Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) AlexWolf válasza Djuree (#41000) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ja, és ráadásul csak a kínai szerver indulásakor lehetett kapni. gondolom a sok burzsuj kis kínai ilyennel rohangál.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41002) #35692544 válasza AlexWolf (#40999) üzenetére


#35692544
törölt tag

vaze az majdnem egy havi fizetésem :U
ennyit akkor sem adnék érte ha 5x ennyit keresnék

(#41003) diegho válasza #35692544 (#40998) üzenetére


diegho
nagyúr

T30-at 2 szer egymás után pattintottam tigrissel, természetesen 155mm löveg volt rajta, mindezt úgy csináltam, hogy 100%-ig biztos voltam benne pattanni fog rólam, be is nyalta szegényem mindkettőt. A tigris egy nagyon jó tank, néha a T29 szintet súrolja, sőt jobban szeretek vele játszani, mint a T29-el.

(#41004) Atlantis válasza diegho (#41003) üzenetére


Atlantis
veterán

Hová tart ez a világ, ilyet írsz egy német tankról... :)

Megnéztem a videód, tényleg jó anyag, minőségével sincs semmi gond, de ez a szolid, informatikus-jellegű hang meglepett engem is. :) Várjuk a folytatást és előre is kösz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41005) Zeratul válasza diegho (#41003) üzenetére


Zeratul
addikt

Megosztod velünk a titkot?

(#41006) diegho válasza Zeratul (#41005) üzenetére


diegho
nagyúr

Sidescrape a lényege. A tigris legerősebb pontja a szoknya az oldalán, azt kell kihasználni.

(#41007) sith7 válasza diegho (#41003) üzenetére


sith7
nagyúr

sőt jobban szeretek vele játszani, mint a T29-el.
:Y
Ezt fejtsd ki bővebben lécci :R , mert megvolt mindkét tigris, de pont az amerikai vonal miatt /M6,T29/ adtam el őket, hogy azzal jobb lesz ... mondjuk az M6 -ra egy rossz szót nem lehet mondani, igaz a T29 a napokban kapta meg a 105 - ös ágyút, tehát az még véleményezés alatt van

Tigrisekkel úgy éreztem néha magam, mintha papírtankban ülnék ... most is úgy vagyok, ha tigrist látok, akkor örülök, mert 100% , hogy tudom sebezni

szerk.:
látom már megválaszoltad

[ Szerkesztve ]

(#41008) diegho


diegho
nagyúr

Nekem teljesen lényegtelen a tank páncélzata, nekem csak ágyú kell. A tigris ágyúja pedig egy álom. 7.26sec töltés 203pen 240dmg és pontos is. Kell ennél több?

(#41009) sith7 válasza diegho (#41008) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, és te melyiket preferálod ?
Sima, vagy a P ?

(#41010) #35692544 válasza diegho (#41006) üzenetére


#35692544
törölt tag

2db is3 úgy lőtte át az Sidescrape-be állva az oldalát, seaport a2-ben az adótorony betonkockájánál, hogy alig maradt 500 hp-m
este remélem már rajta lesz a hosszú 88-as de folyamatosan 8-as 9-es tier ellen pakolja

[ Szerkesztve ]

(#41011) KAMELOT válasza Cooper911 (#40988) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem szoktam idegeskedni szóval akkor jó lesz. Már le is jött mindjárt próbálom. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#41012) vendingo


vendingo
veterán

Asszem megszerettem a kv1-et :)
Egyedül lehoztam a csatát, pedig a végén voltak jó páran ellenem :)

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#41013) jano_77 válasza vendingo (#41012) üzenetére


jano_77
nagyúr

és lesz ez még jobb is hidd el, amikor a legénység eléri a 100%-ot. :K
gratula

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41014) wolfman


wolfman
veterán

Van a játékhoz valami nagyfelbontású textúra pakk vagy valami ami szebbé varázsolja?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41015) Djuree


Djuree
félisten

na 5k-ért lett egy nvidia kódom :C 7500 gold 1 hónap prem :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41016) Mcray válasza sith7 (#41009) üzenetére


Mcray
senior tag

Fjords pályán IS-3-mal volt tegnap egy fantasztikus csatám. Platoon társam Centurionnal nagyon sokat segített és amikor kellett, vándorolt a pályán, míg én lekötöttem egyedül az ellenséges fő erőket délen a halál kanyarban. Fogtam egy T32-t, két IS-3-mat, egy csak Gold-ot használó Pershinget, egy VK3601-et és egy vagy két KV-1S-t :DDD :DDD :DDD

Csata után csak egy dolog járt a fejemben. Jó-jó, de T32-vel nem 3000+ hanem 5000+ sebzést ki tudtam volna osztani abban a helyzetben.

Érdekesség: 2 tankjuk (IS-3 és Pershing) úgy fosztott meg a killtől, hogy vízbe haltak direkt...De egyik marhának sem jutott eszébe, hogy ollóba fogjanak és kivégezzenek... :C

Tegnapi stat:

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#41017) gagyenkov


gagyenkov
tag

Egy szép vereség! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41018) Mcray válasza wolfman (#41014) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen van. Vegyél elő egy 1996-es játékot pár órára, és utána Wotozzál. Le fog szakadni az arcod, olyan jól fog kinézni. Én minden nap ezt csinálom. Egy kis Jagged Alliance 2 (vagy Fallout 2) és utána WOT. ;)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#41019) Jolet


Jolet
őstag

ha nagyon lassan is, de fejlődök
http://www.noobmeter.com/player/eu/lunczgabo

azt vettem észre, hogy egyrészt kell kb. fél-egy óra, hogy letegyem a külvilágot és ráhangolódjak a játékra
másrészt pedig számomra nem túl szerencsés, ha váltogatom a különböző tankokat végig a játék alatt
tegnap például orosz heavy napot tartottam és egész jól sikerült ráhangolódnom az IS-re
az is érdekes, hogy az első nyerésig tartó kötelező körökben a 8 tankom közül mindig akad ami szopós 1-2, a többi szinte elsőre nyerőnek megy

ha kérhetem légyszi valaki foglalja össze, hogy kinek milyen képességeket adjunk a javításon kívül, hogy egyértelmű legyen mindenki számára
köszönöm

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41020) KAMELOT


KAMELOT
titán

Második csatában szembe állok a tankal tisztán látom 3x belélövök és 100%-os a tank. Mindjárt bugos is a játék. :DDD Telibe lőttem 3x aztán semmi.
Másik meg saját csapattársam szétlő. Milyen játék ez? :DDD Egyáltalán itt mi az értelme ennek!

(#41023) diegho: tudom miről szól a játék. Biztos nem arról, hogy saját csapattársunkat lőjük szét és nem is arról, hogy be van célozva a tank 3x telibe lövöm és semmi baja.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#41021) Jolet válasza Djuree (#41015) üzenetére


Jolet
őstag

ilyet szerezhetnél nekem is :-) vagy áruld el hol találtad...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41022) Djuree válasza Jolet (#41021) üzenetére


Djuree
félisten

aprók között ;)

KAMELOT: nem mindegy hol lövöd ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41023) diegho válasza KAMELOT (#41020) üzenetére


diegho
nagyúr

Máris meg kéne tanulni miről is szól a játék. Olvass utána, ez nem counter-strike.

(#41024) Djuree


Djuree
félisten

kell-e vkinek invite kód új acchoz? 2500 goldost ad.
ide írjon akinek kell, ne pü-t!
az első emberke kapja!
csak új accnál működik!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41025) diegho válasza Djuree (#41024) üzenetére


diegho
nagyúr

Haverom most akarja kezdeni, ha odaadod, elfogadom. Ha valakinek van esetleg másik, az is jöhet.

(#41026) jano_77 válasza Djuree (#41015) üzenetére


jano_77
nagyúr

honnan szedted? én is vevő lennék egyre!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41027) Djuree válasza diegho (#41025) üzenetére


Djuree
félisten

megy pü :K

jano_77: aprók. pc játékok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41028) Bingisz válasza jano_77 (#41026) üzenetére


Bingisz
addikt

Nvidia promóció. A frissen vásárolt gtx660 vagy jobb kártyához jár kód, 1 hónap prémmel + 7500 golddal.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41029) Zeratul válasza Jolet (#41019) üzenetére


Zeratul
addikt

Ezzel hasonlóan vagyok én is. Kell pár bemelegítő kör amíg felveszem a ritmust és ha váltogatom a különböző stílusban játszandó tankokat "mert hát le kell szorzózni mind" akkor sokkal rosszabb eredményt érek el mintha csak ugyanazt vagy hasonlókat játszanék.

(#41030) KAMELOT


KAMELOT
titán

Érdekes ez. Bent állok a fák között aztán szétlőnek. Csak honnét lát?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#41031) jano_77 válasza Djuree (#41027) üzenetére


jano_77
nagyúr

nagyon úgy tűnik, hogy az volt az utolsó, mert már nem látni többet :(

(#41028) Bingisz: erről tudok, hallottam róla, de ezért nem akarok VGA-t venni...nem rég vettem csak épp ATI-t :B Nekem csak a kód kellene, ha olyan vett volna nVidia kártyát, aki nem játszik a WoT-al.

(#41030) KAMELOT: még nagyon sok ilyen és hasonló kérdésed lesz így a játék elején, kezdetén. :K De ne add fel!!!! :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41032) Djuree válasza jano_77 (#41031) üzenetére


Djuree
félisten

ebay-en is van biztos dögivel. szét kell nézni. de lesz is még biztos itt ph-n is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41033) Pttypang válasza KAMELOT (#41030) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha kicsit belegondolsz, akkor normális, hogy megláthatnak ha mozogsz. Valamint a lepattanó lövések se ritkák :)

Everybody lies.

(#41034) Bingisz válasza jano_77 (#41031) üzenetére


Bingisz
addikt

Atit vettem én is, szóval én a kapott Tomb Raider, és Bioshock kódokat szeretném elcserélni. Az a gond, hogy az nvidia akcióban még nincsenek kiírva a magyar forgalmazók, addig meg nem igazán lesz sok kód..

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41035) diegho válasza KAMELOT (#41020) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak mondom, hogy akár háromszázmilliárd lövést is leadhatsz egy tankra úgy, hogy semmi baja nem lesz... sőt ennél akár sokkal többet is lőhetsz.

(#41036) Jolet válasza Djuree (#41032) üzenetére


Jolet
őstag

pár napja már agyalok, milyen csomagot vegyek 20 ejró körül, de eddig a nem túl megnyerő 5500 goldos a befutó
szükségem lenne garázs és barakk bővítésre is a prémen kívül
valami más ötlet?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41037) KAMELOT válasza Pttypang (#41033) üzenetére


KAMELOT
titán

Jóvan már játszottam pár csatát. Már tudom a dolgokat. Azért köszi mindenkinek az infókat.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#41038) jano_77 válasza Bingisz (#41028) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól olvasom, hogy ezek a kódok csak új regisztrálóknak lesznek, már WoT-osoknak nem használhatóak fel? :F :U

(#41039) AlexWolf: de úgy rémlik, hogy korábban azt olvastam, hogy kétféle kód lesz: egy invite és egy a már jelenleg is regisztráltaknak és mást-mást fog adni a kód kinek-kinek!? Meg hát Djuree is olyat szerzett, ami nem invite kód gondolom én!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41039) AlexWolf válasza KAMELOT (#41037) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ha nem vagyok indiszkrét, akkor kb hány csatát toltál?

(#41038) jano_77: Az invite kódok természete már csak ilyen. Azokat csak friss júzerek tudják felhasználni.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41040) #35692544 válasza Bingisz (#41028) üzenetére


#35692544
törölt tag

hol lehet megnézni hogy melyik boltban és milyen kártyákhoz adják?
a 660 nem túl olcsó 70k környékén van

(#41041) Bingisz válasza jano_77 (#41038) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor Djurre, hogy haszálná?
Két részből állnak az ilyen promóciók. Az egyik kódot használhatják régi felhasználók (7500gold+1hónap prém), a másik a friss felhasználóknál működik ami itt asszem 2500 gold.

Amúgy erről az egészről van cikk a PH!-n, ahol minden le van írva részletesen, csak nem tudok linkelni mobilról, de talán valaki megteszi helyettem.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41042) sith7 válasza Mcray (#41016) üzenetére


sith7
nagyúr

nice work :C

(#41043) AlexWolf válasza jano_77 (#41038) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ph-n így van leírva
A megvásárolt GeForce-okhoz a promóció két részre van osztva. Ha az adott termék GeForce GTX 660 vagy jobb, akkor a felhasználó 7500 aranyat kap a World of Tanks című játékban egy hónapos prémium hozzáférés mellé. Ha bárki a vásárlás után használja először a játékot, akkor további 2500 arany a jutalom.

ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy ha már WoT-ozol akkor kapsz 7500 goldot+1 hó prémiumot. Ha viszont még sosem wotoztál előtte (vagyis új accra) ez a kód 10000 aranyat +1 hónap prémet jelent.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41044) jano_77 válasza AlexWolf (#41043) üzenetére


jano_77
nagyúr

köszönöm....ezt olvashattam én is korábban. :R
Most már csak egy ilyen kódot kell keríteni. :B
Sajnos itthon szerintem még nem adnak ilyen kódot a kártyákhoz, mert most beszéltem egy gtx660-at eladó sráccal és nem kapott hozzá. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41045) AlexWolf válasza jano_77 (#41044) üzenetére


AlexWolf
senior tag

mivel ez a dolog nincs olyan régen úgy hiszem, hogy a később mo-ra érkező dobozokban lesz ilyen kód. gondolom előbb a régebbi készleteket adják el, amikben még nincs ilyen kód.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41046) vhw válasza AlexWolf (#41001) üzenetére


vhw
addikt

Azt pletykálják róla, hogy épp ezért rendszeresen előfordul, hogy a saját csapat még ott a kezdőn leTK-zza az ilyen type-okat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41047) Enzolord


Enzolord
addikt

Valaki tudja, hogy mikorra várható a T50-2 lecserélése?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41048) jano_77 válasza AlexWolf (#41045) üzenetére


jano_77
nagyúr

értem, valszeg úgy van, ahogy mondod.

meg tudná nézni nekem vki - vagy emlékezetből is jó -, hogy mennyi aranyba kerül most 3 napos prémium előfizu?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41049) Jolet


Jolet
őstag

tessék, bár ez több, mint amennyiért a kolléga vette

http://www.ebay.de/itm/World-of-Tanks-Premium-Code-1-Monat-7500-Gold-/251232803155?pt=DE_PC_Videospiele&hash=item3a7ea45953&_uhb=1#ht_533wt_907

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41050) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A játék sérülésmodelljének kialakítása során az eredeti jármű belső felépítését vették alapul vagy néhány helyen azért akad eltérés?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.