Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Joe.36 válasza Iron Funeral (#4550) üzenetére


Joe.36
addikt

Létezett úgy tudom az alváza, de soha nem volt harcra kész állapotban. De akkor is gáz hogy simán szét lehet lőni....

Kár hogy a játékban nem lehet barkácsolni, hegesztenék oda még lánctalpakat ahogy a németek is csinálták az orosz fronton....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4552) -vitya- válasza Joe.36 (#4551) üzenetére


-vitya-
őstag

bármit szét lehet lőni simán, a megfelelő helyen, és a megfelelő eszköz segítségével:

M1 Abrams

Ismét M1 Abrams

-=Витя=-

(#4553) Joe.36 válasza -vitya- (#4552) üzenetére


Joe.36
addikt

Persze ez igaz, de ennek a frontját lehet simán szétszedni az a baj.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4554) Iron Funeral válasza Joe.36 (#4551) üzenetére


Iron Funeral
őstag

... ez miben cáfolja/védi azt amit mondtam?
200mm haspáncél 50°-ban döntve. Ez létezett, a játékban meg 150mm 50°-ban döntve.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4555) InHell


InHell
senior tag

Sziasztok!
Kb. három hete játszom ezzel a játékkal, kezdem megszeretni pedig párszor már otthagytam, mert nagyon felidegesített!
Most a legtöbbet egy VK 3601(H) -val játszom, kisebb-nagyobb sikerrel.
Amit már megszoktam, hogy szinte mindig Tier 8-9 szintű tankok ellen kell játszani, sőt olykor kapok Tier 10-es szintű ellenfeleket is.
Amiatt indultam ezen a vonalon, mert mikor 4-5-ös tankjaim voltak, állandóan a Tigereket kaptam és mivel nem bírtam velük egyáltalán, gondoltam na olyat akarok én is. :)

Most viszont, hogy már VI-os tankom van, elvétve ha kapok is Tigert ellenfélnek, hát nem tűnik izmos ellenfélnek. :F Alig erősebb, cserébe lassabb is. Kb. 9000XP kell még, hogy váltani tudjak Tigerre, de most elbizonytalanodtam hogyan tovább. :F
Menjek tovább ezen az úton, aztán majd Tiger II és így tovább? Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?
Gondolom ha meglesz a VII-es Tiger (ma este), akkor meg Tier 10-esek ellen kell játszanom, és megint csak szívni fogok?

< béna duma helye >

(#4556) Joe.36 válasza Iron Funeral (#4554) üzenetére


Joe.36
addikt

Abban hogy ha kész lett volna a tank és tesztelik, és kiderül ez a gyengesége biztos megerősítették volna ezt a részt jobban.
De nem akarok ezen vitatkozni, csak leírtam hogy kár hogy egy ilyen nagy böhöm tank megy elől teszi a dolgát és kisebb tankok is szemből komolyan meg tudják sebezni.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4557) diegho


diegho
nagyúr

Egy kis karelia Patton-al: [link]

Victory!
Battle: Karelia 2012. június 19. 14:13:31
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 2 326
Credits received: 88 065
Battle Achievements: Sniper

(#4558) Joe.36 válasza InHell (#4555) üzenetére


Joe.36
addikt

Ha eléred az E-75 teljesen kifejlesztve akkor lesz egy nagyon jó tankod amivel élvezet játszani.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4559) Paul119 válasza -vitya- (#4549) üzenetére


Paul119
addikt

az legyen a legnagyobb öröme az életben:))

InHell: nem feltétlen kell a tigrissel agyhalottként előre rohanni,snuperkedj vele hátulról, van rajta egy jó 88as löveg aminek 203mm az át ütése , simán tudod vele sebezni a nagyobb dögöket is

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4560) psycroptic válasza diegho (#4557) üzenetére


psycroptic
őstag

Videóid alapján a pattonnal nagyon durván magad elé lehet lőni még egy orosz és német tankon sem láttam ilyen vertikális kitéríthetőséget nem mellesleg meg jókat sebez. A páncélja papírabb, mint a T-54-nek de ha jól látom ez kompenzálva van mással. Egyébként ügyesen játszol! :R

Lehetne olyan replayt kérni esetleg, ahol nem top tank vagy? Hanem az alsó harmadban foglalsz helyet valami Tier 7--8-as tankkal?

PSNID: Tomy83PS

(#4561) Iron Funeral válasza Joe.36 (#4556) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De nem érted még mindig. Az egyetlen legyártott teknőn (aka HULL) 200mm vastag volt mind a homlokpáncél mind a haspáncél. A játékban 200mm vastag a homlokpáncél és csak 150mm vastag a hasa. Magyarán a WG alakított egyet megint, nem a németek csinálták/tervezték gyengére.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4562) Dobi 562 válasza InHell (#4555) üzenetére


Dobi 562
addikt

Sajna a 6-os szintű tankokkal sokszor kegyetlen az MM és 10-es csatákba rakja őket. Ne keseredj el, magasabb tierben is ez van, csak ugye egyre kevesebben lesznek fölötted. :)

A Tigris sajnos papírtank, de cserébe legalább keveset is sebez és felgyújtható szemből.

A Porsche Tigris egy sokkal jobban sikerült modell a játékban, ugyanazzal az ágyúval van felszerelve, mint a Tigris, de a frontpáncélja 200mm (sima Tigrisé 100mm) és elég pattogós. Cserébe kicsit lomhább, de legalább nem fog átlőni boldog-boldogtalan.

Tigris ágán továbbhaladva a Királytigris egy élvezhető tank, pontos ágyúval, jó átütéssel. Sajna ő is gyúlékony szemből, de én szeretem.

Az E-75-öt mindenképp megéri megszerezni, sajnos most nerf előtt áll, a 7.4 után már őt is fel lehet gyújtani szemből, nem baj kell a kihívás nekünk, teuton fanatikusoknak! A páncélja iszonyat pattogós (jól beforgatva). A nagyobbik ágyúja ugyanaz mint az E-100 és Maus ágyúja, lehet vele karcolgatni rendesen.

A Porsche ágon 8-as szinten az Aladár becenevű VK4502A csücsül, ami egy (szerintem) nagyon élvezhető gép, fürge és lehet közepes tankként használni ha lehetőség van rá.

A többiről nem tudok nyilatkozni.

Azt döntsd el meddig akarsz eljutni a játékban. E-100 a cél? Maus? Vagy elég egy E-75? És arra indulj. Én idővel ki akarok próbálni minden német járgányt, bár az E-100-ban és Maus-ban már nem vagyok biztos.

(#4563) Joe.36 válasza Iron Funeral (#4561) üzenetére


Joe.36
addikt

Úgy tudom amikor kijött az E-100 akkor nagyon jó tank volt, de ezt is utolérte a végzet mint pl a TYPE 59 et.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4564) Iron Funeral válasza Joe.36 (#4563) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem változtattak rajta semmit, azon kívül, hogy a rendőrvillogó kisebb lett.
Jött két ágyú 270 átütéssel, ettől lett markánsan gyengébb a tank.
+a francia autolader 267 átütéssel.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4565) Joe.36 válasza Iron Funeral (#4564) üzenetére


Joe.36
addikt

Lényeg hogy szerintem így mesze nem a legjobb tank az E-100 tier X kategóriában.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4566) Joe.36 válasza Iron Funeral (#4564) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem rég történt... Malinovka... Már nem sokan voltunk életben... Jött az E-100... Félig már le volt bontva... Én Löwe-vel farmoltam épp... Rálőttem szemből a hasánál... Kigyulladt... Leégett... Vége volt... Jött a duma hogy gold noob... Pedig sima lőszert használtam....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4567) diegho válasza psycroptic (#4560) üzenetére


diegho
nagyúr

Mostanában csak tier9 meddel játszok, szedem az xp-t a 10-esekre, de talán akad pár régebbi, nincs kedvem sok száz replayt végignézni, ráböktem párra, ezeket találtam:

[M6 tier 10 csata]
T29 tier9 csata
KV-1S tier8 csata

a legtöbbet nem ezen a gépen tolom, a másikon nem vettem replayt sokáig, 1 hete kapcsoltam be, ott volt a legtöbb kis tankos kör.

(#4568) psycroptic válasza diegho (#4567) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszönöm szépen! Áldott legyen a neved az asszonyok között! :R
Ha hazaérek meg is lesem őket!

PSNID: Tomy83PS

(#4569) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Ha már úgy is E-100-ról volt szó:
#1
#2

:DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4570) InHell


InHell
senior tag

Köszönöm az infókat és tanácsokat, természetesen Tier X a cél, de addig még hosszú az út.
Kár, hogy ilyen lehúzós ez a játék.
Van egy T14-es prémium tankom (nem voltam túl figyelmes, megnéztem melyik a legmagasabb szintű tank amit a vásárolt 1500 aranyért meg lehet venni és azt vettem. én naiv azt hittem lehet fejleszteni), a VK3601-hez szükséges kb. 27k XP-t egy pár óra alatt kifarmoltam, csak akkor jöttem rá, hogy pénzbe kerül az XP-t átváltani..El is tapsoltam már összesen 11 000 forintot, de még legalább van 6 nap premium accountom..

A 3601-el viszont már egész jó köröket össze tudok hozni, inkább már csak azzal játszom, legalább nem kerül plusz pénzembe az XP átváltása. 8,8-as ágyúval egész jókat lehet sebezni.
Tegnap délutántól estig 35k XP-t sikerült összeszedni vele.

< béna duma helye >

(#4571) Joe.36 válasza Iron Funeral (#4569) üzenetére


Joe.36
addikt

Szép lövés, ezért utálom az artykat... Valószínűleg nem volt rajta a nagy repesz páncél.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4572) Paul119 válasza Joe.36 (#4571) üzenetére


Paul119
addikt

az sem mentette volna meg szerintem, nekem eddigi rekordom csak egy jt one shot :DDD
bár az is csak teszten

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4573) Joe.36 válasza InHell (#4570) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos tier 8 fölött nagyon viszi a játék a creditet, kivéve ha nem vagy szerencsés nagyon, vagy nem századba nyomod, vagy szakaszba, vagy nem vagy nagyon tank ász...
Nagyon drága a javítás és a lőszer főleg E-100 és MAUS szinten.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4574) Iron Funeral válasza Joe.36 (#4571) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Átütő HE lövedék ellen nem véd, csak külső robbanások sebzését csökkenti.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4575) Joe.36 válasza Iron Funeral (#4574) üzenetére


Joe.36
addikt

Én nem artyzok, nem az én stílusom, de úgy tudom hogy R.R.O használnak, de lehet hogy tévedek.
Annak meg kicsi az átütése.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4576) Iron Funeral válasza Joe.36 (#4575) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ja, 105mm átütéssel ~40mm tetőpáncélt azért át lehet ütni ;)
A HE splashből meg külső robbanásból sosem fog annyit sebezni mint ami rá van írva, sokkal inkább <50% javarészt. és ezt csökkenti tovább a spall liner ~10%-al (tehát mondjuk 800 helyett 720-at fog kapni).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4577) Joe.36 válasza Iron Funeral (#4576) üzenetére


Joe.36
addikt

Értem, mint mondtam nem artyzok... nem tudtam ezt, de jó tudni... Bár engem szerencsére még nem szedett ki E-100 al arty 1 lövésből, csak leszedi a fél életemet és a leláncol, IS7 el se, AMX50B vel sajnos igen épp lőttem fullon voltam és porrá lettem, azóta ha lehet nem állok meg vele csak fedezékben.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4578) WOT Armory


WOT Armory
csendes tag

Cikk az új francia TD-kről.

(#4579) Dobi 562 válasza WOT Armory (#4578) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi az újabb cikket!

Az a tűzgyorsaság azzal a páncélátütés értékkel kombinálva... Nem lesz szerencsés a csöve elé kerülni...

(#4580) Paul119 válasza WOT Armory (#4578) üzenetére


Paul119
addikt

hát ha látom ezt a 9es francia tdt közelébe nem megyek, olyan mint egy elbaszott búgócsiga :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4581) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Nemrég valaki mutatot egy replayt nem magyar TOP játékostól.
Fórumtárs kérdezte, miért lép ki minden lővés előtt sniper módból.

Akkor nem kapott rá választ, de találtam egy lehetséges magyarázatot.
Erdei körökben elterjedt az a nézet (nemrég fórumon is írták), hogy a sniper módban becélzott távoli ellenfél nagyobb eséllyel található/sebezhető, ha lövés előtt átváltunk Árkád módba.
Lehet.... ezt nem tudom, de tesztelhető. Engem a replay-on látható precizitás és gyorsaság lepett meg. 16x lassításban nézve látható, hogy szinte a váltás után azonnal bekövetkezik a lövés előtte sosem.
Nem tudtam leutánozni - igaz nekem jobb egér gomb váltja a nézetet - de ha visszarakom pl. shift vagy alt gombra akkor is 10-ből 2x vagy elöbb lővők mint váltok, vagy túl nagy szünet van a váltás és lövés között

De találtam egy lehetséges magyarázatot. Egy makrót, vagy scriptet ha valakinek igy jobban ismerős. Alt-tal lehet aktíválni. Persze lehet hogy tiltott, de ellenőrízhetetlen...
Az ALt lenyomása után nem csak nézetet vált hanem lő is.
Func mouse_click()
Send("{ALT}") ;;; set view
Sleep(100) ;;; wait 0,1 sec
mouseclick ("left") ;;; shot
EndFunc

[ Szerkesztve ]

(#4582) diegho válasza fsb1000 (#4581) üzenetére


diegho
nagyúr

Én adtam rá magyarázatot, sokszor én is ezt csinálom, ha nem vagyok benne biztos, hogy nincs jobb célpont. Sőt továbbmegyek emu is elmondta az okát, azért csinálja, mert így a két lövés között látja, hogy nincs-e fontosabb/jobb célpont, tud reagálni arra, ami történik. Néztem tőle számtalan replay-t és nem mindig csinálja, sőt az újakban egyre ritkábban.

(#4583) Cooper911 válasza diegho (#4517) üzenetére


Cooper911
senior tag

Hát szerintem egy jó játékost nem kell folyamatosan vezényelni, kell az elején egy taktika amit az események hatására párszor módosit az ember.
Meg ha nem mondasz nekik semmit akkor is jobb mint 14 random ember akinek a fele feleslegesen kempel/lemingezik/afkzik/kékül stb.
De hát te tudod a lényeg, hogy jól érezd magad a játékban. Csak az abbahagyás helyett lehet hogy érdemes lenne tenni egy próbát. Utánna még mindig abba lehet hagyni :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#4584) Cooper911 válasza fsb1000 (#4581) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ez nem azért van mert késik kicsit a replay a szerveren? Úgy mint ahogy a célkereszt és a szerver oldali célkereszt is. Lő és visszavált de a szerveren már csak a visszaváltás után lő.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#4585) fsb1000 válasza Cooper911 (#4584) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Replayt szerver nélkül futtatjuk.

(#4586) Timyyy


Timyyy
őstag

(#4587) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Valaki jönne platoonozni? Ez vagyok én.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4588) Zeratul válasza Cucuska2 (#4587) üzenetére


Zeratul
addikt

Egy faja kör a stock párduccal.

Victory!
Battle: Fjords 2012. június 19. 19:21:18
Vehicle: PzKpfw V Panther
Experience received: 2 972 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 30 196
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Master Gunner, Sharpshooter, Sniper.

[ Szerkesztve ]

(#4589) Spori85


Spori85
csendes tag

Sziasztok. Van valakinek valami ötlete/jótanácsa, hogy a KV-4-el mit lehet kezdeni, vagy milyen taktikát lehet vele követni, azon kívül, hogy nagyon gyorsan el kell adni?
Egyszerűen nem boldogulok vele. A D25-T T8-ban gyakorlatilag nem sokra jó (a 107 mm-es Zis még nagyon messze van). De ez még a kisebb gond. Gyakorlatilag bármi átüti a páncélját, még szemből, beforgatva is. Legutóbb pl. egy Panzer III/IV. Egyszerűen epic fail ez a tank szerintem.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#4590) Dobi 562 válasza Spori85 (#4589) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Várd meg a 7.4-es peccset. Akkor kap buffot:

+40 HP
A tank oldala 20mm-el vastagabb lett
A tornyon lévő kis torony 180mm páncélt kapott (150mm-ről)
Rossz és közepes terepen 5%-kal kisebb ellenállás
Az alap toronyba is beszerelhető a top ágyú (107 mm ZIS-24)
A 107 mm ZIS-24 ágyú újratöltési ideje a fejlesztett toronyban 11.5-ről 11.1 mp-re változott.
Toronyforgatás közben 20%-kal kisebb célkör a 107 mm ZIS-24 ágyúnak a fejlesztett toronnyal.
A 107 mm ZIS-24 ágyú függőleges kitéríthetősége megnövelve 6 fokkal, a fejlesztett toronyban.

Az infó innen van.

(#4591) Zeratul válasza Spori85 (#4589) üzenetére


Zeratul
addikt

Ez a Ruszkik Oboa tankja, azoknak akik nem farmolták ki anno az IS4-t. :DDD
Viccet félretéve a IS-3 se sokkal jobb amíg nincs meg a nagy torony és a BL-9 ágyú.
Németeknél ugyanilyen oboatank a panther.

[ Szerkesztve ]

(#4592) Paul119 válasza Zeratul (#4591) üzenetére


Paul119
addikt

ja 88 as nem visz át semmit( kivéve a franciákat) de jó a dmge :DDD l100 nak meg kabaré a sebzése

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4593) Spori85


Spori85
csendes tag

Köszi mindenkinek. Bár az Is-3-mat tudtam valamennyire élvezni bl-9 nélkül is. Akkor várok, és reménykedek... :)
Egyébként a Panthert kezdem egyre jobban megszeretni, a hosszú 75-ös ágyúval már egész elfogadható köröket lehet vele menni, úgy vettem észre, ha bukok vele, az a saját ügyetlenségem miatt van, nem a tank "oboa" jellege miatt.

[ Szerkesztve ]

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#4594) Dobi 562 válasza Spori85 (#4593) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mert a Panther egy nagyon jól használható és szerethető tank. Csak tudni kell vele játszani.

(#4595) redzsi válasza Dobi 562 (#4594) üzenetére


redzsi
senior tag

Van valami tipp? Mert megőrülök az alap Párduccal. Nem mozog, 75-ös löveg nem sokat ér, viszont sokszor kilőnek, így a TP alig gyarapodik, a javítás meg viszi a pénzt.

(#4596) emre válasza fsb1000 (#4585) üzenetére


emre
veterán

Akkor is késik, tudom mert néhány csatámat visszanéztem, és nem volt szinkronban az élő csata és a visszajátszás.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#4597) Dobi 562 válasza redzsi (#4595) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az alap tankokkal szenvedni kell. :) A fullos Párduchoz pedig ajánlott a vizes lőszertartó, mert sérülékeny a lőszerrekesz (nálam legalábbis sokszor ellőtték) + gyúlékony is szegény. Én távolról támogattam vele a hosszú 75-össel, 4mp-enként csipegettem az ellenséget, jó móka volt. Mivel lassú is szegény, ezért sem alkalmas a klasszikus med szerepre, de ha szeretsz sznájperkedni, ez is tetszeni fog.

(#4598) tank1


tank1
tag

Hohohó, már a szomszédban kopogtat a Jagdtiger. Csupán 159 000 xp kell hozzá. :D
Fullos lett a ferdim. Meglehet, nem hajtok tovább JT felé. Eddig csak rosszat olvastam róla. Pedig papíron jól néz ki az ágyú adatai.

(#4599) CptMisi válasza tank1 (#4598) üzenetére


CptMisi
őstag

Én is úgy döntöttem, hogy megveszem. Már egy ideje kifejlesztettem, de most meg is veszem. Most vettem meg a 704et is. Irány a T10 TD! :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4600) pws válasza fsb1000 (#4581) üzenetére


pws
aktív tag

Én is olvastam, és egy ideje a Batman, T54-el nem váltok sniper módba. Nem vezetek statisztikát, de mintha tényleg többször van sebzés.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.