Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) Remus389 válasza diegho (#43995) üzenetére


Remus389
veterán

elhiszem hogy jó játékos vagy, de megnézném hogy prémium nélkül tier10-zel nyereséget hozol ki, pláne egyedül

OK klanba könnyebb, meg premiummal

premiummal nekem is lehet nyereséges lenne, de anélkül... anélkül

gold ammo nélkül, tehát ingyen játszva

felreertesz, nem érted mit írtam?

szóval, gold ammo.nélkül , prémium account nélkül, egyedül játszva, na úgy legyél nyereséges

mindenféle konnyites nélkül

esetleg a tier10 francia td-vel tudom ezt elképzelni, azt hiszem az a leghatékonyabb tier10 és egy átlagon felüli játékossal

bár lehet annak is nagyon fájdalmasan drága a javítása vagy a skulo

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44002) forras2


forras2
őstag

Ez micsoda? :U

(#44003) diegho válasza Remus389 (#44001) üzenetére


diegho
nagyúr

Teljesen mindegy mit hiszel, a klánomban többen játszanak prémium nélkül, szóval... mellesleg mi köze a klánnak a tier10 nyereséghez? Ha egyedül vagyok többet tudok sebezni, nem veszi el tőlem a sebzést a 2 másik szakasztárs, kredit meg kb ugyanannyi jár a győztes és a vesztes csatára is.

(#44004) Scheffer válasza forras2 (#44002) üzenetére


Scheffer
tag

Valami fordítási hiba lehet nálad a gond, de az a katyvasz a potenciálisan elszenvedett sebzést jelenti eredetileg.

(#44005) Remus389 válasza diegho (#44003) üzenetére


Remus389
veterán

jó akkor van valamilyen oldal ami kimutatja az általad használt tier 10 anyagi részét? hogy mennyit kerestél?

tehát összes nyereség összes kiadás

a bevételt 2/3-olni kell, bár inkább felezni hisz a Gold ammo, na úgy kijön hogy nem is lennél nyereséges, az általam felvázolt szituba (ingyen játszva )

vagyis jelen állapotba 2* annyi beveteled kelljen mint kiadás, nekem is volt gold ammom, tudom hogy sokat segít, ritkábban pattan, többet sebez

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44006) Scheffer válasza Remus389 (#44001) üzenetére


Scheffer
tag

Én Laci vagyok. Egyszerű vagyok. Csak tőmondatokban beszélek. Tudok nyereséges lenni tier 10-ben. Tier 10-ben könnyítés nélkül. Mert tudok sebezni.

Laci voltam.

(#44007) diegho válasza Remus389 (#44005) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen a: jojatekosvagyokezertatizestankokkalistudokpluszoslenni.com :B

(#44008) mynames válasza Scheffer (#44006) üzenetére


mynames
senior tag

Örülök ,hogy látom, hogy valaki t10-ben is nyereséges tud lenni. Sajna nekem a tier 8-as nyert körök is minuszosak tudnak lenni...

(#44009) sith7 válasza mynames (#44008) üzenetére


sith7
nagyúr

Igaz, hogy prémes a kör, de mellette látod a prém nélküli összeget is

- nem lőttek ki, tehát a javítás 8k körül lehetett max.
- ellőttem 20 lőszert /20*1025= 20500/
- 20500 + 8000 = 28500

Szóval nyereséges volt a kör, prém nélkül :B ... és én egy low játékos vagyok ;) SithHet

szerk.:
Remusz911
Felesleges epéskedned, van egy stílusa a srácnak, de a tudása is megvan mellette , nézz rá a youtube videóira
Több ezres sebzések, 7-8-9 kill meccsenként, ... bőven + - osra hozza ki az embert :K

Én úgy vettem észre, ha van 2 kill + 3000 körüli sebzés tier 8 - ban, akkor az már + - os , prém nélkül is ... hát ő meg nem 2 - t szokott kilőni.

[ Szerkesztve ]

(#44010) Remus389 válasza mynames (#44008) üzenetére


Remus389
veterán

léteznek még szuperemberek, láttam a discovery-n is. ;)

Sith: nekem is voltak jó koreim is7-tel, volt nettó plusz 16000 is, prémium nélkül, gold ammo nélkül

már nem emlékszem mi volt a legjobb tier10-zes köröm, lehet volt 20000 nyereség is vagy több

viszont kb 25000 a javítás, a skulo átlagban 15000 ,szóval... jó nem emlékszem pontosan, de prémium nélkül kihozni hosszú távra nyereségesen....

az már jó ha tier8 nyereséges, de van hogy pattan minden, a csapat béna, jó az ellenség, hiába....

tier10-be pedig ugye minden drága

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44011) Pete55555 válasza Remus389 (#44001) üzenetére


Pete55555
addikt

Pont TD-vel, amiknek kevesebb a kreditszorzójuk, mint a Heavyknek... :(((

Látod a játékban, hogy mennyit kapnál prémiummal, és anélkül. Azt írta Diego, hogy látja, hogy prém nélkül is sokszor nyereséges lenne. Vagy elhiszed, vagy nem, de ne próbáld már bizonygatni az igazadat. Amúgy meg nézz meg 1-2 videóját, és talán rájösz, hogy kell nyereségesnek lenni t10-ben :U

(#44008) mynames Nekem is, de ez még nem jelenti azt, hogy nincs olyan ember, aki esetleg nyereségesre tud kihozni nem egy t10-es csatát.
Ezt nem feltétlenül neked írom, csak a te hsz-edre reagálva...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#44012) diegho válasza Remus389 (#44010) üzenetére


diegho
nagyúr

Minden a sebzésen múlik, mennyi tier8-9-10ben az átlagsebzésed?

(#44013) Cseri0058 válasza sith7 (#44009) üzenetére


Cseri0058
őstag

Prém nélkül tier 8-ban átlagban maximum 0-ra tudod kihozni a végösszeget!

(#44014) homeless09


homeless09
őstag

Tornyon lőttem a Black Prince-t, és leszakadt a lánctalpa. WoT én így szeretlek :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#44015) Scheffer válasza mynames (#44008) üzenetére


Scheffer
tag

Ahhoz, hogy nyereséges legyél, először is ki kell választani a megfelelő tankot. A megfelelő tank ismertetője a magas alfa és a jó mozgékonyság. A magas alfa lehetővé teszi számodra, hogy kevés leadott lövéssel is magas sebzést érj el, ezért minimalizálja a lőszerköltségedet. A jó mozgékonyság a különböző taktikai manőverek végrehajtása miatt szükséges, hiszen nem akarunk idő előtt elfüstölni vagy rossz szögből lepattanókat lőni, illetve időben oda kell érni a kiszemelt célponthoz vagy éppen meglépni, ha rosszul áll a szénánk.

Ezen kívül még három dolog kell: türelem, türelem és türelem.

Ha találsz egy jó csapatot, ahol rendszeresen játszanak tier 10 companyt a népek, akkor ott is egészen jól lehet keresni prémium nélkül.

(#44016) Remus389 válasza Pete55555 (#44011) üzenetére


Remus389
veterán

még mindig nem érted, egy -egy csata oké hogy pluszos, ez nem nagy dolog, én is feltolthetek ilyen videókat

ne ezzel jojjetetek

200 csata mérlege viszont biztos hogy negatív lesz, még akkor is ha jó játékos valaki, van hogy pattan, béna a csapatod, pechjed van, egy Jobb játékos jön szembe...

és akkor lehet fizetni

szóval hosszú távra gondoltam, hiába nyersz egyszer 20000-t, ha utána 3 csatában elbuksz 35000-et, mégha megfeszulsz akkor is, és nem is biztos hogy meghalsz elég ha leserulsz, meg sokat lősz

van hogy azt hiszed milyen jó kör, 3 kill, sebzés minden és mínusz 500 ezüst, és akkor örülsz hogy megúsztad ennyivel

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44017) Remus389 válasza diegho (#44012) üzenetére


Remus389
veterán

nem tudom hol lehet megnézni, de mivel nagyon magas a tier10 tankok javítási költsége és a tolteny, kötve hiszem hogy csak az számít, az egyenlegen az is ugyanilyen fontos

meg az is lehet kill-ert kapsz extrát

szóval ha csinálsz 2000 dmg-t, de nem serulsz az jobb lehet mint 3500 dmg, de kilonek (egyenleg szempontból )

de mindegy, úgyse lehet bebizonyítani, hisz nincs olyan oldal ami az egyes tankok egyenleget mutatna, szóval nem lehet bizonyítani

az sem bizonyíték ha valaki bemutat egy 50k-s nettó profitu, prémium nélküli kört,(ami azért ritkaság ) mert utána elég 2*26000-ot veszíteni(ami azért gyakori ) és máris veszteséges az egyenleg

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44018) virkir válasza stupid user (#43961) üzenetére


virkir
veterán

Tier ötbe? Naná, hogy M4. :D
De nem én lőttem ki csak lecsipegettem aztán addig farolt amíg az arty megadta a kegyelemlővést.

Remusz911
Játékban tudod megnézni tankonként az átlagsebzést.
Vagy számolsz, össz dmg per kör, vagy felrakod a statisztika pakkot és akkor az mutatja.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44019) forras2 válasza Cseri0058 (#44013) üzenetére


forras2
őstag

Azért ez így erősen túlzás :))

(#44020) diegho válasza Remus389 (#44016) üzenetére


diegho
nagyúr

Azzal ugye tisztában vagy, hogy a sebzésért jár a kredit. Ha sokat sebzel sok kreditet kapsz. Ha tier10 tankban 2000-et sebzel, akkor ne várj nyereséget. Én tier8 heavy-vel sebzek 2000-et, sőt tier7-el is. Tier9-ben már közel 3000 kell a nyereséghez, tier10-ben pedig 3000 felett. És a kulcsszó ÁTLAGBAN!!! Nem néhány körben sebzek 3500-at pl 50B-vel, hanem átlagban, néha 8 ezret, néha csak 2 ezret. Mondhatnál egy játékbeli nevet nyugodtan.

(#44021) KaLeun válasza mynames (#43999) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mauser

Cila

(#44022) Enzolord válasza homeless09 (#44014) üzenetére


Enzolord
addikt

Úgy látom, a football fanok fele Wotozik is.. :)
Érdekes amikor jobbról meglőnek, és a bal láncod esik le...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44023) ktg3 válasza Remus389 (#44017) üzenetére


ktg3
őstag

Prémium nélkül 140 csata után átlag 4-5K-t bukok a tier 10-es obj268-on 3200+-os átlagsebzés mellett.
Prémiumal átlagban ez kb több mint +10K lenne csatánként.

Biztos, hogy nem ez lenne a legjobb farmer tank, de nagyon simán lehet vele nyereséget termelni.
Prémium nélkül tier 9 még simán hozható nullásra vagy kis nyereségre prémium nélkül is.
Csak sebezni kell sokat és akkor minden meg van oldva.

(#44024) diegho válasza ktg3 (#44023) üzenetére


diegho
nagyúr

A TD-k kreditszorzója pedig köztudottan alacsony, ugyanez az átlag tier10 heavy-vel már pluszos prémium nélkül is.

(#44025) Remus389 válasza ktg3 (#44023) üzenetére


Remus389
veterán

na jó de az objekt 268 az egyik legjobb td [link]
és még azzal se vagy nyereséges

na mindegy, mondtam hogy egy átlagon felüli játékos, a legjobb Tier10-zel, esetleg hosszú távon is hozhat némi nyereséget(mindenféle gold nélkül), egy kis szerencsével

de a legtöbb embernek tuti masszív veszteség a Tier10

diegho igen mert TD-vel könnyebb sebezni, szóval nem lenne eredmnyesebb tankkal

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44026) Pete55555 válasza Remus389 (#44025) üzenetére


Pete55555
addikt

na mindegy, mondtam hogy egy átlagon felüli játékos, a legjobb Tier10-zel, esetleg hosszú távon is hozhat némi nyereséget(mindenféle gold nélkül), egy kis szerencsével

Dehogy mondtad... :D Pont azt mondtad, hogy hosszú távon senki nem lehet nyereséges t10-el, akármilyen tankban is ül, prém nélkül. Legalább ismernéd el, hogy hülyeséget mondtál, de nem, te megmondtad... :U

...Szeretem leracsniztatni...

(#44027) ktg3 válasza Remus389 (#44025) üzenetére


ktg3
őstag

Tier 10-ben már nincs "rossz" tank. Minimális különbségek vannak. Ha jól használod akkor max 1-200 dmg-vel lehet jobb átlagot hozni egyikkel mint a másikkal. Az meg igazából személyfüggő, hogy kinek mi fekszik.

Azzal viszont egyet értek, hogy prémium nélkül T10-ben atyaúristennek kell lenned ha nem akarsz kreditet bukni hosszú távon. De jól is van ez így. Így a rossz játékosok buktak $-t T10-ben így hál istennek nem játszanak olyan sokat. Persze így is kismillió donk van T10-ben is.

@Imilenni: :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#44028) Imilenni válasza Remus389 (#44025) üzenetére


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#44029) Tubi1976


Tubi1976
tag

Én csak annyit tennék hozzá a vitához hogy nem abba az emberbe kellene belekötni aki próbál segíteni az olyan kezdő játékosoknak mint mondjuk én, és bizonyítottan messze a legjobb játékos a környéken /bár én is fejlődök :) / Ezt nem kell seggnyalásnak, venni elég megnézni a videókat és látszik.az irigykedés meg csúnya magyar szokás....

(#44030) Remus389 válasza Pete55555 (#44026) üzenetére


Remus389
veterán

Dehogy mondtad... Pont azt mondtad, hogy hosszú távon senki nem lehet nyereséges t10-el, akármilyen tankban is ül, prém nélkül. Legalább ismernéd el, hogy hülyeséget mondtál, de nem, te megmondtad...

jó de tényleg csak a legjobbak, plusz szerencse

de hát a legjobbak úgyis prémiummal tolják szvsz, akik annyira benne vannak

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44031) Enzolord válasza ktg3 (#44027) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezzel vitatkoznék...
Az IS7 katasztrófa...
Várom az AMX50Bt, a T110E4 szerintem jó, bár sokan nem szeretik...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44032) ktg3 válasza Remus389 (#44030) üzenetére


ktg3
őstag

Hosszú távon nem játszik a szerencse, ezt jól jegyezd meg.
Egy játékos nem azért jó, mert szerencséje van. Persze lehet, hogy 1-10 körön minden bejött, de egy játékos statja és értékei nem 1-10 csata alapján jönnek ki, hanem 5-10-15-50K csata alatt.

Ez a szerencse meg a szerencsétlenség a rossz játékosok kapaszkodója.

@Enzolord: nézve diegho statjait annyira rossz nem lehet, csak tudni kell használni. Ugyanannyi átlag dmg-je van vele mint batmobillal. Persze teljesen más stílus, de ezek szerint az sem rossz annyira.

[ Szerkesztve ]

(#44033) diegho válasza Remus389 (#44030) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy ingame nevet mersz mondani? Csak kíváncsi vagyok, hogy milyen játéktudással állítasz tényként dolgokat.

ktg3
Két dolog:
- Az IS-7 szar, bár kezdőként játszottam vele vagy 500 kört, de akkor is elég szar jelenleg
- A bat-el ne hasonlítsd össze, mert abból max 100 kör tier10-es, a többi tier9-es

[ Szerkesztve ]

(#44034) Enzolord válasza ktg3 (#44032) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem 4 Tier 10esem van, és amennyire szerettem az IS7et, most annyira tré...
Vele van a legjobb statom, de akkor sem szeretem...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44035) Remus389 válasza diegho (#44033) üzenetére


Remus389
veterán

Panzerknacker_1944

gondolom most jön az a rész hogy csak átlagosak a statjaim(ebben benne van a kezdeti bénázás is), igen, de viszont közel járok a 10K csatához, szóval nem mondhatom magam tapasztalatlannak

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44036) nyunyu


nyunyu
félisten

Zsir, ~9k-rol 11k-ra emeltek a VK2801 javitasi koltseget.
Ez annyi, mint a nyolcas heavyknek...

Eddig se volt sok humorom vele jatszani, de igy hogy meg masszivabban viszi a lovet vegkepp nincs helye a garazsomban.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44037) vbbb


vbbb
őstag

Találkozott már valaki egyetlen egy SU-100Y-al is a játékban a patch óta? Én egyel sem.
Nem nagyon veszik az emberek. :)

(#44040) Stigma.HC

Na akkor azért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44038) ktg3 válasza diegho (#44033) üzenetére


ktg3
őstag

Bat regen t9 volt?? :Y

Vbbb: lattam mar parat. Nem sokat 5-7db-ot.

[ Szerkesztve ]

(#44039) Pete55555 válasza ktg3 (#44038) üzenetére


Pete55555
addikt

Ja, nem sz*patták az embert a Lorainne-el...

...Szeretem leracsniztatni...

(#44040) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Lehet lenni pluszban folyamatosan t10-ben. Van is rá pár példa itt is, pl diegho. Na de pont te írtad nem is olyan rég, vagy valaki hasonló kaliberű, hogy a játékosok alig 5 százaléka ha tud igazán jól játszani. Vagy még ennyi sem így ők nem TUDNAK pluszban kijönni :)

(#44037) vbbb Pont ma kétszer is, mindkétszer velem voltak és hamar elhullottak.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#44041) atti_2010 válasza nyunyu (#44036) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Lassan sikerül az osszes Nemet tankot a béka segge alá amortizálni, majd jön egy T50 és kilövi a Panzer 2 -őt egy lövésből.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44042) homeless09 válasza vbbb (#44037) üzenetére


homeless09
őstag

Én tegnap, ormótlan nagy dög. :)

Enzolord: Hát látod látod :D Sok "érdekes" dolog van sajnos a játékban.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#44043) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ha nem lenne ennyi 0 dmg-s lövés, isten lenne ez a játék... minek raknak olyan célkeresztet bele ami, zöld ha átüti a páncélt, piros ha nem... DE MÉG ZÖLDNÉL IS vagy pattan vagy 0 sebzés.... lehúzás.... ÉS aki erre is csak lehúrrog az tehet egy szívességet, mert ez így van... De sajnos függők vagyunk.... ez van... el kell fogadni.

(#44044) Fel


Fel
addikt

A legújabb Hull Down királlyal egy tűrhető karika:

Victory!
Map: Westfield
Date: 2013. március 9. 20:21:52
Vehicle: AMX M4(1945)
Exp: 4 122 (x3) + Credits: 48 055
Achievements: : Confederate, Sniper

Ha sikerült volna túlélni, akkor elégedettebb lennék. :)

Mindent összevetve, most már inkább a Tigris elé tenném a rangsorban ezt a franciát.

A csata leosztása sem volt piskóta, nagyban köszönhetően a tier 7 eventnek.

[ Szerkesztve ]

(#44045) mynames válasza vbbb (#44037) üzenetére


mynames
senior tag

Himmelsdorfon láttam egyet tegnap, de se előtte, se azóta egyet sem...Lehet abban abban valami amit mondasz!

Ha jól emlékszem levett a Hellcatról egy elég jó adag HP-t...így inkább otthagytam. :D Úgy emlékszem elég vacakul fordult.

Tényleg a MM meddig rakja fel a SU100Y-t? Tier 6-ban skilles legénységgel elég jó lehet egy nyíltabb pályán.

[ Szerkesztve ]

(#44046) vhw válasza SoulReaver (#44043) üzenetére


vhw
addikt

A célkereszt nem számol effektív páncélvastagsággal, sem a tank helyzetével hozzád képest (milyen szögben áll).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44047) jahrn válasza vbbb (#44037) üzenetére


jahrn
senior tag

En eleg gyakran (sokat jatszok tier 6-ban mivel ott huzok szemelyzetet a remenybeli Indiepanzer-hez) es nem vagyok elragadtatva tole. Nagy meretu, igy meg masik szerveren jatszok is egybol kiszurjak a csata elejen. Pattogni nem szokott (max a lovegpajzs, dehat akkora a tank h nagy muveszet azt eltalalni), teny h nagyot ut de azt ritkan. Arrol nem is beszelek h ha kozelre jut egy med/light akkor insta sz@r kerul a ventillatorba....

(#44048) SoulReaver válasza vhw (#44046) üzenetére


SoulReaver
veterán

De az azért elég meredek, h szemben állok a SU-8 al, telibe lövöm KT top löveggel, mondja a paraszt, h HIT, aztán 0 dmg és még csak a lánctalpa se esik le... :F

(#44049) munnergep


munnergep
senior tag

Érdemes lecserélni a Panthert Panther II-re? A Panther egy szédületes tank, 60%os wrem van vele, de a Panther 2-t nem ismerem.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44050) Fel válasza SoulReaver (#44043) üzenetére


Fel
addikt

A páncélátütés indikátor működése: [link]. Az esetedben érdekes rész 4:00 után van.

Az, hogy akad 0-s lövés, az meg eléggé lutri. A legtöbbször ezek külső modult kapnak el. Láncot löveget, kémlelőt. Utóbbi 2 a legbosszantóbbak, mert ezeknek a sérüléséről kívülről nem veszünk tudomást (esetleg, ha van a parancsnoknak expert skillje).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.