Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61101) nejad


nejad
aktív tag

1 percet ír na kíváncsi leszek, és bent vagyok

[ Szerkesztve ]

(#61102) Edge


Edge
veterán

Majd írjátok plz ha megy addig PTR, mert az megy.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#61103) nejad


nejad
aktív tag

beléptem egy riftbe végigment kiléptem vissza is tudtam menni szal lehet már jó

(#61104) Rayner


Rayner
őstag

Úgy látom ez nem csak egy madzag szakadás :D
kőkeményen offenzíva megy

(#61105) Edge válasza Rayner (#61104) üzenetére


Edge
veterán

előbb tudtam menni egy kicsit gorniékkal de engem levágott, most vissza se enged authentikálásnál sorbaállás van.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#61106) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Ime egy pelda a lightningos övvel és a lightningos fejessel amin resist szokott lenni.
HA mindenhova AR-t teszel ugye akkor jon a legtobb resist de azzal sok damage buko van.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61107) MrCsiT válasza MrCsiT (#61088) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha valaki csak játszana, és belép US szerverre, nyugodtan keressen meg, segítek, ha tudok.

Btag az aláírásomban.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#61108) mikromanus válasza ReFleXx (#61106) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, csak a két védeő helyett berakhatsz két támadó passzívot. Az fix20% és 4%*ellen (max 20%) damage buff. Ennyit buksz egy pár all resist betétellel?

edit: 600 mehet nem nagy bukóval, 390 gyémánttal, 250. Ha kell ersist, akkor egy setbónusz adhat azt is. 1340 elég bármire. Többet más se nagyon szed össze, vagy csak a DPS rovására.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61109) granini válasza ReFleXx (#61106) üzenetére


granini
őstag

Nagyon köszi ReFi hogy ezt így összehoztad. :R
Világos mán.. Hát nem a teljes gear kuka, de amit eddig easy volt összehozni 1600+ AR-t az most spekulálós lesz naon.. pláne hogy te a max szerezhető értékkel számoltál és azért slotonkéne ebben simán benne van még -10, -15 bukó.. ammeg megintcsak simán -100.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61110) ReFleXx válasza mikromanus (#61108) üzenetére


ReFleXx
addikt

(#61109) granini Nincsmit, szolj ha kell az xls.

Egy optimális esetet vázltam fel szemléltetésnek, DPS monknak elég lesz kevesebb resist is, supportnak meg bőven kell bármennyi foleg majd magas greater riftekbe ahol elég meredeken skálázodnak az elemental damagek.

Ezek az 5fecta amuk sem lesznek am rosszak, mondjuk egy 5fectas holy, str, chc, chd, cdr-es amulet a crusadernek, stb.

Kekegirol lesporoljak a CDR-t, kárpotlaskent lesz elvileg CDR-es belt :(

+ összes Stone of Jordan cserés lesz az 5 main miatt.

Érdekes ez a 3 secondarys belt is, ilyet nem nagyon lattam eddig.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61111) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Nem kéne már zárni ezt a topikot? kicsit hosszú lett.
No meg szeretném a következőt elsőzni :D

[ Szerkesztve ]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#61112) Edge válasza ReFleXx (#61110) üzenetére


Edge
veterán

Tegnap esett ptren egy soj és 4 mainos :F nem értem akkor mitől függ az hogy 4 vagy 5.
Az angel öv meg élesen esett minap és azon is 3 secondary van.
Szerk: igen az angel öv az ilyen.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#61113) emmm


emmm
senior tag

És igen...kb. 5000 shard után bedobta végre a Cindert :DD jó reggelem van, egy Cinder, egy király Ouroboros és egy kb 98 %-os magefist ;] Már csak jót kell pörgetni, és jöhet a T3!

(#61114) Gorneck válasza ReFleXx (#61110) üzenetére


Gorneck
titán

DPS Monk? Van olyan? :D :DDD

Kár a Kekegiért.

Gorneck#1239

(#61115) Gyuri27 válasza Gorneck (#61114) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van, van. Egészen torma 3-ig jó is. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#61116) mikromanus válasza Gyuri27 (#61115) üzenetére


mikromanus
veterán

Persze-persze. Azt is "kinyírta a Blizz a patch-csel", ugye? :C

Van DPS monk bárhova, csak sokkal macerásabb mint a többi kasztos izombúnyomuló buildje.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61117) Gyuri27 válasza mikromanus (#61116) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor mutass egy t6 soló monkot innen a ph-ról.
Azt is írd mögé hány 100 óra van benne.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#61118) mikromanus válasza Gyuri27 (#61117) üzenetére


mikromanus
veterán

Mr OwEnélkülhalottamonk munkatárs emlegetett olyasmit, hogy "ami eddig T6 volt". Gondolom azért hozta fel, mert most neki megy ez a 600 órás monkjával. :DD
Profról van szó. Fedőneve: Bodoka

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61119) ReFleXx válasza Gorneck (#61114) üzenetére


ReFleXx
addikt

Azt kell mondjam van! A Raiment setes egesz erős lett, T6-os partiba belegazol a trash tömebe és csak ugy hullanak, eliteket is jol apritja, a bepalmozott tömegbe van olyan effektiv mint a jade wd. Masik dolog hogy a jatekstilus amivel nyomni kell az nekem valahogy nem begyere, de van aki érti és szereti is csinálni.

(#61112) Edge valoban, igazad van

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61120) Gyuri27 válasza mikromanus (#61118) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem a patchről vagy a patch utáni helyzetről beszélek.
Amúgy meg mikor 2 neves monk azt mondja, hogy tré a monk abban lehet valami.

Amúgy ez villám monk. Az meg a kutyát nem érdekli.
Amúgy ez szerintem nem soló.

Amd - Radeon - Ryzen

(#61121) Gorneck válasza ReFleXx (#61119) üzenetére


Gorneck
titán

Jaaaa...az amivel 3-4 seceként talán vissza tudok ugrani a tömegbe oszt vagy critelek vagy nem? Illetve, ha nincs meg hozzá a fogkefe, akkor a hajamra kenhetem...

Azt kell, hogy mondjam egy kalap fos, főleg, hogy a DS nincs hozzáigazítva...hogy ne kelljen jobbra balra futit futizni, hogy talán kriteljek is egy jót...

Gorneck#1239

(#61122) mikromanus válasza Gyuri27 (#61120) üzenetére


mikromanus
veterán

Helyes. Ő is csak hasonlítgatott kipróbálás nélkül. A kérdés az volt, hogy most van-e ilyen monk. Ő olyan. Az hogy téged mi érdekel skillezésben vagy elemi ágban az kit érdekel? Erős monkot kértél, ott van. Hogy lightningos? Na és? Nem volt alapfeltétel, hogy csak holy ágon sanctuary -blind skilleket nyomhat. 3,2 milla elite damage meg sok mindenre elég. Partyban és soloban is,. Amúgy. :DD

"Amúgy meg mikor 2 neves monk azt mondja, hogy tré a monk abban lehet valami."
Vannak hibái működésben és sebzésben is talán, de játszható. Picit macerásabb mint a többi. Nem olyan OP és könnyen kezelhető mint a sentry-marauder DH, vagy fetishes WD (esetleg EQ-leap barb). Se több, se kevesebb. Amúgy meg a magad tapasztalata alapján fikázz... Amúgy. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61123) ReFleXx válasza Gorneck (#61121) üzenetére


ReFleXx
addikt

Jol van akkor te is szarul csinalod :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61124) mikromanus válasza ReFleXx (#61123) üzenetére


mikromanus
veterán

Az ezerhaccázas set az milyen az? Nem használhatóbb? Ott csak költeni kell, aztán jön az áldás és a sebzés csatolt szolgáltatásként. A neccesebb része az, hogy holy damage. Arra meg nagyon nem építettem semmit. Egy reaper bracim van talán ilyen eleni dammal. Valahogy eddig nem volt célterület monknál.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61125) MrCsiT válasza Gyuri27 (#61120) üzenetére


MrCsiT
addikt

NEM LEHET, NEM LEHET, hát Mikro véleménye MÁS, hogyan lehetne???? :DDD :W :C

"Picit macerásabb mint a többi." - olvasd: 0.4 másodpercenként meghal T2-n.
Kétszer.

"Amúgy meg a magad tapasztalata alapján fikázz... Amúgy. " -még jó, hogy aki ezt írta, magasabb szinten sosem akart játszani, tehát, BIZTOSAN van magas szinten tapasztalata a szerencsétlen "semmi baj azzal" monkkal :N

"Helyes. Ő is csak hasonlítgatott kipróbálás nélkül. A kérdés az volt," - innentől jön az "ÚGYIS meg tudom magyarázni, nem baj, hogy 2 neves monk mit akar, ÉN tudom jól!!!" -rész. :K

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#61126) Gorneck válasza ReFleXx (#61123) üzenetére


Gorneck
titán

Mit is?

Gorneck#1239

(#61127) mikromanus válasza MrCsiT (#61125) üzenetére


mikromanus
veterán

Ki az a két "neves" monk? Hol szerezték a hírnevüket? Ha ennyire híresek és ügyesek, akkor miért monkoznak ha az annyira szar? :Y

T6 képes monkot kért PH-sok közül a kolléga. Nem azt, hogy nekem legyen ilyenem. Linkeltem, erre az neki nem tetszik. Hát... ez van. Mondjuk az lesz még jó, ha Prof benéz, azt benyögi, hogy T3-on nyomul és nem is akar T6-ra menni, mer az nem működik. No, az megadná az alaphangot. Jöhetne a shitstorm rám. Bár azt kavarjátok enélkül is. :C

A kipróbálás nélkül meg arra vonatkozott, hogy azt mondta szar lesz, de nem nagyon éreztem, hogy PTR-en meg is nézte volna ezt. Az alapkérdés nem ez volt. Csak megint túl sok részletet gyömöszöltem bele a válaszba, aztán csapongtok. Eh... már megint. Ebben a hozzászólásban is.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61128) Gorneck válasza mikromanus (#61127) üzenetére


Gorneck
titán

Én kipróbáltam...xar lesz... :D De nézd csak meg a battle.net-es fórumot...nem épp jupppíííznak a népek...nem jönnek működő buildek, nincsenek nagyon monk streamek...nincs semmi sem...amit látni még mindig zdps monk némelyik még pajzsot is vesz, de a DMGet nem ő adja le...

Nekem szerencsém van, mert a rainment átforgatható, a másik meg többnyire kraftból áll szal lehet kompenzálni...de édeskevés az egész...uazt a skillsort kell hasznéálnom, mint eddig, hogy ne halljak...a trash pusztítása gyorsabb lett, de single target DPS még mindig low...

Gorneck#1239

(#61129) Gyuri27 válasza mikromanus (#61127) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pitti és Gorni. Én voltam a hülye, hogy hosszú idő után megint szóba álltam veled.
Pedig a veled beszélgetés helyett egy darab kavicsnak is magyarázhatnék.

MrCsiT: nyilván mindenki hülye csak ő helikopter. Megyünk oda ahol voltunk. Ahol a nevét látom automatikusan görgetek tovább. Mint eddig.

Gorneck23: ha lesz időm lekraftolok egy 3-2 setes geart (aughi, cain, guardian + hallowed). Már csak egy cinder kéne, de a ribi nem adja. Meglátjuk úgy mit hoz.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#61130) thomeef


thomeef
őstag

Azért nem semmi micsoda ph rangokat lehet összeszedni csak azzal, hogy Dio 3 fórumra nyomom a süket dumát :U

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#61131) Ifju válasza Gorneck (#61128) üzenetére


Ifju
aktív tag

azért az új Madstone-ban van potenciál... pláne ha úgy is fog működni, ahogy most (minden érintett ellenfélre ráteszi a palmot)... Mellé egy jó Az'Turrasq... nyami.

[ Szerkesztve ]

(#61132) Gorneck válasza Ifju (#61131) üzenetére


Gorneck
titán

Van, tudom. Már csak azt a pár 10-20-100Mát kell leverni a trashről/elitről...közben nem összeesni... :D Jahh és nincs hozzá Rimeheartom, szupcsi kesztyűm...

A vidit meg majd otthon...kurva proxy...

Gorneck#1239

(#61133) mikromanus válasza Gyuri27 (#61129) üzenetére


mikromanus
veterán

A "tré" és a "nem használható T6-on" nem azonos. Lehet T6-on is nyomulni vele, de nagyon nem jön be a játékstílus. Átgondolatlan, és kényelmetlenek a skilljei nekem. A többi kaszttal még ha szivatósak is a skillek picit akkor is jó játszani. Monknál csak ideges leszek. Ettől még normális felszereléssel lehet magas tormenten nyomulni. Amit fel is vetett Gorni: a DS a settel (is) idegesítő.
Emellett a kick komlytalanul rövidlátó, a harang-oszlop skill drága és szintén "melee". Olyan mint az ökölcsapás, csak odarak maga elé egy tereptárgyat ami másnak fáj. :C

De másik példa build: megy a monk. Ha sok ellen van közelmegy-összeránt-forbidden palace-kick és kész is. Esetleg lehet még überelni egy kis vakítással, vagy palmmal is.
"build" v2: rimeheart build: megy, mindenre palmot aggat, ha sok az ellen berántja öket és mind meghal. Egy csak kipukkad 10+ esélynél is ha sok van... Ha van fehér az elit körül, akkor megvan az is, ha nincs, akkor mehetsz keresni párat az elitekkel a nyomodban (vagy váltaszFurnace-ra)

Azért érzed a különbséget? Más kaszttal mész és aprítasz. A buffokat csak ellövöd. Vag ymész és pakolod a sentryt, meg az alaptámadást. Viszonylag egyszerű. Monkal meg odamész, majd kb 1-2-3-4-ctrl-alt-cipőtal-balklikk-3gugolás és ekkor meglesz ugyanaz, mint a DH-nak bal gomb nyomogatással. No köszi. :DDD
Ennél még a T4 rift 2,5 milla EHP-s DH-val is jobban tetszett. Sokat kellett taktikázni, de csak azért se vettem vissza vagy léptem ki a komolyabb EHP-s (és DPS) cuccaimért. Kite-cluster-cluster-vault-cluster-vault-cluster- stb... :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61134) Ifju válasza Gorneck (#61132) üzenetére


Ifju
aktív tag

amúgy a fegyversocketelő cuccal (Ramaladni's Gift) +1 primary affixhez jutunk a fegyvereken... az plusz dps-hez vezet, mert sokan ráraknak majd +7% as-t vagy 10% dmg-t a felszabaduló helyre...
meg ugye a legendary gemek is képbe jönnek...
lebeg még itt sok-sok kérdőjel a levegőben...

[ Szerkesztve ]

(#61135) Muton


Muton
addikt

ez a kimondhatatlan nevű sapi jó valamilyen gearhez? ha igen, mi kell hozzá, és az egész milyen becenéven fut?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61136) Gorneck válasza Ifju (#61134) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, de egy kasztot nem úgy kéne balaceolni, hogy amire eddig építettél azt szétverik és kezdheted újra a farmot, mint egy robot...míg a többiek vígadnak tovább.

Ezeket a motyókat a többi kaszt is megkapja illetve amilyen szupcsi lootom volt eddig én továbbra is szopni fogok és egy pullpalm bot maradok...

Tegnap horrfy napot tartottunk, a palmon és némi cibán kívül nem sok semmi hiányzott...kb olyan volt, mint mikor kisétálok hátra a kertbe lágy muzsika mellett elkészítem a grilles kaját, megeszem, majd hideg sörrel leöntöm, majd a hintaágyon elfeküdve bealszom...

Gorneck#1239

(#61137) Gorneck válasza Muton (#61135) üzenetére


Gorneck
titán

Jade.

Gorneck#1239

(#61138) Infranyuszi válasza Muton (#61135) üzenetére


Infranyuszi
tag

"Kecülkátül". És wd-nek elengedhetetlen a hauntos build-jéhez.

[ Szerkesztve ]

(#61139) Muton válasza Gorneck (#61137) üzenetére


Muton
addikt

köszi! Liteonkának is! na, az jó, mert van vagy 4 jade cuccom, mondjuk mind ha sokkal jobb lenne, akkor már közepesen gyengék lennének :DDD de majd ki kell próbálni :)

amúgy szépen elrohangál a videóban a fielden, de egy szűk barlangban mit csinál?

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61140) Gorneck válasza Muton (#61139) üzenetére


Gorneck
titán

Erre kéne még naci és akkor mehet a fejes rá...[link].

Gorneck#1239

(#61141) Muton válasza Gorneck (#61140) üzenetére


Muton
addikt

hát ja, közel vagy a jóhoz. bár szerintem cseréld le a sun-t, mert nagyon op :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61142) Infranyuszi válasza Muton (#61139) üzenetére


Infranyuszi
tag

a jade sethez a fejest ne számold, mert ügye ez kell hozzá :) amúgy tényleg OP, nekem van egy jade meg egy pet-es wd-m, mindkettővel simán megyek t6-on, bár a jade-s hoz eléggé koncentrálni kell,hogy hatékony legyek, de ez már nem a builden múlik .. :)

(#61143) Muton válasza Muton (#61141) üzenetére


Muton
addikt

most látom, hogy 30% elitekre :B

Liteonka: és az min múlik, hogy egyszer van vagy 10 fetishem, egyszer meg percekig semmi? számít, hogy mivel támadok? a critek, vagy vmi?

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61144) Infranyuszi válasza Muton (#61143) üzenetére


Infranyuszi
tag

milyen build? a jade-nél nem használnuk fétiseket.
A petes buildnél ..várj,linkelek. Szóval ott meg nagyon számít. De ha van set bónusz csökkentő gyűrűd akkor a zunimassának hála lehet végtelen fétised. Ha meg van egy kukrid, akkor meg olyan alacsony a cd-je hogy állandóan tudsz magad mellé idézni,ergó nem baj ha meghalnak.
Nézd meg a wd karijaimat Petes és a Jades

és ha olyan passiv skilled van ami random leidézi a fétisheket, ott a leírásában nézd meg,hogy mitől idéződnek, hit vagy crit alapján,. (fejből nem tudom, és nem használom azt a passzívot, mert ha folyamatosan leidézek fétiseket nem férnek oda a szörnyhöz annyian lesznek, és a háromnegyede csak egy helyben áll, nem üt semmit .. szóval nekem ez nem jött be. Főleg úgy, hogy ilyenkor se a kutyák se a gargantuan sem fér oda.

[ Szerkesztve ]

(#61145) Muton válasza Infranyuszi (#61144) üzenetére


Muton
addikt

köszi, akkor rá kell gyúrni a zunira, asszem 2 már van belőle. meg be kell rakni a skillek közé a rain of toads-ot. tegnap is megvolt a szar drop meg a dc melett a felülés, hogy délután annyi fetishem volt, hogy t4-en elvoltam, este meg t3-on meg félpercenként meghaltam, mert nem spawnolódtak, majdnem mindig csak kutyával és a nagy izével mentem

ilyen most amúgy

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61146) GrooveHero válasza Muton (#61145) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na végül lett Mask Of Jeram? :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#61147) MrCsiT válasza Gorneck (#61128) üzenetére


MrCsiT
addikt

Látod Mikro?

Amire most feleltem, ott előzményben olvashatod, hogy mi a gond..

Persze, nyilván Gorneck23 sosem akar majd T6-ra menni, és minden pompás, csak Ő egyszerűen sosem tudott, vagy épp elfelejtett játszani a monkkal.. :W
Wááááááááááá

Muton: ha nem akarsz magas szinten sokat halni, szerintem, jobb egy Blackthorne set, még akkor is, ha kevesebb dps (hiszen a hullák dps-e 0 :DDD ) ..bár, ha normális rollal kapnám, lehetne azzal is szép dps..

davidsz: random, barátom,random.. nincs itt semmi baj. Random kapsz dropot, és random halsz?! :Y

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#61148) davidsz


davidsz
őstag

A tegnapi szerver kivágás óta X aktás dolgok történnek. Az a WD, amivel tegnap vígan farmoltam T4-et, azzal ma esekkelek... amivel 1b XP jött óránként, azzal ma 4k ... ami meg a dropot illeti :W

Közel állok hozzá hogy nyomjak a játékra egy delt.

Mai abszurd

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#61149) diegho


diegho
nagyúr

Tegnap sikerült pár egész jót droppolnom, azt hiszem az összes spear-t megtaláltam már (5db volt eddig, ebből lehet 2 ugyanolyan). Van már IK felsőm és csizmám, a csizma egész jó roll, a elsőbe kell tekernem vitality-t, találtam egy övet, ami 26%-al csökkenti a melee sebzést, szintén vitality-t kell tekerni bele, van magefist kezesem is, de crit nélkül jött sajnos :(

(#61150) Gorneck válasza Muton (#61145) üzenetére


Gorneck
titán

Zuni? Minek? A rain az jó ötlet...sok AS mellett az egyik legjobban procoló skill. Reaper helyett mehet egy Strong.

MF passzív helyett GF.

(#61148) davidsz: Gz, jóféle T&T. Illenről én max álmodom...pedig lassan boldog boldogtalan beszerezte már...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.