Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Patrick76496 válasza nyunyu (#29956) üzenetére


Patrick76496
őstag

Fürdőkádra a legjobb a stock löveg, azzal egy állat az a tank. :)

Szvsz nem olyan rossz a SA 47 AC azon a 7-esen. Fényévekkel jobb, mint a fullos ARL, mert legalább van egy kis sebessége, egy nagyon kevés páncélja, normális gun depression-je és forgási sebessége. Rammer + EGLD + csigaszem kombinációt ajánlom rá, úgy élvezet a tank. 8.64 körül tölt be 100-as crew és rammer közreműködésével.

Egy jobb féle kör:

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#30002) odrif


odrif
MODERÁTOR

Azt jól látom hogy a KV1-S 85mm-es ágyúja prémium lőszerrel meg sem karcolja a Type-59-t?

20 éve a Prohardveren

(#30003) D.Orion válasza odrif (#30002) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem jól látod, stock AP-val is átlövöm szemből a Type59-et. :))

(#30004) sith7


sith7
nagyúr

Kicseréltem az ágyút a Tiger P - n, amit javasoltatok, most volt 2 jó kör, egy 1630 dmg - es, meg egy 2263 - as ... jó lesz ez ... :)) ... ja, és nem tier 5 - ös tankok voltak az ellenfelek, hanem 7-8 volt mindkét esetben. :)

(#30005) odrif válasza D.Orion (#30003) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Akkor én valamit nagyon elrontottam. :U

20 éve a Prohardveren

(#30006) Arpee78 válasza D.Orion (#30003) üzenetére


Arpee78
senior tag

A 85 mm D-5T ágyút írta. Annak 161 a pen-je prémium lőszerrel is. Ennek gondot okozhat a Type front páncélja, a kupolát esetleg átlövi. De miért is kell ezt az ágyút használni a KV-1S-en? Ott a 122mm-es, aztán hajrá.

(#30007) scyllarus válasza sith7 (#30004) üzenetére


scyllarus
veterán

Örülök, hogy bejött. Sajnos a német tankok mind olyanok - az én megfigyelésem szerint - hogy stock állapotban kvázi használhatatlanok, fullosan meg istenkirálycsászárok. Minden nemzetre igaz nyilván, hogy fejlesztve jobb, de a németeknél ez halmozottan igaz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30008) sith7 válasza scyllarus (#30007) üzenetére


sith7
nagyúr

Már várom nagyon azt az ágyút :K, mármint a legnagyobbat, a 7 - es szintűt.

A pz 4 is pont akkor lett meg, amikor elvették tőle a legjobb ágyút :W ......... bár tegnap este , 105 mm - sel, HE lövedékkel, egy KV-3 - ast lőttem ki, 40% hp - ja volt :)

[ Szerkesztve ]

(#30009) stork13 válasza odrif (#30002) üzenetére


stork13
aktív tag

Megkarcolni megkarcolja, csak sok mindentől függ, hogy átviszi-e.
A KV-1S-t amúgy sem ezzel szeretjük. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#30010) Napfénysüti

Engedjétek meg hogy ezt betegyem:
Defeat! Map: Himmelsdorf 2012. december 21. 18:32:56
Vehicle:: M3 Lee
Exp: 924 + Credits: 23 538
Achievements: : Sniper, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

2081 sebzés és 7 kill a Leevel. 24/24 találat. És csak az utolsó Grille szedett ki mert már nem bírtam sérült motorral ráfordulni. :D

Ja és 77-78%-os csak a legénység. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#30011) scyllarus válasza sith7 (#30008) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor majdnem abbahagytam a játékot... Imádtam a T-28-at a nagy ágyújával - puff nerfelték, egy hónap múlva. Utána a PzIV volt a kedvencem a Schmallturm + nagy ágyúval - azokat is levették, ráadásul, mivel adtak helyette valami sz.rt, így free XP-t sem adtak helyette, amit a T-28-nál még megtettek :@
A 105-ös gold ammoval jó kis tréfás cucc.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30012) sith7 válasza scyllarus (#30011) üzenetére


sith7
nagyúr

Elhiszem ...

A 105-ös gold ammoval jó kis tréfás cucc.
Nem gold ammo val lőttem ki ... HE ammo - val :K

(#30013) scyllarus válasza sith7 (#30012) üzenetére


scyllarus
veterán

Olvastam, értettem, csak mondtam, hogy vigyél pár goldot, nagyokat is megtréfálhatsz vele. Nem kell csak azzal lövöldözni, mert veszteséges leszel. Ugyanúgy, mint az M4-nél, ésszel használva csodákra képes. Arról nem is beszélve, hogy T6-7-es csatákban, ha egyet beleeresztesz valakibe golddal, az többet nem fog kijönni eléd, akor sem, ha már HE lesz betöltve :) Lesz respekted.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30014) nyunyu válasza Patrick76496 (#30001) üzenetére


nyunyu
félisten

Fényévekkel jobb, mint a fullos ARL, mert legalább van egy kis sebessége, egy nagyon kevés páncélja, normális gun depression-je és forgási sebessége.

V39-nel nem nehez jobbnak lenni.
Meg voltam gyozodve rola, hogy meg a sokat szidott JagdPzIV is hasznalhatobb nala, mert nincs minden godorbol kilatszo pup a hatan, meg gyorsabban forog+mozog, plusz az agyuja is gyorsabban celoz, meg pontosabb.

De aztan elkezdtem hasznalni 105mm agyuval a V39-et, es megvaltozott a velemenyem rola.
Ugyan a DPMje, pontossaga nem a nemetek szintje, viszont a joval nagyobb pen karpotol, sokkal biztosabban lovi a T8 tankok hasat, mint a JagdPz IV.
Gyorsan mozgo light tankok kilovese meg hadd ne az en dolgom legyen, hanem a medeke.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30015) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

mi a fenét csináltak a kv1s-el? a legnagyobb ágyú szánalmas lett... pontatlanabb mint volt, ráadásul t3485ről pattantam vele egymásután háromszor....

[ Szerkesztve ]

(#30016) Fel


Fel
addikt

Úgy látom még nem volt: a legújabb TankToon videó: Az oroszlán és az egerek (minden méretben :DDD ).

(#30017) sith7 válasza scyllarus (#30013) üzenetére


sith7
nagyúr

ÁHÁÁÁ .... :DD ... értem ... kis hamis ... de igazad van ... na majd kipróbálom ... :K

(#30018) Remus389 válasza Iron Funeral (#29983) üzenetére


Remus389
veterán

végignéztem, jó voltál

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#30019) ollie válasza Fel (#30016) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, ez egész jópofa.

***

(#30020) vbbb


vbbb
őstag

Azt hiszem meglepem magam Karácsonyra valami tankocskával....van picivel több mint 5500 aranyam....csak tudnám melyiket szeressem? :)

T-25 vs. PzIV Schmalturm ( az a rácsos tészta ér valamit az oldalán?)

Vagy belövök még 2750 aranyat és tudnék venni valamit 8000 arany körül:

AT-15A vs. SU-122-44 (utóbbi valószínűleg tetszene, mert a Jagdpanther is bejövős volt a 105-ös ágyúval ez se lehet rossz a 122-vel szerintem.)

Jajj de nehéz is...

[ Szerkesztve ]

(#30021) xLt` válasza vbbb (#30020) üzenetére


xLt`
tag

su122-44 nagyon jó, gyorsan tölt, nagy sebzés, viszonylag jó pen. frontja szerintem egész jó, picit kevés a hp-ja, mozgékonynak tűnik. pénzt nem tudom, hogy hozza, de gondolom nem lehet rossz.

Persze tudni kell vele játszani, mert hamar szétkapják a nagyobb tankok, de ha szeretsz td-ni akkor jó választás lehet.

[ Szerkesztve ]

(#30022) KaLeun válasza vbbb (#30020) üzenetére


KaLeun
senior tag

A SU nagyon jó kis gépezet, ugyan kicsit pontatlan az ágyúja és nem olyan acélos a pen, de aztán lehet vele sebezni szépen és ahogy fentebb is írták gyorsan tölt és jól hozza a kreditet.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#30023) nagysandor88


nagysandor88
tag

A gift tankot akkor is megkapom, ha nem lépek be karácsony napján?

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#30024) vbbb


vbbb
őstag

Happy Holidays! – 22nd December – 28th December

30% off premium tanks Tier VI and VII (excluding the new version 8.2 vehicles)

Nah akkor várunk holnapig és valószínűleg beruházunk egy olyan bébire. Az ára 4725 arany, vagyis nem kell plusz hozzá...fuck yea!

(#30025) fradi81 válasza Ranger^41 (#30015) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam ugyanolyan mint volt.

moto g72, Ninebot d28e

(#30026) vbbb


vbbb
őstag

Ti nem érzitek néha?

(#30027) slayer006 válasza vbbb (#30026) üzenetére


slayer006
addikt

De

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#30028) Napfénysüti válasza vbbb (#30026) üzenetére

Így indult ma a nap. Első 6 meccs bukta mind. Most járok 59% napi WR-nél. Sikerült feltornászni kis platoonnal.

Més que un club!

(#30029) myckey válasza vbbb (#30026) üzenetére


myckey
veterán

jaja,ez hatalmas kép!
nekem is sokszor eszembe jut (ugye ez nem valami pozitív dolog) :D

ha már TD.
szerintem az AT is nagyon pöpec.
elölről nekem mindig meggyűlik vele a bajom :F
------------------------------------
Napfény:
tényleg jobb volt,bár a 2 TR6 bukó nem hiányzott.(ezt még lehet megpróbálom leszorzózni) :C
na meg ez az utso tr4.mi ketten voltunk az egész csatában TR4 géppel.nem is néztem nagyot :Y

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30030) Fel


Fel
addikt

Ezek az akciók nagyon jók lesznek, de már előre félek, hogy játszhatatlan lesz a játék a sok FUN player miatt.
Most este beléptem 10 körül, hogy hátha..
Hellcat-tel kezdtem: 1.bukta 2.bukta és 3. próbára egy győzelem. Wow! Nem hittem volna, hogy összejön. A Super Pershingünk vérbeli FUN pléjer volt. FUN, mint Fucking Useless Noob.. Hogy valaki csak arra tudjon haladni amerre a csöve fordul.. Notival játszik, egér nélkül??! Ha tolatott, akkor hátracsapta a tornyot, és uccu neki, az előtte lévőktől kapta az átkot. A 3601H-nak volt a legtöbb érdeme a végjátékban, abban hogy a miék lett a meccs. A többi 8-as tankjaink meg tudja a fene mit csináltak korábban.. :(
*Sóhajt*

---------------------------------------------------

Hogy valami jó hír is legyen... Az orosz oldal Direct Fire nevű internetes rádiójában volt tegnap egy interjú, amiben Storm-ot faggatták kicsit. A legérdekesebb talán az, hogy az következő 1-2 peccs közül valamelyikben az artikat újra megreszelik kicsit. Ha minden igaz akkor jelentős hatású rebalansz lesz, és végre lesz oldalankénti limit (bár ez lehet csak a tier 7-8-asokra fog csak vonatkozni). Juhhééé! Várjuk szeretettel :)

Az SPG ákat 10 szintűre bővítése csak jövő év második felében / vége felé, és a kínai TD-ket és artikat is kb. ekkora jósolta. Logikusan az artik tier 10-ig bővítése után jöhetnek a kínaiak. SerB korábban a fórumon azt írta, hogy a kínaiaknál akár 2 TD ágat is össze tudnak dobni.. Elég nagy troll arca van neki, nem tudom komolyan gondolta-e..

[ Szerkesztve ]

(#30031) vbbb


vbbb
őstag

Hidegfejű, Szerencsés, Spártai....miket ki nem találnak...na gyűjtsük tovább őket. :)

(#30032) Iron Funeral válasza Fel (#30030) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Rájukférne a limit, valahogy nem szeressük' a 6-6 arty oldalanként leosztást heavy tankokkal :o

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#30033) myckey válasza Iron Funeral (#30032) üzenetére


myckey
veterán

és szokott az cudarabb is lenni :Y :(((

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#30034) pws válasza stork13 (#30009) üzenetére


pws
aktív tag

Valakinek sok ideje lehet, ilyen teszteket csinálni a páncélról. Az a bibi, hogy a játéknak semmi köze a szimulációhoz.
Mint az suliban a naprendszer makett, amin forognak a bolygók egy mini nap körül. Hasonlít, de ennyi.

(#30035) Eagle16 válasza Fel (#30030) üzenetére


Eagle16
addikt

Hiszem ha látom...nem egyszer eljátszották már ezt a nagy SPG nerfelést és nem lett belőle kb. semmi.

Az oldalankénti limit meg 5 lesz ha jól olvastam, na ez pont semmit sem ér.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#30036) Bingisz válasza Fel (#30030) üzenetére


Bingisz
addikt

Erre csak ennyit: [link]

5 percnél gondoltam, hogy itt az idő a kezembe venni a dolgokat, ezért elmentem foglalni. Ellenfél bázisa kitisztítva, a mi bázisunkon pedig 5 azaz 5 tank (FCM, t150 stb.). Az is3 jött velem foglalni, de amikor elkezdtük a foglalást, az ellenfél is berohant a bázisra, és úgy foglalták be, hogy közben kinyírták az 5 tankot, akik egyetlen egyszer nem resetelték a foglalást. GG Idiots

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30037) Fel válasza Eagle16 (#30035) üzenetére


Fel
addikt

2-5, ami szerintem azt jelenti, hogy e két szám közötti lesz majd a limit. Azaz lehet 2-3-4-5 is, ami majd biztosan a teszteken dől el. A 3-mal én már kiegyeznék, az 5-nek tényleg nincs értelme.

A nagy nerfelésre én is kíváncsi leszek.. A legutóbbi tier 7-8 javítási költség emelésnek semmi hatása sincs az tuti. Ráadásul a 8.2-ig szépen ki lehetett játszani egy kis vízbeugrálással*.. Alfa, vagy Dpm csökkentés lenne nekik a legjobb, de kérdéses, hogy merik-e, avagy nem..

*Érdekes, hogy mióta full javítási költség jár a vízberohadásért, azóta valahogy alábbhagyott a dolog.. :))

(#30038) Scheffer


Scheffer
tag

Egy kis toborzás. :)

Aktív tagokat keresünk az ESL csapatunkba.
Link a csapathoz: HUNS - Underdogs

Követelmények:
- 1800 körüli efficiency érték. (2,5 fölötti cap/def/spot pont felett az alternatív effit nézzük.)
- 60% körüli győzelmi arány. (Top tankokkal 70% körüli győzelmi arány, minimum 200 lejátszott csata.)
- 700+ átlagos tapasztalat csatánként. (Top tankokkal 1000 körüli átlagos tapasztalat, minimum 200 lejátszott csata.)
- 1500+ átlagos sebzés csatánként. (Tier 8 tankkal 1600+ átlagos sebzés/ Tier 10 tankkal 2200+ átlagos sebzés/ tier 8 artyval 2200+ átlagos sebzés)
- Lehetőségeidhez mérten maximális aktivitás.
- Minimális kezdőtőke. (4-5 millió kredit, esetleg 1-2K arany az új tankokra, legénység átképzésére, speciális kiegészítőkre, álcafestésre.)
- TS3 használata.

Akit érdekel, az privát üzenet formájában érdeklődhet ezen a fórumon, vagy akár a hivatalos EU fórumon is.

(#30039) Eagle16 válasza Fel (#30037) üzenetére


Eagle16
addikt

Én még most is látok sok ilyen öngyilkos SPG patkányt. Még Tier 5-ösök is belemennek a vízbe inkább...szánalom. AZ SPG limitnek 3-nak kéne lennie és akkor még azért sem sírhatnak hogy nem csinálhatnak patkány-platoont :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#30040) Fel válasza Eagle16 (#30039) üzenetére


Fel
addikt

A patch kiadása utáni pár napban láttam párat, és akkor elmosolyogtam magam játék közben, és a közös cseten is megdicsértem az illetőt :) Mostanában már nem találkoztam ilyennel. Bár gondolom egy-két szezonális madár azért még maradt, akik nem tudják mit csinálnak..

A 3-as limitre én is a platoon miatt gondoltam, meg azért már tényleg bőven elég lenne annyi. Jó lenne, ha így lenne.

[ Szerkesztve ]

(#30041) Arpee78


Arpee78
senior tag

Az új eff számolónál egy ideje két érték jelenik meg, melyik mi? Tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#30042) erikke17


erikke17
őstag

SU152-őn érdemes a top ágyút feltenni vagy nyugodt szívvel használható az alap trollgun is? Elég jól megy vele mert van tapasztalatom KV2-vel trollgunozok sokat.. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#30043) forras2


forras2
őstag

Ha valaki öngyilkos lesz, akkor valami szabályt megszeg? :U
Már csak azért kérdem, mert most az utóbbi csatámban nagyon előre mentem, keményfejű tankok jöttek velem szembe. Elindultam vissza fele, elég közel a parthoz mentem, mert ott nem láttak. Csak aztán ahol azt hittem hogy elférek, sajnos mégsem, így bele csúsztam a vízbe. És egyből írták, hogy a visszajátszást küldik a WG-nek az öngyilkosság miatt, így számíthatok büntetésre. :U

(#30044) Chris0321 válasza forras2 (#30043) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudtommal csak a teljes javítást kell fizetnie, semmi más büntetés nincs. Sajnos ma velem is előfordult egy ilyen, szintén túl közel volt a part széle és persze utána már nem lehet visszakapaszkodni.

(#30045) vhw válasza forras2 (#30043) üzenetére


vhw
addikt

Végülis shit happens...
De a többi játékos mit látott/láthatott abban a csatában?
Valaki jó megfontoltan előrerohan, majd mikor szembesül a kellemetlen eredménnyel, akkor "elveszik a csatában".
Én elhiszem, hogy van megcsúszás, meg elszámoltam magam... de ez csak egy öngyiloknak tűnt (megpróbálni kihasználni a fulladásos ingyen javítás trükköt, amit nem rég szedtek ki)
Szóval külső szemlélőnek nem volt valami fair play.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#30046) jimmy74 válasza forras2 (#30043) üzenetére


jimmy74
őstag

Ne hülyéskedjenek4Kérdem én hogy tudnák bebizonyitani a replay-en hogy sajátkezüleg :DDD vetettél véget magadon?

WoT:jimmbo

(#30047) KaLeun


KaLeun
senior tag

Délutáni bevásárlás levezetése kicsit túl jól sikerült, így most próbáltam "játszani"... A Bat. artymmal mindig megtalált vmi nagyokos, jellemzően narancs/piros kis hülyék és éppen a lilába átlépet öntelt okoskák. Valahogy mindig többet sebeztem, mint ők.. Ez nekem elég is volt, csak 1x szakadt el a cérnám.

Cila

(#30048) Dobi 562 válasza Fel (#30030) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az oldalankénti 8-as prém tankok számát is limitálhatnák. Amikor meglátom, hogy nálunk 6db 8-as prém van, abból az IS-6, Löwe és JT 8,8 camo festéses, akkor tudom hogy itt nagyon oda kell tenni magam, mert ezek használhatatlanok lesznek. Mostanság regeteg olyan FUN pléjerrel találkoztam akinek ott virít a garázsában több ilyen 8-as tank is 40%-nál kisebb győzelmi aránnyal, tehát a nyomorult még akadályozgatja is a csapatát. El nem tudom képzelni milyen lelkiviláguk lehet, mikor azért lépnek be egy csatába (egy tankkal amiért kemény pénzt fizettek ki) hogy tönkrecsessze a saját csapatát.

---------------------------------------------------------------------------------------
Tegnap Redshire:

M6 szakasz (2-en voltunk), 8-as top tankok. Nálunk mindenki felment a jobb oldali dombra (med, heavy, TD, mindenki, 1-2 heavy maradt középen), mi meg elmentünk védeni bal oldalra. Az ellennél meg volt 4 db tier 7-8 TD.

Jöttek az enemy scoutok, szépen leszedték őket a fiúk, az FCM 50T-nk öngyi akcióban megdeglett, mindegy is, a végére ez volt a felállás:
Nálunk életben: 2 M6, Jagdpanzer IV, IS, Hummel, Grille
Ellennél: a 4 TD + Grille

Egyszer csak elkezd minket basztatni a Jagdpanzer IV (1K csatás low bob), hogy fuckin heavies go attack. Mondom neki, hogy a Jagdpanther II minket figyel (így is volt). Erre már núboz az arty is, majd hátulról belém lőtt egyet... Mondom: "Why?" A válasz: "go to spot". Oké, mondom viszlát, kimentem a szikla mögül, abban a pillanatban lőtt ki a JP II.

A csata különben döntetlen lett. Megnéztem utána a csata utáni kiértékelést. A bunkók akik ugattak, belém lőttek, 1K sebzésig sem jutottak, 47% win ráta, stb... Ja, a Hummel aki meglőtt 42%-os győzelmi aránnyal játsza az M6-ot. De ha átül arty-ba, akkor ott már feljogosítva érzi magát az 51%-ával hogy büntesse a csapattársakat ha nem mennek neki spottolni. :C

(#30049) #21346560 válasza Dobi 562 (#30048) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én egyszerűen kilépek a garázsba ha ilyen idióták vannak, nem húzom már fel magam :)

(#30050) KL


KL
tag

Toborzó

[HHR-A] Hungarian Armored Hussar Regiment - Academy

A [-HHR-] Hungarian Armored Hussar Regiment toborzó-tréningelő klánja vagyunk.
Célunk, hogy olyan játékosokat képezzünk, akiket megfelelő felkészítés után az európai szintű főklánunkba csatlakoztathatunk, valamint a későbbiekben (elegendő létszámmal) velük vállvetve közösen harcoljunk. Főklánunk jelenleg az egyik legerősebb szövetség tagja a Clanwarban (SBP, JNA, EPIC, stb.): [link]

Szeretettel várunk tehetséges magyar játékosokat, akik a random csaták mellett többre vágynak, kellően aktívak tudnak lenni és az alábbiaknak meg tudnak felelni:

- 18. életévét betöltötte
- TeamSpeak 3 használata (mikrofon is kell)
- Legalább 1 db Tier 10 jármű vagy 1 db Tier 9 + 1 db Tier 8 arty (ha közel a megjelölt cél pl.: 1 tier 9-es akkor is van lehetőséged)
- gyakorló csatákon, tankszázadban és landing-en való részvétel (Clan War időpontban, általában fél nyolctól)

Toborzó: Matthiew78
Jelentkezni a hhra.recruiter@gmail.com-on, vagy a hivatalos WoT oldalon keresztül.

Klán oldala: [link]

Bemutatkozó film: [link]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.