Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) marked one94 válasza Paul119 (#5050) üzenetére


marked one94
őstag

nem mindenki úgy gondolkozik mint te :P :) amúgy meg csak viccelek én se értem miért az van ott.

You'll Never Walk Alone

(#5052) psycroptic válasza Paul119 (#5048) üzenetére


psycroptic
őstag

Még nem tudom mit rakjak rá helyette ez a szar meg volt van dögivel... :DDD
Ventit érdemes volna?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#5053) GrooveHero válasza psycroptic (#5052) üzenetére


GrooveHero
addikt

Már akkor is késő lett volna, ha akkor feltetted volna rá, mikor megvetted az IS-7-et:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5054) psycroptic válasza GrooveHero (#5053) üzenetére


psycroptic
őstag

Mióta megvan nem sokat mentem vele. Akkor venti lesz.

PSNID: Tomy83PS

(#5055) Paul119 válasza marked one94 (#5051) üzenetére


Paul119
addikt

gonosz e vagy? :D

psycroptic: én töltés, célzás gyorsítót illetve ventillátort használok rajta de tehetsz rá esetleg wart is, bár nem sűrűn kaptam vele ammo rackot

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5056) Timyyy válasza psycroptic (#5047) üzenetére


Timyyy
őstag

Erről mondjuk replay is jöhetett volna, hogy mindenki hasznosíthassa magának az infót. :U

(#5057) [HUN]Dani válasza Timyyy (#5056) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Támogatom! :K

magyarsrac

(#5058) bullseye


bullseye
addikt

KV4 érzésre keményebb lett, legalábbis T34-ből nézve és lőve :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5059) csaabz válasza bullseye (#5058) üzenetére


csaabz
őstag

De a T34 még így is bármikor megeszi reggelire... :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5060) Fel


Fel
addikt

Gondoltam, a Német-Görög előtt megyek egy kört a Patton-nel.. Nem kellett volna...
A map Redshire volt, a szokásos hardcamp fellállást részesítette a nagy többség előnyben. Meg is lett az eredménye..
Az egyik top tankos playerünk azért rátett még egy lapáttal:

Ő volt az:

(#5061) Paul119


Paul119
addikt

Researched:
Panther II researched. Undistributed experience spent: 85 541. Free Experience spent: 2 959
végre, adom is el ezt a borzalmas panthert :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5062) psycroptic válasza Timyyy (#5056) üzenetére


psycroptic
őstag

Tessék! Szerintem nem nagy durranás csak szerencse kérdése volt. Remélem jót linkeltem.

PSNID: Tomy83PS

(#5063) marked one94 válasza Paul119 (#5061) üzenetére


marked one94
őstag

Végre lett egy értelmes tankod :P :))

You'll Never Walk Alone

(#5064) Paul119 válasza marked one94 (#5063) üzenetére


Paul119
addikt

te nagyon piszok ;] :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5065) diegho


diegho
nagyúr

Mivel a Bat-et eliten kapjuk, így arra már nem kell xp-t szednem, viszont kéne valami tank, amit húzok néha, de fogalmam sincs mi legyen az, lenne pár kérdésem azokhoz, akiknek van esetleg egy kiszemeltem

ARL-44: mennyi a 90mm DCA töltési ideje? Gun depression létezik? Modul sérülések? Lomhaság?

AMX 13 F3 AM: átlövi a pályákat, mint a hummel?

S-35 CA: camo értéke jó? MM besorolása mennyire gáz?

M18 Hellcat: MM besorolása mennyire gáz? Modul sérülések? Gun depression?

Konkrétan olyan tankot keresek, amivel gyakran vagyok a csapat első felében, de mégsem high tier - artyt kivéve persze - és élvezhetően lehet vele tolni, ezt az 1-2 hetet szeretném átvészelni, amíg megszokják a játékosok az új játékmódokat, mert high tier-en nem szeretek veszíteni a csapat miatt, de elég gyakran összejön. Konkrétan nem akarok sokat tolni mostanában, de free xp-t gyűjtenék, szóval a megszokott 5-10 tank beduplázásán kívül nem tudom mivel toljam, ha nincs más, akkor marad a Valentine és a Tetrach pár körre naponta és akkor nem kell kihúznom semmit.

(#5066) vbbb válasza Dobi 562 (#5029) üzenetére


vbbb
őstag

Köszi!

(#5067) Paul119 válasza diegho (#5065) üzenetére


Paul119
addikt

m18 szereti le dobálni a láncát, nem mentem még vele sok csatát, lefelé ki téríthetősége nem a legjobb de amúgy szerethető kis tank,eddig max tier 8 volt ahova be rakott

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5068) Timyyy válasza diegho (#5065) üzenetére


Timyyy
őstag

Hellcat ágyúja és sebessége jó, de egyben ezutóbbi a hátránya is, mert valamiért szereti a scoutok pozíciójába tenni az MM, tehát legalulra / alsó negyedbe, nemértem miért, a Slugger vele egy szinten van mégse szopatja a játék...

(#5069) krisss93 válasza [HUN]Dani (#5020) üzenetére


krisss93
aktív tag

Na asszem visszaveszem a jpzIV-et aztán ledolgozom vele végre azt a 40k xp-t ami a JP-hez kell.

(#5070) krisss93 válasza Iron Funeral (#5026) üzenetére


krisss93
aktív tag

A fehérorosz is orosz csak hipóba lett mártva :DDD

(#5071) virkir válasza diegho (#5065) üzenetére


virkir
veterán

ARL-44: Nem a töltési ideje a katasztrófa hanem a célzás. Az valami botrányosan lassú,érzésre van legalább 5 másodperc és ha ez nem lenne elég akkor ott van még, hogy imád teljesen beszűkült célkereszttel is a holdat lőni és minimum alatt sebezni.
Emlékeim szerint modulsérülésre annyira nem érzékeny és a legnagyobb motorral már elfogadható a mozgékonysága is.
Viszont a tier besorolása megint orbitális szívás. Én 10 körből 8-ban T9-10-es tankok ellen mentem az alsó negyedben.
Ha rosszindulatú lennék... de mint ismertek nem vagyok az :D mondanám hogy menj vele ne csak én szívjak. Bár már láttam olyan játékost akinek egészen tetszett de az nem én voltam.
AMX 13 F3 AM: A teszten kipróbáltam lényegében ugyan az mint a Hummel egyenesben kicsit gyorsabb de úgy fordul mint egy tankhajó és a helyben forgása is lomha.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5072) jahrn válasza diegho (#5065) üzenetére


jahrn
senior tag

"S-35 CA"
Kb 10-15 csatat mentem vele tesztszeron. Camo nem jo, es nem igazan mozgekony. Mivel felul nyitott barmely arty gyorsan tortenelmet csinal beloled ha nyilt terepen csellengsz vele. Cserebe jo a latotav, jo a horizontalis loveg kiteres (foleg jobbra) es gun depression. A 105mm nem egy sniper gun de nagyot ut, szerintem inkabb azzel erdemes zuzni - viszont ezzel az agyuval az EGLD must have.
MM beosztasa ugyanaz szerintem mint a Stug III-e (legalabbis tesztszeron ez volt a tapasztalatom).

[ Szerkesztve ]

(#5073) fsb1000 válasza Multikiller (#5036) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha a HE átüti a páncélt, akkor az átlag sebzést adja, de gyakori, hogy akár a max közelit is, pl. modul sérülések miatt.
Ha a HE nem üti át a páncél,t akkor a tapasztalatom szerint az átlag sebzés kb. 1/3-át sebzi, de sok esetben ennél kevesebbet. Pl. t3-t4-es light tank HE-jével 5-8 dmg-ket szokot adni KV-ra (vagy 0-át)-
Hetzer-nél is megfigyelhető, minnél nagyobb tankot találok el, annál valószínűbb, hogy az átlagsebzés 1/3-át sem kapom meg.

(#5074) Iron Funeral válasza virkir (#5071) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem pozitív élményeim vannak az ARL-el, kivéve a matchmakert, ajánlatos valami 3as platoonban menni, hátha jobb leosztásokba kerül. :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5075) Met válasza virkir (#5071) üzenetére


Met
nagyúr

Töltés lassúcska, szűkülés tényleg rosszabb viszont nekem elég pontos volt, a sebzés már másik történet :)

Elég sok minden pattogott róla, nagy motorral tényleg egész "fürge".
Nem mondom hogy szerettem de a végére egész megszoktam.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5076) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Nem lávli ez az új 7.4?
Király assault játkmód, szétqrt HE mechanika, pure gold.

[link]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5077) Arpee78 válasza diegho (#5065) üzenetére


Arpee78
senior tag

Hogy én is ide trollkodjak, nekem volt ARL-em és Hellcat-em.

ARL-44: gyorsulás elmegy, a tornya lassan fordul, a célzás annyi mint az orosz társain. Gun depression: -10 +15 között, reloadtime: 10sec(100%crew és nincs extra), alacsony DPM. A DCA45 néha fura dolgokat művel sokak szerint, lehet benn igazság.
A high tier ellenfelek távolról való bontására a legjobb, olyasmi stílus mint a régi KV, csak gyenge-átlagos tankban.
Nálad várható dmg/battle: 1200-1300

M18 Hellcat: nagyon gyors, kategóriájában az egyik legjobb ágyú. Pillanatok alatt ott lehet lenni, ahol az ellenfélnek nem kellene. MM besorolása pont olyan mint a többi T6-os TD-nek. A gun depressionje -10 +25(ennyi az US heavyk-nek is) Páncélzata nincs, az összes játékban előforduló ágyú átlövi, még HE-vel is. KV1S kis szerencsével egylövésezheti. Mivel TD, lassan fordul a teste és a tornya, közelharcra nem jó. Néhány lövés leadható az ellenfélre miközben elrohanunk mellette.
Nálad várható dmg/battle: 1500-1600

A Hellcat messze jobb és élvezetesebb tank.

[ Szerkesztve ]

(#5078) virkir válasza Iron Funeral (#5074) üzenetére


virkir
veterán

Én annyira nem hevertem ki, hogy az az ág meg is állt ott mivel elmondások szerint az M4-se sokkal jobb.
Egyszerűen semmi pozitívumot nem találtam abba a tankba és talán ez volt az egyetlen az egész játékban azok közül amikkel mentem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5079) Iron Funeral válasza virkir (#5078) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem pöpec az M4, EGLD+rammer+venti triót használtam rá, semmi problémám nem volt vele, távolról lövöldöztem, hogy az esetleges troll kv ne tudjon oldalba lőni. Megfelelően mozgékony és a front sem rossz bár gyengébb mint az ARL.
~1500 DPB, 909 avg xp

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5080) pws


pws
aktív tag

Lehet, hogy csak beképzelem, de a T54 kaphatott valami nerfet. Nem megy, mellé lő, mindenről pattog, totál bukta. :W

(#5081) Iron Funeral válasza pws (#5080) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Defeat
Battle: Sand River 2012. június 22. 23:46:29
Vehicle: T-54
Experience received: 1 014
Credits received: 58 375

Tökéletesen működik a tank, az assult játékmód viszont egy trágya+retardokkal van elárasztva a játék...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5082) Fel válasza Iron Funeral (#5076) üzenetére


Fel
addikt

Eddig még ez volt a legjobb új játékmódos csatám: [link] Ez is Assault, és Sand River volt.
Ééés juppíí, itt nem lőtték el a Patton lőszerrekeszét!! :U

-------------------------------------------

Észrevettétek, hogy egy kicsit átdolgozták Prokhorovkát? Az É-i oldalról indulóknak ez egészen jól jön. A hegyoldal egy kicsit hepehupásabb lett F0-ban, így a felmenő tankok találhatnak némi fedezéket a házak tövéből lövöldözők elől. És az oda vezető útra is került egy kis dombosítás, D8-ban.

[ Szerkesztve ]

(#5083) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Malinovka 2012. június 22. 23:52:25
Vehicle: Type 59
Experience received: 652
Credits received: 65 079
Battle Achievements: Sniper (nem prémiumos)

mi voltunk a támadók... :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5084) bullseye válasza Fel (#5082) üzenetére


bullseye
addikt

és azt láttad, amikor ezen a térképen E/F1 és (gondolom) E/F0 a két starthely, és E7 körül van az elfoglalandó terület? ELképzelhetetlennek hittem, de nyertünk E1-ről, persze csak az artynak köszönhetően :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5085) vbbb


vbbb
őstag

Nekem ma jól ment, 90%-ban nyerés volt. Érdekesek a rakjuk máshova a bázist dolog és egyben a legegyszerűbb megoldás arra, hogy újként tálalják a régit.
Ezek az állathangok meg nagyon nem illenek egy tankcsatába. Legközelebb szerintem megint vagy egy-két hét múlva szedem elő, ez úgy látszik használ az MM-nek. :) De lehet várok 1 hónapot inkább. :D

[ Szerkesztve ]

(#5086) jahrn


jahrn
senior tag

Huhh, ez a Souma S-40 borzalom. Tesztszeron nemigazan tunt fel mert gyorsan tulleptem rajta, de hulladek agyu+hulladek latotav+hulladek pancelzat. De legalabb a mozgekonysaga is szar...

(#5087) Flatron710


Flatron710
tag

Úgy érzem, hogy részemről egy időre leáldozott ez a sza... vagyis WoT! Az új játékmódok semmit sem érnek, mert nincs hozzá ember anyag, megfelelő ésszel! Felsorolni sem tudom a negatív dolgokat... Tegnap a legdurvább - játékhiba - az volt, amikor hárman szakaszban, utolsó túlélőként nekifeszültünk az ellenfélnek az utolsó 80 mp-ben - még akár nyerhettünk volna is a túlerővel szemben. Erre a WG műalkotás úgy döntött, hogy neki jó ez az eredmény ( gondolom így volt megírva ) és 53(!!!) mp.-nél kiírta, hogy idő letelt... vereség! :Y :Y :W

Szóval szép volt jó volt, köszönöm, ennyi... Ha majd nagyon unatkozom, akkor esetleg benézek, hogy javult-e a helyzet!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5088) mozesapo


mozesapo
tag

Felér 1 prém tankkal, ha jó mm besorolást kap.
Győzelem!
Csata: Mines 2012. június 23. 8:09:16
Jármű: PzKpfw III/IV
Szerzett tapasztalat: 1 458
Szerzett kredit: 79 128
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"
:)

(#5089) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Régen volt a "CapsLock+ö" kombináció amivel előjött egy kék célkereszt. Ez már nincs vagy más kombinációval előszedhető?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5090) Tüzi válasza Flatron710 (#5087) üzenetére

:DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5091) Scheffer válasza AlexWolf (#5089) üzenetére


Scheffer
tag

Settings -> Enable Server Reticle kipipálásával lehet engedélyezni.

(#5092) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az új peccs (7.4) eljövetele óta volt olyan 50 körüli csatám E-75-el és egyetlen egyszer nem gyulladtam ki, mondjuk rejtem is az alját, ahogy csak tudom, nem is akarok rá esélyt adni.

A KT lomhább lett, 27 km/h körüli végsebességet produkál az eddigi 32km/h helyett (vagy e-körüli, nem emlékszem pontosan de lassabb lett az biztos) és lassabban gyorsul...

Az Aladár is mintha lassabb lenne, de vele keveset játszottam, csak a napi duplázókat csináltam meg.

A KT-nak ez a fű alatti nerfelése kicsit érthetetlen számomra, nem igazán éreztem OP-nak ezt a tankot. Szerintem az IS-3 egy sokkal jobb gép, mondom ezt úgy hogy csak ellenfélként találkoztam vele, nekem nincs. Olvastam itt a fórumon, hogy többen is "szenvednek" jelenleg a KT-vel, tartsatok ki, az E-75 egy iszonyatosan jó gép lesz! Kinézetére (szerintem) a legszebb tank a játékban, szinte ugyan úgy néz ki, mint a KT, de ha eldugod az alját ez szinte sebezhetetlen és brutális az ágyúja is!

Aki farmolásra T-25-ben gondolkodik, az inkább válasszon mást. Az előző akció óta valahogy megváltozott az MM besorolása, tier 3-5 csatába elvétve kerül, jellemzően a lista alsó harmadába rak az MM, 7-8-as top tankos csatákba, ahol édeskevés az ágyúja. El lehet vele bohóckodni, de farmolásra nem jó.

Az új játékmódok nekem nagyon tetszenek. Ahol két olyan csapat jön össze, ahol jellemzően a sárga-zöld effes játékosok vannak többségben mindkét oldalon, ott nagyon élvezetes csatákat lehet menni! Sokan szidják a "támadás" módot, ahol szerintük mindig a védők nyernek. Ezt megcáfolnám, én eddig többször nyertem támadóként, mint ahányszor vesztettem. Prokhorovkán támadóként az összes csatám nyerő volt. Védőként részt venni csatában néha kicsit unalmas, volt már hogy az utolsó 5 perc anélkül telt el, hogy ellenséges tankot láttunk volna, 3-4 top heavy-jük kempelt a lerakópontjuk körül... Remélhetőleg 1-2 elég lesz a játékosoknak, hogy fölfogják miről is szólnak az új módok. :)

(#5093) pws válasza Flatron710 (#5087) üzenetére


pws
aktív tag

A 7.4 szerintem öngól. Főleg, hogy még mindig nem lehet beállítani milyen játékmódban szeretnél játszani. A sokszor kért Map preference, vagy no arty, Tier preference még semmi sincs.
Fizetős játéknak szar, ingyenesnek viszont akár szórakoztató is lehet. Más elvárások.
Kérdés, hogy mikor teszik teljesen játszhatatlanná a nem premium accountot.

(#5094) Kelvin válasza Dobi 562 (#5092) üzenetére


Kelvin
őstag

A t-25 besorolása tuti változott, már nem is játszok vele. A csapat negyede vagy fele Tier 8-as, semmit nem ér ott.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5095) Eagle16 válasza Dobi 562 (#5092) üzenetére


Eagle16
addikt

A KT sose ment 32-vel, 27 volt a vége mindig is.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5096) fsb1000 válasza Dobi 562 (#5092) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pedig szerettem volna a T-25-öt kipróbálni...
Nem tudom mennyire változott az MM a T-14 és Churchill viszonylatában, de mostmár többször vagyok nem TOP tank mint TOP tank.
Lehet csak szopóágra kerültem... az eff értékem is zuhant 300-400-at mindkettővel.

Viszont a Churchill iszonyatos lett fullra kifejlesztve: 2 sec alatt a töltési idő, ilyen érték csak az ismétlőpuskásoknál van alacsony tierben. De asszem ott sem nagyon lehet 2 sec a sorozaton belül.

(#5097) marked one94 válasza fsb1000 (#5096) üzenetére


marked one94
őstag

T-34 57mm zis4-EL 1,93 sec a töltés, ellátmánnyal vagy mi a tökömmel meg 1,85 :P Bia-val még kevesebb lenne :)

You'll Never Walk Alone

(#5098) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

a tankoknként lebontott eff értéket hol tudom megnézni?

(#5099) Scheffer válasza Ranger^41 (#5098) üzenetére


Scheffer
tag

[Például itt.]

Gyakorlatilag mindent meg tudsz nézni, szóval nemcsak az effi értékedet, hanem például az átlagos sebzést tankonként, a felderített tankok számát, kitüntetéseket, kilőtt tankok számát stb.

(#5100) AlexWolf válasza Scheffer (#5091) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Köszi szépen!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.