Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48101) Lipton válasza Woodslave (#48099) üzenetére


Lipton
őstag

A 102,5 x 5 nekem még nem az a szint ahonnan csak koxal van tovább élet...

(#48102) spammer válasza Lipton (#48098) üzenetére


spammer
veterán

Ízületvédő komplex, amiben van: Glükozamin, Kondroitin, MSM (meg lehetnek benne egyebek is). Mellé Ca+Mg is jó, meg sok folyadék (víz).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48103) deniro2 válasza Woodslave (#48099) üzenetére


deniro2
senior tag

Valóban logikus, hogy, ha valaki edzés nélkül lediétázza magát 10%-os tzs-re, akkor már nem lehet izmosabb... :U Ezt azért gondold át mégegyszer... ;] :)

(#48104) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48105) Lipton válasza spammer (#48102) üzenetére


Lipton
őstag

Multivitamint és Ca+Mg megy most is. Folyadék napi 4-5 liter. Esetleg konkrét termék?

(#48106) Woodslave válasza deniro2 (#48103) üzenetére


Woodslave
nagyúr

komolyan fontolóra kell vennem, hogy vagy én vagyok hülye, vagy mindenki más, de mivel tök szerény vagyok, ezért az előbbire gyanakszom :D

annyit írtam, hogy négy év edzés után 181 cm és 81kg, átlagnál jobb erőszinttel, ha még ráadásul 10%körüli a tzs, akkor bizonyos guruk szerint a naturál határa körül van. Vagy csak szopatsz és nem értettem? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48107) marinea2 válasza Woodslave (#48104) üzenetére


marinea2
addikt

Ez volt pár napja a TV-ben is. AZ amerikaiak a becsomagolt szart is eladják. Mire számítottunk?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#48108) God Vazzeg válasza Spyd (#48095) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Myostatin blokkoló :)

Amúgymeg: [link] :DDD (Csak erős idegzetűek nyissák meg :D )

(#48109) Woodslave válasza marinea2 (#48107) üzenetére


Woodslave
nagyúr

arra hogy baromság az egész.... túl van lihegve stb. de gondolom akkor qrva figyelmesen olvastad el amit linkeltem, vagy megálltál a főcímnél

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48110) BÁ Nutrition válasza Radnix (#48088) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

amúgy te mennyire veszed komolyan ezt a témát? csak mert átlag emberek pl én vagy márk is fél év alatt eljutott oda hogy 100 kilóval nyomtunk fekve. Godot nem tudom. esetleg beírja
egyéb méretek? kar, mellkas, comb?
szerintem 4 év alatt ez nem olyan szint amit ne lehetne überelni. 7-8 kiló szín izom nem tudom hogy sikerül-e 2 hónap alatt mondjuk. hát erősen kétséges.. a fele is.. persze víz és zsír simán jön 10 felett is akár..
alapvető probléma hogy nem nagyon lesz lehetséges eredeti szerhez hozzájutnod. esetleg ha ismersz olyat aki hamisít, és neked külön megígéri hogy azt majd nem fogja akkor talán egy csöpp reményed lesz..
de akkor is azzal hogy 100ról felmész 130ig fekvenyomásban mit vársz? az izmaid is valszeg annyira fognak nőni mint ami kb szükséges egy ekkora szintű +terheléshez. ha láttál már olyat aki ennyivel nyom fekve akkor pont láthatod hogy az is egy nagy nulla. nyilván Ijk módszeres emberek itt nem játszanak.. normális fekvenyomásról beszélek. karban 40ről felmész mondjuk 43ra. szerinted az látványos lesz? egy kicsit nagyobb paca lesz és annyi.
de egyenlőre még sok a kérdőjel ahhoz hogy lehessen épkézláb véleményt mondani.. addig is egy képet tolhatnál.

ill persze ne kokszolj. én mint lájftájm naturál ezt javaslom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48111) marinea2 válasza Woodslave (#48109) üzenetére


marinea2
addikt

Nem érezted az iróniát. Az én hibám! :R

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#48112) spammer válasza Lipton (#48105) üzenetére


spammer
veterán

Ha most konkrét terméket írok, akkor megint megkapom a "Scitec kém" jelzőt ;] SB-en olvashatsz véleményeket a termékadatlapokon.

Amiről jókat írtak, az az Arthroxon, de ha még nem fáj semmid, csak megelőzés a cél, akkor elég valami olcsóbb is, pl.: Joint-X vagy más hasonló kategóriájú.

Ezeket nem kell folyamatosan szedni, hanem kúraszerűen 1,5-2 hónap elég, esetleg picit több.... Az ízületek anyagcseréje elég lassú, pár hét kell, mire érezhető a változás, de nyilván ez is ember/ízületfüggő.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48113) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#48106) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"annyit írtam, hogy négy év edzés után 181 cm és 81kg, átlagnál jobb erőszinttel :Y , ha még ráadásul 10%körüli a tzs, akkor bizonyos guruk szerint a naturál határa körül van. Vagy csak szopatsz és nem értettem?"

ezt hogy érted? :F szerinted mi az átlag?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48114) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#48113) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem szupermanek közé járok edzeni, nekem 80 kilósan 100-ba 5-öt nyomni, meg 122-be guggolni átlag gyúróshoz képest átlag feletti... Még akkor is ha én átlagon aluli vagyok :D

koxoljon. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48115) deniro2 válasza Woodslave (#48106) üzenetére


deniro2
senior tag

Hm, szerintem egyikünk sem hülye, én egy konkrét hozzászólásodra reagáltam, amiben azt írtad, hogy egyesek szerint 10% tzs környékén már a naturális határán van az ember, ami így nyilván nem állja meg a helyét... Az a hsz, amire reagáltál meg nem tartalmaz több infót, mint, hogy a srác 81 kilósan 100 kiló körül nyomogat, ami szerintem nem utal arra, hogy genetikai határon mozogna...
De lehet, félreértettelek benneteket... :B

(#48116) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#48113) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48117) Woodslave válasza deniro2 (#48115) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem, azt írtam neki, hogyha 10% krül van a tzs-od. Neked Radnixnak ezekkel a paraméterekkel. (181cm 81kg) Nem Kispistának 60kilósan 190cm-esen... :U :D

ez kell éjfélkor mi? :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48118) Lipton válasza Woodslave (#48114) üzenetére


Lipton
őstag

173cm és 90kg (nem 10% TZS :) ) 120-ba megy a 8 aránylag simán, tegnap kíváncsiból megnéztem, a 155 egész jól kiment de mivel rendes komplett fekvenyomás után próbáltam így nem is küszködtem feljebb. Fél év kiagyás után 2 hónapja nyomom 36 évesen.

(#48119) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#48114) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én nem tudom.. szerintem ez egy év alatt is bőven megvan szint.
még egy 20-22 éves srácnak is. nem tudom hogy ő mennyi mondjuk..

és itt most nem is magamhoz viszonyítok hanem hogy csajok is megcsinálnak ennyit akiknek van tehetségük meg akaratuk hozzá, akkor egy férfinak alapból kötelessége..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48120) Woodslave válasza Lipton (#48118) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az jó. Diétázz le 73 kilósra aztán meglátod ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48121) Kidus


Kidus
őstag

Ma este edzes.... meglatjuk ram szakad-e a suly amivel regen 'bohockodtam' :P :U
Ugy varom hogy belepjek a terembe, mint valami szulinapi meglepit... hihetetlen :)

Assuming Control

(#48122) Lipton válasza Woodslave (#48120) üzenetére


Lipton
őstag

Ha diétázgatnék is akkor sem lenne cél lemenni 80 alá.

(#48123) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#48119) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem vitázok ilyeneken. Fél év alatt mindenki nyomjon 100 kg-val. Én böjtölök, legalább van mentségem. Mondjuk párszor kinyomom én is. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48124) BÁ Nutrition válasza Kidus (#48121) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak óvatosan az újrakezdéssel!!!!
csak átmozgatás legyen pár hétig, különben kényszerpihenő lesz :U

van egy jó módszer
hasazással kezdj és az majd emlékeztetni fog hogy mennyire terhelheted magad :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48125) Jojo5 válasza Ijk (#48074) üzenetére


Jojo5
őstag

a legnagyobb kockázatot a cucc eredetiségével vállalja nem avval amit tolni akar szerintem... :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48126) Kidus válasza BÁ Nutrition (#48124) üzenetére


Kidus
őstag

Vagom, igazsag szerint egy spannak mutatok edzestervet, tanacsot kert :U
Inkabb mutogatas lesz mindenbol lajtosan, pont jo atmozgatasra..... meg ha eljutok a het masik ket napjan is, aztan masodik hettol normalis edzes.
Teljesen veletlenul talaltam egy 30 napos VIP passt :B

ps.: hasazas bekaphatja :U utalom....

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#48127) God Vazzeg válasza Jojo5 (#48125) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Így van :K

(#48128) God Vazzeg válasza Woodslave (#48123) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem kellett vagy 2-3 év a 100kg-hoz, de én extra xar genetika vagyok :K

(#48129) Jojo5 válasza God Vazzeg (#48127) üzenetére


Jojo5
őstag

ettől parázok én is mint atom.. a zsét már összeszedtem a kúrára, de mondhatnám, hogy az Avex\galenika\alpha pharma\bd\organon stb gyártók közül fene se tudja melyikbe mi van... :( :((( :W :O

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48130) God Vazzeg válasza Jojo5 (#48129) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezekből a galenika és az alpha pharma lehet jó, a többi kuka ;)

(#48131) mocsanisi válasza marinea2 (#48100) üzenetére


mocsanisi
senior tag

nemhinném.... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48132) brownus


brownus
veterán

' reggelt! :)

ludsimon, találtam egy plank képet, ezekre az izomcsoportokra jó, http://www.livestrong.com/article/500440-what-does-the-plank-exercise-benefit/
lehet variálni; oldalt fekve, kinyújtott karokkal, lábat feltenni egy székre pl., stb...

[ Szerkesztve ]

(#48133) Jojo5 válasza God Vazzeg (#48130) üzenetére


Jojo5
őstag

pff:(
azert koszi:R

btw, gen-x-rol hallottal valamifelet vagy nincs infod?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48134) brownus


brownus
veterán

ezt muszáj:D
1. - 2. - 3. - 4.

(#48135) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

régen voltak tanulmányok, a multivitamin kiegészítés nem segít megelőzni a szívrohamot :U

ja meg van egy másik, miszerint az alacsony D- vitamin szint összefüggésben van a hosszú élettel.... :U De azt már inkább nem linkelem...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48136) Radnix válasza BÁ Nutrition (#48110) üzenetére


Radnix
senior tag

Az erőnövelést nem tartom nagyon szem előtt,leginkább a kinézet számít. relatív alacsony testzsír, hogy ne csak egy szimplán testes embernek tűnjek. Ezek szerint én átlag alatti vagyok, mert nekem sokkal több idő kellett hozzá, bár ha testsúlyarányosan nézzük az eredményeket, lehet árnyaltabb a kép. Ti hány kilósan nyomtátok a 100 kilót? illetve most hány kilósan nyomod az X kilót? Na minden esetre nem védem magamat, a te mércédhez képest gyenge vagyok :(
Méreteket utoljára kicsit több mint 5 hete mértem, de most nem vagyok otthon, nem tudom megnézni.

100ról felmenni 130-ra az 30%-os fejlődés ember! Úgy gondolom hogy ez eszméletlen nagy ugrás, illetve a 40->43 ra növő paca is nagy fejlődést jelent, nem tudom nállad mi számít nagy ugrásnak? ha megduplázod a használt súlyokat és közben minden méreted 1,5-szeresére nő? :Y
szerk: nem akkora a testzsírom, hogy paca legyen :N
szerk: víz pedig nem lesz túl sok, erről gondoskodom...

Majd meglátjuk látványos lesz-e, csodákat azért nem várok, de 2 hónap alatt biztosan lesz szemmel látható fejlődés. Neked talán azért ilyen elrugaszkodottak a várakozásaid, mert iszonyatosan magas vagy, nálad mások a léptékek :)

[ Szerkesztve ]

(#48137) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#48119) üzenetére


Zomb€€
őstag

Világ életemben 90-100 között szériáztam, igazi áttörést soha nem sikerült elérnem mellben.
Ezzel szemben az újonnan elkezdett guggolást illetve felhúzást 2-3 hét után 140-150-el csináltam.
Én ezt genetikának tudom be...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#48138) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

85kg-san 8-at nyomtam százba, most hétvégén 78kg-san 3 jött össze. :(
Bár előtte nyomni szoktam 4x10-et 85-be.

Ja és 100-ig felmenni nekem is volt vagy 2év. (alacsony fehérjebevitellel, nulla kieggel, nulla kajára odafigyeléssel :D)

[ Szerkesztve ]

(#48139) BÁ Nutrition válasza Radnix (#48136) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
második képen voltam kb 100 kiló.. max 1 év edzés után
90 kilósan kezdtem, full csontrakéta alkattal. ráadásul azt még nem is mondtam hogy ugye mivel nekem nagyon hosszú karjaim vannak eleve rosszul megy a fekvenyomás. (is)

képet még nemláttam rólad, lehet már így is nagyon faxán nézel ki, úgyhogy ezek csak találgatások. fogalmam sincs mennyire vagy izmos :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48140) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#48139) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szóval Wood hozzászólásait ignorálod! [link] :DDD

(#48141) God Vazzeg válasza Radnix (#48136) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bár én nem vagyok erős, és a genetikám is fos, olyan 80-82kg lehettem mikor 100kg-ot elértem fekve. Kellett hozzá kb 2 év, mivel 68-70kg körül voltam mikor kezdtem. De én kezdőként is nyomtam 50kg-al fekve azért :D

Most 98kg vagyok 173cm alacsony, 160-170kg körül nyomok fekve, karok 48-50cm körül, nem mértem. Any question? :DDD

(#48142) BÁ Nutrition válasza Tamoo (#48140) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem vettem észre :B
ja így már más. kokszoljon nyugodtan ;] :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48143) spammer válasza God Vazzeg (#48141) üzenetére


spammer
veterán

"Any question?"

tzs% ? ;] :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48144) macikos


macikos
addikt

Az már kar! :Y

(#48145) Lipton válasza God Vazzeg (#48141) üzenetére


Lipton
őstag

Betegségem előtt 85 kilósan 170-180 kiment több éven keresztúl, de fejlődni már nem tudtam. A 100-ra már nem is emlékszem, gimiben valamikor :)
Most kiment a 155kg aránylag elég könnyen, de nincs otthon több súly, vennem kell majd :)

(#48146) Kassadin válasza Woodslave (#48135) üzenetére


Kassadin
addikt

A szívrohamot a rendszeres sport előzi meg, nem? :)

(#48147) Radnix válasza God Vazzeg (#48141) üzenetére


Radnix
senior tag

Az már szép, de biztos rövid a karod, azért megy jól ;] Én mikor elkezdtem 30 kilóval szenvedősen ment a 8 :D

Tényleg egy érdekes kérdés mindnekihez: Mikortól érdemes, elfogadott, elnézhető, vagy megtűrt a koksz szerintetek? Attól a kérdéstől tekintsünk el, hogy egészségügyi kockázatot jelent.

(#48148) Zomb€€ válasza Kassadin (#48146) üzenetére


Zomb€€
őstag

A szívrohamot a gyomorfekély előzi meg :K ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#48149) Sotho válasza Radnix (#48147) üzenetére


Sotho
őstag

Amikor megvan rá a pénzed. :Y :D

(#48150) God Vazzeg válasza spammer (#48143) üzenetére


God Vazzeg
veterán

50% körül :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.