Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48851) Kassadin válasza #11527168 (#48850) üzenetére


Kassadin
addikt

Milyen gyakorlatot végeztél? ;]

(#48852) Dani82 válasza Kassadin (#48851) üzenetére


Dani82
senior tag

megcsinaltam az IJK mell edzést. Reggel meglátjuk.. remélem mire felkelek olyan lesz mint neki :D

(#48853) #11527168 válasza Kassadin (#48851) üzenetére


#11527168
törölt tag

Gyanús a dolog ;]

(#48854) BÁ Nutrition válasza #11527168 (#48850) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

miért nem mondtad hogy a másikon nincs elég súly :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48855) macikos


macikos
addikt

FIGYELEM!!!

Egyre gyakrabban választják az alábbi módszert a "trükkös" tolvajok. Két feltűnően csinos, fiatal nő odajön az autódhoz amikor leparkolsz éppen egy szupermarket parkolójában. Lehajtod az ablakot, a csaj melle majd' kiesik a pólójából , megkérdezi, hogy lemoshatják-e a szélvédődet? Miután ez megtörtént, megkérdezik, hogy kidobnád-e őket a közelben lévő benzinkútnál. Ha beleegyezel, beszállnak a hátsó ülésre és rövid idő múltán vadul szeretkezni kezdenek, alig mersz a tükörbe nézni. Ekkor az egyik előrehajol és megkérdezi, beszállnál-e. Az aktus után elfáradva ismét megkérdezi, hogy mit szólnál egy jó szakszihoz? Mivel a jó szívvel adott dolgokat az ember nem szívesen utasítja vissza, nehezen, de beleegyezel. A másik pedig közben megkönnyíti a pénztárcádat.
Vigyázat, ez egyre gyakoribb módszer! A múlt héten már kétszer történt meg velem. Ma is odamegyek...

:D

(#48856) Sotho


Sotho
őstag

Megvan a német wpc80-am (a tejpor.hu-ról) simán iható zabbal nagyon adja. :K Vettem mellé 40dkg cvitamint is. Tegnap este kezdtem el nyomatni magamba a cuccot ma olyan brutkót edzettem hogy se kreatint meg egyáltalán semmilyen más tápkieget nem veszek mellé az fix. Edzés előtt egy órával toltam egy zabos turmixot utána semmit, csak kaja, este leküldök még egy adagot meg korán reggel oszt jóvan. :D

macikos : ismerem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48857) BÁ Nutrition válasza macikos (#48855) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48858) #11527168 válasza BÁ Nutrition (#48854) üzenetére


#11527168
törölt tag

Úgy meglepett, hogy köpni-nyelni nem tudtam, kb. mint a teremben söröző arc.

Amúgy azt hallotátok, hogy állítólag levették a polcokról a M*lti-Pro, Pow3r*d(?), H*t Blood termékeket. Azért az MP meglepő, pont most fogyott el. Valami alternatíva esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#48859) Woodslave válasza #11527168 (#48858) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most jönnek az új változatok :D

DMAA mentes :K

/hülyülök ;] ( de az új változat stimmel

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48860) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Az öregek otthonában két öreg bácsi beszélget:

- Tegnap éjjel megdughattam volna Pamela Andersont!

- Miért, itt volt?

- Nem, felállt!
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48861) Yeffy válasza brownus (#48839) üzenetére


Yeffy
veterán

mondasz valamit...
sztem is ez bőőven elfér itt, a sok értelmetlen faszság off között...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48862) spammer válasza #11527168 (#48858) üzenetére


spammer
veterán

Nem kell kicsillagoznod a termékneveket.

Ha Scitec termékek ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48863) Kassadin válasza #11527168 (#48858) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem hallottam, láttam sb-n, akartam rendelni. Ne basszák már meg, szerintem a mpk jó termék, függetlenül attól, hogy szájtek. :K

Alternatívát nekem is írjál/írjon valaki, nézegettem a többit, de igazából a monster pakkon kívül mást nem láttam, ami jó lenne. Viszont az 10 ezer... Ami számomra már abszolút drága.

(#48864) #11527168 válasza Kassadin (#48863) üzenetére


#11527168
törölt tag

California Fitness
HARDCORE TRAINING PACK(30 tasak)

Ezt találtam ami kb. ugyanaz. Kicsit olcsóbb is. 3-at berendelek holnap (januártól kemény áremelés lesz)

spammer ;]

wood ja, hogy ez most nekünk, értünk jó ugye? ;]

(#48865) Kassadin válasza #11527168 (#48864) üzenetére


Kassadin
addikt

Áremelés miért lesz? Biztos suta kérdés, de nem igazán vagyok képben.

Amúgy köszi, meglesem.

[ Szerkesztve ]

(#48866) Möhe válasza Kassadin (#48865) üzenetére


Möhe
addikt

január 1-től mindig drágulás van,ezt tudhatnád....hogy mit érint? MINDENT!

(#48867) #11527168 válasza Kassadin (#48865) üzenetére


#11527168
törölt tag

Híradó :B

Újabb megszorítások amik rajtunk csapódnak le, na meg az árakban. Ok, hogy mondjuk lesz a vitamin 300 Ft-al több, nem basz földhöz, de én úgy gondolkodom, hogy sok kicsiből lesz egy szép összeg, ami mehetne másra.

Ja, amúgy azt hallani, hogy a gabona és a tej áremelkedése miatt megint lesz a fehérjék árában egy kerekítés. Én mindenesetre még december előtt bevásárolok, mielőtt elfogy minden.

[ Szerkesztve ]

(#48868) Kassadin válasza Möhe (#48866) üzenetére


Kassadin
addikt

Jah hogy AZ AZ ÁREMELÉS! :DDD
Én kis naiv azt hittem, hogy konkrétan a táplálékkiegek árai fognak emelkedni x tényező miatt.

Aydan: Nem nézek tévét.

[ Szerkesztve ]

(#48869) adam_


adam_
senior tag

[link] Erről a termékről mit gondoltok? Meg úgy általában a pro nutrition termékeiről. :)

[ Szerkesztve ]

(#48870) Sotho válasza adam_ (#48869) üzenetére


Sotho
őstag

8800Forintért veszel 5 kiló cukrot meg egy kis vitamint :U ;)

(#48871) adam_ válasza Sotho (#48870) üzenetére


adam_
senior tag

Akkor inkább ezt: [link] ?

(#48872) Manitou válasza Sotho (#48856) üzenetére


Manitou
addikt

Mennyi kilója annak? Olcsóbb mint a májprotkós?
Májprotkóst hogyé' mérik mostanában? :D

Én lehet találtam egy olcsóbbat ;]

[ Szerkesztve ]

(#48873) Sotho válasza Manitou (#48872) üzenetére


Sotho
őstag

3400/kg , 5kg a legkisebb egység. Májprotkót nem követem.
Mit találtál? :)

(#48874) adam_


adam_
senior tag

[link] De ez már szimpibb egy fokkal! :)

(#48875) Möhe válasza adam_ (#48874) üzenetére


Möhe
addikt

direkt keresel ilyen cukros cuccot?

(#48876) adam_ válasza Möhe (#48875) üzenetére


adam_
senior tag

Ma voltam egy terembe, ahol ezt ajánlagatta nagyon a személyi edző, hogy ő ilyeneket milyen olcsón tud szerezni, ezekszerint mégse olyan jó cuccok ezek a nutrend termékek? :U

(#48877) Möhe válasza adam_ (#48876) üzenetére


Möhe
addikt

Ez nem Nutrend márka. Ha vékony alkat vagy (ektomorf) akkor jók ezek a cukrosak,mert nehezen hízol. Nézzél inkább májprotkós fehérjét vagy wpc-s keverd össze maltodextrinnel ha ezekre hajtasz. Olcsóbban kijössz.
Vagy fehérje ugyan az, hozzákeverve Waxy Maize-t oszt csá. Én ezt teszem,nem a gyári tömegnövelőt iszom.

(#48878) Manitou válasza Sotho (#48873) üzenetére


Manitou
addikt

[link]

De szerintem ez akkora kamu , mint a ház. vettem egy csomag ilyet.Szerintem ez egy az egyben tejpor vazze :W

(#48879) shteer válasza Manitou (#48878) üzenetére


shteer
titán

ha finom, toljad :D

..szerintem jónak tűnik

(#48880) Manitou válasza shteer (#48879) üzenetére


Manitou
addikt

Felkevertem vízzel, tisztára, mintha tejet innék. Ezzel csak az a baj, hogy a fehérjetartalma marhára nem 80%, ha ez tejpor. :U

(#48881) spammer válasza Manitou (#48880) üzenetére


spammer
veterán

Rakj bele 1-2 kanál nesquicket és fogd rá a nyuszira :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48882) shteer válasza Manitou (#48880) üzenetére


shteer
titán

Akkor add a macskának :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#48883) adam_ válasza shteer (#48882) üzenetére


adam_
senior tag

Ja, hogy a macska végül ilyen legyen:

;]

(#48884) shteer válasza adam_ (#48883) üzenetére


shteer
titán

vagy

;]

..szerintem jónak tűnik

(#48885) adam_ válasza shteer (#48884) üzenetére


adam_
senior tag

Na de ne adjunk tippeket, még a végén egy macskát szerződtet le a Szkájtek, és betör a kiskedvecek piacára is. Tesztofokozó kandurjainknak, vagy valami egerészés előtti pörgető formulával, amit személyesen Báni tesztel a macskáján a BBTV-ben.

:D Pihent vagyok már...

[ Szerkesztve ]

(#48886) Sotho válasza adam_ (#48871) üzenetére


Sotho
őstag

Ez már jobb de előbb utóbb úgyis kikötsz majd a koncentrátum+zab kombónál. :D

Aza baj ezekkel a cukros szarokkal hogy nagy terhet rónak a hasnyálmirigyre ami nem egészséges. Az inzulin növesztő hatását akarják kihasználni, de a sportolás amúgy is növeli az inzulinérzékenységet (egy határig nyilván) tehát kevesebb is elég lesz belőle, akkor meg minek a sok cukor?
Lassú cukornak meg beírják a maltodextrint, hát ez egy akkora fail hogy az nem igaz. Azért teszik bele a tömcsinövcsibe mert ízetlen és kilószámra tudod lapátolni. rosszabb mint a dextróz mert attól megundorodnál.

Mani: sweet whey ;]

[ Szerkesztve ]

(#48887) Sotho válasza Manitou (#48878) üzenetére


Sotho
őstag

Látom a kommentekben szépen le is írták mi van benne. :D

(#48888) Kassadin válasza adam_ (#48869) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem valami bíztató az összetétel alapján. Amúgy csak edzés utánra akarod használni?

(#48889) shteer válasza Manitou (#48878) üzenetére


shteer
titán

Mi csak a gyártó által rendelkezésünkre bocsájtott adatokat tettük közzé.Ha utánna olvasol rájössz hogy nem jársz feltétlenül rosszul vele.Nekem például bevált.

Ki tudja... lehet neked is beválik :))

..szerintem jónak tűnik

(#48890) Woodslave válasza Manitou (#48878) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mióta is vagy a "szakmában"? :Y :D ;] Komolyan elhitted.

Na ezek után nem vennék semmit sem az aminostartól (a hivatalos oldalukon sincs feltüntetve csak a vitamin ami benne van) se erről a proteinbuilderről... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48891) brownus válasza Sotho (#48856) üzenetére


brownus
veterán

kösz a tippet, nem ismertem ezt az oldalt. kipróbálom ezt a sárgaborsó fehérje izolátumot

(#48892) spammer


spammer
veterán

"(...)A sajtgyártás folyamatában a túrótól elváló savó jellemzői még messze nem ideálisak ekkor a savó 92 % vizet, 0,9 % fehérjét, 6,5 % laktózt és 0,2 % vitamint, ásványi-anyagot és egyéb zsíroldékony tápanyagféleséget tartalmaz. A kellő fehérje tartalom eléréséhez így további feldolgozásra van szükség. Ennek nyomán elkezdtek olyan eljárásokat kifejleszteni mellyel a keletkező nem épp ideális összetételű savó fehérje része leválasztható a nem kívánatos hordozóktól, így a zsiradéktól, laktóztól, nátriumtól.
A tejsavó fehérjék e feldolgozási folyamat jellemzői alapján három csoportba sorolhatók: tejsavó fehérje koncentrátumok, -izolátumok és –hidrolizátumok."
- [link]

"A tejsavó, sajt és túrógyártás során nagy mennyiségben keletkező „melléktermék", amely folyadék formájában, magas tejcukor tartalma miatt csak hőkezeléssel, illetve tovább feldolgozással tartható el. Nagyüzemi körülmények között porításra kerül, mert így akár egy évig is megőrzi minőségét." - [link]

Sima tejsavóport árulnak gondolom :U

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48893) Pocok256


Pocok256
veterán

Hmm, a túróval nem igazán szimpatizál a gyomrom viszont a savósajt tetszik neki meg nekem is :D

Azt lelkiismeret furdalás nélkül zabálhatok túró helyett ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#48894) shteer válasza Pocok256 (#48893) üzenetére


shteer
titán

Kiloszamra azert ne egyed :)

..szerintem jónak tűnik

(#48895) Woodslave válasza Pocok256 (#48893) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez a lelkiismeret furdalásos dolog komoly, vagy poén?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48896) Sotho válasza brownus (#48891) üzenetére


Sotho
őstag

Oké várjuk a beszámolót! :R

(#48897) deniro2 válasza Manitou (#48878) üzenetére


deniro2
senior tag

:C Életed legdrágább fehérjéjét iszod valszeg, mert a tejsavópor fehérjetartalmát felszorozva, kapsz egy gyenge 16k/kg-os wp-t... ;]

brownus: a sárgaborsóra én is kíváncsi leszek, főleg az ízére és az emészthetőségére...

[ Szerkesztve ]

(#48898) Woodslave válasza deniro2 (#48897) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja egy Asuspc-től még elnéznénk, de a veterán Manitu :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48899) shteer válasza deniro2 (#48897) üzenetére


shteer
titán

Anyibol mennyi matrixot lehet venni...

..szerintem jónak tűnik

(#48900) Ádám16


Ádám16
addikt

Sziasztok!
Lenne egy olyan "problémám", hogy edzés mellett drasztikusan elkezdett nőni a pocakom, amit szeretnék teljesen átváltoztatni (időintervallum nem számít) kockára, mivel most kezdett el zavarni. 183 cm vagyok- 85 kg, szóval a testsúlyommal meg vagyok elégedve, persze még jöhetne fel, csak nem hasra :) de a hasamról le szeretném égetni a zsírréteget. Persze tudom, hogy koncentráltan nem fogom tudni leadni csak hasról, így tisztában vagyok vele, hogy más részekről is "fogyni" fogok. 1 hete kb. már csak teljes kiörlésű kenyereket eszek, illetve a rizs, burgonya, stb. teljesen ki lett zárva, köretként csak (fagyasztott) brokkolit, és spárgát eszek, a húsokból pedig sajnos nem tudok válogatni, mivel nem én főzök itthon, így azt eszem, ami van, de próbálok a szárnyasokra, halakra orientálódni, és 6 után már semmit sem eszek.
Tudom, hogy ez egy nehéz folyamat lesz, ezért a segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mikkel érdemes kiegészíteni az étrendemet, illetve az érdekelne még, hogy sport szempontjából miket, mennyi ideig, milyen intenzitással csináljak. (futás, felülés...)
Volumass 35 Prof.-t ittam, de ezt már régen abbahagytam, és ahhoz kaptam ajándékba egy Scitec terméket, Tea-X a neve. Elvileg arra jó, amire nekem lenne szükségem. Használta ezt már valaki?
Illetve még egy teljesen eltérő kérdésem lenne. Melyik vitamint érdemes inkább szedni, a Jumbo Pak-ot, vagy a Monster 100-at?
Először írok ebbe a topic-ba, remélem, tudtok választ adni a kérdéseimre, mert a neten nem nagyon találtam más, értelmes fórumot ezzel kapcsolatban :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.