Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48601) philoxenia válasza macikos (#48599) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez a popcorn nem hizlal? :U

Sotho: már késő két adagot vett be a BSN Hyper FX-ből... :(

;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48602) Dani82 válasza littlelion21 (#48598) üzenetére


Dani82
senior tag

Akkor üsd be a keresőbe, hogy vatera, és olvasd el ki mit írt azoról a fehérjékről, amik ott futnak WPC80 néven.
Nincsen laboratóriumom, és ha a szájamban shakelem össze sem tudom megmondani a fehérje tartalmat.

Arra hagyatkozom, amit itt olvasok. Ergo nekem az jött le, hogy a WPC80, mint márkanév, egy fos. Értem, hogy amit szedünk UK-ból jövő Myprotein is "kémiailag" WPC80-as, de mégis mindenki azt rendeli és nem a vaterásat.

Azt mondjuk nem teljesen értem, hogy a Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft, hogy ad minőséggaranciát a "német WPC80" termékre. Bevizsgáltatták velük?

Sotho: Én töröltem :)

[ Szerkesztve ]

(#48603) littlelion21 válasza Dani82 (#48602) üzenetére


littlelion21
addikt

aham, most már értem.

WPC80 nem márkanév, hanem csak egy rövidítés, ha szétnézel a honlapon van még egy pár.

a vaterás vackokra meg mindenki olyan címkét nyomtat amilyet akar. nem azt mondom hogy nincs olyan, aki - akár a wp.hu-ról, vagy mp-ról - nem rendelne nagy tételben kedvezményesen, amit kilónként szétszórva árulna, csak nem túl nagy rá az esély hogy pont ilyenbe futsz bele...

szerk.: feltételezem igen, valamiért csak a nevüket adták hozzá (lehet eleget fizettek érte ;] )

[ Szerkesztve ]

(#48604) philoxenia válasza Dani82 (#48602) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Amit már kigyomláltam nagy fáradsággal.... :W

Tetszik ez a szmájli, érzem vastagszik a nyakam.... ;]

Az összetétele mindegyik savófehérjének ilyen arányú?

Aminosav Fehérje/ Aminosav %
Tryptophan 2,2
Phenylalanine 4,2
Leucine 12,9
Isoleucine 5,9
Threonine 5,7
Methionine 2,3
Lysine 10,8
Valine 5,2
Histidine 2,3
Arginine 3,1
Cysteine 3
Proline 6,1
Alanine 5
Aspargic acid 11,5
Serine 4,8
Glutamic acid 18,7
Glycine 1,9
Tyrosine 4,0

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48605) Sotho válasza Dani82 (#48602) üzenetére


Sotho
őstag

Tudom. :)
Komoly megbízható helyről kell rendelni oszt kész. (na most maradt rajtam a tejpor :D )

(#48606) Möhe válasza philoxenia (#48601) üzenetére


Möhe
addikt

csak ha vajas ;]

ON:
help kéne ,tényleg :D
Megálltam a fogyásban pár hete. Edzés heti 5 alkalom(minden testrész külön) és 4 aerob 50 perces bicaj vagy futópadon emelkedőn séta,kivéve lábazás után,mert akkor készen vagyok már avval is.Pulzus 130-135 körül tartva ,óra szerint.

A múlt héten magasabb kalórián voltam pár napot,és most visszaálltam alacsonyra. Mit változtassak hogy valami elinduljon? Váltsak intervallra aerob helyett? Kiegek alapnak megvannak,fehérje bevitel is kellően magas kajából.Egyedül az alvással van problémám,kevés és nem elég "mély" .
Az edzés az megy,kedvem megvan csak hüvös a terem.Nincs semmi No-fokozó. PCT-t kezdtem újra 6 héttel az előző után.Bedobok 2 dobozzal megint. Az erőszintem esett,de nem drasztikusan, a forma alakulgat,egyedül a derekammal nem vagyok megelégedve,a kapaszkodók nem akarnak mozdulni,pedig 9-10 centi már lement innen,és "csak" 5kg-t fogytam.

[ Szerkesztve ]

(#48607) Dani82 válasza littlelion21 (#48603) üzenetére


Dani82
senior tag

Link

Ezt a webshopot tegnap mindenki lefikázta, hogy innen nem rendelnének. Pedig a képen myprotein van. Lehet csak illusztráció, megtévesztés, de ha tényleg MyProtein akkor ennek lenne a legjobb ára jelenleg a piacon.

valami alternativa kell, mert mostmár ott tartok, hogy 5kg myprotein 1 hónap alatt elfogy. És most eléggé megdrágult, emiatt az áfa sztori miatt

[ Szerkesztve ]

(#48608) BÁ Nutrition válasza spammer (#48596) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk az hogy a nőknek nem ugyanúgy kell edzeniük mint a férfiaknak..
nem kell velem vitatkozni, elég ha csak megkérded Palatinus Tündét. gondolom az ő szaktudását talán elismered..
vagy nézz meg pár eddz velem videót a Varga Timitől akinek mondjuk véletlenül sincs kötődése a Palatinus Tündihez.
de elég ha csak visszanézel mondjuk arra a videóra ahol a Farkas Andi edzett a bunitévében. hát az se Kathi Béci edzés.. tök más szisztéma szerint edzenek. nyilván férfiaknak is van számtalan módszer. a nőknek szintúgy. csak azt azért vedd figyelembe hogy egy nő meg egy férfi fizikumra és hormonálisan jelentősen eltérnek egymástól(normális esetben :DDD) hiába van keze meg lába mindkettőnek, tök más terhelés kell mivel alapvető céljaik is eltérőek normális esetben.
persze van pár kivételes eset pl az erőemelő csaj akit szoktam linkelni de ő Janesz kategória.. ufónő:)
mi meg nyilván azzal főzünk ami nekünk jutott..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48609) littlelion21 válasza Dani82 (#48607) üzenetére


littlelion21
addikt

tény hogy elég érdekes egy webshop, ha már képesek a natúr WP-t denaturálni azaz megmérgezni... ;]

egy telefont lehet megérne a dolog, talán csak webszerkesztő volt vészesen hülye.

azt meg csak félve kérdezem meg, vegyes (növényi+állati) fehérje nem jöhet számításba?

[ Szerkesztve ]

(#48610) philoxenia válasza Möhe (#48606) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az alvás fontos a súlycsökkentésben, éjszaka után hazajőve és éhgyomorral lefeküdve egy kilót tudok majdnem fogyni, ha jól kialszom magam. Nyilván annak jó része víz, de a beépülés alvásban tökéletes szvsz.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48611) macikos válasza littlelion21 (#48609) üzenetére


macikos
addikt

[link]

Undenatured Whey Protein Concentrate

Itt írnak a denaturálásról: [link] [link]

(#48612) Dani82 válasza littlelion21 (#48609) üzenetére


Dani82
senior tag

Ilyen kevertre gondolsz ,ami félig szója félig tejsavó?
Azért valami minőséget kéne tartanom. :)
Akkor már tök mindegy, hogy 15.700 vagy 17,000, ha tudom ,hogy 17-ért biztosan kapok egy 70-80%-os fehérjét.
De a legjobb lenne ha maradna 14-15k a myprotein :)

[ Szerkesztve ]

(#48613) spammer válasza BÁ Nutrition (#48608) üzenetére


spammer
veterán

Az egy dolog, hogy nem kell olyan intenzitással, akkora súlyokkal edzeni, vagy hogy nem akarnak nagy bicepszet, széles hátat, hanem inkább a feszes fenékre, lábra gyúrnak, meg lapos legyen a has ugye, esetleg jól álljanak a didik. Mások a céljaik, de attól még ugyanazokat a gyakorlatokat kell/lehet végezniük, mint bárki másnak. Hogy milyen rendszerben, módszerrel végzik, az már egyéni preferencia.

---

Protein téma: én nem vennék olyan weboldalról semmit, ami 2012-ben még mindig teljesen flash alapú, minimál infóval ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48614) macikos


macikos
addikt

Új BBTV-ben ez a Bereczki Krisztián szimpatikus, jó fej, jól beszél, nincs elszállva, de ezt a Vladár Tamást valamiért még mindig nagyon nem bírom.

(#48615) BÁ Nutrition válasza spammer (#48613) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"attól még ugyanazokat a gyakorlatokat kell/lehet végezniük"
ez az hogy nem :N

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48616) littlelion21 válasza macikos (#48611) üzenetére


littlelion21
addikt

ma is tanultam valamit, de a kémiát továbbra is gyűlölöm :)

Dani82: szvsz a mi szintünkön úgysem ez lesz a szűk keresztmetszet, én pl. tökéletesen elvagyok ezzel. Igaz nálam nem csak a költséghatékonyság volt a fő szempont, a tejtermékeket nem tolerálja az allergiám.

[ Szerkesztve ]

(#48617) spammer válasza BÁ Nutrition (#48615) üzenetére


spammer
veterán

Akkor nem. Ezentúl csajok nem bicepszezhetnek kétkezessel*, mert az férfi gyakszi :)

*egyéb gyakorlat behelyettesíthető: kivéve kitörés, guggolás, mert az kell a jó segghez! :K

;]

---

(#48616) littlelion21: na ez a Power Pro érdekelne engem is, írhatnál róla: íz, oldódás, hasonló termékhez viszonyítva? Tapad-e shakerbe, ilyesmi :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48618) Ijk válasza BÁ Nutrition (#48615) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért milyen gyakorlatokat kell végezniük?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48619) littlelion21 válasza spammer (#48617) üzenetére


littlelion21
addikt

Messze pozitívak a tapasztalataim, ízre jó, szinte már finom (a szója azért minimálisan érződik), a Powertrack-es Power Protein-nél klasszisokkal jobb. Oldódása: <40g por 3-4dl vízben ahogy az kell.

(#48620) BÁ Nutrition válasza spammer (#48617) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
nem értek sokat hozzá hogy nekik mi kell, de van egy nagy rakat olyan gyakorlat ami direkt nekik van kitalálva és fontosabb mint mondjuk egy döntött törzsű evezés vagy fekvenyomás, military press, húzódszkodás, felhúzás stb ami meg pl nekem alap.. nagyon nem akarok belemászni, mert mint mondtam vannak direkt női edzők, gondolom tanulmányok is ;] csak a lényeg hogy nem az kell nekik mint nekünk. hiába van kezük meg lábuk is..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48621) wertigo1984 válasza Manitou (#48569) üzenetére


wertigo1984
őstag

Én a Hot Blood fél adagtól hajnalig kukorékoltam, mert este 6kor mentem edzeni, még a nyennyentés ;] sem fárasztott le, a nő már rég aludt, amikor éjjel 1kor elkezdtem xboxozni, és másnap jöttem fél 7re dolgozni. Dél fele már bólogattam rendesen. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48622) spammer válasza BÁ Nutrition (#48620) üzenetére


spammer
veterán

Videóban: merevlábas felhúzás, kitörés, lábgép, vállgép, fekvenyomás, guggológép, tricepszkötél, húzódzkodás, hiperhajlítás, felhúzás, guggolás, lábtoló, oldalemelés, kétkezes bic. tolódzkodás, lehúzás, és stb., kb. a teljes bodys gyakorlat paletta :) Még traktorgumikkal is szórakoznak :DD

Kombinálhatják TRX, fitnesz, aerobik vagy a tököm tudja micsodákkal, de attól még bármilyen gyakorlatot végezhetnek nők is, céltól függően. Csajok is szoktak lehúzást csinálni, tric kötelezni stb., nyilván a saját céljaikhoz, adottságaikhoz igazítva.

Régebben írtam, hogy női edző a teremben olyat csinált a tanítványával, hogy futópadon sétálás közben szórakoztak kis egykezesek súlyzókkal, miközben pofáztak a pasikról. Na az ilyen női módszereknek sok értelme van :)

--

(#48619) littlelion21: köszi :R Egyre jobban hajlok afelé, hogy beteszteljem :) 2800/kiló, azért nem olyan rossz ár. Nem tejsavó persze, de azt nem is kap az ember ennyiért, kivéve, amikor akciós Sci-MX Whey-t kaptam 2200 körül van mennyi is volt :DD De már nincs :O

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48623) BÁ Nutrition válasza spammer (#48622) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gratulálok :R :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48624) spammer válasza BÁ Nutrition (#48623) üzenetére


spammer
veterán

Jó, akkor a nőknek másképp kell edzeni. Engem különösebben nem érdekel, tőlem jógázni is lehet egész nap. :R

:W

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48625) Ijk válasza BÁ Nutrition (#48620) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálunk nincs külön női edzőszoba, ugyanazokat a gépeket, súlyzókat használják mint mi. Annyi a különbség hogy mondjuk ők a lehúzást 20-30kg-al szabályosan végzik, míg a férfiak erőlködnek a 80-90 kilóval szarul. És itt most nem a HC gyúrós arcokról van szó, hanem az átlag terembe járókról.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48626) BÁ Nutrition válasza Ijk (#48625) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:R
ennyi

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48627) Möhe válasza Möhe (#48606) üzenetére


Möhe
addikt

le sem szartok :O

Ogre sűrübben firkálhatna ide, a halason is jó volt olvasni a naplóját.

(#48628) Sotho válasza Möhe (#48627) üzenetére


Sotho
őstag

Dehogynem! ;]

Bá, Ijk, spampampam: vitatkoztok itt a női testről miközben nem tudtok róla semmit. ;]

Viszlát!

(#48629) Dani82


Dani82
senior tag

Azon gondolkodom, hogy ma nem megyek .... [link] :U

(#48630) BÁ Nutrition válasza Sotho (#48628) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:R :W :W
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48631) deniro2


deniro2
senior tag

Szerintem ne vegyetek páver pro-t. Nem véletlenül ilyen olcsó, valszeg a szóján kívül más fehérjét nem látott, és, ha a szójáról nemrégiben belinkelt tanulmánynak csak a fele igaz, akkor asszem nem kérdés, hogy ilyen szemetet normális ember nem eszik...

(#48632) Manitou válasza wertigo1984 (#48621) üzenetére


Manitou
addikt

Negyed 2-kor feküdtem le, fél 7 kor még nem aludtam :(
Még jó hogy egy próba adagot vettem, ez felezve is szar lehet ilyen szempontból.
8-ra meg már melóban kellett lennem ma.
Vettem 2 liter Cobra energiaitalt, hogy kibírjam a mai napot :D

[ Szerkesztve ]

(#48633) Möhe válasza Manitou (#48632) üzenetére


Möhe
addikt

mikor ittad meg? a márketing szerint a legtöbbre azt írják ,hogy alvás előtt 6 órával vedd be maximum

(#48634) Jojo5


Jojo5
őstag

az edzes elottit?!:Y:F:N

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48635) deniro2 válasza Manitou (#48632) üzenetére


deniro2
senior tag

Vegyetek speedet, esküszöm még az is olcsóbb és kiszámíthatóbb, mint ezek a szarok...

(#48636) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#48631) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor borsós fred mitől lett izmos? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48637) marinea2 válasza deniro2 (#48635) üzenetére


marinea2
addikt

Inkább speedet mint HotBlood-ot? :F Bravo

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#48639) marinea2 válasza #68719872 (#48638) üzenetére


marinea2
addikt

Igazából nem is értem... :(

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#48640) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma karoztam egy jót, adka, de az utsó időben nem tudtam annyira terhelni a bicót így pusztult is belóle majd 1 centi.. nem baj még pont megvan a méret így is :)
jah és a lábemelések már faxán mennek, így elkezdtem pár másik hasgyakszit is. nemsokára a dragonflag már menni fog. szerintem ha hajtanék rá akkor már november végén is akár :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48641) Dani82


Dani82
senior tag

Nem tudom basszus. 2 hónapja tömegelek, de igaziból kurvára nem látom, hogy bármi fejlődés lenne.
Azon kívül, hogy a már kezdetlegesen látszódó hasizmok befedődtek totál, és 1 számmal nagyobb nadrágot kell hordanom, semmiféle látványos pozitív hatás nincs.
[link]

Eléggé demotiváló ez, nem tudom, amikor diéta volt sokkal jobban éreztem magam, most meg kb. utálom az egész formát. :(((

(#48642) spammer válasza Dani82 (#48641) üzenetére


spammer
veterán

Hát, szerintem a régi formád elég jó volt (de semmi buzulás, buzulás az nuku! :DDD )

Miért nem próbálod ki a testkompozíciós témát? Persze csak ha adsz egy esélyt ennek a bunni móccernek ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48643) Tomics válasza macikos (#48614) üzenetére


Tomics
addikt

Nekem Kathi Béci beszélgetés tetszett, meg is adta a motivációt :K

PH! addikt since 2004

(#48644) Dani82 válasza spammer (#48642) üzenetére


Dani82
senior tag

Még jó lett volna, ha előjönnek a kockák, de úgy voltam vele, hogy nem hasaztam sose, szóval tömegelek és akkor odabaszok a hasazásnak minden edzésen, és a következő diéta ciklusban könnyebben előjönnek majd.
Így is teszek, csak hát na. Kb. úgy érzem, hogy elbasztam egy alakuló formát

A testkompóra már nincs időm, mert januártól újra diétázni szeretnék, decemberben az ünnepek miatt pedig úgysem tartható semmiféle tiszta kajálás.

Értem én, csak kiverjük egymásnak, hogy teljen az idő! :D

[ Szerkesztve ]

(#48645) Ijk válasza Dani82 (#48641) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez rettenetes, nagy gondok ezek.

Egyébként mennyi hajzselét használsz egy hónap alatt? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48646) Dani82 válasza Ijk (#48645) üzenetére


Dani82
senior tag

waxot használok és nagyon keveset, alapból így áll a hajam. ez ébredés után készült kb :)))

(#48647) macikos válasza Dani82 (#48644) üzenetére


macikos
addikt

Ha izmos akarsz lenni, tehát nem 70 kilós metroszexuális fitneszlófasz formát akarsz, mint a legtöbb ember, akkor keményen be kell tömegelni. El lehet edzegetni hébe-hóba, de attól nem leszel vastag.

A has miatt meg nem kell aggódni. Zsíros lesz. Na és akkor mi van? Amikor Vörös Zoli tömegelt, meg Kathi Béci 160kilós erőemelő volt, akkor szerinted foglalkoztak ezzel? Nem. Aztán utána mégis jól néztek ki. Itt most 140-160 kilókról van szó. Ehhez képest te hol vagy most? Tömegelj nyugodtan és nőjj!

[ Szerkesztve ]

(#48648) Ijk válasza macikos (#48647) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a baj, hogy nekem 95 kilósan van fitneszlófasz formám. :D
Nagyobb tömeg pedig már nem gazdaságos, így is túl sokba zabálok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48649) Dani82 válasza macikos (#48647) üzenetére


Dani82
senior tag

Nem akarok 70kg-os metroszexuális lenni :DD Deee, lehet hogy eretnekség itten ilyet mondani, de nekem a fitnesslófasz ami bejön. :) Az lenne a cél, nem az igazi grand prix body builder forma, mint az említett uraké, amelyek bár tekintély parancsoló eredmények, nekem nem tetszenek, még úgy lepucolva sem, mint most Kathi Béla formája. Persze nem kell tartanom tőle, hogy iszonyat betömegelek és egyik reggel olyan fizikummal ébredek :D

Kövér gyerek voltam így nálam a zsír és a kövérség nálam olyan mumus, amitől mindennél jobban félek ,ezért szar látnom ,hogy megint tudok haspinát hajtogatni lassan. ;]

(#48650) marinea2 válasza macikos (#48647) üzenetére


marinea2
addikt

Csak azt felejtetted el hogy az átlag ember az nem Vörös Zoli és Kathi Béla..... ;)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.