Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) userxy válasza mikromanus (#5200) üzenetére


userxy
őstag

Izu halála látszana jobb minőségbe. Lehet nem a legszerencsésebb effektet választottam.

Cydea -t meg fölöslegesnek tartottam vagyis lusta voltam :DDD

De lehet rá következtetni, hogy járt volna :D

[ Szerkesztve ]

(#5202) mikromanus válasza userxy (#5201) üzenetére


mikromanus
veterán

Egész estés hancúr lett volna a szexőrült pókasszonnyal? :C
Amúgy is néhol erősen félrehallhatóak a hozzászólások: Cydea is
"I will enjoy playing with your corps."
Mit hallottam elsőre? "cocks? wtf?!? B!tch!" :DDD

Volt még jó pár jó:
Act 1 - Dexard cain mentés a csontiktól:
- Decard Cain. I will save you
válasz:
"- Back to your graves!"
'nyád! Ennyire azért nem ronda a wizard nőci és a kisérője :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5203) szallasi007 válasza userxy (#5201) üzenetére


szallasi007
őstag

hát megnéztem. besírtam, köszönöm nem kérek pvp-t :D
olyan mintha lvl60 karival normalon rohangálnál :D:D:D:D

(#5204) mar_tin


mar_tin
tag

Akkor én is beszállok a videó napba egy wizardossal: [link]

Az első kilenc percben a CM+WW buildel megyek (ami ugye valójában a Storm Chaser rúnát jelenti). Az utolsó öt percben pedig egy Archon buildel.

(Zene csak az elején van, a YouTube editor nem enged több számot alárakni, vagy akár egyet ismételtetni.)

(#5205) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

A videókat elnézve örömmel látom, hogy bár a karakterem elmarad a tiétektől, egyedül az enyémet lehet élvezni 1080p-ben :P

A játék az nem játék!

(#5206) mikromanus válasza mar_tin (#5204) üzenetére


mikromanus
veterán

Csinálj magadnak számlistát aztán csak szóljon kedvére. Mondjuk néha bevágnak reklámot ami nem hiányzik bele... De előnye, hogy ha a lista végére ér akkor kezdi előről. Ha egy szám van, akkor kicsit gyakori lesz az ismétlés, de ha ez a cél az se kivitelezhetetlen ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5207) userxy válasza mikromanus (#5206) üzenetére


userxy
őstag

Vagy zene nélkül vedd fel az egészet szépen vágdosd meg Movie Maker-rel és tegyél alá 1-2-3 zenét. :D

Életembe most használtam először a Movie Makert nem egy bonyolult dolog :D

[ Szerkesztve ]

(#5208) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jön valaki most Inf diablot ölni? Barbár vagyok. már csak az kéne csak egyedül nem akarok nekimenni.

(#5209) Lézerparaszt válasza whitezo88 (#5208) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én mehetek, én is barbi vagyok.

A játék az nem játék!

(#5210) whitezo88 válasza Lézerparaszt (#5209) üzenetére


whitezo88
nagyúr

küldtem friend req-t.

(#5211) Helmoras


Helmoras
őstag

Nos kicsit megint pajeszos voltam... néha csinálok olyat hogy az általam használt itemeket irreálisan magas áron (másfél, 2*) kirakom AH-ba amíg én alszom...

Kitettem a csoda Manticore-ot amit 40-ért hoztam el biddel (960 dps 170dex 2 socket lifesteal 70 chd)
+ volt benne 2db 90%-os kavics. (Ez a 3. ilyen jellegü tranzakcióm, persze az első két esetben kisebb volt a haszon)

Elég nagy árrés volt a hasonló itemek között:

870 dps kicsit kisebb statok 30 misi körül
1070 dps hasonló statok 500 misi környékén... tény hogy egyre nehezebb magas dpst kicsikarni dehát ennyit azért csak nem ér. (szerintem)

mondom bedobom 150 misiért hátha... hát nem elvitték ?:D

És most nincs fegyvere a karimnak, jöhetne 1-2 max 10 misis ajánlat priviben ha van valakinek, semmi extrára nem vágyom, csak fegyó nélkül elég nehéz "dolgozni" :D (2kezes xbow)

Csak azért írom le a tapasztalatom hátha másnak is szerencséje lesz ilyesfajta próbálkozással, üdv és sok jó droppot kívánok :)

[ Szerkesztve ]

(#5212) whitezo88


whitezo88
nagyúr

köszönöm a segítséget Diablohoz :)
elkezdtem folytatni Wizardom L9-ről. a sok infernozás után :Y
kb mint Egy Zastavából átülni egy BMW M5-ösbe :U

(#5213) Ant@


Ant@
senior tag

kérdés:

Ha van 10 SC karakterem akkor a HC módot örökre elfelejthetem?

(#5214) Sheol válasza whitezo88 (#5212) üzenetére


Sheol
aktív tag

A level 9-es wizard a bmw m5?

(#5215) whitezo88 válasza Sheol (#5214) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja igen úgy értettem h könnyűségben nem erőben :D de fordítva is lehet érteni

(#5216) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Azszép..:Y

Bár gondolom vótmá.

Véleményem szubjektív...

(#5217) whitezo88 válasza hackeeeee (#5216) üzenetére


whitezo88
nagyúr

:Y azért wizarddal HC elég meleg pite. de ez a valor level :Y
ma én 24essel játszottam, 2 cucca kivételével csak set és legendary volt rajta.

(#5218) hackeeeee válasza whitezo88 (#5217) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát jah... 100-as paragon, és HC kari.. Nemsemmi..

Amúgy, az előző kommentedre reagálva. :) Én ezért játszom felváltva, van egy WD-m, az Inferno-n jár, vagy egy Barbárom, az jelenleg Nightmare-en. és kezdtem egy DH-t nemrég. :D

Mondjuk a legfurább a DH, elég lassúcskának tűnik még... :)

Véleményem szubjektív...

(#5219) whitezo88 válasza hackeeeee (#5218) üzenetére


whitezo88
nagyúr

DHnál folyamatosan érdemes venni a 2H Xbowokat, minél nagyon dpssel, úgy nagyon gyorsan elvágod magad infernoig. nagyon easy volt, 2 multishot és még Hellen is sokszor feküdt az egész képernyő.

(#5220) hackeeeee válasza whitezo88 (#5219) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most WD-vel megy a farm, kell a gold. :) Említettem korábban, hogy act2 végére kicsit gyengus lett, kicsit fejleszteni kell. Bár attól toltam egy kicsit a DH-val is, de nem túl sokat. Kíváncsi voltam. :)

Egyedül a Wizard a "nem Nekem való" kari.. Bár, először majdnem feladtam a WD-vel is, asszem még nightmare-en, aztán ahhoz képest már, eljutottam vele inferno-ig.. :))

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5221) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Kinek mit érne meg? :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5222) szallasi007


szallasi007
őstag

jelentem, elment a pipő egy 10-esért :D (szerintem olcsón adtam ;] )

(#5223) proci985 válasza hackeeeee (#5220) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hogy lett gyenge?

ma meglett inferno diablo a 23.4 órás WDmmel. infernon ghomig egyedül mentem, 500kból összebugázott szerelésben (500allres, 29 dps, 34k life), kihagyás nélkül (hellből csak pony + arch evil van meg, nightből is kihagytam a3mat és fél a4et). A2t még farmolja, A3ban elmegy. aztán a3 siegebreakertől bejött egyik barátom a saját WDjével (általában vele szoktunk együtt menni, 70+k dps) és elmentünk inferno végéig. kivéve a4 első bossa, azt egyedül vittem le amíg kilépett egyet AHzni.

vicc az, hogy WDvel 1-2 órát akartam tolni, amíg el nem akad infernon a félWCpapír árú cuccaiban... ehhez képest csapatban de átment a4en is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5224) Sirandrish


Sirandrish
legenda

PEWPEW#2670

Ő ki itt a PH!-n?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5225) RockHaRD válasza Sirandrish (#5224) üzenetére


RockHaRD
addikt

hát' a pjúpjú ;]

(#5226) sith7 válasza Sirandrish (#5224) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez engem is érdekelne :U

(#5227) emre33


emre33
addikt

Első zöld dropom.
Mennyit ér?
kösz

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5228) Kobe válasza emre33 (#5227) üzenetére


Kobe
veterán

beárazós tradelős topik megvolt?
kösz.

;]

(#5229) F-ECT$ válasza emre33 (#5227) üzenetére


F-ECT$
titán

Olyan 4-5m.

Dive ever, work never.

(#5230) Helmoras


Helmoras
őstag

Leszedtem a PTR-klienst hogy próbálgassak dolgokat, belogolásnál ez a hibaüzenet fogad:

"This battle.net account dous not have a diablo 3 license attached to it"

Találkozott már valaki ilyennel? Mi a teendő?

(#5231) userxy válasza Helmoras (#5230) üzenetére


userxy
őstag

Nem .

Én most próbáltam minden gond nélkül feltudok lépni PTR-re.

(#5232) Helmoras válasza userxy (#5231) üzenetére


Helmoras
őstag

Pedig engb-s verziot szedtem, lehet az gond hogy még nem fejezte be a telepítést ?:D

(#5233) drk88 válasza Helmoras (#5230) üzenetére


drk88
senior tag

AKtiválni kell a ptr-t az accodon belül battlenet oldalán.

(#5234) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Az ACT 2-ben járok és nem tudom megölni maghdát![itt a hősöm]
Van valami tanácsotok?
Előre is köszi!

(#5235) Helmoras válasza drk88 (#5233) üzenetére


Helmoras
őstag

Elvileg azt megcsináltam, addig elő se jön a letöltő link.

Azon gondolkozom, mivel ezen a linken [link] nyomtam rá az aktivációra, lehet hogy a ptr-t az usa szerverre aktiválta?:S
Ha külön belépek a battlenetre akkor eu-sra csatlakozom de ezzel a linkel amcsi battlenetre, a currency is dollár nem pedig ojro.

Valamit elbazalikáztam :D

[ Szerkesztve ]

(#5236) Rayner válasza Helmoras (#5230) üzenetére


Rayner
őstag

Valamelyik nap mentem rajta én is, érezhetően jobb a drop minősége már mpl1-en is.
esett egy olyan amulet ami 600 óra alatt a közelben sem volt eddig (act1-en act3as statokkal) meg a sima rare dropp is mintha jobban balanszolva lenne. úgyértem hogy (írták is kék posztban) hogy sokkal jobban simulak a kasztokhoz a cuccok.
viszont mpl1 és mpl5 között szinte semmilyen különbség nincs az itemek minőségében (gondolom pár százalékkal jobb talán) de annyit nem ér meg ahogy néztem. mp1en mentem 1 órát 30 db 63 item mp5ön is egy órát ott 10 db 63as item (ugye lassabb a haladás) szóval ahogy néztem lvl1-2-n éri meg a legjobban farmolni a többi csak péniszméregetés. AH értékben pedig a 30 db magasan verte a 10 db-ot, vagyis a 30 db igaz 100k-tól 3M-ig terjedt összesen 17M volt az AH ára a 10 dbnak pedig 3M.
jelzem ez 1-1 óra teszt volt mpl1 és mpl5.
ezenkvül esett act1ben perfect star reci ami eddig asszem csak act3ban esett.
legend/set persze 0 de hát ez az accomnak köszönhető.
Később csinálok pár tesztet act2-3ban is mert ez most csak act1 volt.
Ja és paragon szint is mpl1-en a gyorsabb.
karim amivel a tesztet csináltam

[ Szerkesztve ]

(#5237) Helmoras válasza Rayner (#5236) üzenetére


Helmoras
őstag

Köszi hogy megosztottad a tapasztalataidat, de ezzel én most sokra nem megyek :S

(#5238) mikromanus válasza 2csi (#5234) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha nem kizárólag magatalálósan akarod végigvinni, akkor használhatod az AH-t. Párszáz vagy pár ezer goldból szerezhetsz jó itemeket. Ami barbárnál jó az elején itemeknél:
- str (erő): ez mindig jó ha van az itemen. Barbárnak sebzésbonuszt ad és armort (jobb védelem)
- vita (opcionális): ha sokat halsz akkro jó lehet kis extra élet. Annyira szerintem az elején nem fontos
- ringen és amun a +damage jellemzők: ha ilyen "+3-4 dam" vagy hasonló itemet látsz az nagyon jó. Az alap sebzésedhez hozzáadja ezt a pluszt. Az elején nagyon durva sebzéstöbbletet adhat
- fegyver minnél több DPS legyen rajta. AH-ban a jobbak is bagóért mennek. Ez a legfontosabb része kis szinten a felszerelésednek. Néhány szintenként hasznos cserélni. Keress socketest és rakj bele rubint! az jó sebzést ad. Esetleg vehetsz AH-ban "Nagyobb" kavicsot mint amik esnek a nehézségi szinten. Nincs szintkövetelménye a használatuknak. Minden felszerelésbe jó a rubin. Fegyverbe +sebzést ad, sisakba extra xp bonuszt, másba meg erőt ami barbárnál védelem+sebzés egyben.

Skillek:
Szerintem használj ground stompt-ot. Ha elérhető a távolsági rúnája akkro azt is. Normon-nightmare-n a stun nagyon hasznos tud lenni. Meg össze is húzza az ellent pőicit. Nem kell szaladgálni annyit hogy lecsapd :)
Szerintem használj valami kiáltást is ha elérhető (vagy ha elérhető lesz majd)! A Warcry védelmet ad alapból, a battle rage sebzést. A rúnáik is nagyon jó kiegészítők.

Maghda elleni tanács: ne állj a muslincás büdös lehelletébe és nem lesz gond. A minionjai nagyot csapnak, de kiszámíthatóak. Ha lesz elég sebzésed, akkor nem is komoly ellenfelek. Ha meg állják a sarat, akkor nagy lecsapás után szabadon gyepálható mind egy kis időre. Meg a stomp nagyon jó ellenük is. Aki szédeleg az nem támad, nem védekezik ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5239) Krytec válasza 2csi (#5234) üzenetére


Krytec
tag

Az szép :DDD :DDD

(#5240) Rayner válasza Helmoras (#5237) üzenetére


Rayner
őstag

nincs mit:) írtad hogy próbálgatni szeretnél és onnan jutott ez eszembe :)
Amúgy bnet accról ha aktiválod a ptr-t és onnan indítod a telepítést/letöltést akkor mennie kell. (PTR-t ne uninstallozd mert leszedi az éles D3-at is, sok fájlt onnan használ)

(#5241) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Vettem a DH-nak pár cuccot AH-ban, igaz még csak lvl7, de kellett valami. :D

Megtoltam kicsit az attack speed-et is, így azért már jobban tetszik, nem olyan lassú, mint "alapból". :)

Véleményem szubjektív...

(#5242) mikromanus válasza Helmoras (#5235) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor lépj be az eu.battle.net-ről és ellenőrizzed! Ha nincs felvéve/aktiválva akkor tedd meg!
Ha valami fura dolog miatt bejutsz és csinálsz egy karit, akkor a karaktermásolásnál azért figyelj a régióra. Nem lenne jó amerikai szerverről venni a hőseidet ha ott nincs egy sem :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5243) Helmoras válasza mikromanus (#5242) üzenetére


Helmoras
őstag

Ókéj, nincs opcio hogy aktiváljam már csak leszedni tudom a klienst, szal akkor elmélet aktiválva van, mostmár megvárom hogy befejezze a letöltést oszt megpróbálom újra.

[ Szerkesztve ]

(#5244) Rayner válasza 2csi (#5234) üzenetére


Rayner
őstag

Menj be AHba és max buyouthoz írj be 1000 goldot vagy 500at.
válassz tárgy típust, a lenti 6 affixnál pedig csak str-t állítsd be. ki fog dobni egy rakat cuccot.. legolcsóbbat megveszed és kész, lvl30-45 között pedig a állítsd be a str mellé a vitet és a lvl requiment opciót, a max lvlszintet pedig tedd 5-6 szinttel feljebb mint te vagy.
lvl45-től ugyanez csak kezdj el allrest is keresni és már a maxlevel-t állíthatod 63-ra. vannak 15-16 lvl requmintes cuccok fillérekért azokat megveszed és onnantól lvl60-ig mint kés a vajon. kb 1 nap alatt fel lehet tolni így egy karit.

(#5245) mikromanus válasza Helmoras (#5243) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem a PirateBay-ről szedted le megszokásból, ugye? ;]
Ha hibakódot dob, akkor rá lehet keresni. HA eu-s klienst szedtél akkor nem lehetne gond...
(nem is biztos hogy egyáltalán van külön régiónkénti kliens. A PTR az PTR. Egy darab azt' kész. Vagy nem?)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5246) radi8tor válasza Rayner (#5240) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

(PTR-t ne uninstallozd mert leszedi az éles D3-at is, sok fájlt onnan használ)

Ez utóbbi nem igaz csak akkor, ha véletlenül az US verziót telepítetted fel. GB verzió más könyvtárba települ és nem törli le a fő játékot eltávolításnál.

⭐ Stella

(#5247) MrCsiT válasza 2csi (#5234) üzenetére


MrCsiT
addikt

vegyél AH-ban valami fegyvert neki..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5248) mikromanus válasza Rayner (#5244) üzenetére


mikromanus
veterán

Fegyverre socket is kell(het) keresőbe ;)
A -lvl req jellemzőt meg bevették már a keresőbe. Ha szimplán keresel, akkor is megtalálja azokat az itemeket amik a csökkentett szint jellemző miatt jók a te karidra. Csak válaszd mindig a legjobb ár/érték arányban kaphatót! Fegyvernél egyszerű. Más itemre kellhet szűrésre a lvl req. Csak max szintet nem kell állítgatni.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5249) Rayner válasza radi8tor (#5246) üzenetére


Rayner
őstag

aham akkor ezt a részt nem olvastam, külföldi fórumokon panaszkodtak emiatt, azért gondoltam, hogy itt így van. :D

(#5250) Helmoras válasza mikromanus (#5245) üzenetére


Helmoras
őstag

nem nem onnan szedtem :P

Viszont továbbra sem működik, dobok nekik egy ticketet hátha megoldódik valami...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.