Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49051) spammer válasza callmeakos (#49049) üzenetére


spammer
veterán

Ez az este 6 után nem eszek dolog egy általános népi hülyeség, és akárhányszor meghallom, falnak tudnék menni. :) Alvás előtt 2-3 órával még nyugodtan lehet enni. Hús (pl. csirkemell) zöldséggel sosem fog megártani. Éhesen szar aludni, arról nem is beszélve, hogy csak magaddal teszel rosszat, ha minél hosszabb ideig nélkülözöd a tested számára fontos tápanyagokat. Az alvási idő (kinél mennyi, 6-8-10 óra) bőven elég hosszú idő így is, amíg nem jutsz tápanyaghoz, nem kell azt még fokozni.

Ha 8-9 körül alszol, akkor rendben lehet a 6-7 óra körüli utolsó szilárd étkezés, de ha késő estig/éjjelig ébren vagy, akkor csak magaddal cseszel ki.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49052) deniro2 válasza spammer (#49051) üzenetére


deniro2
senior tag

Ch nem kell estére, oszt csókolom, nem kell túlragozni... ;)

(#49053) Tamoo válasza spammer (#49051) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Azért ez nem ilyen egyszerű. Azt se mondanám, hogy hülyeség a 6-7 után nem eszünk dolog (de akkor a kedvedért legyen, hogy szénhidrátot nem eszünk). Az átlagnak többnyire jó, nem testépítő étrendet tolnak... mi marad ki? Két parízereskifli.... Mondjuk csirkemellet lehetne enni zöldséggel, de az átlag nem ezt hagyná el este. Szóval többnyire "profitál" belőle.

[ Szerkesztve ]

(#49054) brownus válasza Tamoo (#49053) üzenetére


brownus
veterán

aki nem sportol és még ülő munkát is végez, tehát semmi terhelést nem kap a teste, az ne is egyen este:) a nagy átlagra ez nem hülyeség, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#49055) spammer válasza Tamoo (#49053) üzenetére


spammer
veterán

Jó, ez is igaz, ha átlagembereket nézünk, akiknek halvány fingja nincs az egészről. Alvás előtt tényleg nem kell pacalpörit tolni 2 kiló kenyérrel :D

Igazatok van. Akkor fogalmazzunk úgy, hogy CH-t nem vagy csak moderált mennyiségben lehet enni, húsok, zöldségek nem ártanak meg.

Az egésznek a lényege az lenne, hogy ne a 6 óra legyen a támpont, hanem az, hogy odafigyelünk a kajára, és nyugodtan lehet este is enni, csak nem mindegy, hogy mit és mekkora mennyiséget. Én pl. nem diétázom, ezért utolsó étkezéskor is megy CH, és még így is érzem, hogy mire elalszom, már eléggé üres a gyomrom és a vércukrom még éppen hogy rendben. Ha nem ennék CH-t, rosszul is lennék :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49057) szőröscica


szőröscica
addikt

Tegnap karoztam, holnapra egy váll-hátat tervezek.
Ja, egyébként már nem lehetek teljes értékű topiktag. Újra van asszony a háznál. :DDD ;]

(#49058) Ijk válasza brownus (#49054) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a helyzet hogy nem azért dagadtak az emberek mert rossz napszakban étkeznek, hanem mert szart esznek és abból legalább jó sokat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49059) brownus válasza Ijk (#49058) üzenetére


brownus
veterán

sajnos így van, meg legtöbben összekeverik a szomjúságot az éhség érzettel. így akkor is bekapnak pár falatot, amikor csak egy pohár vízre lenne szükségük

(#49060) spammer válasza brownus (#49059) üzenetére


spammer
veterán

Szomjúságot összekeverni az éhséggel? Az éhségérzet az alacsony (csökkenő) vércukorszinttel jön (és üres gyomorral), ezt egy pohár víz hogyan csillapítja?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49061) Kassadin válasza spammer (#49060) üzenetére


Kassadin
addikt

Úgy, hogy telít. (?) :)

(#49062) brownus válasza spammer (#49060) üzenetére


brownus
veterán

úgy értem, hogy az átlag kevés folyadékot visz be a szerveztbe, jó esetben 1-1,5l és amikor szomjas lesz, azt hiszi éhes:) és bekap pár fornettis pogácsát. (lassú az anyagcseréjük)

nézd meg körülötted hány embernél van ital, míg nasi szinte mindenkinél, egy csoki, keksz, bármi. folyamatosan esznek... és 10böl 1 eszik gyümölcsöt vagy zöldséget ilyenkor. :(

(#49061) Kassadin yep, a következő étkezésig kihúzhatja, ha nem elég egy pohár igyon kettőt:)

(én min 3l vizet megiszom naponta, nyáron többet)

[ Szerkesztve ]

(#49063) Yeffy válasza callmeakos (#49031) üzenetére


Yeffy
veterán

na szevasz!
jesszus, az az avatár... :DDD :N

jaja, szoktam itt néha levegőt rontani, de már lassan 2,5 éve, szal épp időben vetted észre. :D

egybk ahogy felettem is írták: első hsz-t, ezt a sárga lófaszt mindenképp olvasd át, sok hasznos infó van benne, ami kezdőknek, illetve nem olyan komoly szinten ezzel foglalkozó egyéneknek sokat segít. aztán olvasd el még egyszer. kelleni fog, hidd el.
majd a kajádat tedd rendbe, úgy ahogy lehetőségeid engedik, aztán marhára ráérsz fehérjével meg hasonló ökörségekkel kiegekkel foglalkozni...

így első körben sztem ennyi...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#49064) spammer válasza brownus (#49062) üzenetére


spammer
veterán

Azért érzik, hogy éhesek, mert cukros szarokat esznek-isznak, amiktől ingadozik a vércukorszintjük. 1-2 csoki, cukros kávé, kóla, kis sütemény, ez az amaz, gyorsan átmegy az rajtuk és már megint éhesek lesznek.

1-2 pohár víz az éhségérzetet max pár percig nyomja el (pl.: nálam). Sok zöldséget szoktak még enni ilyenkor a diétázók, mert az el tud telíteni, de nem "káros". Azonban ez is csak ideig-óráig lehet jó (főleg ha az ember nem diétázik, nincs hozzászokva az alacsony CH-hoz stb. :) )

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49065) Ijk válasza brownus (#49062) üzenetére


Ijk
nagyúr

Főiskolás kollégisták viszont akkor is isznak, ha éhesek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49066) deniro2 válasza spammer (#49064) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem brownus nem erre gondolt... Én is olvastam (sőt, párszor mintha éreztem is volna :) ), hogy van olyan mikor az ember nem pontosan tudja, hogy miért van hiányérzete, de valami kéne és ezt sokan kajával próbálják megoldani, holott inkább inniuk kellene. Hülyén hangzik ugyan, de el tudom képzelni, hogy létezik a dolog, persze itt nem kiszáradásközeli állapotról vagy farkaséhségről van szó.

(#49067) deniro2 válasza Ijk (#49065) üzenetére


deniro2
senior tag

És milyen igazuk van... :) Sörönként 20g ch -two in one-, már csak pár turmix kell hozzá és kész a tömegnövelő étrend... :D

(#49068) spammer válasza Ijk (#49065) üzenetére


spammer
veterán

:C

(#49066) deniro2: nem tudom, lehet, hogy van ilyen is :) Mondjuk olyan velem is volt régen (mikor még nem gyurmáztam és ettem mindent), hogy rám jött az érzés, hogy úgy harapni kellene valamit, de úgy igazán éhes nem voltam. Lehet, hogy tényleg csak szomjas voltam :F :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49069) Manitou


Manitou
addikt

Kezd nagyon unalmas lenni a topic :U

Senkinek nem lett kancsöcse vagy valami hasonló :F

;]

(#49070) Dani82 válasza Manitou (#49069) üzenetére


Dani82
senior tag

nekem alakul. -> szallagavató nézés után családi vacsora, sertés. nokedli, pogácsa, fagyi itthon chips.
:U

(#49071) Lipton


Lipton
őstag

Tudtok nekem ajánlani valamit edzés előttre amiben nincs kreatin és kicsit energizál?

(#49072) Möhe válasza Lipton (#49071) üzenetére


Möhe
addikt

koffeintabletta szerk: igyál inkább 1 kávét

a topik tényleg zárható,kancsöcs után sóvárog mani :W

akarsz róla beszélni? :D
inkább ne,akkor meg nekem lenne problémám :( :D
;]

[ Szerkesztve ]

(#49073) Lipton válasza Möhe (#49072) üzenetére


Lipton
őstag

és pl Citrullin-malát? vagy más?

(#49074) BÁ Nutrition válasza Lipton (#49073) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tegnapi mellezésen előkerültek a 75kilós egykezesek
nagyon atta :K :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49075) Tamoo válasza Lipton (#49071) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

glutamin+koffeintabletta+rágó :D adja!

BÁ meg egy gép! Hidraulikus emelő!

[ Szerkesztve ]

(#49076) macikos válasza BÁ Nutrition (#49074) üzenetére


macikos
addikt

:Y

(#49077) shteer válasza BÁ Nutrition (#49074) üzenetére


shteer
titán

Olyan nincs is :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#49078) Manitou válasza macikos (#49076) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg hátgépen fogok tricepszezni, kezdem kinőni a normálisat ;]

(#49079) BÁ Nutrition válasza Manitou (#49078) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:Y :R

;]

Tamó: emelő még nem, de nemrég elkezdtem felhúzásokat is csinálni, gondolom 250 kiló körül lehet az átlagnak megfelelő elvárt súly nálam, vagy nem tom
valahol bw*2-2,5 nem?

Maci: úgy tudom Boxi elment gangnamstyle koncertre koreába, és mindenki megakarta fogni a bicepszét ezért ott is maradt :) bejött az élet neki

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49080) macikos válasza Manitou (#49078) üzenetére


macikos
addikt

Na a Jack3D... :D

MICSINÁTÁBOXERREL?

;]

(#49081) Pocok256 válasza BÁ Nutrition (#49074) üzenetére


Pocok256
veterán

Két kezemre is sok lenne :D :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#49082) BÁ Nutrition válasza Pocok256 (#49081) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fegyencedzés rulez ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49083) Ijk válasza BÁ Nutrition (#49074) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem nálunk nincs is 50-esnél nagyobb egykezes.
Azokat is úgy kellene leporolni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49086) spammer válasza #68719872 (#49085) üzenetére


spammer
veterán

Ennyire ne unatkozz :))

A múltkor linkeltek jó kis tejport, ahhoz keversz valami fasza Csibót (a roma), máris lesz koffeines, de kevés proteines turmixod.

Csak a szájtek meg ne tudja! ;)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49088) God Vazzeg válasza spammer (#49086) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A szájtek már készül kiadni anabolikus spammer-mátrixot tartalmaz!! :Y :D

(#49089) Manitou válasza spammer (#49086) üzenetére


Manitou
addikt

Ja, aminoszar sweet whey , the best :DDD

macikos Hagyámáezzel a jackháromdével, én nem koxolok :U :( ;] csak wood él azon. :D

[ Szerkesztve ]

(#49092) wertigo1984 válasza #68719872 (#49091) üzenetére


wertigo1984
őstag

Akkor viszlát. ;) ;]

God: amit javasoltál lábazást, nagyon jó! :R Bár másnap a slozira ülni nem tudtam... :N

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49094) BÁ Nutrition válasza Ijk (#49083) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nálunk van szerelhető rúd.
szal gyakorlatilag rá lehet rakni akár 130 kilót is kb..

di end: és akkor még nem mondtam hogy döntött pados nyomás volt ami ugye nem könnyebb :B

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49095) God Vazzeg válasza wertigo1984 (#49092) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.