Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) KaLeun válasza KaLeun (#24866) üzenetére


KaLeun
senior tag

Most este rájöttem miért nincs körvonala a tankoknak. Röviden: a 0.8.0-ás patch óta a bizonyos shader verzióknál bugzik a körvonal. Vagyis ha a preferences.xml-ben SHADER_VERSION_CAP érték 0 és 1, akkor van rendes körvonal, a 2 és 3 esetén bugos.

Aztán a supportos srácok is megírták ugyanezt... csak szokás szerint baccnak megjavítani.

Cila

(#25002) homeless09


homeless09
őstag

KV-1re a 122mm-es vagy a 85ös?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#25003) vv5204


vv5204
senior tag

"Sebzés a csapattárs által a te felderítésed segítségével" és a
"Felderített ellenséges tankok" között mi a különbség?
Az első esetben is én derítettem fel és ugyanúgy jár érte a scout xp?

(#25004) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Kifejlesztve:
IS-7 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 181081. Elköltött szabad tapasztalat: 8119.

(#25008) ollie válasza vv5204 (#25003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, az első esetben nem te derítetted fel, ill. tök mindegy kicsoda. Nagyon rosszul van szerintem fordítva magyarra. A lényeg, hogy ha spotolsz valakit (és csak te látod), és közben sebződik, akkor azért te is kapsz XP-t meg creditet.

***

(#25009) echterion


echterion
nagyúr

Valaki árulja már el nekem, hogy ezzel a superpershing nevű vacakkal mit lehet saját szinten átlőni? Egyszerűen minden lövésem 0 dmg. Nagyon megbántam, hogy megvettem, sz*rt se tudok vele kezdeni.

**********

(#25010) homeless09


homeless09
őstag

Mocsok fun ez a "little" troll gun :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#25011) vv5204 válasza ollie (#25008) üzenetére


vv5204
senior tag

Értem, köszi a választ! ;)
A periszkóp vásárlását nagyon nem bántam meg, azóta hatékonyabban tudok
csatázni. :K

[ Szerkesztve ]

(#25012) myckey válasza homeless09 (#25010) üzenetére


myckey
veterán

ma szakaszba....mondom rámegyek a fél életes kv1 re....M4 sörminátorral
egy lövésből lekapta a 460 hp-mat

pici csövessel......anyáztam is rendesen :W

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25013) homeless09 válasza myckey (#25012) üzenetére


homeless09
őstag

Brutál cucc :D Mondjuk távolról nem túl hatékony sajnos. Ha sebez is akkor elég keveset. De például a modulokat/személyzetet elég szépen tudja aprítani az ellen tankján :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#25014) myckey válasza homeless09 (#25013) üzenetére


myckey
veterán

150m en belül lehetett.....kb.
tr5 tank még nem egylövésezett....még jó hogy nyertük,,,így is pipa lettem.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25015) echterion válasza myckey (#25012) üzenetére


echterion
nagyúr

És régebben ez még brutálisabb volt. Csak az a huszonpársec-es töltés kicsit sebezhetővé teszi, ha egyedül van, és többen jönnek rá.

**********

(#25016) homeless09 válasza myckey (#25014) üzenetére


homeless09
őstag

Csak mondani kellett...Pz4-et egylövéssel oldalról :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#25017) echterion válasza homeless09 (#25016) üzenetére


echterion
nagyúr

Lehet, retróból visszarakom én is azt az ágyút. Csak nem tudom, legutóbb miért nem tudtam sebezni vele senkit. Ilyen 30-60 dmg-eket lőttem, bármibe. És igen, HE lövedékkel.

**********

(#25018) homeless09 válasza echterion (#25017) üzenetére


homeless09
őstag

Távolról a 122-es tényleg csak 60 körül sebez, közelről is sokszor csak 170 körül. Kisebb tankoknál nagyobb az esélye hogy one shotolod.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#25019) ollie válasza myckey (#25012) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg gold ammót használt, annak 460 körül van a max sebzése.

***

(#25020) Patrick76496 válasza zserrbo (#24994) üzenetére


Patrick76496
őstag

Belinkelnéd légyszíves a garázsod skin-jének a letöltőlinkjét?

Más: Régebben írtam, hogy a Churchill nagyon jó tank. Dehogy az. 775 csata, 12 top gun és 10 vele csinált rekord kill után rájöttem, hogy nem. Annyit pattog, meg lövi a 0 dmg-ket, hogy azt az ember nem bírja ideggel. Nem hogy Tier 6-ban, néha még a saját tier-jében is kevés, szarrá lövik. Serene Coast-on semmit nem lehet vele kezdeni. Aki 5-ös prémet venne az inkább a T-25-öt válassza, haveromnak az van és nagyon szereti.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25021) homeless09 válasza Patrick76496 (#25020) üzenetére


homeless09
őstag

Mennyit hoz körönként a T-25? Kellene egy jó farm tank.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#25022) jozefgucci1 válasza Patrick76496 (#25020) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem elég volt 40 csata , hogy erre rájöjjek :DDD . Sokan írták , hogy mekkora jó vele menni hát nekem nem jött be . Rendszeresen KV1 ellen rak be jó esetben aki ha nem balfék akkor simán kiszed. Nem asom el de ott ál már hónapok óta .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25023) Patrick76496 válasza homeless09 (#25021) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem annyit körülbelül, mint a Churchill. Igazából azt vettem észre a Churchill-en kezdetektől fogva, hogy ez nem hoz különösebben nagyon sokat, annyit, mint egy normál ötös tank. Akkor látszik meg rajta, hogy prémium, amikor komoly köröket mész vele, de akkor sem nagyon. Ezek az ötös prémek inkább fun-ra valóak, akkor tudsz velük jól keresni, ha szeretsz velük játszani, nagyon jól megy velük a játék. Annyival jobbak a normálaknál, hogy kicsivel több HP-juk van, többet kibírnak, ergo többet tudsz velük sebezni.

(#25022) jozefgucci1: Én csak azt sajnálom, hogy kezdetektől fogva imádtam, nagyon jó köröket mentem vele. Valahogy kb a 700-adik körnél kezdett szarul menni. Bár nem bántam meg, hogy megvettem, nagyon sok élvezetes köröm volt vele. Valszeg lemegyek még vele párat, hogy meglegyen az 1000, hátha addig ráérzek megint. Ha nem, akkor elteszem a garázs legmélyére, eladni nem fogom. Ezt hagyom ott:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25024) homeless09 válasza Patrick76496 (#25023) üzenetére


homeless09
őstag

Akkor komolyabb hozama csak a T8-as prém tankoknak van?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#25025) myckey válasza ollie (#25019) üzenetére


myckey
veterán

jaja
írtam is neki,hogy ne szórakozz má velem....én is most adtam el KV1-emet...1-2 hete...csak tudom hogy nem igazán vesz le 460 HP-t
persze ő bizonygatta,hogy há a 122....én is bizonygattam cserébe a ..... :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25026) Patrick76496 válasza homeless09 (#25024) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azoknak már van rendesen, 6-7-esekről nem tudok semmit sem mondani.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25027) jahrn válasza homeless09 (#25024) üzenetére


jahrn
senior tag

Esetleg az Su-122-44, ami szerintem sok szempontbol jobb mint az Su-152, de a draga loszer es kozepes pen (175mm) miatt azert esszel kell lovoldozni.
Panther M10 allitolag jo, HA gold ammot hasznalsz emiatt viszont nem hiszem h sok zsetont hozna. Gold ammo nelkul pedig azert vicc a 7,5cm L70 tier 7-en.
En teszt szeron mentem mindkettovel es az orosz TD nagyon tetszett. 50-70k kozott hozott, amibol persze lejott a loszer ara. A tier 6 premekrol nem sokat tudok, majd mas megmondja.

[ Szerkesztve ]

(#25028) Dobi 562 válasza homeless09 (#25021) üzenetére


Dobi 562
addikt

2K körüli sebzésnél már elég jól hoz a T25 (már persze a szintjéhez képest). Nehéz vele ennyit összelődözni, mert gyorsan lebontják a 610HP-t. Ami miatt keresni lehet vele, az az olcsó javítási/lőszer költség. Egyébként "fun' tanknak elég jó. :)

(#25029) Napfénysüti válasza GaburroSan (#24950) üzenetére

Ennyire nem jön be? Én nagyon kedvelem az IS-8-at. Persze a páncélja sovány de legalább mozgékony és az ágyúja nem rossz.

Més que un club!

(#25030) Djuree


Djuree
félisten

lol mit álmodtam? pedig hétvégén nem is wotoztam.
egy kv-5 volt már csak az ellentől, mi meg kis t4-es tankokkal voltunk ellene vagy 5-en, hogy miért t4-el nemtom :DDD
én lőttem oldalról, meg keringtem körülötte, nem tudtam átlőni, utána meg behalt a lövésgomb az egéren és nem tudtam lőni rá :DDD
persze a többiek nem jöttek segíteni, csak elbújtak, mondom próbáljuk már meg, talán hátulról át tudjuk lőni, de neeem, káromkodtam rendesen, pont meghaltam volna de felébredtem :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25031) Napfénysüti válasza Djuree (#25030) üzenetére

Itt már komoly elvonási tünetek lehetnek. ;]

Més que un club!

(#25032) Djuree válasza Napfénysüti (#25031) üzenetére


Djuree
félisten

hát vannak :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25033) Napfénysüti válasza Djuree (#25032) üzenetére

Na akkor mikor tolunk majd pár kört? ;]

Més que un club!

(#25034) jahrn


jahrn
senior tag

Altalaban csata elott beirom a team chat-be h gl all. Persze gyakori az olyan idiota aki erre azt irja h nem szerencse kell hanem skill... az ilyenek azok akik az elso percben meghalnak.
Ma is volt egy ELC aki a gl utan visszairta h "b@szd meg a szerencse kivansagodat, skill kell ide". 14:35-kor mar halott volt. Megkerdeztem tole h most milyen skill-t is lattunk erre ezt irta: "proper suicide scout" :DDD
Ezek az agyhalottak mindig feldobjak a napot...

(#25035) Djuree válasza Napfénysüti (#25033) üzenetére


Djuree
félisten

hát ma nemigen érek rá, de holnap sztem mehet :K

jahrn: meglepő, de a scoutok 80%-a azt hiszi hogy az a scoutolás hogy előrerohanunk kilövetni magunkat a meccs kezdetén. beírom hogy ez mire volt jó? erre írja hogy scoutolta az összes tankot :W igen bam+, csakhogy nem vagyunk látótávban, kilőni senkit nem tudunk, és 10 mp múlva eltűnnek a scoutolt tankok. max néha 1-2 artyt ki lehet így lőni a meccs elején...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25036) Napfénysüti válasza Djuree (#25035) üzenetére

Holnap szerintem nekem is jó lesz délután. :K

Ha scouttal vagyok én mindig szoktam várni míg a többiek felveszik a pozíciót és csak utána megyek előre. Na meg azért igyekszem életben maradni ameddig lehet esetleg az arty-kat levadászni.

Més que un club!

(#25037) Tomi0703 válasza Djuree (#25035) üzenetére


Tomi0703
őstag

maradek 20%-nak meg fogalma sincs rola, hogy mit kell csinalnia. (bar nekem sem volt anno mikor elkezdtem a jatekot es pz38na-val voltam. azota mar tudom, hogy mit kene csinalni de nem mentem scouttal.) :D

[ Szerkesztve ]

(#25038) GaburroSan válasza echterion (#25009) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Víkspotokat kell vele lőni vagy megpróbálod oldalba esetleg hátba támadni az ellent ( ami kicsit körülményes vele mert lassú mint 1 csiga)!

(#25039) GaburroSan válasza Napfénysüti (#25029) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Voltak vele jó köreim, de több volt olyan ami bosszantó volt sajnos. Pedig szeretem a Med tankokat, de ez az IS-8 nekem nem jött be.

(#25040) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na első meccsem az IS-7el! Csak annyit tudnék mondani hogy KURVA JÓ!! :DD
Bár rögtön felgyújtottak és közben kaptam 1 telefont addig lőtt az ellen Aladárja (pattogott rendesen :DDD ), de nagyon élvezetes volt a csata, 500dmg alatt nem is sebeztem aszem!

(#25041) Napfénysüti válasza GaburroSan (#25040) üzenetére

Az IS-7-et már én is nagyon várom de még 120k xp meg egy tonna kredit kell hozzá. Te az IS-8-at eladtad?
Én alighanem megtartom szóval össze kéne szedni mellé azt a 6,5M-át. :)

Més que un club!

(#25042) GaburroSan válasza Napfénysüti (#25041) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Úgy eladtam mint a sicc!!! :DD 2,5 Millióval beljebb voltam!

(#25043) Djuree válasza Napfénysüti (#25041) üzenetére


Djuree
félisten

nekem már ki van fejlesztve, is-8-al nem volt gond a napi 20k xp, gyorsan megvolt vele, jó tank. csak kredit nincs, is-4-et meg nem adom el, túl sokat buknék rajta. de majd egyszer megveszem én is, jobban bejön mint az is-4. is-8-at én is eladtam, nekem luxus a több t9-es tank, kevés a pénzem. ha meglesz a bat, a lórit is adom el egyből.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25044) Patrick76496 válasza Djuree (#25043) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én is eladtam az ST-I-et egyből, mikor ki lett fejlesztve az IS-4. Kicsit sajnáltam, mert marha jól nézett ki, nekem még 1,8 milka. Majd megyünk velük együtt, ketten hátha többet érünk. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25045) Napfénysüti válasza Djuree (#25043) üzenetére

Mondjuk 9-esnek nekem is ott van még a Jagdtiger. Viszont nálam van ugye Löwe amivel azért farmolgathatok rendesen. na mindegy majd emglátom hogy mennyi kreditem lesz még mire odajutok hogy kifejlesztem az IS-7-et. Lehet hogy én is eladom az IS-8-at de ha nem muszáj inkább maradna a garázsomban mert én tényleg bírom.

Més que un club!

(#25046) Djuree válasza Napfénysüti (#25045) üzenetére


Djuree
félisten

én majd m103-at akarok meghagyni 9-esnek :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25047) Timyyy válasza Napfénysüti (#25045) üzenetére


Timyyy
őstag

Eladhatod nyugodtan hogy hamarabb meglegyen az is7, egy ideig biztosítom az én is8-amat, nyugodtan mehetsz vele, 160K xp még kell. :DDD

(#25048) GaburroSan válasza Djuree (#25046) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Én meg az Obi.704 hagyom meg kilencesnek! Nekem nagyon bejön vele a játék már majdnem 200k xp van benne! Mondjuk nem értem miért kerül a 268-as 300k xpbe! Talán ő a legborsosabb a T10 között!

(#25049) Djuree válasza Timyyy (#25047) üzenetére


Djuree
félisten

az 8 nap lenne nekem :K bezzeg a fos lórival nemhogy napi 20k xp-t, de 10-et se tudok kigrindelni :W

GaburroSan: az nekem is bejön, arra (is) hajtok most :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25050) forras2 válasza Djuree (#25046) üzenetére


forras2
őstag

Én meg most hogy délutános vagyok a héten, az ébredést hagyom meg 9esnek :DDD ;] :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.