Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61751) mikromanus válasza ReFleXx (#61748) üzenetére


mikromanus
veterán

Az volt, de még így is jó érv. Fordított pszichológia, csak sajna nem volt tudatos (törölhettem volna, mert belefért az 5 percbe, de jobb így). Kb:
"- Látod, hogy nem is kell palm a gr100-hoz?
- De ennek van itemből.
- Most próbáljad bármi mással palm nélkül! Vagy keress palmmentes youtube gr100 videót! Na ugye?! Ezért szar. "
:DD

(#61750) ChME
Van azért eszköztára a monknak az arcbanállásra. Jobb, vagy minimum versenyképes más kasztokkal ezen a téren: Serenity, inner sanctuary, blinding flash
Ha arcbanálló akar lenni más kaszt, akkor ugyanúgy áldoznia kell valamit érte (skill, vagy item, vagy dps)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61752) proci985 válasza Edge (#61710) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igaz, koszi a kiigazitast.

Bahama: es alusapka!:D

Muton: persze, csak azt akartam ezzel szemleletetni, hogy teljes firebirdet nagyon nehez osszerakni, fire gearhez kepest buko, ezt pedig igy lehet kompenzalni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#61753) Gorneck válasza mikromanus (#61751) üzenetére


Gorneck
titán

Super...ha nincs tengernyi cdr rajta lecsapják...mit érsz vele, ha trash is nehezen fogy?

De a lényeg, hogy NEM kell...1 mert van sebzése, elfogy az ellen mire fájna 2 mert van ranged skillje ami kettéhugyolja az elitet T6-on is...miért is kéne bent állni...anélkül is sebez...sőt...még védelmi skillek mellett is tarol, mit a xar...lsd Pala, vagy Barbi.

Gorneck#1239

(#61754) ReFleXx válasza mikromanus (#61751) üzenetére


ReFleXx
addikt

Szerintem ne erőltesd, ezt már nem lehet kimagyarázni.
"(törölhettem volna, mert belefért az 5 percbe, de jobb így)"
Egyetértek, az már tényleg szánalmas lett volna igy csak vérciki :DDD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61755) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ez sem lehet rossz a monknak, csak az a kérdés, hogy mennyi idő alatt lehet elérni a 100 stack-et:

"Tempest Rush
Skill Rune - Flurry
Has been redesigned
Now creates an icy blast that deals 135% weapon damage as cold to all enemies within 15 yards when you stop channeling
While channeling you periodically build stacks that increase the damage of the blast
Each stack increases the weapon damage of the blast by 135% up to a maximum of 100 stacks"

(#61756) Gorneck válasza Pekkk (#61755) üzenetére


Gorneck
titán

Ez az egyetlen változás amire kíváncsi voltam. Ezt hétvégén ki is fogom próbálni...addig nem is akarom látni a PTR-t... :D
Bzitos élvezet lesz körbe körbe rohangászni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#61757) mikromanus válasza ReFleXx (#61754) üzenetére


mikromanus
veterán

Igazából miután postoltam más észre is vettem, tehát nem lett volona se szánalmas se vérciki tekintve hogy nem látta még senki. De csak "érvelj" ahogy eddig is!

(#61753) Gorneck23
A sok cdr egy opció. A másik lehetőség az, hogy védelmet tartasz. Armor növekmény miatt jóval kevesebb sebzés fog átjutni. A plusz armor nagyobb százalékban csökkenti a 2.1-ben az armoron átjutó sebzést, mint amivel az all resistre áttérés miatt csökken resist oldalról. Kisebb lesz a "szorzat", azaz kevesebb jut át. MAjd ha lesz normális holy cuccom megsasolom PTR-en a változást. Sajna elég lesz ha a craftlhatók egy része át lesz alakítva. Soj és monk set eléggé esélytelennek tűnik. Egy hármas inna pedig hasznos lenne,

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61758) granini válasza ReFleXx (#61754) üzenetére


granini
őstag

"ReFi wins" .. [Finish Him!!!!] ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61759) Pekkk válasza Gorneck (#61756) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Mondjuk a channeling cost azért felment 10-ről 30 spiritre. Így már azért nehezebb lesz a dolog. Vajon a végén a Blinding Flash - Faith in the Light megnyomja még a robbanás sebzését?

(#61760) granini válasza mikromanus (#61757) üzenetére


granini
őstag

Ujabb EPIC hozzaszolas.. Hadd editaljam mar a fenti gyongyszemet ugy hogy random kiveszek belole nehany szot, es meglassatok ugyanolyan ertelmetlen.. :K

Tehat..
"sok egy opció. A lehetőség hogy tartasz. Armor növekmény jóval kevesebb fog átjutni. plusz nagyobb százalékban csökkenti mint amivel az áttérés csökken oldalról. Kisebb lesz azaz kevesebb jut. ha normális megsasolom a változást. elég lesz ha át lesz alakítva Soj és monk. Egy hármas pedig hasznos lenne."

mint valami matolcsi idezet LOL!! :DD :Y

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61761) Gorneck válasza mikromanus (#61757) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, nem opció...mivel ott kell állnod mindenbe, hogy sebezz...és nem sebzel elég nagyot, hogy a CD levő cuccok ne kelljenek...

Van 3 innam...full allresis gearem is...alig van változás...nem, fog fel annyit a plusz armor...persze lehet futkosni meg szórakozni meg helyezkedni...csak ugye itt jön szépen elő az, hogy a többi kasztnak nem kell beleállnia semmibe...a Monk egyik nagy baja ez...ezért menekül minenki CDRes cuccokba...mert anélkül csak magát szopatja...

Hétvégén megnézem majd ezt a frisst is...kíváncsi vagyok...de az irányt nem nagyon látom...illetve a tempo is nagyon lassú...vagy a peccs van még kurva mesze.

Gorneck#1239

(#61762) SEMY


SEMY
tag

Ezzel a fegyverrel mi lesz ? : The Fist of Az'Turrasq ...csak mert nekem van egy 100%-os belőle ...bukó ?

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#61763) ChME válasza SEMY (#61762) üzenetére


ChME
tag

Használod ugyanarra, mint korábban, megduplázhatja majd az EP robbanását.

(#61764) Gorneck válasza SEMY (#61762) üzenetére


Gorneck
titán

Vagy kuka, vagy lesz belőle új... :D

"Exploding Palm's on-death explosion is increased to 75–100% of the enemy's maximum Life" Ezt így? mikor pont ezt nerfelték?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#61765) schwartz válasza mikromanus (#61751) üzenetére


schwartz
addikt

Most próbáljad bármi mással palm nélkül! Vagy keress palmmentes youtube gr100 videót! Na ugye?!

Hozz egy DH-t amin van kb 30% CDR hogy folyamat menjen a Smoke Screen (Blood Vengeance mellett) es en ezzel a karival elsetalok vele GR100-ig. :)

If he dies, he dies.

(#61766) ReFleXx válasza SEMY (#61762) üzenetére


ReFleXx
addikt

Masképp fog működni az uj EP damaget duplazza majd a 100%os fegyo.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61767) granini válasza Gorneck (#61764) üzenetére


granini
őstag

Tehat vegul is zarhatjuk a mai monk szekciot azzal, hogy patch utan madstone + fist of aztak*rva es jobb lesz a monk mint volt.. :D

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61768) sith7 válasza granini (#61767) üzenetére


sith7
nagyúr

fist of aztak*rva

:D :DDD

(#61769) Gorneck válasza granini (#61767) üzenetére


Gorneck
titán

Ha változtatják a tulajdonságát a fegyónak...kénytelenek...akkor a mostani kuka...persze a duplázás jó muri lesz...ha tényleg ez a terv.

Madstone meg háááát nemtom mi értelme lesz...de biztos oké lesz... :D

Gorneck#1239

(#61770) ReFleXx válasza schwartz (#61765) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ezzel a karival biztos nem :)
(#61767) granini lol

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61771) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ok, bejott a tippem: a vicc az a firebirddel, hogy ha bossharc kozben halsz meg, es a kb 1.7mes fire elite dammal (ingame kb 2m, igen a normal gearben ez 2.7m elite unbuffed lenne) 26m korul tickel masodpercenkent a firebird, akkor ha maltheal lecsap T6on, akkor kb 25%nyi eletet szed le a set bonus rola mielott automatikusan ujraelesztodik a kari.

jelentem, lement T6on Maltheal firebirdben.

es a legnagyobb baj nem az, hogy a dam kb 25-30% kevesebb, hanem hogy a toughness is kb harmadaval rovidebb, innentol T6on meg unity buggal is neccesse valik a vedelem, trashek ellen is. a tuzes ag meg ugye sose a zsenialis survivabilityjerol volt hires.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#61772) schwartz válasza ReFleXx (#61770) üzenetére


schwartz
addikt

Te mar cask tudod. :)

If he dies, he dies.

(#61773) ReFleXx válasza schwartz (#61772) üzenetére


ReFleXx
addikt

Igen, tudom. Szerintem nem probaltad meg PTRn. Majd ha kiprobaltad rajössz.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61774) schwartz válasza ReFleXx (#61770) üzenetére


schwartz
addikt

Te mar csak tudod, igaz? Na meselj miert is nem, te WD szaki... :) (no offence)

Probaltam. Megy. Vagy nerfeltek azota a globe-ot?
(az elozo hsz-em kernem torolni)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#61775) ReFleXx válasza schwartz (#61774) üzenetére


ReFleXx
addikt

És nem tünt fel semmi változás? :)

Lett egy pici cooldown a summon zombie dogon, mar nem summonolnak az attack speedel skálázodva ugy mint régen és joval kevesebb a globe.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61776) schwartz válasza ReFleXx (#61775) üzenetére


schwartz
addikt

Csak nem nerfeltek a globe-ot? Neeeeeeeeem... :O

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#61777) mikromanus válasza Gorneck (#61761) üzenetére


mikromanus
veterán

A skillekkel egyetértek. Sajna rövidlátóak nagyon a monknál. Nem tudom mibe került volna ha nem mindig a saját lábára ejtené a monk azt a böszme nagy harangot, hanem mondjuk a távot is tudná irányítani. Így most kb ledobja a bütykeid bal vagy jobb oldalára és kb ennyi amibe beleszólsz. Annyiban "opció" itt bármi is, hogy akár használhatsz unityt is, csak az épp csapatban nem választási lehetőség magas torment szintre. A palm viszont így "OP" skillből átalakulhat valami olyanná ami sebez is és valamennyire "távolsági". Vagy ez is csak a közvetlen előtted levő ellenre lőhető el? Nem sokat használtam eddig mert nem tetszett. 6300% damnál már lehet beférne. :DDD

Ej de sok post lett itt. MEgy a brainstorming? Ja, nem :C

(#61765) schwartz
30% cd? Minek? Nincs 2.1-ben cd-je. Egyébként is elég lenne 25% Azzal most 1,5 sec. Disciplined meg nem nagyon lesz folyamatosan. Megoldható, de macro nélkül nem nagyon fogod te használni. A macrozgatás meg ugye csalás? (ezen a szinten már simán az)

(#61778) ReFleXx
Sosenemláttam RoS-ban. 2.0.1 előtt bezzeg minden bokorból ez ugrott a nyakamba. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61778) ReFleXx válasza mikromanus (#61777) üzenetére


ReFleXx
addikt

http://eu.battle.net/d3/en/item/tzo-krins-gaze

Van erre egy item te monkszakertő :D

"Sosenemláttam RoS-ban" pedig nem egy wand of woh ritkasagu cucc.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61779) schwartz válasza ReFleXx (#61775) üzenetére


schwartz
addikt

Jah, most neztem. Ttipikus gane Blizzard huzas. Csak tudnam kinek szurta a szemet az a ket 0CD WD build ami a jatekban maradt. (a Helltooth set is legacy itemmel ert valamit de nehogymar...)

(#61777) mikromanus
Akkor 25%, hogy fixre legyen matekolva de mar nem erdekel az egesz. Dogojjenekmeg. ;]

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#61780) mikromanus válasza ReFleXx (#61778) üzenetére


mikromanus
veterán

Spirit stone egy esett amin van speckó affix. Az meg vakításra ad 90 spiritet. Az se rossz, de nem épp célskillezős munkaeszköz. Andariel meg egyéb mindenféle gagyi (pl crites mempo) esett dögivel. Spirit stone csak ez az egy (vagy a többi autobezúzás módra lett állítva)

edit: ja, így képről megvannak: Esett madstone, bezoar, the eye of storm, meg tán egy see no evil. Nem hagytak mély nyomokat bennem. . ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61781) ReFleXx válasza mikromanus (#61777) üzenetére


ReFleXx
addikt

Viszont ma már többet ne posztolj inkabb, mert 3 mikros öngólt már nem biztos hogy elbír a forum motor egy nap alatt :DDD

(#61780) mikromanus az is jó cucc, asszem 100 spirit a max.

#61779) schwartz valamennyire varható volt, kongor is streamelte, HC-n kicsit túlzás előnyt jelentett.
azert nehogy azt hidd hogy 2 embernek maradt,
nekem is van meg legalabb 3 ember van a friend listen akinek meg van, összerakta és használta.
lehet még most kell tuladni a cuccokon d2jspn amig er valamit.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61782) Muton válasza proci985 (#61706) üzenetére


Muton
addikt

ezen filózok most:
csizma, gatya, off, vállas firebird + royal
ehhez jön még a magefist cinder andy trióból becserélve egy elem
öv: wh, braci: death

ez set6-os firebird, 60%fire (gyűrű, amu nélkül)

vagy ha van tal rasha amu, vért, öv, akkor meg az, csak a fenti trióból kettőt kell becserélni firebirdre

ez set6-os firebird és set4-es tal 65% fire (gyűrű nélkül, de tal amuval) és ugye a tal meteor is dolgozik rendesen

kellett itt gondolkodni feleslegesen :D

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61783) Gorneck válasza ReFleXx (#61778) üzenetére


Gorneck
titán

Mivel nem nagyon játszik Monkkal így nehézkes találni vele bármit... :D Pedig ideális táptalaj neki xar nem működő buildekhez... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#61784) mikromanus válasza schwartz (#61779) üzenetére


mikromanus
veterán

14 discipline 1,5 másodpercre és alapból van neked 30. Gudlakk a permasmokescreenhez! Hm. Érzem, hogy te nagyon profi DH-s vagy. Egy gyíkarcú streamelőt láttam ilyesmivel, de azért ő is kihagyott elég gyakran pár másodpercet. Harcban többnyire ment folyamatosan, de a macro/leragasztott billentyűgomb mellett is simán lecsapták két aktiválás közt T5-6-on néha. GR-ben nem opció. Főként úgy nem, hogy kiszedték a cd-t és csak macroval lehet normálisabban időzíteni ezen túl az aktiválását.

(mondjuk nekem van 59 discipline. 50% cdr-nél már lehet menne a perma smoke screen. De az meg olyan iszonyat dps bukó, hogy nem biztos, hogy megéri)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61785) ChME válasza proci985 (#61771) üzenetére


ChME
tag

Miért lenne a toughness kevesebb? Az lehet, hogy a te firebird cuccaiddal kevesebb, de nem kényszerűen annyira bénák a firebird cuccok. És még idő is van jobbakat kadalázni 2.1 előtt.

Nem rossz az új bónusz, de nem definiálja a játékodat, mint a Vyr, Maraudar, Earth, Akkhan, stb. setek. Mindenki azt számolja, mennyi idő lesz kimaxolni a dotot, pedig jelen állapotban tök mindegy. Jön a mob, lövöd, kapsz némi extra sebzést, és csá. Jóformán el is felejtkezhetsz róla, hogy rajtad van, amíg fire spelleket használsz, addig mindegy miket (max. lassabban stackeled fel - nagy ügy). Ezzel mintha saját maguknak mondanának ellent (elnézve a többi 'új' set egy jó részét).

(#61786) schwartz válasza ReFleXx (#61781) üzenetére


schwartz
addikt

Ah, nem fogom eladni.Haedrig Eamon-ra bizom. ;] (nagyon nehezen kapartam ossze AH zaras elott kizarolag csak a pickupos itemeket mert varialtak a globeok szorasan)

(#61784) mikromanus
Fejezd mar be. Linkeltel ma mar valamit, hogy meg sem nezted most megint ugyanugy tolod, csak mas a tema. Globe WD mellett Blood Vengeance passzivval kb folyamat tolhato lett volna (de kinyirtak PTR-en a 0CD buildeket igy mar nincs mirol beszelni)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#61787) Thrawn válasza Thrawn (#61741) üzenetére


Thrawn
félisten

Senki? :Y

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#61788) GrooveHero válasza Muton (#61782) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem rossz kis build, össze kéne csak dobni, nagyjából minden van hozzá raktáron :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#61789) mikromanus válasza schwartz (#61786) üzenetére


mikromanus
veterán

"(de kinyirtak PTR-en a 0CD buildeket igy mar nincs mirol beszelni)"

Azért csak beékelted az észrevételedet a follower WD-vel. Komolytalan. (Már a karakter)
Ha működne az se segít semmit azon, hogy neked kell ellőni (vagyis a dh-nak) másfél másodpercenként ezredmásodpercre pontosan a smoke screent ami emberileg lehetetlen. A macro meg csalás. Tudom te nem így véled, de az ilyen "rásegítés" bőven kimeríti a meg nem engedett gépi rásegítés/csalás fogalmát.
Emellett DPS-t se nagyon nyersz belőle, de van egy nagy közös görbehátú followere mindenkinek aki semmit se sebez. Sebezhetne, de ugye az már túl stresszes lenne. Ezek után nem baj ha kinyírták az ilyen hülyeséget. Ha egyáltalán kinyírták. Mert ugye te se néztél utána. Se akkor mikor írtad, se most mikor írod hogy kinyírták.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61790) Muton válasza GrooveHero (#61788) üzenetére


Muton
addikt

engem elválaszt tőle a tal amu >_< meg lehet, h a csizmát már rég betörtem...
szóval ha tal amu esik, akkor legyen 19-20 cold, 700+ int, 9+ chc és 90+ chd
lécci, lécci :DDD

de a többi meg van. mindenféle értelmes gear megvan majdnem :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61791) mikromanus válasza Gorneck (#61783) üzenetére


mikromanus
veterán

Mondja ezt az aki logó orral kullogott el a monktól az első (második.. sokadik) nehézség láttán. Na jó. Tudom sokáig kitartottál... a palm mellett. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61792) GrooveHero válasza Muton (#61790) üzenetére


GrooveHero
addikt

hú, most, hogy mondod, tal ammu esett a multkor (kb 2-3 hete), de odaadtam asszem Barto-nak, vagy valakinek, mert akkor nem kellett.

Nem tudom ki voltál, de ha olvasod ezt a hsz-t, akkó' kérem vissza a tal ammut, mer' ha nem, akkó óránként kivégzek egy túszt :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#61793) granini válasza mikromanus (#61791) üzenetére


granini
őstag

Ha nincs monk nincs siras, ez mar csak igy megy.. aki meg monkozik rendszeresen az idorol idore melypontra kerul es sir hogy szar a monk.. de ettol meg jatsszunk tovabb es fogunk is.. cska hat szar a monk.. :O
(enyim amugy most nem szar de majd szar lesz! :DDD )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#61794) Muton válasza GrooveHero (#61792) üzenetére


Muton
addikt

tal amuért óránként akár kettőt is leküldhetsz a légzsiliphez :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#61795) mikromanus válasza granini (#61793) üzenetére


mikromanus
veterán

A DH-nál viszont új utak nyílnak. A knife fire lesz (+20-40% damage) és buffot is kap. Így teljesíthető lesz a bicskás buildben már T6 is. Más kérdés az, hogy így is "mikro hülye buildje" marad, mert a sentry-marauder-DH sokkal gyorsabb és "Ki használ ilyet"?! Meg a rakétás nem full setes build is erősebb buffokat kap, így az is játszható lesz mindenhol marauder setes passzív-agresszív-sentry stílus nélkül is. 2.1-ben anyni lesz a változás, hogy nem az lesz a mérce hogy mi T6 képes, vagy mi torment laza runoló, hanem hogy mi GR50 képes, vagy mivel megy a GR100 (ha jól csinálják, íkkor jó ideig utóbbi semmivel se megy majd). Nekem nem mérce, de ugye az ePenis méricskélő ecceri billentyűkoptató átlaguser furcsa játék és szórakozásidegen nézeteket vall.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61796) GrooveHero válasza Muton (#61794) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na jó, egye fene, legyen kettő. :DDD De a változás jogát fenntartom, mert ha hazamegyek, és valami más is hiányzik még a build-ből, akkor ez a szám még nőni fog :DDD
Amúgy ha egy haladós t3 menne vele, akkor nekem már megfelelne.

hoppáááá :Y most jut eszembe....SoJ+RoRG...na ezek hiányoznak...na jó, vége befejeztem, 5-ösével mehetnek :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#61797) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis urban legend körkép a bartel..net fórumokról:
- PTR-en állítólag még bugos a shadow set. Nem procol a cd-je a smoke screen effektnek, így meg kissé OP a kettes set effekt.
- spirit regen rollolhat az új SoJ-okon:

- durva monk hiba: a monk follower nem tud használni follower specialokat. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#61798) Blaze_ válasza Muton (#61790) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ilyen amura gondoltál? :DDD

tal amu

(#61799) ReFleXx válasza mikromanus (#61797) üzenetére


ReFleXx
addikt

Mutatok neked 5 primarys SOJ-t spirit regennel live serveren is :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#61800) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Hello lovely PTR testers,

We've recently discovered an issue with Legendary Gems that is causing PTR clients to crash whenever a gem power is activated.

We're working to resolve this crash as quickly as possible, but do not currently have an ETA to share. In the meantime, to help improve PTR stability and prevent further crashes, all Legendary Gem powers have been temporarily disabled. Please note that Legendary Gems can still drop on the PTR, but they will not provide any of the bonuses listed on their tooltips.

Once Legendary Gem powers have been re-enabled, we'll provide an update in this thread. Thank you for your patience!

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.