Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52051) Devoured válasza Cadal (#52050) üzenetére


Devoured
tag

thx C.O.!
lehet pont ezért kérdeztem tőle direktbe? :)

(#52052) mikromanus


mikromanus
veterán

Tegnap (vagyis a mai hajnali) utolsó run elég jó lett. Bountyzgattam, erre becsatlakozott az első Wizard haver. Picit nyomultunk. Act 5-re bejött még egy haver (hm, jé ez is wizard), majd még egy. Négyen mentünk a riftben. Act 5-ről. Ilyet még nem láttam. Szó szerint minden sarkon egy-egy elit pakk volt. Több sárga elit volt mint máskor adott területen sárga (rare) drop. Nagy irtás volt, sok sok loot és lom. Tetszett. Mondjuk fáradt voltam, kicsit a "nemtervezett csapatjáték" miatt nem igazán voltam csapatra skillezve (bár inkább a furyhiányt nem állítottam a csapatjátékra, így néha kifogytam). Azért ennél jobban is muzsikálhat a barbi. ;)
Azért nem rossz. 700k körüli induló damja van most a BR-rel. Az erőbónusznál 25 killnél meg már lassan olyan a damja mint valami archon wizardnak :DDD

Más: kiváncsi leszek mikor kezdenek el "bérbountyzni" az elaljasultabbak. Mondjuk 3-4 egyedi játékos hentel külön-külön játékban. +3 potya account meg becsatlakozik mindig oda ahol az utolsó bounty megy. Aztán felmarkolja a reward ghoradric cachet és lép a következő partyba a következő bounty zárásra. Lófing kis karakterekkel elég sok cache összejöhet így rövid időn belül. Remélem azért az ilyen Kongor és Moldranok nem jönnek rá. Meg úgy kb senki. Nagyon botolás-pénzes szolgáltatás kiskapunak tűnik ez...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52053) nofi válasza Chiller (#52044) üzenetére


nofi
őstag

Ez érdekes. Én is pont tegnap jártam úgy, hogy bountyztunk, kiléptem és egy óra múlva hívott vissza haverom, mert csak akkor bontotta ki az összegyűlt jutalmakat és egy leg axe pont jó volt nekem és át is adta. Nem lehet, hogy olyat bontottál ki amit még egyedül gyűjtöttél?

Xbox GT: nozsolt

(#52054) mephi666 válasza mikromanus (#52052) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a bérbountyzás kicsit olyan számomra, mint a húzás: engem nem érdekel, ha más csinálja, lesz@rom magasról... nem rontja el a játékélményem: csinálja valaki nyugodtan, ha akarja :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52055) Blizz válasza Devoured (#52049) üzenetére


Blizz
őstag

A toughnessem kb 15-17M között volt a bonusokkal együtt. A buildemet belinkelem ha hazaértem,amivel sikerült túlélnem:) A csapatfelallàs pedig: witch, crusader, wizard és én(barbi). Witch, wizard eléggé OP volt. Random grouppal sikerült mellesleg. Sokat gondolkoztunk, h csinàljuk-e vagy ne, ugyanis bounty quest volt. :D

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#52056) flash-


flash-
veterán

azt szeretném kérdezni hogy kiegészítőben szerzett lvl 70 es itemekkel alapjátékban nem lehet játszani olyannal akinek nincs meg a kiegészítő?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#52057) Integra válasza nofi (#52025) üzenetére


Integra
titán

igen, a kavicsozás irdatlan pénzt visz el, egy komoly kavics súlyos milliókba kerül, mire összerakod

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52058) khirill válasza flash- (#52056) üzenetére


khirill
aktív tag

de

ratabyzou

(#52059) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Rettenetesen ugrál a latency, és ha lent van akkor is mintha micro laggolna a játék. Kérdezném másnál is fenn áll ez a hiba.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#52060) trufa12


trufa12
addikt

Hát lehet én vagyok szentimentális vagy nem tudoM :D de a blessed hammer skillt meg könnyeztem :) :B :C

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#52061) abéla válasza mikromanus (#52052) üzenetére


abéla
senior tag

Hello, jó kis run volt a tegnapi csak már én is majd leestem a végére a székről, addigra nyomtam már vagy 12-14 órája :D (sajna pont mire érkezetek a többiek, dőltem ki teljesen).

Az érdemi kérdésem annyi lenne, miszerint hogy lehet adv. mode-ban act-ot váltani?
Mert rábökök az adventure ikonra bal oldalon (campaign alatti) és a középső option oszlopban nem lehet semmit választani, tök random act-ra dobál be.
Reseteltem még korábban a questeket, de végignyomtam újból, de ha esetleg kimaradt vlmi almisszió netán, az okozhatja ezt?

szerk: ja és kösz a tippet, miszerint kelleni fog a (sok) mani, mert csak eddig 1 karira elment ~150m (kavics, encs)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#52062) maross


maross
veterán

summonolt treasure goblin hova teszi amit felvesz? kene nekem egy feher bracer hogy tudjak legendaryt craftolni, havernak van goblinja, felveszi az osszes feheret, de nem tudja hogy hova teszi :) Es persze en se, mert nekem nincs.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#52063) abéla


abéla
senior tag

Elrak 10-12db-ot, cserébe ad (ha ad) sárgát/leget.
Ha kell a fehér braci, ne vigyetek zsákost magatokkal.

mikromanus: :R

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#52064) mikromanus válasza abéla (#52061) üzenetére


mikromanus
veterán

A térképen középen fent van egy kis csúszka. A +/- jelekkel lehet nagyítani és kicsinyíteni. Alapértelmezetten az adott act wp-i és térképe látszik. Kinagyítva az adott terület térképe (amit a Tab-bal érsz el). "-" jellel egyet visszalép. A legnagyobb távlatból válthatsz az actok közt. Mindenütt nyomhatsz bountyt és riftet, viszont a különböző actoc teljesített bountyjai nem adódnak össze. Nem kaosz arra horadric cachet, ha minden acton van 1-1 kész bounty és ez így már 5 darab. Azonos acton kell meglennie mind az öt teljesítettnek hozzá.

(#52063) abéla
Az 12-16 fehér item (nem 10-12). Ha hal a karakter, vagy actot vált akkor bukta. Azt mondjuk nem tudom hogy ha mindenkinek van manója akkor mi történik. Gyanítom soha az életben nem lesz meg a kellő mennyiségű fehér a drophoz. Tuti nem dolgoznak össze a kis fösvények. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52065) Alg válasza trufa12 (#52060) üzenetére


Alg
veterán

Van BH? :C
Nem is néztem még... bár mintha smite is lenne ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52066) khirill válasza trufa12 (#52060) üzenetére


khirill
aktív tag

ez olyasmi feeling lehet mint nekem a frozen orb volt... :C

ratabyzou

(#52067) maross válasza abéla (#52063) üzenetére


maross
veterán

shardok random itemeken kivul mire jok?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#52068) szallasi007 válasza tomazin (#52039) üzenetére


szallasi007
őstag

Oké, ezt elfogadom bár erre ott a Community.

Tegnap Bird-el pont az beszéltük hogy mi általában 5-en vagyunk egyszerre fent így valaki biztos kimarad a lootból. Illetve én jóval kevesebbet tudok játszani mint ők ezért nekem sokkal hurkább cuccaim vannak mint nekik. Viszont így pl esélyem nincs arra hogy amit ők megunnak/kinőnek leg/set cuccokat nekem adják.

Most azon kívül hogy jól mutat a nevednél hogy klántag vagy semmi mást nem hozott.

(#52069) kornel76 válasza szallasi007 (#52068) üzenetére


kornel76
aktív tag

+1 . Plusz még Andrish is mutogatja a lootját megfele és idegel fel. El is küldtem melegebb éghajlatra vmelyik nap zabot hegyezni :P :DDD .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#52070) Gorneck válasza szallasi007 (#52068) üzenetére


Gorneck
titán

Ennek ellenére mégis kaptam tőled egy nagyon szuper bracert. :) Persze ezzel én is így vok...mármint, hogy kurvára semmi értelme a klánnak...azon kívül, hogy akikkel rendszeresen játszol azokkal kapsz közös chat.
Ha meg társakat keres az ember játékra arra ott a community (2nek én is tagja vok).
A kettő nem uaz...

Pl egy közös trade fül nem lenne rossz dolog (mondhatnám akár banknak is)...fogod és ami loot nem tetszik azt bedobod a közösbe. Onnét a klántársak szemezgethetnének ezzel segítve azokat akik annyit nem játszanak. Ez pl lehetne időkorlátos...1-2 nap után törlődne az item...vagy bánom is én mi lesz...

Gorneck#1239

(#52071) Joci93 válasza Zan (#52036) üzenetére


Joci93
senior tag

"Teljesen egyetértek veled. Kongorka pedig szop*k, most kiderül, hogy mennyire skilled játékos igazán! ;]"

Ennyire ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#52072) killerjohn


killerjohn
addikt

SPOILER#2 (bocs a nagy kép miatt)

(#52073) mikromanus válasza Joci93 (#52071) üzenetére


mikromanus
veterán

Vissza is vett az arcából. Valami 7 milla EHP és 700k dps lehet benne és normon bountyzik hardcoreon. Meg persze csapatban.. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52074) SQX_Barto válasza Joci93 (#52071) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Lehet nem T2-őn kellett volna HC-zni :D
Mondjuk tény, hogy beragadt és nem tudott mit csinálni. Az meg, hogy könnyen megölte volna, erős túlzás, csapkodta HotA-val és alig sebezte, Malti meg még alig kezdte el a spéci támadásait. Ha kivéd is mindent, egy negyed órás móka lett volna legalább.
De lazán, viccesen kezelte a dolgot, semmi csapkodás meg műbalhé :)
Én két HC karimat nyírtam ki egyik se volt 30 felett, azóta nem HC-ztam :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#52075) Rayner válasza Joci93 (#52071) üzenetére


Rayner
őstag

amatőr volt mert onnan ki tudott volna jönni csak inkább észetlenül ütötte HOTAval...
Ez a fajta beszorítés egyébként LS-el túlélhető volt 2.01 előtt :)
Nézegetem én is a twichen hát így hogy nincs visa upgrade nem olyan nagylegény.

(#52076) nofi válasza SQX_Barto (#52074) üzenetére


nofi
őstag

Lazán, mint annak idején Kungen. Ennél szerencsétlenebb hc elhullást azóta sem láttam streamen. :DDD Jézusom, ekkor még paragon sem volt, csak inferno diablo kill volt a cél.

Xbox GT: nozsolt

(#52077) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

A RoS kiegészítőnek milyen hosszú a játék ideje? A sztorira gondolok, mert nekem az alapjáték elég rövidnek tűnt a diablo 2-höz képest. Gondolkozom a vásárlásán, de ha nagyon rövid akkor megvárom míg olcsóbb lesz kicsit.

(#52078) Rayner válasza CsonkaImo (#52077) üzenetére


Rayner
őstag

sztori kb 2-3 óra max
új adventure mód ad hozzá kb 0-5000 játékórat :D:D

(#52079) sto1911 válasza CsonkaImo (#52077) üzenetére


sto1911
veterán

Kellemes tempoban olyan 5-6 orara tennem, ha mindent meglatogatsz, meghallgatsz, megnezegetsz, akkor 8-10 is kijohet.

(#52080) Integra


Integra
titán

lvl13-ig két legendary itemet dobott, egy tőrt és egy koronát, mindkettő használható. de nem főellenségtől kaptam bármelyiket is, hanem lootból, egyiket vázából, másikat meg kőrakásból... szóval igen, érdemes törni-zúzni mindent a pályán és maximálisan bejárni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52081) Fecniii válasza nofi (#52076) üzenetére


Fecniii
tag

Ezt anno élőben láttam, kb 10 percig fetrengve röhögtünk haverral. Ennél már csak az volt szerencsétlenebb mikor Dirge úgy halt meg Butcher kill után hogy a padló a kill-t követően még lángolt ő meg belefutott, hogy felvegye a lootot.

[ Szerkesztve ]

(#52082) Rayner válasza mikromanus (#52052) üzenetére


Rayner
őstag

Minél nagyobb a party annál több az elit, legalábbis Riftben
Ma reggel nekem is volt egy 4es party ugyanilyen :)
van hogy 3-4 pakk összefut na akkor van ám dzsihád :D

[ Szerkesztve ]

(#52083) tPedro_ válasza Fecniii (#52081) üzenetére


tPedro_
őstag

Dirge halala tenyleg komoly volt. :DDD

(#52084) Mythsardan válasza nofi (#52076) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Pont láttam élőben, pörgött a chat rendesen, mikor le alt + tabozott...

(#52083) tPedro_
Melyikre gondolsz? Mikor én láttam, mindig másik karit húzott ;]

szerk.: apropó, Dirge talán első halálánál Kungen: "How can you die to fire?"

Esetleg ha van olyan akinek nem kell HS pakli kód, én örülnék neki :U

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#52085) Joci93 válasza mikromanus (#52073) üzenetére


Joci93
senior tag

Tanult a hibájából... :DD

SQX_Barto: 20 perc volt neki így is, nem HC módban. Nekem még él a HC Wizardom. Azt hiszem, hogy paragon level 12-es. :DD

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#52086) havri1


havri1
félisten

Hiii

Hol most a legolcsóbb dvd formátumban a kiegészítő?
Valaki linkelt ilyen 7-8k körül..annak meg is érkezett már?

havri

(#52087) Pho3bus válasza havri1 (#52086) üzenetére


Pho3bus
tag

Emlékeim szerint az digitális volt. Dobozosan 10k volt nagyjából mindenhol, de javítsatok ki, ha nem így van.

(#52088) Fecniii válasza Mythsardan (#52084) üzenetére


Fecniii
tag

A linkelt Dirge halálra gondoltam pont, el sem hiszem, hogy ez már lassan 2 éve volt, sokat változott a játék azóta.

(#52089) Alg válasza Pho3bus (#52087) üzenetére


Alg
veterán

Apropó dobozos, magyart kaptam, de teljesen vállalható a fordítás, nem Űrsugár edition. ;]
Gondolom sokat segít, hogy szörnyneveket nem kellett fordítani, a skillek meg szerencsésen jöttek ki magyarul is.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52090) Sareth válasza havri1 (#52086) üzenetére


Sareth
senior tag

7000 - 8000 Ft-ért nem nagyon fogsz találni, mert 10 000 Ft körül van mindenhol :)

[ Szerkesztve ]

(#52091) mikromanus válasza sto1911 (#52079) üzenetére


mikromanus
veterán

+ nehézségi szintenként valami exponenciális szorzó lvl 65-68-tól. Már ha maradsz a T2+ nehézségen. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52092) Cyberbeni válasza Alg (#52065) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hirtelen azt hittem, hogy BH=AH 2.0 ;]

(#52093) Infranyuszi válasza Sareth (#52090) üzenetére


Infranyuszi
tag

digitálisan lehet olcsóbb.. nézz akciókat
(g2a.com, meex, cdgalaxys, 576 kbyte, stb). Nézegesd napotna

(#52094) havri1


havri1
félisten

Oké, Köszi, akkor rosszul emlékszem.

havri

(#52095) Infranyuszi válasza havri1 (#52086) üzenetére


Infranyuszi
tag

nem tudom ez mennyire megbízható

(#52096) Sareth válasza Infranyuszi (#52093) üzenetére


Sareth
senior tag

Nézegesse az akinek ez opcionális :P Nekem a dobozos már megvan :)

(#52097) mikromanus válasza Mythsardan (#52084) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért ezek egyértelmű saját hibák. Megmosolygod hogy de marha volt, azt annyi. A másik kategória az "ezért elkárhozok" mód (player Killer). Volt abból is pár:
- Pubblic game: full tank barbival a pónimapon beszorítva várta a rátelézőket, aztán ment a kill counter.
- Pubblic game: zombi apocalipszis a faluban. Kis csalogatás és meglepi az AFK-zó társnak (beginner fokozat), vagy tömeg becsalogatás és a bejoinolás helyére vonzás (master fokozat)

Most is van még elvileg egy bug ami használható, de ahhoz egyrészt nagyon bambának kell lenni, másrészt kell hozzá az áldozat szar EHP+healingje is. Ha a PvP-t indító muksó előtt áll meg az áldozat és a másik playernek valami területsebző iteme van (pl firewalkers), akkor A PvP területre belépve a városban maradt másik játékos elkezd sebződni a tűznyomtól. Azt' elhullik ha gyenge. Elég eseti, elég ritka, így nem hiszem hogy javították. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52098) Rayner


Rayner
őstag

Meló van és a helyzet az, hogy régen volt már olyan érzésem, hogy mikor van már vége a napnak hogy mehessek játszani... :))

(#52099) havri1 válasza Infranyuszi (#52095) üzenetére


havri1
félisten

approx. 4,215.18 HUF) a szállítás még az árra :)
Én digitálisan rendelem meg, csak öcsém megvette 11k-ért dobozosan, és rá akartam licitálni, hoyg mekkora fax, mert itt valaki 7-8k-ért linkelte még péntek körül :DDD
De akkor mégis csak kb árában vette..

havri

(#52100) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, sikerült végre lecsapni Malthaelt, de nem volt egyszerű. Néhol kemény meglepetések várják az embert az új pályákon. Nyugodtan haladsz a saját tempódban, különösebb gond nélkül, majd egyszer csak bumm, összeakadsz pár ellenféllel, akik megizzasztanak. Diablóig Expertre növeltem a szintet, majd nem sokkal az V. Act kezdése után vissza kellett venni Hardra, mert nem bírtam a szokott tempómban haladni. Az új helyszínek viszont nagyon tetszenek, összességében némelyiket nagyobbnak éreztem az alapjátéknál, akad bennük felfedezni való is rendesen.

Az összes játékidő, amit a Crusaderbe eddig beletettem, 22 óra és 14 perc lett, ennyi alatt értem el elejétől az Act V végére. Malthael legyőzése után lettem 55. szintű, de ha nem kellett volna visszavennem, lehet, hogy meglett volna a 60. Nem baj, majd legközelebb.

Egyelőre a Crusader pihen kicsit, mert most az Adventure Mode-ra vagyok kíváncsi, oda viszont Wizarddal megyek, vele nem kell órákig csépelnem a dögöket... A teszt valamikor hétvége után várható, meglátjuk, ki tudom-e próbálni az újdonságok nagy részét addig.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.