Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Sixkiller6 válasza diegho (#7000) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ezért is mondtam, h a szubjektív sorrendben hiszek... szerintem adjuk fel.

- no es importante -

(#7002) InHell


InHell
senior tag

Péntek este vettem 7500 aranyért egy KV-5-öt, tegnap estig majdnem 5 milliót kifarmoltam vele.
Azt hiszem nagyon jó vétel volt. Jó vele játszani is. Nagyon jól bírja a strapát. Szinte kivétel nélkül minimum 2-3 kill megvan csatánként, átlag 70-100k krediteket kapok. :)
Kell a pénz az E-75-re. Tiger II-vel sokáig tartott volna a pénzt kifarmolni.(3,4millió)

< béna duma helye >

(#7003) Murder3 válasza diegho (#7000) üzenetére


Murder3
addikt

hát szerintem kv-3 az eggyik legjobb t7 heavy..(t29-el még nem mentem de a többivel igen)
Annyi lövést képes elnyelni,folyamatosan 400-akat lövöldöz..igazi bestia egyedül magas tierbe van hátrányba az is-el egyetembe, de tierjébe nézve erős nagyon is.

Tiger meg Tiger P esete kicsit fura, Tiger P már korántsem olyan jó...már túl sokan tudják hol kell átlőni + lassú.
Tigert meg forgathatod az nem fog pattogni..én nem emlékszem, hogy tigerről pattantam-e azért mert úgy bevolt forgatva.

(#7004) fsb1000


fsb1000
nagyúr

hehe... elöbb dieghoval rakott össze az MM.
Lehet megszakad a vereség szériám E100-al.

Egyébként egy batchat majdnem kinyírt megint. Megkerül és 100% eséllyel begyújt.
Köv körben ugyanez történt... mindkétszer a támogatás mentett meg.
Az is gond ezzel, ha artysta látja 1000HP alá mentem, akkor engem fog lőni a lehetséges targetek közül.
--

Lehet fel kéne tenni azt a perket ami csökkenti a motor gyulladást, de lehet semmit sem ér az a +25% .

(#7005) Scheffer válasza InHell (#7002) üzenetére


Scheffer
tag

Nagyon rákaphattak a népek a KV-5-re, mert mostanában rengeteget látok belőlük. Tegnap lefutottam vele a duplázót, és meglepetésemre velem együtt Cliff-en 10 darab KV-5 volt a csatában, de 1-2 mindig jelen van szinte mindegyik csatában.

Beindult a hadigépezet és a KV-5-ök világuralmi törekvései lassan megvalósulni látszanak. :)

(#7006) Tüzi válasza fsb1000 (#7004) üzenetére

ha beadod a többinek a tűzoltást (ami 10%oként -1% esély ha jól tudom, emberenként), akkor az már biztos számít, nem is keveset.
főleg, hogy a legjobb motor az e75ben már csak 15% eséllyel gyullad. (bár ez nem tudom vonatkozik-e a váltós fa..ságra, de szerintem igen)

(#7005) Scheffer
elképzelni is nehéz mennyi pénze van ebből a wg-nek.
apropó... a minap találkoztam két löwe-vel, szakaszban nyomták... mindkettő lila volt, 1800+ effel. daráltunk is négyen mindenkit. 2 löwe, egy is8, meg az e75öm.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7007) fsb1000 válasza Tüzi (#7006) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A wiki erről mást mond:
This skill does not affect the chances of a vehicle catching on fire in the first place.

Én inkább neki hiszek.

(#7008) Tüzi válasza fsb1000 (#7007) üzenetére

akkor mi értelme?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7009) fsb1000 válasza Tüzi (#7008) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gyorsabban oltják a tüzet a legények és eleve kevesebb a modul sérülése.

(#7010) diegho válasza fsb1000 (#7004) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha a kör elején nem kapok egy arty lövést sokkal jobban örültem volna neki, a helyemről el kellett mozdulnom, mert a mögöttem keresztben álló T29 zavart, elmozdultam és hopp 367 hp-m lett 1600-ról :)) de azért még párat tudtam lőni, csak amikor kifordult elém a ferdi 128-assal, aminek 368 a minimum sebzése, már éreztem, hogy nem lesz jó ez nekem :O

(#7011) Atlantis válasza InHell (#7002) üzenetére


Atlantis
veterán

Neked aztán kötélből vannak az idegeid... :R

Én tegnap adtam el azt a szemetet, nagy hülye voltam, mikor megvettem, le is konyul a szám széle, ha az árára gondolok. Szerintem lassú, az ágyúja igen kevés azon a szinten, szemből is simán sebezhető szinte akármivel, ami szembe jön vele és már egy magamfajta átlagos játékos is tudja, hol kell lőni. Akkora, mint egy hegyomlás, még rejteni se tudod rendesen a gyenge pontjait.

Persze, legyen vele szerencséd, készséggel elhiszem, hogy van, akinek bejön.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7012) Napfénysüti

Nemsokára meglesz a pénz IS3-ra, Milyen sorrendben érdemes majd fejleszteni?

Més que un club!

(#7013) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#7012) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szvsz BL-9 először, a Churchill majd sok szabad TP-t termel rá. :K Sokan a tornyot fejlesztik ki először, de azzal csak annyival lesznek előrébb, hogy valamennyivel jobban pattog a torony, de attől az XP nem termelődik jobban, és a testét ugyanúgy átlövik. :N

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7014) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#7013) üzenetére

Köszi! :R

Lánc nem is kell hozzá?

Més que un club!

(#7015) InHell válasza Atlantis (#7011) üzenetére


InHell
senior tag

Egyelőre még azt tapasztalom, hogy sokan nem tudják hol kell lőni, nagyon sokat kapok mire végre kinyírnak. :) A minap egy Tiger II és egy KV-5 ellen sikerült nyernem, mert míg én olyan 300-akat lőttem rájuk, egyik sem tudta hol kell lőni ezt a mozgóbudi kinézetű tankot, és csak pattogtak, majd szép lassan meg is halt mindkettő. :D
Ha addig élvezem míg az E-100 árát is kifarmolom nekem már megérte. :)

(#7005) Scheffer Nekem pénzt farmolni kellett nagyon valami, aztán 12-13k-t kiadni egy Löwe-ért sajnáltam volna.
7500-ért szerintem megérte, általában mindig top tank vagyok, sok pénzt is hoz, valószínű emiatt választják sokan.

< béna duma helye >

(#7016) Tüzi válasza fsb1000 (#7009) üzenetére

magyarán kamu ami a skillhez van írva.
miért nem lepődtem meg? :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7017) fsb1000 válasza Tüzi (#7016) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért mi van írva a skillhez?
Hopl írták hogy csökkenti a tűz esélyét?

(#7018) Tüzi válasza fsb1000 (#7017) üzenetére

valami olyasmire emlékszem, hogy preventive maintenance, ami csökkenti a kigyulladás esélyét.
bár ez még lehet, hogy 7.4 előtt volt... azóta nem néztem. (ezért akartam én is rátenni a tagra... de akkor nem fogom.)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7019) fsb1000 válasza Tüzi (#7018) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Wot hivatalos oldalán semmit nem írnak erről.
A Wiki a köv autentikus forrás, ahol viszont kifejezetten írják, hogy nem csökkenti.

(#7020) babferi válasza fsb1000 (#7017) üzenetére


babferi
tag

A jatekon belul ha ramesz a skillre ott azt irja , hogy : Megakadajozza az uzemanyag/olaj szivargasat , igy csokken a tuz kialakulasanak eseje . 100% utan aktivalodik .

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#7021) fsb1000 válasza babferi (#7020) üzenetére


fsb1000
nagyúr

MI? A tűzoltási képesség?

(#7022) Arpee78 válasza fsb1000 (#7019) üzenetére


Arpee78
senior tag

Épp az ellenkezőjét olvasom, ugyanazt a wikit nézzük?

A tűzoltási képesség (firefighting) nem csökkenti a tűz esélyét, csak hamarabb elalszik ha kigyullad. A Preventative maintenance csökkenti a tűz esélyét. Akkor félreértés volt?

[ Szerkesztve ]

(#7023) bullseye válasza babferi (#7020) üzenetére


bullseye
addikt

nem mindegy ám, hogy a tűzoltásról vagy a preventive main. -ről beszéltek...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7024) babferi válasza fsb1000 (#7021) üzenetére


babferi
tag

Nem , megelozo karbantartastol eleve nehezebben gyulladsz ki , de magat a tuzoltast nem befolyasolja .

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#7025) fsb1000 válasza Arpee78 (#7022) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valószinűleg nem.... mást olvasol mint én. De ha sokan mondják az ellenkezőjét mint én (ebben a fórumban 1 vagy 2 a sok), akkor biztos rosszul tudom.
Felőlem aztán csökkentse a tüzoltási képesség a a tűz esélyét.
Tojom le....
---

babferi... nehari, de figyelj már mire reagálsz.
Másról volt szó. Lásd: (#7006)

[ Szerkesztve ]

(#7026) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#7014) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem. :D Havernak nemsoká IS-8 lesz és még mindig nincs rajta neki a lánc. :DDD Bár én azért felraktam, hátha valamit javít a mozgékonyságon. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7027) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#7026) üzenetére

Király. Akkor tényleg mehet a gyűjtés a BL9-re. AMúgy ha minden jól megy holnap vagy holnapután meglehet a pénz az IS3-ra. Már nagyon kíváncsi vagyok rá. Persze az is igaz hogy az IS-nek akkor mennie kell pedig egészen kedveltem.

Més que un club!

(#7028) babferi válasza fsb1000 (#7025) üzenetére


babferi
tag

Nemhari , oke bocs 2-3 hsz kimaradt ...

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#7029) GrooveHero válasza Napfénysüti (#7027) üzenetére


GrooveHero
addikt

Annyira ne várd, meg durrogni fogsz full hp-ról, és egy nap sztem nem egyszer. ISU-n a bl-10 előszeretettel csinálja. Azzal meg bővel fogsz találkozni, persze mással is. Nem akarok rosszmájú lenni, és elvenni a kedved, de sajnos az IS-3 elég ramaty lett a hitboxok átpakolgatása után. Azt hiszem még pénteken vágtam haza egyet M103-mal full hp-ról, pedig nem is céloztam, ment ahova ment a lövés, aztán Blow up lett belőle.
De sok szerencsét, és kitartást hozzá, mert amúgy egy nagyon jó gép. Ha tudnád milyen volt bétában. Azt kívántad volna, bár kettő állna a garázsodban. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7030) fsb1000 válasza babferi (#7028) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Semmi gond. Én hibáztam, hogy reagáltam.

(#7031) Napfénysüti válasza GrooveHero (#7029) üzenetére

Igen hallottam hogy annyira már nem jó. De sebaj ezzel is kell tolni ha feljebb akar lépni az ember. :)
Egyébként az T32 amcsi heavy jobb szerinted nála? Mert mellette a T29-el meg arra nyomulod de persze az még elég messze van. Szóval az IS3-at azért tuti megveszem 1-2 napon belül.

Més que un club!

(#7032) Murder3 válasza Atlantis (#7011) üzenetére


Murder3
addikt

baromság..kv-5ek van az eggyik legkeméynebb páncélja a játékba t8-on meg a kv-4-nek.

nagy a weakspot és melyik német tanknak nem az?
ráadásul ha messzebb van vagy nem látsz jól rá a nagy weakspotra ez nem olyan sebezhető mint a német tankok többsége..200+-.os ágyúkat simán pattintja mindenhonnan.

(#7033) erikke17 válasza Atlantis (#7011) üzenetére


erikke17
őstag

Azért minden nem lövi át :) , mert KV1-el szemből nem lehet még a droidot sem átlőni..
És igen vaskos szemből, alapból droidot lövöm mindig csak ugye ott van a random isten.. :D
Én szivesen vennék egyet mert unom már KV1-el való farmolást, de most spórolok hifi rendszerre autómba.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#7034) Sanya válasza Murder3 (#7032) üzenetére


Sanya
nagyúr

ebben igazad van, a párducom egy nagy weakspot :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7035) Murder3


Murder3
addikt

M6 a legjobb t6-os heavy...
nagyon jó front páncél,elég mozgékony pontos,gyors és jó átütésű ágyú..mm se olyan rossz..német t6 medeket nagyobb csatába dobállja mint az m6-ot...
a vk36-on milyen jó lenne egy ilyen ágyú....

(#7036) Atlantis válasza Murder3 (#7032) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha messze vagyok, közelebb megyek, már ha mindenáron a KV-5-re fáj a fogam... :) az ágyújával jó eséllyel úgysem tudja átlőni a jelenlegi gépparkom frontját, pláne ha cikkcakkban közelítem meg. Én kifejezetten nyugodt vagyok, ha KV-5-tel állok szemben, KV-4 egészen más dió, az szerintem is kemény és a csúzli sem kutya rajta.

sanya: én szerettem a párducot, közel sem tökéletes gép, de a hosszú ágyúval nekem tetszett. Majd meglátom, a T43 jobb lesz-e, de az amerikai T20 az szerintem egészen biztosan nem jobb nála. Panther II meg a nehéz kezdet után különösen tetszik.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7037) #21346560 válasza Murder3 (#7035) üzenetére


#21346560
törölt tag

Háttt, nekem az ARL 44 talán 1 fokkal jobban bejött....

(#7038) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Nemtom volt-e már itt róla szó, de mintha bekerült volna a játékba egy érdekes momentum. Ha az ellenfélnek olyan 350 HP-ja (én így vettem észre) van már csak, akkor egy lövésből nem lehet kilőni, mindig marad kb 10-30 HP. Ha viszont 310 alatt van, akkor mehet a oneshot.

Más nem tapasztalt ilyet?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7039) fsb1000 válasza AlexWolf (#7038) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen... ez az utolsó esély ficsör.
Nem "dokumentált" WG által, de szerintem sokan tapasztaljuk 7.2(?) pecs óta.

(#7040) GrooveHero válasza AlexWolf (#7038) üzenetére


GrooveHero
addikt

Attól függ mivel akarod kilőni. Meg 107-es KV-val még elő is fordulhat, de a top ágyúk azért szokták vinni a 350-et. Főleg az S-70, és 128-as német lövegek

Scheffer:Láttam én már éjjeliőrt nappal meghalni ;]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7041) Oriens válasza AlexWolf (#7038) üzenetére


Oriens
tag

Valamit csak kellett csinálnia a WG-nek, hogy legyen értelme az Adrenalin Rush perknek...

(#7042) Scheffer válasza AlexWolf (#7038) üzenetére


Scheffer
tag

152mm BL-10 páncéltörő lövedékkel kell rálőni, és biztos nem marad 10-20HP-ja. :)

Szerk. Esetleg T92 HE lövedékkel...

[ Szerkesztve ]

(#7043) diegho válasza Scheffer (#7042) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap egy 5-ös francia arty oldalába lőttem BL-10-el egy that one didnt go through-t 7hp-ja volt.

(#7044) homeless09 válasza diegho (#7043) üzenetére


homeless09
őstag

Döntő pillanatokban sosem működnek a lövegek....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7045) homeless09 válasza homeless09 (#7044) üzenetére


homeless09
őstag

Most magyarázták meg nekem, hogy T29-el az ellenségnek kellett volna rohannom egyedül, miközben a medektől kezdve mindenki hátul kempelt :D Léteznek ilyen idióta emberek?:D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7046) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Lehet már uncsi, de még egy kis E100 statisztika.
Kb., 70 kört mentem a 0.7.4 pecs óta, és a WotLogger szépen mutatja az utolsó 100 csata átlagában, amit szubjektíven is érzékeltem:

(#7047) diegho


diegho
nagyúr

Az mennyire törvényszerű, hogy annyi az eff-em, mint az átlag dmg-em? 2 hete nézegetem az átlag dmg-em alakulását és az eff-em mindig pont annyi, mint az átlag dmg.

(#7048) emre válasza diegho (#7047) üzenetére


emre
veterán

nekem a damage kicsit kevesebb (cc100-al) szvsz egyáltalán nem törvényszerű

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7049) fsb1000 válasza diegho (#7047) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1. hsz-ben a képlet.
A dmg csak az egyik komponens, ami az eff értéket meghatározza.

(#7050) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Volt szerencsém egy extrém afk/bot userhez.

A 290-es eff értéke lett gyanús, meg hogy (természetesen) bot volt a csatában. 2800 csata alatt 135 kilőtt tank... gyönyörű teljesítmény.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.