Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Timyyy válasza erikke17 (#5149) üzenetére


Timyyy
őstag

Pontosan. :K

(#5152) BinLaden


BinLaden
tag

tessék, hogy átlőtt az a szemét T30

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5153) CptMisi


CptMisi
őstag

Na jó, ennyi volt szerintem ez a szar.... 5 meccs ma, 1 győzelem. Ilyen szánalmas nyomorékokkal kerülök egy csapatba, mint ez a szerencsétlen: Arjen_Hunter, aztán 3 scout szakaszban és még ők magyaráznak nekem, miután 2 perc alatt meghaltak, hogy mekkora gyökér vagyok. Persze artynk nem volt, de a 3 scout az olyan nagy ötlet alapból is. És akkor még én voltam a gyerekes és a retardált. Utolsó csata: Ensk, encounter és 4-en mentünk a városba, abból kettő kempelt a sarokban, mikor odament hozzájuk egy tiger2, a T34-ünk elrohant megöletni magát. Foglalták a bázist és senki nem akart jönni segíteni. Úgyhogy szerintem most lett elegem az egészből. :R

Kis adalék: VK 4502 A-val Jagdtiger aljáról 4ből 4szer pattantam. :C

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5154) Timyyy válasza CptMisi (#5153) üzenetére


Timyyy
őstag

Gondold el mi munka lehet abban hogy ilyen alacsonyak legyenek az értékei... főleg a win rate. Mert azt lassabban tudja befolyásolni egymaga, az a hülye csapat meg sokszor képes nyerni őt leszámítva... hát nem felháborító?! :)

(#5155) Paul119 válasza CptMisi (#5153) üzenetére


Paul119
addikt

33% hit ratio ejha :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5156) virkir válasza CptMisi (#5153) üzenetére


virkir
veterán

Nem értem mi a bajod vele. Csak "játszik". :U
A WG meg egyenesen imádja mert csak prémium tankra elköltött már 31k goldot + bőszen váltja az xp-t és biztos, hogy az elejétől prémium fiókja van.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5157) erikke17 válasza Timyyy (#5151) üzenetére


erikke17
őstag

Hát töröltem mappa tartalmát volt benne vagy 4k fájl. Elinditottam, beléptem garázsba de se klánlogó se piros csillag a ruszki tankon... :F

Szerk: Nem csak nálam van ez a hiba, többen is irtak WOT fórumra ez ügyben.. :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5158) -vitya-


-vitya-
őstag

na most már nekem is van véleményem az új módokról

1.: a legegyszerűbb, és a legkevésbé munkaigényes módja volt annak, hogy valami kis változatosságot csempésszenek bele a játékbe, hogy a frászba nem jutott ez eddig eszükbe?

2.: ezzel együtt is van pár ami elég béna lett, és nehéz rajta játszani, vagy a nem annyira kemper pályából is hatalmas kemping lett, olyan holland kemping, teljes időt kitöltő kemp elekekel...

3.: ellenben van pár amin segített, pl. malinovkán

megoldás: párat ki KELL venni, páron módosítani kell, de alapvetően feldobta kissé a játékot....

-=Витя=-

(#5159) CptMisi válasza virkir (#5156) üzenetére


CptMisi
őstag

Ebben nem tudom, mi az élvezet bárkinek is. Mert ez már nem az a kategória, hogy hát nem megy annyira neki, de élvezi. E50-nel scoutol, kioszt 500sebzést, és királynak érzi magát. Nem tudom, lehet, hogy csak én vagyok így, de ha nem megy egy játék, nem erőltetem... Az meg, hogy ennyi pénzt beleölt már, és még így is ennyire futja... Aztán még másokat olt ez is. A durva, hogy felvágott a 42% győzelmi arányára. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5160) -vitya- válasza -vitya- (#5158) üzenetére


-vitya-
őstag

és most pedig megtekintem, hogy szívtják ki a csigazabálókat a spanyolok.... remélem nagyon :D
1:0 eddig...

-=Витя=-

(#5161) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma szakaszban mentem kis tierben és szakasztárstól "megkivántam" a kis renaultFT AC TD-t. Iszonyat pontos a lövege. Jobbnak tünik mint a minimausé... persze még sak 5-6 kört mentem vele és lehet későb kapok egy randomot, de addig is jó vele ökörködni

---

Idióta WG.... Eddig a Depoban meg lehetett nézni, hogy a felszerelések melyik járművön vannak,hasznos volt ha valamit át akartam rakni. Ha rávittem az egeret mutatta melyiken van, most csak annyit, hogy X sb járművön, Most megszünt ez a jó kis szolgáltatás. Ennek aztán semmi értelme nem volt,
(50-60 tankot kell átnézzek. )

[ Szerkesztve ]

(#5162) fsb1000


fsb1000
nagyúr


10 csata után 4350 az effratingom ezzel a ronda francia TD-vel.
Nagyon OP.... a besorolása kedvezőbb, mint a többi t2 TD-é és ezen a szinten ritkaság a löveg 0,35-ös pontossága, ami 133%-os legénységgel már 0.31

(#5163) Fel


Fel
addikt

Egy egészen jó kör T-54-gyel:

Victory!
Battle: Malinovka 2012. június 24. 8:08:51
Vehicle: T-54
Experience received: 4 161 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 52 046
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sniper, Sharpshooter

Replay itt: [link]

A dombtetőn kicsit szorult a hurok, de szerencsére mindig felért mellém idejében valaki a csapatból :)

[ Szerkesztve ]

(#5164) Attici válasza .mf (#5137) üzenetére


Attici
őstag

Nekem is van víruskereső a gépemen, de egy kereső nem találja meg az összes vírust. :N
Ezért írtam pl azokat, vagy másokat, amik nem ugyanazok amik neked fent vannak, indítsd el és kutasd át a gépedet. Csodákat fogsz látni! :K
Nincs tökéletes kereső!

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#5165) vhw válasza fsb1000 (#5162) üzenetére


vhw
addikt

Tényleg megmagyarázhatnák a WG-sek, miért gondolták, hogy szükség van a kis tier1-2es tankok közé eddig példátlan módon egy TD-re... De biztos része az üzleti modellnek... jönnek a friss frankofil játékosok az új ágak hírére és jobb mm-et is kapnak gratisba. Majd 2-3 hónap múltán, mikor lecsengett az újdonság (na meg a WG méltóztatik megmozdulni) majd visszaveszik a besorolást a riválisok szintjére, mikorra már halomra lőtték a low tier mezőnyt velük.

De ugyanez a helyzet a Renault UE 57-el is, egyébként megnézhetné valaki, akinek van a garázsban, hogy van ettől kisebb tank a játékban?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5166) emre válasza Fel (#5163) üzenetére


emre
veterán

Grat, :R szép munka, mondjuk mák is kellett hozzá, hogy az IS7 vagy a T34 nem lőtt ki.

Egyébként én lehet a T-54 helyett inkább a tárazó lorrit lőttem volna.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5167) Chris0321


Chris0321
addikt

Előző csatában én (E-75-el) egy JT-vel közösen végigmentünk az egyik szárnyon a téli pályán. Nem volt nehéz dolgunk, az ellenség java a túloldalt ment. Hullottak a mieink a túloldalt, de mi haladtunk előre. A JT közben összehozott 5 kill-t, én alig sebeztem mert még csak tegnap vettem a tankom és a KT motorja van benne. Szépen beállunk foglalni és ekkor visszajött egy AMX az ellentől védeni. A többiek nyomultak a bázisunk felé, de mi jól álltunk a foglalással. Ekkor a JT-nk fogta magát és kiállt a körből és elkezdte vadászni az AMX-et, hogy meg legyen a Top Gunja. Sikerült is neki, persze az AMX előtte még rámlőtt és lenullázta a foglalásom és a többiek pedig behúzták a bázisunk. :W
Természetesen megköszöntük a JT-nek a dolgot, mikor jött vissza foglalni elé lőttem(elég nagy önuralom kellett hozzá, hogy ne kapjam telibe) és kiálltam a körből.(már úgy is mindegy volt mit csinálok.)
Azért egy biztos győzelmet feladni egy Top Gun miatt! :W És nem valami kezdő volt, az eff.-je alapján.

(#5168) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Csak nekem van olyan érzésem, hogy 7.4 óta a láthatósági rendszert lecsökkentették "az orromig sem látok" távolságokra? Állandóan 100-200 méterről lőnek ki olyan tankok akiket egyszerűen nem látok, csak miután meghaltam...

(#5169) Atlantis válasza fsb1000 (#5162) üzenetére


Atlantis
veterán

AC-vel én nem mentem sokat, de az utána következő UE 57 szerintem még jobb. Gyorsan mozog, jó az ágyúja, nekem azzal van 10 csata után ~4500 körüli eff-em. Hihetetlen kis dög.

vhw: nem tudom, van-e kisebb, de eddig mindenki valóságos óriás volt, aki elhúzott a kis francia bolha mellett.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5170) csaabz válasza Stauffenberg (#5168) üzenetére


csaabz
őstag

Orosz tankoknál (max tier 7) én eddig is ezt éreztem...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5171) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Malinovka 2012. június 24. 11:08:49
Vehicle: T-54
Experience received: 6 696 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 87 043
Battle Achievements: Sniper

Ez egész tűrhető kör volt, 2 foch (fos) volt a csapatomban szakaszban, de tőlem legtávolabbi ponton harcoltak, így nem tudom milyenek, nem sokat öltek, én 4-et (2 arty, T-54, ferdi) és sebeztem még pár tankot.

(#5172) #35692544


#35692544
törölt tag

Győzelem!
Csata: South Coast 2012. június 24. 10:29:49
Jármű: VK 3601 (H)
Szerzett tapasztalat: 1 244
Szerzett kredit: 23 365
Csatában elért Achievement: Kolobanov Kitüntetés, Boelter Kitüntetés, Acélfal, Top Gun, Védő, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

a végere maradt ellenem: pz4, kv1, m7 priest meg 2db jagdpanzer4
8 kill :) 10-14-ről hoztam le
kaptam az enemy-től a csítereket :D

[ Szerkesztve ]

(#5173) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Van köztetek olyan játékos aki inkább gubbaszt egy bokorban a tankjával a pálya egy teljesen eseménytelen részén, miközben a csapat többi tagját meg ledarálják? Csak mert szívesen elbeszélgetnék vele, hogy mit érez olyankor amikor nem használja az agyát az égvilágon semmire. Nincs benne oxigén? Sötét a kép? Vagy milyen lehet így élni?

Mindig van 3-4 ilyen játékos, de az a kedvencem amikor a csapatban 11-12 ilyen hülye van. Ilyenkor kapunk ki 15>0 arányban.

(#5174) Plokijuma válasza Stauffenberg (#5168) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Érzetre szerintem is változott.

Tegnap Mines pályán első látszatra a semmitől meghaltam (se lövés, se arty splash), kiírta a játék, hogy az ellenfél BT-2-esével történő ütközés pusztított el. Néztem is nagyot. Halálom után rögtön megjelent a tettes BT-2-es a roncsomnál.

Úgy nyomtunk egymásnak 60+kmh-s frontálpuszít, hogy csak ütközés után láttuk meg egymást! (mivel szembe jött, gyakorlatilag 120kmh a két objektum közeledésének sebesessége egymáshoz viszonyítva)

Chaten megkérdeztem, hogy látott-e valamit (szándékos ütközés volt-e), de ő se látott semmit, csak megakadt a semmitől. :D

Szóval még a nyílt terepen kb 5 méterre száguldozó tankot se vették észre a fiúk a tankban. Realisztikus... -.-

(Ping, fps rendben volt - Replay sajnos nem volt bekapcsolva)

Szerk.:
Grat okos67, különösen grat a Kolobanovért.

[ Szerkesztve ]

(#5175) Stauffenberg válasza Plokijuma (#5174) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

És akkor csoda, hogy tegnap amiatt sírtam, hogy a Leóval képtelenség scoutolni... megyek a pályán maximum sebességgel és 30 méterre lévő nem rejtőzködő tankok lőnek ki akiket nem látok. Csak halálom után spotolja őket valaki a pálya túlsó feléről...

(#5176) #35692544 válasza Stauffenberg (#5173) üzenetére


#35692544
törölt tag

az a baj hogy nem azért kapsz ki
hanem az a buzi wargaming belenyúl a csatába
már az első 3 lövésnél tudom hogy melyik csapat nyeri 15-5 a meccset
ez az meccsek 90 százalékára igaz csak 10% ban vannak jó és szoros játékok
ezért hagytam abba 12k után a játékot
és kezdtem egy új karit amire egy büdös petákot sem fizetek nekik és csak az op tankokat húzom ki, és játszom azokkal
pz4, vk3601, m18, amx75 ez a 4 bőven elég már nekem
nem is megyek feljebb

(#5177) Scheffer válasza Stauffenberg (#5173) üzenetére


Scheffer
tag

Én általában akkor szoktam ezt csinálni, amikor látom, hogy teljesen esélytelenek vagyunk, de így legalább egy kevés sebzés ki tudok osztani, valamint minimalizálhatom a javítási költségemet.

(#5178) Met


Met
nagyúr

A T34 patch előtt nem töltött gyorsabban? :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5179) marked one94 válasza Met (#5178) üzenetére


marked one94
őstag

nem.

You'll Never Walk Alone

(#5180) Scheffer válasza #35692544 (#5176) üzenetére


Scheffer
tag

Igen. Ilyenkor szoktak jönni a 15>0 vereségek, illetve 10-20 vereség zsinórban. Persze másnap megint jól megy, de aztán...

(#5181) tytyty válasza Stauffenberg (#5173) üzenetére


tytyty
tag

Én például ilyen vagyok. Ilyenkor mászkál bennem a fájdalom,és ájvékolok .Nem jó így élni, csak sírok egész nap.:)

(#5182) Fel


Fel
addikt

Victory!
Battle: Westfield 2012. június 24. 13:07:40
Vehicle: E-50
Experience received: 2 757 (fine for causing damage to allies: 30; x3 for the first victory each day)
Credits received: 15 744 (fine for causing damage to allies: 11 340)

Potomság.. majd' 8k veszteség ezen az egy xaros meccsen (3k javítás, 19,9k lőszer).
Hócipőm tele ezzel a kártérítési rendszerrel... Belemászott a lövésembe egy 13 90, 347 hp-t szedtem le róla, ami kb. az 1/3-a a teljes hp-jainak, és ezért levon tőlem 11.340-et. Hol van ez arányban az okozott sebzéssel..?! Vagy egy francos T7 light tanknak 33k a javítása? Elmennek ezek a jó k. anyjukba a szaros team damage/team kill rendszerükkel együtt!

[ Szerkesztve ]

(#5183) #35692544 válasza Scheffer (#5180) üzenetére


#35692544
törölt tag

aztán 2-3 nap szívás
ismerős
voltam klánba szereztünk területet is de meguntam
a másik karimról eladtam minden tankot
T54, IS7, IS4, T110, E100, T34prém, T25 prém, T127prém
egyszerűen nem engedte a gy-v arányomat -200-ról feljebb kb 60-70 csata alatt levittem 200 alá utána jött min 15 kör bukó

(#5184) Veatta


Veatta
aktív tag

Várható, hogy javítják azt a hibát, hogy a csata lezárultával kilép a játék?
Vagy majd csak a 7.5 ben reménykedhetünk? Hogy csak egy kicsit lesz rosszabb...

(#5185) .mf válasza Atlantis (#5169) üzenetére


.mf
veterán

Nem tudom, hogyan csináljátok, nekem eddig szíváshalmaz az UE57. Igaz ehhez nagyban hozzájárulnak azok a csapatok is, amiket kifogtam vele (őrizetlenül hagynak egy egész oldalt, egy lövés nélkül suicide rusholnak, stb). Ezután maradok ott, az első gyorsabb tank (amiből azért alsóbb tieren van elég) megkerüli a terhes anyatetűvel vetekvő fordulása sebességem és oldalról-hátulról kilő.
Nekem elég pontatlannak is tűnik, hiába jó papíron az acc. Igaz csak 75%-ra fejlesztett a crew benne.

Veatta: én is remélem. Nekem is tegnap vagy 5-6x kilépet csata végével, kétszer közben is lefagyott (egyiknél indulásnál, még visszaértem, a másiknál közben, mire visszaértem, már kinyírták a tankom)

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5186) grunge


grunge
addikt

Hihetetlen mennyi h*lye van az éterben...szinte csak nekem van pár killem a többi meg nulla. ha paltoon akkor csak nekünk...értelmetlen életképelenekkel van tele a szerve a patch ota. én ére mcask igy? napok ota nincs semmi érdemesebb "jó csata széria", és most ne ma győztes csatákra gondolok, hanem azokra ahol a top tierjeink esetleg a csapat fele nem döglik meg 2 perc allatt....

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5187) Kelvin válasza grunge (#5186) üzenetére


Kelvin
őstag

Igen ez így van, ezért jó századozni. Sajnos mostanában egyre kevésbé gyűlünk össze illetve egyre kevesebb a századozó csapat.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5188) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Dagobert bácsi rendet rakott:DD

Victory!
Battle: Fjords 2012. június 24. 17:02:46
Vehicle: AMX 40
Experience received: 1 103
Credits received: 16 906
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Invader, Sniper, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

prémium nélkül

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5189) homeless09 válasza grunge (#5186) üzenetére


homeless09
őstag

Én is sokszor elmormolom magamban, hogy a wothoz nem kell sok ész, de valakinek még ehhez sincs.

GrooveHero: Jó gép az AMX40? Épp most készülök beruházni egyre.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5190) fsb1000 válasza .mf (#5185) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A "másik" accomon (nagy divat ez mostanában 10K csata felett) fele olyan eredményt értem el francia TD-velé.
Mi lehet az oka?
Churchill volt a váltótank, amivel szinte mindig nyertem.
Más napszakban játszottam. (ügyesebb ellenfelek)
Passsz.
--

Igen.. AMX40 egy jó tank, de inkább Hevy mint LT

(#5191) homeless09 válasza fsb1000 (#5190) üzenetére


homeless09
őstag

Igen én is néztem, hogy T4-hez képest elég vastag a páncélja ráadásul íves is, a sebessége meg nem verdesi az eget.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5192) GrooveHero válasza homeless09 (#5189) üzenetére


GrooveHero
addikt

Eszedbe ne jusson. Eszméletlenül retek egy tank. A két utolsó köröm jó lett vele, de ennyi, már eladtam rég, mert mondom nem szenvedek vele, aztán most nemrég, kb egy hete újra megvettem, hogy mondom már csak pár ezer xp és meglesz a 12t. Hát megint majdnem ment a kukába:DD De kibírtam és végre el is tudtam adni. Aki 12t-t akar, ugorja át a **csába ezt a tankot, és freeből fejlessze kis a 12t-t

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5193) Scheffer válasza fsb1000 (#5190) üzenetére


Scheffer
tag

Miért lenne ez divat? Kik csinálják?

(#5194) Kelvin


Kelvin
őstag

Volt délután két jó köröm egymás után, 7-7 kill és egy kis foglalás. (prémium nélkül)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5195) V.Dave


V.Dave
senior tag

M41 nél 19 töltény a maximum mit ajánlotok mit csináljak mert általában a csata közepére elfogy és 2-3 embert általában ki szoktam lőni így. Nagyon jó löveg lenne pedig :((

Xiaomi mi 8 6/128

(#5196) .mf válasza homeless09 (#5189) üzenetére


.mf
veterán

Névleg light, de inkább med-heavy. Erősen páncélozott és íves (több steel wallt is összeszedtem vele), a fejlesztett ágyúja 75/110/0.46, kicsik ellen jó, nagyot nem sebez, távolra kevés. Az egész tank tetűlassú, sose érsz oda sehova időben. Ez a legnagyobb gondja, többször is volt olyan, hogy nem értem vissza védeni.
52% volt vele az átlagom, ami egyezik a nagyátlagommal is. De az igazi móka AMX13-nál kezdődik. A dobtáras fejlesztett ágyú, 144/135/0.36, s mellé 61kmh sebesség :DDD avval 60% az átlagom

Az imént egy jó kis kört mentem KV1-57-tel, 8 kill, épp elvitték a 9.-et előlem, Steppes, top tierként t5-t3, egyik oldalon szinte csak én mentem, majd vissza kellett fordulnom már szinte az ellenfél bázisától a miénket védeni, mert kedves másik heavynk, T14, bement a sínek mögé és evvel letudta a segítségadást. Csak azon csodálkozom, hogy a top gun mellé nem kaptam Steel wallt is, amennyi lövést kaptam... bár lehet azért nem, mert sok arty splash volt csak.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5197) Kelvin válasza V.Dave (#5195) üzenetére


Kelvin
őstag

Csak a biztosra lősz, nekem elég volt eddig.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5198) homeless09


homeless09
őstag

Köszi a válaszokat :R Muszáj leszek pedig átvergődni rajta, mert édeskevés a free xp-m jelenleg :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5199) fsb1000 válasza Scheffer (#5193) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ok, nem divat. Nem tudom kik csinálják.
Esetleg olvass pártíz hsz-t, lesznek neveid.
Amúgy szórakoztató és nem tiltott.
--
homeless09: az AMX 40 egyetlen problémája, hogy LT besorolást kapott ezért megy a magasabb csatákba is. Ha HT lenne akkor T28-al menne együtt. (attól gyengébb)
Így viszont 4 (négy!!!) szinttel magasabra is beoszthatja az MM, és akár t9 tankokkal is találkozhat.

[ Szerkesztve ]

(#5200) GrooveHero válasza homeless09 (#5198) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor addig neki se állj, válassz másik ágat, fejlessz mást, tartogasd, gyűjtögesd a free xp-t, aztán mikor lesz 14k, akkor meg kifejleszted a 12t-t. A 3x-ozossal most azért jön vmennyire

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.