Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) mikromanus válasza Sirandrish (#4549) üzenetére


mikromanus
veterán

No most így utoljára (mielőtt örökhari és visszavonsz a friendslistádról):
- Nem kisebbítem az érdemedet. Ügyes vagy, jó a builded, lelkes vagy és jó a csapat. A csapatérdemen nem azt értettem, hogy ők dolgoznak helyetted, hanem hogy jól tudtok együtt és összejátszani. csapatban meg mindig könnyebb, mert jelenleg kevesebb HP többletet kap az ellen mint ami pluszt a több ember képvisel. EZ tény és nincs is gond vele. Jelenlegi szinten ez nem is okozhat a ti gearetekben és összecsiszolt csapatotokban előnyt a solo játékosokhoz képest. Ezt majd 1.0.5-ben tudjátok kihasználni.
- a korábbi időszakokban nehezebb volt az inferno és kevesebb és gyengébb volt a "jó gear". Ebből kimaradtál. Csak ennyit tesz az azonos idő-későbbi kezdés. Annyit játszol felőlem amennyit akarsz.. Te dolgod. Csak picit felemás érzés ha azzal jösz ezután azonos időre, hogy 33%-kal hatékonyabb vagy. Ha ez neked jó érzés akkor hidd is el. Szerintem inkább a napi/heti hatékonyságodat nézhetnéd. Simán jobb vagy szerintem órára levetítve jelenleg act 3-on. Ez legalább egyértelmű érv és nem is tagadom. Most jobban benne vagy a játék sűrűjében mint én. Vagy csak jobbak a képességeid ;)
- Act 1 farm: könnyebb ellen, gyorsabb kill Mit tesz az elit kill statisztika? Mi értelme? Ha te leölsz 1000 elitet inferno act 3-on, más ugyanannyit norm act 2-n, akkor ugyanolyan jók vagytok?

"Itt egy a lényeg...le akarsz velem nyeletni valamit ami szerinted hatékonyabb..én erre mondom hogy Mikro...kipróbáltam..nem hatékonyabb"
Nem akarom lenyeletni veled. Nekem jobban bejött és a saját tapasztalataim alapján hatékonyabb. Ha neked nem jön be, akkor neked az nem hatékony. Csak általánosítasz személyes vélemény alapján. A sprint nélkül lassabb a kari. Ebben mi az arcoskodás?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4552) Sirandrish válasza mikromanus (#4551) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem én hogy ACT1 könnyebb de mikor feljutottam infernora akkor kb egy full ACT1 3szor annyi időt vett igénybe mint most egy full ACT3...semmivel sem ütöttem le több elitet mint most mert szerintem jóval kevesebb is van belőle, plusz akkor kb 10K DPS-el ügyeskedtem ami nem hogy hatékony nem volt, de már szinte fájt is..

"Ha neked nem jön be, akkor neked az nem hatékony. "

Tévedés...a Seismic Slam az egyik kedvenc skillem, már csak azért is mert AOE..
DE! lassabban haladok vele mint a Rend-el (próbáltam, nem egyszer és nem kétszer)...kb 12szer írtam le hogy miért, gondolom nem kell még egyszer..

"A sprint nélkül lassabb a kari. Ebben mi az arcoskodás?"

Nem mondtam hogy arcoskodsz, csak azt hogy Gorneck mire próbált rávilágítani..és valljuk be, van némi alapja.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4553) Mrdevil válasza userxy (#4519) üzenetére


Mrdevil
addikt

Frenzy-vel mennyire lennél hatékony? Nem jobb az, ekkora batár fegyó + nagy DPS + iszonyat gyorsaság. Nekem mostanában bejön a Frenzy megint, olyan csapatokat tudok vele oszlatni, hogy ihaj. Főleg egy jó IMMO övvel, amin van +14% frenzy DMG, ez plussz megdobott engem. ( bár ezt a 14%-ot számokban nem látni sajnos ) Én a Rendet egyben használom a Reveng-el, így a kettő nem hogy életet ad, de még sebezi is őket rendesen. Néha egy pörgés, és fekszik mindenki, de aki nem, annak meg pörög lefele az élete a Rend-től. ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4554) mikromanus válasza Sirandrish (#4552) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Néha picit fellengzős-nagyzolós vagyok. Üzenetírásban legalábbis. Bocsesz. Nem akarok senkit megsérteni vele, de azért mindig van akit kellően felidegesít. Nem előnyös "skill" ;)

A seismic-sprint buildre írtam, hogy gyors vagy gyorsabb (vélemény). Önmagában a seismic és ha emellé még mindent és mindenhol le akarsz vadászni tényleg nem a legjobb skill.

Act 1 belépőszinten mindenkinek fogósabb picit infernon mint hellen. Mindjárt előkaparom rettenthetetlen belépő szintű barbim karakterlapját az archívumomból. Nem volt egy komoly barbi mai szemmel nézve :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4555) Sirandrish válasza mikromanus (#4554) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajna nekem a legend/set itemek 95%át trash mob dobja így mindent levadászok..
A mindent azt úgy értem hogy a mobok 98%át..
1-2 mobért, (főleg ha pajzsos dagi vagy elfutós dárdás szemétláda) nem fordulok vissza...
A túl nagy lendület miatt egy gyors fordulástól még kitörne a bokám :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4556) mikromanus válasza mikromanus (#4554) üzenetére


mikromanus
veterán

Borulj földre és imádj New Tristam!
Mikromonster megérkezett Inferno nehézségre (2012.05.25) :DD

Amúgy én ezt komolyan is gondoltam akkoriban ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4557) Gyuri27 válasza Sirandrish (#4552) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha már gorni. Neki 19k elit killje van. Pedig az elejétől játszik. Azaz meg látszik, hogy ki szopott 1.0.3 előtt. Aki később kezdte annak egyszerübb az élet.
Gorni akkor kezdte amikor én. Picit talán több órát játszott. De nem annyival ahányszorosával több elit killje van. Ergó csapatban jobban halad az ember. Meg ő rásegített a lootra.
Ennek fényében kár fényezni bármit is.
A tények tények maradnak. Aki csapatban tolja az jobban halad. Akinek jobb a loot az jobban halad. Aki a kezdeti szopást kihagyta az jobban haladt. Ha mindhárom dolog együtt van kész a pro játékos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4558) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Mostmár tudom miért nem szoktam olvasni ezt a topikot, mindenki tolja itt a sok tl;dr faszságot ahelyett, hogy játszana, vagy egyéb hasznos dolgot csinálna...

(#4559) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Szeretnék kicsit erősíteni + némi life-ot növelni.
Az a kérdésem, megéri ez a csere (megvenni 6 milláért), vagy már a 4 M is sok érte, mert nem ad annyit?

http://prohardver.hu/dl/upc/2012-10/09/241597_fmhxkwyqn1i1siwb_diablo_iii_2012-10-09_17-27-12-20.jpg

[ Szerkesztve ]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#4560) Sirandrish válasza mikromanus (#4556) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ejj hát mit akarsz?
Tiszta OP vagy..nekem 10K DPS-em volt valami 4K armorral...ej én miért nem csináltam printet :DDD

Gyuri27 Nem tudom Gorni-nak hány elitkillje van (vagyis most már tudom), de Gorni neve a DT barbi vs Mikro vitában merült fel...
Állított valamit amiben szerintem van igazság..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4561) hokuszla válasza hokuszla (#4559) üzenetére


hokuszla
aktív tag

ez lenne az

[ Szerkesztve ]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#4562) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Lassan már azt sem tudom, mikor játszottam a Diablo 3-al, erre most hirtelen gold és item seller vagyok? :DDD

Seems Legit:

;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4563) Sirandrish válasza hokuszla (#4561) üzenetére


Sirandrish
legenda

DPS-ed és Life-d is több lenne..hogy mennyivel azt ITT tudod leellenőrizni..
Az meg hogy megér-e 6M-t azt neked kell eldöntened.. :K

Vistaboy Nem játszol csak árulsz...irgumburgum :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4564) Thrawn válasza Cyberbeni (#4558) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez egyértelműen a Blizzard felelőssége, még mindig nincs PvP. Ha végre megcsinálnák akkor ott vezetnék le az egymásnak feszülő indulatokat :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4565) userxy


userxy
őstag

Hadd dagadjon az e péniszem :D nekem nincs sok elit killem én a dpsre izgulok :DDD

Félre ne értsen a sok elit gyilkos az is szép teljesítmény :D

[ Szerkesztve ]

(#4566) Sirandrish válasza userxy (#4565) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem túl sok az armorod...1-2K-t nyugodtan beáldozhatsz a DPS-ed növelésére :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4567) Vitocska válasza userxy (#4565) üzenetére


Vitocska
tag

az szép dps :D

D3 BattleTag: ScArFaCee#2684

(#4568) hokuszla válasza Sirandrish (#4563) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Köszönöm,
kiszámoltam, a dps 28479 -> 30302 (6%) növekszik.
Jelenleg van 12 M goldom, azt mondom ezek után 4 millát megér, hatot nem.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#4569) userxy válasza Sirandrish (#4566) üzenetére


userxy
őstag

hmm--- nem is figyeltem ... am nem ennyi 7500 buffolva itt lövésem nincs mér ennyi.....

(#4570) Sirandrish válasza userxy (#4569) üzenetére


Sirandrish
legenda

Há pedig a WC itt már rajtad van...
Vagyis aztatat mutassa a kíped :K

hokuszla Linkelj egy karakterlapot :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4571) Mrdevil válasza userxy (#4565) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nah mondom én, hogy Frenzy. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4572) persil válasza Dadan01 (#4490) üzenetére


persil
nagyúr

Na a linkelt kalkulátor szerint, ha jobb kézbe rakom, akkor csak ~600 dps-t hozna, mivel nincs rajta crit dmg, de ha a bal kézbe, akkor ~7000 dps növekedés.(a kalkulátor szerint 34.03%)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4573) hokuszla válasza Sirandrish (#4570) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Gondolom nézel valamit, ami nagyobb dps növekedést hoz.
Már párszor végigjárattam az agyam rajta, de nincs elég gold tisztességes felszerelésekre.

Barbim.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#4574) userxy válasza Sirandrish (#4570) üzenetére


userxy
őstag

ITT

Láthatod, hogy annyi van 7400 armor a képet sztem sikerült vmi debuffal lekapni.

(#4571) Mrdevil

e péniszre jó a frenzy nekem csak :D amúgy lassan tölti a furyt vagy csak másik rúnával kéne próbálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4575) mcsabee válasza Vitocska (#4546) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ezen felnevettem, made my day :DD .

Stay a while and listen...

(#4576) Sirandrish válasza hokuszla (#4573) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen..első ránézésre ami olcsóbb csere lehet az egy Socketes Armor amibe STR-s kavicsokat pakolsz..
A másik egy STR+ CHC-s Amu..ha nem kell bele 2003 STR akkor elég olcsók lehetnek..

Illetve ami Free..Nerves of Steel-t cseréld le Weapon Masterre...DEF-ed akkor is lenne elég viszont kapnál 10%CHC-t ami szintén megdobná a DPS-ed..
Esetleg még a Superstitiont egy Ruthless-re...ahogy látom all resid is van bőséggel így nem hiszem hogy éreznéd a hiányát, viszont 5% CHC+50%CHD kircsi cucc :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4577) kornel76 válasza Vistaboy (#4562) üzenetére


kornel76
aktív tag

Ilyet én is kaptam csak én csudálatos grafikákkal megspékelve.... Mivel én betartom a szabályokat ezért a link után feldobott "ez egy bejelentett támadó vagy hamisított webhely" figyelmeztetés figyelmen kívülhagyása után szépen kitöltöttem kért adatokat :
Email: youdontsteelmyacc@fuckyou.shit
pass: stopscammingmeasshole
Firstname: imnotasidiotasyouthink
Surname: gotohellplease
secret question: City of birth
answere: asian mtf

Gondolom semmit sem fog segíteni, de hátha befejezik a heti 3-4 spam küldését.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#4578) danilla


danilla
őstag

Valakinek? ingyér van. (danilla87#2360)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4579) davidsz válasza danilla (#4578) üzenetére


davidsz
őstag

Engem érdekel.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#4580) davidsz válasza danilla (#4578) üzenetére


davidsz
őstag

Köszönöm!!! :R :C

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#4581) D1Rect válasza danilla (#4578) üzenetére


D1Rect
félisten

Dex+Socket nincs egy fölös? :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4582) danilla válasza D1Rect (#4581) üzenetére


danilla
őstag

220 dexes van socet nélkül, de az eladásra megy :D abbahagyom a játékot, így most megszabadulok a dolgaimtól. (amit lehet euroba kiveszek a játékból)

Ha kell valakinek életpoti, van 1200db

davidsz: igazán nincsmit :)

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4583) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Wizard-dal valaki próbálta már az arcane dynamo-t?
Chantoro wand-dal egész gyorsan lehetne betölteni.. Mondjuk az orbok nagyon drágák...
Kellene valami dmg buff a glass cannon helyet 1.0.5-ben.

(#4584) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Leoric's Shinbone, ezt hogy a fenébe lehet elővarázsolni? Hússzor újrakezdtem azt a pályát amin írták mutatták a jutyúbon, de semmi! :(

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4585) P00By válasza Sárpac (#4584) üzenetére


P00By
nagyúr

Kár, h nem lehet másnak odaadni. Nekem van vagy 7 darab belőle :P
Próbálkozni kell, hátha egyszer szerencséd lesz...igen akár 30. alkalomra :(

(#4586) vendingo válasza Sárpac (#4584) üzenetére


vendingo
veterán

Én már fel se veszem, ami meg volt, azt is kidobáltam a ládából. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4587) Sárpac válasza P00By (#4585) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nah csak meglett, most már csak a pónist kéne megnyitni! Az is random? :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4588) P00By válasza Sárpac (#4587) üzenetére


P00By
nagyúr

Az nem, mindig ott vna a lejárat!

MOD: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4589) radi8tor válasza danilla (#4582) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nofene. Hamar feladtad. :Y

⭐ Stella

(#4590) danilla válasza radi8tor (#4589) üzenetére


danilla
őstag

Hamar? 400 óra az annyira nem kevés ;] legalábbis nekem.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4591) mcsabee válasza P00By (#4585) üzenetére


mcsabee
senior tag

Miért van belőle hét darab, mikor csak egyre van szükséged a bothoz? :DD

Stay a while and listen...

(#4592) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ejj nem tudok dönteni milyen barbit geareljek, pörgőt vagy 2 kezest. A pörgő szerintem nem hal annyit, viszont a 2 kezes mellett meg az szól hogy szeretek nagy criteket látni.

Ki mit gondol, melyik jobb? :)

A játék az nem játék!

(#4593) P00By válasza mcsabee (#4591) üzenetére


P00By
nagyúr

Csak :D Van a ládámban bőven hely. Amikor arra farmoltam mindig benéztem oda.

Lézerparaszt: Ne pörgőset :N

[ Szerkesztve ]

(#4594) radi8tor válasza danilla (#4590) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Úgy értem előttünk még ki tudja hány expansion, PvP és Infernal Machine.

⭐ Stella

(#4595) danilla válasza radi8tor (#4594) üzenetére


danilla
őstag

Az igaz. De úgy alakult, hogy jobbnak látom több időt tölteni a való világban és kevesebbet a virtuálisban ;)

Senkinek nincs szükséges 1200db életpotira? Ingyér adom :P

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4596) userxy válasza danilla (#4595) üzenetére


userxy
őstag

Nekem adhatod mindig jól jön :D

Atika#2759

[ Szerkesztve ]

(#4597) sto1911 válasza danilla (#4595) üzenetére


sto1911
veterán

En elfogadom ha ennyire nem kell senkinek :D

(#4598) danilla


danilla
őstag

Tom5: 400db

sto1911: 400db

userxy: 400db

vegyetek fel: danilla87#2360

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4599) fgo


fgo
tag

ez mit jelent 2,3% chance to immobilize on hit?

(#4600) sto1911 válasza fgo (#4599) üzenetére


sto1911
veterán

Annyi % eselye van, hogy lebenitja.

@danilla: :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.