Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48151) Woodslave válasza Kassadin (#48146) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U hát én már nem merek semmi kijelenteni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48152) Woodslave válasza Zomb€€ (#48137) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hosszú karod van, jól megy a felhúzás, xarul a fekvenyomás

rövid lábad van, jól megy a guggolás ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48153) Mikuland


Mikuland
tag

Én nem gyűjtök adatokat, csak érdekel, hogy az itt lévő gyúrósok közül hányan dohányoznak?
A szomszédos teremnél rendszeresen látom a gyurmásokat edzés előtt és után is cigizni... :F
Ez most a tiltás miatti akaratos megnyilvánulás, vagy divat, vagy a nikotin "áldásos" hatása miatt tolják?
Én nem érzem szükségét a büdös pofával gyúrásnak.... :DDD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#48154) spammer válasza Mikuland (#48153) üzenetére


spammer
veterán

Rühellem a cigit, nem is értem, hogyan bagózhat az, aki komolyan veszi a sportot, legyen az bármilyen sport. Valószínűleg nem veszi komolyan, ez a magyarázat :D Amúgy a nikotinnak milyen áldásos hatása van a gyúrásra? :F Megnyugtat, miközben a Jack3D meg jól felpörgetne? ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48155) Tamoo válasza Mikuland (#48153) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Azt is utálom aki a közelemben rágyújt.

(#48156) Woodslave válasza spammer (#48154) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a nikotin nem nyugtat meg, (a nyugott cigizés nyugtat meg) az is stimuláns, diétához használják (nem cigiben, hanem tapasz, rágó stb..)

én se szívom már vagy 6 éve, utálom a szagát is :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48157) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Úszik valaki rendszeresen? (heti 1-2 alkalom)

(#48158) Woodslave nem gyűjtök én semmit... :N Csak szeretném az edzés közé beiktatni az úszást.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48158) Woodslave válasza wertigo1984 (#48157) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mivan ma mindenki R2D2-nak képzeli magát és adatokat gyűjt? :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48159) spammer válasza Woodslave (#48156) üzenetére


spammer
veterán

Nekem mindig azt mondták ismerősök, hogy - többek között - azért is jó, mert megnyugtatja őket, sokan akkor szívják, ha idegesek. Az étvágyat elveszi, az biztos. :)

Szinte minden ismerősom vagy rokonom bagózik :( Barátaimnak is mondom, hogy szokjanak már le a picsába, mindig panaszkodnak, hogy drága a cigi, meg nem kellene már stb... Mondom, dobd el a faxba, vegyél helyette abból a pénzből értelmesebb dolgot (kaját, ruhát, akármit..), de csak szívják. Másik ismerős mondja, hogy drágul megint a cigi, ő csak akkor tudna leszokni, ha betiltanák. Mondom neki, miért? Akkor is meg lehetne venni feketén... Ha valaki akar, akkor le tud szokni. Aki azt mondja, hogy nem tud leszokni, az nem is akar.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48160) God Vazzeg válasza Lipton (#48145) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az szép, jó lehet a genetikád erre, sajna én sose leszek kiemelkedő. Már csak magammal versenyzek, de én elégedett vagyok, más véleménye meg nem igazán érdekel :D

(#48161) wertigo1984 válasza God Vazzeg (#48160) üzenetére


wertigo1984
őstag

Akkor más véleményével te is úgy vagy, mint ahogy én az aláírásomban :D

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48162) Tamoo válasza Radnix (#48147) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Önigazolást akarsz? :D Soha nem érdemes és soha nem elfogadott.
Ettől függetlenül várjuk az eredményeket, beszámolókat, képeket! :D

(#48163) Woodslave: Ja, a hiánya által előidézett idegességet elűzi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48163) Woodslave válasza spammer (#48159) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja le kell szokni a picsába. le lehet simán, találni kell valami mást (a sport pl. elég jó)

Attól hogy a nikotin megnyugtat egy függőt, az nem azt jelenti, hogy nyugtató hatású :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48164) God Vazzeg válasza wertigo1984 (#48161) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindig meg kell nézni hogy ki és miért mondja. És már látod is, hogy foglalkozni kell-e vele :D

(#48165) Kassadin válasza Mikuland (#48153) üzenetére


Kassadin
addikt

De utálom azt a sz@rt. Másrészt ezek az emberek szerintem hamar kikopnak. Nem bírják szuflával. :D

Szüleim sem hajlandóak leszokni, akkor már én is beállok a sorba. Nem baj, hogy baromi drága és egészségtelen, mondjuk ők nem is akarnak leszokni. Ha jövőre drágul megint, lehet, hogy sok ember elgondolkodik azon, hogy kontrollálni kellene a dolgot. Mondjuk, amilyen pénzügyi kultúrával rendelkezik az átlagember itthon, nem látok erre esélyt.

(#48166) God Vazzeg válasza Kassadin (#48165) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szüleim mindketten dohányoznak, pedig nagyon betegek már.. Nem rakják le, inkább sírdogál anyukám mikor ott vagyok, adok nekik pénzt, majd első dolguk hogy cigit vesznek rajta. No komment! :((

(#48167) Kassadin válasza God Vazzeg (#48166) üzenetére


Kassadin
addikt

Csak rázom a fejemet. Meg szétteszem a kezemet. Nem lehet erre mit mondani.

Szerk: Ugyanez lesz nálunk is... Ha kihúzzák idős korig.

[ Szerkesztve ]

(#48168) philoxenia válasza Kassadin (#48167) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálunk fordítva van, a családban senki nem dohányzik már és még csak a fiam.../20 éves/
Igazából nem szív sokat, egy dobozzal 2-5 napig is kitart állítólag...
Persze az is sok a semmihez képest. A munkahelyen viszont én gyakran vagyok aktív passzív dohányos, most éjszaka senki nem szívta, egész jól esett... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48169) spammer válasza philoxenia (#48168) üzenetére


spammer
veterán

Én azt sem tudom, minek szoknak rá a fiatalok. Menő a suliban, gondolom. Múltkor is láttam ilyen 12-13 éves csordát (fiúk lányok vegyesen) szívták keményen a bagót. Azt hittem eldobom az agyam... Nekem nagyon "szabad elvű" szüleim voltak (vannak), megtehettem volna én is, hogy dohányozzak tiniként, de volt annyi eszem, hogy nem szoktam rá anno, csak mert "menő a suliban." :U Persze szívtam cigit, szivart is, kipróbáltam, oszt kész, igazából semmi értelmét nem láttam/látom a mai napig sem, csak hátránya van... De egy függőnek úgysem lehet megmagyarázni, hiába jó barátom, pofázok neki, de csak szívja. Szülők dettó. Már letettem róla, hogy megpróbáljam lebeszélni őket, mert amíg nem belső elhatározásuk, addig úgysem szoknak le. :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48170) Polacheck válasza Woodslave (#48163) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nagyfaterom lerakta 50 év füstszűrőmentes munkás után, úgyhogy bárki leteheti (mondjuk neki azt mondta a doki, hogy szerinte már szívja nyugodtan, úgyis mindegy).

Azt kellene itthon is, ami az USA-ban van. New Yorkban 12,5 usd volt egy doboz cigi tavaly. Akinek így is kell, az vegye. Nem is volt tele minden bagózó arcokkal. Vagy legalább a hamburgeradót tolnák rá a cigire is, aztán menne az a pénz is az egészségügybe.

less qq more pewpew!

(#48171) Kassadin válasza spammer (#48169) üzenetére


Kassadin
addikt

"Én azt sem tudom, minek szoknak rá a fiatalok. Menő a suliban, gondolom. Múltkor is láttam ilyen 12-13 éves csordát (fiúk lányok vegyesen) szívták keményen a bagót. Azt hittem eldobom az agyam... Nekem nagyon "szabad elvű" szüleim voltak (vannak), megtehettem volna én is, hogy dohányozzak tiniként, de volt annyi eszem, hogy nem szoktam rá anno, csak mert "menő a suliban."

Ez azért erősen társaságfüggő dolog is tud lenni, no meg ha labilis vagy ilyen szempontból, akkor könnyen csábulsz a többiek unszolására (is). Utána meg már nagyon nehéz lerakni, ámbár nem tartom lehetetlennek.

"Szülők dettó. Már letettem róla, hogy megpróbáljam lebeszélni őket, mert amíg nem belső elhatározásuk, addig úgysem szoknak le."

A lebeszélésről már rég letettem (felnőtt emberek, csak tudják, hogy mi a nekik), csak azt szoktam mondogatni, hogy majd az első szívrohamnál talán fognak kicsit gondolkodni, hogy van-e értelme csinálni. :W

(#48172) Radnix válasza Mikuland (#48153) üzenetére


Radnix
senior tag

Én 4 évig bagóztam, közben volt 1 éves abbahagyás, aztán újra elkezdtem, de már kb 5 hónapja nem dohányzom, még nyáron a Balaton átúszás előtt 1 hónappal hagytam abba, és megfogadtam magamban hogy soha többet a büdös életbe rá nem gyújtok. Ami nagyon kellemetlen volt, hogy nagyon szarul aludtam, sokszor felkeltem az első napokban hetekben. Ohh milyen jó érzés is volt reggelente remegő kézzel kihúzni egy szál arany marlborot vagy kék camelt és megperzselni a végét a zippo lángjával, hallani ahogy sistereg a dohány, és szétárad a számban a füst :(

(#48173) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tudom, hogy imádjátok az ilyen jó csajokat.

;]

less qq more pewpew!

(#48174) Mikuland válasza Radnix (#48172) üzenetére


Mikuland
tag

Micsoda képi megjelenítés! :C Mindjárt kérek a kolléganőmtől egy szálat! Nem!
Ahogy Én látom (gondolom) a mai fiataloknál is divat és birkaszellemben adják egymásnak a cigizést lehet, hogy a hatóanyagok is durvábbak és így a függőség is hatásosabb mostanság....
Én mostanában a pipázást gyakorlom (elég ritkán azért), de nem érzek függőséget, ha két hónapig se jutok hozzá. A kávé kezd elnyomni, de ellenállok. :N

Polacheck..... :W és hányós smile...

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#48175) dAnky válasza God Vazzeg (#48141) üzenetére


dAnky
aktív tag

Hát akkor hagyjad is. En 72kg vagyok es a 60kgba megy vagy 10... Regota edzek kisebb nagyobb kihagyasokkal. Anno 30ba birtam csak 3at. Mar regota leragadtam itt. Mellem nagyon szar nem fejlodik. Karom meg 40es... Az fejlodik ha nem karozom is

(#48176) Ijk


Ijk
nagyúr

Igénytelenség a dohányzás, büdös a szájuk, hajuk, ruhájuk.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48177) dAnky


dAnky
aktív tag

En is cigiztem vagy 5 evet. Leszoktam mert draga es bnom is sanyargatott. Szuleim is leszoktak. En egyebkent nagyon szerettem megnyugtatott szerettem is szivni. Mar 3 eve nem gyujtottam ra mert rogton visszaszoknek. De mindig belegondolok h de jo lenne 1 kicsit:)

(#48178) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48179) Ijk válasza dAnky (#48177) üzenetére


Ijk
nagyúr

Leszokni nem lehet, csak abbahgyni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48180) spammer válasza Kassadin (#48171) üzenetére


spammer
veterán

"Ez azért erősen társaságfüggő dolog is tud lenni, no meg ha labilis vagy ilyen szempontból, akkor könnyen csábulsz a többiek unszolására (is)."

Anno suliban is szünetekben körülöttem minden szívta meg fújta, néha furcsállták, hogy én nem, biztos hülyének is néztek páran, kínálgattak sokszor, de nem érdekelt az egész, nekem sosem volt "tiltott gyümölcs", nem kellett volna titkolnom szülők elől sem, nem érdekelt, hogy ez menőbb a kis csajok szemében vagy nem, így nem is szoktam rá, engem sosem vitt a "csordaszellem". De azt tudom, hogy sok fiatalt igen, valójában sokaknak nem is esik jól, csak azért szívjak, mert "menő". Majd később, idősebb fejjel röhögnek magukon, ha visszagondolnak, vagy éppen sírnak majd, hogy nem kapnak levegőt, rosszul vannak, betegek, viszi a pénzüket a sok szar...

"majd az első szívrohamnál talán fognak kicsit gondolkodni, hogy van-e értelme csinálni."

Nem szívroham, de más jellegű gond volt már gond a családban, volt kisebb műtét... Azt hiszed lerakta? Kórház után x idővel ugyanúgy fújta. :( Sosem tanulnak. :(

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48181) dAnky válasza Ijk (#48179) üzenetére


dAnky
aktív tag

Regen igaz volt ma mar nem. Most se az egeszsegem miatt nem szivom hanem azert mert draga... Es emiatt nem fogom mar sosem.

(#48182) philoxenia válasza Ijk (#48179) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Úgy érted, hogy máról holnapra, nem tökölődni a csökkentéssel?
Anno több mint 27 éve én is úgy hagytam abba....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48183) Radnix válasza Ijk (#48179) üzenetére


Radnix
senior tag

nagy igazság

(#48184) Ijk válasza dAnky (#48181) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha leszlknál nem kívánnád. Olyan dohányossal még nem találkozttam.
Le kell tenni, és elkerulni hogy egy szálat is elszívj.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48185) dAnky válasza philoxenia (#48182) üzenetére


dAnky
aktív tag

En tapasszal tudtam csak leszokni. Anelkul ideges voltam a nikotin miatt. Erdekes de en a mozdulatot nem hianyoltam csak a nikotint. Tapasszal olyan volt mintha szivtam volna. 2 hetig hasznaltam es csokkentettem a dozist folyamatosan a 0ig. Anyum is es keresztanyum is igy szokott le. Fatef meg vmi kis szeumi gyogyszerrel amit 1 honapig szedett

Ljk: ugy volt nekem is letettem es azota 1 szallat se szivtam. En nem a nikotint kivanom sott egyebkent a cigit se kivanom csak nekem nem volt vele bajom. Nyuhodtabb voltam a mindennapokban

Sorry h ekezetek nelkul irok csak telefonrol vagyok

[ Szerkesztve ]

(#48186) philoxenia válasza dAnky (#48185) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából nekem semmilyen anyaggal nem alakult még ki fizikai függőség, amit eddig fogyasztottam, persze szájteket még nem próbáltam :D , a pszichikai függőség azonban nálam is megvan sok dologgal kapcsolatban...
Mondjuk az én korosztályom túlnyomó része, köztük én is valódi kábítószereket és kábítószereseket csak tévében/filmen látott... Már, ha az alkoholistákat nem számítom, azt tükörben is szoktam... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48187) dAnky válasza philoxenia (#48186) üzenetére


dAnky
aktív tag

En sose kabszereztem. Fiatalabb koromban heti1szer ketszer ittam meg cigizem. Most kb olyan 2 vagy 3 eve egy kortyot se ittam. Megutaltam mar:D nem tom miert de osszejoveteleken se iszok semmit. Mar teljesen "szent" vagyok:D most csak 1 kis feherje tomegelo meg creatin megy:P

(#48188) Kassadin válasza dAnky (#48175) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem csak a súly a lényeg, hanem az is, hogy hogyan hajtod végre a gyakorlatot. Ma talán sikerült rájönnöm, hogy hogyan is kell igazából fekvenyomni. Mell téren én sem állok jól (másban sem :D), de próbálgatni kell. Nem mindegy a fogás sem, meddig engeded le és nyomod ki, figyelni a negatív szakaszra. Ilyesmik.

Ijk: Amit csak a nem dohányosok vesznek észre. Cigi erősen tompítja a szaglást meg az ízlelést is x idő után.

(#48189) dAnky válasza Kassadin (#48188) üzenetére


dAnky
aktív tag

Igen ertwm mirol beszelsz. Biztos nem nyomok egy 100%-os hibatlansaggal de azert kepbe vagyok a dolgokkal. Sajnos ilyen gyenge vagyok alapbol hogy csak ennyit birok. Mas sulyokkal se vagyok toppon.

(#48190) asuspc96


asuspc96
senior tag

Szívizom erősítő ;]

ja igen...valaki nem tudja véletlenül annak a videónak a címét ahol Arnold húzóckodik ?

[ Szerkesztve ]

(#48191) spammer válasza asuspc96 (#48190) üzenetére


spammer
veterán

Nem tudod véletlenül annak a videónak a címét, amiben Jay Cutler bicepszezik? :F

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48192) mocsanisi válasza dAnky (#48175) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Rendőrtisztire mikor mentem fizikaira 70kilósan 25-öt beletoltam 60kg-ba, illetve 100-ba 3-mat... De mellé nincs mellem.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48193) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Lányos sport... ;]

asuspc: nincs ilyen videó...[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48194) asuspc96 válasza spammer (#48191) üzenetére


asuspc96
senior tag

ez nagyon híres....volt is itt a totyikban rengetegszer.... :K

philo: na ne.... ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#48195) littlelion21 válasza asuspc96 (#48194) üzenetére


littlelion21
addikt

be ne írd a google-ba az "arnold" és "pull up" szavakat mert még meglesz, és nem lehet 5 további hsz-en keresztül szarrágni.

(#48196) philoxenia válasza littlelion21 (#48195) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha magyarul is érdekes helyesírással tolja..... :U
Bár még így is... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48197) asuspc96 válasza littlelion21 (#48195) üzenetére


asuspc96
senior tag

igen meg van (link) :R

philox: magyar helyesírásom ? a húzóckodás elfogadott.....a totyik meg szerintem elmegy...

[ Szerkesztve ]

(#48198) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] azért elkeserít, hogy soha nem voltam izmos, de legjobb esetben is ez vár rám :D :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48199) spammer válasza Woodslave (#48198) üzenetére


spammer
veterán

JCVD papa, 28 évesen csúcsforma a Bloodsportban, én meg itt vagyok egy rakás szar :D :R Kellett volna már gyerekkortól kezdve edzeni. :) Sebaj, a kopasz fej és a szemüveg még meg lehet nekem is öregkoromra ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48200) dAnky válasza mocsanisi (#48192) üzenetére


dAnky
aktív tag

Mert alapbol nem vagy gyenge.

Asuspc: az huzodzkodas

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.