Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48551) philoxenia válasza spammer (#48550) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aztán meg itt sírnak, hogy a sz@r genetika miatt pálcika vagy sárgarépa a combjuk.... ;]
A jó focisták combja pont azért szép sokak szerint, mert minden izmot megdolgoztat a sportjuk... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48552) Ijk


Ijk
nagyúr

Nem tudom mi van velem, de úgyérzem teljesen kimerültem fizikailag, pedig heti három edzést csinálok meg egy úszás. Hozzáteszem az utóbbi négy hetet alaposan megnyomtam, minden edzésemre rátettem egy lapáttal.
Remélem tudok egy jót aludni, vasárnap az úszást is inkább aerob jellegűre veszem. Aztán majd meglátom hétfőn, de lehet hogy itt az ideje egy hét pihenőnek.
Nem is emlékszem hogy az elmúlt másfél évben volt-e olyan hét hogy nem mentem edzeni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48553) Möhe válasza philoxenia (#48551) üzenetére


Möhe
addikt

(#48554) asuspc96


asuspc96
senior tag

Na 69 kg... megy ez... :DD

(#48555) philoxenia válasza Möhe (#48553) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] :U
Terryt meg gondolom megismered... nekem elég lenne, ha ennyire tetszene a lábam valakinek... ;]
Ja és szerinted CR jó focista? :Y

:DDD

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48556) Woodslave válasza asuspc96 (#48554) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég lett volna ha ezt priviben küldöd R2-nek :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48557) Kassadin válasza mocsanisi (#48470) üzenetére


Kassadin
addikt

Dolgozzon napi 12 órát fizikai munkát végezve. Egy alternatív változat, pénzbe se kerül, még fizetnek is érte neked. :)

(#48558) Ijk válasza philoxenia (#48555) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igen valószínűleg a lába miatt. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48559) Möhe válasza philoxenia (#48555) üzenetére


Möhe
addikt

nekem az is elég lenne ha olyan seggem lenne,egész nap a kezemen ülnék :DDD

szerk: a hangsúlyt a lábra értettem ,nem a jó focistára :D
kijaza CR ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#48560) philoxenia válasza Ijk (#48558) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A harmadik miatt? :F

:D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48561) Woodslave válasza philoxenia (#48555) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hagyjuk már ezt.. Annyira utálom amikor pl. a szabad súlyos gyakikat profi tornászok képével "reklámozzák". Igen ilyen izomzatod lesz heti 6-10 fociedzéstől 1x év után (+ már súlyzóznak is remélem, gondolom) Nem lehet összehasonlítani azzal, hogy huszonévesen vagy neadj harminc elkezdessz edzeni. Mondjuk egy focista lábat heti 1 guggolással össze lehet hozni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48562) Woodslave válasza philoxenia (#48555) üzenetére


Woodslave
nagyúr

dupla, ma kimaradt, holnap edzek viszont egyet. :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48563) philoxenia válasza Woodslave (#48561) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Körülbelül... Azaz körül igen, de belül nem... :U

Gondolom arra gondolsz, hogy hetente egy guggolás és utána sprintelsz 5-6 kilométert, meg levezetésképp futsz másik ötöt egy meccs alatt...

A szép láb meg egyébként sem attól szép, hogy egy méter a kerülete, az izomzat akkor szép, ha kidolgozott. Szerintem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48564) spammer válasza Ijk (#48552) üzenetére


spammer
veterán

Nálam is ez volt, szerintem simán túledzés. :( Muszáj időnként egy recovery week-et beiktatni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48565) Ijk válasza philoxenia (#48563) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te amúgy láttál már testépítőt, vagy tudod mi a testépítés egyáltalán? Mert néha úgyérzem nem igazán. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48566) Manitou válasza Manitou (#48540) üzenetére


Manitou
addikt

Na megjöttem, pam pam.
Szóval a tesztalany edzés előtt 1 adag BSN Hyper FX volt.
Háát. Bazzeg majdnem ott vesztem. Kicsit túlpörgetett. Ebből engem fél adag is fejreállít szerintem :D Szóval jó lesz ez, legalább sokáig kitart majd. :D
Miután megittam vagy 10-15 percig kicsit hidegrázásszerü borzongásomn volt, de mire a terembe értem elmúlt. Ha hasonlítani kéne más NO fokozóhoz, akkor Superpump 250 & Shock Therapy keveréke kb érzésre.
Előkerültek a 32-es egykezesek vállból nyomásnál, meg mejjnél is. :)

[ Szerkesztve ]

(#48567) wertigo1984 válasza Manitou (#48566) üzenetére


wertigo1984
őstag

És fogsz tőle aludni?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48568) philoxenia válasza Ijk (#48565) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Neked a nem testépítő , nem sportoló? Néha úgy érzem... :D
Mitől lesz valaki testépítő? Bizonyos méret alatt nem? Itt már az is szóba került, hogy ha valaki alacsony, már nem az igazi, ki határozhatja meg egyáltalán, hogy milyen mérettől, napi, heti, havi, évi, hány edzéstől lehet az? Aki szalonnát eszik az már nem lehet az? bár nemrég már az alma is szentségtörésnek minősült egy topiklakó szerint... Természetesen a hobbitestépítésről beszélünk, nem a versenyszerűről...
Nem edzőteremben edzve nem megy a dolog? Poénnak jó néha az egykezes 100kg-os súlyzó, de azért legyünk őszinték, azért az ember, aki azzal szériázik, nagyon ritka... Ráadásul a gépmentes edzés már szentségtörés? Pedig:[link]
Mikor kezdhető el? Hány éves korig? Hány kilóig? Hány kilótól? Szerintem nincsenek ilyen szabályok... :N ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48569) Manitou válasza wertigo1984 (#48567) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem nem :( de ma/holnap kiderül. A shock trerapy-tól annó 2-3 órát fetrenngtem mire elaludtam lefekvés után. De fél adaggal szerintem már jobb lesz a helyzet alvásügyileg is. .

(#48570) Sotho válasza Ijk (#48565) üzenetére


Sotho
őstag

Nyissatok egy nagy testépítő topikot és ott megbeszélitek, ez még mindég a (buta)gyúrósok ide! :D

(#48571) philoxenia válasza Sotho (#48570) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tészta nem érvényes? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48572) Sotho válasza philoxenia (#48571) üzenetére


Sotho
őstag

Csak ha töltesz vele.

Btw ha valakit ha érdekel tejporos német wpc 80 szóljon veszek egy 5kilósat jövő héten de nekem annyi nem kell szívesen eladok belőle pár killát 3,4k-ra jön ki/kg asszem de rákérdezek.

(#48573) adam_ válasza Sotho (#48572) üzenetére


adam_
senior tag

Pontosan milyen ez a wpc-s cumó? :U

Dani82: Pontosan én is ezért kérdezem, mert nekem is ez a wpc mindig is furcsán hangzott, és valami "fake" cuccot sejtettem mögötte. :U

[ Szerkesztve ]

(#48574) Dani82 válasza Sotho (#48572) üzenetére


Dani82
senior tag

ez ilyen gagyi 10%os fehérjetartalommal? :) Ez a WPC80 nekem mindig gyanus. :F

(#48575) Ijk válasza philoxenia (#48568) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hobbi szintű testépítéssel össze lehet hozni olyan formát mint a profi sportolóké. Más hobbi szintű sportolással viszont nem.
Nem a testsúly, testmagasság számít, hanem az arányok. Ez elsősorban esztétikai sport.
100 kilós egykezeseket pedig nem kell mozgatni, és gépeken is lehet dolgozni. Nem arról szól az egész hogy hány kilót tudsz megmozgatni. Viszont van akinek az is fontos, vagy fontosabb ha erőemelői ambíciói vannak.

Sotho: Ha a fegyencedzés nem is, de azért remélem a testépítés témakör még belefér a gyúrós topikba. :)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48576) Sotho válasza adam_ (#48573) üzenetére


Sotho
őstag

Ízesítetlen már vettem tőlük cuccot itt adtam el a ph-n mert nemízlett :DDD de amig ettem jó volt éreztem az ereimben mint mikor jól bezabál az ember ebből a szempontból én még jobb vagyok mint a bunny.
De most hc leszek és rogyásig vagyok itthon csokikrémmel. :K
ezaz
Elég közel van hozzám a lerakatuk és már beszélgettem a sráccal ők tonnás tételben nyomják a tejipari cuccokat ez csak egy része, annó 10kg zsák volt a legkisebb kiszerelésük.

(#48577) macikos válasza Dani82 (#48574) üzenetére


macikos
addikt

Ha átlátnád a táplálékkiegészítő ipart, akkor nem írnál ilyen hülyeséget.

WPC80, tehát Whey Protein Concentrate 80%

Nagyon ritka fehérje... Minden tápkieg gyártó ezt használja... Mindegyik. Megveszik a beszállítóktól, az üzemükben kevernek hozzá ízesítőt, beleteszik a szép designos csomagolásba, amire rá van írva, hogy génaktivátor protein mátrix és szépen eladják neked 2-3-szoros áron. Te meg megveszed, mert azt hiszed, hogy azért, mert egy profi testépítővel van reklámozva, így ez a legjobb a piacon és te is olyan leszel, mint a reklámarc.

A másik, amit gyakran használnak, a WPI (Whey Protein Isolate), tejsavó izolátum kb. 90% fehérjetartalommal. Szokták keverni is a kettőt. Ez jóval drágább alapanyag, persze be lehet hülyíteni az embereket, hogy ha ezt isszák, akkor jobban járnak, mint a koncentrátummal. Igen, jobban járnak, a versenyzők, meg a profik. Mondjuk jókat röhögök, amikor emberek 2hónap edzés után, nulla izomtömeggel valami izolátumot vesznek, mert neki ez kell, mert ők "versenyzők" lesznek és ezzel fognak szálkásítani...

[ Szerkesztve ]

(#48578) Sotho válasza macikos (#48577) üzenetére


Sotho
őstag

WPI - laktózérzékenyeknek
Hidrolizátum - tejfehérjeallergiásoknak (stillmass.eu -n ez sztem jó áron van.)

(#48579) adam_ válasza Sotho (#48576) üzenetére


adam_
senior tag

És tömegeléshez ajánlanád az efféle készítményt, esetleg egy kis zabbal felturbózva? Mellesleg csábító ez a kb. 6-7 ezer Ft-os ár 2 kg-ra. :)

[ Szerkesztve ]

(#48580) BÁ Nutrition válasza spammer (#48544) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48581) BÁ Nutrition válasza philoxenia (#48551) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48582) Dani82 válasza macikos (#48577) üzenetére


Dani82
senior tag

Köszi Macikos, tudom mi a WPC "szakmai" jelentése, csak mint márka nekem a WPC az ez:

[link]

Ilyet meg szedjen akinek két anyja van

Szerk: A zacskós kategória prominense a címke szerint a Bulkfood által gyártott Whey Protein Concetrate 80%, amely az USÁ-ból származik. 2000/kilóért, hát persze! A cég valóban létezik, valóban kapható náluk ízesítetlen fehérje, de az 100 fontos tételben (45 kiló), szállítási költség és vám nélkül is jóval drágább, mint ez a csoda. Ráadásul mint megtudtuk, ez Magyarországon belül már másodkézből jött, így dupla árrés is van a 2000Ft-on. Valaki üzleti zseni, vagy mi vagyunk nagyon hülyék, mert azt képzeljük, hogy valaki egy amerikai cég nevét ragasztja kamuból a zacskójára. A címke persze fénymásolt. A mért fehérjetartalom pedig 12%, vagyis ez is kb. 500 forintos ipari savópor.

[ Szerkesztve ]

(#48583) Sotho válasza adam_ (#48579) üzenetére


Sotho
őstag

Én úgy fogom enni de az arányokat még nem találtam ki, tömegelésen kívül nincs más tapasztalatom :DDD
Ajánlani nem ajánlok semmit akinek kell az megveszi oszt jóvan nemcsak ettől lesz valaki ronikólmen :D

A myprotkós meg stillmassos cuccok is igy mozognak nekem praktikus hogy csak elszaladok érte aznap.

[ Szerkesztve ]

(#48584) BÁ Nutrition válasza philoxenia (#48563) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48585) Manitou válasza BÁ Nutrition (#48584) üzenetére


Manitou
addikt

Beragadt a gomb? :D

(#48586) BÁ Nutrition válasza philoxenia (#48568) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48587) Sotho válasza Manitou (#48585) üzenetére


Sotho
őstag

Nyakra edz. :K :D

Kövessétek BÁt dzetek ti is :N :K :W :Y

[ Szerkesztve ]

(#48588) spammer válasza BÁ Nutrition (#48580) üzenetére


spammer
veterán

Meg fog fájdulni a fejed. :U Esetleg részletesebben?

edzek én is nyakra :W

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48589) BÁ Nutrition válasza macikos (#48577) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48590) Möhe


Möhe
addikt

Bá-nak bő az esti szókincse ;]

Macikos : májprotkós cullang játszik?

(#48591) philoxenia válasza Ijk (#48575) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vótam a fegyenctelepen de csak egy-két fegyőr néz be néha.... :(
Mondjuk megtévesztő a cím, hiszen a fegyenceket edzőket kéri oda... :D
Fegyencedzés itt ! ez sokkal jobb topikcím lenne... vagy Fegyencek ide!

Esetleg "Edzés eszközök nélkül!" de az se lenne teljesen igaz, mert azért ahhoz is kell valami a talajon kívül....

Aztán elolvastam a legautentikusabb véleményt a cuccról:

"ez igaz is és nem is. a papucsban koxért remegő gyökerek, akik a strandra építenének izmot, azt hiszem elég egyértelműek. meg azok is, akik a jutubon feszengenek. ez a paul wade ellenben egy fasz, aki ezzel a köpködős módszerrel akarja eladni a szarját. (ez pedig sosem működik, nem kell messzire menni: a magyar piacvezetőt, a scitecet köpködő fszfejek simán csődbe mentek.) fegyencedzés bazmeg, kurvára követendő példa, a legnagyobb példaképek nyilván a börtöntöltelékek! egymás seggbebaaszása is benne van? ezenfelül a modern világ agymosó bőrlehúzó faszágaival szemben (mint edzőtermbérlet meg rápkieg) gondolom a faszkalap ingyen adja a könyvét. kicsit figyelmesebben kéne olvasnod a testépítésről, ez ugyanis nem zár ki egyéb sportokat, sőt. én áltában heti 3 edzést javasolok (a nem csontiknak) és mellette lehet nyugodtan csinálni kiegészítő sportokat. ezt még maga arnold schwarzenegegr is javasolja a könyvében. és NEM, testsúlyos gyakorltokkal NEM építehtő fel komoly izomtömeg, de legalább anynira kíméli az ízületeket, hogy az összes tornász lész ízületi épség-reklám."
Helyesírási hibák az eredetiből, mert klasszikusokat csak szó szerint.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48592) BÁ Nutrition válasza spammer (#48588) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak nyugtáztam a délutáni termést.
ahol baromságokat baomrságokat beszéltek ott: :W ahol megmondták a frankót ott: :R volt a jutalom :)
a lényegtelen dolgokat meg nem kommenteztem :D pl hogy asuspc 69 kiló lett :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48593) littlelion21 válasza Dani82 (#48582) üzenetére


littlelion21
addikt

izé, majd ha a BAZ megyei vaterás fazonnak lesz ilyen minőségbiztosítási háttere, majd akkor emlegesd egy lapon a wheyprotein.hu-val (azaz a Buda Family Kft.-vel).

Nem, nincs érdekeltségem a cégben. Sajnos.

(#48594) macikos válasza Möhe (#48590) üzenetére


macikos
addikt

Mire gondolsz vagy mi van? Nem értem.

A myprotein, bulksupplements, ironscience is beszállítóktól vesz, ugyanúgy, ahogy az ismertebb cégek.

(#48595) philoxenia válasza BÁ Nutrition (#48592) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gondolom nem edzeni jársz ide, hanem szórakozni, az meg megvolt, a musculus sternocleidomastoideus atta... Nem? ;]

:D

..és nem csúszik lejjebb a törölköző, akárhányszor nézem újra..... :W

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48596) spammer válasza BÁ Nutrition (#48592) üzenetére


spammer
veterán

Esetleg ha kifejtenéd, melyik része volt a baromság? :U Esetleg a nőknek más izmaik vannak, mint a férfiaknak? Netán a rendszeres futás előnyös az izomépítés szempontjából? Vagy csak félrenyomtál? :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48597) Dani82 válasza littlelion21 (#48593) üzenetére


Dani82
senior tag

áhh, mind1 is. :W

[ Szerkesztve ]

(#48598) littlelion21 válasza Dani82 (#48597) üzenetére


littlelion21
addikt

megint elgurult a gyógyszered? édes Istenem, nézzél már magadba...

senki nem mondta hogy a vaterás szar (ami bármi lehet) = wheyprotein.hu, MP (amelyek elég erős referenciákkal rendelkeznek)

talán ránézhetnél a kibaszott honlapjukra, ne csak itt értetlenkedjél (csak hogy felvegyem a magasröptű stílusod).

[ Szerkesztve ]

(#48599) macikos


macikos
addikt

;]

(#48600) Sotho válasza Dani82 (#48597) üzenetére


Sotho
őstag

Jó vót olvastam , philoxénia azért bölcsen kivárta az 5 percet, de kár hogy nem kopiztam ki. ;] :D
Ne idegeskedj edzél az nyugtat. :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.