Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101097) Dilikutya válasza i2k (#101096) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itthon ezek többnyire ismeretlenek, vagy szinkronnal mennek, vagy épp nem is láttam, mert se animációs förmedvényeket, se hülye hülye komédiasorozatokat nem nézek. :)
Egy filmjét láttam, de abból se emlékeztem rá, teljesen semmitmondó név nekem. Szerintem pont a Szellemirtók kapcsán találkoztam vele először.
A vicces filmmel csak az a bajom, hogy amikor anno az első rész készült, Bill Murray és Dan Aykroyd, akik önmagukban elvitték a hátukon az egészet, régesrég jobb vígjátékokat tettek le az asztalra, mint ez a kompánia összesen, és még mennyi jót utána, míg Melissa McCarthy-t azért nem erről ismerjük, a Kémben is többet vigyorogtam Jason Statham-en, McCarty-tól csak egy hulla lehányására futotta. Valahogy az ő filmográfiája össze sem hasonlítható Murray-ével vagy Aykroyd-éval. Nagyon hiányolom az ilyen komikusokat. Tom Hanks is hiányzik, a hétvégén néztük a Legénybúcsút és a Pénznyelőt, sírtam a röhögéstől, pedig ezerszer láttam mindkettőt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.