fordulékony, és nagyokat tud ütni. A Hetzer is tetszett, de ez még jobb. Lehet, hogy nem is a heavy-k valók nekem, hanem a TD.k? :))

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.