Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48201) Woodslave válasza spammer (#48199) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D ja, ez egy gyönyörű sport [link] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48202) mocsanisi válasza dAnky (#48200) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Először mikor lementem terembe a 20kg rajtam maradt, illetve a sima kisrúddal nem tudtam bicepszezni mert túl nehéz volt...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48203) dAnky válasza mocsanisi (#48202) üzenetére


dAnky
aktív tag

Akkor szepen fejlodtel hogy kozben a mellkasodon nem is latszik ahogy irtad. de meg mindig elorebb vagy mert nekem a.mellkasom se fejlodik fekvenyomva se megyek 60 fole

[ Szerkesztve ]

(#48205) mocsanisi válasza dAnky (#48203) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Valamennyit nyílván fejlődött, de el van maradva a többi testrészhez képest eléggé.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48206) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48207) God Vazzeg válasza mocsanisi (#48202) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pfff, el tudlak képzelni, most se vagy egy hegyomlás, akkor meg gondolom egy szúnyogcsődör lehettél :D

(#48208) Ijk válasza mocsanisi (#48192) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fekvenyomáshoz hogy kinyomj 100-120 kilót nem kell nagy mellizom, pont ezért sem igazán jó mellgyakorlat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48209) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Pár perc az egész, artu is így szokott edzeni.... ;]

Mellizomgyakorlat...[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48210) God Vazzeg válasza Ijk (#48208) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez így van. De ahhoz hogy 60kg-ot kinyomj! Pfúú, na ahhoz viszont jól fejlett mellizom szükséges! :DDD ;]

(#48211) Ijk válasza God Vazzeg (#48210) üzenetére


Ijk
nagyúr

Így van, tegnap előkerültek a 30 kilós egykezesek. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48212) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Na ez a csoffadt forma, nem Jojo-é [link] (178cm 78kg)

de csak hogy lehet előnyösebbet is lőni [link] :D
Bízom benne, hogy már legalább 20% alatt van a tzs-om.

[ Szerkesztve ]

(#48213) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Fiam iskolatársa /Hám Attila/ fejlődése:[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48214) Yeffy válasza Polacheck (#48173) üzenetére


Yeffy
veterán

atya-úúúúúúrr-isten... :F :W
inkább no comment... nem tudom, mit él át egy ilyen ember, nem is akarom, de attól még broáááf...
amúgy meg a gettókban vannak dvák? látszik, h tudatlan vagyok... :F de nem is baj :D

Kidus: nosza hajrá, csak aztán óvatosan, nehogy gáz legyen:

philo: marhajó neve van :DD
am nem rossz, nem rossz... :K

Tamoo: én nem tudom, miJaz Isten fszát sírsz állandóan, arányos szálkaman vagy :D csajok buknak rá :K

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48215) Dani82


Dani82
senior tag

na valaki elkezdte nagyban a bulit? :) Myprotein

Tamoo: Nem láttam még sose, ez most elég jó ár tekinte az áfa változást.

[ Szerkesztve ]

(#48216) Tamoo válasza Dani82 (#48215) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

vótmá', elég régóta nyomják

(#48214) Yeffy DJ: ez kb. egy nulla szint, de nem sírok, most hogy visszanéztem régebbi képeket puhosan se néztem ki jobban. :D viszont abban bíztam, hogy ha lemegyek 80kg-ra előjönnek a kockák. Nem jött össze, cserébe mellizmom leugrott.

[ Szerkesztve ]

(#48217) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ez is biztos volt, csak asuspcnek.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48218) Yeffy válasza Tamoo (#48216) üzenetére


Yeffy
veterán

-.-" aaj, hagyjál már a műrinyáddal :D
nincs ott semmi gond, ahhoz képest, h csalk otthon tudsz - elmondásod szerint - bohóckodni, bőven fasza ez...
gondolom jelenleg csak ez van mint lehetőség... szal nem kell leírnod magad egyáltalán

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48219) God Vazzeg válasza Dani82 (#48215) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A denaturált nem azt jelenti hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan? :F

(#48220) littlelion21 válasza God Vazzeg (#48219) üzenetére


littlelion21
addikt

"denaturált: emberi fogyasztásra alkalmatlanná tett (anyag), amit kellemetlen ízű és szagú (esetleg mérgező) vegyszerekkel kevertek."

Sikeres rendelést mindenkinek :K ;]

(#48221) Kassadin válasza dAnky (#48203) üzenetére


Kassadin
addikt

Önmagában a fekvenyomástól ne várj csodát, a simától meg főleg ne.

God Vazzeg: WPC80 Ez nem az a vaterás sz@r? :D

(#48222) God Vazzeg válasza littlelion21 (#48220) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor jól emlékeztem, anno mikor a denaturált szeszt tanultuk, akkor lett megemlítve általánosban :D

Kassa: nemtom, lehet, én onnan nem rendelek :D

[ Szerkesztve ]

(#48223) Dani82 válasza God Vazzeg (#48219) üzenetére


Dani82
senior tag

Hát de ez nem az amit Laci és macikos is árul
myprotein? :F

[ Szerkesztve ]

(#48224) dAnky válasza Kassadin (#48221) üzenetére


dAnky
aktív tag

Hát hétfőnként gyilkolom a mellet. Fekvenyomás pozitívon 4x, egyenesen 4x, tolódzkodás 4x, mellgép 4x, tárogatás gépen 4x, tárogatás pozitív padon 4x, néha még csigás keresztezés is 4x. ennyit csinálok hétfőnként a mellre

(#48225) Tamoo válasza dAnky (#48224) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én 6sorozat egyenes padon + 4-6sorozat egykezessel pozitív padon aztán ennyi a mell. :D

(#48226) Manitou válasza Tamoo (#48212) üzenetére


Manitou
addikt

Tőlem biztosan jobb formában vagy :R :D

Ma próbálok lőni az én csoffadt formámról, na az csoffadt, pedig még nehezebb is vagyok :DDD

(#48227) dAnky válasza Tamoo (#48225) üzenetére


dAnky
aktív tag

az igen:D nekem arra a mellem nem is reagálna. Ennyi gyakorlat kell ahhoz hogy be durranjon egyébként ha annyit csinálnék mint te nem is érezném annyira szar a mellem:D

(#48228) Tamoo válasza dAnky (#48227) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Enyém reagál. Szépen fogy. :DDD kezdőként még én is végtelen számú sorozatot nyomtam. Egyébként nem mondom, hogy nem volt értelme.

(#48226) Manitou: Várjuk azt a csoffadt képet! :DDD addig nem hiszem el.

[ Szerkesztve ]

(#48229) Kassadin válasza dAnky (#48224) üzenetére


Kassadin
addikt

Úristen, ez rengeteg. Biztos, hogy nem fárasztod ki a mejjed.

(#48230) dAnky válasza Kassadin (#48229) üzenetére


dAnky
aktív tag

Ennyi kell mert ilyenkor érzem hogy durran illetve másnap minimális izomláz. Ha nem csinálok ennyit akkor valamit durrangat de izomláz semmi

Kifárad már 3 gyakorlat után is. A többi gyakorlatot már minimálisabb súlyokkal végzem amit még bír.

[ Szerkesztve ]

(#48231) Fred23


Fred23
nagyúr

(#48232) Sotho válasza Fred23 (#48231) üzenetére


Sotho
őstag

Hát a jónéhány versenyző helyében én a nézőtérről pislogtam volna inkább ;]

(#48233) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Misi az semmi!!! én mikor lementem 47 kilósan!!! akkor a 15!!!kilós rúd rajtam maradt, nem bírtan fej fölött nyomni (tricepsz) a 4kilós egykezessel....
na az volt az a szint, ahonnan nem volt lejjebb, de akkor nem is voltam annyira eres mint most....

es a tegnapi/mai témákra: Mindenki koxoljon be!!! ez a legfontosabb, és ne ugassatok bele ;]
a cigit utálom, és azt is aki cigizik.
ha már boxi nincs itt megpróbálom továbbvinni a morált.... :(

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#48234) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#48235) Pocok256 válasza God Vazzeg (#48234) üzenetére


Pocok256
veterán

Jó lenne ez csak ne lenne ilyen kapa hangja :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#48236) Fred23 válasza Sotho (#48232) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem akartam leírni ezt, de valóban. Meg legalább mozogni tudnának férfiasan; nem pózolni, csak mozogni. Mondjuk volt néhány klassz fizikum is, meg hát a munka azért mindegyiknél elismerendő. Viszont a topikból ha elindult volna néhány ember, sztem nem lettek volna utolsók. Mégis, ami legjobban zavar, hogy miért nem tudnak mozogni, miért nem tudnak természetesek lenni?! Feszengés megy 1000L, meg bénázás a pózolással.

(#48237) Kassadin válasza Sotho (#48232) üzenetére


Kassadin
addikt

:D

(#48238) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48239) Tipo16V válasza Fred23 (#48236) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

miért egy testépítő versenyen azt pontozzák hogy hogyan tudnak járni? vagy hogyan sétál el a buszmegállóig? :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#48240) spammer válasza God Vazzeg (#48234) üzenetére


spammer
veterán

Hangja tényleg gáz, de nem rossz :D

"Magadat fényképezed a fürdőben pucsítva
A tükör elég koszos, le lehetett volna mosva"

:DD "Ki nem szarja le, hogy milyen kockás a hasizmod" :C

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48241) Fred23 válasza Tipo16V (#48239) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez az, amiért nem lennék jó bíró. Nem tudok objektív lenni, már a videó közben is azokat helyeztem előbbre ösztönösen, akiknek a mozgása és az arányai jók voltak, és az izmosság alig befolyásolt. Amúgy meg sztem igen, kéne pontozni, hogy hogyan jársz. :D

(#48242) wertigo1984 válasza philoxenia (#48213) üzenetére


wertigo1984
őstag

Azért van köztük szabolcsi is. :C Kemények vagyunk! ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48243) philoxenia válasza wertigo1984 (#48242) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ennyire?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48244) spammer


spammer
veterán

Na húzzunk bele, már nem sok kell az 50 ezerig! ;]

Jöhet a kox, csajok, gangnam style, van damme, tanulmányok, mekdónác, csirkerizs, gyúrós videók , bunni oltások, meg a siránkozások, hogy ki mennyire csoffadt össze ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48245) wertigo1984 válasza philoxenia (#48243) üzenetére


wertigo1984
őstag

:K

(Mindig jópofa dolgokat linkelgetsz) :R Akartam már kérdezni, hogy minden egyes nyitott fórumnak van egy modija (mert akkor irtó sokan vagytok), vagy részlegenként vagytok? (mobil, hardver, game, it)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#48246) Kassadin válasza spammer (#48244) üzenetére


Kassadin
addikt

Tomicsnak is bele kell húznia, azt hiszem, tett egy ígéretet nekünk. A vastestvérek komolyan veszik az adott szót. :K

(#48247) Radnix válasza spammer (#48244) üzenetére


Radnix
senior tag

ami kimaradt: mindezek között minden második bejegyzés ennyiből álljon: vótam edzeni, atta :DDD

(#48248) philoxenia válasza wertigo1984 (#48245) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nincs felosztás, a modik minden topikban jelen vannak és aktívok lehetnek... :N

Kis segítség:[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48249) God Vazzeg válasza Fred23 (#48241) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A forma 1-es kategória teljesen nem tiszta hogy miért így alakult, szerintem a 40-es számú torony magasan kiemelkedett a mezőnyből, mégis 6. lett :F A forma 2-es az ok, és az összetett is kb ok :D

(#48250) Fred23 válasza God Vazzeg (#48249) üzenetére


Fred23
nagyúr

Még megnézem ma újból, lehet többször is, mert jobban szeretném érteni a bírók döntésének okait, de igen, a forma 1-es kategóriában voltak szerintem is a legnagyobb hibák, és a 40-es srácra konkrétan emlékszem is. Dobogóra tettem volna biztosan, hogy hányadiknak, azt nem tudom, megint meg kéne néznem. Arra gondoltam, mikor kijött hatodikként, hogy ennyire jó formát biztosan azért pontoztak le, mert mell-csípő arányban valóban nem tartozott a legjobbak közé. / De azok a bicók, meg hát! / Csakhogy mikor kijött a harmadiknak választott srác, egyből bevillant a "mi vaaaan?!", mert a harmadik meg semmilyen szempontból nem verte a hatodikat, legalábbis ahogyan én láttam. Biztos fontosnak tartanak vmi olyat, amire nem gondoltam, vagy kedves ismerőse néhány emberkének a zsűri.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.