Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48051) macikos


macikos
addikt

[ Szerkesztve ]

(#48052) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Lementem 78kg-ra, kockák meg sehol. Lassan megközelítek egy asuspc fizikumot. Kezd szánalmas lenni. :D
Gondoltam rakok be képet, de inkább nem. Majd jövőre amikor 30-as csőkarom lesz.

[ Szerkesztve ]

(#48053) dAnky válasza Woodslave (#48036) üzenetére


dAnky
aktív tag

Kiváncsiságból privibe kérdeztem tőlle vagy 2 hete hogy milyen adatokat kellene neki küldeni de még csak nem is válaszolt:D

(#48054) Ijk válasza Tamoo (#48052) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem meg 95 kilósan 40-es a karom, ezt add össze. :DDD
Még jó hogy nem izgat milyen vastag.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48055) Tamoo válasza Ijk (#48054) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

De te 95kg-san hozod a bícsboj formát, rohadjon meg a befőtted.

(#48056) spammer válasza dAnky (#48053) üzenetére


spammer
veterán

:D Biztos nem vagy méltó (elég izmos) ahhoz, hogy veled foglalkozzon az edző úr! ;]

--

1 hetes pihenő után mell-kar vót, ÁTTÁ! :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48057) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Boioioioingggggg :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#48058) asuspc96


asuspc96
senior tag

Na látom ma többször voltam említve.... :DDD :C

szóval mi a gond drágáim ? ;]

(#48059) Manitou válasza Tamoo (#48052) üzenetére


Manitou
addikt

:Y Ne már, hogy 4kg-mal nehezebb vagyok tőled :D
Kockák nekem se jönnek elő, pedig én "tömegelek" :U :(

;]

Böjtölsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#48060) Tamoo válasza Manitou (#48059) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Olyasmi, 10kg leugrott tavasz óta. Gyengültem is szépen.

(#48061) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam atta, én nem tudom mi van, de elég betyáros volt a forma

:D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48062) God Vazzeg válasza Woodslave (#48061) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C

(#48063) Radnix


Radnix
senior tag

majdnem vagy nem majdnem 4 év edzés után végre vettem gurtnit. élmény volt ma az edzés, mintha most lettem volna a teremben először, odavagyok meg vissza :))

Az utóbbi napokban a szabadidőm java részét anabolics 2009 és magyar- és angol internetes fórumok tanulmányozásával töltöttem. összeállt már a fejemben gépen az első kúra, viszont mivel rengeteg információt magamba szippantottam, vannak egymásnak ellentmondó, illetve zavaros dolgok. na most van olyan akivel lehet erről beszélni, és esetleg van tapasztalata és tudása is hozzá, hogy eloszlassa a ködöt? :R

(#48064) macikos válasza Radnix (#48063) üzenetére


macikos
addikt

"van olyan akivel lehet erről beszélni, és esetleg van tapasztalata és tudása is hozzá, hogy eloszlassa a ködöt?"

[link] ;]

(#48065) spammer válasza macikos (#48064) üzenetére


spammer
veterán

Vagy inkább [link]

Ha szépen kéri, akkor vezeti az adatait is :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48066) Radnix


Radnix
senior tag

Nehéz a döntés, mindketten stabil háttértudással rendelkeznek, illetve a tapasztalataikat sem vitathatom, de talán van náluk felkészültebb személy is :)

(#48067) Ijk válasza Radnix (#48063) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért akarsz kúrát, mi a célod?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48068) Radnix válasza Ijk (#48067) üzenetére


Radnix
senior tag

Azért akarok belefogni, mert nagy fejlődést szeretnék elérni, akkorát, amilyet naturál módon már nem lennék képes, vagy ha mégis képes lennék rá, akkor csak további év(ek) munkájával. Az a célom, hogy 7-8 kilogrammal nőjön az izomtömegen a kúra hatására. Gyarló, hiú célok vezérelnek tehát, több, kidolgozottabb izmot szeretnék látni a tükörben, és felvállalva a kockázatokat kielégítem ezt a vágyamat. Erről szól ez az egész, egy önző hobbi. Nem mondom hogy jobb mint ha drogoznék vagy nyerőgépeznék, de ezzel nem károsítom a környezetemet. ;)

(#48069) Kassadin válasza Radnix (#48068) üzenetére


Kassadin
addikt

"Nem mondom hogy jobb mint ha drogoznék vagy nyerőgépeznék, de ezzel nem károsítom a környezetemet."

A te dolgod, de ez csak akkor állja meg a helyét, ha a szeretteidnek nem számít az egészségi állapotod.

[ Szerkesztve ]

(#48070) Zomb€€ válasza Kassadin (#48069) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#48071) mocsanisi válasza Kassadin (#48069) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szerintem meg mindenkinek az egyéni döntése és felelőssége hogy mit csinál magával :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48072) spammer válasza Radnix (#48068) üzenetére


spammer
veterán

"Erről szól ez az egész, egy önző hobbi."

Ez a baj. Nem erről kellene, hogy szóljon. :(

Ha jól tudom, te fiatal vagy. Hova sietsz, nem érsz rá?

Szerintem ez is olyan, hogy az út a lényeg, nem feltétlenül a cél. Az évek munkája, amit beleraksz, ami idő alatt végigküzdöd magad. Értelmet is így ad az egész.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48073) Yeffy válasza spammer (#48072) üzenetére


Yeffy
veterán

sok mindennek kurrrrvára máshogy kellene működnie ebben az elbaszott világban, és mégsem így van. "közük nincs" hozzá, h normálisan menjenek... :N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48074) Ijk válasza Radnix (#48068) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem hinném hogy egy fegyelmezett kúrával nagy egészségi kockázatot vállalnál, de nem jobb érzés ha elérsz egy eredményt, azt naturálként teszed?
Nem értek a koxhoz, de nem irreális 7-8kg színizom egy kúrától, főleg ha már amúgy is elég jó fizikumú vagy? :F
Másfelől jó ötlet egy arányos testalkatot megborítani, csak az izomtömeg utáni vágy miatt?

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48075) Kassadin válasza mocsanisi (#48071) üzenetére


Kassadin
addikt

Egyetértek. Nincsen beleszólása másnak abba, hogy mit csinálsz a testeddel.

Nem tudom, hogy mondjuk van-e a kúráknak hosszan tartó káros következményei az egészségedre nézve.

[ Szerkesztve ]

(#48076) mocsanisi válasza Kassadin (#48075) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Utána lehet olvasni, elég rég használják ezeket az anabolikus szteroidokat :) ott a kockázat, de kérdem én biztos nagyobb kockázatot vállal egy fegyelmezett kúrával, mintha elszív napi fél-1 doboz cigit? :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48077) Radnix válasza spammer (#48072) üzenetére


Radnix
senior tag

Mindenkinek másról szól (vagy legalábbis azt mondja, erről ne nyissunk vitát :) ).
Nos igen ráérnék, illetve nem sietek, mint írtam már majdnem 4 éve edzek, szerintem a sietség nem itt kezdődik, de ez is csak attól függ hogy mihez viszonyítunk.
Igen évek munkája és küzdelem... ez továbbra sem lesz másképp, csak már más lesz a mérték.
Értelmet meg nem keresek hozzá, én álszentnek tartom azt hogy különböző magasztos elméleteket gyártunk az edzés mögé, de ez az én nézőpontom, lehet hogy mások máshogy gondolják, ezt elfogadom és tiszteletben tartom. Én pusztán szeretem ezt a fajta mozgást, az izmokat, meg persze az izmok jótékony hatásait ;)
Talán nem kellett volna felbolygatnom az itt kialakult "naturál közösséget", de ez a kedvenc és egyetlen általam gyakran látogatott kondis fórum, szóval kénytelen voltam mégis megtenni :))

(#48078) DirtyFREE


DirtyFREE
tag

Üdv!
Ár/érték arányban szerintetek milyen
vitamint lenne érdemes vásárolni? :U
Gondolom nem csak Scitec termékből lehet
elfogadható minőségű komplex vitamint beszerezni. :)

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#48079) Radnix válasza Ijk (#48074) üzenetére


Radnix
senior tag

Igen egészségügyi kockázatot nem vállalok túl magasat, hiszen ismeretekkel felvértezve vágok bele, ezt jó hogy belátod. Hát őszintén szólva nem tudok rá válaszolni, hogy jobb érzés-e hiszen még csak az egyiket próbáltam, persze a logika (vagy a társadalmi beidegződések) azt mondatja velem, hogy hé fater ez csalás, szégyelld magad, így nem ér. Úgy gondolom reálisak az elvárásaim, hiszen minden tényezőt igyekszem optimalizálni a célhoz. Az arányokra pedig nagy figyelmet fordítok, arra befolyással vagyok, szóval ez szerintem nem megfelelő érv a szerhasználat ellen. :K

(#48080) spammer válasza Radnix (#48077) üzenetére


spammer
veterán

Nem gyártok én elméleteket, csak szerintem arra büszkébb lehetsz, amiért keményebben megdolgoztál. Nem vagyok hülye, tudom, hogy koxolva is kell edzeni meg kajálni, de azért érted, na :) Közben pedig biztos, hogy nem baszhatsz rá, mert nem szúrsz magadba kétes eredetű cuccokat. Természetesen saját magával mindenki azt csinál amit akar, csupán érdeklődtem, hogy téged mi késztet erre, mik a célok, motivációk stb...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48081) Radnix válasza DirtyFREE (#48078) üzenetére


Radnix
senior tag

Vitaminból pont hogy jó a scitec szerintem. Valószínűleg megfelelő lenne neked EZ. Szerintem a vitamin pakkok rossz ár/érték aránnyal rendelkeznek, illetve hobbi szinten feleslegesek.

spammer: ez a kockázat sajnos fenn áll...

Kassadin: *Többségében naturálokból álló közösség :D

[ Szerkesztve ]

(#48082) Kassadin válasza mocsanisi (#48076) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tartom helyes ellenpéldának a cigit. Az biztosan okoz kárt a testedben egy bizonyos idő után. Ugye mindenki hallotta már azt a városi legendát, hogy a nagyfaterom 90 évesen is cigizett és nem volt rákos... Meg másrészről egy sportembernek elfogadhatatlan. Akárcsak a drog vagy az alkohol.

Radnix: Naturál közösség. Vagy nem olvastál eleget ebben a topikban, vagy pedig elég új vagy itt. :)

DirtyFREE: Szerintem multi pro pak.

#48081: Elég vérszegény ez a vitamin. Pont, hogy a multivitamin pakk éri meg szvsz jobban a pénzt, több mindent kapsz, nagyobb dózisban.

[ Szerkesztve ]

(#48083) Fred23 válasza DirtyFREE (#48078) üzenetére


Fred23
nagyúr

Sztem attól függ a vitamin fajtája, hogy diétázol vagy tömegelsz. Amit Radnix linkelt, az jó diétához, tömegeléshez meg inkább egy Vitabolic.

(#48084) Sotho válasza Radnix (#48079) üzenetére


Sotho
őstag

Magasság,súly, erőszint?
Vérvizsgálat, hormonszint mérés, lehet tényleg szükséged van rá ki tudja? Akkor viszont a tutit kapod.:D

Egyébként jó ez a büszke lehetsz arra amit kox nélkül elértél szöveg, csak éppen különbözőek vagyunk valaki ufo pl és nem lusta edzeni (mert megy neki :D) úgy könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#48085) asuspc96 válasza macikos (#48064) üzenetére


asuspc96
senior tag

Radnix felvilágosult ember...viszont látom ifjú pádeván Te kételkedsz magadban, szóval a trükk:
Szúrj magadba mindent! villa, szög, csavar, rajzszög, kés de ezzel vigyázz mert ez csak úgy hat ha a nyaki artériát célzod...

[ Szerkesztve ]

(#48086) spammer válasza Sotho (#48084) üzenetére


spammer
veterán

"Egyébként jó dolog ez a büszke lehetsz arra amit kox nélkül elértél szöveg, csak éppen különbözőek vagyunk valaki ufo pl és nem lusta edzeni (mert megy neki ) úgy könnyű."

Hehe, ekto szar vagyok, nem vagyok már tini sem (baszhatom a naturál tesztót), nem vagyok ufó, szóval ha valakinek, akkor nekem jól jönne a kúra, de mégsem kapkodok érte. :) Mondjuk nem is nyomom HC módban, meg rakás pénz is kellene a sok kajához (is), de ha még meg is lenne, akkor sem kockáztatnék a sok hamisított szarral... De ez én vagyok, nyuszi vagyok, mint a McFly ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48087) marinea2


marinea2
addikt

Ma voltam "orvos"i vizsgálaton a suli miatt. Azt mondták ne gyúrjak ennyit mert tönkre megy vesém. Mondtam hogy jó. hahahahahahhahaha xD :DDD :W

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#48088) Radnix válasza Sotho (#48084) üzenetére


Radnix
senior tag

181 centi 81,6 kg, Fekvenyomás 102,5 X 5, Guggolás 122,5 X 5, Evezés 95 X 5, Felhúzni nem szoktam alacsony ismétlésszámmal. Ja és ezek szabályosan végrehajtott gyakorlatok, nem "egónyomások" :U
Most engedélyt kapok a kokszolásra, vagy megtiltod? :DDD

Makk egészséges vagyok, soha nem volt semmi bajom megfázáson és bárányhimlőn kívül, még csontom sem tört, de jó ötletnek tartom a vérvizsgálatot, meg hormonszint mérést, már csak azért is, hogy össze lehessen hasonlítani a kúra utáni állapotokkal. :K

(#48089) Sotho válasza spammer (#48086) üzenetére


Sotho
őstag

Ezért kell megnézetni magad, lehet csak egy kis korrigálás szükséges és jön a siker. És az még naturál! :D

Radnix: Megtiltom! :DDD
Amúgy meg ahogy érzed, az átlagmagyarhoz képest kurva jó erőben vagy, nincs itt gond tömegelj 90-ig aztán nyilatkozz a koxrúl megint :K

[ Szerkesztve ]

(#48090) God Vazzeg válasza spammer (#48086) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A McFly az a mekis légy nem? :D ;]

(#48091) God Vazzeg válasza Radnix (#48088) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Majd kérünk beszámolót :K Előtte-utána kép is jöhet ;)

(#48092) spammer válasza God Vazzeg (#48090) üzenetére


spammer
veterán

Mekis témákban macikost kell kérdezni ;]

(Most megnéztem azért, hogy rosszul írtam-e a nevét, de nem :N )

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48093) Radnix válasza God Vazzeg (#48091) üzenetére


Radnix
senior tag

Csinálok majd beszámolót, persze képpel illusztrálva, de még a tervezés folyik, amíg nincsen lefixálva minden a legutolsó részletig, addig nem kezdek bele semmibe, nem hazárdírozok :D

Na jó éjszakát topiclakók, alvás közben nű a zizom aszongyák' !

(#48094) Sotho


Sotho
őstag

(#48095) Spyd


Spyd
csendes tag

Ha már ismét a koksz a téma :

Vajon mit szúrt ?

(#48096) macikos válasza Sotho (#48094) üzenetére


macikos
addikt

AHHHHHHHH :)

(#48097) deniro2 válasza Radnix (#48068) üzenetére


deniro2
senior tag

Leakartalak ugatni, hogy 75 kilóval miért kellene kokszolnod, de olyan kellemesen önkritikus módban adtad elő, hogy levettél a lábamról... :B
Ha valaki tisztában van az összes szarral -ideértve a személyes frusztrációkat is- és mégis a koksz mellett dönt, akkor mi nem ugathatunk bele...
Sok sikert és remélem pozitívan jössz ki a dologból...

(#48098) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok!

Izület(védelemre) mit érdemes szendi? Sajnos nem ismerem ezeket a cuccokat.

köszi

(#48099) Woodslave válasza Radnix (#48088) üzenetére


Woodslave
nagyúr

néhány elmélet szerint ha 10% körül van a tzs-od akkor kb el is érted a genetikai maxodat. :D

mondjuk ez jó duma, hogy tudással felvértezve vágsz bele, mert elolvastál egy könyvet, meg néhány fórumot, amikor fingod nincs mit kapsz a dealertől... :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48100) marinea2 válasza Woodslave (#48099) üzenetére


marinea2
addikt

Büdös a meló szindróma ;]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.