Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Drenadar válasza virkir (#4250) üzenetére


Drenadar
veterán

jó, igazából nem a nagy kártérítést szeretném, hanem így igazságtalan a rendszer...
mondjuk bejelölhettem volna hogy unfair play, de inkább gyorsan kiléptem.
és persze pont egy ilyen meccs lett beduplázva...

(#4252) fsb1000 válasza fsb1000 (#4243) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Noobozzatok le... moron, vagy amit akartok... user error volt a tegnapi ROF anomália!!

Kifogyott a kévé! Az segített 0,6 seccet. Valahonnan volt 5 kávé a legénységnek én meg rajta hagytam. Mikor láttam szívja le a goldot is, akkor leszedtem... de nem számoltamn a ROF hatással. (meg el is felejtettem, mert mentem közben pár kört más tankkal)

(#4253) virkir válasza crus90 (#4249) üzenetére


virkir
veterán

Ugyan úgy mint a platoon létre kell hozni egy tankszázadot.
A századok tier limitesek Junior T4-es tank, Medium T6-os tank, Champion T8-as tank és az Absolute amibe bármit vihetsz.
Ezen felül limitálva vannak tanktípusonként is a szintek tehát pl T4-es századba nem vihetsz arty-ból csak 2-3-ast.
Ezen felül minden századnak van egy össz pontszáma, kivéve az absolute-ot ami meghatározza összesen mennyi tank fér be. Például a medium-ba 60 pont a maximum azaz vihetsz 10 db T6-os tankot.
Vannak még finomságok mert nem mindegy az összeállítás sem ha eredményesek is akartok lenni minden századnak megvannak a favorit típusai.

fsb1000
:D
Örül a WG.
Nyugtasson meg, hogy régebben én a gold ammo-val jártam így amikor még CW-re jártam és egyszer töltöttem a GWTiger-be pár darabot.
Utána jó pár kör után vettem csak észre, hogy randomba ösztönösen nyomkodtam a resuply-t aztán az a hüjje meg szedte le a kevéske aranyamat.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4254) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

bocsánat meg volt hülyülve a forum, nem tudom miért küldte el harmadszorra is..

[ Szerkesztve ]

(#4255) crus90 válasza virkir (#4253) üzenetére


crus90
tag

értem nagyon szépen köszönöm. :DDD
Akkor ezt megpróbálom. :D De 15tank mindenféle kép kell igaz, hogy el induljon a század? :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4256) Drenadar válasza crus90 (#4255) üzenetére


Drenadar
veterán

nem. van egy minimum ponthatár, és ha az megvan már indíthatod a századot.
érdemes több ismerőst összegyűjteni és voicechattel/ts/ventriloval kommunikálni közben :)

(#4257) crus90 válasza Drenadar (#4256) üzenetére


crus90
tag

értem, nos vagyunk itt 5-6-an. :DD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4258) CptMisi válasza Drenadar (#4251) üzenetére


CptMisi
őstag

Tőle is levont...De egyikőtök sem kapott semmit. Tulajdonképpen, ha kapsz, akkor is semmit kapsz. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4259) virkir válasza crus90 (#4257) üzenetére


virkir
veterán

Az elég kevés egy századhoz.
Jellemzően 10-12 ember kell, hogy meglegyen egy század.
Nézzünk egy medium századot amibe 60 pontnyi tankot lehet vinni.
2db 4-es arty: 8 pont marad 54 (jól jönnek ha nem városi pályára kerültök)
9db 6-os heavy/medium, megvagytok
vagy
7db 6-os heavy/medium és marad még 12 pont med-re light-ra bármire
Láthatod, hogy a minimum létszám az olyan 11 embernél jön össze, minden csapat arra törekszik, hogy a legjobban, teljesen kihasználja alehetőségeket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4260) crus90 válasza virkir (#4259) üzenetére


crus90
tag

értem köszönöm. :D Akkor szedünk még össze embereket. :D
:R :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4261) Arpee78


Arpee78
senior tag

Kipróbáltam a Locust-ot, első csatában két kill lőszer nélkül. Replay

Defeat
Battle: Mines 2012. június 16. 9:45:25
Vehicle: M22 Locust
Experience received: 3 739
Credits received: 107 316
Battle Achievements: Defender, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

(#4262) Fel válasza Drenadar (#4251) üzenetére


Fel
addikt

A 7.4-es ápdétben majd egy kicsit változik a kártérítési rendszer: [link].
Igaz, ezután sem lesz még a legjobb, de most már kapsz kártérítést a kapott sebzés után is, nem kell, hogy kilőjön a csapattárs. Tesztről van az eredmény.

(#4263) fsb1000 válasza crus90 (#4257) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Alaphelyzetben elég ennyi és a századot feltöltöd random játékosokkal.
Írtam pár gondolatot a századozásról: [link] a klán fórumra.

(#4264) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

mostmár valaki téynleg megmagyarázhatná ezeket a 0-t sebző penetrationöket, így játszhatatlan, teljesen megöli az egésznek az értelmét...

(#4265) crus90 válasza fsb1000 (#4263) üzenetére


crus90
tag

értem, vagyis sok dologra magam jövök rá. :DDD De azért sosem elég a tanulásból. :D :C :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4266) virkir válasza Ranger^41 (#4264) üzenetére


virkir
veterán

Elvileg a 0.7.3-as vagy melyik patch-el jött skill/perk-ek miatt ezek a régi kritikus sebzések.
Ha adsz parancsnoknak Eagle Eye-t és látni fogod.
Aztán, hogy mind ilyen-e azt ellenőrizni ugye nem lehet. Ezek mind arra mennek, hogy az átlagjúzer minél jobban szopjon és vegyen prémiumot.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4267) Ranger^41 válasza virkir (#4266) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Hát azt benézték, max abbahagyom :D De most hogy mondod, tényleg feltűnt, hogy nincs critical hit.

(#4268) virkir válasza Ranger^41 (#4267) üzenetére


virkir
veterán

Nem kell abba hagyni. Simán el lehet lenni prémium nélkül, igaz credit már annyira nem jön de ha elértél egy neked megfelelő szintet ott már bekaphatják.
A héten már nincs prémiumom és simán növekszik a credit pedig a T-44-nél nem mentem kisebb tankkal, igaz a heti win 60% környékén jár és ebből csak két nap volt szakasz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4269) Ranger^41 válasza virkir (#4268) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Idézőjeles volt az abbahagyom :D Most kicsit belassult a dolog, mert 3db t8asom is ki van fejlesztve, de egyiket sem tudom megvenni még :D

(#4270) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Siegfried Line 2012. június 16. 14:13:05
Vehicle: PzKpfw V Panther
Experience received: 174
Credits received: 6 985
jó kör volt.. az összes retad el ment a városba , én meg 5v1 be verekedjek hát hogyne..

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4271) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Új Logger. [link]

Akit érdekel.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#4272) WOT Armory


WOT Armory
csendes tag

(#4273) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ma failday van nekem, már annak is örvendek ha legalább 20% van a nyerési esélyünk. Amúgy is abbahagytam a grindet vagy 3 hete, de már nem is érdekel.

Cila

(#4274) babferi


babferi
tag

Miota a KV3 TVII-ben van nem nyultak a 107mm-es ammok arahoz igaz? Maradt a regiben ?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4275) Ми-8


Ми-8
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok még itt, úgyhogy bocsi ha hülyeséget kérdezek.

Elkezdtem játszani a WOTtal, és egy olyan kérdésem lenne, hogy mérkőzésen belül, lőszer vásárlásra van lehetőség? Artyval tolom és elég para, ha meccs közben eldurrogtatom mind a 15 skulót(StpzII). Ha van, akkor hogy?

(#4276) CptMisi válasza Ми-8 (#4275) üzenetére


CptMisi
őstag

Nincs.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4277) Paul119 válasza Ми-8 (#4275) üzenetére


Paul119
addikt

csata közben nem lehet lőszert venni, sporolj és csak tiszta célpontra tüzelj

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4278) Kelvin válasza Ми-8 (#4275) üzenetére


Kelvin
őstag

Nincsen rá lehetőség, be kell osztani. Ha veszel rá más löveget ahhoz több lőszer is járhat akár.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#4279) Ми-8 válasza CptMisi (#4276) üzenetére


Ми-8
csendes tag

Ohh, akkor ezért nem találtam. Oké, köszi a választ! :R

Paul119, Kelvin: Köszi nektek is!

[ Szerkesztve ]

(#4280) homeless09


homeless09
őstag

Teszt szerón hogyhogy nem tudok tankot eladni? :F De már vagy 2 napja :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4281) Paul119


Paul119
addikt

hogy én hogy utálom a panther hosszú 75ös lövegét, 110 -130 átlag sebzés, nyertes csatáért is el kell lövöldözzek 30 lőszert hogy 700 xpt adjon :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4282) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma találkoztam egy játékossal, aki minimaussal 3400 csatát ment és van egy kis klánja, ahol nyugiban elvannak a prémesek.
[link]

Úgy látszik már mindent kitaláltak előttem....

(#4283) Gyuri27 válasza fsb1000 (#4282) üzenetére


Gyuri27
félisten

Marha jó lehet 3400 csatán keresztül a suttyó kezdőket lődözni akik azt se tudják milyen játék ez. Remélhetőleg használ gold lőszert is gazdagon. Hiszen úgy az igazi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4285) vhw válasza fsb1000 (#4282) üzenetére


vhw
addikt

Tényleg nyugiban meglehetnek, mivel az 5ből 3 tag hónapok óta a játék felé sem nézett... (egyébként is csak néhány csatát tudhatnak maguk mögött)

Még mindig nem vágom miért szükséges annyira a "nyugi" a "prémeseknek"...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4286) Paul119


Paul119
addikt

ictory!
Battle: Fjords 2012. június 16. 23:48:51
Vehicle: PzKpfw V Panther
Experience received: 763
Credits received: 16 071
Battle Achievements: Steel Wall,Sniper
neeeee :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4287) joergie válasza homeless09 (#4280) üzenetére


joergie
őstag

szerintem a tesztszerót úgyhagyták ahogy van, csak fut :D pár napja nem frissulnek a duplák, kedvenc elfoglaltságomnak, a complain osztásnak se tudok hódolni, azok is úgy maradtak pár napja(elfogyva). viszont a 88as jagdtiger nekem tetszett. egész sok dmg-t kiosztottam vele, bár kicsit lomha, és hát egy ferdivel szembeállítva....nem tűnik túl erősnek. lehet holnap kipróbálom az is6ot is.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4288) diegho válasza fsb1000 (#4282) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem véletlen ment 3400 csatát vele, ha megnézed, már pz4-el sem tud 50%-os win rátát csinálni és ez feljebb még kevésbé jön össze neki (1-2 kivétel akadhat, nem néztem végig), magyarul nem tudja kezelni már a mid tier tankokat sem, ha az ellenfélnek átlagos játékintelligenciája van ő már megmozdulni sem mer, csak a kezdők között tud bármit is csinálni, feljebb teljesen esélytelen, belátta, ezért játszik a kicsikkel, no meg kellett a sok xp valahonnan, hogy legyen E-100, van 2000eff-je, de igazából semmit nem várhatsz el tőle a csatában, hiszen csak cap/def-ből van neki. Tökéletes példa arra, amit mondtam, hogy cap/def-ből is meg lehet csinálni a 2000eff-et még egy átlagon aluli játékosnak is, mint ő.

(#4289) Tüzi

16/1 win az e75-el az teljesen normális nem?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4290) Tüzi válasza Tüzi (#4289) üzenetére

19/2!!! :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4291) homeless09 válasza joergie (#4287) üzenetére


homeless09
őstag

Az is-6 egy rakás sz*r :D Az a löveg édeskevés T8-ba.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4292) Paul119 válasza homeless09 (#4291) üzenetére


Paul119
addikt

typeon is ugyan úgy 175 penes löveg van, ha megfelelőre helyre célzol vele akkor m103 ,t110et is át viszi

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4293) Tüzi válasza Tüzi (#4290) üzenetére

na, 21/2 a mai eredmény.
erősen el kell gondolkodnom ma.

szép napot.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4294) Napfénysüti válasza Tüzi (#4293) üzenetére

Elég kitartó vagy. Én zsinórban 5 vereségnél egy adott tankkal szerintem már feladnám. :B

Més que un club!

(#4295) homeless09 válasza Napfénysüti (#4294) üzenetére


homeless09
őstag

Zsinórban 5 vereség után ki is lépek és jó pár óráig hozzá sem nyúlok :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4296) Chris0321 válasza Tüzi (#4293) üzenetére


Chris0321
addikt

Én ha második alkalommal nem győzök egy tankkal akkor aznapra hagyom. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Nekem ma eddig 36.4%-os a win rátióm, még a T34-em megnézem ha azzal sem megy akkor átpártolok mára a X-Men Origins - Wolverine-hez. Ott legalább egyedül játszom és csak magamat okolhatom ha valami nem sikerül.

(#4297) tank1 válasza Tüzi (#4293) üzenetére


tank1
tag

Én csak azzal foglalkozom, hogy jól játszottam-e az adott csatában. Ha jól, akkor vesztes kör sem izgat. Ha megyek kétszáz métert lövök kettőt és halott vagyok és a csapat nyer, az nem vigasztal.

(#4298) sanya67 válasza Tüzi (#4293) üzenetére


sanya67
tag

Na ehhez már erős idegek kellenek!!! :DDD

(#4299) Plutor


Plutor
aktív tag

Ez az ARL 44 mekkora egy OP tank.
Nemrég szereztem meg a top ágyút,és azóta irtok vele.
212-s pen tier 6-ban? :R :C
Olcsó a javítás,a lőszer is csak 255-be kerül.
+ még 6 lővés/perc : :DD
Szemből viszi a KT-t is rendesen.

(#4300) Iron Funeral válasza Plutor (#4299) üzenetére


Iron Funeral
őstag

....és hirtelen berakott 5-5 tier X tank közé.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.