Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Flatron710 válasza Met (#4667) üzenetére


Flatron710
tag

Jah.. hogy a lemingezés a jó dolog? :DDD Mert ebből az jön le. 3-4 tankkal voltunk a városban, csak éppen ott jött a főerejük. Amíg éltük, addig a lemingek még csak meg sem közelítették a bázist. Már bukott a meccs, amikor az első leming beért a foglaló körbe...

Ez már mindenkinek!

Érdekes dolog ez a fórumozás. Ha lemingek játszanak, akkor azok a hibásak.. ha nem állsz be a vonatba, akkor te vagy a hibás. Ha megszólod őket, akkor magányos harcos vagy... Ember legyen a talpán, aki olyat ír, ami megfelel mindenkinek.. :U

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#4702) jahrn válasza Gyusza91 (#4699) üzenetére


jahrn
senior tag

Nagyon nem mert az oldala papir. Plussz a tojas-forma front hull is talan akkor a leghatekonyabb ha pont szembe van az ellenfel.

(#4703) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Victory!
Battle: Malinovka 2012. június 20. 15:40:28
Vehicle: M4A3E2
Experience received: 2 920 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 29 437
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Boelter's Medal, Steel Wall, Top Gun

9 kill. Nagyon durva meccs volt. Itt a replay.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4704) joergie válasza Gyusza91 (#4699) üzenetére


joergie
őstag

15öt nyugodtan, ha az m103 is úgy benyalja oldalról 0hp sebzéssel a golyókat ahogy a t29/t32

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4705) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Hónap jön a peccs, legalábbis itt az van:

[link]

a leírásban szerepel a dátum

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4706) marked one94 válasza GrooveHero (#4705) üzenetére


marked one94
őstag

Na akkor ma este még kijátszom magam utána pihentetem :) és holnap meg előveszem a cod4et vagy a lol-t.

You'll Never Walk Alone

(#4707) Iron Funeral válasza Fel (#4695) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Úgy van ahogy vhw mondja, ezek után még jobban szét fog csúszni a célkör.

Én már eladtam a T30-at :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4708) bullseye válasza Flatron710 (#4701) üzenetére


bullseye
addikt

én nem bánom a lemminget, szinte automatikusan felveszem a vörös pólót, és megyek a másik oldalra lassítani... csak be szoktam írni, hogy akkor már ne álljanak meg a cap-ig. Ha amúgy is ezt akarták, vagy véletlen hallgatnak rám, még nyerhetünk is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4709) [HUN]Dani válasza marked one94 (#4706) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nincs esetleg cod2,codmw2,cod bo-d?:DDD

magyarsrac

(#4710) Timyyy válasza GrooveHero (#4705) üzenetére


Timyyy
őstag

Viszlát jó kis WoT :O (ezután már túl sok hibája lesz ahhoz hogy beleférjen a tűréshatárba...) :O

(#4711) marked one94 válasza [HUN]Dani (#4709) üzenetére


marked one94
őstag

csak cod4 :) de a lol-hoz kénének emberek egyedül unalmas.

You'll Never Walk Alone

(#4712) diegho


diegho
nagyúr

No akkor én holnaptól kiszálltam, ha tényleg az lesz amit vártam, van 2 nap prémiumom, pont elég ahhoz, hogy megtudjam milyen lesz ez az egész.

De én még reménykedek abban hogy a noobok megunják és eltakarodnak a játékból... kit tekintünk noob-nak, ha azokat, akiket én annak tartok, maradnánk maximum pár ezren.

[ Szerkesztve ]

(#4713) Bingisz válasza Timyyy (#4710) üzenetére


Bingisz
addikt

Én még holnap kipróbálom, ha nagyon vészes lesz akkor 1-2 hétre nálam is pihi lesz.

De én még reménykedek abban hogy a noobok megunják és eltakarodnak a játékból...

Runo: Tudom, valószínűleg én is visszatérek, de ami most van az annyira lehangol, hogy ha tovább maradok a végén még tényleg elmegy tőle a kedvem....=(

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4714) #21346560 válasza Bingisz (#4713) üzenetére


#21346560
törölt tag

Olvass vissza, van aki már meg is unta és..... :P

(#4715) Bingisz válasza diegho (#4712) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem nem túl nagyok az elvárásaim, legalábbis nem tartom annak. Én csak olyan kis dolgokat várok el, hogyha a bázisunkat foglalják, akkor a tőle 50 méterre lévő tankjaink legalább addig reseteljenek, amíg visszaérek. De mostanság már ez se megy.... :O :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4716) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Lehet páran most pihentetik a dolgot ,de tuti pár nap és itt lesznek megint. Direkt nem próbáltam ki ezeket a modokat had legyen meglepetés. Van meg 19 nap prémiumom hátha jó lesz.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4717) Paul119


Paul119
addikt

eddig semmi eget verő hibával nem találkoztam még a 7.4ben :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4718) jahrn válasza Paul119 (#4717) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem maga a 7.4 a hiba? :D

Jobb lett volna megvarni a hotfixet, mondjuk ez a feature h 1 HE loves kinyirja a szemelyzetet gondolom a jobb gold consumable eladasok miatt kerult be ezert annyira nem is sietnek h kivegyek.

(#4719) virkir válasza Paul119 (#4717) üzenetére


virkir
veterán

Mert még nem mentél Prokhorovka assault-ot nyugatról támadóként vagy egy jó kis SegfriedLine-t védőként. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4720) Fel válasza vhw (#4697) üzenetére


Fel
addikt

Azt a részt értem, csak azt nem, hogy mi szükség rá... A mozgékonyságát tovább faragják, így most már egy szinten lesz a T34-gyel. A RoF nerf még elmenne, de mellé még ez a nagyobb szórás, a hangyányival megnövelt célzási idővel...

Amit nem teljesen értek az ez:
KV-4:
- Angles of vertical aiming of 107 mm ZIS-24 gun on top turret increased by 6 degrees.
-- Hogy lehet ilyen hülyén megfogalmazni.. Milyen irányba kap 6° kitéríthetőséget?
Az előbb nem raktam egy kettőspontot a kérdés után, talán úgy érthetőbb lett volna.

r1E3S3E7T: Nálam is az lesz a sorsa. A T110E4 nem érdkel.. Hogy néz már ki..?!! :DDD

(#4721) Paul119 válasza virkir (#4719) üzenetére


Paul119
addikt

de mentem teszten ;] , tény hogy az egyik oldal mindig jóval előnyösebb helyzetben van mint a másik

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4722) virkir válasza diegho (#4712) üzenetére


virkir
veterán

Na azért valld be, hogy egy idő után hiányoznánk :DD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4723) jahrn válasza Fel (#4720) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerintem a gun depression kap +6-ot. Amikor teszten mentem vele feltunt h lefele eleg szar a kiteres, pedig a torony felepitese engedne. Folfele amugy se lenne ertelme, ez nem AA jarmu.

[ Szerkesztve ]

(#4724) Dobi 562 válasza Snakeiboy (#4693) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Lehet erre gondoltál: Headnut Edition Skin A leírásod alapján az ő KT skinje lesz az amit keresel.

(#4725) Paul119


Paul119
addikt

ez a 8 as meg 9 es francia td valami ...szott vicc, amx 13.90 nem tudta körbe cikázni,történelem hűség meg a nagy fenéket.. mennyit fizettek a szerencsétlen franciák az oroszoknak?(költő kérdés volt gy.k)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4726) Snakeiboy válasza Dobi 562 (#4724) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Igen ez az! Nagyon szepen koszonom, halam uldozzon a sirig :R . Esetleg ha valaki platoon irant erdeklodik a jatekban megtalalhatok estenkent ugyan ezen a neven mint itt :)

Miert?????

(#4727) Arpee78 válasza jahrn (#4723) üzenetére


Arpee78
senior tag

Arra tippelek a fel-le kitéríthetőség együtt. Most -6 és +18 között van, összesen 24. Ezt a 24-et növelik 30-ra. -8 +22 vagy -10 +20-ra

(#4728) Paul119


Paul119
addikt

kedvesen biztatják a népet hogy mennyire jó lesz a tier 8as francia spg :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4729) Timyyy


Timyyy
őstag

(#4730) fsb1000 válasza Paul119 (#4728) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Asszem megnézem az új játékmodokat az USA szerveren...
Átfutottam az ide írt ismertetőt ár hete, de szinte úgy próbálom majd ki mintha akkor csöppenék bele. Kiváncsi vagyok átlag usernek mennyire "életszerű".

Szerk: 3 perc a letöltési idő.....

[ Szerkesztve ]

(#4731) Paul119 válasza fsb1000 (#4730) üzenetére


Paul119
addikt

van ám katyvasz , mindenki minden irányban... na meg az imádott leming vonat :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4732) Paul119 válasza Paul119 (#4731) üzenetére


Paul119
addikt

[link] lemming vonat 0.56nál :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4733) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Arctic Region 2012. június 20. 18:27:30
Vehicle: KV-2
Experience received: 2 365
Credits received: 47 832
Battle Achievements: Boelter's Medal, Steel Wall, Top Gun

Azt szokták mondani, hogy "dont feed the troll..." hát ők etették szépen az én kicsi trollocskámat egy laza 10-essel :DDD

(#4734) BudaiZoli válasza Timyyy (#4604) üzenetére


BudaiZoli
tag

Na kiderült a hóka móka. :) Már hónapok óta játszom, szóval nem a kliensel volt a gond. Elfelejtettem a jelszót ugye, ami meg volt emlékeztetve azt meg véletlenül elnyomkodtam. Ezért kértem új jelszót, amit ki is küldtek! De hoppá ma eszembe jutott a régi jelszó, megpróbáltam avval amivel végre be engedett! Huhh... már megnyugodtam, hogy nem bannoltak. :C De azért köszönöm a tanácsot! :)

(#4735) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Biztos van valami trükk az artyzásban.....
Megint voltam SU-26 században (M37-el nem vettek be) és a mellettem álló artysta Himmelsdorf pályát átlőve a sarokból belőtt egy "ablakon" ahol egy tank leselkedett.. Kb 400 méter vagy még több.

Ugyanazt néztem mert csak az volt spottolva, aztán lőttem, de nekem nem sikerült.
Ezt mégegyszer megismételtük... lengyel gyerek 1K csatával és 6xx effivel.

(#4736) [HUN]Dani válasza diegho (#4733) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ú basszus, erről nincs replayed véletlenül? :U :D

magyarsrac

(#4737) jahrn válasza Paul119 (#4725) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerintem majd erre - is - fognak szep nerfet kapni amikor eljon az ideje: augusztus vegen. A pen+acc szerintem marad, pancelzathoz nemigen nyulnak szal a mozgekonysag (itt fokent gyorsulas+traverse)+RoF+depression ami nerfelheto.

(#4738) Paul119 válasza jahrn (#4737) üzenetére


Paul119
addikt

elég ha a forgási sebességét nerfelik le mondjuk a 13-14re

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4739) hemaka válasza fsb1000 (#4735) üzenetére


hemaka
nagyúr

Simán be lehet lőni az ablakokon, GWT-vel is lőttem már be Campinovkán az ablakon, a Ferdi el is pukkant full HP-ról. Sokszor nem a kört kell nézni, hanem a zöld vonalat. :K

(#4741) Paul119 válasza Timyyy (#4740) üzenetére


Paul119
addikt

csóri :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4742) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sikerült mennem egy 10 win - 1 draw - 1 lost sorozatot E-75-el, pedig tegnap már temettem a játékot magamban, annyira nem jött össze semmi.

A 12 csata átlagsebzése 2426, ma alig volt 0 dmg-s kritikusom, illetve csak 1-2 csatában rakott fölém piros effes játékost. Sikerült végre kilőnöm Maus-t is, eddig ez nem jött össze, most egyből 2. Egy IS-4-et lenyomtam közelharcban. Ő 2-szer pattant rólam, majd arctámadózott, de itt is pattogott, nekem meg az összes lövésem átment. Még azt a csatát is nyertük ahol sikerült egyetlen lövés nélkül elhullanom! :DDD

Érdekes, hogy ugyanúgy játszottam ahogy tegnap, a tegnapi arányom mégis kb a fordítottja ennek. Rengeteg volt a lepattanó, a mellément lövés, a 0dmg-s kritikus, illetve a gyenge képességű csapattárs. Érdekes lenne megtudni min múlik kit mikor meddig rak nyerő vagy bukó szériába az MM, mert egyre inkább úgy érzem sokszor az MM dönti el a csatákat a játékosok helyett.

(#4743) Spori85


Spori85
csendes tag

Sziasztok. Valakinek nem tűnt fel egy rejtett credit nerf az utóbbi pár napban? 2-3 napja annyi credit jön be egy jobb prémes csata után, mint pár héttel ezelőtt prémium nélkül..
Aztán lehet, hogy csak én vagyok láma...

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#4744) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Bocsi, hogy nem az OFF topikba teszem, de ezt érdemes megnézni. Tegnap ugye volt egy negatív rekordom 3db idióta TK-zóval a csapatomban.

Nos, hölgyeim és uraim, örömmel jelenthetem be: megdőlt!!! 4TK a saját csapatomban, egyazon csatában!

Sajnos 2 núbnak, a batcsetünknek és nekem nem sikerült felvennünk a fonalat és próbáltunk csak ellenséget lőni, ez lett a végeredmény:

Közben jobban megnézve: úgy kezdődött, hogy az AMX12t elkezdte lőni az M103-at, akivel egyébként egyazon klán tagjai, csak külön szakaszban voltak... Na ezt próbálja valaki megérteni. Ez már akkora fun, hogy szinte alig tudom feldolgozni! :C

[ Szerkesztve ]

(#4745) babferi válasza Spori85 (#4743) üzenetére


babferi
tag

Hmm , kreditnerf nem igazan latok kulonbseget . De ami tuti , amint megvettem az Obj. 704-et 3 napja , azota csunya szopoagon vagyok ! A csatak haromnegyede(!) buko , akarmivel megyek ! :(((

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4746) Tüzi válasza vhw (#4680) üzenetére

Már jön, júni 21.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4747) Joe.36 válasza babferi (#4745) üzenetére


Joe.36
addikt

Néha a győzelemnek is nagy ára van..... ( Prém nélkül )

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. június 20. 20:59:29
Jármű: AMX 50B
Szerzett tapasztalat: 2 200 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 40 021
Csatában elért Achievement: Top Gun

Javítás:
AMX 50B jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 19 800

Megvásárolva:
A lőszerek AMX 50B járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 29 680

Pedig nem lőttek ki, csak kaptam rendesen.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4748) Fel válasza Joe.36 (#4747) üzenetére


Fel
addikt

Teszten kipróbáltam újra az 50B-t és azt vettem észre, hogy olcsóbb a javítása, mint a többi T10-esnek.. 23-24k volt, míg a többi T10 heavynél 28-30k szokott lenni. Ez tényleg így van, vagy csak valami tesztverziós anomália lehetett?

----------------------------
Más...

Gyakorlatilag játszhatatlan a játék most. 3 csatát próbáltam menni, 2x E-50-nel, 1x Pattonnel, de nagyon megbántam... Elképesztően hülye megoldásokat sikerült látni.

[ Szerkesztve ]

(#4749) Paul119 válasza Fel (#4748) üzenetére


Paul119
addikt

jól látod, senki nem tudja mit kell csinálni,mennek össze vissza a mapon,ma is amx 50-100 top tankunk neki álltak face to face harcolni 2 t30 ellen... 2 lövés volt és ámen

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4750) Timyyy válasza Fel (#4748) üzenetére


Timyyy
őstag

Volt erről valami hivatalos cikk az egyik update előtt, amikor a kredit hozamokat piszkálgatták minden tierben minden tanktípusnál... és nem titkolt tény hogy az 50B-t a legolcsóbb javítani, konkrétan ki is volt írva hivatalos cikkben, az összes tank benne volt egy táblázatban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.