Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) diegho


diegho
nagyúr

Ezek az új hangok meddig lesznek? Elég szánalmasak. A játékmódok még oké, de a hangok...

(#4902) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megvan miért nem működött az xvm 2.4.1. A mod hivatalos oldalán lévő zip fájlból hiányzik a XVM.xvmconf fájl. Ezt átmásoltam a res_mods/0.7.3 könyvtárból a 0.7.4-be és most már minden jó.

(#4903) babferi


babferi
tag

Hat most voltam Assultot Prokhorovkan , tamado voltam . Hat annyira egy szar , hogy eszmeletlen ! Ha nincs arty akkor at nem jutsz a sineken !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4904) CptMisi


CptMisi
őstag

Ingame stat is bugos. :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4905) emre válasza virkir (#4852) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm! :R
Frankón működik. :)

Már csak a dátumot kellene kipiszkálnom valahogy belőle.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4906) GrooveHero válasza virkir (#4898) üzenetére


GrooveHero
addikt

Miért nem ezzel kezdted?:DD

hja és false-on van, oszt mégis meg vannak fordítva azok az ikonok

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4907) Timyyy válasza emre (#4905) üzenetére


Timyyy
őstag

Szólj ha sikerült :DDD meg az orosz feliratot is. :)

(#4908) virkir válasza Atlantis (#4899) üzenetére


virkir
veterán

Az még egy régebbi J1mB0's Crosshair Mod engem nem zavar ami kell azt úgy is értem de nekem jobban bejön mint a frissebbek.
Amit beraktam annak elvileg kéne írnia a találatokat is csak a javítás nem működik benne.

emre
Miből akarod kipiszkálni a dátumot?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4909) Atlantis válasza virkir (#4908) üzenetére


Atlantis
veterán

Értem, engem se zavar, csak eddig angol volt, azt hittem, én csináltam valamit rosszul. Melyik .swf felel a sérülések listázásáért? Nem mindegyiket másoltam be, csak a crosshair kezdetűeket.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4910) virkir válasza Atlantis (#4909) üzenetére


virkir
veterán

Feltételezem a DamagePanel kéne.
Ahhoz a DamagePanel.swf és a CDPData.xml kell.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4911) virkir válasza diegho (#4901) üzenetére


virkir
veterán

Megoldás a különféle hang mod-ok.
Nekem már elég régóta le van cserélve a találatok, lövések meg a tankok hangjai is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4912) Iron Funeral válasza virkir (#4908) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ti be tudjátok kapcsolni a szerver oldali célkeresztet? Nekem a scripttel nem akart betölteni a játék, kitöröltem de így még be sem tudom kapcsolni azt a ratyihalmazt :F

+ nem működik a memeface crew sem :O

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4913) emre válasza virkir (#4908) üzenetére


emre
veterán

A mod pack-ból, szeretném kiszedni a dátumot és a pontos időt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4914) virkir válasza emre (#4913) üzenetére


virkir
veterán

Ott a fájl lista az alapján lehet gyomlálni.
Ha nem megy segítek. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4915) tank1


tank1
tag

Na, máris találkoztam tier8-as batchat artyval. Jó látni, hogy az egyén számára mennyire fontos, hogy a legújabb ócskavas álljon a garázsban. Olyan 300 ezer xp-t kellett hozzá konvertálnia. Váljék egészségére.

(#4916) CptMisi válasza Iron Funeral (#4912) üzenetére


CptMisi
őstag

A capslock+ö-t próbálod?

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4917) virkir válasza Iron Funeral (#4912) üzenetére


virkir
veterán

A régi nem műkszik.
Vagy megelégedsz azzal, hogy menüből bekapcsolod, hogy csak a szerint lásd, vagy itt van egy megoldás a régire de csak az alap kékkel megy.
Ja ha ezt berakod akkor is menüből kell kapcsolni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4918) Atlantis válasza tank1 (#4915) üzenetére


Atlantis
veterán

Én top francia TD-kel találkoztam, az se semmi.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4919) Iron Funeral válasza virkir (#4917) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Aha, hogy már a menüből kell kapcsolni, mondjuk nem jelent meg a régi, vagy ezzel a bekapcsolással a rendes célkereszt lesz a szerver oldali?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4920) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Csak szerintem lett megint szarabb ez a játék? Játékmodok elmennek, azok okék. De! Kurvanagy nerfelés történt itt kéremszépen! :((( Churchillel 2 csatából mind2ben ammo rackeltek + motort is lőttek, IS ammo rack + töltő kiütése (40 mp + loading time), T-44 robbanós ammo rack. Tapasztalatok?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4921) virkir válasza tank1 (#4915) üzenetére


virkir
veterán

Minimum research cost:678 080xp
Pöppet tévedtél :D csekély 27k gold.
És akkor csodálkozunk, hogy a tényleges hibákra magasról szarnak amikor egy ilyen pöccsnél csak úgy dől a lé a kretének miatt.

r1E3S3E7T
Igen elvileg olyankor a normál célkereszt a szerveroldali. Én inkább felraktam, hogy lássam külön. Lehet van bennem egy kis paranoia a fejlesztők szavahihetőségével szemben

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4922) Attici


Attici
őstag

Már töltöm a 7.4-est.
Kíváncsian várom.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#4923) Atlantis válasza virkir (#4910) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez volt az, már működik, még egyszer kösz a csomagért.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4924) diegho


diegho
nagyúr

Felfelé kerekíti a játék a sebzést, tök jó volt első lövésre 488-at lőni Patton-al és 938-at O704-el.

(#4925) tank1 válasza virkir (#4921) üzenetére


tank1
tag

Valóban. Ezek szerint megért neki 100 euró körüli pénzmagot.
Persze ha kijönnek az angol tankok, akkor meg az kell neki. Dől a lé. :)

(#4926) Attici


Attici
őstag

Az első csata 2 másodpercében kékhalál. Harmadik után meg kilépett a játékból. :F
Nálatok minden rendben?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#4927) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Ezt az új módot választhatóvá kellene tenni, elképesztő mennyi a szellemi analfabéta ha nem a megszokott játékmód jön simán mennek az eddigi helyekre és 15-12-es eredményekkel zárulnak a meccsek...

=^-^=

(#4928) Paul119 válasza L-e-f-i-e (#4927) üzenetére


Paul119
addikt

nem csak szellemileg rokkantak vannak de gazdag+ szellemileg sérült .. na az visz mindent képes volt goldért ki forgatni a tier9es francia csodát és azt se tudja mit kell vele csinálni majd be nyögi hogy szar és inkább el adja.. 100as az ilyen :F

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4929) GrooveHero válasza tank1 (#4925) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hm...nem csak átváltással lehet free xp-t szerezni, az is megoldás, hogy gyűjtöd. Volt klántársam közel 400k-t gyűjtött össze, már akkor elkezdte, mikor megtudta, hogy jönnek a franci tankok, így mikor jött a peccs, már minkét ágon tier 5-6-tal rohangált.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4930) Atlantis válasza L-e-f-i-e (#4927) üzenetére


Atlantis
veterán

Akár lehet választható is, de nekem tetszenek az új játékmódok. Egyelőre vicces látni, hogy mindenki megszokásból megy és lelkesen köröznek az AMX-ek a régi bázisok helyén. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4931) fsb1000 válasza Patrick76496 (#4920) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez nagyon rosszul hangzik...
Pont most vettem a CHurchillt meg a T14-et is.

ENgem ez zavar a legjobban a WG-ben... a tankok tulajdonságai változnak és amit nagy nehezen megtanulok, az 2 hét múlva már nem úgy van....

(#4932) vhw válasza Atlantis (#4930) üzenetére


vhw
addikt

Ebből csupán csak egy dolog látszik; az emberek többségét teljesen hidegen hagyná ha törölnék a minimap-et a jobb alsó sarokból. (talán kéne is írni a javaslatok topikba a WG-nek? mert szemmel láthatóan csak a helyet foglalja a képernyőn az a vacak színes négyzet a gagyi mozgolódó zöld-piros vackokkal...)

Ha csak egy kósza pillantást vetnének rá rögtön láthatná, hogy valami változás történt. Nem kell ide tudni az új játékmódokról, csak feldolgozná az agya, hogy hol vannak épp aktuálisan a zászlók és legalább arra orientálódna.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4933) virkir válasza vhw (#4932) üzenetére


virkir
veterán

Nem kell ide tudni az új játékmódokról, csak feldolgozná az agya, hogy hol vannak épp aktuálisan a zászlók és legalább arra orientálódna.
Höhö... nem nagyok az elvárásaid egy kicsit?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4934) balintka válasza virkir (#4933) üzenetére


balintka
addikt

Volt az a modod, ami mutatta a bevitt sérülést (-500 mondjuk). Ez nem működik nekem a 7.4 alatt. Van valami újabb változat?

Azt hiszem, az óra mod se működik.

A régi visszaszámlálós tüzért és sima tankos célzó megy viszont.

(#4935) jahrn válasza balintka (#4934) üzenetére


jahrn
senior tag

Itt egy 7.4-es Damage panel LINK

(#4936) balintka válasza jahrn (#4935) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, de én azt a damage-t írom, amit a célkeresztnél mutat, mikor találatot viszek be. Vagy ebben benne van?

(#4937) virkir válasza balintka (#4936) üzenetére


virkir
veterán

Lásd
Amit te keresel az az OTM lesz. Az is benne van.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4938) jahrn válasza balintka (#4936) üzenetére


jahrn
senior tag

Oh, felreertettem.

Nekem du el sem indult a jatek, betoltodott a csata aztan nezhettem a loading kepernyot (hang az volt, de hat mozgokep nelkul nem tulzottan szorakoztato :D ). A 7.4-hez kiadott eggyik szerveroldali celkereszt mod kavart be.
Most ha ujraraktam kiprobalom siman a WoT Tweaker+J1mB0s Crosshair Mod v1.15 komboval oszt eleg is lessz annyi.

(#4939) balintka válasza jahrn (#4938) üzenetére


balintka
addikt

Nekem még a 7.1 v 2-es verzióból van egy visszaszámlálós célkereszt, tankhoz és artyhoz is (Virkir féle sztem), ezt szeretem és használom, szerencsére megy a 7.4-el ez a crosshair mod. Viszont ez a visszaszámlálós OTM nem megy, fagyott vele a játék.

(#4940) Tüzi

Kritikus hiba.
Nem sikerült a telepítés

:C

vegyé' aranyat.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4941) Tüzi válasza Tüzi (#4940) üzenetére

frí szpész :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4942) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Tök jó, hogy itt vannak az új játékmódok... lehet majd jobban szidni az artykat, mert a védelmi vonalakat csak velük lehet áttörni.

Most sikerült bekerülnöm ebbe a játékmódba a Grillével és egy idióta az IS mögött folyton nyafogott (5 másodpercenként), hogy az artyk tegyenek már valamit mert így nem jutunk sehova és arty, arty do something, arty, arty, arty please shot the enemy.

Én meg mondtam, hogy pofa be, hagyd abba a nyafogást és menj spotolni, mert konkrétan egyetlen ellenséges tankot sem látok amire lőhetek.

Persze veszítettünk és gondolom ő most elmegy egy fórumra nyafogni, hogy mekkora kula ez az új játékmód, mert magatehetetlen artyk miatt nem lehet érvényesülni. :D :D

(#4943) Paul119 válasza Tüzi (#4940) üzenetére


Paul119
addikt

vagy csapkodd a segged az asztalhoz :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4944) balintka válasza virkir (#4937) üzenetére


balintka
addikt

Valaki küldje el a jelszót PÜ-ben hozzá légyszi. Köszi.

(#4945) Tüzi válasza Tüzi (#4940) üzenetére

Ok, második hit gyújtotta az e75öt.

Köszönöm a sok kritikát, és jóindulatú helpet, én itt végeztem ezzel a programmal.

Üdv, további jó gamet.

pacsi.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4946) Patrick76496 válasza fsb1000 (#4931) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mostmár viselhető, nem kaptam annyira kritikus találatokat, csak a mai első csatáim b*sztak fel. Van vele 2 db 5 killes csatám, top gun még nem jött össze, majd ha nem 300 lesz az átlag pingem. :K Amúgy gecijó kis tank, szerintem nagyon adja nem bánom, hogy megvettem. A pénzt különösen jól nem hozza, bár lehet, hogy csak azért érzékelem, mert az eddigi pénzkereső Pz4-emen e hónapban van szorzó. Ha tényleg így van, akkor legalább avval segít a kaszálásban, hogy elég jó kis tank. Bár egy 500 pacis motor befért volna a bedford twin six helyére, meg egy kicsivel nagyobb kaliberű löveg se ártott volna rá, hogy sokszor ne csak átüsse, hanem sebezze is az ellenséget...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4947) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A 7.4-es update óta állandóan kivág a játék az asztalra. Mindig akkor amikor csata után a menübe akarok visszatérni és minden ötödik-hatodik alkalommal az asztalon találom magam.

De ahogy olvasom más bugok is tonnaszám jöttek elő. Király.

(#4948) Joe.36 válasza Stauffenberg (#4947) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam nincsen semmi hiba eddig

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4949) marked one94


marked one94
őstag

Na találtam egy pozitív dolgot az új patchben :))

[link]
[link]

You'll Never Walk Alone

(#4950) virkir válasza marked one94 (#4949) üzenetére


virkir
veterán

Na többet aztán nem is nagyon fogsz találni :D
Épp most néztem rá az EU fórumra és mintha ott se nagyon örülnének ennek a fosch bughalmaznak amit frissítés címen kiadtak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.