Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48901) shteer válasza Ádám16 (#48900) üzenetére


shteer
titán

Ne egyél kenyereket! Semmilyet.

..szerintem jónak tűnik

(#48902) Pocok256 válasza Woodslave (#48895) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen komoly mert ha valamit csinálok akkor vagy normálisan vagy sehogy kóláról is leszokóbán vagyok direkt ezért, most már csak heti 2-4 liter megy le a napi 3 helyett.
Másik meg igen rossz a lelkiismeretem ha sz*rul csinálom mert undorodok a mostani kinézetemtől mert elvagyok hízva és kb zsírmalacnak lennék max jó... és ez ellen szeretnék megtenni mindent.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#48903) Woodslave válasza Pocok256 (#48902) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az ilyen hozzáállással buknak el a legtöbben, de ne legyen igazam, hajrá :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48904) Pocok256 válasza Woodslave (#48903) üzenetére


Pocok256
veterán

Végletek embere vagyok :B

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#48906) Manitou válasza Woodslave (#48890) üzenetére


Manitou
addikt

Ez van. Így jártam. Még jó hogy nem 3kg-ot vettem, mert az is megfordult a fejemben. De mondom veszek egyet próbából. Viszont így az eladó simán félrevezetett, mert azt mondta 80%-os fehérjetartalma van. Gondoltam ilyen májprotkós téma lehet. A leírás ami rajta van egy rakás szar, ráadásul egy kis cetli van rátűzőgépezve amin magyarul van valami az összetételről. Nyílván ha látom rajta , hogy protein 12-13%, akkor nem veszem meg. Csak ez a 80 van rajta.

(#48907) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Tudtok ajánlani valami bevált edzés előtti élénkítőt?

(#48908) Manitou válasza Blackhole13 (#48907) üzenetére


Manitou
addikt

Hot Blood
Shock Therapy
Superpump 250
BSN Hyper FX
MP Assault (nálam ez visz mindent)

[ Szerkesztve ]

(#48909) Woodslave válasza Pocok256 (#48904) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja qrvára :D Ha a végletek embere lennél, akkor nem 4 liter kólát innál hetente "leszokás" címén...

A fogyásod nem ezen fog múlni, hogy sajtot eszel, vagy túrót... :U De mindegy én nem pofázok, legyen lelkiismeret furdalásod, ha így érzed jól magad :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48910) Woodslave válasza Manitou (#48908) üzenetére


Woodslave
nagyúr

assaultot honnan szereztél? Biztos nem valami italpor? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48911) Woodslave válasza Manitou (#48906) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért visszabaxná a pultra egy qrva anyázással.. Kivéve ha kigyúrtabb mint én persze :U ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48912) Sotho válasza Ádám16 (#48900) üzenetére


Sotho
őstag

edzés mellett drasztikusan elkezdett nőni a pocakom, ha hirtelen elkezdett nőni pedig mindent úgy csináltál mint előtte alkkor valószínűleg állapotos vagy ;]

(#48913) macikos válasza Ádám16 (#48900) üzenetére


macikos
addikt

Hasnál 3 dolog lehet:

1. A hasad nagy
2. A hasadon lévő zsírréteg nagy
3. Mindkettő

Az első azért alakul ki, mert a beleid+sokszor a beleid közötti ún. zsigeri zsír kinyomják a hasizmodat, ami valószínűleg nem túl erős. Ne egyél egyszerre sokat, naponta kétszer is dobhatsz egy barnát, ezek mind elősegítik, hogy minél kevésbé legyenek tele a beleid+a diéta sem árt, ha tényleg zsír is van bent. Bár sok embernél egyszerűen csak az van, hogy majd szét esnek, olyan lazák, aztán a hasuk is ki van engedve, a válluk is lóg, a hátuk is görbe, aztán csodálkoznak, ha nincs tartása a testüknek. Továbbá hasazz minél többet + szokj hozzá, hogy feszesen tartod a hasizmod, hogy ne legyen lazán elengedve, mert akkor a gravitáció miatt folyamatosan terhelve van. Csinálhatsz olyat is, hogy amikor ülsz, akkor beszívod néha a hasad.

(#48914) adam_ válasza Woodslave (#48910) üzenetére


adam_
senior tag


;]

[ Szerkesztve ]

(#48915) Pocok256 válasza Woodslave (#48909) üzenetére


Pocok256
veterán

Jó hát a megadott kereteken belül kell gondolkodni :DD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#48916) spammer válasza Ádám16 (#48900) üzenetére


spammer
veterán

Miért zárod ki a rizst a kenyérrel szemben? A "6 után nem eszek" népi hülyeséget felejtsd el! Gondolom nem este 8-kor fekszel le aludni. Alvás előtt 2 órával nyugodtan ehetsz szilárd kaját, főleg fehérjét.

Aerobozás segíthet: egyenletes, monoton tempóban 30-60 perc séta/kocogás/futás, de még jobb a szobabicaj. Súlyzós edzés után, vagy pihenőnapokon.

Alapismereteket olvasd át!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48917) g4bb3r válasza #11527168 (#48864) üzenetére


g4bb3r
tag

Hi
itt olcsóbb a California Fitness Vitamin pack:

(#48918) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Van most valaki myproteindealer a topikban? Laci mostanában nem rendel ahogy érzem.

less qq more pewpew!

(#48919) Breki


Breki
veterán

Használ valaki ilyesmi aláöltözős ruhát edzéshez?

Most gondolkozom hasonló beszerzésén azért kérdem

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#48920) macikos válasza Breki (#48919) üzenetére


macikos
addikt

Ez miért is jó?

(#48921) adam_ válasza macikos (#48920) üzenetére


adam_
senior tag

Szerintem semmire. Focistákon láttam utoljára ilyet. ;] Vagyis rám nagyon nem kéne ilyen nyomorgató ruha, amikor edzek.. bár a biológia előnyeivel nem vagyok tisztában, de az tény, hogy összetartja az embert, mert hasonló ruhában már edzettem én is, de fociban is alig vártam már, hogy levegyem magamról.

[ Szerkesztve ]

(#48922) Woodslave válasza macikos (#48920) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kigyúrtabbnak tűnsz. Én egy sima feszülős pulovert veszek mostanában fel, adja :R ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48923) brownus válasza Breki (#48919) üzenetére


brownus
veterán

ehhez hasonlót keresek én is, nekem bringázáshoz kellene, innen rendelek: http://hu.sportsdirect.com/ jó oldal, és minden meg is érkezik, mert dhl-el küldik ki, nincs más opció

(#48924) macikos válasza adam_ (#48921) üzenetére


macikos
addikt

Egy komoly edzés után fasza lehet levenni... rólam kb. le kéne vágni. Testépítésben biztos nem látom értelmét, mivel gumis, így nyomja az izmokat, tehát kvázi gátolja őket a bedurranásban.

(#48925) Polacheck válasza brownus (#48923) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

decathlon, kipsta technikai aláöltözet. tökugyanez, nekem is van futáshoz, hogy ne fagyjak meg. Másra egyébként nem jó szerintem.

less qq more pewpew!

(#48926) Ijk


Ijk
nagyúr

Jó ha így dél körül el tudok jutni a terembe, szinte üres. Ilyenkor tudok a legjobbakat edzeni, ma is sikerült alaposan elpusztítani a combjaimat. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48927) Tamoo válasza Breki (#48919) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Edzéshez fölösleges. Én bringázáshoz használok. "Átvezeti" az izzadtságot a bőrödről a következő réteg cuccra. Valami ilyesmi a lényege.... Szóval kegyetlenül át tud ázni, magában semmi értelme.

(#48928) Jojo5 válasza Blackhole13 (#48907) üzenetére


Jojo5
őstag

No-Xplode 2.0
Superpump 250
Dymatize Xpand Xtreme Pump

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48929) shteer válasza macikos (#48920) üzenetére


shteer
titán

Izmosnak nezne ki benne :D

..szerintem jónak tűnik

(#48930) Blackhole13 válasza Jojo5 (#48928) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

Most olvasom újra a Kozaróczy Tibis 12 hetes szupertréninget, aki anno nem tette volna meg és érdekli az edzés háttere is, mindenképp érdemes.

(#48931) Breki válasza macikos (#48920) üzenetére


Breki
veterán

alkalmazkodik a kinti hőmérséklethez, hiszen a test izzadtságát elvezeti az aláöltöző külső felületére, ahonnan gyorsan elpárolog tehát nem agyonátizzadt ruhában kell edzeni, védi a derekat stb.

van ilyen anyagú trikóm nyáron a kánikulában mikor másik trikó teljesen átizzadt ez tök jó volt tiszta száraz maradt és nem volt melegem benne

nálunk a teremben most többen használják

Tamoo: Akkor másról beszélünk, ez kiszorítja az izzadtságot kiszorítja a pulóver külső részére, ahonnan az elpárolog, tehát pont, hogy nem nagyon ázik át.

Illetve akkor ha felette olyan kabát vagy dzseki van ami nem ilyen és akkor olyan mint a dunsztosüveg.
Én kerékpározom is ott akkor van értelme ha a felső is ilyen.

brownus: köszi a linket, meg tudnád mutatni melyiket nézted ki?

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#48932) adam_ válasza shteer (#48929) üzenetére


adam_
senior tag

Ahhoz elég egy S-es póló. :D Sok gyerek jár a terembe S-es pólóba, és mimum Rónikólmennek érzik magukat. Szerencsére én már M-esre váltottam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48933) Kassadin válasza #11527168 (#48864) üzenetére


Kassadin
addikt

Megkérdeztem, lesz hamarosan multi pro. Ha esetleg még aktuális lenne.

(#48934) Tamoo válasza Breki (#48931) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem ezt írtam én is? De akkor is vizes lesz rajtad. Épp most készülök levenni aerob után.... :U nem azt mondtam, hogy szar, hanem azt hogy edzéshez nincs értelme. Nem arra van kitalálva. Nyáron én is szeretem a póló változatot, mert könnyű, jól szellőzik.

[ Szerkesztve ]

(#48935) Sickboy25


Sickboy25
addikt

parancsoljatok, így kell 15 kiló tiszta izmot egy év alatt felpakolni [link] :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48936) Breki válasza Tamoo (#48934) üzenetére


Breki
veterán

te EZT ÍRTAD:

"kegyetlenül át tud ázni"

ez amiről beszélek, pont hogy nem ázik át
olvastam is erről egy motoros tesztet valahol
ott egyik csóka polója teljesen átázott aki ilyesmit használt száraz maradt

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#48937) Kassadin válasza Sickboy25 (#48935) üzenetére


Kassadin
addikt

Tényleg ennyire le van maradva, aki ezt megírta? Ez benne volt a blikkben is, be is linkeltem a farkasfijú edzését ~1 éve. Osztatlan sikert aratott már akkor is.

15kg izom 1 év alatt. :DD :C

Így megy ez.

[ Szerkesztve ]

(#48938) Sickboy25 válasza Kassadin (#48937) üzenetére


Sickboy25
addikt

ezek szerint... Most találtam a kapun :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48939) philoxenia válasza Sickboy25 (#48938) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Itt szerintem hokedlin áll....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48940) Tamoo válasza Breki (#48936) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Most komolyan... van jópár aláöltözőm (nem csak olcsóbb fajta), régóta használom.... bringázok....
"Átvezeti" az izzadtságot a bőrödről a következő réteg cuccra" <-- ezt is írtam.... szerinted úgy vezeti át, hogy közben csont száraz marad? :F

(#48941) adam_ válasza philoxenia (#48939) üzenetére


adam_
senior tag

:DDD

(#48942) Ijk válasza Kassadin (#48937) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pont ma váltottam pár szót egy versenyzővel a teremben. Elsorolta milyen kúrákat csinált, és azt is hozzátette hogy az már jó ha évente jön 2-3 kiló tiszta izom. Nyilván egy bizonyos szint után működik így.
Nagyon jók ezek a cikkek, mert szerencsétlen tinikkel elhitetik hogy gyorsan lehet nagyot fejlődni. Aztán a legtöbb ott bohóckodik a nagy súlyokkal, étrend nélkül és természetesen egy minimál szinten nem jutnak túl. Persze tudni kell azt is hogyan kell az internetes cikkeket szelektálni, habár nem vagyok meggyőződve arról hogy 16 évesen ne kajáltam volna be sok baromságot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48943) Möhe válasza philoxenia (#48939) üzenetére


Möhe
addikt

és némmáá ....ott a hokedli :DDD

(#48944) Yeffy válasza Pocok256 (#48902) üzenetére


Yeffy
veterán

megittál napi 3 l kólát? :Y
b+, én 2 hónap alatt nem iszok/ittam sose annyit...

nna, már vártam a tvájlájtos faszságot... 15 kg izom, lol... :C
külön kedvencem, h mindenhol ezzel a "ködös", "épp szarni készülök" tekintettel bámul... :W

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48945) Eagl3 válasza Yeffy (#48944) üzenetére


Eagl3
veterán

Homár a csávó

(#48946) Möhe válasza Yeffy (#48944) üzenetére


Möhe
addikt

lehet feljavítja borral,és kész a leo ;]

(#48947) Yeffy válasza Eagl3 (#48945) üzenetére


Yeffy
veterán

biztos, különösképpen nem érdekel, ha az, ha nem, teszek az ilyen dolgokra, de ez konkrétan már engem idegesít... de nem csak túle, ha látok vhol ilyen alkonyatos fszom plakátot, mindegyik idióta ezt csinálja... agyrém :W

Möhe: lehet, de akkor is milyenmá' :N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48948) Breki válasza Tamoo (#48940) üzenetére


Breki
veterán

igen én pedig ezt írtam :P

"kiszorítja az izzadtságot a pulóver külső részére, ahonnan az elpárolog"

természetesen nem csont szárazra, de sima pullóvernél sokkal szárazabb pont az a lényege, hogy a külső részen elpárologjon, másrészt ha Polipropilén akkor gyorsan szárad
nekem a nyári kánikulában szinte teljesen száraz volt míg a rendesből csavarni lehetett szinte a vizet

gondolom te úgy bringázol, hogy felette nem ilyen anyagú felső van és akkor azon nem tud kifelé menni már
de már ezt is írtam

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#48949) Kassadin válasza Ijk (#48942) üzenetére


Kassadin
addikt

Lehet, hogy nála is befigyelt valami kémia.

(#48950) Pocok256 válasza Yeffy (#48947) üzenetére


Pocok256
veterán

Kellett az ébrenléthez a cukor meg az agyamnak a tanuláshoz :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.