Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5554) 7


7
addikt

Megint egy halom offot kellett törölni, pedig nem véletlenül van off topicja is a játéknak. A következőnél napokban mérhető idejű zárás lesz, nem csupán néhány órás, mint a múltkor.

[ Szerkesztve ]

(#5555) Antonius1978


Antonius1978
addikt

1 kerdes : valaki meg tudna mondani, hogyha veszunk +felszerelheto lanctalpat (+10% teherbiras), akkor az valamit mozdit az adott jargany mozgekonysagan,helybol valo gyorsulasnal stb ? Vagy semmi gyakorlati haszna sincs azon kivul hogy fejlesztes nelkul tudsz feltenni pl egy jobb cuccot es kapsz +eletet a lanctalpra ?!

(#5556) Arpee78 válasza Antonius1978 (#5555) üzenetére


Arpee78
senior tag

+30% HP a lánctalpnak, semmi plusz mozgékonyság. Akad egy két tank aminél jól jön amíg nincs kifejlesztve rá a jobb lánctalp, aztán lehet leszedni aranyért vagy mehet a levesbe, hogy feltehető legyen egy hasznosabb kieg. A plusz HP miatt pl a T-50-re feltenném, ha leláncolják annak annyi.

[ Szerkesztve ]

(#5557) GrooveHero válasza fsb1000 (#5529) üzenetére


GrooveHero
addikt

nem érdekel randomban a győzelem, a sok kill meg a sok sebzés úgyis magával hozza.

sajnos ez nem mindíg van így, kérsz egy IS-7 replay-t tegnapról? A két kill, és 5000 dmg nem volt elég Ruinbergen, mert a 0-s szektorba elfelejtettek menni a medek, és ott bizony bejöttek a beccsetek

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5558) #56230144 válasza Antonius1978 (#5555) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem,nem ad több sebességet.

[ Szerkesztve ]

(#5559) vhw válasza Antonius1978 (#5555) üzenetére


vhw
addikt

Az extra teherbíráson kívül még plusz 30% HP-t ad a láncnak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5560) Timyyy válasza Antonius1978 (#5555) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha azért akarod megvenni, hogy majd minden tankot amihez lánc kell, elitként tudj kezdeni, egyből löveget és miegymást felpakolni rá, akkor csak óvatosan, mert több féle van ebből a teherbírás növelőből, szóval nem garancia hogy ezután minden következő tankodra felrakod és leszeded ha már nem kell. Sebesség bónuszt meg ilyeneket nem ad.

(#5561) Antonius1978 válasza Arpee78 (#5556) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem, kosz. Gondoltam kicsitt feldobom a 2es Parduc es a KV13 gyorsulasat, mozgekonysagat. Hiszen ha + teherbirast kap, akkor elmeletileg nem olyan nagy a talajnyomas, nem ? Legalabbis elmeletileg nekem ez hangzik valoszinunek, na mindegy.

Viszont, azt tapasztaltatok hogy a tankotok nem olyan mozgekony ha egy rakas felszereles van raaggatva ? Merte ezt valaki ?

(#5562) marked one94


marked one94
őstag

Na itt van 1-2 Panther2-es videó [link]
Mindegyik átlagos kör. Minden fajta észrevételt fogadok ;) Laggal játszok a szuper net miatt azért vannak érdekes lövéseim.

You'll Never Walk Alone

(#5563) Antonius1978 válasza Timyyy (#5560) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen megertettem koszonom, engem a gyorsulas erdekelne, eleg kozepesen feluli a KV-13-e, rohejes, de ugy tunik, hogy az elit VK3601-em hamarabb gyorsul, mint a KV13.
Olyat nem szoktam elkovetni, nincs nekem 500 ezrem ilyen lanctalpakra minden tankhoz :)

(#5565) Timyyy válasza Antonius1978 (#5563) üzenetére


Timyyy
őstag

Nekem is csak 1 db van, T7-be vettem és fel le pakolgattam a tankokra hogy kevesebbet kelljen stockként menni velük. Most épp az IS8-on van, mert itt már elég tetemes összeg a lánc is, és csak utána állhattam volna neki a moduloknak. Így már majdnem fullos, a láncot összeszedem és utána leveszem róla ezt a valamit, megy raktárra amíg nem kell újra.

(#5566) virkir


virkir
veterán

Ja, hogy lényegi infó legyen, akinek nem megy a játék ne legyen elkeseredve.
Ismét sikerült elvágni egy optikai kábelt valahol és sok szolgáltató tartalék vonalon üzemel kifele az országból.
(Legalább csökken az óránkénti cigifogyasztásom minimum 3 szállal)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5567) pws válasza virkir (#5564) üzenetére


pws
aktív tag

'Kb ennyibe ki is merül a pöccsök között a lényegi információáramlás'

ez pedig teljes mértékben WOT specifikus hozzászólás :C

(#5569) bullseye válasza fsb1000 (#5568) üzenetére


bullseye
addikt

inkább adok pozitív példákat:
nemrég egy honfitárs a gonosz ellenségtől bocsánatot kért, mert sima harcban kilőtt :)
De pl. ammo rackért, vagy artis 1-hit-killnél én is szoktam mindenkitől, angolul. Persze sokra mennek vele, de van aki jó néven veszi

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5570) fsb1000 válasza bullseye (#5569) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez OFF... töröltesd légyszi.
---
Milyen lánctalpat tegyek a RenaultFT AC-ra? Nem elég fordulékony.
(szerk: Több mint 60 tankom van és mindről tudok adekvát kérdést feltenni)

[ Szerkesztve ]

(#5571) bullseye válasza fsb1000 (#5570) üzenetére


bullseye
addikt

rózsaszínűt, az egyrészt cuki, másrészt a röhögéstől sokan mellé fognak lőni...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5572) virkir válasza fsb1000 (#5570) üzenetére


virkir
veterán

Zsirozottat :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5576) Paul119


Paul119
addikt

najó panther 2 eladva.. eddig bírtam

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5577) Kelvin válasza Paul119 (#5576) üzenetére


Kelvin
őstag

Türelem kell hozzá az biztos, ellenben meghálálja :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5578) Scheffer válasza fsb1000 (#5568) üzenetére


Scheffer
tag

Ellenben kíváncsiságból belenéztem egy igen jó és méltán híres játékos visszajátszásába. [link]

Szintén ENSK, szintén Patton-nel, szintén hasonló taktikát választott. Neki mintha kicsit jobb lett volna a csapata, de nála mintha mindig minden összejönne. Nagyon érti a csíziót. Az a poén, hogy 7.3-as a visszajátszás, ezért igen érdekes dolgokat láthatunk. Például kezdéskor átmegy egy épületen, illetve a csata további részében több tereptárgyon is "átsuhan". :)

(#5579) Paul119 válasza Kelvin (#5577) üzenetére


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Fisherman's Bay 2012. június 26. 16:38:05
Vehicle: Type 59
Experience received: 2 472 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 70 434
Battle Achievements: Steel Wall... 32 bekapott találat :DDD el kell kezdeni riszálni az elejét és voálá bl9 is pattan

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5580) fsb1000 válasza Met (#5575) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor én is bedurcizok: Eladom az egyik artymat!
---

Kár hogy a WoT-ban nincs piac, akkor adhatnánk-vehetnénk egymástól megunt felesleges eszközöket féláron.... najó.. 80%-os fix áron, hogy a WG ne prüszküljön.
Vagy GOLD-ért.... így azok is GOLD-hoz jutnának akik forintot nem kívánnak áldozni a játékra.

PL. 20 arany egy T29-ért. Rossz üzletnek tünik... de abból a 20 aranyból leszedhető az 1 millát érő felszerelés, nem kell kukázni.

--
(#5578) Scheffer : Persze, csapatfüggő. Én azért javaslom mindenkinek a századot, ha gondja van a játékban mellé sorsolt tagokkal.
Egyébként nekem nem volt generál gondom a Pattonos taktikáddal, mert a végeredmény a fontos. Ne szépítsük... nekem se fáj a szívem azokért akik elmennek meghalni a gyenge oldalra. Több ezer csatában én mentem oda, mostmár csak akkor ha sok sebzéssel tudom bevégezni és csak ezzel győzhetünk.
A Hősök kora lejárt.... Ők azok akik nem jönnek vissza a háborúból.

[ Szerkesztve ]

(#5581) Paul119 válasza fsb1000 (#5580) üzenetére


Paul119
addikt

ezek jó ötlet lenne :K... kiváncsi vagyok typeokat mennyiért árulnák

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5582) #56230144 válasza Paul119 (#5581) üzenetére


#56230144
törölt tag

15000 arany :DDD

(#5583) Paul119 válasza #56230144 (#5582) üzenetére


Paul119
addikt

és biztos lenne olyan barom aki meg venné annyiért :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5584) Fel


Fel
addikt

Tigricica akcióban :) :

Victory!
Battle: Lakeville 2012. június 26. 17:23:07
Vehicle: PzKpfw VI Tiger
Experience received: 2 734 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 33 169
Battle Achievements: Böelter's Medal, Steel Wall, Top Gun, Defender, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

A nyolcadik kill nem jött össze..

-----------------------------------------------------

Kíváncsi leszek, hogy adnak-e ki még javítást a 7.4-hez... Enyhén szólva idegesítő az állandó kilépegetés a csata befejezte után (mindegy, hogy x/Esc, vagy Back to Hangar). Gyanítom, hogy a visszajátszás rögzítéséhez lehet köze ennek a hibának.. Aki esetleg nem készíttet replay-t, annál jelentkezik ez a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#5585) Kelvin válasza fsb1000 (#5580) üzenetére


Kelvin
őstag

"Kár hogy a WoT-ban nincs piac, akkor adhatnánk-vehetnénk egymástól megunt felesleges eszközöket féláron.... najó.. 80%-os fix áron, hogy a WG ne prüszküljön.
Vagy GOLD-ért.... így azok is GOLD-hoz jutnának akik forintot nem kívánnak áldozni a játékra."

Ja aztán még több noob lenne a magas szintű meccseken....

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5586) fsb1000 válasza Kelvin (#5585) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nalátod... ezért játszom alacsonyszintű csatákat, már vagy 3 hete
t1, t2 tényeg necces néha, de felette már 1-2K csatás játékosokkal találkozni, akiknek még nem szállt fejébe a próság. Vagy reinkarnált 2000+ effes 0K-sokkal. Ezek a legveszélyesebbek... sosem nooboznak, csak killeznek.

Ha belegondolok... ebben a hónapban még nem is nooboztak le.

(#5587) Spori85


Spori85
csendes tag

Imádom ezt a játékot.... A mai arányom: 1 gy, 8 v.... Sikerült két olyan csatát is bukni, ahol a győzelmi esélyünk 70 % felett volt. Nem értem... Egyes napokon egyszerűen esélytelen csatát nyerni.
Nem tudom, hogy én vagyok-e a noob (részben biztos), vagy egyszerűen csak szopóágon vagyok időnként. :(

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#5588) Paul119 válasza Spori85 (#5587) üzenetére


Paul119
addikt

ki szabadultak az iskolából a 12 éves retardáltak.. ennyi a válasz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5589) Patrick76496


Patrick76496
őstag

PHE tagok: Bocs, de mégsem megyek a klánba, haverom utolsó pillanatban szólt, ezért a HAD-A-ba léptem be.

Paul119: na ja, én is sok "99"-es feliratot látok...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5590) Spori85 válasza Paul119 (#5588) üzenetére


Spori85
csendes tag

Jogos. És a helyzet csak romlik. Immár 2-12 az arány. Utolsó csata: Top Tank Jagdtigerünk Fisherman's Bay-en megáll a bal alsó sarokban, és egy lövés nélkül végignézi, ahogy lemészárolják a csapatot. És még meg van sértődve, hogy (amúgy elég kultúráltan) elküldtem a francba. :(

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#5591) #21346560


#21346560
törölt tag

Ahhoz képest hogy acélfal, nem sok volt a javítás :)

Mondjuk gödörbe álltam, csak a torony látszott ki, volt is pattogás rendesen :DDD

(#5592) [HUN]Dani válasza Fel (#5584) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én veszek replayt mindig, de amióta megvan a 7.4 patch nálam még nem jelentkezett ilyesféle hiba. Én arra gyanakszom, hogy az op rendszerhez van valami köze, windows xp-m van jelenleg.

magyarsrac

(#5593) Antonius1978 válasza Paul119 (#5576) üzenetére


Antonius1978
addikt

Győzelem!
Csata: Arctic Region Tuesday, June 26, 2012 7:11:26 PM
Jármű: T-34-85
Szerzett tapasztalat: 2,784 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 33,815
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Elit lövész

Vegre valami sikerelmeny ma...2 kilove, 2 felfedve, 2655 sebzes.

Timyyy : ertem.

Paul 119 : most nem tudok egyutterezni veled (mert en is vegigszenvedtem minden letezo tankomat), mert en kb 3 ezer TP-t csinaltam vele, a tobbit az SZTP-bol raktam bele, remelem megeri, egyelore meg szokom a tankot, de az tetszik hogy olyan jo gyors, nem bantam meg hogy hallgattam Dieghora.

(#5594) BinLaden válasza Spori85 (#5590) üzenetére


BinLaden
tag

itt a baj nem magyarázni kell neki hanem a valagába menni és szétlőni a szarba

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5595) sanya67


sanya67
tag

Sorry de nem találom!
Mit kell átírni és hol, hogy a icon mod ne tükröződjön? :U

(#5596) fsb1000 válasza Paul119 (#5588) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De az hogy lehet mindig a bukó csapatba kerülnek?

(#5597) GrooveHero válasza sanya67 (#5595) üzenetére


GrooveHero
addikt

A .0.7.4-ben van egy GUI mappa, abban egy FLASH, és abban kéne lennie egy XVM.xvmconf nevű fájlt, azt megnyitod vmi szövegszerkeztő szerűséggel, mondjuk Total Commanderben F4 és a 13-as sorba lévőt, nevezetesen ezt:

"mirroredVehicleIcons": "false" átírod "true"-ra, vagy fordítva

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5598) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Ezt olvastátok már?

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5599) Paul119 válasza fsb1000 (#5596) üzenetére


Paul119
addikt

hát ezt passzolom

patrikgtaivs: most láttam életem leg merészebb su8 artyját, ő úgy gondolta el megy scoutholni... mi meg ott áltunk arty nélkül.. sz@rrá lettünk bombázva.. kereszt anyám fia is meg látta nálam a tankos játékot( 11 éves) és ő is akar játszani... próbáltam le beszélni róla de hajthatatlan,úgy hogy most vettem neki egy pz2őt és próbálom magyarázni hogy mire ügyeljen mit nem szabad stb stb, ha van mellettük valaki aki segít nem olyan vészes de gyanítom 99%nál ez a segítség nem áll fent

GrooveHero: nem tán hallgatnak a kedves játékosok véleményére is végre?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5600) sanya67 válasza GrooveHero (#5597) üzenetére


sanya67
tag

Köszönöm szépen a segítséget! Működik! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.