Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Atlantis válasza Dobi 562 (#4498) üzenetére


Atlantis
veterán

Megpróbálom majd, kösz. Kénytelen leszek megbarátkozni vele, kell az egér. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4502) Remus389 válasza Dobi 562 (#4498) üzenetére


Remus389
veterán

én is kedvelem az Aladárt, nem olyan rossz tank, tényleg ki kell használni hogy viszonylag gyors, megkerülni az ellent és oldalba vagy farba lőni, persze a kicsiket lehet szemből is

azt hittem a Porsche Tigris után nehezen fogom megszeretni, de kellemes csalódás volt

ez legalább nem vánszorog hanem halad, oda tudsz gyorsan érni ahol kellesz(pl megvédeni a bázist ha kell) és ahhoz képest elég erős

szerintem élvezetes tank :)

ha ráérez az ember sorra csinálja a 3-4 killes köröket, csak rá kell érezni

egyedül az IS 3/4/7-eket nem bírom azokkal nehezen bánik el a VK főleg ha szemben vannak, a lánctalpukat lövöm azért az IS3-ast nagynehezen le lehet győzni, főleg ha megkerülöd

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4503) Mcray válasza Remus389 (#4502) üzenetére


Mcray
senior tag

IS-3-mat nagyon könnyen meg lehet ölni szemből az Aladárral (és bármi mással is), ha az elején az ék hegyére vagy az alá adsz le lövéseket. 1200 eff ratinges Aladárok sokszor megesznek ha IS-3-mal vagyok...Nekem ők a mumusaim, mint ahogy sima IS-sel meg mindig Object704-ekkel akadtam össze...1 lövés voltam nekik rendszerint...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4504) psycroptic


psycroptic
őstag

Ti az aladárt a 88-as vagy a 105-ös csővel használjátok?

PSNID: Tomy83PS

(#4505) Dobi 562 válasza psycroptic (#4504) üzenetére


Dobi 562
addikt

105-ös.

(#4502) Remusz911 : ahogy Mcray kollega is írja: IS-3 szemből átlőhető könnyedén.

(#4506) Remus389 válasza Mcray (#4503) üzenetére


Remus389
veterán

én alapból a haspáncélra lövök ha tehetem(szinte minden tanknak a gyenge pontja), csak ugye elég alacsony az is3 illetve messziről nem olyan könnyű eltalálni a csúcsát se vagy az alját, eddig az jobban bevált ha az oldalát

a Löwét pl meglepően könnyen elintézem a VK-val(persze lehet azért mert noobok nyomulnak vele), az IS3 meg a type-ok amik engem el szoktak intézni(na hát az IS7, IS4-ről ne is beszéljünk, azoktól ha tehetem menekülök, ráhagyom a Ferdikre :D )

nemsokára eladom az Aladárt és arra gondolok, nem a Bélával folytatom(nem tetszenek a lomha tankok), hanem az orosz IS-t veszem(KV1S-nél hagytam abba az orosz vonalat)

az IS manapság milyen? mert nem tűnik nagy számnak

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4507) Tüzi válasza sutyi^ (#4497) üzenetére

kupoláról 4/4 pattant a 105ös... :W

(#4500) CptMisi
há' 150 méterről nem vagy egy sniper a 105össel. 4et lőttem a kupolára, mind pattant, 3at lőttem a videós weakspotra, 2-t meg a hasára, amikor billent át felettem. Mindegyik pattant.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4508) KaYaK válasza Dobi 562 (#4498) üzenetére


KaYaK
tag

Sztem nem is reális. Már abból a szempontból gondolom, hogy miért nem csak azt az eredményt mutatja amelyik tankkal mész a körben?

Pl mész nehéz tankkal csatába amelyikkel sokkal jobb az eff érték - win/lose arányod mint pl tegyük fel az m3lee-vel. És besorol egy alacsonyabb kategóriába vagy épp fordítva!?

Véleményem szerint ne az addig elért rossz ill. valakinek jó eredmény alapján mondja meg az WG, hogy milyen játékos vagy.

élni és élni hagyni...

(#4509) CptMisi válasza Tüzi (#4507) üzenetére


CptMisi
őstag

Rendben. :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4510) Dobi 562


Dobi 562
addikt

KV-2 107-es löveggel majdnem kicsinált. Az összes találata átütött szemből. Gold ammo lehetett?

(#4508) KaYaK: Nem a WG mondja meg milyen játékos vagy, az eff csak egy képlet. Nem tudom az MM vizsgálja-e mikor milyen játékosokkal rak össze.

[ Szerkesztve ]

(#4511) Tüzi válasza Dobi 562 (#4510) üzenetére

tegnap együtt mentünk LakeVille-n :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4512) tank1 válasza CptMisi (#4500) üzenetére


tank1
tag

Tehát ezen videó alapján a t110 nem jó tank?
Próbáld a látottakat végrehajtani a csatatéren is. ;)

(#4513) CptMisi válasza tank1 (#4512) üzenetére


CptMisi
őstag

Mikor írtam, hogy nem jó? Arra válaszoltam, hogy átlőhetetlen szemét szar op tank. Azért mert nem tudja átlőni. A videó meg azt hiszem jól mutatja, hogy azért nem olyan hűde nagy mutatvány átlőni. :U
Itt van olyan is, aki elolvassa, amit más ír? Vagy ennyire jók vagytok szövegértésből? Esetleg csak kötekedni szeretnétek?

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4514) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ha vkit érdekel egy 10 killes e75 kör, ahol a végén 1v3 (is3 full hp, tiger, amx90) voltam 100 hp-val és nyertem, akkor szívesen felteszem a replayt

- no es importante -

(#4515) Paul119 válasza tank1 (#4512) üzenetére


Paul119
addikt

jó vas az :K , ha szembe vannak riszálod az elejét akkor még a gold ammot is szereti le dobni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4516) Timyyy válasza Sixkiller6 (#4514) üzenetére


Timyyy
őstag

Remélem költői kérdés volt :U persze hogy jöhet. :)

(#4517) diegho válasza Cooper911 (#4492) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért, mert eddig egyetlen emberrel találkoztam a játékban, akivel 100%-ig együtt tudok működni és nem kell 10 másodpercenként mondani, hogy mit csináljon és minden helyzetben azt teszi, amit én is tennék. Ha 1 év alatt 1 ilyent találtam, akkor a másik 10-et mikorra fogom megtalálni? Jelenleg 2 olyan játékost sem ismerek, akiket nem kell irányítani állandóan, ha pedig irányítani kell, akkor nem tudok a saját játékomra maximálisan odafigyelni.

(#4518) Sixkiller6 válasza Timyyy (#4516) üzenetére


Sixkiller6
őstag

íme:
[link]

tény, hogy mindenki csőre állt meg mázlim volt, de jó döntéseim voltak, hogy mikor forduljak vissza, mikor menjek át a másik oldalra.
2200 körüli xp és 80k körülöi kredit járt érte.

- no es importante -

(#4519) tank1 válasza Tüzi (#4487) üzenetére


tank1
tag

1070 a lőszerköltsége a 128-as ágyúnak. A 105-ös ágyúval vicc az e75. Általában a gyenge motor is jellemzi a 105-ös ágyúval szerelt példányokat. Nem egyszerű az élet ilyen tankban. :D

#4513: A gyakorlatban nem könnyű szemből meglőni. Ez a tapasztalatom. Ezen nem változtat az, hogy ilyen videókon próbálják az embert győzködni, hogy mennyire lőhető, még gagyi ágyúval is.

#4510: Ha mind átment, akkor gyanús, hogy gold ammo volt. Valamelyik nap 250 méterről ötből ötször lőtte át az e100 tornyát szemből egy t110. Ez is gyanús. :)

[ Szerkesztve ]

(#4520) Iron Funeral válasza Dobi 562 (#4510) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jó lenne ha használnál damage panel modot, abból könnyen meg lehetne állapítani, hogy HE vagy AP(APCR) lőszert használt, de szerintem HE lesz mivel papíron lehetetlen átlőnie a homlokpáncélt illetve a tornyot is 1000-ből egyszer kellene neki.

(#4500) CptMisi: Ezzel csak az a baj, hogy akinek van fél esze (meg annál kevesebb) az nem fogja hagyni, hogy ezt a pontot lődd, ami meg viszonylag normálisan lőhető az meg nagyon sokszor pattog. Remek példa erre az E-100 15cm ágyúja, akkora a célkereszt amikor a hasát lövöd, hogy benne van a homlokpáncélja is, a kupolát meg sokszor nem lövi át erőből az ágyú, pláne ha a terepviszonyok miatt nem -| ilyen a becsapódási szög a kupolán.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4521) CptMisi válasza tank1 (#4519) üzenetére


CptMisi
őstag

Szerintem semmivel sem nehezebb meglőni a T110 alját, mint az E100-ét. :U Tapasztalatom mindkét oldalról, T110-zel és ellen.

r1E3S3E7T: Mert egy jó Maus-os nem fordítja szögbe a tankot és a tornyot is? Azt 200méterről mivel lövöd át? De E100 alját is ugyanúgy el lehet rejteni (több kevesebb sikerrel). Gondolom E100-zal te sem úgy állsz, hogy direkt a legkönnyebben át tudjanak lőni...
Azzal a 105össel 150méterről egy beforgatott maust, esetleg egy Hull down IS7-et átlőne? Vagy esetleg egy E100at, ami ügyesen jó szögben kitolat egy sarkon? Ha valaki tud játszani, az nyilván próbálja megnehezíteni, hogy átlőjék, de ez minden tankkal így van. Át lehet lőni? Át. Lehet róla pattani? Igen, de melyik tankról nem? Amikor T30 volt, akkor is tudtak sírni az emberek, hogy persze mert milyen toronypáncélja van (az is nagyon acélos volt ám). Sírni mindig lehet...Most csökkentik a T110 tűzgyorsaságát, de ettől még aki rossz helyen lövi, az nem fogja átütni, akkor majd megint sírnak, ezért megint nerfelik? :U

Részemről ennyi, ha úgy jobban tetszik neki, akkor nem lehet átlőni.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4522) Iron Funeral válasza CptMisi (#4521) üzenetére


Iron Funeral
őstag

E-100 hasa akkora mint a T110 UFP+LFP együtt, ne már, hogy ne legyen könnyebb meglőni :U
Arról nem is beszélve, hogy a két gun között van 34mm pen. különbség, a pontosságról és aimtimeról nem is beszélve.

(#4523) Dobi 562: Én már nem emlékszem, hogy honnan való az enyém, de szerintem virkir packjában van ilyen panelmod.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4523) Dobi 562 válasza Sixkiller6 (#4518) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nagyon szép! A vége rohadt izgalmas volt, 147HP-n voltál és kaptál még jó pár lövést... Gondolom dolgozott az adrenalin. :)

(#4520) r1E3S3E7T: Lehet, hogy kipróbálok valami damage panel mod-ot. Ti milyet használtok?

(#4524) CptMisi válasza Iron Funeral (#4522) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem E100 T110 ellen volt a téma, hanem E75 shitgunnal e100 illetve T110 ellen. Persze, hogy nagyobb, de E100-zal ki tudsz úgy és olyan szögben tolatni egy sarkon, hogy nem vagy csak nehezen tudnak átlőni.

Máshogy kell vele játszani, de mindkettővel (minden tankkal) arra kell törekedni, hogy nehezebben lőhessenek át. De egyikkel sem tudsz úgy beállni, hogy ne lehessen átlőni, mindössze megnehezítheted. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4525) tank1 válasza Iron Funeral (#4522) üzenetére


tank1
tag

Tovább súlyosbítja a helyzetet, hogy jóval lassabban töltődik az ágyú és csigatempóra képes a tank.

#4524: Azért ennyi hendikep már sok, ennek kompenzálására már szuper játékosnak kell lenni. Ezért porosodik nálam a garázsban, míg meg nem unom és féláron pénzzé nem teszem. Persze sokkal jobban érzem magam így, hogy tudom, ms-1 lazán átlövi a konkurenciát...

(#4526) Iron Funeral válasza CptMisi (#4524) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért egy beforgatott nem éppen a sebezhetetlen kategória az új 120-122mm ágyúknak, ehhez társul az, ha be van forgatva a torony akkor a Maus nem fog tudni visszalőni! Megemlíteném, hogy a Maus a LEGLASSABB és LEGNAGYOBB célpont, közvetlen utána jön az E-100. A beforgatott E-100 torony ugyan egész normálisan pattog de az LFP olyan mintha ott sem lenne... 270 penetrationt nem tudsz lepattintani vele (260-at sem, hozzátenném) anélkül, hogy az oldala ne válna sebezhetővé. ami azt illeti a T110 hull>E-100 hull beforgatva.

De, hogy kiemeljük a tényeket:
T110 -> legerősebb gun+imba mobilitás(16.27LE/T)+front armor nagyon jó, kis méretű weakspotokkal+ok/cool végsebesség+kupolát nem mindig lehet átlőni
IS-7 -> legjobb front hull+dmg/pen nagyon erős kombinációja+megint csak nagyon mobilis(15.39LE/T) +retard-type sidearmor+cool végsebesség+a "kupola" nem mindig sebződik
E-100 -> leggyengébb front hull az LFP miatt+rendőrsziréna 0 armoros rész+nagy célpont+15cm L/fail+masszív gyenge mobilitás ( 9.3LE/T)+ok végsebesség
Maus -> beforgatva "ok", cserébe nem tud visszalőni+nincs kupola+legnagyobb célpont+masszív gyenge mobilitás (9.25LE/T)+ratyi végsebesség

IS-4 meg AMX50B szerintem megfelelően ki van egyensúlyozva, mindkét tanknak van előnye, hátránya amit ki lehet használni akár vele akár ellene.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4527) csaabz


csaabz
őstag

Patch-ről tud valaki valamit? :F

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4528) CptMisi válasza tank1 (#4525) üzenetére


CptMisi
őstag

Én például élvezem a játékot E100-zal, és nyilván nem egyszerű egy T110, vagy akármelyik T10 ellen harcolni. Azért a lassú töltés és a rossz átütés mellet a 150mm-es ágyúnál azért illene számba venni a közel kétszer akkora sebzést. Én nem érzem, hogy a T110 OP lenne, ugyanúgy megvannak a maga gyengéi. Gondolom neked nincs, hogy ennyire szeretnéd, hogy gyengítsék. Mondjuk személy szerint nem tartok op-nak olyan tankokat, amik nekem nincsenek, vagy nem játszottam még velük (kivétel ez alól a T95 és a T2 német tank). Gondolom azért amikor T30 volt, akkor nem panaszkodott senki, akinek E100-a volt, hogy egy T4 tank átlövi oldalról, T6-tól meg már szemből is. :U

Mindegy, ez személyes vélemény, tiszteletben tartom a ti véleményeteket, függetlenül attól, hogy egyetértek -e vele.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4529) jahrn válasza csaabz (#4527) üzenetére


jahrn
senior tag

Allitolag az orosz forumon megy az anyazas ezerrel amiota kijott az uj peccs, szal lehet h WG nem is siet annyira h US+EU szerver is megkapja.

(#4530) Mcray válasza jahrn (#4529) üzenetére


Mcray
senior tag

Már az EU's szerveren sem akarják... :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4531) jahrn válasza Mcray (#4530) üzenetére


jahrn
senior tag

A francia tankokkal szembeni orosz ellenkezest erthetonek tartom, nem igazan passzol az o jateksilusukhoz. De ezeket ettol fuggetlenul megkaphatnank mar.

Illetve az uj gamemodok is problemasak az egybites playerek meg a szar MM miatt. Hatalmas poen lehet ha vki T95-el egyeduli topdog assault modban tamadokent. Plane mondjuk Campinovkan

(#4533) Remusz911 a Power Creep miatt mindig az aktualisan legujabb tank a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#4532) tank1 válasza CptMisi (#4528) üzenetére


tank1
tag

Azt hol írtam, hogy szeretném hogy gyengítsék? Csupán jeleztem, nem egyszerű az általam használt tankokkal a szemből történő sebzése. A 150-es ágyút nem használom, bár valóban durva a sebzése, csak nem üti át azt, aki szemben jön. Ez az egy gond van vele. :)

#4531: Pláne ha a védő oldalán van három-négy tier8 arty. Szegény t95.

[ Szerkesztve ]

(#4533) Remus389 válasza Iron Funeral (#4526) üzenetére


Remus389
veterán

tehát akkor melyik a legjobb?

az IS7 és a T110?

eredetileg a Maus-ra hajtottam, de rájöttem nem jön be ez a mozgó bunker dolog

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4534) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ehhez hasonlóval még találkoztam. Kissé meg is lepődtem rajta. :C

magyarsrac

(#4535) Iron Funeral válasza Remus389 (#4533) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem mindkettőre ráférne egy "arrow in the knee", igen.
Maust biztos nem ajánlanám senkinek, csak azoknak akik birka türelműek. E-100 javarészt szopik tier X tankok ellen bár szerintem AMX50B-re kivételesen counter, IS-4 is ölhető városi mapokon, a többi meg azon múlik, hogy chuck norris hogy gondolja.

szerintem az IS-7 meg a T110 hasonló, de a T110-ig könnyebb eljutni/hasonlóak a tankok.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4536) Timyyy válasza Sixkiller6 (#4518) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi, főleg azokról a tankokról szeretek sok replay-t nézni amit most grindelek. Az E-75 pont ilyen. :)

(#4537) Burgonya1 válasza Remus389 (#4533) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

CW-re mindenképp ezek a legjobbak, randomba szerintem a T110 a legélvezetesebb. CW-re nem is nagyon viszünk mást csak IS-7 T110 meg esetleg IS-4 kombót az arty mellé.

(#4538) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ilyet se láttam , még , hogy egy Pershing hasonló ágyút rakott volna fel. Szerencsére nyertünk , de nem rajta múlott a dolog.

.

Más .: Végre arany tank lett az Amx1390-em és még mindíg nincs meg az Ász vele . Aki már elérte beszámolhatna mi kell hozzá

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4539) KaLeun


KaLeun
senior tag

A T110 tornyán ott az a "kicsiny" kupola ami már közepes távolságból is jó hatásfokkal lőnek , közelharcban meg egy hatalmas weakspot. Ezt csak a retardáltak nem tudják szarrá lőni...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#4540) Iron Funeral válasza KaLeun (#4539) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Meg a retardáltak retardált ágyúi amik lepattognak róla közvetlen közelről ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4541) Paul119 válasza Iron Funeral (#4540) üzenetére


Paul119
addikt

hajaj, hányszor pattantam a hasáról,bár a kupoláról könnyebb pattanni,érdekes :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4542) -vitya-


-vitya-
őstag

ma lennék, korán, 3tól kb, lesz valaki mumble-n, hogy ne egyedül toljam? ;-)

-=Витя=-

(#4543) Paul119 válasza -vitya- (#4542) üzenetére


Paul119
addikt

nem.. mehetsz one man armynak.. :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4544) -vitya- válasza Paul119 (#4543) üzenetére


-vitya-
őstag

no para, megyek úgy is, akkor mindig jóval több sebzés jut nekem :P
(kicsit alacsonyabb győzelmi eséllyel... persze)

[sajnos a héten lehet többször nem fogok ráérni, főleg nőkkel kell foglalkoznom...]

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#4545) krisss93 válasza -vitya- (#4544) üzenetére


krisss93
aktív tag

Te szegény :DDD

(#4546) Paul119 válasza -vitya- (#4544) üzenetére


Paul119
addikt

na egy csaj már nem is elég? ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4547) Joe.36


Joe.36
addikt

Nekem van E-100 am, de nem szeretem, szerintem ha németek valójában legyártották volna ezt a tankot nem lehetne szemből az alvázánál szétlőni simán. sajnos...
Nekem az IS7 és az AMX 50B a kedvencem, az IS7 nek jó az ágyúja, a sebessége, nagyon sokat kibír, sok lövedék lepattan róla, volt hogy a csata végére 37 találatot kaptam randomban.
IS7 viszünk CW re is.
AMX 50B meg máshogy jó, ez a titka, megfelelő helyen és időben nagyon jól lehet vele gonoszkodni, de könnyen szétlövik, de a leggyorsabb tier X tank.
Amcsi tankom nincsen, de szerintem az amcsi tier X nagyon jó tankok.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4548) Jamboo529 válasza -vitya- (#4544) üzenetére


Jamboo529
senior tag

főleg nőkkel?

De azért akad közte pár pasi is? :D

(#4549) -vitya- válasza Jamboo529 (#4548) üzenetére


-vitya-
őstag

a tankokról beszéljetek, mert kidobnak benneteket innen :P

ja, persze, hogy vannak pasik is, miért te kivel mész el sörözni esténként? :P

-=Витя=-

(#4550) Iron Funeral válasza Joe.36 (#4547) üzenetére


Iron Funeral
őstag

E-100 hull létezett, a britek gyűjtötték be majd a háború után lebontották. 200mm volt mind a haspáncél mind a homlokpáncél, csak a döntés volt gyengébb a hasán (50° a 60° helyett). Ez jelenleg 150mm, bár a test1 szerveren még fantasztikus 140mm volt :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.