Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75101) vhunor válasza Gorneck (#75097) üzenetére


vhunor
őstag

Lássuk az új jádét, hátha. Nekem baromira tetszik pl. az új Wormwood, csak hát gr35-ben már szarnak a pofon a locust swarm jelenlegi erősségen. Ennek ellenére még így is jópofa egy Hwoj Wrappal, de a poisonos Haunt castolgatása borzasztó, annak a spellnek alapban kettő vagy három mobra kéne szállnia, nem egyre... És igen jó ötletek vannak minden nagyobb fórumon a jáde rendbe tételére, ideje lenne néhányat megfogadni közülük.

(#75102) haller26 válasza prokxy (#75082) üzenetére


haller26
tag

Szia!
Nekem is az amu kellene,de az istennek nem adja.Van 1 lyukas CD-s,ami melle tudnék rakni kritet,de nem biztos,hogy jobb volna a Maránál(chd-chc-dex-socket).Kezdő monkos vok, ránéznétek a karimra? (pityputy#2982) Érdekelne,hogy lehetne e publicon belül,vagy más módonlehet e szelektálni?(ha mondjuk csak monkokkal és magyar játékosokkal szeretnék játszani a várva-várt jutalom elnyeréséért.)

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#75103) Gorneck válasza vhunor (#75101) üzenetére


Gorneck
titán

A Locust nem azért van, hogy sebezzen, ahogy a Haunt se...legalábbis nem volt soha illen koncepció...úgymond a setért léteztek...

A Jade most is erős...csak ugye a b.szott sok CD miatt nem épp single target bajnok...meg a stílus is borzalmas...

Gorneck#1239

(#75104) Thrawn


Thrawn
félisten

A WD kap egy csomó hasznos holmit, kérdés mire lesz elég.

Úgy 10 percig tudtam az előbb PTR-en bohóckodni aztán levágott és vissza se tudok lépni :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75105) Edge válasza Thrawn (#75104) üzenetére


Edge
veterán

a gargauntanos ringet ki tudtad próbálni? milyen?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75106) Rayner válasza Gorneck (#75097) üzenetére


Rayner
őstag

Legjobban annak örülnék ha végleg kivennék a kötelező Unity-t magas GR-ről. Baromi idegesítő, hogy 1 gyűrű mindig fix. A gyűrűt szerintem kukázni kellene ahogy van és egy legend gemmel kellene helyettesíteni. így akkor gyakorlatilag bármilyen gyűrű kombináció játszhatna. lenne értelme még a compass rose és traveller ami párosnak is stb..stb..

ha vkinek jó az angolja akkor felvethetné ezt valahol a hivatalos fórumban, már csak azért is hogy a devek mint reagálnak rá

[ Szerkesztve ]

(#75107) Thrawn válasza Edge (#75105) üzenetére


Thrawn
félisten

DH-val voltam bent, plusz vége van az emelt dropnak is :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75108) vhunor válasza Rayner (#75106) üzenetére


vhunor
őstag

Nem kötelező most sem.

(#75109) Rayner válasza vhunor (#75108) üzenetére


Rayner
őstag

Ez igaz, csak nélküle nem lett volna meg a GR44 a monkommal mert lepkepukitól is permadeath

(#75110) Tapipapi válasza Rayner (#75106) üzenetére


Tapipapi
tag

Igazat kell adjak a Unityvel kapcsolatos gondolatmenetednek. Gyakorlatilag mind2 gyűrű foglalt, mert vagy Unity-RORG páros kell egy karinak vagy SoJ-RORG. Ritka kivétel, ahol nem kell rorg, pl. crusader, mert van elég def és beteszi a 6 akhant, akkor unity meg soj, de semmi más nem szokott szóba jönni és igen, én is örülnék, ha végre a fullos traveler meg compassom (ami ancient és jó statos) tudnám használni. Ha már a 2db 1 kezessel rohanó DH nem hogy nem használható, mert lehet vele menni, de maradjunk annyiban, hogy nem optimális. Én szeretném magasra gyúrni a chd-t 2x130-as gemmel meg compass rose, így lehetne a többi cuccon variálni a többi statot, akár AS vagy bármi másra. De így olykor azt érezni, hogy megvan a szabadságod a karaktered építésében, ugyanakkor meg van kötve a kezed, ha igazán magas GR-re szeretnél menni. Mutassatok nekem olyan dh-t, aminek köztudottan 1 lövés is elég a halálhoz, aki 48 felett szólóban nem használ Unity-t. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem sok van belőle.

(#75111) Thrawn válasza Rayner (#75106) üzenetére


Thrawn
félisten

Focus&Restrain mellé úgysem fog beférni, szóval olyan, mintha kivették volna a játékból.

Tapipapi: teljesen felesleges DH-nak a Unity, hiába van rajtad, akkor is lecsapnak és nem kell hozzá 48-as GR.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75112) MrCsiT válasza Janusz001 (#75085) üzenetére


MrCsiT
addikt

S1 után, P680 vagyok NS-ben. Lassan 400-as leszek S2-ben.
Egyetlen kukri sem esett, pedig rohadt sokat GR-eztem, 3-400 szintlépésnyi összes shards-ot erre költöttem.. nem ért semmit.
Ezek után, nem meglepő számomra, hogy csak S2-t nézve, nem esett még neked.
Furcsa mód, a Tiklandian WD-mnek - aminél meguntam csak support lenni, így most a sapka mellett Jade WD-t játszok: DDD - tegnap esett egy Furnace, 7% IAS, 3971 dps-es lett a +10 % damage rátekerése után, és 43% elitdam van rajta. :)
Mivel ilyet sem láttam eddig, most várom, hogy essen egy anci változat is, mert ugye a D3 randomban, amid már VAN, abból nagy eséllyel lesz több is...
Pac kifogása az ugyanazt beadó "random"-ra pedig tökéletesen helytálló. Nyilvánvalóan kell lennie a tekergetésnél egy - jól elb*szott - esélytáblának a random mögött, mert ilyenformán ez esélytelen, valódi randomot feltételezve.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#75113) Rayner válasza Thrawn (#75111) üzenetére


Rayner
őstag

annál még a RORG is kiesik ami megint nem biztos hogy jó lesz (ezt csak sejtem mert nem tudtam PTR-re menni mivel nincs napi 2 órám sorban állni :D) ráadásul azok sem biztos hogy így maradnak

[ Szerkesztve ]

(#75114) Tapipapi válasza Thrawn (#75111) üzenetére


Tapipapi
tag

Mindenki máshogy játszik. Nekem kell Unity 4x felett, s2-ben még nem is próbálkoztam.
Én szeretem a dh-t, de azon kívül, hogy van maraudered sok választási lehetősége nincs az embernek. Nem esett még a fejes, így a cold build szóba sem jöhet. 2 használható alternatíva a fire cluster és a fire multishot. Ha lenne fejes meg cold soj, akkor lehetnék cold cluster, de már lassan 1 éve csak ez az egy járható build van, mert ugye most még krideres lightningos build sincs. Biztos nagyon nehéz optimalizálni, új statokat, speckókat kitalálni cuccoknak, új setteket, ezeket optimalizálni, de amikor elkezdtem s2-t azt gondoltam, hogy hű de jó, aztán x hét elteltével azt kell mondjam napról napra kevesebbet megyek már fel, mert nem köt le.
Blizz is nehéz helyzetben van a fejlesztéssel mint említettem aláírom és megértem. Mondom ezt én dh-ról, a többi karakterrel nincs s2 tapasztalatom, de nem is érdekel egyik sem.

(#75115) Thrawn válasza Tapipapi (#75114) üzenetére


Thrawn
félisten

A PTR-en elnézve az eddigi próbálkozásokat a 2.2 önmagában "gamechanger" lesz az új setekkel és itemekkel. Lesz megint egy csomó különféle build. Talán több is, mint eddig. Persze egy idő után biztos kiforrja magát, hogy melyik a legjobb solora, partyba, T6 riftre vagy GR-be, de ez eddig is így volt.

Rayner: ne bánd, hogy nem jutottál be PTR-re, pocsék a latency (300+) :(

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75116) vhunor válasza Rayner (#75109) üzenetére


vhunor
őstag

GR 44 nem szólóra van kitalálva. Ha szólózni akarod úgy, hogy nem borulsz meg minden sarkon, a Unity az az áldozat, amit meg kell hoznod. Azért nem olyan nehéz belátni ezt szerintem. Nem reális, hogy gr44-ben közel Unity szintű, azaz relatíve marha alacsony sebzést akarsz.

(#75117) Zoona válasza MrCsiT (#75112) üzenetére


Zoona
aktív tag

Nekem se esett Kukri, igaz csak 300as paragont közelitem, de még a zuni setből is csak 1 esett ki. Ancient tiki meg Carnevil van... Klántársam dh zik, felhuzott egy wd-t, lecraftolt caint, aughildet meg nemtudommit, és hopp egy ancient kukri 3100 dps. azota se jatszik a wd-vel:D

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#75118) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Sezlony 80+ szint, némi Kadalázás egy M6 nem esett.
A jó viszont az, hogy fene nagy randomban 1 percen belül 3x esett ugyanaz a reci.
:C

Amd - Radeon - Ryzen

(#75119) Edge


Edge
veterán

Kis PTR fun:
Szegény stonesinger azt hitte hogy 42-őn van esélye, kemény 5 másodpercig húzta...
tal set+bastion of will+meteor cipő ez így nagyon powa.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75120) DjDanee87 válasza Edge (#75119) üzenetére


DjDanee87
addikt

Csak ne nerfeljék túl, szívesen játszanék Wizzel.

(#75121) Gyick


Gyick
őstag

Lapozófájl kikapcsolásakor érezhető vmi gyorsulás nálatok? 4gb elég kellene lennie ugye?

[ Szerkesztve ]

(#75122) errorcode06 válasza Gyick (#75121) üzenetére


errorcode06
őstag

Nekem még 8 gigánál is visított néha (pl SC2 alatt is), ezért kénytelen voltam visszakapcsolni (igaz, csak 1,5 giga van beállítva). Egyébként nem tapasztaltam gyorsulást.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#75123) czpitti válasza Edge (#75119) üzenetére


czpitti
senior tag

Azért az szép teljesitmény :DDD Majd ha kijátszottad magad ptr-en sziveskeggyé visszajonni élesre is gamelni :)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#75124) Edge válasza czpitti (#75123) üzenetére


Edge
veterán

Köszi :) gr45 öt buktam mert act5 mobok voltak(arach, winged ass), de így is lepucoltam(! - élesbe ilyenkor skip még unityval is, itt meg unity nélkül kipucoltam, persze halltam néhol, de a tal set 4es bónusza nagyon jó akkora védelmet ad hogy a körülményekhez képest közelse voltam 1 hit) végén thetrys mivel sokat ugrált 45 secig tartotta magát ;]
Leszek leszek, bár ma sörözni megyek de előtte meg utána leszek :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75125) Joezyka válasza Edge (#75124) üzenetére


Joezyka
senior tag

én tegnap csak 1 kört mentem, GR41-t, változtattam a cuccokon, meg a skilleken is picit és így azt kell mondjam, hogy laza volt. Végre nem egyhitelt semmi, bár most más taktikával is mentem.

viszont olyan lazán ütöttem ki 47-48as kulcsokat, hogy öröm volt nézni.

Érdekesség: amikor meghaltam a CD-k eltűntek. gondolok itt a passzív Unstable Anomaly meg az FB set feltámasztós passzív Cd-re. Ez most live-on nem így van. Ez újítás, vagy bug?

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#75126) Blaze_ válasza Gyuri27 (#75118) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ilyen ez random :) Nekem S2 para80-ra megvolt az összes barbár set (immo csak rorg-gal), lut socks, soj, 2 ramaladni,. Csak solo-ban tolom. Viszont azóta csak shoulderre költök kadalánál és nem ad vile wardot, para 130...

(#75127) Tapipapi


Tapipapi
tag

A randomról annyit: 3 órát játszottam, max 4-et s2-ben crusaderrel, esett Unity, de strengthes.
Main karim egy dh, közel 400 paragon, jó pár 10 óra játék és 0 Unity. Se coldhoz kellő fejes, de hát... mint tudjuk arcra megy az egész :)

(#75128) DioRobber válasza Blaze_ (#75126) üzenetére


DioRobber
tag

Sztem para 130-ból ne vonj le nagy következtetést, ki fog esni, csak játszani kell. (munka miatt én esténként játszok 2-3órát, vagyok para 370, és most tartok ott, hogy kiesett minden ami a csúszka barbárhoz kell)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#75129) Joezyka válasza Blaze_ (#75126) üzenetére


Joezyka
senior tag

nekem a barbárommal első kör kadala után anci wile wardot adott. cserébe sok más nem esik ami meg kéne :D

[Edge ezt láttad már? ] érdekes felállás. utoljára ilyet ns para 200 környékén láttam, aki mele wizz volt.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#75130) oxox


oxox
addikt

elkezdtem sezlonyozni, es az lenne a kerdesem, hogy csak a cuccokat lehet majd atvinni, vagy a karaktert is...ill a lada+inventory tartalmat is, vagy csak azt ami a karakterre van aggatva?
ill. okadja most a a recepteket (T1 kompatibilis vagyok mar). legek is hasonlo suruseggel esnek, vagy ez receptekre jellemzo?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#75131) Thrawn válasza Tapipapi (#75127) üzenetére


Thrawn
félisten

Azért P400 körül már csak illett volna egy bountyból kiesnie annak a Pride's Helmnek.

oxox: Mindent megkapsz S2 végén. Mindent. Még azt is.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75132) oxox válasza Thrawn (#75131) üzenetére


oxox
addikt

:R slot helyet is kapok, vagy torolni kell, ha televan? (gondolom utobbi, hiszen mas esetben mindenki csinalna minimum lvl1 karaktert)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#75133) Gorneck válasza DioRobber (#75128) üzenetére


Gorneck
titán

Így lassan 500hoz érve sztem nem mondasz igazat, hogy játszani kell és kiesik..frászt esik... :D :DDD

Gorneck#1239

(#75134) Bahama


Bahama
aktív tag

Szerintem elég rosszul "számoljátok" itt a dolgokat. Ez a 100, 400, 800 paragon nem egy pontosan mérhető dolog.

-1. körben ez egy exponenciálisan növő mérce. Amíg elérsz para 400-ig az kb ugyanannyi idő míg 700-ról a 800ig elérsz.
-2. Az sem mindegy hogy 1 óra alatt szerzel 2-3 milliárd xp-t és mondjuk 10-20 leget. Vagy éppen 20 (esetleg 60) milliárd xp-t és 60 leget.
-3. A drop még mindig random. Vannak ritkább cuccok, és vannak amik sűrűn jönnek. És kb a drop 10% direkt nem smart loot.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#75135) Thrawn válasza oxox (#75132) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha nem lett volna szabad hero slotod, nem is tudtál volna seasonos karit indítani. Szóval nem értem a kérdést.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75136) prokxy válasza Gorneck (#75133) üzenetére


prokxy
veterán

+1

P380 körül és 3 dolog nem esik ki a Monknak, h GR37 fölé tudjak menni! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75137) vhunor válasza Edge (#75119) üzenetére


vhunor
őstag

Mondjuk nem látom, hogy annak mi értelme, ha most meg átesnek a ló túlsó oldalára, és a nyögvenyelős FB dotos megoldást felváltja a kb. onehit módi még gr 45 körül is, de biztos.

(#75138) Edge válasza Joezyka (#75129) üzenetére


Edge
veterán

jaja érdekes, de le kell mondani a bastion of will setről és az baromi nagy dps mínusz, de jól mutatja mennyi lehetőség van még az új talsetben.

vhunor: valszeg lesz nerf, de az sztem a bastion of will-t fogja érinteni, az hogy a tal settel ilyen durván együtt tud működni az ami érdekes, de ez a ring set minden class számára elérhető. Másrészt viszont hogy is lehetne feljebb jutni a grekben ha nem így hogy baromi nagy dps buffot tesznek elérhetővé.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75139) Gorneck válasza Bahama (#75134) üzenetére


Gorneck
titán

Rosszul? Lehet.

Számoljunk másképp...napi 3 óra fixen megvan indulástól. Hétvégén van mikor belecsusszan az 5-6 óra is...attól függ milyen idő van és nincs e vmi maszekom.

Ez alatt az idő alatt Te úgy gondolod, hogy nem játszottam eleget ahhoz, hogy esssen olyan cucc ami úgymond szükséges a játék játszhatóságához?
Mert sztem kellett volna...elég furi látni, hogy nem full setes raekort másik térképen írt, vagy DH aki kb minden körbe visz haza 1-1 set itemet és a fegyókat is fossa a gép...max tegez ami megfogja...

Szal sztem igen csak jól látható azon a paraponton, hogy vki játszik...vagy sem.

Az meg, hogy egy adott item ami 1-1 kaszt játszhatóságát befolyásolja nem szabadna olyan randomnak/ritkának lennie, hogy kb sose lásd.
Undorító amit a blizz csinál a xar randomjával...sose esett ilyen mennyiségű fist wep mint sezlonyba és sose esett ennyire gyéren a diabo...kb, mintha kivettél volna a loottáblából...random az...

Gorneck#1239

(#75140) granini válasza Gorneck (#75139) üzenetére


granini
őstag

Egyet szogezzunk le.. a lootot egyeni szinten nem lehet manipulalni, ez mar volt tema. De globalisan (tehat mindenkire vonatkozoan) nyilvan a Blizzard akar itemenkent is tudja tekergetni a "mekkora chance-el essen ki" potmetert.. Irtak is hogy megnoveltek bizonyos itemek drop rate-jet. Nyilvan akkor azt is meg tudjak tenni hogy S2-ben a Torch meg a tobbi Daibo eselyet pl letekerik.

Lehetsz te hatekony, es mehetsz csak 4-es partiban csak 45+ GR-t, amig van olyan faktor hogy szerencse, addig sorsod a random kezeben van, ezt el kell fogadni. Igen, van akinek 3 kukri esik 2 he talatt es van aki 5 honapig uldozi.. sokunknak az eletben nem fog osszejonni a lotto otos pedig 10 szelvennyel toljuk. Aztna jon egy muki vesz egy szelveny beikszeli hogy 1-2-3-4-5 es puff megnyeri.. ez ilyen..

Amugy a Daibo vs mas kasztoknak fossa a fegyvert theoryval nem teljesen ertek egyet. Jelenleg a legjobb Daibo monknak a Torch. Persze egy jo inna vagy Flying is kivalo, de a harangos build lelke a torcs. Tehat van 6-8 Daibo ami eshet es ebbol 1 van ami ultimate. Mar elnezest de DH-nal kb ugyanez a helyzet. Van 6-8 bow amivel minddel lehet haladni, de igazabol mindenkinek az ancient kriderre faj a foga mert onnantol lesz brutal a build. Elismerem egy 'sima' 3200 dps windforce-al is mar brutalis dps-t adhat le egy DH, de azert ezek a mintak, hogy tobb fegyver is van de 1 a tuti ez kb mindenhol megvan.. Barbar detto. Furnace kell. Lehet Heart of Slaugter is persze de mind tudjuk mi a jo.. Cruz: 22 fele 2H flail meg kard van, de igazabol rohadtul Blade of Prophet kell ahhoz a bizonyos buildhez.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75141) Gorneck válasza granini (#75140) üzenetére


Gorneck
titán

Már elnézést...a DHnak akkor kraftolsz fegyót mikor akarsz... ;) És egyáltalán nem kötelző a Krider.Nem lesz tőle OP vagy OPbb. Egy barbbal is OP ami a sarki kovácsnál lekraftol.

Torcs nélkül meg te nem harangolsz...hogy az kényelmes legyen, GRről meg ne is beszéljünk...De gondolom Te is azért hagytad a faszba a Monkot, mert bármivel elmegy szépen.

A többihez meg inkább már nem is írnék semmit, mert funér full set nélküli Barbit is úgy kellett üldözni...ahogy a pala is köszöni de jól van blade nélkül pacival T6on. :)

És nem az a baj, hogy 1 ultimét, hanem úgy unlbock alig pottyan diabo...

Gorneck#1239

(#75142) flash-


flash-
veterán

melyik az a fegyver barbárnál amit érdemes lehet kraftolni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#75143) granini válasza Gorneck (#75141) üzenetére


granini
őstag

Rendben akkor utald a vilagot ha neked igy jobb.. people vs Gorni :D van Torcsod? Van.. szamit hogyan lett..? Hat kb nem.. ez kicsit olyan mint protekcioval bejutni az egyetemre. A balfasz ugyis kibukik a talent meg le fog diplomazni es akkor mar senkit nem fog erdekelni eredetileg hogy jutott be.. fogd a torcsod aztan go play monk es ne rinyalj.

Egyebkent igen, azert dobtam a monkot S2-ben mert az elso 10 napban nem esett ra semmi, es turelmetlen voltam, es valoban az M6 DH-k mar kes a vajban mentek amikor en meg T4 botladoztam. Ezt sose vitattam, sose tagadtam, ebben igazad van. De ha eleg kitarto lettem volna mint pl Cadi volt akkor meg lehet nezni most miben rohangal, es azt o maganak lootolta ossze.. es olyan bell monkja van hogy neha en is csak a lootot szedem utana T6-on.

A legnagyobb tanulsaga szamomra az S2-nek hogy nem kell szellel szembe possenteni. Uszni kell az arral.. azzal kell menni ami a populista. Monkkal kezdtem, nem ment, aztan egy delelott alatt lett DH-m, es azzal szenne farmoltam magam. Es mivel mellettem meg 3-4 DH volt nem volt nagy kihivas megszerezni a geart..

Mar semmiben nem szenvedek hianyt S2-ben. Egy karakterre kell koncentralni, es amikor mar faceroll a T6 (kinel mennyi ido, par nap, par het..) akkor lehet elgondolkodni azon hogy inditsunk-e meg mast is. Mostmar van nyersanyagom a monkkal szarakodni (persze nem fogok, nem szivatom magam..) de pl lehetne barbarom (majd lesz hotas 2.2.-ben :K )

A monk nehez ugy. Ezt vagy elfogadjuk vagy otthagyjuk.. En most eloszor 2012 ota otthagytam. Nem azert mert szar. Hanem mert valoban nehez kifarmolni ra a cuccot. De biztos vagyok benne hogy ha akkor par heten nem hagyom ott akkor azert mara lenne kb olyan monkom mint non-seasonben.. vagy nem.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75144) Sárpac válasza Gorneck (#75141) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A héten összesen 2db esett mind2 31xx dps no comment! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#75145) Blaze_ válasza flash- (#75142) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Sunder?

(#75146) Thrawn válasza granini (#75143) üzenetére


Thrawn
félisten

Lot's of people+Gorni+én (with monk) vs people: [link] :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75147) Gorneck válasza granini (#75143) üzenetére


Gorneck
titán

"A legnagyobb tanulsaga szamomra az S2-nek hogy nem kell szellel szembe possenteni. Uszni kell az arral.. " Sztem a legnagyobb faszság, hogy köteleznek arra mivel menj...pfff...

És ezért undorító, hogy az adott kaszthoz kb létfontosságú item vagy esik vagy senem, míg másiknál kraftolok vagy használom ami esett. Szánalom...

Az meg engedtessék már meg, hogy tudjam miből mennyi esik (nem csak nekem) az alapján leírjam, hogy ez a random egy nagy bűdös xar...és nem csak az a gáz, hogy fegyó nem esik/esett, hanem hogy együtt indulva 2-3 nap után T6on voltunk és nekem ott még mindig semmi keresnivalóm se lenne, ha nincs mákom...
Szal engem kurvára nem nyugtat, hogy beltoltam nem kevés időt a kariba és más által adott fegyónak köszönhetően vagyok képes önállóan is menni, ami azért elég gyakran előfordul.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#75148) Bahama válasza Gorneck (#75147) üzenetére


Bahama
aktív tag

Az azért erős túlzás hogy KÖTELEZNEK.

Ha jól tudom van más build is monknak, nem csak a harang. És azzal is mehetnél GR-be meg máshova is.
Az hogy te pont azzal a builddel akarsz játszani, azzal te KÖTELEZED magad arra hogy meg KELL szerezned azt a cuccot. Ami gondolom pont olyan ritka mint amiket grani is említett.
Ha meg solozni akarsz a legoptimálisabb builddel, és rekordokat elérni, azért bizony szenvedni kell.
Azzal sincs baj hogy tényleg meg vagy arról győződve hogy random így-úgy meg, egybek. Ez igazából rád tartozik. Még meg is oszhatod velünk a nézeteidet, de ne próbálj meg erről másokat meggyőzni, és ne úgy közöld mintha ez tény lenne. Ez a te véleményed. A tényekre ott vannak a számok és a statisztikák...

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#75149) Thrawn válasza Bahama (#75148) üzenetére


Thrawn
félisten

Szerintem kezdj el egy S2 monkot, abból kiderül miről szól ez a történet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75150) Tapipapi válasza Bahama (#75148) üzenetére


Tapipapi
tag

DH-s vagyok, de van egy monkom, offban néha húzom neki bs-ből a geart. Nekem fire cinderes lashinges buildem lesz, amíg nem lesz 1x torcsocska. Szóval osztom a véleményt, van alternatíva monknál, crusadernél van phalanx, ami jó használható. Többi kariról nem mondok véleményt, mert nincs számottevő tapasztalatom. De dh-nál mondjuk nincs alternatíva. Kell a 6 mara és kell a bombardier sajnos, ezek nélkül kvázi használhatatlan a karakter sajnos :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.