Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48501) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#48500) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó ez a cél, ha eljárok kocogni, akkor azért csináljam mert jól esik, nem feltétlenül a maratonra készülők programját követem, vagy mert azt gondolom, hogy a sprint megfelelő a kondicionálásra, zsírvesztésre, nem fogom Usain Bolt programját követni...

De azt mondom, ha valaki verseny szinten akar készülni, mert az a célja, hogy egyszer "jól" nézzen ki és csináljon egy fényképet, akkor hajrá, monjduk abba is beleférne az alma, de tök mindegy :D

Deniro: ja majd felnőnek :D ;]

Spammer: én se a gyümölcsdiétára gondolok, de az hogy egy átlag diétába belefér-e az alma? Már a kérdés is nevetséges, nemhogy egy olyan válasz hogy nem... :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48502) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
on :) ezért aztán nagyon sok értelme volt kinyírni az évtizede sikeres két régi rádiót, hogy a milyen jó feltételekkel megkapja a sávot két olyan cég aki garantálhatóan nem fogja majd befizetni azt amit vállalt aztán csődbemegy...
hungarisztán rulez :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48503) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#48502) üzenetére


Woodslave
nagyúr

soha nem hallgattam, lexarom. A slágert meg pláne nem sajnáltam. Most kezdek a petőfiről elkapcsolni a délutáni műsorban már nagyon sokat pofáznak

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48504) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#48503) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja, jobb lenne ha a kadlott karcsi lenne inkább pofázás helyett :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#48505) spammer válasza BÁ Nutrition (#48502) üzenetére


spammer
veterán

Halgass BBRádiót ;]

Amúgy hihetetlen mocsokszar az összes kommersz rádió, van 20 track, aztán az megy egész nap... Én meg hülye vagyok, mert hallgatom... De amikor elkezdenek pofázni (főleg a reggeli műsorsávban), akkor legszívesebben felgyújtanám őket :W Class FM-en óránként hírek bazzeg, annyi minden történik az országban, hogy óránként híreket kell mondani.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48506) szőröscica


szőröscica
addikt

Tegnap melleztem egy tűrhetőt. Ma kar és egy kis aerob levezetés lesz.

(#48507) Tamoo válasza spammer (#48505) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ma lesz 2-től a Petőfin a Szimfonik Live 2.0 :D hallgassátok azt!

(#48508) Dani82 válasza spammer (#48505) üzenetére


Dani82
senior tag

(#48509) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#48504) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja lehet, de nem mond már hogy sajnálod ezt a két szennyrádiót (amiből ráadásul az egyik 1 az 1-ben ugyanaz maradt (narancsszínű ;] ) a pirossal meg jól megcumiztatták a szocikat, de nem kell válaszolni, mert ne offoljunk ilyennek.A mai edzést azt hiszem kihagyom még mindig taknyom nyálam egybefolyik, és nem tudom megállni, hogy ne pózoljak félmeztelenül a hideg teremben... ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48510) deniro2 válasza Woodslave (#48501) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem véletlenül cserélődik ebben a topikban kb. 2 évente a gárda 90%-a... Elkezdenek edzeni, hc arcok, versenyző táplálkozás, etc., aztán vagy kiégnek és abbahagyják az egészet, vagy rájönnek, hogy hosszútávon így ez fenntarthatatlan és kialakítanak egy élhető rutint...
Én már rájöttem, hogy igazán izmos soha nem leszek, de fonnyadt szar sem szeretnék lenni 40 éves koromra, ezért úgy csinálom az egészet, hogy mellette normális életet tudjak élni és 15 év múlva se okozzon problémát, hogy edzeni kell.
Ebbe nemhogy az alma, de a sültkolbász is simán belefér... :D Persze mindent mértékkel.

(#48511) Manitou válasza macikos (#48465) üzenetére


Manitou
addikt

:O :D

Na itt figyel az új csodaszer, szerintem ezt még itt se sokan próbálták. ;]

Este betesztelem hát váll edzésen :K

[ Szerkesztve ]

(#48512) Woodslave válasza deniro2 (#48510) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R egy hajóban evezünk :D

"a bölcsesség teszi erőssé az embert" WSBuddha :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48513) God Vazzeg válasza deniro2 (#48510) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezzel nagyon egyet tudok érteni :R

(#48514) Manitou válasza deniro2 (#48510) üzenetére


Manitou
addikt

Szintén zenész. :R
Néha egy két csodaszer azért belefér. :)

(#48515) Sotho válasza God Vazzeg (#48513) üzenetére


Sotho
őstag

49,9 cm karral könnyű egyetértened.

Valami durva pörgetőt mondjatok mostanában nagyon enervált vagyok a teremben nem tudok koncertálni. :(

[ Szerkesztve ]

(#48516) macikos válasza Sotho (#48515) üzenetére


macikos
addikt

Energiaital
Epinefrines orrcsepp
Víz
Rágó

:D

[ Szerkesztve ]

(#48517) Tamoo válasza macikos (#48516) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A scitec ezt összegyúrhatná valami mátrixba. Bár az orrcsepp miatt valszeg betiltanák. 3év múlva. :D

[ Szerkesztve ]

(#48518) macikos válasza Tamoo (#48517) üzenetére


macikos
addikt

Itt egy jó kis lista: [link]

Van efedrines végbélkúp is :D De van tesztoszteron tapasz is. Betol az ember 20 kúpot meg felrak magára 50 tapaszt és már mehet is edzeni :D

(#48519) Tomics válasza Kassadin (#48246) üzenetére


Tomics
addikt

Tavaszra meglesz :K ;]

(#48039) Woodslave
Korhadj el ;]

Amúgy mizu srácok, izmos lett valaki? Vagy még mindig csak asuspc elhajtása megy sikertelenül? :))

PH! addikt since 2004

(#48520) macikos válasza Tomics (#48519) üzenetére


macikos
addikt

[link]

Na, mi a helyzet? ;]

(#48521) Sotho válasza macikos (#48518) üzenetére


Sotho
őstag

Betol az ember 20 kúpot Tudom már miért járnak olyan furcsán a teremben páran. :D

Olyan szinten összezuhantam idegileg múltkor majdnem elaludtam vállazás közben. :DDD
Arginin, glutamin, koffein, taurin, carnitin ,egy icipici kreatin kombóra gondoltam gumicukorral és sok vízzel, cvitaminnal.

[ Szerkesztve ]

(#48522) God Vazzeg válasza macikos (#48520) üzenetére


God Vazzeg
veterán

;]

(#48523) Yeffy válasza Woodslave (#48496) üzenetére


Yeffy
veterán

+ 48510 deniro: na ezekkel én is egyetértek...

Tomka: eeej, na mizújs? izmos-e vagy már, v megint csak rontod itt a levegőt? ;]

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48524) Ijk válasza Woodslave (#48496) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én szoktam almát enni, sőt szőlőt is. Még egy komoly diétában is mehet szerintem mértékkel gyümölcs, úgyse ezen szokták elbaszni, ezt mindenki tudja.
Az hogy versenyzők lemennek 6%-os testzsírra az meg ugye abnormális dolog, már rég nem az egészségről szól. Itt úgysincs olyan a topikban, sőt 10-12%-os se nagyon, abba pedig már lazán belefér némi csalás, nem csak gyümölcsökkel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48525) kovsol válasza Ijk (#48524) üzenetére


kovsol
titán

én most toltam be két túrós meggyes palacsintát :D de ezt úgy kívánta már a szervezetem a délelőtti hát edzés után :B

May the Force be with you!

(#48526) Tomics válasza macikos (#48520) üzenetére


Tomics
addikt

Hát akkor ezt bebuktam :DDD

PH! addikt since 2004

(#48527) spammer válasza Tomics (#48526) üzenetére


spammer
veterán

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48528) philoxenia válasza Tomics (#48526) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bezárom, nyitok egy újat, aztán majd szólsz, ha kinyissam.... ;]

Ha élek még akkor... Már majdnem ötven vagyok, a következő ötven évemben meglesz? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48529) Tomics válasza philoxenia (#48528) üzenetére


Tomics
addikt

Örülj hogy 50 leszel, én örülök ha a 35öt megérem :D

Tavasszal nyithatod ;] Legalábbis addigra eltűnik a búvárruha, hogy izmos leszek-e vagy sem majd eldöntitek ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#48530) Pocok256 válasza Tomics (#48529) üzenetére


Pocok256
veterán

open Kifogás.txt...... :P

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#48531) Tomics válasza Pocok256 (#48530) üzenetére


Tomics
addikt

Hát te meg ki vagy?

viszlát ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#48532) philoxenia válasza Tomics (#48529) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig a búvárruha olyan macsó...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48533) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

King kreatint szedett már valaki?

(Csak, hogy a szkájtekes témánál maradjunk :D )

less qq more pewpew!

(#48534) Yeffy válasza Tomics (#48526) üzenetére


Yeffy
veterán

hát egy kicsit :)) ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48535) tween


tween
őstag

Tomics máig kitartó!

(#48536) nepszter1 válasza asuspc96 (#48477) üzenetére


nepszter1
addikt

nem az SZTE,EHÖKSE be járok

(#48537) philoxenia válasza Tomics (#48531) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te rajzoltad? :D [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48538) spammer


spammer
veterán

Aszondja Katalin Béla bá az új bunniTV-ben, hogy a lábát leszámítva neki nagyon fos genetikája van. Szóval még van remény, hogy izmosak lehetünk, te is Tomics ;] :DDD :N

Amúgy nem lehetett rossz a bbgymes beszélgetés Bécivel, legalábbis a videó alapján eléggé őszintén dumált a sportról, ha nem is mondta ki szó szerint a dolgokat, de azért érthető, és látszott, hogy nem akart mellédumálni nyilvánvaló dolgokról (gogsz). :R

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48539) Woodslave válasza spammer (#48538) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igaz hogy 16 évesen izmosabb volt mint mi bármikor leszünk, de tényleg fos genetikája van :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48540) Manitou


Manitou
addikt

Na ez ütős cucc lesz már érzem ;]

Ha este nem jelentkeznék, akkor ott vesztem a teremben :DDD

(#48542) spammer válasza Woodslave (#48539) üzenetére


spammer
veterán

Ő mondta :D De akkor milyen lenne jó genetikával (szerinte)? ;] 13 éves kora óta edz, lehet, hogy már akkor izmosabb volt, mint itt bárki :D Bírom ezt a "szerénységet" :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48543) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Tudom, megint eltűntem, de most egy kis segítséget szeretnék Tőletek kérni...:)
Fogok menni egy lánnyal edzeni, és azt mondtam Neki, hogy segítek Neki valami edzétervet összepakolni. Nah most nekem fogalmam sincsen, hogy a lányoknak hogyan kellene edzétervet csinálni, és ebben szeretném a Ti segítségeteket kérni.

Amit tudni kell a leányzóról: Nincsen elhízva egyáltalán, sőt, nagyon vékony, és inkább hízni szeretne, vagyis nem a fogyás a cél. Leginkább az erőnlétét szeretné alakítani, egy kis izmot magára szedni (pontosabban a csontjaira, mert tényleg nagyon vékony), és a fenekét pedig formázni akarja (melyik lány ne szeretné...:) ).

Mit kezdjek vele? Fut rendszeresen, vagyis nem a tök 0 az erőnléte. Jól tudom, hogy az Ő célját legjobban a kis súly, magas ismétlésszám segítené? És a gyakorlatok maradhatnak nagyjából azok, mint mondjuk nekem, persze kiegészítva pár csajos géppel?

Nagyon szépen köszönöm,
Laci

(#48544) spammer válasza laci06 (#48543) üzenetére


spammer
veterán

A lányoknak sem kell másképpen edzeni, ugyanolyan izmaik vannak, csak kisebbek, gyengébbek. :)

Átmozgató edzés egy jó ideig, aztán majd lehet alakítani. Fenékre kitörések, guggolás. Csajos gépek a pinatárogatók (combözelítő-távolító) meg van még ilyen hátrafelé lábemelő (nem tudom mi a neve), az is jó fenékre (elvileg).

A rendszeres futás (ha sokat fut, tehát sportszerűen, nem csak néha úgy kardióként) nem előnyös, ha izmot akar építeni, szóval ezt vegye figyelembe.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48545) Ijk válasza laci06 (#48543) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ugyanúgy mint férfiaknál. Kezdetben átmozgatáshoz, szoktatáshoz teljes test edzés pár hónapig, aztán alsó-felső testre bontani.
Szabadsúlyos gyakorlatokat nem kell erőltetni, guggolás is mehet erőkeretben. Bicepszgépek nem tudom máshol milyenek, nálunk szar, így arra kétkezes állót javaslom.
Továbbá kajálással kapcsolatos dolgokról világosítsd fel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48546) Woodslave válasza Ijk (#48545) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért guggoljon erőkeretben? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48547) Ijk válasza Woodslave (#48546) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azé, hogy meg tudd kérdezni. ;]

Mert kezdőknek jobb, aztán később ha akar csinálhat rendes guggolást is.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48548) Woodslave válasza Ijk (#48547) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja értem.. Nyomja a nehéz súlyos alapgyakikat, csak vigyázzon nehogy túl izmos legyen. Igaz még senkinek nem sikerült, de biztos ami biztos használja inkább a rózsaszín súlyzókat 40-es ism. számmal... :D

mindegy... faxom okoskodik már többet :D :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#48549) philoxenia válasza spammer (#48544) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Combhajlító?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48550) spammer válasza philoxenia (#48549) üzenetére


spammer
veterán

Hát most nem soroltam fel az összes lábgépet :D Vagy mire gondolsz? Nem " csak nőknek való", mint pl. a pinatárogató gépek (azok sem csak nőknek valók persze, de férfiak szerintem nem nagyon szokták használni :) )

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.