Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Cooper911 válasza virkir (#15982) üzenetére


Cooper911
senior tag

"Visszamész, letolod a torkán keresztbe mert úgy szélesebb és visszakéred a pénzedet."

:))

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#16002) Cooper911 válasza Cooper911 (#15999) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ja azt nem irtam, hogy medium beállitásoknál 1280*1024ben.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#16003) Tüzi

8gb ddr2@9800m gt sli@raid0@t9300 = 30-60fps 1920*1200ban. med grafika. kíváncsi vagyok x9000-es proci mit javít a dolgon majd, 3.2ghz-n.
néha leesik 6-10-re amikor valamiért leeszi a procit teljesen.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16004) forras2 válasza Atlantis (#15674) üzenetére


forras2
őstag

Nagyon jó a KV1s, nekem legalább is tetszik. A gondom csak annyi vele, 15:59 a reolad időm :( Pattogósnak meg nem mondanám.... Csak annak pattog, aki nem tudja, hogy hol kell lőni. Volt olyan köröm, amiben szemtől szembe álltam 1 PzIV-el.
420 méterről szét lőtt.... Minden egyes lövése betalált, pedig be is forgattam a gépet....
Nekem nem jött be a VK3601H. Nyomtam vele majdnem 200 csatát, tudom milyen :)

Tüzi
Sztem nálad lesz valami :U
4GB ddr3 ram, Ati Radeon 4770, AMD Athlon x2 240 2,8@3,2 GHz-s proci.
1600×1200-ban high beállításokon átlag 40 fps-el megy a játék.
1 olyan pálya van, ahol leesik 20 alá, az összes többinél 30 felett van. Van olyan pálya, pl a repülőtér, ott 60 fps-el szalad a game mindig.

[ Szerkesztve ]

(#16005) [HUN]Dani válasza forras2 (#16004) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Neked is van PzIV-ed ha jól tudom, szóval nem értem meg, hogy miért lepődsz meg ezen. Bármikor szét lehet kapni vele egy KV-1S-t. :)

Más: Raktam fel új rendszert. Windows 7 ultimate. Teljesen jó minden. Úgy tölti a pályákat mint régen, nagyon örülök. Illetve nézegettem itt prohardveren pár cuccot a gépembe amiket idővel majd meg is veszek. Kb. 50-60k forintra taksáltam őket.

magyarsrac

(#16006) forras2 válasza [HUN]Dani (#16005) üzenetére


forras2
őstag

Jól tudod :P De nem lepődtem meg, csak érdekesség képp leírtam a válaszhoz :))

Az imént említett gép nekem, lappal, vinyóval meg táppal együtt volt 60k :K

(#16007) Djuree


Djuree
félisten

nekem egy 60k-s gépem van, full hd-ban minden fullon átlag 30 fps. egyáltalán nincs nagy gépigénye :U

van az apróban egy ilyesmi gép mint az enyém 65-ért, ha kell vegyétek, megéri...én is gondolkozok rajta 2. gépnek....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16008) Djuree


Djuree
félisten

hehe, tegnap kilőttem egy fullos type59-et m6-tal facehugban :DDD :C csak a kupoláját lőttem (igaz olyan közelről nem is nagyon láttam mást), mindig átment, ő meg pattogott mindig. jó kis prem tank noobokat szeressem :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16009) Sanya válasza Tüzi (#16003) üzenetére


Sanya
nagyúr

8gb ddr-t alakítottál át 9800m gt sli-vé, amelyet majd raid0-ba kötöttél és csináltál belőle egy t9300-as processzort??? isten vagy!!!

(a kukac a változtatás jele pl amikor húzod: 1ghz@1333mhz)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16010) Zadia


Zadia
senior tag

Én nem panaszkodom fps-terén.
4gb ram+PhenomII 965BE+ GTX550Ti.FullHD felbontás High beállítások 45-90fps.

(#16011) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

No itt az Amerikai T95-ös Orosz megfelelője az Object 279 [link] Igaz nem tank elhárító kategória hanem Super tank!

[ Szerkesztve ]

(#16012) Tenken


Tenken
őstag

Hali!

Xvm-et kell valahogy frissíteni? Mert 2 napja raktam fel, de még mindíg ugyanazokat a statokat mutatja, pedig volt változás (meg néha tegnap este már alig mutatott mást a mezőnyből). Ez miért lehet?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16013) ollie válasza Tenken (#16012) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem folyamatosan frissíti a statokat, meg eleve csak 10-re kerekítve mutatja, vagyis 1326-tól 1335-ig ugyanazt mutatja.

***

(#16014) Tenken válasza ollie (#16013) üzenetére


Tenken
őstag

Hát, pedig több mint száz csatát lenyomtam mióta fent van és ugyanazokat írja ki nekem az elején, mint legelőször...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16015) ollie válasza Tenken (#16014) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt írtad 2 napja tetted fel...

***

(#16016) Anulu79


Anulu79
addikt

Az alul bekeretezett gombok aktívak vagy valahol be kell állítani, hogy azok legyenek?
A jobb alsó sarokban lévő meg egyfolytában villog.

[ Szerkesztve ]

(#16017) HungAryan válasza Tenken (#16014) üzenetére


HungAryan
tag

A csatákat ezresével jelzi, a win rate meg az eff. rate 100 csata alatt nem feltétlenül változik.

Anulu79

Azok alapból aktívak. Miért, neked nem?
A villogás új eseménykor van. Ez általában az, amikor véget ér egy csata.

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#16018) Anulu79 válasza HungAryan (#16017) üzenetére


Anulu79
addikt

Egyik sem aktív.

(#16019) Enzolord válasza Anulu79 (#16016) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért villog, mert ott kapsz értesítéseket csaták után, vagy, ha valamit kifejlesztettél, esetleg néha a WG is ír...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16020) HungAryan válasza Anulu79 (#16018) üzenetére


HungAryan
tag

Nem tudnál csinálni egy teljes screenshot-ot?
Furcsa, mert ahogy látom a legénységednél is el van sötétítve minden.

WT account: Cpt_Hungarian

(#16021) Napfénysüti

Na bakker ilyen vesztes csatám sem volt még:
Porton az egyik szélünk elesett persze a másikon voltam így visszamentem a bázishoz védeni IS3-al. Közben fogytak a mieink durván. Kiszedtem 6 ellenséges tankot mire egy Ferdinand kilőtt de akkorra már csak én maradtam úgy 6 ellen. Kaptam Top Gunt meg Pusztítót is meg megdícsértek az ellentől. Hősies csata volt de esélyem nem maradt. :N
Vereség
Csata: Port 2012. szeptember 21. 9:38:45
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 1 087
Szerzett kredit: 44 736
Csatában elért Achievement: Top Gun, Pusztító

Més que un club!

(#16022) diegho válasza HungAryan (#16020) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem friss reg és a kezdeti küldetéssorozatot csinálja, azért inaktív minden.

(#16023) HungAryan válasza diegho (#16022) üzenetére


HungAryan
tag

Én is erre gondoltam, mert ott a bal felső sarokban látszik egy része valamilyen gombnak.

WT account: Cpt_Hungarian

(#16024) Tenken válasza HungAryan (#16017) üzenetére


Tenken
őstag

Hát, kb 850 csata körül tettem fel. Akkor eff 780 körül mozgott, (planetWOT meg egy másik ruszki eff kijelző alapján is), azóta kicsit jobban odafigyelek rá, meg próbálok minél jobban játszani és szerintük volt is elmozdulás 850-re ilyen rövid idő alatt. Csak ezért kérdem én, hogy xvm-en ez miért nem látszik? Most van pont 950 csata elvileg. Értem, ez még mindíg az 1K-s érték xvm-be, de akkor ez nem is fog változni amíg nem érem el az 1500-at?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16025) Anulu79 válasza HungAryan (#16020) üzenetére


Anulu79
addikt

Itt van a teljes képernyő.

(#16026) virkir válasza Tenken (#16024) üzenetére


virkir
veterán

Azért mert az adatbázist kb kéthetente frissítik, tehát csak akkor fog megjelenni a változás.

Anulu79
Fejezd be a tutorial küldetést vagy szakítsd meg, utána már aktívak lesznek a gombok.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16027) HungAryan válasza Tenken (#16024) üzenetére


HungAryan
tag

A csaták számának kijelzés addig nem fog változni, hacsak alacsonyabb számoknál nincs benn ilyen 1.2k kijelzés vagy hasonló. Ezt a részét nem tudom, mert én először 7k csata körül tettem fel és ott csak ezresével ugrott.

A másikat, ha jól értem, akkor 2 nap alatt nőtt a pontszámod 780-ról 850-re.
Ez meg azért nem változik, mert ahogy észrevettem, csak pár naponta vagy hetente frissítenek az adatbázisukon.

Szerk.:

Akkor ahogy virkir mondja, csak 2 hetente frissül.

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#16028) Tenken válasza virkir (#16026) üzenetére


Tenken
őstag

:R

Kösz, srácok!

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16029) Anulu79 válasza virkir (#16026) üzenetére


Anulu79
addikt

Már nincs sok hátra szerintem befejezem. Köszi a tanácsokat.

(#16030) coolfox76


coolfox76
csendes tag

Megszereztem a T-50-est és az a gondom, hogy hirtelen az eddigieknél sokkal magasabb tier-ű tankokkal rak össze az MM. És nem érzem, hogy hasznára tudnák lenni a csapatnak.
Beállok bokor mögé spotolni, erre úgy kilőnek, hogy nem is látom az elkövetőt (td).
Berohanok a nagyok közé cikázni, magamra vonom a figyelmüket, a többiek addig ugyan csipegetik az ellent, de max 1-2 percig bírom és kilőnek.
Van persze, hogy néha viszket a markom és megpróbálok legalább leláncolni egy egy heavyt, de általában kevés sikerrel.
Eddig egyedül az arty vadászatot éreztem úgy ahogy sikeresnek, de nem tartom fair-nek a csapattársakkal szemben, hogy scoutként hátul csücsüljek percekig, míg elindulhatok vadászni.
Tanácstalan vagyok, hogy mit kezdjek a T-50-el a csatákban. Van valakinek általános tanácsa, taktikája T-50-re?

"Az nevet a végén, aki először üt!"

(#16031) Enzolord válasza coolfox76 (#16030) üzenetére


Enzolord
addikt

A T50 és főleg a T50-2 az ellen felspotolására, majd menekülésre használható...
Valamint az ellen tüzéreit tudod szétszedni vele, ha nem védik..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16032) coolfox76 válasza Enzolord (#16031) üzenetére


coolfox76
csendes tag

Tehát kirohanás -> 2 piros pötty -> fedezék -> kicsit odébb megint kirohanás ciklus ?

"Az nevet a végén, aki először üt!"

(#16033) Enzolord válasza coolfox76 (#16032) üzenetére


Enzolord
addikt

VAgy dombok közt osonás, ha olyan a pálya... De igen, felspotolás, eltűnés..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16034) HungAryan válasza coolfox76 (#16032) üzenetére


HungAryan
tag

Vannak kifejezetten felderítésre alkalmas pozíciók. Azt is csinálhatod, hogy csata elején beállsz egy ilyen bokor mögé és mutatod a csapatodnak az arra elvonuló tankokat.
Csak vigyázz, hogy ilyenkor ne mozogj, lőni meg semmiképp se jusson eszedbe. :N

Plusz segítsége a scout járművekhez:

[link]

WT account: Cpt_Hungarian

(#16035) jozefgucci1 válasza coolfox76 (#16030) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Rá kell érezni ezekkel a tankokkal és főleg nagyon jó map ismeret kell hozzá , hogy lehet elsunnyogni vagy szikla -bokor mögött észrevétlen spotolni .Vannak mapok ahol ha ezeket ismered akkor nagyon eredményesen segítheted a csaptod .Az is jó taktikának bizonyúl ha nem rohansz el kezdéskor hanem kivársz az ellen merre indul és úgy elmenni az arykért . Nagyon nem szabad leálni főleg heavy -vel mert neki egy lövés vagy és még ha láncolod sem ér sokat ( jó ügyes arty ha arra néz és be van töltve lőheti de nem ez az általánosság ) így inkább a gyorsaságot , fordulékonyságot érdemes kihasználni. Többen írták , hogy pl a T50-2 fizikát meghazuttoló mozgékonységgal bír szal nagyon jó kis tank .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16036) Djuree válasza HungAryan (#16034) üzenetére


Djuree
félisten

bokorba beállás nem jó, hamar kilőnek, mivel teljesen szar az álcázási rendszere a játéknak, használhatatlan. tegnap egy td lőtt ki bokor mögül 50 méterről, hiába lőtt szemből nem láttam meg :W máskor meg 300 méterről egy erdő mögött meglátom, pedig nem is lőtt és fel sem fedezte senki. fura dolgok vannak itt....
t-50 gyors, folyamatosan mozogni kell vele, vagy kilőnek vagy nem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16037) CptMisi válasza Djuree (#16036) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem éppen. Passzív spot. Malinovkán például ott van az a bokor, ahonnan assaultban a védekezők mindenkit meglátnak, aki arra megy. Vagy normál csatában bespottolhatod a hegyre felmenőket.... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16038) Djuree válasza CptMisi (#16037) üzenetére


Djuree
félisten

igen, de az a baj hogy teljesen random hogy meglátnak vagy nem abban a bokorban, nem lehet arra alapozni hogy most ott 100% hogy biztonságban vagyok. ezért nem szeretek én lapulni, előbb utóbb úgyis kilőnek onnan. inkább elébe megyek a dolgoknak :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16039) Enzolord válasza Djuree (#16038) üzenetére


Enzolord
addikt

Az tény, hogy érdekesen szokta dobálni a felfedezlek, nem fedezlek fel dolgokat..
Volt olyan, hogy Prokhorovkán normál csata alatt, az út melletti bokrokban 50 méterről lőttek ki úgy, hogy senkit nem láttam..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16040) coolfox76


coolfox76
csendes tag

Nem tudom volt e már: Lamer's Guide. Jó szórakozást:)

[ Szerkesztve ]

"Az nevet a végén, aki először üt!"

(#16041) Enzolord válasza coolfox76 (#16040) üzenetére


Enzolord
addikt

Széép..
És az artys rész igaz rám..:)
Egy Noob vagyok.:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16042) CptMisi


CptMisi
őstag

[link]
950 csata, 250 kilőtt tank... Superpershing az kell, mert nehéz fenntartani a kv1-et. 4en, mind hasonló szintű, végignézték, ahogy engem és még egy tankot hátulról 10méterről lebont egy t32, amit végig lőhettek volna. Ehelyett nézték az épületeket. :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16043) ollie válasza CptMisi (#16042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem, hogy miért játszanak az ehhez hasonlók. Élvezi, hogy egész végig semmit sem csinál, többször veszít, mint nem, és szinte mindig kilövik?

***

(#16044) Zeratul válasza Enzolord (#16041) üzenetére


Zeratul
addikt

Tegnap én is voltam noob arty, meg töröljem le a játékot, reszketek mint egy lány stb. Mert nem volt minden lövésem one shot egy maus szintű tankra, és volt pofám elbújni az ellen nehéz tankjainak lővonalából, a helyet hogy alufólia páncélzatommal védtem volna a tier 10 tankjainkat.

(#16045) Enzolord válasza CptMisi (#16042) üzenetére


Enzolord
addikt

138 az átlag XP
SPershinggel 10 ből 1 győztes csata...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16046) Zeratul válasza Enzolord (#16045) üzenetére


Zeratul
addikt

Vérprofi. :C

(#16047) Enzolord válasza Zeratul (#16046) üzenetére


Enzolord
addikt

Bizony az.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16048) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Tegnapelőtt PzIII-al mentem Redshire mapen. Amint betölődtek a játékosok, a velünk lévő SU-26 arty első mondata az volt, hogy: next noob teem,....we lose, ....look at the other team stats!
Na mondom, ez aztán a motiváció :D
Biztos xvm volt felrakva neki és láthatta a két csapat értékeit (nekem még nincs fent, így nem tudom jogos volt-e a kijelentése).
Mindenesetre megnyertük a meccset, szóval remélem örült a fejének :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16049) Djuree válasza Dr_Syrex (#16048) üzenetére


Djuree
félisten

baromság az az xvm, nekem is fent van, de absz semmit nem szűrök le belőle...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16050) vhw válasza Djuree (#16049) üzenetére


vhw
addikt

Hát igen... az információt használni is tudni kell. És bizony van helyzet, ahol lehet támaszkodni az xvm szolgáltatta adatokra.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.