Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Paul119 válasza Patrick76496 (#4150) üzenetére


Paul119
addikt

nm :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4152) Fel válasza Patrick76496 (#4150) üzenetére


Fel
addikt

Azért a részletekre figyelj! Az észak-amerikai szerón lesz akciós, nem nálunk.

(#4153) Paul119 válasza Fel (#4152) üzenetére


Paul119
addikt

[link] írtam fentebb de át siklottak felette:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4154) Patrick76496 válasza Fel (#4152) üzenetére


Patrick76496
őstag

Előbb utóbb csak ide is behozzák... :O

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4155) jozefgucci1 válasza Timyyy (#4138) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Taníts mester :DDD . Csak mert mikor megvettem ezt a szart akkor felpakoltam rá mindent egyből mert már az amcsi ág többi tagja megvan. Nekem csalódás volt nagyon a T20 mert nagyon sokszor a lista alján vagyok vele és azzal az ágyúval alig sebzek ezen a szinten. Nem mondom ha Tier8 ig dob be a gép akkor tényleg lehet vele aratni , de ez tízből kb háromszor van így. Még úgy 30K xp és végre léphetek tovább a Pershingre na azt már várom nagyon .

Más .: Paul kolega ódákat zengett itt az M103-ról hát tegnap is alig tudtam leduplázni. Még 2K xp kellene a nagy X-120 as ágyúhoz , de nem várok tőle csodát. Szakaszban már jó vele menni , de egyedűl a legtöbbször úgy érzem mintha a többiek egy másik játékot játszanának , nyilván ez nem a tank hibája . Most hogy végetér az iskola elég sok embernek lesz minden nap meglepi ebben biztos vagyok.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4156) Murder3


Murder3
addikt

kiragadtam pár érdekes dolgot....

- The Germans will get a second medium tree - VK3002 DB, Indien Panzer, Leo-1 Prototype, Leo-1. Probably in 1-2 patches after the Brits.

The All-Europe team will probably get the Pz-61 as its top-tier medium....Tier 10 heavy will likely be an Italian machine, for what it's worth

Szörnyű, amúgy hogy Klein Tiger sehol....
pedig azzal lehetett volna egy t8 med és akkor panther 2,e50 mehetett volna egy szintel feljebb...
és nem kellett volna ez a barom e-50m emg a transmisszió nerf.

(#4157) KaLeun


KaLeun
senior tag

Tegnap felszereltem a JT-m és mentem is pár kört vele. Hát.. szerintem semmit sem változott, világítótorony, motor az első találattól kifekszik, papír (főleg a KT-hez viszonyítva).

Amúgy régen nem 0.31 a nagyobb 128-as pontossága?

Cila

(#4158) Werewolf20


Werewolf20
tag

Én arra lennék akkor kíváncsi, hogy a németek akkor most megkapják a második TD vonalat? Egy új 9 és 10 es td vel a tetején? Most hogy így ugye elhasználják Tier 10 es td nek amit eddig szántak a másik ág tetejére. :F

It's not the destination...but the drive there

(#4159) Mcray válasza fsb1000 (#4136) üzenetére


Mcray
senior tag

Nagyon szép eredmény. Grat és köszönjed meg az idióta csapatodnak :DDD Ha csináltak volna valamit, akkor nem sikerült volna ezt összehozni.

Neked kb 200 Xp-vel jobb az eredményed. Damage-et nem néztem meg otthon, de azt hiszem nekem több volt.

Végre megvan a tank ász a H35-tel. Ha jól emlékszem 850 Xp kellett hozzá és 6 kill, steel wall, sniper. Ha nem 11 HP-'s lettem volna egyetlen túlélő legénységgel, akkor mentem volna 7. killre is, de így hagytam a csapatot is játszani :DD

Pz 2-esektől baromira félek a tier 2-es francia tankjaimban.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4160) Timyyy válasza Murder3 (#4156) üzenetére


Timyyy
őstag

Ezeket honnan szedted?

(#4161) Arpee78 válasza Timyyy (#4160) üzenetére


Arpee78
senior tag

(#4162) jozefgucci1 válasza Mcray (#4159) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én meg a d1 től félek a legjobban bt2 vel. A pz2 t elég gyakran berakja t3 ba az a gond vele ,míg a bt2 szinte csak t2 be felé t1 el és így könnyű garázdálkodni.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4163) Paul119


Paul119
addikt

ez a leo1 nem is néz ki rosszul :))[link]

Will JagdPz E-100 have mobility and armor of roughtly the E-100? Especially the lower front plate...

Mobility will, of course, be poor.
Armor as on the historical E-100 and JagdTiger.
szóval égni fog mint a rongy :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4164) Burgonya1 válasza KaLeun (#4157) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

7.x-től kezdve máshogy számolják a statokat, n csoki+venti+100% legénység, hanem csak 100-as legénység.

(#4165) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem találtam még jó weak spot infót...ST-1-et és KV-4-et hol érdemes lőni? Elég vastag a "bőre" mindkettőnek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4166) jozefgucci1 válasza Atlantis (#4165) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kv4 nek tegnap s kupakjat többször átlőütem.

Bocs telorol írok.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4167) csaabz válasza Atlantis (#4165) üzenetére


csaabz
őstag

KV-4 bárhol lőhető. Szószerint. A páncél vastagsága csak papiron mutat jól.
Nekem van egy és rengeteget szenvedek vele. Tier 6-os tankok is gond nélkül sebeznek szemből. Oldalról meg tényleg akármikor. Például a torony tetején a kis kupola, vagy a front armor lőrés, géppuskarés is ilyen, hull alul. Aztán ki is gyullad. :(

Az ST-1et még nem próbáltam, de az már más kategória...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4168) emre válasza Atlantis (#4165) üzenetére


emre
veterán

http://wotarmory.com/2012/06/06/who-put-tracks-on-that-shipwreck-the-kv-4-protection-report/

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4169) bandiras2


bandiras2
senior tag

Szeeretek kis tankokkal menni, nem rak be olyanok közé amikkel nem tudok mit kezdeni (38Hf kivétel) Pz35t vel nyomultam, jóféle, szeretem.
Province alsó bázis. Én meg egy másik arc nekiálltunk halomra gyilkolni őket, felmentem szembe, beszpotoltam mindenkit, de kénytelen voltam egyszál magamban kilövöldözni őket, mert nem jött még fedezettűz sem. A srác a másik oldalon 4 kill után kihullott, énnekem még eltartott, de a parancsnok és az ágyú sérülése miatt már csak egy loltraktort szedtem szét, majd nekem is végem lett. Itt még 9-4 re vezettünk. ENNYI idiótát mivel érdemeltem ki?
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4170) Burgonya1 válasza Atlantis (#4165) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

KV-4-nek leginkább a böszme kupolája a gyenge, ahogy már írták, ST-1-nek alul ugyanaz, mint IS-4-nek (konkrétan ugyanaz az alja). IS-4 gyengéit meg wotdb-n meg lehet nézni.

(#4171) Iron Funeral válasza Paul119 (#4163) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Historical thickness 200mm@50° aka effektív 311mm (~270mm in game) nem tűnik olyan rossznak, ha belövik ezt a vastagságot éghet ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4172) Flatron710


Flatron710
tag

Már régi videóm, de ez ( szerintem ) szép lövés volt! ( persze minden szentnek maga felé hajlik a keze ) Csak egy videó! Nem akarok és nem fogok az arty, nem arty témába belefolyni! Én szeretek és tudok is tüzérkedni! Ennyi.. Mások a fiúkat szeretik... Engem nem érdekel... :) Amúgy arty-val közelharcban vannak a legjobb kilövéseim, mivel a csapat számára a tüzér nem létezik. Én meg tudom, hogy letojnak, így "segíts magadon.. isten is megsegít".

Aztán, hogy mégse legyen teljesen OFF... Így fordul egy full-os arty a kuplung égetővel. Az álca után szerintem kötelező minden tüzérnek.

[youtube link]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4173) Atlantis


Atlantis
veterán

Köszönöm a válaszokat. Akkor csak én vagyok olyan béna, hogy pattantam róla KT-val. Mondjuk szerencsére nincs túl sok belőle a csatákban.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4174) bandiras2


bandiras2
senior tag

Grillére ráfér az alap alvázra a nagyobb ágyú? vagy azt is le kell cserélnem?
Ha ledobom a nagyobb motort és a rádiót?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4175) diegho válasza bandiras2 (#4174) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért nem számolod ki? Az kb 10mp, a válaszra várás akár több óra is lehet.

(#4176) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Az amerikai top TD-ről, az álló tornyúról, tud valaki jót mondani?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4177) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Mines 2012. június 15. 14:24:34
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 2 758
Credits received: 107 305
Battle Achievements: Boelter's Medal, Top Gun

Hát őőő izé ja :))

(#4178) virkir


virkir
veterán

Félve merek posztolni hátha megint belegyalogolok valakiknek a lelkivilágába vagy valaki off-nak fogja tartani. :)

Itt vannak az új játékmódok azokon a pályákon amiken lesznek.
A játékmód a fájl nevében, lusta vagyok még egyszer leírni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4179) krisss93


krisss93
aktív tag

Bocs a kérdésért, de ugye nem csak szerintem hülyeség E100-al berongyolni prohorovka közepére egy scouttal kergetőzni amikor az ellenségnél van 3 db Tier VII-es arty?
(ez a mai top tankunk volt)
És még én vagyok a retard mert rövid 88assal felszerelt Tigerrel, hátulról láncolgatok meg sebzem akit lehet...

(#4180) jozefgucci1 válasza virkir (#4178) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig már épp jelezni akartam a modiknak ,hogy teleraktad a topikot absztrakt képekkel.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4181) diegho válasza krisss93 (#4179) üzenetére


diegho
nagyúr

E-100 játékosok zöme ilyen.

(#4182) csaabz válasza Cucuska2 (#4176) üzenetére


csaabz
őstag

Nekem nincs, de egy haveromnak igen, akivel szakaszoztunk egy ideig. Jót nem tudok róla mondani. A lassúsága a legnagyobb hátránya. Felfoghatatlanul lassú. :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4183) Arpee78 válasza diegho (#4177) üzenetére


Arpee78
senior tag

Victory!
Battle: Mines 2012. június 15. 23:24:34
Vehicle: A-20
Experience received: 12 950
Credits received: 980 305
Battle Achievements: Boelter's Medal, Top Gun, Sniper, Raider, Sharp shooter, Defender, Confederate, Orlik's Medal, Kolobanov's Medal, Halonen's Medal, Kamikaze, (a többi nem fért ki)

Gyakorolj még egy kicsit. Tehetnél fel replayt ha nem csak hamisítvány az eredményed, az enyém itt van és igazi.

(#4184) Timyyy válasza diegho (#4177) üzenetére


Timyyy
őstag

Mondjuk egy replay-el többre mentünk volna mert ennek így semmi értelme. ;)

Arpee, mért nem mész a saját off topicodba ezzel a hülyeséggel amit írtál?

[ Szerkesztve ]

(#4185) diegho válasza Arpee78 (#4183) üzenetére


diegho
nagyúr

Kezdesz nagyon szánalmas lenni... mentem én ennél több xp-s kört is, csak hogy még jobban bosszankodj ;) ingame meg lehet nézni az adatlapon, replayt meg nem kapsz, tanulj meg egyedül játszani :P

[ Szerkesztve ]

(#4186) virkir válasza Arpee78 (#4183) üzenetére


virkir
veterán

Hm...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4187) Timyyy válasza Arpee78 (#4183) üzenetére


Timyyy
őstag

Az off topicban írt hülyeséged (mert mégis ki vagy te hogy feltételeket szabj a fórumon) magába foglal mindent amiről egy játékkal kapcsolatba beszélni lehet, szóval az egész úgy hülyeség ahogy van. (szedd ki a fejed a modik seggéből pls)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4188) krisss93 válasza diegho (#4185) üzenetére


krisss93
aktív tag

Diegho vidd el platoonba egy körre, hátha akkor befogja :P

De egyébként legyen már nyugalom kérem, mert megint becsukják a topikot.

(#4189) marked one94


marked one94
őstag

jeeee megint kezdődik a szájkarate :DDD

Amúgy grat hozzá :R 200xp vertél az én legjobb Patton-os körömre te szemét :D :P

You'll Never Walk Alone

(#4190) diegho


diegho
nagyúr

Kezdem azt hinni, hogy néha a nevek mögötti szám nem a születési évet, hanem az intelligencia hányadost takarja.

Amúgy tényleg nem értem mi volt ez a "gyakorolj még" "hamisított eredmény" és társai. Ott az ingame adatlapom 2892 max xp-m van már vagy fél éve, szóval még csak nem is maximum xp-s kör ez, tényleg nem értem minek kell belekötni, ráadásul ilyen gyerekes stílusban, vagy ennyire nagy az irigység errefelé?

(#4191) babferi


babferi
tag

Ez a srac volt nalam ellefel most , Lorrienben ult . Kicsit se jatszott meg sokat ;]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4192) marked one94 válasza babferi (#4191) üzenetére


marked one94
őstag

Ennek sincs élete... plusz hogy nem unta még meg a játékot???

You'll Never Walk Alone

(#4193) DeniBoy válasza Timyyy (#4187) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

:R :C

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#4194) jahrn válasza Arpee78 (#4183) üzenetére


jahrn
senior tag

Edes, Halonen medal A-20al :)) Obvious Troll is Obvious (a credit/xp gain meg talan lehetne egy brutalisan jo kor gold ammoval parositva a tesztszeron)

[ Szerkesztve ]

(#4195) sanya67 válasza diegho (#4190) üzenetére


sanya67
tag

Nana kérem, nana! :((( :DDD

(#4196) jahrn válasza virkir (#4178) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem lehet szerkeszteni szal:

Ugy vettem eszre h a Karelia/Malinovka assault igencsak a vedoknek kedvez. A Malinovka encounter-nel is inkabb a felso pontban spawnoloknak all a zaszlo, a Prokhorovka assault viszont meglepetesre elegge kiegyensulyozott. A tobbi map pedig teljesen korrekt.

(#4197) diegho válasza sanya67 (#4195) üzenetére


diegho
nagyúr

Tudod akinek nem inge.

Valaki tud valamit a tier 10 TD/Med ágról? Eliten kapjuk őket, vagy kell fejleszteni?

(#4198) Arpee78


Arpee78
senior tag

Link Két tierrel nagyobb tankot intéztem el A-20-al méghozzá egyedül! A csapattársak is dicsértek, egyértelműen nekem köszönhető a nyertes csata. Vanak akik 9-es tankkal se csinálják utánam! Itt a replay, így kel csinálni.

Timmy: itt van (#4198)

[ Szerkesztve ]

(#4199) Timyyy válasza diegho (#4197) üzenetére


Timyyy
őstag

Az orosz medet szinte biztos, a tobbi meg nincs eldontve, de valoszinuleg igen.

Arpee : hova tunt a nagy pofikad? Ennyi ember elott hirtelen osszement az arc?

[ Szerkesztve ]

(#4200) emre válasza diegho (#4197) üzenetére


emre
veterán

Tier 10-es médiumok és TD-k - Kérdések és válaszok

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.