Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) DVlad válasza L-e-f-i-e (#34997) üzenetére


DVlad
őstag

Prémium vagyok. :DDD

(#35002) Pukkancs válasza Chris0321 (#34814) üzenetére


Pukkancs
tag

Igen, de másodiknak mit rakjak?

(#35003) Lacuss20 válasza nyunyu (#34995) üzenetére


Lacuss20
senior tag

köszi! éppen most csináltam evy amcsi önjàròt, első meccset hoztuk is. 3 killt szedtem be :-P tetszik ez a vadàszòs mòd. Az amcsi a legjobb löveg amùgy?

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35004) luke. válasza Lacuss20 (#35003) üzenetére


luke.
aktív tag

Én úgy gondolom a német a legjobb tüzérség DE t6-nál egyenlőek és t7-től fordul meg amcsi oldal felé. T7-től lehet repesz lőszert venni amcsi tüzérséghez, ezt még nem volt alkalmam kipróbálni (t6-nál járok) de lehet jobb, mint a sima.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#35005) #11302912 válasza enci (#34998) üzenetére


#11302912
törölt tag

Nagyon jol nez ki az a zold cucc... mit szivtal, hogy ezt kaptad? :D

(#35006) #35692544


#35692544
törölt tag

ezt a sok agyhalottat

ez meg a churchill eladás előtti utolsó kőr

(#35007) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Miért van az hogy a személyzetből pár tankban is a rádiósom van lemaradva nem úgy fejlődik mint a többi?

WoT:jimmbo

(#35008) echterion válasza jimmy74 (#35007) üzenetére


echterion
nagyúr

Biztosan sokszor kilövik a csaták alatt. Ha kilövik, nem kap annyi xp-t, mint a többiek (vagy talán semmit se, nem emlékszem pontosan).

**********

(#35009) JackFeryll válasza Imilenni (#34972) üzenetére


JackFeryll
őstag

AZ egy jó játék és ezerszer jobb mint a world of warplanes, de amíg béta addig nem fogok játszani csak azért, hogy majd elveszítsem az összes repülőm.

(#35010) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

A löveg és a lövedék armor penje össze adódik?

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35011) D.Orion válasza Lacuss20 (#35010) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem. :)

(#35012) Pttypang válasza DVlad (#35001) üzenetére


Pttypang
veterán

Az accountod prémiumos, te nem vagy prémium :DDD

(#35011) D.Orion
Átlag? o.O

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#35013) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Akkor melyik, hogy érvényesül? Mert ezt nem igazán értem. Azt tudom, hogy a felsorolás az szemből oldalt hátul a sorrend.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35014) Davs


Davs
tag

M6-on van ket tier VI agyu, 76mm M1A1 es 76mm M1A2..a leirasaban semmi kulonbseg nincs abszolut a ketto kozott..tenyleg egyformak? mert az M1A1 megvan es ki kell fejleszteni az M1A2-t mindenkeppen, de igy orbitalis hulyesegnek tartom

(#35015) Pttypang válasza Davs (#35014) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincs két teljesen egyforma ágyú a fejlesztési panelen, egy tankon belül legalábbis biztosan...

Everybody lies.

(#35016) D.Orion


D.Orion
veterán

Nos. :U Löveg adatoknál:

Avg pen: Átlag átütés
Avg damage(dmg): Átlag sebzés

Nem elől, oldalt, hátul, hanem AP lőszer, prémium lőszer(APCR vagy HEAT), HE lőszer.

Davs:Az egyiknél 0.43-as a pontosság míg a másiknál 0.4.

[ Szerkesztve ]

(#35017) Bingisz válasza Lacuss20 (#35013) üzenetére


Bingisz
addikt

Elöl, hátul, oldalt???
Wtf?
Az a 3 szám a különböző lövedékek átütését, sebzését mutatja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35018) Lacuss20 válasza Bingisz (#35017) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Akkor ez FAIL kicsit tévhitben éltem xD :DD leránthat a panzer III mert hetzerrel 2x kellet hátba meg egyszer szembe lőni mire lesült.... a nagyobb penes lőszerrel.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35019) echterion


echterion
nagyúr

Azért az hihetetlen, hogy a kv1s 122-ese képes 50m-ről is mellélőni. Ezt nagyon sokszor eljátssza, rohadt idegesítő...a német áron nem ehhez vagyok hozzászokva.

**********

(#35020) ollie válasza Lacuss20 (#35010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lövegnek nincs armor penje, csak a lövedéknek. Vagy úgy gondoltad, hogy a löveget elhajítod, mint egy lándzsát?

***

(#35021) Lacuss20 válasza ollie (#35020) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nem hanem a tankhoz is van írva egy alap átütő erő illetve az ágyúkhoz is. Erre gondoltam.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35022) ollie válasza Davs (#35014) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az accuracy jobb a másikon.

***

(#35023) nyunyu válasza Davs (#35014) üzenetére


nyunyu
félisten

M6-on van ket tier VI agyu, 76mm M1A1 es 76mm M1A2..a leirasaban semmi kulonbseg nincs abszolut a ketto kozott..tenyleg egyformak

M1A2 gyorsabban tolt es pontosabban lo.

Valamit varialtak az M6-on, mert most mindket agyura 16.6 percenkenti lovesszamot irnak, mig nyaron az M1A1 16.6, M1A2 16.72 volt.
Nagy Shermanokon nagyobb kulonbseg van az M1A2 javara. (14.29 vs 18.18)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35024) Patrick76496 válasza echterion (#35019) üzenetére


Patrick76496
őstag

Pedig az IS-nek is 0,46 a pontossága, szóval készülj fel rá. Az IS-3 BL-9-ese kicsivel jobb, az 0,4-es. Az IS-8-on az M62-T2-t imádni fogod. Annak a pontossága 0,38. Ezzel már messzebre is lehet lövöldözni, nagyot is üt, 10,61 alatt tölt, ezért szeretjük. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#35025) echterion válasza Patrick76496 (#35024) üzenetére


echterion
nagyúr

Á, ezt csak azért vettem meg, mert sokan dicsérték, hogy milyen überjó vele. Most akciós volt, megvettem. Az árát már visszahozta, de lehet, nem fogok vele napi szinten játszani. Az orosz vonalat szerintem nem viszem tovább, inkább maradok a németnél, meg az amcsinál.

**********

(#35026) KaLeun


KaLeun
senior tag

Éjjeli egykor felraktak egy hírt, hogy tervezett karbantartás lesz 19-én 21.30 és 23.59 közt... :U Na mindjárt megindult a hozzászólás áradat, hogy hülyének néznek bennünket. Persze továbbra sem ismerték el, a valódi okot (DDoS/Szerver), inkább megindult a szokásos takarítás...

Már meme is van, "Hétfőn a WG irodájában":

Cila

(#35027) nyunyu válasza Lacuss20 (#35021) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem hanem a tankhoz is van írva egy alap átütő erő illetve az ágyúkhoz is.

Tank alapertelmezett atuto ereje+sebzese az alap agyu default loszerenek atlagos adatait mutatja. (+/-25% szorassal ertendoek, 240 atlag sebzes az barhol lehet 180 es 300 kozott.)
Illetve ha mar a garazsodban van a tank, akkor a jobb oldali tulajdonsag listaban az aktualis felszereles adatai lathatoak.
Vagy lent a felszerelesekre/loszerekre rahuzva a kurzort lathatoak reszletesen is.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35028) peter9228 válasza Pukkancs (#35002) üzenetére


peter9228
aktív tag

Én brothers in arms-ot raknék, bár azt elsőnek szoktam, mert csak 100%-nál lesz hatása.

(#35029) Lacuss20 válasza nyunyu (#35027) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Rendben köszönöm!

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35030) diegho


diegho
nagyúr

Mai egyik csatámban Bat-el voltam Erlenberg-en a bal alsó bázison, rakás tier10 mindkét oldalon, 5-5 arty és 3-3 scout. Kör elején kiszedtem az ellenfél 13 90-ét, ekkor látom, hogy egy TD és egy Heavy tankunk átrohant a déli hídon, majd nagy anyázás közepette meghalnak a domb oldalában. Ekkor mondtam a T57-nek, hogy nem anyázni kellene, hanem megtanulni, hogy déli oldalon nem támadunk, csak védjük a hidat. Erre jött a válasz, hogy neki 80-al több az eff-je, szóval kussoljak. A kört simán nyertük, megnéztem a srácot és tényleg 1996 eff-je van, de 3.4 cap/battle 11k csatával. Új eff számítással 1500 pontja van, noobmeter-en 1800, de ő meg van győződve róla, hogy isten, pedig csak egy capribanc. Nem értem miért nem ismeri el, hogy balfasz volt, inkább anyázza a csapatot, holott semmit nem tudtunk tenni, 5 heavy tank ment rá és mindegyik arty őt lőtte.

(#35031) gy-daniel válasza diegho (#35030) üzenetére


gy-daniel
tag

A magas eff-es emberek már csak ilyenek :P. Volt olyan lila emberke, aki berohant 3 tank kereszttüzébe, de a többiek voltak a noobok. Biztos jó játékos, de akkor ott azt nagyon benézte. (Persze kivétel mindig akad, de ez a való életben is így van. Ha vki úgy hiszi, h nagyobb tudással rendelkezik, mint akinek nem egyezik a véleménye vele, hajlamos gondolkodás nélkül butaságnak titulálni a másik gondolatait. Ez lehet igaz is 10-ből 8 esetben, de kettőben csupán az arroganciája miatt marad tévedésben.)

[ Szerkesztve ]

(#35032) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Esetleg, ha valakit érdekel tudok TS szobát ingyen. Viszont a tss.thomin van WoT szoba is valaki tudja a kódját :P xD?

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#35033) kanyipicske


kanyipicske
tag

Én
KV 4
a Kv mi a f*szért kapott több xpt ezt megmagyarázná valaki?
még, hogy nem számít a frag......
vagy a megtett útra is kapott xpt:D?

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#35034) Dobi 562 válasza diegho (#35030) üzenetére


Dobi 562
addikt

És mennyi ilyen van, hogy felnyomja az effijét foglalással, de a csatához meg nem tud annyit hozzátenni amennyit az effije alapján elvárna tőle az ember. Saját magukat csapják csak be a foglalással fellduzzasztott effivel...

(#35035) Patrick76496 válasza kanyipicske (#35033) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az XP-be nagyon is beleszámít a frag. Pl Type-pal sebeztem tegnap 2300-at frag nélkül, egy Löwe pedig 1600-at 3 fraggel. Spotolt sebzés egyikünknek sem volt. Valahol mintha az hallottam volna, hogy a kill az xp-be számít bele, a sebzés pedig a kredit-be. De ezt ne vedd készpénznek, nem hivatalos információ.

Szerk.: Szép kis prém gyűjtemény. :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#35036) sith7 válasza gy-daniel (#35031) üzenetére


sith7
nagyúr

mi az az eff ? :B
hol lehet azt megnézni ?

(#35037) Danny_L.hu válasza sith7 (#35036) üzenetére


Danny_L.hu
tag

Mondjuk itt. Most játszottam a számokkal és újra-újra kalkuláltattam. Szomorúan tapasztaltam, hogy ha az Average Destroy / Battle számon módosítok 0,2-et felfelé, az effi érték 50-el több lesz. De ha az Average Damage / Battle-en módosítok 1,0-et, akkor az effi összesen csak 0,5-et nő. Valamint az Avarage Cap. / Battle-nél is a 0,2-es növekedés, effiben 30-at ér. Szerencsére az Avarage Defense / Battle-nél is ugyanez a helyzet. Szóval ez az effi számítás másra nem jó, csak arra, hogy frag vadász zászló foglaló gyökereket csináljon az erre hajlamos játékosokból.

[ Szerkesztve ]

(#35038) Vigneau válasza nyunyu (#34964) üzenetére


Vigneau
félisten

Viszont milyen muris lenne Province-ban T8-T10 tankokkal szorongani... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#35039) sith7 válasza Danny_L.hu (#35037) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi

(#35040) emre válasza Danny_L.hu (#35037) üzenetére


emre
veterán

"Szóval ez az effi számítás másra nem jó, csak arra, hogy frag vadász zászló foglaló gyökereket csináljon az erre hajlamos játékosokból."

Azoknál általában a win arány nem követi a viszonylag magasabb eff értéket, hanem megáll közép szinten.

(#35038) Vigneau

Volt hozzá szerencsénk. :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#35041) #48613632


#48613632
törölt tag

Felderítő (scout) tank fegyverzetét hogyan szoktátok fejleszteni? Azért kérdem, mert mint scout nem az elsődleges szempont a tűzerő, viszont egy jobb fegyó ugye nehezebb, gondolom ezáltal bukik valamennyit a sebesség, gyorsulás paraméterekből.
Ugyanakkor ugyanezt as tankot sokszor berakja saját tierjébe, több könnyű tankkal egyetemben, aholis azért mégiscsak illene lőni néhanapján.

T-50 és hamarosan T-50-2 tekintetében érdeklődnék elsősorban.
Köszönöm.

Vigneau
Province a kedvenc mapom, szívesen kipróbálnám magasabb tierekkel is.

[ Szerkesztve ]

(#35042) Enzolord válasza Vigneau (#35038) üzenetére


Enzolord
addikt

Az remek móka volt... Betámasztotta magát a falak közzé a T95, és csipegetett.... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#35043) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
OFF:
World of WarPlanes invite kódja van még vkinek?(dobjon már egy privit plz)
Köszi! :)

Origin:Memphis79HUN

(#35044) Csabi04


Csabi04
tag

Melyik tankot vegyem meg Kv-1s vagy T-150?

(#35045) diegho válasza Danny_L.hu (#35037) üzenetére


diegho
nagyúr

Erre van a noobmeter.com és az újabb eff számítási rendszer.

Dobi 562 ugyanez a helyzet a company-val feltolt win rate-el is, az is nagyon becsapós.

[ Szerkesztve ]

(#35046) #48613632


#48613632
törölt tag

KV-1s most akciós asszem. Amúgy elhanyagolható a különbség, KV-1S gyorsabb, T-150 erősebb páncél, plusz más ágra jutsz a továbbfejlesztéseknél.

szerk: KV-1S most 450E mindösszesen.

[ Szerkesztve ]

(#35047) Antonius1978 válasza diegho (#35045) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nezem ezt a noobmeter dolgot DIEGHO, es az eff rating nekem 1123, mig a performance rating overall 1425, mig az utolso 1752 csatat szamitva 1556.
Ez a ket megnevezes mit takar ? az Eff, meg a performance ? ugy ertem mi a kulonbseg a ket szamitas kozott...

[ Szerkesztve ]

(#35048) nagysandor88 válasza Csabi04 (#35044) üzenetére


nagysandor88
tag

Erre a kérdésre már egy csomó válasz érkezett a topikban, keress rá!
Kezdőknek T150, meg ha nem vagy túl jó játékos, akkor is. A KV-1S jó kezekben nagyon jó, míg ha valaki nem tudja kihasználni a sebességét, vagy épp nem tudja kezelni a hoszú töltési idejét a 122-es ágyunak, akkor még kárára is megy a csapatnak.
Bár most a Kv akciós, és 70%-kal többet hoz így megfontolandó, ha nem jön be, akkor az akció után eladod és nem buksz az árán, valamint lesz egy jó ágyud később a KV3 -ra.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#35049) Cucuska2 válasza Csabi04 (#35044) üzenetére


Cucuska2
őstag

Csak hússzor dumáltuk ezt meg, keress vissza.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#35050) diegho válasza Antonius1978 (#35047) üzenetére


diegho
nagyúr

a performance rating az ami számít ott, de ez írja az eff-et is, ezt szoktuk nézni általában a sima eff számítás helyett, mert ott a cap hatványozottan számít.

Most nézem az IEM-et a PANDA nyerte... hát no comment, őket utóbbi két találkozásunkon megvertük ESL-en, decemberi döntőben 2 mapon is, múlt héten is... bezzeg a Red Tide sehol nincs.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.