Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49301) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Én meg most úgy érzem jojószerű motivációm van! ;]

(#49302) Dani82 válasza deniro2 (#49300) üzenetére


Dani82
senior tag

ja szar ez az időszak. még az ilyen "jobb edzésekre" elmegyek, mint a mell a kar meg váll, ilyen diszkóizmok,
de amikor hát meg kardió meg láb...hááátt keserves az elindulás.
Próbálom kávéval, más zenékkel az mp3 lejátszóra, videókkal, ébrentartani a kis motivációs tüzet, de nagyon halódik.
Múlt héten kb. minden edzésen más teremben voltam ,hogy ezzel is kicsit változzon a dolog. Elkzedtem kipróbálni az Ijk féle edzést, hogy változtassak, de határozottan érzem, hogy csökken a kedv. Lehet ki kéne hagyni 1-2 hetet, szarni edzésre, kajára, majd december közepétől megnyomni

(#49303) Mikuland


Mikuland
tag

Tőlem 100 méterre a terem, de semmi kedvem átmenni a "kogszbetyárok" közé... :N

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#49304) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Tudom, hogy lejárt lemez, de beleolvastam már ebbe a LifeT!lt blogba.
18.nap -6.4kg-val mérlegelt, emellett: "3kg izmot szinte biztos, hogy felszedtem"

Tudott valamit a srác! :DDD

(#49305) Mikuland válasza Tamoo (#49304) üzenetére


Mikuland
tag

Chemisterium.... ;]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#49306) Sotho válasza Woodslave (#49291) üzenetére


Sotho
őstag

Azért húnyt ki a tűz mert elfogyott a kox! :D Tápolj be valamivel de rettenetesen itt a tél most lehetsz dagatt. :D

(#49307) Manitou válasza Woodslave (#49291) üzenetére


Manitou
addikt

Menjél el egy másik terembe. Nekem nagyon sokat dobott az edzésemen. Igaz más okosság is ment :D

(#49308) Yeffy válasza deniro2 (#49293) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :C síírok bmeg XDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#49309) Dani82 válasza Tamoo (#49304) üzenetére


Dani82
senior tag

Érdekes az a lifetilt blog. Most készítik a LifeTilt proteint, Kiváncsi leszek :U
De ha lesz benne szuper anabolikus szteroid mátrix akkor én tuti veszek :K

[ Szerkesztve ]

(#49310) Woodslave válasza Sotho (#49306) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem fogyott el ;] csak az visz le edzeni :D

Mani: próbáltam, de ez túl olcsó :D

na voltam atta azért, csak tényleg az hiányzik ami régebben, hogy remegve vártam az edzést :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#49311) Ijk válasza Dani82 (#49302) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én meg pont hogy motivált vagyok, de néha a testem fárad bele. Nincs olyan napom már hónapok óta, amikor ne lenne izomlázam. De egyszerűen imádok elmenni kisajtolni az energiát az izmokból, amikor már remegnek a kimerültségtől. Utána lezuhanyzok, betöltök és fél napig olyan mint egy jó kiadós szex után. :DDD
Másfelől mióta megvan egy bizonyos szintű izomtömeg és lement a zsír, másfélszeresére durrannak az izmaim edzésen, a teremben olyan mintha nem is én lennék.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49312) Zomb€€ válasza Dani82 (#49302) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én is teljesen demotivált lettem. Edzés hébe-hóba, kaja szemét...
Már nincs ilyen forma: [link] :(

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#49313) Dani82 válasza Zomb€€ (#49312) üzenetére


Dani82
senior tag

ez mijez? te vagy? nekem bejön :R

egyébként én is a forma elvesztése miatt demotiválódom . Ördögi kör ez, szar a forma, nincs kedved edzeni, nem figyelsz a kajára, ergo szar a forma :P

[ Szerkesztve ]

(#49314) Herczi


Herczi
senior tag

Nem követem már a topikot egy ideje, meg webshopokat sincs időm nézegetni, van valami bestbuy fehérje mostanában? Myprotein-nek is durva ára van már, 15k az ízesítetlen, 21k az ízesített +posta ( ha 4db-t vesz az ember), eszméletlen. Most powerproteint iszok mert olcsó, de valami okádék szar. Van még valamilyen alternatíva?

Még ezt találtam a leggazdaságosabbnak: [link]

Most hogy visszább olvastam, én se nagyon edzek, heti 2 jön össze általában, plusz egész nap szendvicsen élek, fogytam, erőm elment. Így állok most: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#49315) Tamoo válasza Herczi (#49314) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Eléggé felmentek az árak, de szerintem még így is MP-t fogok venni. Ezt a FA-t én is néztem, ha veszel esetleg írd meg, hogy milyen!

A képek után nem tudlak sajnálni! ;]

[ Szerkesztve ]

(#49316) Herczi válasza Tamoo (#49315) üzenetére


Herczi
senior tag

Fa-t ismerem, haver azt issza, én is ittam egy adagot, cappuccino-sat, jól oldódik és rohadt finom íze volt vízzel, tényleg mint egy kapucsínónak. Másik ismerős meg fahájas-almásat ivott talán, az is áradozott az íziről.

Képek meg csalók, közelről van fényképezve, 73kg vagyok kb, karok meg jó ha 39-esek, pici vagyok már nagyon (168cm magas). 84 kilósan az volt a bajom, hogy nagy a belem, de most meg már az hiányzik, jobb erőben voltam sokkal. Azt hittem, hogy ha már szálkásabb vagyok a saját testsúlyos gyakok jobban mennek majd, hát a nagy lófaszt. Azok se mennek jobban, meg még gyengébb is vagyok.

(#49317) asuspc96 válasza Herczi (#49314) üzenetére


asuspc96
senior tag

Hány éves vagy most ?
és mikor kezdted el ? :R

(#49318) adam_


adam_
senior tag

Mit gondoltok erről az étrendről a tömegelési időszakban?

- Reggel 8 órakor 100gramm zappehely tejjel + banán
- Majd 10-kor, 12-kor, 15h-kor kb 400 gramm csirke és 250 gramm rizs szétosztva egyenlő adagokra
- Edzés után 18-19h felé 3-4 tojás
- Majd lefekvés előtt 250 gramm túró

- Napi 3-4 liter víz
- 4-5 darab gyümölcs (alma, banán, körte...)
- Reggelente multivitamin, c-vitamin, kálcium+magnézium.

73 kg vagyok, 175 cm, mezomorfnak tartom magam, (ha hízok is, minimálisan zsírosodom be, szerencsére) edzés heti 3-4x. Nem szeretnék egyenlőre semmilyen tápkieget fogyasztani. Edzés után vagy hogy egy banánt eszem közvetlen. Kieget pedig azért nem fogyasztok, mert múltkor a kreatinos tömegnövelőtől eléggé felment a vérnyomásom, és ott is maradt egy darabig, de amióta azt nem szedem, semmi bajom nincs ezzel. De most azért mégsem szeretnék fogyasztani ilyesmi készítményeket, mert úgy gondolom ,amíg szilárd ételekből megtudom oldani, addig igyekszem úgy tenni. Bár sokan mondják, hogy edzés után azért nagyon jó egy fehérje shake, de úgy gondolom, nálam nem az az 1 napi shake osztana - szorozna.

Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#49319) Herczi válasza asuspc96 (#49317) üzenetére


Herczi
senior tag

21 vagyok most, szűk 4 éve edzek.

(#49320) Tamoo válasza adam_ (#49318) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én nem értek ehhez, csak annyit tudok, hogy lefekvés előtt 250g túrótól tuti nem lenne jó éjszakám. :D

(#49321) asuspc96 válasza Herczi (#49319) üzenetére


asuspc96
senior tag

szerintem kurva jó... :K
remélem mire ide jutok addigra kb lesz egy ilyen alkatom... :D

(#49322) adam_ válasza Tamoo (#49320) üzenetére


adam_
senior tag

Mert? :) (jó mondjuk lehet elég lenne a fele, de a szakértő kollégák majd megmondják :K )

Próbáltam igen, ezzel híztam 4kgot. Hellyel-közzel ezt tartottam, bár volt olyan nap amikor tésztát fogyasztottam inkább, de nagyjából ragaszkodtam ehhez az étrendhez.

[ Szerkesztve ]

(#49323) Tamoo válasza adam_ (#49322) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Rosszat álmodnék. Próbáltad is már ezt az étrendet vagy csak elméletben született meg?

(#49324) macikos válasza adam_ (#49318) üzenetére


macikos
addikt

Tömegelős étrend és edzés után nincs szénhidrát...

(#49325) adam_ válasza macikos (#49324) üzenetére


adam_
senior tag

És mit javasolnál edzés utánra közvetlen gyors ch-nak? Tápkieg. kilőve ugyebár. Hozzá kell tenni, hogy a tojást amikor elkészítem, hozzá szoktam tenni kb 50gramm zabpelyhet, igaz ez már a "szilárd" táplálkozás része 1 órával edzés után.

(#49326) macikos válasza adam_ (#49325) üzenetére


macikos
addikt

Nem kell gyors szénhidrát. Rizs kell. Azzal például pont jó a tojás. Minimum 1 ilyen étkezés legyen, de inkább kettő.

(#49327) spammer válasza adam_ (#49325) üzenetére


spammer
veterán

Tojást én pufirizzsel tolom. Edzés után mehet a banán is.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49328) adam_ válasza spammer (#49327) üzenetére


adam_
senior tag

És ilyenkor mennyi pufirizst nyomatsz be, egy csomag, vagy egy szelet ahhoz a pár tojáshoz?

Kicsit visszakanyarodva, akkor most sok az a 250 gramm túró edzés utáni lefekvés előtt? Annak a fele is elég lenne? :) Mellesleg érdemes minden lefekvés előtt túrót fogyasztani, vagy csak az edzésnapokon?

[ Szerkesztve ]

(#49329) spammer válasza adam_ (#49328) üzenetére


spammer
veterán

Nem edzés utáni kaja nekem a tojás, teljesen lényegtelen, hogy én miből mennyit eszek, számodra nem mérvadó :) Napi CH mennyiséged legyen meg, úgy oszd el, hogy edzés után is tudj bevinni normálisan, mivel akkor "le vagy merülve". :)

Túró téma nekem kimarad, mert én rühellem :D De amúgy utolsó étkezésnek jó, lassú felszívódású. Vagy cottage cheese, de olyat sem eszek, szóval nem tudom, mire merre hogyan.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49330) macikos válasza adam_ (#49328) üzenetére


macikos
addikt

Azzal ne foglalkozz, hogy más mennyit eszik. Mindenki más. Az számít, hogy neked mennyi kell.

Egyébként az a 250g túró mennyibe is kerül?

(#49331) adam_ válasza macikos (#49330) üzenetére


adam_
senior tag

Sparba van ilyen pult, ahol másnap, vagy aznap lejáró termékek vannak, levolt akciózva, 170Ft-ra, persze hogy lecsaptam rá. Természetesen kutya baja sem volt, csak ugye el kellett adni, mert másnap nem tehetik már ki a polcra. Én meg szépen még ma betoltam. :K

[ Szerkesztve ]

(#49332) wertigo1984 válasza adam_ (#49331) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mi a helyzet mester? Melyik terembe váltotttál bérletet? ;)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49333) adam_ válasza wertigo1984 (#49332) üzenetére


adam_
senior tag

Vidába váltottam megint, nekem az nagyon bejött, van már ott egy pár spanom, akik hellyel-közzel ott vannak, és összefutok velük. Egy teremedzővel is jóba lettem, aki felajánlotta, hogy akciósan tud szerezni tápkiegeket, majd ha kell valami szóljak neki. Az eszközök nagyon jók, nagyon tágas, nagy terem, ha sokan is vannak alkalomadtán, vígan el lehet férni bármelyik gépnél. Szóval én teljesen elégedett vagyok vele. Most egyenlőre ide járok, lejárom ezt a havit itt, de szerintem a közeljövőben is ide fogok. Ajánlom neked is figyelmedbe, egyszer feljöhetnél igazán, és megnézhetnéd, hátha megtetszik, 173E-vel pikkpakk itt vagy, és edzhetnénk újra együtt. :K

(#49334) wertigo1984 válasza adam_ (#49333) üzenetére


wertigo1984
őstag

Lehet egy két edzésre majd átlibbenek oda, majd egyeztetünk időpontot. :R

(#49333) adam_ ok :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49335) adam_ válasza wertigo1984 (#49334) üzenetére


adam_
senior tag

Ez a beszéd, majd írj privátba, hogy neked mikor lenne jó! :K

(#49336) Dani82 válasza adam_ (#49333) üzenetére


Dani82
senior tag

mire felér az ember a 3.-ra be is van melegedve :)

(#49337) hecktor


hecktor
aktív tag

eléggé lehangolt hogy heti max 4-szer érdemes járni és csak napi egyszer. most kezdtem egy hónapja és úgy érzem elég jól fejlődök, többek közt azért mert reggel / du. -ba nyomtam.milyen edzéstervet ajánlotok? elég sok fent van, nehezen igazodik ki egy ilyen dilettás mint én. minél keményebben szeretném nyomni, amennyit lehet.

(#49338) adam_ válasza Dani82 (#49336) üzenetére


adam_
senior tag

:K Esetleg te is jelenleg oda jársz?

(#49339) deniro2 válasza adam_ (#49318) üzenetére


deniro2
senior tag

mezomorfnak tartom magam

Ha tényleg az is vagy, akkor szerintem egyedül vagy itt, szal viszlát... ;]

(#49340) KAMELOT válasza adam_ (#49333) üzenetére


KAMELOT
titán

Itt tényleg jókat lehet edzeni. Jó a kilátás is. :)
Ezek a havi bérletek mennyi alkalmat takarnak??? Mert nem tudok kiigazodni az árakban.
pl. befizetsz 7800ft-t és mehetsz minden nap???

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49341) Dani82 válasza adam_ (#49338) üzenetére


Dani82
senior tag

Jartam egy honapot mert itt lakom mellette kb. De nagyon nem jott be a terem sem es a szrmrlyzet sem.

(#49342) brownus


brownus
veterán

power fitness, reggel 6kor nyitnak, ház ez kurva jó:) 6kor felkelek, fél7re lesétálok, tolok egy egy órás edzést és megyek a melóba, bódottá van:)

(#49343) KAMELOT válasza brownus (#49342) üzenetére


KAMELOT
titán

És kaja nélkül te tudsz edzeni? Mert nekem pl. minimum 3x kell ennem edzés előtt, ami kb. 2000kcal

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49344) siti válasza KAMELOT (#49343) üzenetére


siti
senior tag

ejha. én egész nap eszek 2000 kalóriát és akkor még mindig használok vajat... ha csak edzésre kellene csak ennyi, akkor ihaj lenne itt :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#49345) brownus válasza KAMELOT (#49343) üzenetére


brownus
veterán

előtte megeszek egy banánt, az elég, nekem... utána úgy is zabálok egy nagyot:)

(#49346) siti válasza brownus (#49345) üzenetére


siti
senior tag

pont edzés előtt kell szénhidráttal feltölteni a testet, mondjuk kinek mennyi ch kell, meg hát mi a célja, mert az se mindegy :)
(bár kezd terjedni az éhgyomorra kardió divat is, de az megint nem tömegnövelő edzés/étrend.)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#49347) Woodslave válasza siti (#49346) üzenetére


Woodslave
nagyúr

látom bővül a ki szakértő csapat :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#49348) adam_ válasza KAMELOT (#49340) üzenetére


adam_
senior tag

Persze, korlátlan! :K

(#49349) spammer válasza Woodslave (#49347) üzenetére


spammer
veterán

Én nem tudom mi van, minden napra jut 1-2 új ember :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49350) Tamoo válasza Woodslave (#49347) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Figyelj és jegyzetelj, hátha tanulsz valami újat! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.