Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Murder3 válasza krisss93 (#5948) üzenetére


Murder3
addikt

300 körüli lehet olyasmit találtam róla.

(#5952) #21346560 válasza GrooveHero (#5950) üzenetére


#21346560
törölt tag

Most legalább 1 percet elvettél az életemből :DDD

(#5953) GrooveHero válasza #21346560 (#5952) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ha nem ismerted a Panzer Generalt, akkor nem neked szólt. Főleg vhw-nal, talán fsb-nek, Paul-nak, meg még néháy embernek szól, akik a múltkor említették, hogy játszottak ilyennel is. Nem nyomtam pisztolyt a fejedhez amúgy sem:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5954) jahrn válasza Fel (#5937) üzenetére


jahrn
senior tag

Az AMX 13-105 letezo harcjarmu, gondolom ilyen VK28 szteroidokon jellegu lessz.
AMX 30 approved, bar azt meg a Desert Storm alatt is bevetettek szal ennyi erovel T-72/M-84 meg Challanger I is beleferne (ami egyebkent egy tuningolt Chieftain)... Ami fura h hol marad az M-60?

[ Szerkesztve ]

(#5955) bullseye válasza fsb1000 (#5945) üzenetére


bullseye
addikt

Vigyázz! Jár ebben a topikban valaki, aki lecsap az ilyen általánosságban anyázókra!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5956) Paul119 válasza GrooveHero (#5953) üzenetére


Paul119
addikt

ki fogom próbálni:) ez is nagyon jó game[link]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5957) krisss93 válasza Paul119 (#5956) üzenetére


krisss93
aktív tag

Tudom, hogy hülye kérdés ezek után, de ismeritek a Company of Heroest? :DDD

(#5958) fsb1000 válasza bullseye (#5955) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Már megtanultam a szokásos választ: akinek nem inge ne vegye magára.
Páran meg öltözködjenek már fel, de nagyon gyorsan!

(#5959) Paul119 válasza krisss93 (#5957) üzenetére


Paul119
addikt

hogy a viharba ne :D ,mondjuk heroes of world war 2 ben kicsit furcsának tartom hogy egy lánc leszakadása után ki ugrál az egész legénység a tigrisből :F

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5960) bullseye válasza fsb1000 (#5958) üzenetére


bullseye
addikt

Egy világ omlott össze bennem. Mi lesz a következő, belelősz abba, aki folyton akadályoz és beléd ütközik meg rád lő, hogy provokáljon? :DD

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5961) krisss93 válasza Paul119 (#5959) üzenetére


krisss93
aktív tag

Vissza akarják tenni :DD

(#5962) fsb1000 válasza bullseye (#5960) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet hiába ígérted, hogy figyelni fogsz. Nem sikerült.
A noobozo, okoskodó, másokat lebecsülő játékosokról a véleményem változatlan.
Csak a megjelenési formáját igazítottam a májsztrimhez. Hátha így érthetőbb.

(#5963) GrooveHero válasza Paul119 (#5959) üzenetére


GrooveHero
addikt

Sztem ez a Men Of War elődje.
A Company Of Heroes-nak meg most készül a második része, a keleti fronton fog játszódni

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5964) Paul119 válasza GrooveHero (#5963) üzenetére


Paul119
addikt

igen a men of war elődje :K

krisss93:áh csata közben nincs is jobb ötlet :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5965) Murder3


Murder3
addikt

azt tapasztajátok, hogy a kv-3 feltünően sokszor dobálja a maximum sebzéseket?

(#5966) GrooveHero válasza Murder3 (#5965) üzenetére


GrooveHero
addikt

Sztem nem csak a KV-3, hanem a KV-1S, és az IS is. Mostanság megfigyeltem, hogy olyan 480 körül kapok tőlük, ha eltalálnak. Régebben olyan 370 volt, vagy kicsit több, mostmeg majdnem 500-az húznak le. Vmi nem jó má megen :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5967) #21346560 válasza GrooveHero (#5966) üzenetére


#21346560
törölt tag

Orosz tankok nemdebár?! :DDD

(#5968) Murder3 válasza GrooveHero (#5966) üzenetére


Murder3
addikt

nálam a kv3 mindig is ezt csinálta..IS is de azzal nem sokat játszottam vagyis a kv3-al jóval többet is-t mindig csak dupláztam kb:D

de mert pl mostanság nem ritka, hogy 450 körül sebez zsinórba meg 400 felettieket one shotolom...

(#5969) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ezért sokat küzdöttem, de végre sikerült:

(#5970) Murder3 válasza krisss93 (#5948) üzenetére


Murder3
addikt

Sturmpanzer Bär

Main armament: 3505 mm KwK L/16.

ez nem is arty hanem assault gun vagyis egy derp TD lenne:D

(#5971) Dobi 562 válasza GrooveHero (#5950) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én játszottam a Panzer Corps-szal rengeteget, szintén csak ajánlani tudom! :K

A játék kiadójának van egyébként több jó stratégiai játéka is a 2. vh. témakörében: Slitherine Ltd.

(#5972) diegho


diegho
nagyúr

Ment fel egy újabb 7.4-es Patton replay is, akit érdekel, az érdekesség benne a 28 shot 28 hit.

[ Szerkesztve ]

(#5973) vhw válasza GrooveHero (#5953) üzenetére


vhw
addikt

Ismerem ezt a játékot, játszottam is vele egy kicsit. De valahogy nem az igazi... nem adja vissza azt az élményt mint a Pz general. Van benne persze egy pár olyan dolog, újítás ami tényleg jó és hiányzott az elődből, de ugyanakkor eltűntek olyanok is, amik hiányoznak.
(Pl; - a kis modelek bármilyen irányba is vezényelem őket, vagy támadják őket ugyanarra néznek, a régiben mindig a kívánt irányba fordultak ilyenkor)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5974) Tüzi válasza vhw (#5893) üzenetére

odabasz :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5975) Tüzi válasza jahrn (#5954) üzenetére

csodatank :D
Hol a leopárd 1-em?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5976) vhw


vhw
addikt

Na a tegnapi event hírére való nagy "érdeklődésre" tekintettel, csinált a WG egy savazási lehetőséget a hivatalos forumon, ahol be lehet pöttyögni, mit szeretnél a jövőben az ilyen eventeken (hogy ezután ezt figyelembe veszik-e vagy se...)
Szóval itt a link.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5977) Iron Funeral válasza Tüzi (#5975) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Tényleg ennyire hiányzik, hogy azt a szuper -up to- 70mm páncélját tier IV tankok átlőjék? Akkora célpont mint egy ház és még autolader sincs....

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5978) Tüzi válasza Iron Funeral (#5977) üzenetére

ezek elvek :D
Szerintem egy 1A3, vagy 1A4 tök jó lenne egy t8-as med tanknak (inkább a 4 :) ). Álá Is8, csak németben. Akinek van e50-e, az megkapná a Leo1A4-et. Oroszoknál is volt ilyen lépés, itt miért ne lehetne? 105ös ágyú, 70es sebesség... alapból beépített venti, meg vstabi. Szerintem tök jó lenne.

Sőt, ha már itt tartunk...
Ezek a wg-nél totál gyökerek. Meddig tartana csinálni egy-két éjjeles mapot? Jönnek lassan az infrás tankok, szerintem kva feeling lenne... Főleg, hogy már a Pantheren is volt infravörös rendszer... 1944-ben.
Így kapásból két legyet ütnének egy csapásra... ha nem hármat...

mod:
2.6m magas, nem mondanám, hogy akkora mint egy ház... fél méterrel alacsonyabb mint egy patton, 20-25el mint egy pershing.
Cserébe sokkal jobb lóerő/tömeg arány, az említett ágyú, stb.
Szvsz teljesen életképes tank lenne.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5979) bullseye válasza fsb1000 (#5962) üzenetére


bullseye
addikt

Igenis értettem. Egy szemét az, aki általánosít, és így leszól másokat valami tulajdonság alapján, kivéve ha Te teszed ezt, mert az ironikus módon pont az ő tulajdonságukra vonatkozik.

Ja, és gondolom a májsztrim kifejezés is hivatalosan vicces görbe tükör, főleg így 10. alkalom után.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5980) Paul119 válasza Iron Funeral (#5977) üzenetére


Paul119
addikt

m46 sincsen agyon páncélozva sőt..páncélja nincs is :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5981) Iron Funeral válasza Tüzi (#5978) üzenetére


Iron Funeral
őstag

IS-8=E-50, jelen állapotban hülyére lenne verve a Leo, arról nem beszélve, hogy masszív visszalépés az E-50hez képest a páncél hiánya miatt...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5982) vhw válasza Iron Funeral (#5981) üzenetére


vhw
addikt

Az E50en van páncél? Hol? Merthogy abban a ligában ahol játszik átlővi bármi, és mivel szép megtermett célpont el is lehet találni.
Kit érdekel, hogy nem lesz a Leo-n "páncél" ha úgy fog mozogni (ha nem jobban), mint egy T54?

(ez kb ugyanaz a kérdéskör, mint a VK28-nak több a páncélja, mint a T-50-2nek, na és? kit érdekel?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5983) Tüzi válasza Iron Funeral (#5981) üzenetére

Na, erről beszélek. Egy lapos sunyi fingot összeereszteni egy e50-el, ami szemből kapott lövésre leég mint a Reichstag, is8-hoz képest tényleg akkora mint egy ház, és szemből ugyanúgy akármi átlövi. Csak jó eséllyel elfüstölsz vagy minimum a motort (váltót) lövik el. Meg szerintem kicsit jobb az IS ágyúja, mint az E50-é.
Hidd el, hogy jó lenne az a Leo1A4...

(#5982) vhw :
Jobban kellene neki, mert 930as motor van benne, míg a T54-ben csak 630-as van :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5984) Scheffer válasza vhw (#5982) üzenetére


Scheffer
tag

Azért az esetek többségében top tank, és az ellenfelek tigrisek, IS-ek, szóval a fél csapatot gyakorlatilag HP veszteség nélkül le lehet vele amortizálni. A plusz páncélzat továbbá lehetővé teszi, hogy bármelyik másik közepes tankot kiszedhesd vele 1v1-ben, és ez szinte garantált, ha nem szól bele senki.

ESL kupán tier 9 1on1 bajnokságon anno az E-50-nek nem volt ellenfele, és ezt leginkább a páncélzatának köszönhette.

[ Szerkesztve ]

(#5985) Chris0321 válasza Tüzi (#5983) üzenetére


Chris0321
addikt

(#5986) vhw válasza Scheffer (#5984) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem azok a Tigrisek és IS-ek is át tudnak lőni. Ez a "bármelyik másik közepes tankot" csak akkor igaz, ha elkezdünk sniperkedőset játszani, ami egyértelműen az E50-nek kedvez, közelharcban meg semmit se ér a páncél (arra az 1-2 elvétett lövésre, lepattanóra szerintem nem lehet egy harcmodort építeni, nem lehet rá biztosan számítani)

ESL 1v1... nem tudom, én nem követtem figyelemmel ezeket sosem, lehet ott működött, 1v1-ben, de legtöbben nem így játszunk hanem randomban. És szerintem randomban (vagy akár CW-n is) többet jelent a kimagasló mozgékonyság és kompaktabb méret (akár jó ágyúval is megtoldva) mint az a kétes, csak bizonyos esetekben működő felső frontpáncél (mert ugye másról nem beszélhetünk 'páncél' címszó alatt az E50 esetében, máshol nincs neki)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5987) Scheffer válasza vhw (#5986) üzenetére


Scheffer
tag

Olyan játékosokról beszélünk, akik képesek, és háromszor elvétik a lövést zsinórban. Ilyen játékosok vezetik a low tier tankokat, de néha még a top tiereket is. Randomban BatChat-tel és Patton-nel meghőkölsz, ha szembejön két IS, viszont az E-50-nek ez két ingyen frag. BatChat-tel és Patton-nel kerülöd az 1v1 szituációkat, mert ha egy E-50-nel harcolsz, és akár egyetlen egyszer is lepattansz róla, akkor neked reszeltek.

Ez CW-n nem jön ki, de a német tankok az E-100-tól eltekintve sosem brillíroztak CW-ken. A tier 10-es E-50-es sem fogja megváltani a világot, de a Leo sem tudná, mert lenne helyette hasonló mozgékonysággal, de jobb páncélzattal rendelkező (T-62) és hasonló mozgékonysággal, de nagyobb tűzerővel rendelkező harckocsi (BatChat). Ha nem az E-50-et tennék tier 10-be, akkor nemcsak a CW-ken szívna a tulajdonosa, hanem random csatákban is.

[ Szerkesztve ]

(#5988) Paul119


Paul119
addikt

ez egy jó kör lett :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5989) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, ez mi a búbánatos fene? Tegnap még semmi ilyet nem irt ki... Ha igenre megyek ha nemre akkor is bejön rendesen a launcher :F
[Kép]

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5990) Paul119 válasza erikke17 (#5989) üzenetére


Paul119
addikt

nekem régen írta de nem kell vele törődni, menni fog rendesen

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5991) Iron Funeral válasza vhw (#5982) üzenetére


Iron Funeral
őstag

E-50 front elég jó tier IX medek ellen, nagyobb távolságokról a német 12.8cm-15cm is pattan, illetve markánsan jó a HE (arty) elleni védelme, a Leonak a legvastagabb pontokon is alig éri el a 70mm-t, ez azt jelenti, hogy egy tier V arty szerencsés lövéssel 900+ sebzést fog beakasztani amíg egy E-50-hez kell legalább egy S-51 kaliberű arty, de ha nem optimális szögben találja akkor nem fog átütést eredményezni annak sem. Természetesen nem atombiztos védelem a tier IX medek ellen sem a front armor de kategóriájában ez a legjobb a T-54-el karöltve. Meg kell említeni, hogy UFP illetve LFP ugyanolyan vastag az E-50 esetében.

Önmagában az, hogy hasonlóan mozogna a leo mint egy T-54 nem megváltás, mivel 1.5-2x akkora célpont mint a T-54 és aki játszott T-54el az tudja, hogy elég sokszor eltalálják a kis mérete ellenére is...

(#5992) Paul119: Én nekem olyan ominózus eset jutott eszembe, hogy Sand Riveren cikázok, egyszer csak kapok egy Object 261 lövést a tank elejére és meghalt mindenki a tankban pedig "csak" "semmitértő" 700 sebzést kapott be a tank maga :(

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5992) Paul119 válasza Iron Funeral (#5991) üzenetére


Paul119
addikt

én typenál tapasztalom ( méretre nagyon hasonlóak) hogy elég sűrűn akár 500m+ távolságról is telibe tudják lőni a tornyomat és pont a lövegemet 3ból 3x :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5993) Iron Funeral válasza Tüzi (#5983) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Amióta megvolt a patch egyszer sem gyulladtam ki E-szériás tankban, egyszer sikerült pirosra lőniük az E-75-ben a motort. Valóban erősebb a 122mm ágyú a játék összességére nézve de IS-8 ellen meglehetősen hatásos a 10.5cm ágyú, különösen messziről, rövid csetepatékat bonyolítva, hogy kijöjjön a kiváló aimtime előnye. Leo1 tökéletesen jó lenne golyófogónak, igazad van ;)

Az igazság ott van elásva amit a kolléga ír: "A tier 10-es E-50-es sem fogja megváltani a világot, de a Leo sem tudná, mert lenne helyette hasonló mozgékonysággal, de jobb páncélzattal rendelkező (T-62) és hasonló mozgékonysággal, de nagyobb tűzerővel rendelkező harckocsi (BatChat). Ha nem az E-50-et tennék tier 10-be, akkor nemcsak a CW-ken szívna a tulajdonosa, hanem random csatákban is."

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5994) Murder3 válasza Iron Funeral (#5981) üzenetére


Murder3
addikt

és miért nem lehetne pl 140-es páncéllal behozni?

(#5995) krisss93 válasza Murder3 (#5994) üzenetére


krisss93
aktív tag

Mert akkor adjanak a sima Tigrisnek is 200-at :P.

(#5996) Tüzi

Azért ne felejtsük el, hogy nem bádogdoboz minőségű az a 70mm.
1: rendesen döntött cucc...
2: azért a fémiparban jelentős változások történtek, és történnek most is.
A mostani 20mm-es acél simán megfelelhet egy akkori 40mm-nek...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5997) Paul119 válasza Tüzi (#5996) üzenetére


Paul119
addikt

pont ezt akartam írni hogy nem gagyibb minőségű orosz vagy amcsi páncélt kell figyelembe venni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5998) Tüzi válasza Paul119 (#5997) üzenetére

kérdés az, hogy ezt leprogramozzák-e...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5999) Paul119 válasza Tüzi (#5998) üzenetére


Paul119
addikt

szerintem túlságosan lusta a wg ahhoz:(
de van egy sanda érzésem hogy Rheinmetall L44 et vagy valamelyik variánsát viszont fogjuk látni

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6000) Tüzi válasza Paul119 (#5999) üzenetére

ha tear10-es lesz, talán... amúgy nem hinném... 105ös brit ágyú lesz.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.